Ketvirtadienis, 28.03.2024, 18:03
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
DoremiData: Penktadienis, 09.11.2012, 15:32 | Pranešimas # 916
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
dagyvenau wacko wacko wacko dvidešimt keturios valandos mane nufilmavo tarpdury sugavę wacko wacko wacko
 
CreativemData: Penktadienis, 09.11.2012, 20:59 | Pranešimas # 917
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 8
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aš šiandien su klausimu pas jumi.
Ar yra taip buvę, kad norisi verkti iš laimės be jokios ypatingos prežasties? Sėdžiu anksti ryte po darbo prie pc, klausau vieno žmogaus kalbos, tuo pačiu stebiu dar tik bundantį miestą per langą, netoliese lovoje guli vaikai, kavos puodelis garuoja šalia... Dairausi, stebiu ir atrodo viskas taip paprasta ir taip gražu. Ir po kelių sekundžių pagaunu save kūkčiojant. Iš niekur. Neužilgo protas pradeda dėlioti viską į vieną linija " Verki be priežasties ir dar laiminga jautiesi ir be jokios priežasties - matomai jau arba su galva ne kas arba nervai pakriko, arba pervargai, brangioji". Pradėjau balsu juoktis. Verkiu ir juokiuosi. Gal gera dešimt minučių taip... Ir tik kai ta "banga" (nežinau net kaip užvadinti) praėjo šiek tiek sutrikau ir išsigandau - o gal rimtai nervai krinka?
Taigi, ar buvo panašių momentų kam? Kas tai yra? Kaip reagavote?

Beje ne į temą. Šiandien išgirdau super dainą happy Norui su visais pasidalinti.
http://www.youtube.com/watch?v=AWGqoCNbsvM
 
MildaData: Penktadienis, 09.11.2012, 21:19 | Pranešimas # 918
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,kada tave RODYS ??? biggrin

Creativem,grazi daina music

http://www.youtube.com/watch?v=H23dkWysbcc&feature=related
As tai siandien sita visa dien klausau...
 
DoremiData: Penktadienis, 09.11.2012, 22:01 | Pranešimas # 919
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nežinau, milda, košmaras kažkoks, wacko apkaltino mane buvusi sūnaus mergina, kad parašiau pareiškimą vaikų teisių tarnybai ,kad ji nesirūpina dukrele....teko gintis, kad nerašiau ir nebuvau toj įstaigoj, vajezau, iš dušo išlindusi, vos apdžiūvusi stovėjau tarpdury wacko
ir negalėjau prisimintą, ką blogo padariau kam nors, kad pakvietė tos laidos klounus wacko
dzie tu mano, dar taip neseniai smagiai žvengdavau iš jų persinažų wacko šakės....dabar kai sumontuos kokius kadrus, lūž visi mane pažįstantys wacko šakės
galvoju, jei da reklamon įkiš kadrą- tai tikrai išjungiu telefonąą ir užrakinu duris, nėr manes

Добавлено (09.11.2012, 22:01)
---------------------------------------------
p.s.
creativem
aš negaliu nieko pasakyti apie ašaras, nes pati verkiu tik kartą per dešimtmetį,
verkiau šiemet du kartus, kai laiminau savo vaikus, jie vedė ir .....paleidau gyventi savus gyvenimus
artimiausias verkimas du tūkstančiai dvidešim antrais nusimato wacko

 
spurgelisData: Penktadienis, 09.11.2012, 23:50 | Pranešimas # 920
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
to Creativem-taip verkti "be priežasties" normalu. Turi emocijas,reiškias esi gyva ir ta gyvybe tiesiog džiaugiesi. Man pvz tokia būsena yra labai dažna,tai kai taip užplūsta priimu natūraliai,kiek bent jau pamenu,tas prasidėjo gal nuo kokių 10-13 metų. O gyvenimas,viskas ir yra nuostabu,netgi liūdesio ašaros kartais būna tokios neišpasakytai malonios,kad tą akimirką džiaugiesi,kad liūdi,kad gali tuo džiaugtis,kad turi tokius pojūčius,kad jauti tokias emocijas,kad esi žmogus..... Paskaityk knygą Stephenie Meyer "Sielonešė",manau tau turėtų patikt. smile

Добавлено (09.11.2012, 23:50)
---------------------------------------------
oujėėėėė, DO, pasirodysi kitokiame amplua biggrin biggrin biggrin Turės lietuvėlė apie ką liežuviu malt ir jums reklamą padarys biggrin biggrin biggrin biggrin Džiaukitėsgi,ko jums gėdintis??? Nebent tikrai jaučiatės prisiš..dinus biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin Ruoškit kadaginę,atvažiuosiu smagiai jus "paguost" prie stikliuko,jei reikės biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Mergaitės raganaitės: į Lietuvą nauja mada ateina-vietoj šluotos rankšluostis ant galvos,nepražioplinkim naujų raganiškų mados tendencijų ir būkim pirmos madingiausios dar prieš pasirodant modelio demonstravimui viešai. biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Šeštadienis, 10.11.2012, 13:29 | Pranešimas # 921
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
eik tu angry neprisišūdinau, aplamai kalbėjau pačia švelniausia forma, kad viešai nepažemint sakant gryną tiesą tos laidos herojės
galėjau paimt šluotą ir nujot nuo kiemo- ten težviegia, bet buvau tolerantiška ir leidau sau gintis žmogiškai, nemokydama ir nesileisdama į filosofijas, kurių nei velnio nesupras tos būtybės,
košę užvirė kaimynai jų, ta aplinka kurioje gyvena
aš tik netyčia atsidūriau akiratyje, kai tie kaimynai atvažiavo pagalbos pas mane
ir ta prakeikta mano natūra, neišleisti prašančio tuščiomis,
taigi, paskambinau vaikų teisėms ir paprašiau didesnio dėmesio tai personai, nuvykusi nebuvau, pareiškimo nerašiau
jetau, o tos valdininkės paskamino į ten kažkur ir pamelavo kad esu parašiusi ir dar gal ką padariusi, kad ta herojė bijotų ir tvarkytų savo gyvenimą geriau
je, blem
tuo pasiekiau tik tiek, kad tos kaimynės nedusina dūmais, kaip anksčiau sulįsdavo į sūnaus butą ir užkurdavo pečių,
tik nuo to viskas prasidėjo
paskui heroję uždarė į daboklę, ta visai pasiuto ir atbėgo su žurnalistais pas mane
veiksmas- atoveiksmis
gal būt negerai kad bandžiau padėti svetimam žmogui wacko nereikėjo kištis, ta prigimtis pakiša ma koją vis
spurgas, tu gali atvykti kada užsimaniusi, kaduginės iš tiesų reiktų jau ruošti wacko baigėsi, bet dabar delčia dar, neišaina tongue
labiausiai susirūpinau po to, kaip aš atrodžiau tongue
po dušo net nesusišukavusi kasdieniškai juk apsirengusi wacko tongue
 
monntosData: Šeštadienis, 10.11.2012, 14:31 | Pranešimas # 922
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O tai cia mes per TV galime pamatyt viska? Idomu biggrin
 
DoremiData: Šeštadienis, 10.11.2012, 15:18 | Pranešimas # 923
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jo cool tau tik pažvengt tongue
 
CreativemData: Šeštadienis, 10.11.2012, 22:14 | Pranešimas # 924
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 8
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki smile
gaila, kad tv neturim ir nežiūrim biggrin O tai būtų labai smagu "susipažinti" su Doremi.

Spurgeli, dėkui už atsakymą. Dabar tikrai ramiau. Šiek tiek išsigandau, nes absoliučiai gyvenime nesu tas žmogus, kurį lengva pravirkdyti. Ašaras ilgą laiką laikiau silpnumo ženklu. Dabar požiūris iš esmės keičiasi.

Milda, agam ir labai graži daina. Ne Enya čia kartais?

Aš šiandien į tokį keistą video užklydau... brrr... (o ieškojau tai natūralių naminių kaukių nuo plaukų slinkimo)
http://www.youtube.com/watch?v=-Vx_Bwav0oo&feature=related

Žiūrėjau ir galvojau, kad štai kodėl nereikia žaisti su jėgomis, kurių nesupranti.
 
OzkelaData: Šeštadienis, 10.11.2012, 22:59 | Pranešimas # 925
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Doremi, tai kada rodys, ar nesakė? Ta proga TV įsijungčiau.
 
spurgelisData: Sekmadienis, 11.11.2012, 00:50 | Pranešimas # 926
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
žinau gi,Do,kad tikrai neprisiš...dinot,bet pažvengt iš to juk galima,ypač kai yra iš ko,seku dabar reklamą,kad nepražioplinčiau. Ir iš ko lietuviui pasijuokt,jei ne iš artimo ar kaimyno??? biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Sekmadienis, 11.11.2012, 09:48 | Pranešimas # 927
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
spurgai ir tau juokas angry žinau kad tie idiotai tep numaliavoja, ištraikia tokius kadrus, kad žmonės galvoja, ir kur šiti klounai gyvena angry eina šikt wacko
 
VinigretaData: Sekmadienis, 11.11.2012, 12:23 | Pranešimas # 928
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 22
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ir man laabai smalsu, nu negaliu kaip smalsu.... biggrin
 
OzkelaData: Sekmadienis, 11.11.2012, 13:04 | Pranešimas # 929
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Aš visai nesijuokiu, netgi nesiruošiu gilintis, kaip ten žurnalistai pateikinėja, bet kodėl nepasinaudoti galimybe pamatyti veidą nors per tv.
 
spurgelisData: Sekmadienis, 11.11.2012, 13:40 | Pranešimas # 930
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Koks skirtumas,DO,juk vistiek neįrodysit savo tiesos. O jums,ką,labai rūpi jūsų vardas prieš nežinomą žiūrovą? Juk kiekvienas vertins pagal save,jei idiotas žiūrės,tai ir jūs jam taip atrodysit. Kitam atrodysit visai puikiai. Vat o čia esantys žmogai tai tikrai žiūrės iš nuoširdaus smalsumo ir tiesiog pažvengs iš situacijos,nepriimdami jos už gryną pinigą,kaip ir daugelis sąmoningų žmonių. Nu juk ne visi yra "debilai",čia tik tie kas rodo tokias laidas,nori mums tokį įvaizdį apie mus pačius įpiršti. Čia chebrytė jūsų nėra mačiusi,kaip atrodote,tai tiesiog jiems paprasčiausiai smalsu į jus pasižiūrėt,vėliau bus lengviau bendraut,kai prieš akis bus moters veidas,o ne besisukanti katino uodega. biggrin biggrin biggrin Taip kad jūs atsipalaiduokit,nes normaliems žmonėms absurdiškos laidos nekeičia nuomonės apie žmogų,juo labiau kad ir Jums pačiai ta nuomonė neturėtų būti svarbi tongue biggrin

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: