Penktadienis, 29.03.2024, 17:07
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
DoremiData: Pirmadienis, 14.01.2013, 16:25 | Pranešimas # 991
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
virgi, visai ne tavy klausiau angry
anas man gal būtų kitap atsakis angry
jei spinduliavimas varo žmones į kaimus, tai gal man vaikystėje spindulio trauma buvo wacko negaliu aš be kaimo, miriau vilniuje besimokydama, baiginėjausi atidirbdama du metus paskyrimo ir moviau į kaimą biggrin biggrin biggrin
ne spinduliavimas varo žmogų į gamtą, pats civilizacijos progresas verčia rinktis
 
virgisData: Pirmadienis, 14.01.2013, 18:29 | Pranešimas # 992
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Цитата (valdas)
Pirmiausia - bundantys žmonės. Aš jų sutinku daug. Ar Virgio puslapio atsiradimas to nepatvirtina?

Vaikine, mano puslapis atsirado beveik prieš tris metus. Tik tada dar nebuvo skaitančių, vienas kitas per mėnesį, nebuvo jūsų pramerkusių akių.
 
valdasData: Pirmadienis, 14.01.2013, 20:32 | Pranešimas # 993
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 11
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ar šiuo atveju labai svarbi tiksli puslapio atsiradimo data? Permainos prasidėjo ne vakar ir ne prieš tris metus. Jos prasidėjo apie 1950 m., jei tikėti Selu Reičelu. Kiti šaltiniai nurodo 1980, dar kiti - 1990 m. Čia kaip kam patogiau.
 
im_studioData: Antradienis, 15.01.2013, 15:03 | Pranešimas # 994
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 4
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Bet permainos visada buvo biggrin Jei paziuresi i ta musu jau turima istorija, permainos visada buvo. Vienokiu ar kitokiu mastu. tik gal kai mes gyvenam dabartiniu metu mum atrodo kad jos labai suaktyvejo ir pan. Bet jauciu ta pati pasakytu ir pvz d'Ark sekejei, Liuterio salininkai ir pan. smile Gal musu laikas yra tiesiog parankesnis, nes turim patogesni susiekima, susikalbejimo irankius. Nebesam taip stipriai "atskirti" vienas nuo kito.
 
DoremiData: Trečiadienis, 16.01.2013, 18:30 | Pranešimas # 995
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
šiandien su galvojau kad noriu išvykti metams į norvegiją su vyru
ką jūs į tai?
 
BraskeData: Trečiadienis, 16.01.2013, 19:23 | Pranešimas # 996
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
DO, bet kuriuo atveju viskas bus ok. paziurejau as savo budu.

į dangų su čebatais
 
spurgelisData: Trečiadienis, 16.01.2013, 19:41 | Pranešimas # 997
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O ką mes,DO? Svarbu jum gerai smile

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Trečiadienis, 16.01.2013, 19:45 | Pranešimas # 998
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
braški ir aš žiūrėjau taro
 
OzkelaData: Šeštadienis, 19.01.2013, 11:12 | Pranešimas # 999
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Apie Reiki kitą pusę:
http://www.lifexpert.ru/special/reiki.html
 
laumeData: Trečiadienis, 23.01.2013, 17:03 | Pranešimas # 1000
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labutis visiems,   turejau reikalu su matrica. Antra diena bandau issilyginti save,
 bet ne tai svarbiausia.Spurgeli, kaip Doremi sunus, prizadejau jai palaikyma, SUSITIKSI  ja sakyk, tris  poopieracines dienas as mintimis su ja, VISIEMS kuo nuosirdziausi linkejimai,Braske nepyk , uz tuos zodzius kurie buvo parasyti laumes vardu. Yra siek tiek kitaip. Susirasysim, Kaip visada  visiems, kurie pyko nesutiko , vienaip ar kitaip mane smerke ar palaike BUCKIS BUCKIS BUCKIS  nuo  LAIMOS LAURES [ LAUMES]
 
spurgelisData: Trečiadienis, 23.01.2013, 21:55 | Pranešimas # 1001
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Laume,kokį brudą ant manęs bebandei pasakyt,aš nesupykau,būk rami.Aš asmeniškai net nesureagavau. O kai kuriuos žmogeliukus man tavo priskirti epitetai net pralinksmino,tai vadinasi viskas puiku,net piktas žodis kartais tampa gera energija-juoku. biggrin
O Doremi perduosiu tavo palaikymą,kai tik susisieksiu. smile


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 24.01.2013, 22:56 | Pranešimas # 1002
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
labė
kaune esu
saulis papjautas, dar rytoj pabūsiu ir paliksiu kitą budėtoją-slaugytoją
ačiū lauminui spurgui, kvietkeliui
 
redalertData: Šeštadienis, 26.01.2013, 20:14 | Pranešimas # 1003
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki ..;)  Noretusi protingo atsakymo,tik be meiles manjaku  biggrin   galima pavadinti tai sienomis ar gerais dalykais ar belekaip, nes tai siejesi su tobulejimu ...tobulejimas ant kurio as esu vis priarteju prie jo vel ,noriu pasakyti kad kazkaip reikia pasiekti nauja laipteli bet gristu prie to pacio ... Man patinka kur esu tik noriu daugiau  ..   Jei kas masto tokia kriptimi, butu idomi tavo nuomuone ..
 
jugneleData: Šeštadienis, 26.01.2013, 21:41 | Pranešimas # 1004
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tiesą sakant nelabai supratau: meilės manijakai, sienos-tobulėjimas... paskui man patinka kur esu tik noriu daugiau wacko Sakyčiau reikia apsižvalgyti pirmiau kur esi ir ko nori. Koks čia buvo klausimas?

Добавлено (26.01.2013, 21:41)
---------------------------------------------
Skaičiau skaičiau kelis kartus wacko hmmm, protingo atsakymo nepasakysiu :)) recepto irgi turbūt niekas neduos. Ir vistik galvoju kad augimas, tobulėjimas pats savaime neateina vien todėl, kad tobulinies ilgą laiką. Jam turi tiesiog pribręsti, priartėti ar paaugti. O dabar pati sakai, kad, patinka kur esi. Štai čia ir atsakymas tavo wink Kai nebepatiks čia, norėsi daugiau, tai ir lypėsi laipteliais

 
redalertData: Sekmadienis, 27.01.2013, 00:01 | Pranešimas # 1005
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tongue   biggrin  jugnele....tu pateikei toki pati atsakyma ka ir dauguma sako ...meiles atstove ...o kaip mes puikiai matom ir girdim kad visiems netinka vienas dalykas tai akivaizdziai suprantam kai matom TUOS VISUS ...sakiau kad man patinka kur esu nes geriausia vieta pradeti kazka gero yra butent ten kur esi ...juk zmogui sypsaisi kai ji matai sale..cia ir dabar ....tai vat ir mano klausimas ..As gristu prie tos pacios sypsenos ..IDOMU KAIP GALI BUTI DAUGIAU.... Tikriausiai koks nors mokytojas man pasakytu jei vaikstai po miska tai medzius te ir matysi  tongue jei perskaites mano zodzius pajusi lyg radai atsakyma ar gaves kazka vertingo ,parasyk  biggrin  bet jeigu jus nepajutot jokiu simptomu ir jus kankina bendravimo priklausomybe ,bandikit susitvardyti  :D,gal as isprotejau kad bendrauju su savimi ...
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: