Penktadienis, 19.04.2024, 00:49
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
spurgelisData: Ketvirtadienis, 11.04.2013, 20:32 | Pranešimas # 1066
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Austėja,nukopink tą eilutę ir įdėk į adresų juostą,tada GO spausk

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
PraktikasData: Trečiadienis, 17.04.2013, 18:52 | Pranešimas # 1067
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas visiems. Turiu klausimą. Ar yra galimybė Lietuvoje perskaityti vedas? Ar jos tokios retos, kad priėjimą turi tik nedaugelis? O gal jų būna bibliotekose? Ar šiaip yra atskirų ištraukų ar straipsnių apie vedas? Ačiū smile
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 18.04.2013, 16:38 | Pranešimas # 1068
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
spurgai, atsakyk tu jam
 
spurgelisData: Ketvirtadienis, 18.04.2013, 19:10 | Pranešimas # 1069
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kodė aš??? Bigas žino. O aš tik ištraukėles google visagaliame radau rusų ir anglų kalbomis.

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 18.04.2013, 20:18 | Pranešimas # 1070
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai kur tas nupušes bigas, galėtų žmogui atsakyt
 
MildaData: Ketvirtadienis, 18.04.2013, 20:47 | Pranešimas # 1071
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Spurgeli,arba dar kas nors kas zinot,idekit kokia nuoroda rusiska,as irgi noriu paskaityt.

Pranešimą pakeitė Milda - Ketvirtadienis, 18.04.2013, 20:49
 
spurgelisData: Penktadienis, 19.04.2013, 21:52 | Pranešimas # 1072
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Vakar susivedžiau į googlą "Vedos lietuviškai" ir pilna info iškrito,visokių straipsnių,svetainių ir šeip smulkmenų. Ieškokit ir rasit smile

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
FutonasData: Šeštadienis, 15.06.2013, 00:16 | Pranešimas # 1073
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 29
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Istrauka is filmo "Revolver" apie tai kas yra tikrasis zmogaus priesas ir pries ka mes visi is tiesu kovojam jeigu kovojam... (anlgu kalba)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q3vM1PcrV0k
 
AndaData: Antradienis, 25.06.2013, 08:33 | Pranešimas # 1074
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Цитата (Airijan)
Klausimas, kaip sakant, ne į temą: ką duoda krikštas? Nenoriu gilintis religinem temom, bet ar jis kuo yra svarbus? Ar šiuolaikinius vaikus reikia krikštyti?
Manau,kad negalima nuvertinti tos bažnyčios teikiamos paslaugos.Prie dievo artėjame per sąmonę,bet juk net magijoje yra ritualai,kurių paskirtis daryti tiesioginį poveikį pasąmonei.Krikšta laikau pasąmonongu priminimu apie viso ko vienovę.
Pati krikštijausi jau būdama suaugusi,sąmoningai.Susirinkom visa trijulė tokių ir vieną baisiai lietingą,debesuotą popietę kunigas mus pakrikštijo.Išėju iš bažnyčios pastebėjau įdomų reginį,visus kamuoliniai lietaus debesys,matosi,kad lija,o virš tos gyvenvietės,kurioje bažnyčia-saulė veržte veržėsi pro debesis ir skaisčiai švietė.Vėliau,skaitydama rusišką literatūrą radau aprašytą analogišką atvejį ir stačiatikių kunigas tokį reiškinį pavadino "šventosios dvasios nužengimu".Mus krikštyjo katalikų kunigas,tai pasiųlė švęsti ir valgyti tortą.Kažkaip šnairomis pažiūrėjau-torto nesinorėjo,norėjosi rimties ir ramybės.Visa trijulė kokias dvi dienas vaikščiojom rimti,mąslūs ir susitelkę į save.Gaila,mano nuotrauka,daryta išėjus iš bažnyčios,nepavyko-tik baltas siluetas tarsi dėmė matėsi,nors abiejų vyrukų foto pavyko puikiai.
Taip vyko,o kokia nauda?Nepačiupinėsi ir pirštu nepabaksnosi ,kad kitam parodytum.
Paskui pakrištyjom vaikus.Mažąjam apie porą metukų buvo.Prieš aš jam paaiškinau visą ritualą ir jis ėmė laukti.Kai kunigas,tikėdamasis riksmo ir kliksmo,taikėsi prie vaiko su savo tepalais,tas tik džiaugėsi,kad jam davė degančią žvakutę ir visai nenorėjo verkti.  smile Kad nenudegtų pirštų,einant lauk,žvakutę užpučiau.Vaikas pats ją ištiesė kunigui,kad uždegtų iš naujo.
 
DoremiData: Sekmadienis, 30.06.2013, 09:26 | Pranešimas # 1075
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
spurgeliui pavyko padaryti keletą įdomių nuotraukų
https://plus.google.com/u/0/photos/116253592926241101353/albums/5894855265174731137?authkey=CITBpP_0-IWzc
 
GeleData: Pirmadienis, 01.07.2013, 23:05 | Pranešimas # 1076
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 21
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Filmas "Mano sesers globėjas": http://kinoplius.do.am/load/mano_sesers_globejas_my_sister_39_s_keeper_2009/1-1-0-671 
galvoju, kad žmoniškumas iš vis neturi jokių ribų, tolerancija galbūt, šiokias tokias (pagal asmeninį ego dydį) smile
 
laumeData: Ketvirtadienis, 11.07.2013, 08:52 | Pranešimas # 1077
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Miela Aivenhova,
su gimtadienu, su gražia švente.Sekmės ir džiaugsmo Tau.
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 18.07.2013, 19:57 | Pranešimas # 1078
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
su gimtadieniu,plajedute
kiek paskraidžius,vis nutūpk į žemę pas mus
 
spurgelisData: Penktadienis, 19.07.2013, 01:36 | Pranešimas # 1079
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Linute, su Gimimo diena tave šiltai sveikinu. flower Lai tavo dvasiniai skrydžiai užtvirtina aukštus siekius šiame paprastame materialiame gyvenime cake

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
GeleData: Penktadienis, 26.07.2013, 09:30 | Pranešimas # 1080
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 21
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
http://www.lrytas.lt/sroves/sekmes-istorijos/lietuvio-gyvenima-pakeite-pokalbis-su-stalino-aiskiaregiu.htm
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: