Penktadienis, 29.03.2024, 16:07
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
naraijanaData: Pirmadienis, 23.12.2013, 02:42 | Pranešimas # 1096
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As nieko niekuo neitikineju, miela Doremi, tiesiog dalinuosi praktika ir jums rinktis tinka tai - ar ne. Tu praktiku turiu susikurusi daug , ir is saves ir is saltiniu, su muzika ir be jos , bet labiau patinka keliauti  takeliais su dainele: pvz: vaikscioju su suneliu ir dainuoju: (Venckaus mantra) :
   Spokojno poidu  ja po doroge dobra, spokoino poidu ja po doroge svieta, spokoino poidu ja po doroge sierdsa, spokoino poidu ja po doroge liubvi....
     I- A- O  - U , - I - I - JIE....:  ------ A- UMMMM ,AUMMM, AUMMM(ir taip tris kartus). Nuostabi rytine mantra..!!!  Yra ir lietuviu kalboj. tik gaila cia negaliu perduoti melodijos., Na,jei ka sudomins atsiusiu melodija, ji veikia puikiai,pakrauna, suteikia ramybes ir noro gyventi dziaugsme...Mums visiems  to labai reikia , ypac dabar,  kasdienoje, siame laike...
           su meile. iki
 
MildaData: Antradienis, 24.12.2013, 14:05 | Pranešimas # 1097
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki , "Sviesos Keliu'' gyventojai wink

graziu svenciu visiems, Cia uzklystantiems smile

https://www.youtube.com/watch?v=h_MaVxNoZJI
 
DoremiData: Trečiadienis, 01.01.2014, 22:21 | Pranešimas # 1098
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ačiū,narajana, aš padariau ir vėl padarysiu,tu tik paskatinai,o juk žinojau iš volmer,žinoma,dakūriau savo žodžių
o dabar

Žmogus sušnabždėjo: “Dieve, kalbėk su manimi”
Ir pievų vieversys užgiedojo.
Bet žmogus negirdėjo…
Taigi žmogus šūktelėjo: “Dieve, kalbėk su manimi”
Ir griaustinis ir žaibas nusirito dangumi.
Bet žmogus nesiklausė…
Žmogus apsižvalgė aplink ir pasakė: “Dieve, pasirodyk”
Ir žvaigždė suspindo ryškiai.
Bet žmogus nematė…
Ir, žmogus šūktelėjo: “Dieve, parodyk man stebuklą”
Ir gimė gyvenimas.
Bet žmogus nepastebėjo…
Taigi žmogus pradėjo verkti iš nevilties:
“Paliesk mane, Dieve, leisk man suprasti, kad tu čia”
Tada Dievas pasilenkė ir palietė žmogų.
Bet žmogus nusikratė drugelį nuo savęs ir nuėjo

Sveikinu su šventom Kalėdom ir linkiu klausytis ir išgirsti, pastebėti ir pamatyti ir visuomet jausti Dievo prisilietimą, net kai būna sunkūs momentai.

Добавлено (01.01.2014, 22:21)
---------------------------------------------
ALDAI,laimingų naujųjų, su gimtadieniu, tebūna puikūs metai tau

 
GeleData: Antradienis, 14.01.2014, 14:28 | Pranešimas # 1099
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 21
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kaip atsiranda mėsa ant mūsų stalo...

http://www.youtube.com/watch?v=ZNBRJIH97gc

http://www.youtube.com/watch?v=L_vqIGTKuQE

http://www.youtube.com/watch?v=1oTGe41A8Vo
 
DoremiData: Šeštadienis, 25.01.2014, 18:01 | Pranešimas # 1100
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/ministerija-uzsimojo-pazaboti-salies-raganas.d?id=63831398
galgi padarys tvarką biggrin
 
BraskeData: Antradienis, 11.02.2014, 01:30 | Pranešimas # 1101
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
na gal nieko tokio, DO. sarlatanus ir sukcius pasipelnytojus gal prigriebs smile

į dangų su čebatais
 
DoremiData: Antradienis, 11.02.2014, 10:44 | Pranešimas # 1102
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
man tai tikrai nieko tokio biggrin tačiau manau,kad reikėtų kitaip pradėti šį gaudymą
paprasta konkurencija-paruošti gydytojus -fitoterapeutus ir žmonės tuoj pat susiprotės eiti gydytis pas mediką, nei pas nupušusį žolininką,geriausiu atveju žolininkas tebūtų pagalbiniu darbininku,surenkančiu vaistinę žaliavą,o jau skyrimas,gydymas-daktaro reikalas
taip paprasta sureguliuoti rinkos santykį be prievartos ir baudų
 
BraskeData: Antradienis, 11.02.2014, 19:25 | Pranešimas # 1103
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
manyc, gaudys visokius bioenergetikus ir "guru", sektu vadovus, pasiskelbusius gydytojais, ne viena toki zinau. jie apsiformine yr, bet ne visi. tuos rimtai reik isgaudyt, nes plauna zmonem smegenis.
nu aisku, raganu medziokle tai juokingai skamba siame amziuje ;D


į dangų su čebatais
 
DoremiData: Trečiadienis, 06.08.2014, 13:03 | Pranešimas # 1104
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jau galiu pasakyti kokia žiema artinasi
augalai šnabžda apie šaltesnę nei įprasta
 
FutonasData: Antradienis, 21.10.2014, 10:22 | Pranešimas # 1105
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 29
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki,

Kaune prasideda naujas VOPUS paskaitų ciklas su įvadine paskaita - "Mirties enigma". Paskaitų ciklas sudarytas iš kelių dalių pirmoji dalis- A, vėliau vyks B.

Lapkričio 9 d., sekmadienį 11:00

Vieta: Monte Pacis viešbutis - Dž. Frediano salė. T. Masiulio g. 31 Kaunas

Kaina: 20 Lt

Informacija: +370 6007 9446 , lietuva@vopus.org

Nuorodos į youtube filmukus kur pristatomos kiekviename iš ciklų studijuojamos temos:

A dalis:

https://www.youtube.com/watch?v=MZT7g8khpkY

B dalis:

https://www.youtube.com/watch?v=-ZdnBdjP2sU


Pranešimą pakeitė Futonas - Antradienis, 21.10.2014, 10:23
 
anerealusData: Šeštadienis, 31.01.2015, 15:58 | Pranešimas # 1106
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 1
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Laba visiems, dėmesio, nepatikesite, tačiau - sausio 26 d. nutiko kai kas baisaus, - įdomu, kaip jaučiatės visi :http://www.youtube.com/watch?v=1y7CYf4X3Lo
Pro mūsų Planetą, praskrido, ne šiaip didelis asteroidas, o didelei mūsų visų nelaimei, objektas skrendantis už jo, – taip vadinamas jo “palydovas”… Jei atidžiau pastudijuotumėte šį objektą, pastebėtumėte, kad jis panašus į kosminį laivą-raketą… Ir tikrai, patikėkit, tai labai išsivysčiusios, labai negatyvios ir viską, ir visur Kosmose naiknančios civilizacijos, kosminis laivas, – smogė mūsų Saulės sistemai ir ypač mūsų Žemės planetai… Visi, jautresni mūsų planetos gyventojai, taip pat be išimčių, visi, taip vadinami aiškiaregiai, ekstrasensai, jogai, lamos, indigo ir t.t., dar 26d nakty pajautė šį mirtiną smūgį Žmonijai, – buvo ir yra sunaikinti visi žmonijos ir Saulės sistemos planetų Biolaukai, paleistas mirtino viruso užkratas, kuris užkrėtė visų Žemės žmonių smegenis. Tad, jei dar mąstosi, mąstykim, – ka daryti, kaip gyvensime ir ar gyvensime rytoj, koncentruokimės į Aukščiausiojo pagalbą…
 
valdasData: Antradienis, 03.02.2015, 23:15 | Pranešimas # 1107
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 11
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Manau, toliau gyvensime labai panašiai kaip ir iki šiolei. Pasikliauti teks pačiais savimi, o pagalbos sulauksime tiek, kiek esame jos verti. Įdomi mintis apie užkratą. Tikrasis užkratas buvo paleistas prieš kelis tūkstančius metų, kada tarp žmogaus ir Vienatinio Dievo atsirado galybė religijų, mokytojų, dievų, pranašų, raštų aiškintojų bei kitokių žmonių gąsdintojų. Taip žmogus buvo atitolintas nuo tikrojo Dievo, o nerimas ir baimė tapo ir liko neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi.
 
Aras3796Data: Ketvirtadienis, 21.05.2015, 07:29 | Pranešimas # 1108
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 10
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki,

Gal kam tai, kam nors, yra sena tema, bet as tik dabar isejau i Astralny Polomnik saita. Kaip jums ta informacija ? Perklausiau labai daug valandu youtube, meginsiu nusipirkti jo siuloma informacija, kadangi man si tema yra idomi.
Esu perskaites  Robet Monroe, William Buhlman, Robert Bruce,……, knygas, Tom Campbell - My Big Toe per kuria jis isdesto savo profesionalaus fiziko supratima apie astrala duota per jo drauga Robert Monroe. Pries kelis metus perklausiau Michail Raduga paskaitas ir kitu rusu mokytoju panasias paskaitas. Nezinau - nepadejo, turejau tris kartus isejima kuriuos , Greciushkinas apibudintu ne ,kaip astrala, o kaip mentala ar netgi, kaip pseudo realybe !
Jusu saite yra placiai pateikiama, diskutuojama Levasovo informacija. Perskaiciau ne viena karta jo ir Svetlanos knygas - labai patiko,ypatingai Rosija v Krevyh Zerkalah !
Mano nuomone, siai dienai, Greciuskinas nedisponuoja, o gal tikslingai netoleruoja, kontaktuotoju informacija! Religija jam kaip pozityvus dalykas! Istorijoje zinios menkos, mano nuomone, palyginus su Levasovu, o gal tikslingai ? Nesutapa su mano  turimomis ziniomis labai daug kas ir is Levasovo info !

Jusu saitas, pats pazangiausias, siai dienai, kuri suradau LT ! Gal  jus
turetumete tame nuomone ! ACIU

Добавлено (17.05.2015, 07:33)
---------------------------------------------
sveiki visiems,

Noreciau padiskutuoti su jumis siai dienai, kaip jus supratot, is visos informacijos kuria, pazinot - KAS YRA REALYBE ! Kaip po tokia ? Kaip jus ja suprantante ? Kas jus esat joje ir kur jus esat joje ir kokias direktyvas turite !

Aciu
Aras

Добавлено (17.05.2015, 09:24)
---------------------------------------------
doremi,
 

tu uz Vadim Zeland, kiek supratau pries majatnikus !

Добавлено (21.05.2015, 07:19)
---------------------------------------------
kaip tai gali buti ? suradau saita, kuris mano nuomone,vienintelis, vienas is domiausiu lietuviskai bendraujamciu ! Pasirodo mires ! Viskas tipo aisku,klausimu nekyla ? Ar kita priezastis ! Kas paaskins ,butu  malonu ! Zelanas cia ne prie ko !

Добавлено (21.05.2015, 07:29)
---------------------------------------------
Doremi

Paaiskink man prasau, kodel pas jus toks nuostabus saitas yra mires ? Yra kitu ? As sioje temoje esu labai ilga laika, deja tik anglakalbiu saituose ir man ne tricokas, o pedisokas ! Kiek suprantu, tai reiskia !!  Esu kilimo is Vilniaus.

Pranešimą pakeitė Aras3796 - Penktadienis, 03.04.2015, 22:39
 
spurgelisData: Ketvirtadienis, 21.05.2015, 19:36 | Pranešimas # 1109
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Gerb. Arai,svetainė pati kaip ir mirusi negali būti,tiesiog žmonių aktyvumas čia nusėdęs,o tam yra tikriausiai priežasčių. Kažkada čia vyko aktyvus bendravimas,bet tik mažame būrelyje,mes net susitikimus gyvus darėme,o dabar paprasčiausiai kiekvienas perėjome į kitą etapą,labiau individualaus jau surasto kelio atkarpą.
Matyt žmonėms nebėra aktuali šita informacija,jei ir nauja karta skaitytojų aktyvių nebesusiburia,o gal nebe tokia informacijos pateikimo forma reikalinga žmogui,ypač jaunam. Skaityti dauguma nebemėgsta,o diskusijos užverda tik po perskaitytos info,kuri sutapatinama su asmenine patirtimi. O kai dar ir patirties nėra,tai nėra ir apie ką kalbėt. Jauni žmonės linkę gyvai ir iškarto viską išjausti,pamatyti,pačiupinėti,bendrauti, o ne skaityti,gilintis į rašytinę išmintį.

Добавлено (21.05.2015, 19:36)
---------------------------------------------
O visa kita, Arai, klauskit šios svetainės administratoriaus,kūrėjo ir šeimininko Virgio.


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
Aras3796Data: Šeštadienis, 23.05.2015, 10:55 | Pranešimas # 1110
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 10
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
labai ACIU doremi, uz informacija ! Noreciau nuosirdziai su TAVIM susitikt, kada nors Lietuvoje ! Su administratorium man kazkaip neiseina bendrauti ! as arturas skrojus facebooke iseik pabendrausim !

Arturas

Добавлено (23.05.2015, 10:38)
---------------------------------------------

Цитата Aras3796 ()
kiekvienas perėjome į kitą etapą,labiau individualaus jau surasto kelio atkarpą
Tai butu pati idomiasia tema ! Diskusijai !

Добавлено (23.05.2015, 10:55)
---------------------------------------------
spurgelis as turejau omeny doremi

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: