Antradienis, 19.03.2024, 10:18
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
DoremiData: Šeštadienis, 23.05.2015, 16:40 | Pranešimas # 1111
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
hmmm,aš doremi,o kas yra?
forumas nemires,tik laukia savo rašytojų
išties,prieš kelis metus netyčiom sugužėjom čia,naujai atradę šį tinklalapį
faina buvo paburbėt,kartais piktinomės,kartais džiaugėmės,šaipėmės ir visaip,bet tai buvo bendravimas
forume nutilo kalbos,kai virgis užblokavo braškę,kažkaip nežinau.....kaži ar reikėjo taip
doremi nėra forumo siela ir palaikytoja,čia tik kelios mano profesinės temos
dar ir šiandien aplankau forumą,pažvelgiu,pareiga veda tikrinti,gal kas ieško su klausimais
skype bendraujame pas bigbro,yra ten nemažai mūsiškių
doremi facebokės neturi ,ir tik todėk,kad nenori būti bandoje
į tavo kreipinį :doremi: atsakė spurgelis,
dar kartą sakau
-forumas nemires,rašykite,jei temos užkabin-įsijungs ir kiti
 
Aras3796Data: Pirmadienis, 25.05.2015, 06:45 | Pranešimas # 1112
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 10
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As gal labiau turejau omeny skype, tuo paciu nick vardu ! Nelabai as megstu
spauzdinti, pripazistu tiesiogini bendravima.Jeigu kas nors is sio saito pripazino, kad bendravimas su paciu savim,kaip ir butu pats geriausias dalykas, tai man tas butu idomiausia ! As remiuos SETH, BASHAR ir Zelanu siai dienai. Ir astralas beabejo!
 
DoremiData: Pirmadienis, 25.05.2015, 17:22 | Pranešimas # 1113
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
daug rašo ir daro konferencijas bigbro,įvairiom temom
aš įsiterpiu tik žolininkystėje,visiška profanė astraluose ir šiaip
 
spurgelisData: Trečiadienis, 27.05.2015, 10:10 | Pranešimas # 1114
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aš nesu Doremi, bet atsakiau, Arai ,į tavo klausimus,nes supratau,kad klausi apie istoriją,Aivaro Lileikos paskaitas,apie kurias būtent aš rašiau. Tik tiek. Visomis tokiomis temomis pabendrauti gali ateiti į facebook'ą,į mano nesenai sukurtą grupę,jinai šviežia,jauna,maža bendruomenė,bet pradžiai užtenka. Ten mes ieškome būtent savęs,o kas jau radę,gali patarti,kaip atrasti tą pagrindinį pilnatvės jausmą būnant savimi,be kaukių.
Su Aivaru Lileika taip pat gali bendrauti facebooke įvairise grupėse ir atskiroje grupėje,kuri buvo sukurta grynai vykstant jo paskaitoms Kaune,ten irgi savotiška bendruomenė mūsų susibūrusi,vadinasi "IEŠKANTIEMS TIKROVĖS", prisijunk,Arai smile
Iki malonaus.


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
justaszakaData: Ketvirtadienis, 28.05.2015, 10:52 | Pranešimas # 1115
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki ,aš čia biški ne į temą ,bet jums neatrodo Facebookas, kaip priklausomybe kokia? Vieną dieną ,supratau ,kad tai tuščias laiko švaistymas? O kaip jūs? daug praleidžiate ten laiko? Naudos daug gaunat?

 P.S. jai yra tema panaši nukreipkite mane

Ačiū
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 28.05.2015, 11:16 | Pranešimas # 1116
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
facebokas-tai pasaulinė sekimo sistema
tuo pačiu ir priklausomybė
kad dauguma žmonių turi bandos instinktą-tai jie kaip teliukai ir žiųri į faceboką
 
spurgelisData: Ketvirtadienis, 28.05.2015, 14:13 | Pranešimas # 1117
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Justai,kiekvienam skirtingai tas facebook'as reiškia ar veikia bei įtakoja. Priklauso nuo vidinio motyvo,kodėl tu ten esi arba nesi.

Добавлено (28.05.2015, 14:13)
---------------------------------------------
O tu man pasakyk, Justai,kuom jau skiriasi va ši svetainė nuo facebook'o? Ar nemanai,kad ir čia gali patapti priklausomas,tik neaišku nuo ko vat.


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
virgisData: Ketvirtadienis, 28.05.2015, 23:05 | Pranešimas # 1118
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
- Sakykite, Mokytojau, kodėl visi Didieji Mokytojai ragino neteisti kitų? Nejaugi tai taip svarbu, ir kodėl?
Mokytojas, kaip įprasta, į klausimą tiesiai neatsakė, o vietoje to padavė mokiniui oro balioną, kurio dugne buvo šiek tiek purvo. Mokytojas paprašė mokinį atsistoti priešais jį ir pripūsti balioną. Mokinys pradėjo pūsti.
- Ką tu dabar matai?
– paklausė Mokytojas.
- Matau jus ir balioną
.- Pripūsk dar truputį, – paprašė Mokytojas.
Mokinys dar kelis kartus įpūtė oro. Balionas padidėjo.
- Ką tu dabar matai? –
- Jūsų beveik nematau, bet aiškiai matau balioną, kurio kraštuose telkiasi purvas, – atsakė mokinys.
- Pripūsk balioną dar daugiau. Po to, kai balionas gerokai padidėjo, Mokytojas paklausė:
- Ką tu matai?
- Tik purviną balioną ir daugiau nieko.
- Pūsk toliau, – pasakė Mokytojas ir atsitraukė atokiau.Mokinys vėl pakluso ir ėmė pūsti balioną. Tačiau balionas negalėjo daugiau plėstis ir… Bum! Jis susprogo, o buvęs jame purvas ištiško į visas puses. Mokinys nustėro ir ėmė apžiūrinėti jį aptaškiusį purvą.
- Būtent taip nutinka, kai tu sutelki savo dėmesį į kitų žmonių trūkumus, silpnybes ir nuodėmes. Kai pradedi teisti kitą, tu jau nebematai pačio žmogaus, o matai tik savo smerkiančias piktas mintis ir jausmus, kurie bet kurią akimirką gali sprogti ir sutepti purvu ne tik tave, bet ir aplinkinius. Jei, žinoma, tu nenustosi “pūsti” savo nešvarių minčių apie kitus.., – pasakė Mokytojas ir išėjo, palikęs mokinį vieną su savo mintimis...

Negali pasakyti kažką gero apie žmogų – patylėk. Ne tik žodis, bet ir mintis žeidžia ne mažau, nei veiksmas: bloga mintis ar žodis stiprina žmoguje tai, ką apie jį kalbame ir galvojame. Kalbame ar galvojame blogai – didiname blogį. Be to, nuolat kalbėdami apie kitų trūkumus, praleidžiame progą ištaisyti savuosius. Blogos kalbos stiprina kalbančiojo pyktį, ir tuo pačiu jis praranda kažką gero savyje.
Taikos ir ramybės Sielai
 
Aras3796Data: Pirmadienis, 15.06.2015, 09:53 | Pranešimas # 1119
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 10
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
face book'e yra opcijos, uzsidedi sau tinkamas ir bendrauji TIK su draugais ir tiek ! Jei pasirenki draugus, tik su kuriais bendrauji - nuostabus dalykas ! Kita vertus, jei turi labai daug ''draugu'' su kuriais neturi nieko bendro, sutinku - netikslingas laiko svaistymas, bet velgi, tai pagal mane, o kam nors kitam, tai labai idomu ! Tai priklauso nuo individo !

Добавлено (15.06.2015, 09:50)
---------------------------------------------
doremi, koks sukurtas  tavo puslapis, kaip vadinasi ?

Добавлено (15.06.2015, 09:53)
--------------------------------------


Pranešimą pakeitė Aras3796 - Pirmadienis, 15.06.2015, 20:58
 
spurgelisData: Pirmadienis, 15.06.2015, 23:39 | Pranešimas # 1120
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Arai, kelis kartus iš eilės maišyti "vardus" yra mažų mažiausiai nepagarbus aplaidumas wink
Mano,ty-Spurgelio (šiame tinklapyje)  sukurta grupė-erdvė bendravimui tam tikromis temomis facebook'e, o ne puslapis vadinasi "ESU KAS ESU". O apie ką,jau daugmaž trumpai papasakojau,plačiau grupės aprašyme.


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Trečiadienis, 17.06.2015, 15:51 | Pranešimas # 1121
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
neturiu jokių paslapių
 
GeleData: Penktadienis, 19.06.2015, 18:59 | Pranešimas # 1122
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 21
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
http://mieste.delfi.lt/veidai/8x69c8-kaimo-keistuole-lina-ramanauskiene-turi-ka-pasakyti-savo-kritikams
 
DoremiData: Šeštadienis, 20.06.2015, 08:31 | Pranešimas # 1123
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin biggrin biggrin straipsnis gražus
fotosesija.............kiekvienas turi savo svarbią misiją smile
 
valdismartinData: Šeštadienis, 18.07.2015, 19:48 | Pranešimas # 1124
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sveiki, smagu matyt kad nieks po dvieju nesikeicia : D 
gal zinot kas kaip aktivuot papildomas chakras 7 + 4 ?
 
DoremiData: Antradienis, 21.07.2015, 19:55 | Pranešimas # 1125
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
oo,valdis biggrin
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: