Šeštadienis, 20.04.2024, 06:59
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Ar yra norinčių bendraminčių susiburti Vilniuje? (Ar yra norinčių bendraminčių rinktis Vilniuje?)
Ar yra norinčių bendraminčių susiburti Vilniuje?
OrmedijaData: Sekmadienis, 26.02.2012, 22:37 | Pranešimas # 16
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jungiuosi i vilnieciu gretas, jeigu bus koks susitikimas, mielai sudalyvauciau!
 
AirijanData: Antradienis, 28.02.2012, 21:09 | Pranešimas # 17
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kaip Jūsų pirmasis susitikimas ar įvyko? Kada sekantis smile
 
MerkurijusData: Antradienis, 28.02.2012, 22:17 | Pranešimas # 18
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 12
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nezinau, gal kur ir ivyko, buvau netekes interneto, todel nebegalejau su nieko susitarti del susitikimo...
 
BarnisData: Penktadienis, 01.06.2012, 16:06 | Pranešimas # 19
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gal yra norinciu susitikti Klaipedoje del http://zemesperejimas2012.blogspot.com/2012/05/deives-sugrizimas.html
 
DoremiData: Pirmadienis, 20.08.2012, 08:09 | Pranešimas # 20
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gal čionai dera rašyti apie susitikimus
šį kartą vyko merkinės piramidėje
koks man įspūdis, visiems įdomu, nes pirmoji tai ir parašysiu
nedaug galiu pasakyti, nes atvykau sekmadienį vienuoliktai valandai
įšokau su trenksmais ir pyragu, vieną tokį pakilusį dievas žino kokio aukščio lygin iš karto nupūčiau nuo suolo ir daugiau nebemačiau to žmogaus, prisimenu kaunietę moterį, kuri prieš kalbėdama vis klausė
- ar galiu taip sakyti?
tai ir aš noriu paklausti
-kas per susitikimas ir sukuo tai vyko, kad žmonės bijo kalbėti, reikšti nuomonę ir požiūrį/?
dar pamenu juodų garbanotų plaukų, ilgų mielo veido moterį.....ir jaunutę merginą, jauną vyrą, kuris kiek vėliau dingo
suprantu, aš netinku į pakilusių kompaniją, nes esu tik žemietė, garsiai kalbu, energingai judu ir nekenčiu apsimetinėjimo, melą iš toli uodžiu ir tiesiai drebiu į akis tai kas yra kas
todėl iš susitikimo išsivežiau su savimi pegasą, bitutę ir spurgelį
iš tos kompanijos buvo trys žmonės ,esantys žemėje, čia ir dabar, esamuoju laiku
tai aš juos ir nusitempiau į mišką tongue
dar pastebėjimas
žmonės neprisistė nei vardais nei slapyvardžiais, jie slapstėsi, neprisipažino
visi sakėsi kad ne forumiečiai, jie tik tarp kitko- prašalaičiai, bet atvyko į susitikimą
tai daugiau negu keisra,
toliau, savo pojūčiais turiu pagrindo tikėti ir neabejoti, todėl sakau,
visi ten buvę esate bendravę komentaruose ir taškas
aš jus jaučiu
tik nevisai suvokiu kam tas melas, kaukės, tas svetimas modelis?
kuo jūs norite apsimesti?
tai tiek
pegasas leptelėjo
-sekantis susitikimas kad ir krosnoj, bet su žmonėmis, ......................(supraskit kaip norit) tongue
 
monntosData: Pirmadienis, 20.08.2012, 08:33 | Pranešimas # 21
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi gal zmones kuklus labai biggrin
Kakskurioj temoj klausei ar as Lt.Nedar,bet grisiu menesio gale ir labai ribotas mano laikas.Noro yra uzsukt pas doremi,bet sikart,galimybes nera wacko Nezinau kodel,bet man patinka doremi biggrin
 
DoremiData: Pirmadienis, 20.08.2012, 08:37 | Pranešimas # 22
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin mua, mua tongue
aš žinau kodėl biggrin
dalijuosi čem bogata
o turtinga esu gyvybine energija, prašom, montos, dainos, šokiai estrada biggrin
gamtoje tyliu, susikaupusi esu, o žmonėse - fontanas, imkit ir ragaukit, nepatiks- išspjaukit tongue
ne bėda, montos, mes puikiai jaučiam vienas kitą ir kompiuteryje
tram, pam,pam
 
xMxData: Pirmadienis, 20.08.2012, 10:08 | Pranešimas # 23
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Matau jums te buvo "linksma" biggrin
 
DoremiData: Pirmadienis, 20.08.2012, 10:24 | Pranešimas # 24
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin jo, mums keturiems tik buvo gerai, kitiems- nežinau wacko jau pirmas minutes atsirinkom kas su kuo ir griežtai atsiskyrėme tongue
mes tiek grybų prisirinkom, kad ir šiandien dar valau wink mes prasti žmones prana nesimaitinam
 
xMxData: Pirmadienis, 20.08.2012, 11:29 | Pranešimas # 25
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O apie ka ten kiti snekejo? biggrin
 
DoremiData: Pirmadienis, 20.08.2012, 11:40 | Pranešimas # 26
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aš nežinau, juksakau kad tik vieną valandą pabuvau su dešimčia žmonių, spurgelis, bitutė žino, pegasas
buvo negerai- tokia jų nuomonė
 
AirijanData: Pirmadienis, 20.08.2012, 13:45 | Pranešimas # 27
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kokie nekokie atsiliepimai, nesitikėjau, DOremi.Vadinasi, tie aršiausi ir "aktyviausi" realybeje butų tyliausi smile Bent jau kaip taisyklė dažniausiai taip ir buna.

Pranešimą pakeitė Airijan - Pirmadienis, 20.08.2012, 13:45
 
DoremiData: Pirmadienis, 20.08.2012, 14:46 | Pranešimas # 28
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gal net ne tyliausi,
kažkaip supratau iš pasakojimų, kad vienas toks didžiai pakiles į kokį aukštą lygį, labai nušvites, neleido net kalbėti ir reikšti savo mintis, nukirsdamas, kad tik jis žino tiesą, o tokie kaip jūs dar neverti tai žinoti ir suprasti, kad jo teisingas kelias ir visokia kita velniava
kėlė chaosą, beribė arogancija, nepamatuota netolerancija, jei žmogus, žaliavalgis reiškia savo požiūrį, jis šoka priešais, elgėsi kaip galvijas, keldamas sumaištį, tik tiek supratau
man teko vos pamatyti tą vyrą, kuris maitinasi prana ir taip elgiasi, vos man pasirodžius- jis dingo, nespėjau pamatyt net, gal ore ištirpo,
vienu žodžiu, aš nenoriu į tą didį lygį keliauti, net ten nepagarba artimam ar šalia esančiam, netolerancija, ir jeigu visi nušvitę reikalauja dėmesio tik sau ir savo nupušusiai tiesai- tai pjaunasi tarpusavy kaip katės maiše
štai kaip atsitinka, kai šaukštas deguto sgadina visą statinę medaus
dzevaš aš protestuoju prieš tą kilimą ir šviesėjimą, jei ten tokie individai ir tokia samonė
trumpai drūtai, siunčiu nx, jei nesupranta?-snukin, tai paprasta, žemiška ir tinka trečiajam matavimui
dar gi išvydes maistą, vaišes, sako visai pasiuto, tipo tik ėdalas rūpi jiems, ne kilimas dvasiškai,
o aš sakau
- mes turime šeimas, vaikus, turime pareigas ir atsakomybę, mes privalome rūpintis ir žemiškaisiais reikalais, kad ir kaip norėtume skrajoti lyg dievo paukšteliai, tenka dirbti žemiškus darbus, mylėti žemės vyrus, (ne pakylėtus idiotus, kurie taip pat ėda, kad ir pasislėpę, tik ne savo darbo duoną)rūpintis atžalomis, kad jie išaugtų žmonių džiaugsmui ir dievo garbei
čia buvo raganos pamokslas iš trečiojo matavimo žemės po velniais wacko
 
BraskeData: Pirmadienis, 20.08.2012, 15:07 | Pranešimas # 29
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
jauciu esu labai nemegstama irgi sitos rusies prasvitusiu, nes tokius dalykus laikau psichikos sutrikimu ir netgi rasiau jau kodel.

į dangų su čebatais
 
xMxData: Pirmadienis, 20.08.2012, 16:13 | Pranešimas # 30
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jokie jie neprasvite, jei taip elgias. Aukos jie ir tokius visai nesunku atskirt. Prasvitusio dvasios nepalausi, o ju silpna valia, stiprios valios zmogus, laisvai.

Pranešimą pakeitė xMx - Pirmadienis, 20.08.2012, 16:15
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Ar yra norinčių bendraminčių susiburti Vilniuje? (Ar yra norinčių bendraminčių rinktis Vilniuje?)
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: