Penktadienis, 26.04.2024, 01:32
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
KupolėData: Trečiadienis, 11.07.2012, 18:40 | Pranešimas # 16
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ačiū smile Viskas skamba sudėtingai...
 
DoremiData: Trečiadienis, 11.07.2012, 18:43 | Pranešimas # 17
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aš tai susilaikau nuo tokio kategoriškumo, vis dar esu katalikų agregore, bet aiškiai išėjusi už rėmų, klebonas manes privengia tongue
 
KupolėData: Trečiadienis, 11.07.2012, 18:48 | Pranešimas # 18
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai kur neprivengs raganos lol
Nekreipčiau dėmesio į tai, bet... Situacija maždaug tokia, kad apie tą laiką vaikas pradėjo kliūti pedagogams. Mažas dar buvo, tai sunku pasakyt, ar ne kiti dalykai įtakojo. Bet retkarčiais pamąstau visaip...
 
AirijanData: Trečiadienis, 11.07.2012, 19:01 | Pranešimas # 19
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Virgi, grižtant apie bažnyčia, pasakyk kokia aura supa bažnyčią? Kodėl dauguma nemėgsta vadinamų šv.mišių, o megsta "pasedėti" po jų?
 
virgisData: Trečiadienis, 11.07.2012, 19:17 | Pranešimas # 20
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Airijan)
Virgi, grižtant apie bažnyčia, pasakyk kokia aura supa bažnyčią? Kodėl dauguma nemėgsta vadinamų šv.mišių, o megsta "pasedėti" po jų?

Ogi pačių žmonių, tų kurie atėjo ten, kupini teigiamų norų ir emocijų, bent dauguma iš jų tikrai su teigiamomis, nors ir iškraipytomis mintimis. Visa tai ir supa, sudaro tos bažnyčios aura, kurioje norisi būti. Tą patį iš dalies jie pajustų susirinkę tame kontingente, kad ir pavyzdžiui savo kieme.
Na o per mišias, vėlgi atliekamas ritualas vergams, kuris aišku nėra malonus. juk niekam nemalonu prarasti savo dalies energijos, sumaitinti ją kažkam.
Kitas dalykas, kas traukia žmones, bažnyčios daugiausia statomos taip vadinamose sakralinėse vietose,dažniausiai buvusiose žinyčiose ar aukurų, dolmenų ir panašiai, ne bet kur papuola, netgi dabar prieš statant naujas, patikrinama tos vietos energetika, pasinaudojant kad ir tomis pačiomis virgulėmis. Tai yra energetinėse vietose, vėlgi žmonių pritraukimui. todėl daugumas sielų papuola į tuos spąstus.
Na aš taip niekada nebaigsiu straipsnio... sėkmės
 
AirijanData: Trečiadienis, 11.07.2012, 19:30 | Pranešimas # 21
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ačiū, tam kartui klausimų nebeturiu.. Lauksim tolimesnių straipsnių happy
 
BarnisData: Trečiadienis, 11.07.2012, 19:55 | Pranešimas # 22
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai as ir stebiu, kodel kai tik nueinu i baznycia man pradeda spausti galva. Nors lubos banzyciose aukstos, mane slegia.. Aciu Virgi, paaiskinai labai gerai. smile
 
monntosData: Trečiadienis, 11.07.2012, 20:22 | Pranešimas # 23
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni .nesijausk vienisas biggrin mane ir ten slegia ir isciulpia.Tik kaskada maniau,kad nepriema manes dievas,kad esu per daug nuodemingas ir ,t,t
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 12.07.2012, 09:27 | Pranešimas # 24
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sveiki, o aš einu į bažnyčią kelis kartus per metus, kūčių vakarą tai būtinai ir kai tik pradeda kalbėti tėvemūsų, mane kaip velnias žiodina žiovauti wacko ir sarmata ir nepatogu, nu žiovulys pjauna kas kelios sekundės

Добавлено (12.07.2012, 09:27)
---------------------------------------------
grįždama rytą iš pievos išgirdau išsigandusį katinuką
-gelbėkut, aš bijau, nežinau namų, gelbėkit mane, sužeistas aš, skauda ir bijau .................
priėjau, aukštoje žolėje prie judraus plento mažas rainas katukas, neverkė, tik išsigandęs drebėjo ir šaukė
nuraminau
-kac, kac, kac, mrrrrr, paimsiu tave, nebijok, turėsi namus
ir atėjo, paėmiau į rankas, prisiglaudė ir virpa, vyrai, stovėje ant šaligatvio nesistebi, juk dvidešimt metų jau čia gyvenu
parsinešu- šonelis katuko be odos, patepu vaistažolių tepalu žaizdoms gydyti, susirenka pieno rytinio katukai mano katės, visiems įdomu svečias, mamą mangustę perspėju neskriausti našlaituko, atbėga kaimynės pūkė- jai taip pat ryto pieno dalis, ta pasišiaušia
-kas čia toks?dink iš kiemo angry
pūkę baru, ta įsižeidusi nei pieno nelaka, išsinešdino namo uodegą papūtusi
palieku katinus, skubu darbuotis
nagi rudolfas parsirado valkata, tupi ant laiptelių ir sekioja akimis mažiuką
tam irgi pamokslą nenaudėliui, jam tik žaisti , dar užgaus žaizdą mažiukui

 
KupolėData: Ketvirtadienis, 12.07.2012, 09:57 | Pranešimas # 25
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Gera tu, Doremi smile

Tai labai didelė katalikė esi - net keliskart per metus į bažnyčią nueini biggrin

Teko neseniai važiuot per K... Tai vis dairiausi senovinių plytų čerpėm dengto namo, kurio palangėse auga ten kažkokie mandri paprčiai. Bet neužmačiau...
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 12.07.2012, 11:06 | Pranešimas # 26
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pagrindinėje gatvėje, bet iš kur tu žinai kaip atrodo namas tongue kiba matei, galėjai pasiklaust raganos- bet kas būtų pasakę tongue
o ką bažnyčioj?
neturiu kada, o maldai laiko turiu į valias dirbdama
 
artisData: Ketvirtadienis, 12.07.2012, 11:18 | Pranešimas # 27
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
http://frontpagemag.com/2012/raymond-ibrahim/muslim-brotherhood-destroy-the-pyramids/
Ar ne todel buvo organizuotas arabu pavasaris Egipte, kad pakeitus prezidenta butu galima sunaikinti piramides?
 
BarnisData: Ketvirtadienis, 12.07.2012, 15:05 | Pranešimas # 28
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
arti, tai kai tik buvo prasideja primos riauses egipte, cia pries metus ar du nebeprisimenu. Tada karuomene saugojo piramides. Kazkaip keista, saugoti akmens luitus.. Matyt jos zymiai reiksmingesnes negu mum atrodo. smile
 
KupolėData: Ketvirtadienis, 12.07.2012, 16:46 | Pranešimas # 29
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, mes tik pravažiavom, nevaikštinėjom po miestelį smile O tai ta gatvė, kurią pravažiuoji važiuodamas iš Suvalkijos sostinės į Dzūkijos ir yra pagrindinė? Jei taip, vadinasi blogai dairiausi wink
 
artisData: Penktadienis, 13.07.2012, 13:19 | Pranešimas # 30
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
net neabejoju, kad jos pakankamai reikšmingos. Tik ar jos gėris ar blogis, va čia tai jau visokių nuomonių yra. Vieni sako, kad jas statė atlantai ir jos gali generuoti milžinišką energiją. Kiti sako, kad jas statė mums priešiškos jėgos ir jos, išdėliotos po visą pasaulį, sukuria tam tikrą neigiamą energijos lauką, padedantį mus išlaikyti matricoje. Kas žino... man tik įstrigo tas faktas, kad didžiosios Gizos piramidės orientuotos į Oriono diržą...išdėstytos taip, kad atitiktų tas tris žvaigždes. O Orionas nepalankus mums.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: