Ketvirtadienis, 21.09.2023, 12:11
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

Pagrindinis » 2011 » Kovas » 10 » Žiniasklaida - Masinės DEZinformacijos priemonės – nestruktūrinis valdymas
20:29
Žiniasklaida - Masinės DEZinformacijos priemonės – nestruktūrinis valdymas

Masinės informacijos priemonės, tai verslas gaunantis pinigus egzistavimui už informacijos visuomenei pateikimą, dabar ir už reklamą. Ar melą galima vadinti informacija? Arba dalinius faktus?

Ką manote apie masinių informacijos priemonių reklamuojamą šampūną? Bet kokį, markė nesvarbu? Informacija nežinantiems – šampūnai turi ingredientą vadinamą SLS (Sodium Lauryl Sulfate – SLS) – natrio laurilsulfatas – pavojingą kancerogeninę medžiagą, kuri ilgai išlieka kepenyse (plaunant galvą ši laki medžiaga gali papulti visur). SLS naudojamas, kaip putos, papildomai tirpdo riebalus. Pramonėje naudojamas, kaip grindų ploviklis. Išvadas palieku pasidaryti jums patiems. Kai kuriais šampūnais plaunant galvą burnoje jaučiasi jo skonis. (aut. Patirtis) Kaip manote, ar šampūno reklama tai informacija? Ar melas? O gal reklamai melas leistinas? Kas yra reklama savo esme, kai parduodamas nuodas? Ir kuo galima pavadinti tą, kuris reklamuoja šį, arba kokį kitą nuodą?

Kaip žiūrite į Č. Darvino evoliucijos teoriją? – Kad žmogus išsivystė iš beždžionės, arba dar iš ko nors? – Ji jau senokai paneigta, bet oficialiai jos vis dar prisilaikoma, vis pateikiami faktai, kad atrasta dar kažkieno kaukolė esanti, kaip tarpinė grandis tarp dabartinio žmogaus ir nežinia ko, nes dar neatrasta galutinė grandis.

Kaip jums patinka Einšteino visuotinė reliatyvumo teorija? Ji nuostabi – bet nors yra tik teorija, daugelis jos išdavas pateikia, kaip argumentuotą faktą, nors nebuvo nei bandymų, nei jokių rezultatų. Tik teorija. Bet ją išdėstė didis autoritetas ir autoriteto nuomonė gali būti priimama, kaip faktas.

Sakoma dabartinis mokslas gali apskaičiuoti viską, bet ne, visi figūrų kontūrų apskaičiavimai vyksta remiantis euklidine geometrija, t.y. figūromis kurių iš esmės gamtoje beveik nėra – trikampiais, stačiakampiais, apskritimais (apskritimai yra), tiesėmis, kreivėmis. Pabandykime matematikos pagalba apskaičiuoti medžio su lapais, arba debesies apimtį ir atkartoti tą figūrą. Manau nukopijuoti gamtos nepavyks. Mes tolstame nuo gamtos bandydami sukurti kažką geresnio – to niekada nebus.. ir kai mums sakoma – mokslo pasiekimai, galime mintyse pridėti – žmonijos praradimai. Kas finansuoja dabartinį mokslą?

Ką žinome apie kasdienį vandenį? Kad turi 88,6% deguonies ir 11,4% vandenilio. Cheminė formulė H2O. Žmoguje yra 65-70% vandens. Visa kita informacija liečia tik vandens poreikius ir chemines reakcijas. Dar žinome, kad negavus vandens mirsime. Tai kas gi yra vanduo, kokią reikšmę turi žemėje ir kokią reikšmę turi žmogui, jo dvasiai, mąstymui – tam kas žmogų daro žmogumi? To oficialiuose šaltiniuose nerasite, juose tik sausi faktai ir jokios informacijos. Kodėl vandens negalima pagaminti, juk tik vandenilis ir deguonis?

Blogiausia tai, kad žmonės atpratinti mąstyti metodiškai, mums pateikiama informacija yra tik faktologinė (vien faktai). Tai naudinga valdantiesiems, nes kitu atveju būtų greitai identifikuoti, kaip didžiausi valstybės-pasaulio kenkėjai. O šiuo atveju valdantieji gali pasakyti – įstojome į ES, gauname struktūrinių fondų paramą (esą dykai), štai kokie mes šaunuoliai – juk tik mūsų pastangų dėka Lietuva įstojo į ES, kuri dykai dalija mums pinigus. Tauta džiaugiasi. Kam dalija? Ir ar tikrai dykai? Ir faktas: 1990 metais Lietuva nebuvo skolinga nė vienai užsienio valstybei. Įstojusi į tarptautinę valstybių organizaciją (ES), kuri dykai dalija pinigus, ji šiai dienai turi 35,89 milijardo litų skolą. Kur laimėjimas ir kas laimėjo?

Apie infliaciją – mums sako infliacija, kainos kyla, bankai didina maržą, palūkanas . Melas, infliacija yra bankų veiklos produktas, tik bankai tai parodo sukeisdami vietomis priežastį su pasekme. Jie sako, didiname banko maržą, nes padidėjo infliacija. Iš tikro tai bankai savo veikla sukėlė infliaciją, o po to dar ir padidino maržą. Čia rasite daugiau informacijos apie tai.

Vėlgi mums sakoma – pakilo naftos, arba daržovių kaina. Nieko panašaus, kainos nekyla pačios, jas kaip taisyklė kelia suinteresuotos verslo-finansų grupuotės, arba mūsų valdantieji (benzino akcizas + PVM; atitinkamai 1,5 LT + 21% PVM už litrą benzino, daugiau, kaip 50% benzino kainos).

Krizė. Mums sako – niekas nekaltas, juk krizė. Taip, krizė, bet ar tikrai niekas nekaltas dėl jos? Ir ar kas atsakė už šią krizę? Juk tai galima prilyginti didžiausiam šimtmečio nusikaltimui. Bet nuteistas, ar patrauktas atsakomybėn nebuvo nė vienas asmuo, ar organizacija. Nors pagal mūsų teisę, teisiama net už netyčinius nusikaltimus. O ši krizė yra ne kas kita, kaip kryptingos, organizuotos nusikalstamos veikos rezultatas. Bet kaltų nėra – bankai remiami mokesčių mokėtojų pinigais, nors būtent jų ir fondų biržų dėka pasaulyje kilo ši krizė. Banko pelnas privatizuojamas, o nuostoliai nacionalizuojami, t.y. juos apmokame mes visi. Teisės aktai leidžia bankams veikti taip, kad jie nebus įvardijami nusikaltėliais net tada, kai daro akivaizdų ir visiems suprantamą nusikaltimą. Tapo įprasta, kad bankai, tai lyg atskira valstybė valstybėje, kuri gali diktuoti vyriausybėms savo valią, antraip grasina pasitraukti iš šalies. Rezultatus matome šiandien – jie akivaizdūs.

Mums sako – demokratiški rinkimai. Panagrinėkime patį žodį demokratija ir suprasime, kad rinkimai tikrai demokratiški ir atitinka tą žodį. Tik mūsų mąstymas nepakilęs iki to, kad suprasti, jog "demokratiškai” anaiptol nereiškia "teisingai”, todėl ir buvo panaudotas žodis būtent demokratija. Šis žodis kilęs Antikinėje Graikijoje, (gr. δήμος ‘liaudis’ + κρατῶ ‘valdau’). Plačiau paėmus, toje Graikijoje ir truputį vėliau Romoje, tik laisvi piliečiai vyrai turėjo teisę balsuoti, ar reikšti savo nuomonę. Vergai ir moterys neturėjo jokio balso. Išvertus į žmonių kalbą – vergvaldžių valdžia. Nors oficialioje literatūroje to niekada nerasite. Net Aristotelis yra pasakęs, kad demokratija palanki demagogams (http://lt.wikipedia.org/wiki/Demokratija – Antikinė (tiesioginė demokratija).

Todėl galime drąsiai teigti, kad rinkimai pas mus tikrai demokratiški – čia jokio melo nėra. Melas tik pačiame žodžio demokratija išaiškinime.

Mums sako – žinios per televiziją. Nieko panašaus, jokių žinių jūs ten negausite – jums eilinį kartą bus praplautos smegenys naujienomis, apie politikų pasivažinėjimą posėdžių metu į Tailandą, kriminalais, kuriuose dalyvauja pasigėrę, valstybės girdomi asmenys (nuo 1994 m. 24 kartus liberalizuotas alkoholio įstatymas) ir panašiais niekais. Bet jums per žinias nepasakys, kad planuojamos naujosios AE elektros kaina bus daug didesnė už dabartinę ir maža to, valstybė bus įsipareigojusi ją pirkti (žinoma mokėsime mes visi), nes kitu atveju joks investuotojas prie AE statybos nagų(pinigų) nekiš, niekas nepasakys, kad planuojamas elektros tinklų pardavimas, bet mielai praneš, esą prezidentė džiaugiasi, kad Lietuvoje atsirado elektros rinka, nes buvusioji senoji IAE anksčiau šiam procesui trukdė. Kas daugiau rūpi žmonėms, ar kažkokia spekuliatyvi rinka, ar žemos elektros energijos kainos, kurios buvo esant Ignalinos AE ?

Dar per televiziją mums parodys serialus įvairioms amžiaus grupėms, kuriuose smegenys plaunamos lyg ir kasdieniu aktorių gyvenimu, kur išdavystės norma, narkotikų ir alkoholio vartojimas šaunus dalykas, o alus ir rūkymas tiesiog kasdienybė. Kur moterims svarbu, kaip gražiau pasipuošti išduodant savo meilę su jo draugu, o vyrams patenkinti savo aistras, sunaikinti konkurentą, ar kompanijoje pagerti alaus. Kur moterys nuostabios, kartais bejėgės ir verkiančios, bet kai keršija, tai jau keršija – tas saldus žodis kerštas! Visa tai jaunimas siurbia, kaip kempinė, pradedant aprangos stiliumi, baigiant alumi ir cigaretėmis. Nekalbant apie ateities planus, juos dar pamatysime, nors emigracija – viena iš pasekmių.

O jei jums parodys apie klimato atšilimą, tai būtinai sužinosite (jei dar nežinojote), kad dėl šito kaltas CO2. Bet tai irgi yra netiesa, nes CO2 kiekis pakyla esant šiltesniam klimatui, t.y. CO2 – tai pasekmė, o ne priežastis. Daugiau apie tai video medžiagoje: Pasaulinį atšilimą nutraukė "hakeriai”

Pabaigai: – viskas ką jūs girdite, ar matote, ar skaitote turėtų kelti jums klausimą: kokiu tikslu tai sakoma, rašoma, ar rodoma? Tam, kad mes kažką žinotume? Ne! – Viskas daroma vardan pinigų, arba dėl to, kad norima nuslėpti žymiai svarbesnius dalykus nukreipiant mūsų dėmesį. Dar viena priežastis – ugdyti mus bedvasiais vartotojais, kuriems svarbus tik asmeninis gerbūvis, o žodis garbė, ar sąžinė, kelia pašaipą. Ugdyti mus tuščiagalviais ir karjeristais, kuriems iš televizoriaus skambančios frazės ir rodomi vaizdai – visas gyvenimas, o viršininko pasakyti žodžiai, kaip šventa malda. Kuriems atrodo, kad jie žino viską, kai tuo tarpu žino tik vieną faktą, bet paaiškinti kodėl taip vyksta negali. Televizijos „kerams" pasiduoda ir "mūsų politikai” – šokdami ir dainuodami scenose, kaip prastos rūšies aktoriai. Bet televizija juos tam skatina! Ir jie jau klauso!

Ar mums negėda dėl to, kad rinkome šiuos žmones? Pažiūrėkime atidžiai į ką jie pavirto (o gal visada tokiais ir buvo?) ir užduokime sau klausimą: ar dar ilgai leisimės kvailinami masinės informacijos priemonių(MIP), ar vieną kartą pradėsime galvoti sava galva, o ne aklai priimdami tai, kas atnešama ant lėkštutės, ar tiesiog subrukama į galvą, bekramtant čipsus prieš televizorių?

Arvydas Daunys

Čia kaip ir sensacija turbūt. Neįtikikėtini dalykai vyksta pasauly, net sunku įsivaizduoti kokio lygio melą organizavo globalistai, tie patys stambių korporacijų ir bankų savininkai, save laikantys aukščiausios rūšies žmonėmis. Jie galvoja, kad su likusiais žmonėmis galima daryti ką nori, tyčiotis iš jų, juodai apgaudinėti, trypti konstituciją, ir t.t., bet yra kiek kitaip. Pažiūrėkit kas vyksta šiuo pat metu Amerikoje. Gobalistų marionetei spektaklio žiūrovai ruošiasi apkirpti virvutes. Yra labai didelė tikimybė, kad Barakas Obama bus pasodintas į kalėjimą, nes iš tiesų jis yra ne Barakas Obama, o Beris Sotaras (jo tikrasis vardas).  Šis žmogus yra ne vietinis amerikietis, ir gimė ne Havajuose, o Kenijoje, todėl pagal JAV konstituciją jis neturi teisės būti prezidentu.
http://www.youtube.com/watch?v=38A888wFAx8&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=BcqbyKfABPQ&feature=player_embedded#at=45
http://www.youtube.com/watch?v=U5W33fuS3E8&feature=related

Peržiūrų: 1973 | Pridėjo: virgis | Reitingas: 3.7/3
Viso komentarų: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Tinklapio meniu
Įėjimo forma
Paieška
Kalendorius
«  Kovas 2011  »
PRANTTRKETPENKTŠEŠTSEKM
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Užrašų arhyvas
Statistika

Tinkle viso: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0