Penktadienis, 26.04.2024, 22:56
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » akmenys ir jų reikšmės (Teigiama, jog kai kurie akmenys turi tam tikrą reikšmę, todė)
akmenys ir jų reikšmės
monntosData: Trečiadienis, 25.01.2012, 19:10 | Pranešimas # 16
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jei suprasciau,kad jis mane taip vadina iskart ismesciau as ji ir be kalbu.Zmogu drasei galeciau islaikyt Lietuvoj pigiau nei jis man kainuoja ir jam leidziam labai daug ir ziurima i jo norus biggrin uzdika jis velniu negauna ir nera musamas,kad jaustusi jau toks nelaimingas biggrin Turbut geriau suo jie laimingesni,kaip juos pasisauki o kate jei nenori tuo tarpu,tai nelabai ir prisisauksi biggrin
 
DoremiData: Trečiadienis, 25.01.2012, 19:20 | Pranešimas # 17
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
akcentuoju, nes prieš kažkiek metų tai mane žeidė, paskui išmokau priimti ir pasišaipyti iš to
laipsnis nesvarbu, tik norėjau sužinoti kodėl
pakliuvusi pas baltus.lt, radau įdomios informacijos ir užsibuvau ten, rašiau komentarus liaudies medicinos tema, galiausiai atsakinėjau į klausimus ir apsižiūrėjau kad esu skyriaus moderatorė, tuomet man paaiškino adminas, kad kol kas jie neturi žmogaus toms žinioms pildyti,
iš smalsumo paklausiau čia, ką reiškia tie laipsniukai

Добавлено (25.01.2012, 19:20)
---------------------------------------------
monntos, katinas yra labai jau išreikštas individualus charakteris, ir jie to neslepia, nuostabūs padarai, jei grėstų tavo namui griūtis, dar prieš valandą jis tai praneštų, bet kažin ar nujaustų anksčiau

 
monntosData: Trečiadienis, 25.01.2012, 20:04 | Pranešimas # 18
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx,
Zmones turi tobulet patis ar juos turi kas pamokint?Kai ka apibudinsiu ir gal isivaizduoji kas tai.Apitiksliai 3 metru auksio konturai lik zmogaus galva ir i apacia einas kunas.galva kaip ir su kaklu sujunkta.Nakty ziurint kur ner sviesos jis daug tamsesnis uz tamsa.akys ryskiai raudonos svieciancios.Skaitik juodas seselis deganciom akym.Vos ne misle gavos biggrin

Добавлено (25.01.2012, 19:29)
---------------------------------------------
Atsimenu darbe budavo katinas.Atbega ir rekia visa gerklia,,Sakau visiem baigem sedet einam dirbt tuoj virsininkas atvaziuos.Jie dar zvengdami atsistojo ir nuejo dirbt ir penkiu minuciu begija atvaziuoja biggrin katinas pastovei atbegdavo iskaskur ir pries atvaziuojan virsinikui rekdavo, 15 minuciu tarpe prisistatidavo ir virsininkas biggrin

Добавлено (25.01.2012, 20:04)
---------------------------------------------
pameginau ieiti i baltus.lt,bet ten radau tik butu ir namu biggrin

 
DoremiData: Trečiadienis, 25.01.2012, 20:48 | Pranešimas # 19
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
http://www.baltai.lt/

Добавлено (25.01.2012, 20:48)
---------------------------------------------
tai pagrindinis, viršuje yra forumai, mano minėtas forumas vadinasi baltų kultūros forumas, neregistruotiems svečiams daugelis temų paslėpta, liaudies medicinos skyrius yra aušros variniuose vartuose, tačiau irgi beveik visos temos paslėptos, gali matyti tik registruotas narys

 
monntosData: Pirmadienis, 30.01.2012, 14:43 | Pranešimas # 20
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,
dekui uz nuorada,buvau aplankiau,bet jau labai daug temu ir dauguma ju mirusiu ./
 
DoremiData: Pirmadienis, 30.01.2012, 16:04 | Pranešimas # 21
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
mano liaudies medicina gyva, kitur neįmanoma patekti ir registruotam, reikalingas pritarimas adminų, tai slaptos temos
 
monntosData: Pirmadienis, 30.01.2012, 16:44 | Pranešimas # 22
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Maciau,kad ten liktai reikia dvieju zmoniu pritarimo.
 
DoremiData: Pirmadienis, 30.01.2012, 16:54 | Pranešimas # 23
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
šiaip tai klausimas
-o ką tu ten veiksi?žmonės ten renkasi ieškantys baltiškojo tikėjimo, kultūros, paveldo šaknų
ir temos itin sudėtingos
jei aš ten esu, tai tik todėl, kad gerai išmanau augaliją, gydomasaias savybes, tam tikras energijų rūšis ir pagrindinius egzitencijos dėsnius, kitose temose, kur negaliu pasireikšti- nesikišu, nes neturiu ką pasakyti, tuščiažodžiavimo tas forumas nemėgsta, visi teiginiai turi būti paremti faktais,
kaip naujokė, prieš tris metus praėjau keletą išmėginimų,
žmonės diskutuoja ten ir lingvistikos, ir archeologijos, geografijos temomis,
ir subtiliomis temomis, bet jos uždaros
 
monntosData: Pirmadienis, 30.01.2012, 17:22 | Pranešimas # 24
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pries tau parasant jau ir pats buvau pagalvojas,ka as ten veiksiu.Bet tu man davei nuorada ir nuejau pasiziuret gal ka rasiu.Galbut faktu ir ieskau,norisi surast ka tikra o ne tik,kad kaskas sakytu,,,TAIP TURI BUT MES ZINOM IR TIKEK MANIM MUMIS. Tu pries tris metus laikei ismeginima-as pries dvi savaites net nezinau,kad tokie forumai yra.Ieskau kasko,jau visa gyvenima.Tik,kad buta real gyvenime pasiulyta eit pas kunigus,pcihologus,,kad patikrint blaivu prota biggrin
 
DoremiData: Pirmadienis, 30.01.2012, 19:04 | Pranešimas # 25
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
hhhmmmm, registruokis kurono forume, prisistatyk naujokų pasisakymuose ,po kiek laiko būsi prileistas skaityti daugiau, kultūros forume tu nieko nerasi šiomis temomis
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 20:30 | Pranešimas # 26
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Myliu akmenukus ir turiu mažutę kolekciją. Besirinkdama tiesiog paimdavau į delną ir pajusdavau-tinka, ar ne. Apie savybes vėliau pasiskaitydavau aprašymuose- ir tikrai-teisybės yra. Ir joks įsitikinimas- jie skleidžia savą energiją, bandžiau žaisti užsimerkus. Kai noriu nusiraminti-imu rožinį kvarcą, kai trūksta dvasinės stiprybės-ametistą (tikrai labai stiprus akmuo, net bado delną).
Kaip žmogus skleidžia tam tikras vibracijas, taip ir akmuo- gal ir galima lygiagrečiai vystyti tam tikras savybes su akmenėlio pagalba, kodėl gi ne?
Baltai pavydžiu žmonėms, kurie labai labai tiki jais kaip apsauga biggrin Nes netikiu net žiogeliu užantyje ..manau visa didžioji stiprybė yra tik žmogaus viduje...


Pranešimą pakeitė Ozkela - Ketvirtadienis, 09.08.2012, 20:32
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 20:39 | Pranešimas # 27
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
karneoli turiui ir agato zieda. bet nesioju ne visada, periodais, kai reik. aktyvumo man jie duoda.

Ozkela, ar Tu ta, apie kuria galvoju? biggrin labas biggrin


į dangų su čebatais
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 21:19 | Pranešimas # 28
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Braškela, čia ta pati, kur jau įmanoma sumaišyti biggrin Labas, užrodei gerą forumą-dėkui

karneolis-labai mielas akmuo, man labai šiltas,kiek menu, tik neatsimenu,ar turiu,ar dovanojau, rusvas toks meilutis smile
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 21:26 | Pranešimas # 29
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Ozkela, kad as Tave myliu labai, tai ir geras vietas uzrodau biggrin

man savo karneoli reik isvalyt prisiruost, prikaupes ans negeru dalykiu, net jauciu kai uzsidedu.


į dangų su čebatais
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 21:35 | Pranešimas # 30
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Braške, ir aš Tave myliu, bet regis pridirbau iš tos meilės-citavau Tavo Pitagorą ir lyg moderatoriui laiškas nuėjo cool

O kaip valai aną karneolį, kai jau labai prikaupęs? Mačiau gintarą, kad anas net trūkinėjo nuo negatyvo.... Tai kai pagalvoji- o kaip išvalyt,jei jau labai giliai tūno negatyvas?
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » akmenys ir jų reikšmės (Teigiama, jog kai kurie akmenys turi tam tikrą reikšmę, todė)
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: