Penktadienis, 19.04.2024, 05:19
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
RmXasData: Antradienis, 22.02.2011, 18:23 | Pranešimas # 46
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nu mane anam gyvenime turbut susaude biggrin .. Klausimas del 25 kadro .. jy naudoja ar ne tarkim blogio organizacijos ? juk su juo butu lengva manipuliuot zmones jy daznai rodant reklamose ar kitur ..Cia pie sita kadra http://klaipeda.diena.lt/dienrastis/priedai/pasaulis/25-asis-kadras-mitai-ir-tikrove-110897

Netikra gimimo data

Pranešimą pakeitė RmXas - Antradienis, 22.02.2011, 18:24
 
virgisData: Trečiadienis, 23.02.2011, 13:42 | Pranešimas # 47
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (RmXas)
Nu mane anam gyvenime turbut susaude biggrin .. Klausimas del 25 kadro .. jy naudoja ar ne tarkim blogio organizacijos ? juk su juo butu lengva manipuliuot zmones jy daznai rodant reklamose ar kitur ..Cia pie sita kadra http://klaipeda.diena.lt/dienras....-110897

Na matai tu jau ir pats gali sau atsakyti, tam tai ir buvo sugalvota. Tik čia netinka žodžiai netyčia, atrado ir panašiai. Niekas šioje planetoje nevyksta netyčia ar atsitiktinai. Taip tik mums kartais atrodo, bet pasigilinus...
 
RmXasData: Sekmadienis, 27.02.2011, 21:14 | Pranešimas # 48
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Citata is Manyje reaptilija :30. Kokį vaidmenį vaidina piramidės.

Piramidės bus greitai įjungtos. Jos veikia taip pat kaip bažnyčios. Tai ryšio antenos, per kurias perduodama informacija skirta žemei. Ji vėliau perduodama visiems, kas yra šioje žemėje.

Citata Limurija : Dabar pastatysime Piramides su aštriomis viršūnėmis, per jas į planetą eis energija, kuri padės sutankinti materiją.
Kdl antra funkcija neminima nei pirmoje nei antroje mano citatoje ?(ta prasme kad viename sako viena kitame kita )

Citata : Harmoninga, perėjimo lygybė, iliuzija - D. Kavassilas
Nei viena iš ateivių rasių, net iš pačių „geradariškiausių" niekada neatskleis ir neišviešins tokio fakto. Tokia informacija ateina tik iš vidaus, organiškai iškarnuotų Žemėje žmonių.

Bet juk Inuaki juk atskleide ir paviesino ... vadinasi D.Kavassilas neteisus ? Jeigu neteisus tai kodel parasei neteisybe ?;o

Cia tik skaitant krito y aky o paanalizaves manau surasciau ir daugiau tokiu citatu smile


Netikra gimimo data
 
virgisData: Pirmadienis, 28.02.2011, 11:20 | Pranešimas # 49
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (RmXas)
Citata is Manyje reaptilija :30. Kokį vaidmenį vaidina piramidės.

Piramidės bus greitai įjungtos. Jos veikia taip pat kaip bažnyčios. Tai ryšio antenos, per kurias perduodama informacija skirta žemei. Ji vėliau perduodama visiems, kas yra šioje žemėje.

Citata Limurija : Dabar pastatysime Piramides su aštriomis viršūnėmis, per jas į planetą eis energija, kuri padės sutankinti materiją.
Kdl antra funkcija neminima nei pirmoje nei antroje mano citatoje ?(ta prasme kad viename sako viena kitame kita )

Citata : Harmoninga, perėjimo lygybė, iliuzija - D. Kavassilas
Nei viena iš ateivių rasių, net iš pačių „geradariškiausių" niekada neatskleis ir neišviešins tokio fakto. Tokia informacija ateina tik iš vidaus, organiškai iškarnuotų Žemėje žmonių.

Bet juk Inuaki juk atskleide ir paviesino ... vadinasi D.Kavassilas neteisus ? Jeigu neteisus tai kodel parasei neteisybe ?;o

Cia tik skaitant krito y aky o paanalizaves manau surasciau ir daugiau tokiu citatu


Tam ir duota galva kad atsirinktum, aš pateikiu medžiagą kuri egzistuoja o jau kramtykit (darykit išvadas patys) tai kas jums skaniau
 
virgisData: Pirmadienis, 28.02.2011, 11:30 | Pranešimas # 50
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Niekas čia nieko ne atskleidė... Kas liečia Inuakius jie pagal Kryjona, Yra tik stebėtojai ir negalėjo nieko skelbti ir kištis. O Anunakai - ne raptilijos o civizacija iš Ninirų, kurie panašūs į žmones tik aukštesni. Jie buvo čia tris kartus, nes jie čia ima auksą ir žmonės jiems tarnavo, vergavo ir laikė juos dievais, dėl atsieit aukštesnio išsivystymo. Pažiūrėk Kavasilasą, nes aš supratau iš komentaro kad tu jo nežiūrėjai (būtinai visus ir iki pabaigos), tada tau viskas susidėlios aiškiau gal būt. Aš kaip ir jūs bandau susigaudyti kur gi ta tiesa.... Bet visur bandau ieškoti kas bendra tai esmė
 
RmXasData: Ketvirtadienis, 03.03.2011, 21:40 | Pranešimas # 51
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai ka manai dare inuaki ? .. juk papasakojo visa istorija psichologei o ji parase knyga , knyga galejo skaityti visi , tai jau yra viesa informacija .Toliau kai berniukas apsvaigo ir pradejo kalbet kitu balsu ta butybe pasake kad mes esame absoliutas ir pns , jie neatsleide kas mes ?

Netikra gimimo data
 
virgisData: Penktadienis, 04.03.2011, 21:31 | Pranešimas # 52
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (RmXas)
Tai ka manai dare inuaki ? .. juk papasakojo visa istorija psichologei o ji parase knyga , knyga galejo skaityti visi , tai jau yra viesa informacija .Toliau kai berniukas apsvaigo ir pradejo kalbet kitu balsu ta butybe pasake kad mes esame absoliutas ir pns , jie neatsleide kas mes ?

Dar kartą kartoju. Nereikia tikėti viskuo kas yra parašyta. Nes čia yra primaišyta to ko būti negali ir tai galima pagrysti istoriškai. Antra - neaišku kas tam berniukui diktavo, gal visai kita būtybė....kuiai taip reikėjo, kad žmogus patikėtų,reikalinga pridėti ir dalį tikros info. Tai mėgstamas juodųjų triukas. Trečia- mano vieno pažįstamo draugas - matantis, galintis praskanuoti. Tai va jis pasakė kad rašytoje realiai egzistuojantis žmogus, o kas liečia Deividą, jis jo nejuto, jo kaip ir nėr. Nor yra vidio su juo, suprask kaip nori. Aš turiu savo nuomonę kad čia ne viskas švaru. Tai patvirtina žinios iš kitų šaltinių, žymiai rimtesnių.
http://www.youtube.com/watch?v=C79G8i3KEgk čia tipo tas pacanas
 
RmXasData: Penktadienis, 04.03.2011, 22:03 | Pranešimas # 53
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Visai pamirsau kad neviskas tiesa ir bereikalo cia tave sutrugdziau . Busiu atidesnis kitasyk

Netikra gimimo data
 
aimaData: Antradienis, 08.03.2011, 13:00 | Pranešimas # 54
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Laba smile laba idomios cia info radau.... o man ydomu siek tiek apie savo kiema pasneket biggrin pvz.kaip traktuoti Cesuku piramide - nors ir buvau ten, bet vis tiek nesugebu susidaryt nuomones wacko
 
virgisData: Antradienis, 08.03.2011, 15:21 | Pranešimas # 55
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Priklausomai kaip jautiesi ten, taip ir vertink. Liktai turėtų būti teigiamas pojūtis. Nes ten, kiek aš supratau, praeina energetiniai srautai iš žemės vidaus į kosmosą, vyksta abipusė cirkuliacija. Čia svarbiausia vieta, ten kiek žinau iš geodezijos yra mažas tektoninis įskilimas, na o piramidė vykdo energijos sukoncentravimo įrenginys. Tokiose vietose žmonės pasijunta daugiausia geriau, nes susireguliuoja žmogaus energetinis balansas, pasipildo trūkstama dalimi ar panašiai. Vieniems reikia tokių seansų keleta, kitiems dešimtis ar daugiau, priklausomai nuo žmogaus imlumo savybių. Štai tiek aš suprantu...
 
RmXasData: Trečiadienis, 09.03.2011, 18:43 | Pranešimas # 56
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Is teksto su elitiniu smile

K.: Yra labai senas posakis... neužrašytas atviruose šaltiniuose: velnias nežino, kad jis velnias – jis mano, kad jis - Dievas".
A.: Neteisingai. Iš tikrųjų jis reiškia, kad žmonės, garbinantys „blogį", galvoja, kad garbina „gėrį"

Kodel jis pasake, neteisingai .. juk jis pasake praktiskai tapaty tik is kitos puses .. ir isdave dabartine situacija ? ar ne taip ?


Netikra gimimo data
 
virgisData: Ketvirtadienis, 10.03.2011, 16:53 | Pranešimas # 57
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kiekvienas susidarys savo supratimą. Aš galvoju, kad čia kalbama apie krikščionybę ir jos garbintojų klystkelius, nes žemintis, būti vergu yra šlykštu. Jis irgi apie tai kalba ir dar priduria kad ta religija specialiai sukurta. Na kad ji blogis, man atrodo aš pakankamai prirašiau sa straipsnyje "Romos katalikų bažnyčios vykdomas genocidas" ir tai dar ne viskas, galima pridėti kunigų pedofilija kitus " darbelius". Na o daugumas 'miegančių" krikščionybe laiko gėriu, nesuprasdami kad juos moko paklusti ir susitaikyti su vergove šiame sociume, sistemoje. Tas kas "juoda", jiems matosi kaip "balta". Todėl darbo mums dar daug mielas drauge...
 
RmXasData: Šeštadienis, 12.03.2011, 00:09 | Pranešimas # 58
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Taip tai kalbama apie krikscionybe bet isigilinkime giliau ir atsakykime kas ta krikscionybe sukure? Tie ir mus zemina vercia buti mus vergais . Neatmetu tikimybes kad pats elitas ja ir sukure ir dbr ja kaltina jos atstovas .

Добавлено (12.03.2011, 00:09)
---------------------------------------------
Jaigu nebuvai rades ydomi svetaine http://www.gnosis.lt/index.php


Netikra gimimo data
 
virgisData: Šeštadienis, 12.03.2011, 17:34 | Pranešimas # 59
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (RmXas)
aigu nebuvai rades ydomi svetaine http://www.gnosis.lt/index.php

Ačiu už pasiūlomą, bet tai ne man, per daug religinga, visuotina vieninga religija. vieninga šalis, pasaulinė vyriausybė ir t.t... Aš nepripažįstu religijų, bet kokių, aš laisvas žmogus, tai žymiai geriau...Tikintiesiems tik į rojų o aš kur noriu galiu..
"Tas, kuris pabudina sąmonę, gali studijuoti šalia Mokytojo kojų, gali artimai kalbėtis su Kūrėjais, kurie inicijavo kūrinijos aušrą". Kodėl prie kojų tik? Manęs tai netenkina, todėl kad aš pats Angelas.... kaip ir visi jūs ir nenoriu prie kojų...
"Šios studijos nėra nepastoviems žmonėms, nei silpnos valios žmonėms. Šios studijos reikalauja begalinio Tikėjimo." Tikėjimas patogus kvailiems žmonėms, kurių galva sunkiai dirba. Jiems lengviau aklai tikėti nieko negalvojant. Tikėjimas-baisus ginklas tautos mulkinimui. Tikrai tikintis žmogus baisus savo fanatizmu, nesugebėjimu ne tik kad suprasti, bet ir išklausyti kitokį požiūrį. Tikėjimas pilnai paralyžuoja sąmonę. Tikrai ir šventai tikintis žmogus yra "zombis", praradęs žmogišką esmę, esantis beprotišku ginklu, rankose tų kas jį pririšo prie vienokio ar kitokio tikėjimo
 
RmXasData: Sekmadienis, 13.03.2011, 21:40 | Pranešimas # 60
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man tj tiesiog ydomu perskaityti kas rasoma tokiuose straipsniuose palyginti bent zinosiu ko galima tiketis is religijos smile

Добавлено (13.03.2011, 21:40)
---------------------------------------------
Skaiciau kad ensteino teorija yra neteisinga cia .. ir noreciau paklausti kur man suzinoti kad sita teorija neteisinga ? ... anot mokslininku yrodyta.. http://www.technologijos.lt/n/mokslas/astronomija_ir_kosmonautika/fizika/straipsnis?name=straipsnis-5612&t=/121/122/485/1706&l=4


Netikra gimimo data
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: