Penktadienis, 19.04.2024, 05:49
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI (kaip pasigaminti vaistus iš turimų vaistažolių)
LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI
DoremiData: Sekmadienis, 07.04.2013, 21:18 | Pranešimas # 151
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tam berniukui dar patarimas-skalauti burną aukso šaknies nuoviru
 
VaistaiData: Pirmadienis, 08.04.2013, 00:17 | Pranešimas # 152
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 4
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aciu uz patarimus ir atliepimus .mes esame kaunieciai.sustreikavo mano ratai,ryt ryte stengsiuosi paremontuoti ir atvykti iki jusu.jei neiseis labai prasysiu pagalbos kitokiu budu.
 
DoremiData: Pirmadienis, 08.04.2013, 12:03 | Pranešimas # 153
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
mmm, niu, jūsų pasirinkimas, juk siūliau ir geriau wacko
 
AndaData: Trečiadienis, 26.06.2013, 19:37 | Pranešimas # 154
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Vaistai,tikiuosi,kad vaiko sveikata jau gera.Istorija sudomino,todėl parašysiu tokio keisto negalavimo priežastį.
Problema kažkaip siejais su ego,valia,iniciatyva.Gal kas slopina to vaiko iniciatyvą,gal turi vyresnį brolį,kuris trugdo save išreikšti?Pagrindinė problema tame,kad brendimo laikotarpis ir vaikas jaučiasi tarsi sukaustytas,nerįžtingas.Tai tik iš dalies sąlygoja išorinės aplinkybės,daugiau tai nepasitikėjimas savimi,dvejonės.Leiskite pasireikšti,tegul ir audringu,paauglišku būdu,nes reikia išmatuoti savo galimybes,atrasti pasitikėjimą savimi.Neslopinkite pernelyg griežtai,jei vaikas ims šiauštis,protestuoti ar kitokiais būdais "veltui"švaistyti energiją. smile Leiskite ir skatinkite išsilieti.
 
vilmaaaData: Sekmadienis, 23.02.2014, 15:06 | Pranešimas # 155
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 3
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki. ar dar kas sitoj temukej gali pagelbeti? Mergaitei mano adenoidai, kriokio, kvepuoja per burna, valgydama ora gaudo sad Sako mazi, kad operuoti, bet baisiai vaikas kankinasi. DOREMI gal kazkuom pagelbet galetumet?
 
DoremiData: Antradienis, 25.02.2014, 11:36 | Pranešimas # 156
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
laba diena
turint adenoidus,greičiau susergama kvėpavimo takų ligomis,kadangi ,kvėpuojant per burną,oras nesušildomas,nesudrėkinamas ir neišvalomos dulkės, 
vaikas,turintis adenoidų yra išblyškes,blogai miega,smegenys blogai aprūpinamos deguonimi,dėl to kenčia mokslas ir vystymasis,krūtinė plokščia ar įdubusi,blogai vystosi veido kaulai,gali dažnai sirgti ausies uždegimu,silpnėja klausa,todėl dažniausiai daroma chirurginė intervencija,bet šiuo atveju galiu siūlyti alternatyvą
burokėlių šviežios sultys su medumi,santykiu viena dalis medaus- dvi dalys sulčių,sumaišyti ir lašinti į nosytę po penkis lašus per dieną penkis kartus, lėtina adenoidų augimą
vaistinėse ieškokite tujų aliejaus, arba gaminkite savo alyvų aliejaus pagrindu, po du lašus į nosį
eteriniais aliejais inhaliacijos kiparisų,mėtų,kadagių dar galima
 
spurgelisData: Antradienis, 25.02.2014, 12:12 | Pranešimas # 157
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
"Sveiki. ar dar kas sitoj temukej gali pagelbeti? "(Vilmaaa)
Mieloji Vilma, operacija ne išeitis. Mano vaikui kai buvo trys metai išoperavo,nes buvo lygiai tas pats kaip ir tavo mergaitei,deja po poros metų adenoidai ataugo ir dar didesni. Prasidėjo ištisiniai uždegimai,tiesiog užakdavo nosis, vaikas dusdavo,o naktį miegodavo su mano pirštais įkištais į burną,kad turėtų pro kur įkvėpt oro. Liepė antrą kartą operuoti, bet kadangi po pirmo karto mes puse metų jautėm pasekmes-skaudėdavo galvą ištisai ir kaklą,nes mažiukams vaikiukams stipriai atlošiama galva ir atkabinami abu žandikauliai,kad galėtų prieit prie tų adenoidų.... Man tik siaubas sukosi galvoje ir aš savo vaiką išgelbėjau su druskos tirpalu nuo antros operacijos. Pasidaryt jūros druskos arba himalajų druskos labai silpną vandenuką ir pilk į nosį daug-kiek telpa,palaikyk minutę gulimoj padėtį ir tegul išpučia. Po pusvalandžio kartok,paskui kas valandą,paskui kas dvi tris. jau po pirmos dienos pamatysi rezultatą. Po savaitės bus adenoidai gerokai sumažėję. Gali būti,kad ir jums operacijos tiesiog neprireiks,nors kol vaiks mažiukas,jo ir nosies landos labai siaurutės,tai su amžiumi jos platės,o su druska adenoidai mažės ir viskas susitvarkys tikrai. Kas kart užėjus slogai plauk su ta druska,taip palaikysi pastovią adenoidų ramią būseną,nes kaskart per menkiausią pašalimą jie paburksta. Ir per pačius sirgimus būtų gerai kad miegamajam kambary uždegtum aromatinę žvakę su natūraliu kėnio,eukalipto, pušų ar kipariso eteriniu aliejumi. Tik patikrink ar vaikas nealergiškas,nes kai kuriems priešingai suveikia-kaip tik užspazmuoja bronchus ir dar sunkiau būna kvėpuot. Pirmas požymis netikimo-čiaudulys. Labiausiai alergizuojantys yra eukaliptų ir pušų eteriai. Į aromatinės žvakės vandenį ant dugno dar paberk druskos kristalų.
Sėkmės, sveikite :)))


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
vilmaaaData: Antradienis, 25.02.2014, 22:21 | Pranešimas # 158
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 3
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Laukiau patarimų kaip išganymo.Aciu jums. Tikiu druskos tirpalu, kad gali padeti, bet nezinau kokiu santykiu reikia maisyti druska su vandenuku. bijau nosies gleivinei pakenkti visai. Gal galit parasyti kokiu santykiu??? Ir to ir ano griebiuosi ir tuo paciu bijau pakenkti, o baisiai nenorim operacijos sad tris dienas lasinau druskos tirpala, bet issigandau.
 
spurgelisData: Antradienis, 25.02.2014, 23:19 | Pranešimas # 159
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Negaliu tiksliai pasakyti santykio,bet paragavus turi būti vos vos sūrstelėjęs,bet truputį stipresnis nei humerio purškalas. O ko išsigandai? Šeip sulašinus reikia kad ramiai pabūtų,kol atmirks visas brudukas ir druska jį į save sutrauks ir būtinai paskui po minutės išpūsti. Nes jeigu laikysi neišpūtus,tai viskas nuslinks su brudais į bronchus. Mano vaikas per pirmą kartą labai žviegė,nes jam labai graužė jau ištinusius ir raudonus adenoidus,net per nosį matėsi ten viskas užtinę ir jautru. Bet vistiek gydymui naudoju stipresnį,nei profilaktikai. Tiesiog ragaukite tą tirpalą,turi būti lengvas malonus švelnus sūrstelėjęs skonis,o ne toks,kai sūrimas jau pradeda jaustis ir traukti liežuvį.

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
vilmaaaData: Trečiadienis, 26.02.2014, 13:56 | Pranešimas # 160
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 3
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Lašinu kelis lašiukus, dukriukas per mažas kad suprastų mano prašymą išspjauti 2.5metų. Bandau teigiamai nusteikti ir tiesiog prišaukti tą pagerėjimą.
Doremi, o kaip ugniažolių žolės? Skaičiau,kad suaugusiems galima nosį plauti su ja, ar tik suaugusiems?
Burokėlių jau pasiruošus
 
DoremiData: Trečiadienis, 26.02.2014, 15:01 | Pranešimas # 161
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ką lašini dvejų metukų vaikui? surprised ar tą kvailės siūlytą druską? cry
tuoj pat nutrAUK,po galais
žmonės,turėkit proto........
ugniažolės net nebandyk
ta žolė skirta polipams,ne adenoidams
uždusintum akyse, numarintum vaiką
būk protinga, burokėlių sulčių šviežių vieną šaukštelį ir du šaukštelius medaus, ištirpink,išmaišyk, tada po mažytį lašelį į vieną skylutę,į kitą, po minutės pakartok
taip kokius penkis kartus per dieną
ir liaukitės klausyti visokių išsišokėlių
nejaugi nesuprantat,kad kai kurie nori visumet būti dėmesio centre,negalvodami apie savo išsišokimų pasekmes
kaip minėjau, aliejukų galima leisti kvėpuoti,užlašinus koioje lėkštelėje, jis kvepės ir valys orą
kažkodėl tam kūdikėliui norėčiau siūlyti kėnių eterinį aliejų, bet turi būti per atstumą nuo vaikelio, tiesiog kambaryje
blin,druską kūdikiui angry siūlo,siaubinga išsižiojėlė angry
susitarkim geruoju,po galais
 
spurgelisData: Trečiadienis, 26.02.2014, 15:25 | Pranešimas # 162
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
"Humer" purškalas yra skirtas būtent kūdikiams,tai gryna jūros druska labai silpnos konsistencijos,mediciniškai patvirtinta ir oficialiai parduodama vaistinėse. Bet kuris gydytojas būtent jį ir rekomenduoja. Tik bėda ta,kad kūdikiai tos stiprios srovės labai išsigąsta ir antrą kartą jau sunkiai prisileidžia. Be to jis labai brangus. Nematau čia nieko šarlataniško pasiūlydama pasidaryti namų sąlygomis tokį patį tirpalą,tik pigų ir naudojamą lašinant-švelniai,o ne purškiant stipria srove. Taip pat ir kėnio eterinį aliejų garinti miegamąjame, o ne kurnors jį kišti į vaiko organizmą. Vilma teiravosi visų,kas su tuo yra susidūrę. Tai kodėl aš negaliu pasidalinti tuo,kas mano vaiką ištraukė iš po operacinio stalo? Neturėtų čia būti kažkokių asmeninių nepasitenkinimų šioje Virgio svetainėje. Visi dalinamės tuo,ką žinom, esam išbandę,be "suvartymo" kito metodų.

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Trečiadienis, 26.02.2014, 16:15 | Pranešimas # 163
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
dar kartą prašau,dink į kito pavadinimo temą,tu proto invalide
blin,iš kantrybės vedi
turi visas teises susikurti savo paistalų temą ir rašyk ką nori iki suprakaitavimo,mano dėmesio nulis
bet čia yra mano tema ir aš jaučiu atsakomybę už tai ką rašau ir už tuos kas skaito
drožk tik, surijusi braškės sveikatą
išsigimusi,dzevaš, niekaip nesupranta prašymo, 
dėl farmacinio purškalo lai pasitaria su gydytoju,ne su tavimi, kas per kvailumas žmonių,skaityt paistalus
visų skaitytojų dėmesiui aprašysiu savaitės senumo istoriją,kuri vaizdžiai apibūdins tokių "patarinėtojų"siekiamybę būti išgirstiems ir jų statusą visuomenėje
taigi,praeitą sekmadienį atvyksta moteris,serganti atvira vėžio forma-cerkanoma,išopėjusiu,išpuvusiu kūnu
tipo atsisakiusi chemijos,gydėsi žolininkės karaliūnaitės ugniažolės raugu nuo birželio mėnesio,vis pamaitinama gražiomis laimingomis istorijomis kaip nuo to vaisto pasveiko tas anas ir penkiasdešimtas
tikėjo, ėmė vaistus, ir raugą ir "druskę" ir tepalus,kol aptiko "druskėje"neištirpusią cheminę tabletę
taigi,susiruošė ieškoti stebuklo pas do
o do pašiurpo ,išvydusi padėtį ir įkalbėjo vykti į onkologinę ligoninę
taigi...........visažine tu šlykščioji,tu tokia pati
be to,turiu reikalavimą svetainės įkūrėjui
prašau panaikinti mano dvi temas iš liaudies medicinos,arba suteikti man šalinimo teisę šių temų
norėčiau nebesilankyti šiame tinklalapyje,bet palikti savo raštus be priežiūros taip pat nesutinku
tinklalapis sukurtas labai svarbiomis temomis, bet tinklalapio statusą apsprendžia patys komentatoriai
man nepriimtinas spurgelio nuolatinis trynimasis po mano komentarais,paverčiantis rimtas temas niekalu, netgi kenkiančiu kitiems žmonėms
braškė ,pasitarusi su gydytoja ir advokate, spurgelį trauks baudžiamojon atsakomybėn
vieną kartą turi baigtis ši betvarkė internete
prašau Virgio atsižvelgti į mano prašymą naikinti liaudies medicinos temas, norėčiau atsisveikinti su jumis gražuoju
 
spurgelisData: Trečiadienis, 26.02.2014, 16:46 | Pranešimas # 164
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Čia ne vieta asmeniškumams. Kažin ar taip reaguotum,jei tokį pat patarimą parašyčiau ne aš,o kitas žmogus? Forumo temos nėra asmeninė nuosavybė,nesvarbu,kas jas užveda,o viešos,visiems prieinamo,kur dalinasi visi ir kreipiamasi į visus,diskutuojama. Grynai asmeniniams bendravimams yra skirta elektroninių laiškų skiltis.
Žmonės kreipiasi pagal temos pavadinimą,o ne pagal temos sukūrėją ir yra įgalūs atsirinkti informaciją,kuria jie arba pasinaudos arba ne. Bet ko verti patarimai tokio žmogaus,kai tomis pačiomis lūpomis šliaužioja gyvatės?....
Nepergyvenk, Do,gyvenk ramybėje,į tavo "nuosavą" temą aš nebelįsiu. Yra ir kitų būdų,kaip žmonėms padėti,kai jie to prašo netraukiojant tavo tos brangios kantrybės. Tikrai linkiu tau vidinės ramybės.


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Trečiadienis, 26.02.2014, 16:51 | Pranešimas # 165
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ačiū,ilsėkis ramybėje
mano prašymas dėl temos panaikinimo galioja, būčiau dėkinga
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI (kaip pasigaminti vaistus iš turimų vaistažolių)
Поиск: