Penktadienis, 29.03.2024, 13:00
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI (kaip pasigaminti vaistus iš turimų vaistažolių)
LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI
KupolėData: Penktadienis, 26.10.2012, 18:43 | Pranešimas # 16
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Taigi ir klausiu tavęs kuo skiriasi? Ko dabar pyksti? biggrin Niu galiu pafantazuot tik: prie automagistralės surinkti, ant chemijos plantacijose užauginti, be meilės surinkti? wacko
Na, mano vaikai kitokie. Netgi abu labai skirtingi, nepriklausomai nuo mano auklėjimo ar neauklėjimo.
Paklausinėjau giminiečių. Ir paaiškėjo: viena močiutė truputį susirinkusi šalavijo, kita iš pažįstamų sodo suorganizuos.
Dėkui labai, Doremi, už informaciją smile O jeigu tos tinktūros iš tavęs įsigyti, tai prieš kiek laiko reikėtų užsisakyti?
 
DoremiData: Penktadienis, 26.10.2012, 19:39 | Pranešimas # 17
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tik noriu perspėti ir tingiu vardinti, tik finale tos žolytės turi trisdešimt procentų vaistingųjų savybių, ar pati nejauti kuo skiriasi vaistinės ir močiutės žolės? vien kvapu aiškiu
tiesa, užpernai išdalijau medetkas ir nuėjus nusipirkau, jau ,blem, galvoju, tegu ne pagal mėnulį rinko, bet spalva yra wacko kai pradariau dėžutę- nagi ten nemažas procentas senų žiedų, kurie jau sumezgę sėklas, tai jptv, kaip būti gerai ir nesikeikti, jei medetkų sėklytės turi netinkamo žmogaus sveikatai nuodo,
nu gyvuliai, bledės, va tep va, sukčiai, parazitai
man yra teisė keikti, jų teismą ir nuosprendį palieku dievuliui
nusipirk valerijonų ir išsikask valerijonų- tada žinosi kaip skiriasi diena ir naktis ir neklausinėkite manes daugiau tokių erzinančių dalykų,ar žinai kieno tas žolytes pirkau?daktaro karvelio, blet angry sakyčiau iš kokios neišmanėlės, apsišaukėlės- tai atleistina, bet daktaras, tfu angry

Добавлено (26.10.2012, 19:39)
---------------------------------------------
be to jei jau aš rekomendavau receptą ar daviau vaistą- tai jau garbės reikalas, kad žmogus sveiktų tuoj, labai tuoj, po valandos, po dienos ar ilgiausiai trijų, turi jausti sveikimo simptomus, ot

 
KupolėData: Penktadienis, 26.10.2012, 20:00 | Pranešimas # 18
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ko tokia pikta šiandien, Doremiuk? smile Aš ne žolininkė. Ir ne ragana. Turbūt. Nors diedas kitos nuomonės.
Mačiau prieš pora dienų laidą apie vieną žolininkę. Ji verslininkė turbūt būtų. Pažiūrėjau jos tinklalapyj, gražiai atrodo. Bet ar ji žino, kada reikia rinkti kokias žoles, tai klausimas. Mano mama pasirenka truputį. Bet irgi nesu tikra, kad ji žino visų žolių rinkimo laiką....

Добавлено (26.10.2012, 19:53)
---------------------------------------------
Iš to turbūt ir gimsta tas "netikėjimas" vaistažolėm. Kai prisirenka ar nusiperka neveiksnių.


Pranešimą pakeitė Kupolė - Penktadienis, 26.10.2012, 20:01
 
DoremiData: Penktadienis, 26.10.2012, 20:56 | Pranešimas # 19
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
mamos, močiutės jos renka intuityviai, nes renka saviesiems, žolės pašaukia, taip pašaukia, kad meti ir puodus verdančius ir eini, važiuoji, surenki, kad niekam žalos
 
monntosData: Sekmadienis, 28.10.2012, 23:00 | Pranešimas # 20
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Do-podagra,kaip reiktu gydyti?
 
DoremiData: Sekmadienis, 28.10.2012, 23:04 | Pranešimas # 21
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
wacko uoooo niu, palauk ryto, a?
parašysiu, noriu migt
 
monntosData: Sekmadienis, 28.10.2012, 23:09 | Pranešimas # 22
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Laisvai biggrin Labanakt smile
 
DoremiData: Pirmadienis, 29.10.2012, 10:18 | Pranešimas # 23
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Podagros priepuolį dažniausiai sukelia alkoholis ir gausus mėsos bei jūros gėybių (austrių, krevečių, kalmarų) vartojimas,
alus (tiek alkoholinis, tiek nealkoholinis). Jei žmogus serga šia liga, tai savo alų jis jau išgėrė,
reikia keisti mitybos įpročius ir vengti tų produktų kurie skatina priepuolius
Liaudies medicinos receptai nuo podagros
Gydomoji krienų vonia. 50–70 g tarkuotų krienų įvyniokite į marlę ir pamerkite į 37 oC vandens vonią. Maudykitės prieš naktį. Gydymo kursas 12–14 procedūrų.
Ridikų košelė. Sutarkuokite ridiką ir košele įtrinkite skaudamas vietas.
Tankiažiedžių rūgštynių tinktūra. Iš 50 g smulkintų tankiažiedžių rūgštynių šaknų pagaminkite tinktūrą. Vartokite po kelis lašus du kartus per dieną: ryte nevalgę, pusvalandį prieš pusryčius ir vakare praėjus 2 val. po vakarienės, prieš miegą.
Vaistažolių kompresas. Jeigu podagros skausmai stiprūs, dėkite karštus kompresus iš pusės puodelio džiovintų juodųjų šeivamedžių žiedų ir tiek pat ramunėlių. Žolių mišinį supilkite į emaliuotą indą, užplikykite trupučiu verdančio vandens ir uždengę palaikykite 10 min. Paskui karštą masę sudėkite į maišelį (geriausia drobinį) ir uždėkite ant skaudamo sąnario. Kompresą pridenkite vilnoniu audiniu.
Citrinų ir česnakų mišinys. Išimkite iš 4 citrinų kauliukus ir sumalkite jas mėsmale drauge su 3 česnakų galvutėmis. Masę užpilkite 7 stiklinėmis verdančio vandens, išmaišykite ir palikite parą nusistovėti. Tada nukoškite ir gerkite po 40 ml kartą per dieną prieš valgį. Gydykitės mėnesį, jeigu reikia, kursą pakartokite po dviejų savaičių.
Dobilų nuoviras. 50 g smulkintų džiovintų dobilų žiedų užplikykite litru verdančio vandens. Po 2 val. nukoškite ir supilkite į vonią. Maudykitės prieš miegą. Gydymo kursas 12–14 vonių.
dar tinka vonia iš avižų ir šiaudų, mišinį virti trisdešim minučių, ataušinti ir karštokam nuovire mirkyti kojas ar rankas, nelygu kur sergate
šitą ligą sukelia šlapimo kristalai, nusėdantys organizme, nepasišalinantys, siūlyčiau naudoti maistui himalajų druską vietoj akmens druskos, ee, mūsiškos tos,
spurgas mane aprūpino ta himalajų druska, tai dabar vaidinu ir visiem patarinėju tongue
 
monntosData: Pirmadienis, 29.10.2012, 10:37 | Pranešimas # 24
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Dekui,perduosiu jo zmonai,gal ir paprotins ji biggrin Nes pats jau zmogelis metuose,tai senus iprocius sunkoka keis wacko

Добавлено (29.10.2012, 10:37)
---------------------------------------------
Gerai ir kojas pamirkit himalaju druskoj.Buna uzsigalvoju ar tikrai ji tokia gera,kaip ja giria.Gal ir tik reklama padaryta biggrin

 
DoremiData: Pirmadienis, 29.10.2012, 19:01 | Pranešimas # 25
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
alio, alio,
siūlau nepraeiti pro šaltalankių krūmelius
pats laikas nusiskinti šakelių, aplipusių uogomis
jas lengva iųlaikyti, nuo sausio pabaigos jau labai reikės pasipildyti vitaminų
šakeles nuskinam gal šešiasdešimt centimetrų ilgio ir pasidedam į didelę vazą ar kibirą lauke, aš sudedu į medinį kubilą žemėn, susmaigstau, orų kaita nekenkia, atsinešit tik tiek kiek tam kartui reikės
šiaip į žemę nepatartina smaigstyti, reikia aukštesnio indo, nes pernai mano rudas katinas myžė ant šaltalankių, kai buvo žemai, praeidamas vis pavaro gyvulys angry
 
BaltaAustejaData: Antradienis, 30.10.2012, 14:36 | Pranešimas # 26
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 17
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Taip taip, vis iki šaltalankių nenusigaunu. Reiks šį savaitgalį. Bet aš namie vargstu su jom, nuiminėju nuo šakelių wacko , spaudžiu sultis. Užtat kaip skanu žiemą.

Praėjusį savaitgalį buvom miške, kadagyne. Kadagio uogų tik viena kita. Taip ir likau neprisirinkus.
Pušų pumpurų pasirinkau saujelę kitą.
 
DoremiData: Antradienis, 30.10.2012, 15:05 | Pranešimas # 27
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
austute, pušų pumpurai geri tik balandy biggrin kadagio uogų taip pat galima skinti šakelę ir žalių, sunokina šakelė, o šaltalankius jei spausi- palik nusistovėt ir nusigraibyk aliejų, tai vaistas įpatingas
 
BituteData: Antradienis, 30.10.2012, 16:20 | Pranešimas # 28
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Puikųjį sirupėlį tai turiu (ačiū už tai Doremi smile ), bet kaip jį vartot sergant pūlinga angina? Ar 3 kartus po šaukštelį? (čia iš nuojautos). Kitus būdus irgi sunkiai "įkertam" - imbieras mažiui per aštru, inhaliacijoms per mažas dar... Vis gerklytės bėdos kartojasi, bet supūliavo pirmąkart. Ir šalaviją jau baigiam surprised
 
BaltaAustejaData: Antradienis, 30.10.2012, 17:52 | Pranešimas # 29
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 17
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kažkur buvau radusi info, kad pumpurai tinkami rinkti visus metus. Tik geriausiomis savybėmis pasižymi pavasarį. Užtat ir renku, kai miške šakos voliojasi po kojomis biggrin . Turiu ir pavasarinių...
 
DoremiData: Antradienis, 30.10.2012, 18:40 | Pranešimas # 30
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aust, nenoriu kartotis, bet didelė dalis info tik komercija
bitutei,
ką man daryt?siūst šalaviją?kur dėjai tą visą šluotą? wacko
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI (kaip pasigaminti vaistus iš turimų vaistažolių)
Поиск: