Penktadienis, 19.04.2024, 14:23
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Dėl bendravimo online (galima operatyviai keistis informacija)
Dėl bendravimo online
Virtual_PegasusData: Antradienis, 13.11.2012, 01:22 | Pranešimas # 1
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labą visiems,

Laikas greitėja, mūsų bendravimas taip pat gali būti operatyvesnis. Siūlau išbandyti programos Skype galimybes - Chat'us ir Konferenciją, kurios pagalba galėtume balsu aptarti klausimus kokį kartą per savaitę.

Ką manot ?
 
spurgelisData: Antradienis, 13.11.2012, 01:30 | Pranešimas # 2
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
OOO, sveikas dingęs. Aš asmeniškai labai nemėgstu kalbėtis per skaipą,man labiau aptinka dirbti kelis darbus iš karto,tad rašytinė bendravimo forma man patogesnė,nes galiu bet kada pribėgt ir bet kada atsitraukt. Bet tikrai tokio pasiūlymo kategoriškai neatmetu. Jei bus diskutuojančių online,tikrai prisijungsiu biggrin
O kol čia visi susitarsim ir apsidalinsim skaipais,teks ir Jums, Pegasai, prisijungt prie mūsų rašliavos biggrin biggrin biggrin


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
monntosData: Antradienis, 13.11.2012, 02:04 | Pranešimas # 3
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jei atvirai neisivaizduoju,kaip kokiai 10 ciai zmoniu kalbet skype na ir 5 vistiek manau makaline biggrin Na bet gal ir prisijunkciau,ramiai pasedeciau paklausiciau bent biggrin
 
DoremiData: Antradienis, 13.11.2012, 09:23 | Pranešimas # 4
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aš už čatą arba bendrą skypę, bet tik rašytine forma, ne visų internai pajėgūs patempti srautą,
šitą buvau siūlius anksčiau, bet .....ai, virgiui siūliau, o virgiui kas?kad norit- tai darykit biggrin
pegasai, ką dabar valgai kai baigėsi žalios žolės smile a? wink čia mes su kažkuo susirūpinom, kaip gyvens žaliavalgiai žiemą
turiu petruškų vazonėlyje ant palangės biggrin
 
monntosData: Antradienis, 13.11.2012, 12:28 | Pranešimas # 5
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Do,kad yra ka valgyt zaliavalgiems istisus metus biggrin Vaisiai,darzoves,juk galiam nusipirkt ,bei daigint galiam ar ilgiau augint zelmenu sultim ir t,t cool beto,aisku ne visi,bet yra zmoniu,kurie zalia mesa valgo smile

Pranešimą pakeitė monntos - Antradienis, 13.11.2012, 12:28
 
CreativemData: Antradienis, 13.11.2012, 13:59 | Pranešimas # 6
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 8
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Galiu iš patirties pasakyti, jei turėsit skypo grupę prarasit didelę dalį dienos. Mes su kolegėm susikūrę buvom fotografių chatuka skype ir pradžioj uch kai linksma buvo. Bet po to pasimatė, kad tai suėda labai daug laiko. Net nenoromis. Grįžti ir smalsu skaityti ką žmonės prikalbėjo. Nu kaip gali neskaityti, nežinosi apie ką tema buvo biggrin Ir taip kokia 500 min žinučių per nepilną dieną wacko

Nors kita vertus, skypo chatas labai geras būdas bendrauti. IR ypač informacija dalintis.
 
DoremiData: Antradienis, 13.11.2012, 17:22 | Pranešimas # 7
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
turiu šeimos kype, nes visi išsibarstę lietuvoj ir užsienyje- mums gerai ir laiko neėda, kada galim, tada plepam, visi mūsiškiai užimti, kalboms trūksta laiko, bet randa skype viską kas aktualu šeimoje
 
Virtual_PegasusData: Trečiadienis, 14.11.2012, 16:23 | Pranešimas # 8
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
"Galiu iš patirties pasakyti, jei turėsit skypo grupę prarasit didelę dalį dienos."
>>>taip, bet jeigu sėdžiu rusiškame, kuriame yra apie 150 žmonių, tai kodėl nepadarius to su tautiečiais. Dabar man atostogos, galima užsiimti. Jei neatsiras aktyvių - niekas per galvą gi neduos.

Taigi siūlau padaryti Skypės Chat'ą, o esant reikalui užkursim ir konferenciją. Ji nesunkiai paleidžiama, tik aišku reikės moderuoti. Tame aš matau šiuolaikiškumą, kai bendravimas net ir su nepažįstamais žmonėmis vyksta momentaliai.
Ką gi pirmosios krekždutės rašykit man privačiai skypės nikus.

"ką dabar valgai kai baigėsi žalios žolės"
>>>Kad nežinau... pasilikau kelias morkas, tai lapų yra, lapiniai ridikėliai. garbiniuotieji kopūstai, dilgėlęs, salietrai, špinaitai.. kas sekė, kad gaigėsi ? Tiesa žiūgės kažkaip susitraukė smile
 
monntosData: Trečiadienis, 14.11.2012, 16:30 | Pranešimas # 9
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Skype- monnto smile
 
Virtual_PegasusData: Trečiadienis, 14.11.2012, 16:45 | Pranešimas # 10
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
1. monnto. Laukiu patvirtinimo .
 
spurgelisData: Trečiadienis, 14.11.2012, 16:55 | Pranešimas # 11
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
spurgelis9 mano skype vardas smile

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Trečiadienis, 14.11.2012, 17:08 | Pranešimas # 12
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
monte, gyvuly, kodėl iš mano skype dingai//?aš tai turiu pasakyti, kad netyčiom ištryniau visą sąrašą, ieškojau tavo- tai pasirodo kontaktais nesidalini angry gal nori per ausį? angry
pegase
doremigama1
 
monntosData: Ketvirtadienis, 15.11.2012, 00:19 | Pranešimas # 13
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Do/ kad buvom susipyke cia seniau biggrin Tai turbut ir issitrine wacko rytoj prisesiu prie savo pc ir butinai tave pakviesiu i skype smile
 
spurgelisData: Ketvirtadienis, 15.11.2012, 13:54 | Pranešimas # 14
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Monnti,ar įmanoma su Do susipykt????? Nu nebent užsitraukt šluotos rūstybę per kuprą,bet tik tiek biggrin biggrin biggrin

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 15.11.2012, 21:36 | Pranešimas # 15
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gal tave supykinau wacko pardon, pati nepamenu kad būčiau pykusi, o savo sąrašą visą ištryniau čiudnai, nenorėdama, o atkurt nėr kaip, rankiojau po vieną, dabar matau kaip prisijungia vienas, kitas kampe užmėlynuoja, bet sąraše jų nėra, jie bet kada gali man rašyti, tuomet įtrauksiu ,
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Dėl bendravimo online (galima operatyviai keistis informacija)
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: