Penktadienis, 19.04.2024, 22:51
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Besikeičiantis supratimas
BarnisData: Antradienis, 07.08.2012, 15:32 | Pranešimas # 256
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske, taip keistis supratimas tureti i kasdieninius dalykus. Bet kelias dienas tusciai gincytis del gramatikos apsurdiska. biggrin
 
BraskeData: Antradienis, 07.08.2012, 15:34 | Pranešimas # 257
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nu matai. reiskias per viena diena supratimas gramatikos atzvilgiu nepasikeite biggrin

į dangų su čebatais
 
DoremiData: Antradienis, 07.08.2012, 22:30 | Pranešimas # 258
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nesibučiuosiu su montos angry pacukas jis ir nenoooriu angry
 
monntosData: Antradienis, 07.08.2012, 23:08 | Pranešimas # 259
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Cia anksciau,jau buvau tau parases zinute,bet ai galvoju,kaip mazvaikiai cia gincijames.Gana tuoj ir baiges biggrin
O tu kaip mazvaike toliau cia yrodineji savo tiesas biggrin Nezinau ka turi minti pacukas,,,kad malaletka ar tikras pacukas,na jau nebesvarbu biggrin Nes tu cia mazvaike esi,,,Su Valdis gincijeisi tokiom nesamonem,,,iskart galvoju,ka doremi cia daro,juk subrendus moteris o iki tokio ligio nukrito,Nes jei ir butum nieko nesakius,jam atgal,,visi suprastu tave kaip supratingesne,,,Bet ne as cia karaliene biggrin man nieks nieko nepasakys biggrin Vaiku darzelis tavo galvoj ,didesnis nei mano,nors uz mane viresne biggrin Mokytoja .
Ka is taves galima ismokt? Na as suzinojau,kaska naujo,kad gyvuliukai ,zveriukai gali sneket ir yra zmoniu kurie tai girdi.Bet kokia man tada i galva mintis,net su siurpais atejo,,,kaip galima valgyt ta kuri supranti.As negaleciau,net jei tai ir kiaule,na isvis kazin ar su kuo galeciau but toks ziaurus.Pvz Delfinai,,as galvojau,kad tai labiausia mastantys gyvunai ir jo man i burna neikistu.O dabar lik pasidaro aiskiau,kad visi gyvi padarai,galvoja,jaucia ,masto.Taip kad is taves mokytoja nekokia. Kitas dalikas tu labai puikuojiesi,kad esi ragana,kad turi galiu.Ar nebyjei,kad jas is taves gali atimt uz puikybe?
Cia kol nieks nezinojo,taip netrivojei,kad suzinotu visi kas esi.Kaip cia pradejau lankitis,tai buvai mano atzvilgiu viena is naturaliausiu zmoniu.Tik nepastebejau,kad esi labai izeidi ir bereikalo..reiskia nera pas tave jokio supratimo,man tikrai sunku suprast,kad tokiuose metuose ardais cia su forumieciais,lik budama malaletka.
As tavo dovanu nepriemu,pasilik jas sau ir kokie bebutu tavo palinkejimai man,lai jie sugrizta tau su kaupu smile SU MEILE smile
 
DoremiData: Trečiadienis, 08.08.2012, 11:19 | Pranešimas # 260
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
o dabar prisitaikyk sau ne doremi ir viskas paaiškės
ir visai nepamokslauju, dėl tavo ir valdžio reakcijos kaltų nėra, tai tik jūsų problema tongue
tu gali domėtis ne tik gyvūnais, gali mokytis liaudies medicinos, juk rašau visą info, kurią apibendrinsiu žiemą, tačiau žolininku gimstama tur būt
jo, o mūsų rainis iš ketvirtojo matavimo biggrin jis mėsos nepageidauja biggrin

Добавлено (08.08.2012, 11:19)
---------------------------------------------
tai štai, laiko bus penkios minutės
per skubėjimą dAŽnai rašau negalvodama, anksčiau pamąstydavau kad neįžeisti, bet net keista kaip dėl gramatikos nemokėjimo žmogus skaudinasi, matyt tai yra problema, bet nesureikšmink, juk ne lietuvoje gyveni ir dokumentai ir kiti įstaiginiai popieriai tavo pildomi kita kalba
čia kiekvienam savo
išties, tik draugiškai pasišaipiau, nes lietuvių kalbą jau retas jaunuolis gerai moka rašyti ir čia lituanistų mokytojų klaidos, neatsidavę savo darbui ar jaunuoliai mokėsi tiesiog užsienyje
tokie pastebėjimai
.....be to šaipiausi rodos iš valdžio, o montos tik tarp kitko, juk valdis vyksta į septintąjį matavimą iš karto, aplenkdamas mus visus
dėl įžeidumo
kol tu rašai savo nuomonę, kokia ji bebūtų, aš negaliu įsižeisti, bet jeigu meluosi, tai jau taip, už melagingą rašymą jau įsižeidžiu
dėl gyvulių
o čia ką patarsi protingasis kurmi?
suprast suprantu kalbą, bet mėsą valgau, tai ką?dabar gal nusižudyt?
man kaip ir visiems teks laukti savo galo, kad ir kaip nesinorėtų
geriau jau šiandien tongue
atrodo į visus punktus atsakiau, viskas, bėgu, jei ko dar reikia- rašyk

 
BraskeData: Trečiadienis, 08.08.2012, 22:43 | Pranešimas # 261
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Quote (Doremi)
nesibučiuosiu su montos angry pacukas jis ir nenoooriu angry


nu gerai, as pati ji pabuciuosiu ir visi piktumeliai isgaruos kiss


į dangų su čebatais
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 08:02 | Pranešimas # 262
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai, braške, kažkaip manes nejaudina wacko abejinga esu
 
SetData: Ketvirtadienis, 21.02.2013, 10:20 | Pranešimas # 263
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Eh, jau ilgokai čia nesilankiau ir dabar atėjęs pamačiau neblogą straipsniuką apie chemtrail'us. Norėjau paklausti, ar kas nors iš jūsų turit įdomesnės informacijos, nuotraukų, video medžiagos apie lėktuvų įrangą, kokių atliktų tyrimų rezultatų?

Ieškau pakankamai patikimos informacijos.
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 21.02.2013, 12:38 | Pranešimas # 264
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
almiasui rašyk, jis gali teikti rimtos informacijos
šiaip sunku atsirinkti, daug briedo
 
laumeData: Ketvirtadienis, 21.02.2013, 15:29 | Pranešimas # 265
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
CIK CIRIK TIK NE APSIRIK
 --------------virgis mano brolis
 
spurgelisData: Ketvirtadienis, 21.02.2013, 17:07 | Pranešimas # 266
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Set,Virgis ir anksčiau jau yra įdėjas du straipsnius apie chemtrailus,ten daugiau yra info,ir video ir fotkių iš lėktuvo vidaus. tas nuorodas jis dar kartą pasidalino ir po paskutiniu straipsniu apie tai. Paieškok smile

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
SetData: Ketvirtadienis, 21.02.2013, 20:19 | Pranešimas # 267
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aš tai ir truputėlį daugiau jau matęs.
 
spurgelisData: Ketvirtadienis, 21.02.2013, 20:28 | Pranešimas # 268
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai,Set,pasidalink su mumis,ką dar esi matęs apie tai. kokią nuorodėlę ar ką įmesk. Aš irgi daug esu ir Kvantinėj magijoj skaičius ir žiūrėjus daug video.

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
laumeData: Ketvirtadienis, 21.02.2013, 23:10 | Pranešimas # 269
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tad labas dede GANAGTURNE
 
AlmiasasData: Pirmadienis, 25.03.2013, 15:16 | Pranešimas # 270
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 4
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki, kolegos,

Kadangi prie šios temos yra prierašas "Ko laukti toliau", nutariau išreikšti savo visiškai nedvasingąją nuomonę. Ir šiam momentui mano išvada turi pakankamai pagrindo būti pesimistine ir galutinai trumpai ir aiškiai nuskambėti kaip "Pyzdiec podkralsia niezamietno".
Kokiu pagrindu remdamasis taip manau?
Atsakau.
1. JAV kongresas priėmė Monsanto apsaugos aktą - todėl visi, kažką sodinantys iš savo užsiaugintų sėklų greitai kaip ir pataps piratais, kenkėjais ir nelegalais: http://action.fooddemocracynow.org/sign/stop_the_monsanto_protection_act_seize_congress/

2. Lietuvoje yra krūvos ūkio bėdų. Labai aštriai ir ironiškai rašo Rimvydas Valatka, tikrai verta paskaityti: http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/komentarai/rimvydas-valatka-zaliavalgiu-lietuva-ne-kiaulems-skalunams-ir-karvems-500-319116

3. Pasaulyje ekonominiai ir ekologiniai reikalai taip pat švelniai tariant ne itin geri. Šarinu berods 5 tikrai įdomius straipsnius: https://www.dropbox.com/sh/21wfunvu4g06yr6/NI_G7LG77y

Taigi, ko iš tikrųjų laukti toliau?
Gal kas nors žinote geriau?
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Поиск: