Antradienis, 19.03.2024, 08:12
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 11 из 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Forumas » Test category » Šviesos keliu » mokomės žolininkystės (mūsų miela wilary norėtų žinoti gydymo meno paslaptis,)
mokomės žolininkystės
MildaData: Šeštadienis, 29.06.2013, 08:18 | Pranešimas # 151
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas ,Kupole  smile
Jei plaukai ilgi reiks 2 saukstu ruginiu miltu,jei trumpi 1.
Uzpilk virintu pravesusiu vandenuku arba salta zalia arbata,
ir palik kad isbrinktu panasiai valandai arba dviem.
Paskui ta kosyte issisunk per merliu.
Ir plauk kaip su sampunu 2 kartus.

Gali bandyti ivairius variantus,tik ruginius miltus,
miltus+kiausinio trynys,ji dek kai jau issisunksi,
gali tik su kiausinio tryniu plauti.
As dabar plaunu su kiausinio tryniu,isplauna idealiai.
Su miltais atsibodo terliotis  biggrin

Nepamirsk po to perskalauti su kokiu nors zoliu nuoviru,
As tai skalauju dabar su obuoliu actu
(1saukstas dviem litrams ,ta kieki gali pasireguliuoti pati,daugiau ar maziau)

http://www.patisau.lt/2011/04/plauku-plovikliai-is-virtuves.html
Va cia gali pasizvalgyti,yra geru dalyku.
 
KupolėData: Šeštadienis, 29.06.2013, 10:19 | Pranešimas # 152
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ačiū, Mildute  smile O tai būčiau į plaukus trynus miltus  laugh Gal pradžiai ir aš tryniu pabandysiu. Actu man vaikystėj mama skalaudavo. Ir dabar ji taip daro.
 
AldasData: Pirmadienis, 01.07.2013, 22:34 | Pranešimas # 153
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Цитата (Anda)
O kas dar be guduobelės stiprina širdį?Čia niekas tokios neturi... sad
Kiek as esu pastebejes tai pas mane problemos su sirdim buvo tik del kvepavimo. Kai apsitvarkiau kvepavima tai ir sirdis pasitaise, aisku yra ir psicholigines pasekmes. Iskvek ir sulaikyk ora bei paziurek kiek sekundziu gali islaikyt nekvepavus. Jeigu maziau nei 30 sec tai sirdele vargs. Kitas dalykas atreipk demesi kaip kvepuoji, koks kvepavimo daznumas ir ar kvepuoji krutine. Visi sie faktoriai yra "peilis" sirdziai. Geriausias vaistas kuri kolkas esu atrades sirdziai, maziau kvepuot ir jokio kvepavimo pro burna.
 
AndaData: Antradienis, 02.07.2013, 01:48 | Pranešimas # 154
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Manęs velnias netraukia,kaip ir neturiu rimtų sveikatos problemų,klausiau ,nes mamai ne kas.Jai tikrai problemos ir su širdimi ir su kvėpavimu,silpni plaučiai ir bronchai.

Sakiau,kaip ir neturiu sveikatos problemų,tik stuburas traumuotas.Bet moku pasisaugoti ir vengiu ne lanstymosi,bet gydytojų. smile Jau kokia ekeptikė tapau medikų atžvilgiu...Aštuonis metus net nežinojau,kad po nelaimingo atsitikimo stuburą pažeidėas ,kol nervą ėmė spausti.Va tada pamenu baisų energijos nuosmukį.Pastebėjau,kad jėgas atima bet  kokia emocija,tiek pozityvi tiek negatyvi.Daktarai nervo spaudimą sutvarkė,bet kaip man gyventi taip ir nepasakė...nekelti,nenešti...Supykusi pratimus dariau,kol "apšalę" kojos raumenys atsistatė.
O šiaip kokie negalavimai tai labai sukti pasitaiko.Skaudėjo dantį(taip ir čia atsidūriau),bet tomis dienomis kai savaitgalis ir pirmadienis šventė.Dar likimo malonė,kad nuskausminamųjų buvo namie.Ir va,koks sutapimas -pernai tą pačią dieną taip pat skaudėjo dantį,tik mažiau.Durnam aišku,kad kažkas,ko pernai neišmokau,kartojasi rimtesniu mąstu.
Gudri ir aš,prieš savaitę dantis tikrinaus-sveiki.Penktadienį pas dantų gydytoją,po savaitės,penktadienį jau skauda taip,kad tik vaistai gelbsti.Gudrus ir gyvenimas,vis kažką man pasakyti bando. smile
Dantis nebeskauda,užtat vakar "maudžiausi"(sūnus plaukiojo ežere,aš ant kranto sėdėjau,net pėdų nešlapinau)-šiandien jau gerklę skauda.Kažkaip įtartinai tas skausmas migruoja galvos/gerklės srityje.Ir žinau,kad kaštis nesukils,niekas gerklėje nesupūliuos,rimto ligonio vaidinti negalėsiu,bet paskaudės ir praeis...tam kartui.Jei nesuvoksiu kas ir kaip vėl kas nors suskaus.Kitiems dar galiu nustatyti su kuo siejais sveikatos problemos,sau sunkiai susigaudau. smile
 
BaltaAustejaData: Ketvirtadienis, 27.03.2014, 13:12 | Pranešimas # 155
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 17
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki,
Doremi, gal žinote, kaip tiksliai gaminamas degutas? Bandžiau ieškoti internete informacijos, bet nelabai randu.
 
DoremiData: Penktadienis, 28.03.2014, 09:30 | Pranešimas # 156
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
degutą degina iš žievės beržinės,tošies vadinamos, varvina į kokį indą, pačios technologijos nežinau
tur būt žvynelinei ieškai pagalbos?
kad jau radau kreipinį šia tema,noriu pasakyti,kad pas mane atsirado tokia vaistinė žaliava ryklio pelekai, jie nuo afrikos krantų atgabenti
pati su savo daktare ieškom informacijos,kaip efektingai juos panaudoti gydymui,lietuvių kalba nieko gero, reiktų gero linko į aktualią info, kaip paruošti, kam naudoti,ir kontraindikacijos
lietuviškai tik kalba apie labai brangų,aukštuomenės naudojamą daiktą,nes normalus žmogus neįpirks,nors priėjom išvadą,kad onko ligoniams itin puikus vaistas, galima virti penkiolika minučių ir išgerti kaip buljoną,bandžiau-skonis ir kvapas žuvienės,bet man reikia sudėtinių gydomūjų medžiagų, kitaip nedrįstu imtis šio vaisto, man atvežė šį vaistą,vieną kg ir įvardijo sumą,trys tūkstančiai litų, 
tiesa,žvynelinei yr paprastesnių vaistų už degutą,
 
BaltaAustejaData: Šeštadienis, 29.03.2014, 18:59 | Pranešimas # 157
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 17
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, taip, žvynelinei ir ne tik. Galvoju muilą būtų galima pasidaryti su degutu. Dabar esu nusipirkusi kažkokį rusišką muilą su degutu, plaunu galvą juo. Vienu metu bėrė galvos odą kažkokiais niežtinčiais pūlinukais. Paplovus su tuo muilu praėjo. Aišku dar ir saldumynų valgymą sumažinau, gal ir tas dar padėjo.

Aha, esu išsisaugojusi info apie tepalą žvynelinei su ajerais. O šiaip laukiam vasaros. Vasarom išvažiuoja mano bernas į kaimą ir grįžta su švaria oda. Patinka jam gamtoje pabūti, matyt nėr jokių stresų ir išgyja. 

Bet ir kainelė tų ryklio pelekų.
 
DoremiData: Pirmadienis, 31.03.2014, 16:38 | Pranešimas # 158
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
taip, ajerų tepalas, dar galima skubėti iškasti šaknis šiandien-rytoj,pietinėje respublikos dalyje jau vėlu,nes leidžia lapukus,augalas naudoja jėgas skleidimuisi ir gyvenimui, prie ajero dar reikia jonažolių ląstelienos atliekų,kai gaminame jonažolių aliejų,tuomet labai geras efektas, 
vietoje deguto kartais puikiai veikia ugniažolės milteliai,maišyti solidolo tepale,tada dar būtina dadėt medaus,kiaušinio trynio
jo,niu,žinot,žolinius vaistus žinau,išbandžiau daug kartų,ir principas veikimo aiškus,o pelekai man jau naujovė,ir negalėsiu duoti dovanai tų pelekų,neteko nieko gydyti jais ir tai natūralu,nes gal būt tik aš jų ir turiu, bet padėjau saugiai,kad negestų,tegu laukia savo paciento,tikiuosi,sugrąžins sveikatą
beje,anglų kalba teko skaityti apie peleko naudą sąnariams,kaulams,onko ligoniams tinkami,kaip blokuojantys auglių kraujotaką,taip pasmerkdami auglį nykimui,dar rašoma apie tai,kad ponios pagyvenusios šauniai jaunina ir stangrina odą ne tik surukusio snukelio bet ir pavytusio kūnelio,o vyrams naudinga potencijai
vaistas ruošiamas verdant peleko dalį

Добавлено (31.03.2014, 16:38)
---------------------------------------------
oi, ten klaida,vietoj kiaušinio trynio ,turi būti "kiaušinio baltymo"pardon

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » mokomės žolininkystės (mūsų miela wilary norėtų žinoti gydymo meno paslaptis,)
  • Страница 11 из 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Поиск: