Ketvirtadienis, 28.03.2024, 20:45
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » mokomės žolininkystės (mūsų miela wilary norėtų žinoti gydymo meno paslaptis,)
mokomės žolininkystės
DoremiData: Ketvirtadienis, 26.04.2012, 12:46 | Pranešimas # 16
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gal4tum pad4ti?
mano adomas gyvena islandijoje, turi žmoną tailandietę ir dukrą metukų, nori įsikurti norwaj, jam dvidešimt septyni, dailininkas- grafikas, dirba bet ką
kaime yra jau patarlė
"dirba kaip virginijos vaikai", reiškia dirba greitai ir gerai, darbštūs tie mano vaikai, ačiū dievui, penki jie yra, ir trys iš jų norėtų nešdintis į užsienį, lietuvoje pasilktų tik muzikai, jiems dar studijos o ir šiaip neturi noro dar išvykti
galėčiau daug teigiamybių prirašyti, bet ar to reikia?svarbiausia tai kad dirba daug ir pajėgia dirbti, ir nori dirbti, nerūko ir saikingai ragauja alkoholį, tik ragauja jei jau taip atsitinka
laukiu žinių, mano skype doremigama1, jeigu pageidauji
rūpinuosi ir dėl to, kad vaikas labai toli islandijoje, ir man būtų geriau kad artimesnėje šalyje gyventų
be to tu galėtum paviešėti tailande, marti tau atsidėkotų

Добавлено (26.04.2012, 12:46)
---------------------------------------------
kas dėl žmogaus pasirinkimo kur gyventi, tai mano nuomonė kosmopolitiška ir laisva,
žmonės kariauja, bet taip ir nežino už ką
iš tiesų jie valdomi poros sužvėrėjusių antžmogių, man labai gaila dėl tokios apsurdiškos pasaulio tvarkos

 
monntosData: Penktadienis, 27.04.2012, 00:12 | Pranešimas # 17
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
buna reikia zmoniu prie satybu.Tai turesiu omeni.Siuo metu tai nieko negaliu zadet.
Nes biski ir sunkiau del jo.Jis nera specelystas su statybom.Kaip dailinikui-grafikui tai tikrai nezinau tokios vietos.Kitas dalikas,jam suradus darba turi surast ir gyvenama vieta plius gyvenama vieta turi but tinkama seimai.As pats Osle,o cia jau nuomu kainos dideles ypac jei turi uz viska moket tik vienas zmogus.
Duosiu tau pvz jei dirbant paprasta darba tu uzdirbsi mazdaug 14000-17000kr per menesi jau po mokesciu i rankas.
Osle jau su seima turesi nuomot buta.Mazdaug nuo 9000kr,bet cia jau sunkiai toki rasi,,siaip daugiau mokesi.Plius vazinejimas.ant maisto ir nemazai iseis,taip kad nelabai kas ir lieka.
Gali aisku dirbt statybuose ir jei svarankiskas gali dirbt juodais pinigais,,Jau daugiau uzsikalsi,,aisku papuoles pas normalesnius zmones,,tai gali nuo 20000 iki 30000,bet jau 30000cia pasakiskai gerai butu,pagal kainas dirbant kaskam..Kiti buna ir viskai po mazai gauna,bet jie gyvena po daug zmoniu vienam bute,valgo pati paprasciausi maista po kurio ligos garnatuotos,,tai buna susitaupo.
Sunkokas variantas iskart atsikelt su seima ir tik vienam dirbt
 
DoremiData: Penktadienis, 27.04.2012, 09:53 | Pranešimas # 18
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
žinai, adomas ne basas, ir islandijoje sugebėjo užgyventi turto, nors ten pakliuvo krizei į nasrus, jis tiesiog taupus ir turi uoslę darbams susirasti, svarbiausia įkelti koją, tada sulys visas,
menininkui vietos nėra ir čionai, lietuvoje
daug pažįstu ir bendrauju su meno jaunimu, nes vaikai mano menininkai,
pavyzdžiai- garsus skulptorius medžio , draugas mūsų, toks K. Benedikas, mokosi marijampolės kolegijoje, kad įgytų pedagogo specialybę ir galėtų bent mokykloje užsitikrinti sau algą, mano sūnus simas, dirigentas, studijuoja pedagogiką muzikos akademijoje, kad užsitikrintų pajamas, draugo žentas dirba sporto įrenginių montuotoju už tūkstantį penkis šimtus litų, jis skulptorius, o dukra maketuotoja- ji tapytoja,
visi profesionalai, su aukštuoju mokslu
štai kur nuvedė kapitalizmas, viskas perkama ir parduodama, net sąžinė.......todėl žmogus bijo žmogui padėti, patarti.....
suprantu, tu mūsų nepažįsti ir tau sunku apsispresti, tik aš niekada nesilioviau tikėti žmonėmis ir vistiek, jei aš duosiu duoną- nemes į mane akmeniu, tegu ir recidyvistas
islandijoje vaikas dirba žuvų fabrike, dabar kažkiek paaukštintas pareigose, tačiau pradėjo nuo prasčiausio darbo

Добавлено (27.04.2012, 09:53)
---------------------------------------------
turiu pridurti, kad į lietuvą sugrįš birželio vienuoliktą su šeima visai vasarai, per tą laiką būtų gerai sudėlioti viską į savo vietas
islandijoje gyventi yra sudėtinga, turint omeny vykstančias katastrofas, nors ten yra visi mobilieji sujungti viena linija, kad galėtų kiekvienas laiku gauti pranešimą apie skubią evakuaciją, tačiau aš baiminuosi, nenoriu kad ten grįžtų, geriau tegu išsiparduoda viską ir apsigyvena kitur,
be to audžia mintį dar aršesnę- į tailandą kraustytis, čia tai visai man širdis stoja
vienu žodžiu, man reikia nutupdyti tą valkataujantį vaiką arčiau lietuvos
todėl tu, montos, padėk vykdyti šitą planą- chuliganą, būsiu dėkinga smile

 
monntosData: Penktadienis, 27.04.2012, 21:16 | Pranešimas # 19
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Busiu atviras.Siuo metu man nereikia zmoniu ir butent dabar gan nemazai rupesciu i ateiti galbut ant vasaros,bet ir nieko negaliu pazadet.
 
DoremiData: Penktadienis, 27.04.2012, 21:33 | Pranešimas # 20
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
taip, juk never2iu, viskas pagal galimybes
o k1 tu veiki pats?
 
monntosData: Šeštadienis, 28.04.2012, 01:01 | Pranešimas # 21
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai kuo nelabai megstu biggrin firma yra prie statybu.galbut pamylus savo darba kuris man neitin prie syrdies iseis poto daryt viska su meile ka noresiu biggrin
 
DoremiData: Šeštadienis, 28.04.2012, 16:04 | Pranešimas # 22
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
didelė laimė yra dirbti tai ką mėgsti, didelė laimė turėti draugus kuriuos pats pasirenki, ne tuos kur primeta gyvenimas ir didelė laimė būti reikalingu
tai mano patirtis ir siek to
 
monntosData: Šeštadienis, 28.04.2012, 17:11 | Pranešimas # 23
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Butu didele laime,jei as zinoziau kuom noriu dirbt biggrin Nuo pat vaikystes neturejau supratimo kuom noriu but uzauges biggrin Manau dar manoji profesija neatrasta biggrin profesiju skirtingu pakeites,kad kazin ar suskaiciuosi nuo paprasciausios iki atsakingu ir taip sakant pats sau ponas ir kiti dirba man,bet dar nebuvo,taip,kad vo jau situom noriu uzsimt visa likusi gyvenima.Na bet vis renku patirti ir siaip net neisivaizduoju save uzsiemant vien tik tuo paciu daliku. O del draugu,jei jau tik primete gyvenimas tai laikui begant jie ir dinksta is akiracio.
 
DoremiData: Šeštadienis, 28.04.2012, 19:43 | Pranešimas # 24
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tu dar jaunas ir negali žinoti savo gyvenimo paskirties ir prasmės, bet po trisdešimties pamažu susikloduos norai, galimybės ir tikslai, tuomet atrasi tai ko ir nori ir sieki
ei iki to laiko neišskrisim į kokį mėnulį biggrin biggrin
 
monntosData: Šeštadienis, 28.04.2012, 20:03 | Pranešimas # 25
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man jau 31 biggrin gyvenimu as dziaugiuos ir yra,kaip ir paskirtis,bei supratimas.Tik neissirenku mieliausio budo,kaip uzdirbinet pinigus. biggrin
 
DoremiData: Šeštadienis, 28.04.2012, 21:40 | Pranešimas # 26
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin o tau lengva uždirbinėt? biggrin
 
monntosData: Sekmadienis, 29.04.2012, 11:40 | Pranešimas # 27
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Vienam lengva nubekt 10 kilometru kitam tai nelabai imanoma.Viskas priklauso nuo pacio asmenynio poziurio i viska.Suliginus du zmones kurie visko turi tiek pat.Vienas dziaugsis,kad turi visko per akys kitas verks,kad tai jam per daug viskas atseina biggrin Mano poziurys gan neblogas,nors aisku buna uzknisa.Zmones dazniausia patis save ir palaidoja vien savo mintim kurios apsunkina gyvenima ir pasidaro sunku uzdirbt pinigus,gyvent ,augint vaikus ir t,t .
 
DoremiData: Pirmadienis, 30.04.2012, 16:28 | Pranešimas # 28
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jei esi ugningas ir veržlus, tu naudok bent tris būdus uždirbinėti, arba vieną, o kitą laiką skirk maloniai veiklai , nors ir nenešančiai pelno
žmogus ne vien duona gyvas
ar tavo siela nesijaučia alkana ,jeigu bent vieną dieną nepaskaitei knygos?
 
monntosData: Antradienis, 01.05.2012, 20:20 | Pranešimas # 29
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Daugumoj knygu prirasyta minciu kurios neatitinka realybes ir visiskai neskaitau romanu ar kokiu fantastiniu.Ne viena siki buvo,kad atsiverciu knyga kur papuola paskaitau ir va tau kaip tik pataikau i tokia situacija kur man ta perskaitytas knygos sakinis pravercia.Beto turiu tokia teorija,kad visus mus sieja viena pasamone kurioj yra sukaupta didele duomenu baze tik reikia ja moket naudotis biggrin
 
DoremiData: Trečiadienis, 02.05.2012, 14:49 | Pranešimas # 30
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aha, ko gero tu teisus dėl tos duomenų bazės
kažur ji yra, tik mūsų smegenys neišlaikytų tokio krūvio
gal būt tai paremta ne didžiuliu žinių bagažu, gali būti tiesiog kitoks supratimas
va, kas dėl knygų, aš būnu alkana knygos, jei nepavyko tą dieną paskaityti nors kelių puslapių, todėl taves ir paklausiau
yra žmonių kurie nejaučia alkio skaitymui ir netgi mokykloje nepavyksta priversti jų paskaityti knygą
o knygas tenka rinktis, šlamšto itin daug, įpač amerikietiškojo

Добавлено (02.05.2012, 11:01)
---------------------------------------------
Gegužyje rinksiu jau greitai
gudobelės
Gudobelių preparatai pasižymi kardiotoniniu poveikiu, tai yra stiprina širdies raumenį ir sumažina jo susitraukimų skaičių (pulsą). Taip pat veikia raminančiai, šiek tiek mažinančiai kraujo spaudimą.

Kaip vaistinė žaliava naudojami gudobelės žiedai ir lapai.

Gudobelių preparatai mažina centrinės nervų sistemos jautrumą, tonizuoja širdies raumenis. Iš gudobelės žaliavos pagaminti preparatai laikomi gera širdies - kraujagyslių ligų profilaktikos ir gydymo priemone senyvo, pagyvenusio amžiaus žmonėms. Jie vartojami kaip priemonė, padedanti reguliuoti širdies ritmą, plečianti širdies ir galvos smegenų kraujagysles, mažinanti kraujo spaudimą. Gerina sergančiųjų širdies ligomis sutrikusį miegą, širdies ir smegenų kraujotaką, vartojami po sunkių ligų, profilaktikai.
Našlaitę


Našlaitė pasižymi atsikosėjimą gerinančiu, šlapimą varančiu, prakaitavimą skatinančiu, dezinfekuojančiu, priešuždegiminiu ir skausmą malšinančiu poveikiu.

Kaip vaistinė žliava yra naudojama našlaičių žolė.

Našlaičių preparatai yra vartojami sausam kosuliui gydyti. Nuoviru gydomos odos ligos, tokios kaip egzema, žvynelinė, riebios odos spuogai, taip pat šlapimo takų akmenligė, peršalimas. Vartojama esant podagrai, reumatui gydyti, pagerina medžiagų apykaitą, skatina ir prakaitavimą.
Šeivamedžio žiedus
Šeivamedžio preparatai pasižymi prakaitavimą skatinančiu, karščiavimą mažinančiu, šlapimą varančiu, tulžies išsiskyrimą skatinančiu, lengvai vidurius liuosuojančiu, sutraukiančiu, priešuždegiminiu bei vidutiniu dezinfekuojačiu poveikiu.

Kaip vaistinė žaliava yra naudojami šeivamedžių žiedai.

Šeivamedžių žiedų preparatai vartojami sergant peršalimu, gripu, šlapimo takų uždegimu, reumatu, podagra. Taip pat skatina prakaito ir šlapimo išsiskyrimą. Išoriškai vartojami skalaujant burnos ir gerklės ertmes esant gleivinės uždegimams.
Pupeles ruošiu sėklai, o ankštis naudosiu vaistinei žaliavai Pasižymi priešuždegiminiu, šlapimą skatinančiu poveikiu.

Vaistiniai žaliavai yra naudojamos pupelių ankštys.

Pupelių anksčių nuoviru yra gydomas cukrinis diabetas, vartojamas esant inkstų bei šlapimo pūslės uždegimams, podagrai. Taip pat pupelių ankštys skatina šlapimo išsiskyrimą ir mažina cukraus kiekį kraujyje. Gerina medžiagų apykaitą, ypač vyresniame amžiuje.
Liucerną skinsiu

Liucernos žolė vartojama uždegimams gydyti, organizmui stiprinti. Ji skatina šlapimo išsiskyrimą, valo vidurius, reguliuoja cukraus ir cholesterolio kiekį, papildo organizmą vitaminais ir mineralais.
Žemuoges
Žemuogių lapai pasižymi priešuždegiminiu, regeneraciją skatinančiu poveikiu.

Kaip vaistinė žaliava yra naudojamos žemuogių uogos ir lapai.

Žemuogių preparatuose yra daug vitamino C, geležies, organiznių rūgščių, pektininių ir rauginių medžiagų. Vartojami sergant mažakraujyste, širdies - kraujagyslių, kepenų ligomis,gastritu, dvylikapirštės žarnos opalige. Išoriškai vartojama žaizdoms, pigmentinėms dėmėms, sunkiai gyjančioms žaizdoms, dantenų uždegimui gydyti. Žemuogių nuoviru gydomas ir hemorojus.

Skinsiu kaštonų žiedus,
Džiovintus užpilsiu degtine- tai vaistas širdies kraujagyslėms stiprinti ir valyti
Šviežius, nesuvytusius pilsiu spiritu- vaistas gydyti nervų šaknelių uždegimui(raumenų), sąnarių skausmams, patemptoms sausgyslėms
Alyvų žiedai naudojami diabetui, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje
Saulutes rinksiu odos spuogams gydyti, jaunuoliai spuoguoti brendimo laiku prašo

Добавлено (02.05.2012, 14:49)
---------------------------------------------
pamiršau dar
ievų žiedai užpilti spiritu gydo sąnarius, mažina sakausmą
gegužy vien žiedai
šermukšnip žiedai nepaminėti
Žiedų ir lapų antpilas laisvina vidurius, skatina
šlapimo skyrimąsi, lengvina atsikosėjimą. Jų nuoviras geriamas esant
skausmingoms mėnesinėms, užkietėjus viduriams, sergant kai kuriomis inkstų
ligomis.
pražydo kiaulpienė
Visos augalų dalys, bet dažniausiai šaknys,
padeda nuo kepenų, tulžies pūslės, šlapimo organų ligų, sumažina aukšto
kraujospūdžio sukeltus patinimus. Augalai turi stafilokokų, meningokokų,
pneumokokų ir kitų bakterijų dauginimąsi slopinančių savybių. Išoriškai pieniškos
kiaulpienių sultys naudojamos nuospaudoms ir karpoms gydyti. Kosmetikoje
vandeninė lapų ištrauka šviesina pigmentines odos dėmes, ypač strazdanas.
Šviežiuose kiaulpienių lapuose vidutiniškai yra 2,7 procentų baltymų, 9,2
procentų angliavandenių, daug kalcio, fosforo, geležies, natrio, kalio, magnio,
vitaminų A, B
. Iš žiedų, pašalinus žaliąsias graižo dalis, gaminamas vynas(pienių
vynas), džiovinti naudojami kvapniai arbatai ruošti. žiedai užpilami cukrumi ir verdamas medų primenantis kvapnus sirupas.

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » mokomės žolininkystės (mūsų miela wilary norėtų žinoti gydymo meno paslaptis,)
Поиск: