Ketvirtadienis, 25.04.2024, 05:31
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
AldasData: Šeštadienis, 11.08.2012, 20:29 | Pranešimas # 136
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Braske)
o klausimai tavo ne nepatogus buna, bet nelogiski, todel sunku atsakyt

Prasom faktais pagryst sita teigini apie nologiskus klausimus.
 
BraskeData: Šeštadienis, 11.08.2012, 20:31 | Pranešimas # 137
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nu va faktas. kaip ten klausimas buvo - Swan berods skirtas - kur buvai pries didiji sprogima
kitas klausimas kazkam irgi - kodel neprisimeni kaip gimei

nu tokie klausimai yra neatsakomi.;
nepatoguiaisvadinu klausimus, kurie apeina visokius mandagumus tiesiai prie reikalo.


į dangų su čebatais
 
AldasData: Šeštadienis, 11.08.2012, 20:39 | Pranešimas # 138
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Ozkela)
Visada, manau verta išgirsti kitą žmogų ir visai nesvarbu,kaip jis tai pateikia.....

Prasom faktais pagrysti sita teigini, kurio zmogaus neishklausiau. Kai isdidumas (puikybe) "ishnyks" ir zmones priisms atsakomybe uz viska ka pasake ir padare tai ir tokiu forumu paprasciausiai nebeliks.
Negi jus galvojat kad galima laxtyt po sita planeta ir duot valia rankom , kojom ir liezuviui? Neva tai yra laisve?
Yra skirtumas kai kalba tikra zmogus ir isdidumas (puikybe). Tikras zmogus visados bus nuosirdus ir niekados niekam nieko nesakys kas ir kaip turi daryt, elgtis ir mastyt. Bet viskas turi ribas ir tokiem "meskeriotojam" parodau jog toks "esu" ir kad jeigu nori toliau skleist savo programas teks truputi paprakaituot.

Добавлено (11.08.2012, 20:39)
---------------------------------------------

Quote (Braske)
kitas klausimas kazkam irgi - kodel neprisimeni kaip gimei

nu tokie klausimai yra neatsakomi.;

Cia pasake kas? Brashke? fizinis kunas? samone?
Jus galvojat kad kudikis pirmu bandymu atsistoja ant koju? Ir kokia kudikio reakcija buna? "Sudas, tai neimanoma, del to daugiau nebebandysiu?"
Jeigu jus norit save pateisint , galiu nuramint, pasiteisinimu visados rasit, bet tokio pasiteisinimo jog nezinojot arba niekas nepasake kad atsakomybe yra jus nebeturit.
Norit gyvent iliuzijoj? Gyvenkit, niekas jums neturi jokiu pretenziju. Bendrauju su tais kurie nori bendraut.
 
OzkelaData: Šeštadienis, 11.08.2012, 20:40 | Pranešimas # 139
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Aldai, aš nesakau,kad kažko neišklausei. Apie puikybę ir norėjau pasakyti- daug per ją neišgirsti, nes nusistatai standartus,kaip žmogus turi pateikti. Šaunu,kad esi. Kiek pastebėjau- dauguma žmonių įpratę gauti pasisakymus įvyniotus bent į vatą.
 
AldasData: Šeštadienis, 11.08.2012, 20:44 | Pranešimas # 140
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Ozkela)
dauguma žmonių įpratę gauti pasisakymus įvyniotus bent į vatą.

Va tokie tik ir turi "problemu" su "manim".
 
BraskeData: Šeštadienis, 11.08.2012, 20:58 | Pranešimas # 141
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Aldai, o uz ka as tureciau pasiteisinti? kad gimimo neprisimenu? vaiko gimima prisimenu uztat. o kuno samones sielos ir t.t. nesu linkusi atskirai suvokti, man sveikia imt save kaip visuma. galvai sveikiau. o kur iliuzija kad nepamenu savo gimimo? kaip tai itakoja mano gyvenima? manyc teigiamai. sprendziant is to, ka pamenu is savo vaiko gimimo. tai tokia patirtis, kad gal geriau ir neprisimint.

man zinai kas idomu? kodel tu manai, kad visi yra nenuosirdus, meluoja, kazka slepia ir pan? nes taip nera.


į dangų su čebatais
 
DoremiData: Šeštadienis, 11.08.2012, 21:03 | Pranešimas # 142
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pardon, tu taip parašai, kad kiekvienas iš mūsų jau esame kaltinami ir teisiami, bet kodėl?ir kas tokias teises tau davė?tu matai visų įdas ir reikalauji faktų, tu rašai apie mus ir vėl teigi kad kas rašo apie kitą- rašo pats apie save
jei kas ir yra čia nuoširdūs, tai tuoj pavardinsiu
braškė
ožkelė
barnis
xmx
montos
ir doremi, aišku, kažką dar nepaminėjau, na jo
arian, kažkas dar yra bene trise
bet taves aldai nėra nuoširdžiųjų saraše
tai kurių velnių tu reikalauji to ko pats nesidalini?
tu stebiesi kad tave kažkur kitur blokuoja, bet, mano mielas, ilgainiui tu užknisi paprasčiausiai
ne angelai forume sėdi, žmonės čia,
ir ne vergai, kad laukia mesijo
mintį vyniodamas į įmantrias frazes žvaigžde netapsi
ir ištiesų, nuoširdus bendravimas yra lobis, ko mes ir stengiamės čionai pasiekti
prašom, tau faktų privardijau
jei forma nepatinka- tai čia ne konstitucinis teismas
tąjį anąjį, aldai, nesigazuok ir neieškok šapų kitų akyse,
kartojuosi
mes tik siekiame tapti geresniais, bet va, susipešam kartais tarpusavyje
tačiau svarbiausia nelaikyti pykčio ir nesureikšminti
 
OzkelaData: Šeštadienis, 11.08.2012, 21:06 | Pranešimas # 143
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Aldi, suprantu. vienu metu ir aš buvau mėgėja viską drožti į akis, bet po to apsigalvojau (tiksliau gyvenimas pamokė). Ne todėl, kad bijau, bet pamačiau kitą kelią- galima subtiliau žmogui pasakyti ir jis išgirsta...ir tikrai išgirsta... O kai drebi-iškart iššauki kito gynybą...
tai jokiu būdu ne koks pamokymas, tik pasidalinti norėjau smile


Pranešimą pakeitė Ozkela - Šeštadienis, 11.08.2012, 21:08
 
AldasData: Šeštadienis, 11.08.2012, 21:09 | Pranešimas # 144
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Braske)
tai tokia patirtis, kad gal geriau ir neprisimint.

Cia tavo pasirinkimas delto nereikia projektuot i isore (kad tai neimanoma ir nelogiska) tai kas pas tave viduj. Nesu nei dievas, nei draugas nei priesas, esu paprastas zmogus.
Zmones nuosirdus ir sakantys tiesa? O varge, vos gyvas nebuvau i gabalus sudraskytas kai atejau i sita puslapi. Kiek ten zmoniu buvo? 4-5? isivaizduok visa planeta dabar. kaip tu galvoji kodel egzistuoja policija? kodel egzistuoja prokuratura? kodel egzistuoja teismai? del to kad yra tokiu aplink lakstanciu, galvojanciu kad uz sitos realybes nieko daugiau neegzistuoja, kad kai jie numirs jie isnyks kaip dumas, kad nera jokios atsakomybes. Sitoj realybej viskas turi ribas, lygiai kaip ir fizinis kunas. Nori elgtis kaip tik pageidauji? Elkis, niekas netrukdys tol kol neliecia kitu bet ateis momentas kai teks atsakyt ir uz mintis, ir uz zodzius ir uz darbus.
 
DoremiData: Šeštadienis, 11.08.2012, 21:12 | Pranešimas # 145
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
palauk, ožkele, sakai drėbt į akis, o sakyk, ar mes jį provokuojame ginčui?ar mes įžeidėme?
tai kokią teisę jis turi analizuoti kiekvieną?
gal jaučiasi kūrėjo vaidmeny?
nu jo, psichopatų pilnas internetas, nes realybė jų paprasčiausiai netoleruoja
 
AldasData: Šeštadienis, 11.08.2012, 21:13 | Pranešimas # 146
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Ozkela)
Aldi, suprantu. vienu metu ir aš buvau mėgėja viską drožti į akis, bet po to apsigalvojau (tiksliau gyvenimas pamokė). Ne todėl, kad bijau, bet pamačiau kitą kelią- galima subtiliau žmogui pasakyti ir jis išgirsta...ir tikrai išgirsta... O kai drebi-iškart iššauki kito gynybą...
tai jokiu būdu ne koks pamokymas, tik pasidalinti norėjau

Man ta sako ir drauge. Isivaizduok kad visi tokie butu ? Mes gi ne robotai, visi unikalus ir skirtingi. Jeigu ozkela gali duot praktini patarima, prasom, visados isklausysiu. Gi zinau ka darau, juk zodis ne zvirblis, nebesugrazinsi. Jeigu sakau mela, vadinas tas melas yra amzinas ir tik paciam teks del to kentet.
O Doremi, ji tik gina savo susikurta imidza kuris neegzistuoja uz sio realybes ribu, tik tiek. Ir kai pati matai, koki zodi paminejo? psichopatai. Taigi , pasakoja apie savo vidu nes viska projektuoja i isore. Tokie zmones labai pavojingi nes pilnai gali duot laisve rankom ir viskas tik tam kad apgint neegzistuojanti imidza.


Pranešimą pakeitė Aldas - Šeštadienis, 11.08.2012, 21:16
 
MildaData: Šeštadienis, 11.08.2012, 21:18 | Pranešimas # 147
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aciu, Aldai, uz nuoroda smile

Norejau paklaust ar imanoma gimima prisimint paciam,be niekieno pagalbos?
Gal yra koks budas ? smile
 
BraskeData: Šeštadienis, 11.08.2012, 21:22 | Pranešimas # 148
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
kad nesakai tu nieko tokio, ka reiktu i kazka vyniot. bent as neiziuriu.

o sistema ir man nepatinka, tai kas? prie ko cia tai?

man grasini, kad elgiuosi kazkaip ne taip. nori kad su tavimi nuosrirdziai kalbetu - as kalbu nuosirdziai, nepastebejai? jei nesuprantu ka sakai - sakau nesuprantu. jei manau kad ner logikos - sakau. jei pasakai ka isties idomaus - padekoju tau gi. juk nesu nusistacius pries tave, ar ne to nori?

na man gal kitaip yra. turiu as draugu, megstu ir naujus, tai duoda laimes gyvenime smile

tai jei kazka pasakiau, kad tau buvo nemalonu - nepyk buk malonus, pats prasei nuosirdumo, anaji ir gavau
i vata nevynioju butent. nei malonaus, nei nemalonaus.

o ka manau apie gimimo neprisiminima - kaip gimdziusi moteris aiskiai zinau, kad tai - skausminga, tai yra didziausias stresas gyvenime (del mirties tik nezinau, manau artima patirtis turetu but), o traumas samone blokuoja - aciu Dievui uz tai.

Добавлено (11.08.2012, 21:22)
---------------------------------------------
nu dar pridesiu smile nepazisti tu nei Doremi, nei manes, tai kokiu budu gali konstatuot mela?


į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Šeštadienis, 11.08.2012, 21:19
 
OzkelaData: Šeštadienis, 11.08.2012, 21:22 | Pranešimas # 149
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Doremi,
Mane šiek tiek užkabino drėbimas vienu metu, kur minėjau. Aldis turi teisę būti toks,koks jis yra. Minėjau etapą,kai pati taip elgiausi. Dabar žinau-tuo momentu norėjau būti pati tiesiog išgirsta ir tiek-viskas žmoniška. Leidžiu būti tiek sau tiek kitiems -juk tai ir yra laisva valia?
 
DoremiData: Šeštadienis, 11.08.2012, 21:23 | Pranešimas # 150
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
eik tu šikt, durniau angry
išvestum iš kantrybės, tai ir gautum į ragus
tu gal neturi kam skaityt lekcijas reale?
susirado mat forumą, o forume ramūną
o kokį do imidžą dar gina?ką čia pezi?sėdi už monitoriaus pasislėpės, kas tave matė ar pažįsta?ir vaidini čia teismo vykdytoja
tu nearzyk do angry , o tai tikrai angry užėsiu gyvą ir be druskos
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: