Penktadienis, 29.03.2024, 16:28
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
OzkelaData: Šeštadienis, 11.08.2012, 23:25 | Pranešimas # 181
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Nežinau, Monntos,gal todėl,kad mano didžiausia, o kažkur radau parašyta,kad didžiausia,tai taip ir liko ..bet esmė,gi kokoio dydžio išauginsi, o ne kokia yra apskritai smile
 
monntosData: Šeštadienis, 11.08.2012, 23:34 | Pranešimas # 182
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na nezinau,man kartais patinka pasipuikuot biggrin bet tai darau pries ta,kuris jauciasi isskirtinis,geresnis ir t,t ir butent zinau,kad tai ji erzina biggrin
Daleiski man draugelis turi su kuo pasipuokuot ir jis tai padaro,,,tai saunu as pasidziaugiu su juo,kad jis turi kuom,,,Aisku kiti iskart jau mals liezuviais,kad jis toks anonks ir t,t.Na o man atrodo,kad jis draugas ir be pykcio leidziu tai daryt :d Nors siaip man jau beweik isvis nulis emociju buna ,kaip puikuojasi zmones biggrin Puikybe,tai man lik poziuris kokiu tu pats ja padarai biggrin ir isvis zmones ,labai daug viska ka sureiksmina,perstipriai reguoja ir grubiai tariant iesko sikn,,,, kirminu. Cia nepriimk asmeniskai,kalbu apie dauguma zmoniu. Prasau nuoradele .
http://www.youtube.com/watch?v=3o0ExGXfs2o
 
BraskeData: Šeštadienis, 11.08.2012, 23:41 | Pranešimas # 183
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
monntuk, bet kaip ta puikybe, kai jaus=tiesi tiesiog bais afigienas pats is saves, ta puikybe nuolatine, be progos biggrin

į dangų su čebatais
 
OzkelaData: Šeštadienis, 11.08.2012, 23:43 | Pranešimas # 184
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
monntos, bet juk patys mes ir iššaukiame tą puikavimąsi. Dariau ekspermentų, patikėk...ir mane erzino, ir aš erzinau.... Tik skirtumas tas,kad kai aš erzinau, visai nenorėjau atgal biggrin parėjo,mat biggrin nenusileido.
Bet kai pagalvoji-juk visgi šaknis yra nepasitikėjimas savimi. Jei kažko nori-siek, daryk, jei tingi, ar negali, tad susitaikyk....
Oi,faina nuorodėlė-ačiū biggrin bet jei būčiau nenuotaikoj,tai visaip gali būti su happy biggrin


Pranešimą pakeitė Ozkela - Šeštadienis, 11.08.2012, 23:47
 
monntosData: Šeštadienis, 11.08.2012, 23:50 | Pranešimas # 185
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
geras,jausmas,jaustis afigieniai biggrin

Mano poziurys toks daugiau yra,kad jei kaskas gali turet,tai ir tu gali turet,,tik reik be pykcio,be pavydo.Nereik pult ir smerkt zmogaus ar jaustis blogiau.
 
OzkelaData: Šeštadienis, 11.08.2012, 23:52 | Pranešimas # 186
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Braške, kai būna ta vadinama puikybė afigiena iš savęs, tai ačiū Dievui kas nors greit ant žemės nuleidžia biggrin kiti to nepastebi, bet tau velniškai skauda nuo žodžio, net kablelio.. velniškai skauda, bet jei nekovoji, nekerštauji, maždaug po 3-jų parų nusileidi iš padebesių...ir supranti, kad daug geriau, nei buvai pakylėta, tik kad pati nesugebėjai nusileist. nuleidžia kiti ir ačiū jiems smile

Pranešimą pakeitė Ozkela - Šeštadienis, 11.08.2012, 23:53
 
monntosData: Šeštadienis, 11.08.2012, 23:53 | Pranešimas # 187
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kaip sakos,reik jaust ribas biggrin
 
BraskeData: Šeštadienis, 11.08.2012, 23:53 | Pranešimas # 188
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
man atrodo, monntuk, Tu maisai puikybe su auksta saviverte biggrin toji tai ne yda yra smile
nu pvz ziurek idejai nuoroda ir parasei "prasom nuorodele", jei butum afigienas puikybes prasme, rasytum "va nuoroda, pasiziurekit, kvailiai, gla ka suprasit" biggrin


į dangų su čebatais
 
monntosData: Šeštadienis, 11.08.2012, 23:58 | Pranešimas # 189
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na gal ir maisau,gal galima paziet is daug pusiu biggrin Na o ,kaip pvz,,as miegu ant lentu,kitas karaliskoj lovoj ir ryte jis pasakoja,ir as papasakoju kitiems,bet su tokiu dziaugsmu ir emocijom,kad kitam net norisi paciam ismegint pamegint ant lentu megot.Tai as cia puikuociausi? biggrin
 
BraskeData: Šeštadienis, 11.08.2012, 23:59 | Pranešimas # 190
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nea, cia nesipuikuotum.

į dangų su čebatais
 
OzkelaData: Sekmadienis, 12.08.2012, 00:00 | Pranešimas # 191
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Man atrodo,kad labai slidi riba yra tarp aukštos savivertės ir puikybės wacko Bet jei būčiau puikybės apimta sakyčiau-Tu ką??????????????? įžeidinėji? o monntos apėjo-paprašė nepriimt asmeniškai-irgi taktika biggrin
 
monntosData: Sekmadienis, 12.08.2012, 00:03 | Pranešimas # 192
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
o kodel nesipuikuociau? Nes tai tik lentos? Bet jei megociau karalsikoj ir pasakociau,kad tai afigienai,jau puikuociaus?

Добавлено (12.08.2012, 00:03)
---------------------------------------------
asmeniskai nepriimt,tai rasiau todel,kad rasant man sms,Pro akys ejo daug paliginimu pavyzdziu ,prisiminumu,kaip kas buvo,kaip kas jautiesi,kas pyko ar dziaugiasi.Zmoniu emocijos,tokiuose situacijuose,ti va biggrin

 
OzkelaData: Sekmadienis, 12.08.2012, 00:03 | Pranešimas # 193
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
monntos, grįžtam prie to, kad jei esi patenkintas kur miegi ir ir darai,ką nori,tai gautųsi kaip dalinimasis džiaugsmu,bet gal kiti pavydėtų karališkose lovose miegantys,kad esi patenkintas,juk ir taip yra....ne esmė,kur miegi, esmė,kiek įgyvendini savo svajones....
p.s dažnai žmonės ne sąlygų pavydi, o svajonės įgyvendinimo, kaip tau pavyko...tavo švytinčių akių...


Pranešimą pakeitė Ozkela - Sekmadienis, 12.08.2012, 00:05
 
BraskeData: Sekmadienis, 12.08.2012, 00:05 | Pranešimas # 194
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
pozityvus poziuris tai ne puikybe.

nu tarkim ateini i sveciucs pas kazka ir susibiesini, kad del taves niekas cia neiskepe torto/nemete visu kitu darbu/neiskale duru staktos, kad tavo karuna tilptu ir pan. tai cia jau afigienas esi labai. nuo nuotaikos nebepriklauso, naturaliai dievas zemeje vaikstai biggrin tai cia veikia puikybe.

Ozkela, pagalvojau, kad puikybes negali but jei saviverte auksta, nes ner kompleksu tada


į dangų su čebatais
 
monntosData: Sekmadienis, 12.08.2012, 00:11 | Pranešimas # 195
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai va,kad zmones pavydi,to,kad patis nemoka but laimingi.Tuo uzlieja save blogom emocijom ir gali kitam pakenkt.
Del karunos,tai jau cia virsyta buna pas zmogu ryba.Jau tokie man nepatinka biggrin
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: