Šeštadienis, 20.04.2024, 06:11
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 18:51 | Pranešimas # 331
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ir studentai, kai mokosi tame pa

O studentai kai mokosi tame pačiame kurse, ar vienodi?
Bet sąlyčio taškų yra.
Astrologija labai senas mokslas, nuneigti jos tikrai negalima.
Per astrologiją į žmogų galima pažiūrėti įvairiais aspektais, šiuo atveju buvo žvelgiama per menulio mazgus.
O kur planetų, žvaigždžių išsidėstymas, mėnulio padėtys.Todėl žmonės nėra vienodi net gimę tą pačią valandą.
Be to, žmogų veikia ir karmą ,ir programa ir t.t.
Ozkelos atveju- labai gerai matosi būtent šiuo aspektu.
Aš nesu stipri žinovė, bet bendraudama su žmogum mėgstu pažiūret, kas yra ir kas gali būti.
 
xMxData: Šeštadienis, 18.08.2012, 18:54 | Pranešimas # 332
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Davai Laume tada, apie mane parasyk biggrin pazesim ant kiek skirsis. Seip geriau klaust butu aplinkiniu, nes pats zmogus yra linkes pritart ka jam sako biggrin
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 18:59 | Pranešimas # 333
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Kažkada Pitagoro kvadratais visus iš eilės nagrinėjau, nors skeptiškai žiūrėjau iš pradžių, bet paneigti tikrai negalima. Tik patys kvadratai reikšmėmis truputį skiriasi vieni nuo kitų,atsirinkau internete,kur labiausiai atrodė ,,atitiko".
 
xMxData: Šeštadienis, 18.08.2012, 19:04 | Pranešimas # 334
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
internete tie pitagoro kvadratu skaiciavimai blogai suprogramuoti(su klaidom), del to visur skirtingi, seip turetu buti skaiciuojama pagal originale sistema. Bet nesigincysiu - dalis tiesos yra bet gana bendrom frazem parasyta.

Pranešimą pakeitė xMx - Šeštadienis, 18.08.2012, 19:07
 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 19:09 | Pranešimas # 335
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kodėl gi ne, bet žinai, kol trisdešimt puslapių perskaitau, kokį penkiolika atspausdinu, laiko užima,be to, tikrinuosi kituose šaltiniuose, tad apie Kalėdas galėčiau, ...o iki to laiko pačiam gal ir noras praeis
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 19:24 | Pranešimas # 336
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Laume, vadinasi rimtai praktikuojiesi astrologijoje? Ar čia hobi?
Dar toks klausimas- o nemaišo pvz informacija jau žinoma apie žmogų ar susidaryta nuomonė? (klausiu tik todėl, nes kitoje praktikoje man panašiai būdavo).


Pranešimą pakeitė Ozkela - Šeštadienis, 18.08.2012, 19:24
 
xMxData: Šeštadienis, 18.08.2012, 19:31 | Pranešimas # 337
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai nesvargink tada biggrin
Laume,
cia daznai rasai, kad zemeje/zmonese vyksta visokie pokyciai, vis mini visokias datas(menesius) per kuriuos, kazkas pasikeis, paspildys kazkokiais fragmentais ir pan... Zdz nieko nereiks daryt ir zmones tobules. Tarkim zmogus buvo trenktas ir taps protingu? -Kazkokia nesamone biggrin Laume dar minejai vyna ar ka ten, kad nuotaika pakelt, dar tipo GAILETIS LABAI - kas per chiernia :D... As nesisaipau, bet juokas ima is taves tai girdint biggrin Prisgeres zmogus neaisku kuom gali tapt, visiem skirtingai veikia, bet gerimas padet tikrai nepadeda biggrin
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 19:43 | Pranešimas # 338
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
XmX, galvoju,kad gėrimas padeda tada,kai žmogus gerai save žino ir žino, kad jam kitaip neina atpalaiduot,kas prikaupta,tik tuo atveju. Bet čia turbūt jau stažą šiokį tokį reikia turėti smile
Dar girdėjau triuką,atseit labai senas ir patikimas- pagalvot kas slegia ir eiti vemti. Tik kažkaip man neestetiškai pasirodė visa tai cry , plius pykina ir taip,kai kokios nesąmonės eina-reiškia organizmas tvarkosi pats.


Pranešimą pakeitė Ozkela - Šeštadienis, 18.08.2012, 19:44
 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 19:43 | Pranešimas # 339
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
to-XMX
ačiū už pastabas ir kritiką.Tu visiškai teisus, bet ir Aldas vakar išsakė savo nuomonę, ji šiek tiek skiriasi nuo tavosios.

Sutinku su tavim, tau astrologijos tikrai nereik---- bet siūlau , esant progai, auros nuotrauką pasidaryk.
Ir šiaip esi šaunuolis, man atrodo, kad išsakydamas kritiką tu daugiau pasakai.TAI TAVO STIPRIOJI PUSĖ, gal klystu,
Pagarbiai
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 19:49 | Pranešimas # 340
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
O kaip galvojat-ar neša atsakomybę tas,kuris patarinėja? Na, ar jam ,,bačkos" parieda už patarimą,jei nukentėjo klausėjas? Kažkaip dar neišsiaiškinau,tik paskutiniu metu kažkodėl vengiu kištis. Arba pasakau-kas tiko man, nebūtinai tiks tau smile

Pranešimą pakeitė Ozkela - Šeštadienis, 18.08.2012, 19:49
 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 19:52 | Pranešimas # 341
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
To -OZKELA,ne , tik žaidžiu.
Astrologija mano dukružių draugėm labai patinka, mano buvęs be astrologijos jokių verslo , finansinių klausimų nesprendžia.
Tad ir kreipiasi į mane, negi buvusiam atsakysi. Reik gi padėt, pinigus dukružėm ne aš ,o is gi duoda.

Добавлено (18.08.2012, 19:52)
---------------------------------------------
to-Ozkela, labai rimtas klausimas.

Manau ,jei prašo, reikia patart, atsakomybė- abejoju.
Juk sakoma, dievas žmogui galvą davė ne dėl to,kad skrybelę nešiotų.

 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 20:04 | Pranešimas # 342
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
laume, bet gali būti ir priklausomybė,jei žmogus ne savęs klauso, o astrologijos. Čia kaip su būrėjomis dry
Dar priimtina,jei žmogus save tikrina kurį tarpą.Čia tik mano nuomonė, nes matau daug aplink žmonių,kur rytą pradeda horoskopu,atsiradus problemėlei -bėga pas būrėją.

buvo vienu metu,kai tikrindavausi su heksagramomis,net kortas ėmiau, bet vidus žiauriai priešinosi. Toks jausmas,kad atiduodi save kažkam į rankas. Traukė, pabandžiau, jau nebenaudoju.

į astrologiją,kaip ir į chiromantiją žiūriu kaip į rimtą mokslą, ypač,kai sudaroma ne kompiuterio programa. Svarbu įgimtos žmogaus savybės -kur ir kokios stiprios pusės ir ką jis gali nuveikti,ką pakeisti. Juk žinomi atvejai,kad keičiasi delno linijos,kai žmogus keičia save.

Добавлено (18.08.2012, 20:04)
---------------------------------------------
Ir man atrodo-jei pats prašė-tai pasakai ką galvoji ir tiek žinių smile
Tik būna įvairiai-nori žinoti, bet neįtikai atsakymu ir pareina angry bet jau čia kas kitka turbūt. Reikia jausti,ar žmogus sugebės priimti kitokią nuomonę, jei ne- verčiau susilaikyti.

 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 20:06 | Pranešimas # 343
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai gali būti ir priklausomybė, bet gali būti ir mada.Astrologija, chiromantija, numerologija ir t.t.- yra mokslas.
Bet horoskopai-,mano nuomone , yra propoganda , mitas, ir daromi pinigai.O žmonės turi į kažką tikėti, iš kitos pusės kur nukreipi energija, ten ji ir tekės.
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 20:13 | Pranešimas # 344
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Kol kas galvoju,kad tik pakankamai sąmoningas žmogus gali šalia naudoti visus ,,žaisliukus". Kitu atveju yra rizika užsiprogramuoti ir nutekinti energiją. Kiekvienas turime ,,baubų" pas save ir negali būti garantuotas, kad su kokia prognoze jie nesubujos ir neims vykdyti savo veiklos. Mano nuomone-čia labai slidus reikalas.

p.s bet turbūt reiškia,kad žmonės dabar išbalansuoti ir netiki savimi, jei jėgą atiduoda daugiau išorei, nei savo vidui. Tiesiog seku viename forume temų populiarumą- ogi Taro konsultacija nemokama, kuri geriausia būrėja ir pan. Reiškiasi-populiarumas didžiulis ir nieko nuostabaus. gal tai dalinai mada, o gal išties žmonės dabar nesaugūs.


Pranešimą pakeitė Ozkela - Šeštadienis, 18.08.2012, 20:18
 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 20:28 | Pranešimas # 345
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
AŠ tikrai pritariu tau, dar noriu akcentuoti , gimusiems po 1985.m,SSSR laikais apie tokius mokslus niekas ir nekalbėdavo, o kortas čigonės arba kokia bobutė tyliai mesdavo.
O žmonės labai atviri tam, kas leagalizuota.

O riziką savyje pažadint ,,baubą,, didžiulė
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: