Trečiadienis, 24.04.2024, 15:43
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
PlejadieteLinaData: Penktadienis, 21.09.2012, 13:12 | Pranešimas # 586
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Cia bus atsakymas i XMX, VILIARI ir DOREMI komentarus siame forume:

As tikrai nesmerkiu VILIARI.

Anunakai. Negi XMX apie Juos niekur neskaitei? Negi neskaitei (mano zinios ne is straipsniu), kad 25 procentai Zmonijos turi Anunaku DNR ? Negi nieko nesi girdejes apie Nuopuoli, Pazinimo Medi?..

Toks buvo Kureju noras - Valia. Pirmapradziai Planuotojai - Kurejai sukure savo priesingybes Anunakus, nes kitaip nevyktu Tobulejimas. Turi buti priesingybe, kad butu Pusiausvyra! O kur Pusiausvyra, ten vyksta Tobulejimas.

Taigi: VISI YRA KILE IS DIEVO, ar Tu Anunakas, ar Arkturietis - visi kile is Dievo! Blogis YRA ILIUZIJA! Ir ta iliuzija TURI BUTI, nes be priesingybes Geriui nebutu Pusiausvyros ir nevyktu Tobulejimas. Tad supraskite, kad Pirmapradziai Kurejai kure NE BLOGI, O TOBULEJIMA. Tik per Tobulejima einama pirmyn.

Taigi, kad Anunakai yra Blogis ir kad Jie sukure Blogi - YRA ILIUZIJA! Taip, Jie padovanojo Zmonojai Blogi: dave fizinius kunus, reinkarnacijas ir mirti, bet visa tai YRA ILIUZIJOS, per kurias vykata Tobulejimas!
TOKIA YRA PIRMAPRADE TIESA.

... kazkas parase, - kad as nemyliu VILIARI - , tai netiesa!, mes visi vienas organizmas, tad kaip as galiu Jos nemyleti???

Apkabinu Jus ir dovanoju Sirdimi Jums jauciama MEILE.
 
DoremiData: Penktadienis, 21.09.2012, 13:29 | Pranešimas # 587
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tu norėjai gyventi, laume, o aš nežinau ką rinktis
situacija tokia
jei einu gydytis, aš gaunu nemokamą gydymą, kompensuojamus nuskausminamuosius, (kad ir nekompensuojami, ale kad tik parduotų)
jeigu neinu gydytis- aš negaunu nieko stipresnio apart ketanovo
o kas yra onko skausmas- aš gerai pažįstama, čia ne naujiena, kai prašai dievo mirties, o jis tau špigą,- kentėk rupke, kentėk, neuždusi
tyliu, nieko nesakau namie, bet pastebi vyras nusilpimą ir svorio kritimą,
tai dabar nežinau ką rinktis wacko
jei namie sėdžiu ir laukiu galo- tai jokios pagalbos skausme, nes ateis tas laikas, o jei važiuosiu gydytis- nu........ilgas tempimas gumos, iškankins, kol įdės į grabą
 
laumeData: Penktadienis, 21.09.2012, 13:35 | Pranešimas # 588
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tau patariu ir visiems kitiems -kiekvieną dieną gerti sodos šaukštelį, ištirpintą vandens stiklinėje
Virgis apie tai irgi rašė, buvo straipsnis.Informacija yra ir kituose šaltiniuose.
 
DoremiData: Penktadienis, 21.09.2012, 13:40 | Pranešimas # 589
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ir ką?auglys ištirps?čia tau ne stomatitas ar pūlinga angina,
pati vaistų prigaminusi ir gydau kitus, bet save neįmanoma vien dėl proto kišimosi
svetimam kūne matai ir jauti kas yra ir ko reikia, o savam?
be to žinau kad laikas atėjo
likimas ne kalėdų senelis- infarktais į kairę ir dešnę nesišvaisto
 
spurgelisData: Penktadienis, 21.09.2012, 14:03 | Pranešimas # 590
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
DO,mes su jumis kalbėjom šita tema-apie jūsų pagalbą kitiems ir ale negalėjimą padėti sau. Juk žinote,kad tai briedas. Reikia pagaliau jums atskirti du dalykus-jums duotą talentą,kuriuo naudodamasi galite ištiesų padėti kitiems ir savavališką kišimąsi į kito žmogaus gyvenimą,tai yra pati savanoriškai užsikraunate svetimų žmonių kryžių tam,kad jiems palengvintumėt gyvenimą be ligų,bet iš tiesų atimate jiems galimybę tobulėti ir suvokti savo problemas,dėl kurių jie serga. O kadangi tiesiog to labai jau daug padarėte-daug kryžių ne savo užsikrovėte,tai juk žinote ,ką toliau daryti. Jūs žinojote nuo 20metų,kad išeisite 50-ies,nes tada pradėjote daryti ne jums skirtus darbus,pradėjote kramtyti už kitus jų maistą,taip atimdama iš jų galimybę pajausti to maisto skonį. Todėl ir žinojote rezultatą anų veiksmų. O dabar priėjote ribą,nes tų veiksmų nekeitėte,nors žinojote,koks rezultatas. Bet tai tik RIBA,o ne PABAIGA,DO. Susiimkit į rankas,nepradėkit verkšlent. Aš nemanau,kad jūs liūdite,jūs tiesiog pasimetusi. tad ir laikas atėjo atsakingai pažiūrėt į savo praeities klaidas,suvokt ir jas tiesiog išspręst. O tai jūs galite. Viskas tik jūsų rankose,mieloji. Jei atsimenate,ką mes kalbėjome apie jūsų šitą problemytę ir nebaigtus gydymo seansus,tai pasinaudokite mano siūlomu variantu,jei tikrai esate pasimetusi. Bet iš tiesų jums tereikia įsiklausyti į savo širdį ir ten bus visi atsakymai,kaip ką daryti. SUSIKAUPKIT. Kam jums iškeliauti ir išsinešti krūvą neišspręstų dalykų,užsikrovus savo ir ne savo kryžius,jei viską galima išsispręsti čia ir dabar. Aš jus labai stipriai palaikau ir žinau,kad jumyse slypi tikrai begaliniai bekraščiai išminties klodai,tik leiskite sau tuo naudotis. Jūsų heart -mano heart -mūsų visų heart

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Penktadienis, 21.09.2012, 14:43 | Pranešimas # 591
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jo, jo, iš tikro, reikia kad kas pasakytų tiesiai, paprastai, nes nesugebu suprasti kas vyksta,
man reikia pareiti į save,
jetau wacko wacko wacko
aš jums pasakysiu vėliau, kai pareisiu į save, dabar trypčioju, vistiek tesiu diagnostiką , šitą jau žinau, apsisprendžiau,
viskas gerai bus, ane spurgi biggrin dėkui
 
monntosData: Penktadienis, 21.09.2012, 16:32 | Pranešimas # 592
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Esu galvojas apie tokia tema,bet taip iki galo nedaejau.Gal kas kitas geriau zino.
Yra tokiu zmoniu,kaip Doremi ir jie turi (dovana) padet kitiem.Bet gaunas taip,kad jie perima ligoniu blogas energijas.
Tai kam tada kaskas duoda ale tokias dovanas,kaip uz gera kitiems turi atsakit su sunkiom pasekmem.
 
DoremiData: Penktadienis, 21.09.2012, 16:36 | Pranešimas # 593
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sveikutis smile gerai kad atėjai wacko aš paskui rašysiu.......ateik, monte kasdien pasikalbėt wacko
 
spurgelisData: Penktadienis, 21.09.2012, 16:37 | Pranešimas # 594
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Monntos,ir padėti kitiems reikia išmintingai.Kokia čia pagalba,jei iš kito atimdamas "dašutimo" dovanas-Dievo skirtas negandas,kad žmogus atsibustų,dar kenki ir sau pačiam????

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
monntosData: Penktadienis, 21.09.2012, 16:46 | Pranešimas # 595
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi-yra ir pas mane tokiu sveciu buve.Kaip tamsiam kambari dar tamsiasne tamsa isliukina.Net prisiminus vel siurpai perbega wacko
Ka nebent galiu pasiulit,eik i miska ten lengviau mintis susideliosi.

Добавлено (21.09.2012, 16:46)
---------------------------------------------
spurgeli-tai gal tos negandos jau zmogeliui per sunkios pasidaro ir gauna atleidima nuo pamoku,su tokiu zmoniu pagalba.Tik gal poto kaskas perimdams nemoka ju paleist.
O kita vertus dauguma zmogaus sveikatos ligu susijusios su maistu.Nes mes kisam be saiko viska i burna.

 
spurgelisData: Penktadienis, 21.09.2012, 16:54 | Pranešimas # 596
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tas šešėlis,ta tamsa tamsoje tai ne kokia giltinė,čia tik žmogiškas protas taip įvelka. iš tiesų tai mūsų pačių dalis,viso ką neigiamo esame patys sukaupę koncentruota energija. Ir kai ji jau nusveria svarstykles į vieną pusę,pradeda mums aiškiai vaidentis,tai tik ženklas,kad esame peržengę harmonijos ir pusiausvyros ribą savo pačių mintyse,žodžiuose ir veiksmuose. tai tik priminimas,kad padarytumėm "stop" ir šiek tiek atsitraukę galėtume aiškiau peržvelgti esamą situaciją. bet nuo to nereikia bėgti,reikia į tą tamsą eiti "tiesiai" su sąmoningu klausimu-ką nori man pasakyti,ką nori man parodyti ir priminti? Ir gausi labai aišku atsakymą ir sprendimo būdą,nes tas šešėlis-tavo paties dalis ir tik ten gali-savyje rasti visus atsakymus.
Nebijokite tamsos,nes ta baimė tamsiam kamputį kaip mažas vaikas dreba ir taip pat bijo.... susidraugaukite ir ta baimė iš mažo vaiko transformuosis į didį jūsų vidinį mokytoją tapdama varikliuku jūsų gyvenimo kely. smile

Добавлено (21.09.2012, 16:54)
---------------------------------------------
Monntos,būtent kažkas perimdamas nemoka jų paleisti. Tą ir turėjau omeny sakydama Doremi,kad nebaigia gydymo seansų. jei jau perimi iš Dievo duotą ligą,ją privalai ne savy saugot,o paaukot-grąžint tam pačiam Dievui,neprisiimant ant savęs atsakomybės išsprendžiant kito problemas. Dievas pats tinkamai "perskirstys" pamokas tam,kam reikia. smile


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Penktadienis, 21.09.2012, 16:57 | Pranešimas # 597
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
atėjau rašyti
tiesą sako spurgis, taip yra
bet ar tu įsitikines kad tai dovana?
kodėl pasirinkau kalbėtis atvirai ir iš širdies šitą forumą?o kalbėtis man labai reikia...
todėl kad čia mane supras taip kaip yra
normalus žmogus, susirges viską meta ir drožia pas daktarus, jam nekyla kvailų klausimų, jis tik nori GYVENTI ir nemasto apie tai kad gal jau nevertas
kai daktarai bejėgiai, toks žmogus vėl lanko žolininkus ekstrasensus bioenergetikus, bet jis vistiek apsėstas tik vienos minties- GYVENTI
o man kitaip
nes nupušus jau
nepriklauso man gyventi, neturiu pateisinamų priežasčių tam
vaikais remtis negaliu- užauginti
dideliais tikslais visuomenės labui- irgi ne, padaryti darbai
tai kaip man derėtis?neturiu argumentų
be to man buvo žinoma, kiši snapą į lemties reikalus- gausi per sprandą
ale kur čia nekiši, jei taip verkia ir prašo žmogus, o paskui garbina dėkavoja ir taip ir kitaip,
tai ot...
bet iš tiesų pati dar iki galo nesuprantu,
aš pasisakysiu vyrui, man bus lengviau, bet jam sunkiau
kai pirmą kartą gavau per sprandą, vyras labai verkdavo lydėdamas į operacijas ir vis kartodavo "meilė viską nugali", o man tai dzin buvo ką tada kalbėjo, dabar jau dašilo
 
monntosData: Penktadienis, 21.09.2012, 17:03 | Pranešimas # 598
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
spurgeli-ka parasei,mano protui labai primtina biggrin Bet as jau cia esu rases kaskada ir ka maciau,tai mate ir salia stovintis ,turbut stipri mano dalis buvo isejus,kad,net kitas tapati mate.
Taip buvau tada perzenges visas ribas.Kaika galeciau priskirt,kad tik vaidenos.Taip lengviau protui biggrin ,bet yra ko prie fantazijos vaisiaus net ir noriu,noreciau stipriai vistiek neprilips.
 
xMxData: Penktadienis, 21.09.2012, 17:09 | Pranešimas # 599
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Taigi mano nuojauta neklydo. Eh galėtų būt ir kitaip...

Doremi, Ar tu tikrai nori "namo" ?
 
monntosData: Penktadienis, 21.09.2012, 17:12 | Pranešimas # 600
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
manau gyvent uztenka ir vienos priezasties,tai del saves.Del saves nereiksia,kad kaip koks savimaila.Viskas man.Nezinau,kaip tai apibudint zodziais.Doremi smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: