Trečiadienis, 24.04.2024, 08:26
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
xMxData: Sekmadienis, 07.10.2012, 20:52 | Pranešimas # 751
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Antras lygis ir man visiskai dzin biggrin Tegu raso ką nori biggrin

Добавлено (07.10.2012, 20:52)
---------------------------------------------
O dabar pamirskit "savo lygi" ir permeskit visus variantus biggrin visi jum asmeniskai tiks biggrin

 
BraskeData: Sekmadienis, 07.10.2012, 20:56 | Pranešimas # 752
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
bet zemiausiam lygiui tai liuks gyvent, as sito ir noriu is tiesu. gal todel tas skepticizmas ir nenoras mokytis, valyt karma, pakilt i aukstas vibracijas ir panasiam briedui. jokiu ten visatu kurt neturiu noro,,, va, vadinasi krentu i zemiausia lygi ir esu tuo patenkinta, apie tai ir svajoju biggrin (nu kad niekas nepristotu su tobulejimais) biggrin

į dangų su čebatais
 
xMxData: Sekmadienis, 07.10.2012, 21:06 | Pranešimas # 753
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nesigilink į tai biggrin
 
monntosData: Sekmadienis, 07.10.2012, 21:43 | Pranešimas # 754
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai cia neverta gilintis,nes nesamone,butu kad pagal gimimo data tik,galima visiem tapati priskirt biggrin
 
HOLLYData: Sekmadienis, 07.10.2012, 22:08 | Pranešimas # 755
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 20
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mildute, skaiciavai? smile mums taip jau nekukliai 54 gaunasi biggrin .Na ka busim tarpininkais tarp Aukščiausiojo Proto ir žmonių wink
 
xMxData: Sekmadienis, 07.10.2012, 22:45 | Pranešimas # 756
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O HOLLY, puiku!
Klausyk, kai pamatysi Aukščiausiajį, tai primink jam apie mane: pasakyk, kad jis skolingas man. Jis žinos už ka smile
 
jugneleData: Pirmadienis, 08.10.2012, 01:41 | Pranešimas # 757
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Va o mūsų net trys šeimos nariai priklauso 3 grupei, 30, 33, 38 O jaunėlis 2-ai
Apie skaičius. Prisimenu kai dar mokiausi, turėjom vieną dėstytoją, tai jo hobis buvo tokie visokie skačiavimai. Jis pats paskaitos gale pradėdavo mus "burti" - buvo be galo įdomu. paskui mes jau prašydavom pasiburti :)) Skaičiuodavom savo gyvenimo kelius, linijas ir pan. Dar būrė kelintą gyvenimą gyvenam. Pamenu, kad man pagal tą skaičiavimą net sakė kad dar dabar galiu rasti savo kapą Sicilijoj. Aišku, jis labai didelę reikšmę suteikė skaičiams, kad jie yra tarsi kodai viskam (nerandu čia smailiko), kad ir skraidyti galima žinant skaičius, tik jau nežinau ką turėjo omeny.
 
DoremiData: Pirmadienis, 08.10.2012, 08:14 | Pranešimas # 758
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Antras lygis. Žmogus esantis šiame lygmenyje, turi atdirbti savo karmą, remiantis savo ir protėvių patirtimi. Turėtų vystyti savąją intuiciją, išmokti valdyti savo pasąmonę.


dvidešimdevyni- jaunėlis sūnus.....jis gimė su negalia, bet fizinė negalia kompensuota muzikiniais gebėjimais, gal ne kompensuota, o pritaikyta,
diagnozė- raumenų jungiamojo audinio nepakankamumas, paganinio liga, leidžianti ypač jautriai groti styginiais instrumentais, rankų pirštų judesio neprilaiko jungiamasis audinys, todėl lankstūs labiau nei kitų žmonių, galintys išgauti subtilius stygų tonus
saulius gitaristas, studijuoja klasikinę gitarą, ir yra antro lygmens, gimusiam buvo prognozuota gyventi iki dvejų metų, bet mama ragana pavirto ir ,supykusi gydė saveip,
dabar niekam dėkui iš gydytojų
visi kiti tretinkininkai esame, ai ne, adomas, dailininkas mūsų, keturiasdešimt turi biggrin je, je, iš to didelio išsivystymo man marčią tailandietę parvedė tongue
taip kad ir nežinau kaip vertinti tuos lygius
numerologijai teikiu didelę reikšmę,
tiesa, esu skaičiavusi praeitus gyvenimus- borneo salos laukinių šamane esu buvusi, tik neaišku, juoda ar balta magija užsiiminėjau tongue biggrin
visdėl to, skaičiai turi įtakos nemažos mūsų gyvenimams
 
MildaData: Pirmadienis, 08.10.2012, 09:03 | Pranešimas # 759
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Katyte Holly,vakar nieko neskaiciavau,man su matematika sunkiai biggrin
Ir net nezinau ar man tas idomu biggrin
Bet kadangi tu paskaiciavai,tai aciu biggrin
Koks skirtumas kokie skaiciai?
Ar kad suzinot kokia esu? kokie esam?
Juk kokie esam ir patys zinom,kazin ar tai kazka keicia.
Gal ir turi itakos skaiciai ,as nezinau,neturiu nuomones wacko
 
HOLLYData: Pirmadienis, 08.10.2012, 13:56 | Pranešimas # 760
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 20
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx, butinai priminsiu wink , o jei rimtai tai prajuokinai,negaliu biggrin gyvenima man prailginai smile siaip tai as tokiu skaiciavimu nesureiksminu, priimu tai kaip zaidima ,paskaiciau ir uzmirsau smile
 
DoremiData: Pirmadienis, 08.10.2012, 14:05 | Pranešimas # 761
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Šia informacija mes gavome dar Liepos mėnesį iš Tibeto. Perduokite ją savo šeimos nariams, giminaičiams ir draugams, bei visiems tiems, kuria šia informacija sugebės priimti.

Įžymusis Šambalos Orakulas pranešė apie besiartinantį Žemes perėjimą per galaktine "Nuline Juosta".

1. 2012/2013 ruduo bei žiema Tibete bei visame šiauriniame pusrutulyje bus šiltesne nei pries tai buvusioji.

Gruodžio 21-aja prasides įmanomas Žemes perėjimas per galaktine nuline juosta drauge su visa saules sistema.

Tai tokia aplinkos būsena, kuomet gesta ir tiesiog negali sklisti jokios energijos, bei kai elektromagnetinio lauko netenka visi daiktai ir objektai.

2. Praktiškai Gruodzio 21 diena, keletą minučių pries 10 valanda ryto Maskvos laiku, visoje Žemėje pasidarys absoliuciai tamsu ir absoliučiai tylu. Jokia šviesa, elektra, joks ryšys, netgi garsas, nebegalės egzistuoti.

3. Šita tamsa bus palydima kosminiais sprogimais, iliuziniais šviesos blyksniais, ir tai tęsis keletą dienų, maždaug tris - keturias.

Šito išsigasti nereikia.

4. Po to saules šviesa vėl atsiras. Pasaulis vėl pasidarys matomas. Žemes gyvunai iš anksto pajus artėjančia "kosmine tamsa" ir pasislėps savo sleptuvese. Žmones miestuose nepajus nieko, todėl kils panika bei bus aukų.

Galime netekti iki 10% žmonijos.

5. Jums reikia iš anksto pasiruošti šiai ciklu kaitai, pabaigti pradėtus 2012-uju darbus, susilaikyti nuo nauju užmoju, gražinti skolas.

6. Gruodžio 20-a diena jums geriausia pasiimti savo vaikus, visus dokumentus, grynuosius pinigus ir išvažiuoti iš miestu į gamta. Pasiruošti produktu atsargas 2 mėnesiams, kadangi elektra atsistatines ilgokai.

Reikia tureti vandens atsargų, medienos pasišildyti ir žvakių pasisviesti. Taipogi reikia tureti krosnele maistui gaminti, nes Gruodžio 21-a diena elektra laidais tekėti nustos.

Ryšys bei televizija issijungs. Per "tamsos dienas" akylai uždenkite langus ir per juos nežiūrėkite, netikėtite savo akimis ir ausimis, ką galbūt išvysite ar išgirsite (mano pastaba: čia kalbama apie galimas haliucinacijas, kurios atrodys labai tikros). Jokiu būdu neikite į gatve. Geriausia medituoti, melstis ir stiprinti save, arba tiesiog eiti miegoti.

Jeigu vis dėl to atsiras reikalas išeiti iš namų, toli eiti negalima nes galima lengvai pasiklysti. Dėl šviesos atspindziu nebuvimo ant jokių daiktu, orientacija išnyks ir nebus įmanoma įžiureti net savo rankos.

Bet išsigasti nereikia.

7. Vel astiradus šviesai neskubekite grįžti į miestus, geriausia iki pavasario likti gamtoje. Pilnas Žemes išėjimas iš "nulines juostos" laukiamas kažkur 2013-uju vasario 7 diena. Tuomet dalinai atsistatys elektra bei transportas.

Kovo pabaigoje pasaulis bus pilnai atsistates ir vėl pradės skraidyti lėktuvai, važinėti traukiniai.

8. Žemes Valdžia jau yra gavusi pranešimus iš įvairių šaltiniu apie "nuline juosta", taciau padeti savo piliečiams nesugebės, arba tiesiog neuzsinores. Visos apsaugos ir evakuacijos sistemos nesuveiks del šviesos, elektros, ryšio nebuvimo. Turite pasitikėti tik pačiais savimi.

9. Po Žemes perėjimo per "Galaktine nuline juosta" žmonių požiūris bei gyvenimas išsivalys ir taps dvasingesnis. Žmones pradės daugiau galvoti apie amžinasias vertybes. Išsivysčiusiose bei besivystančiose salyse atsiras įvairiausi mokslo-dvasiniai apmokymai, sveikatos bei asmenybes tobulinimo sistemos.

Tai bus pats didžiausias posūkis žmonijos sąmonėje daugeliui amžių į priekį.Ką manote apie tai ?
tai iš mano skype

Добавлено (08.10.2012, 14:05)
---------------------------------------------
ir mano komentaras
[8:46:39 AM] virginija: senokai žinom ir girdėjom apie tai
[8:47:04 AM] virginija: manom kad bus kažkas tokio į šią temą
[8:47:23 AM] virginija: šis scenarijus yra itin šiurkštus,
[8:47:42 AM] virginija: įmanomas ir švelnesnis- čia kap dievas duos
[8:47:47 AM] virginija: biggrin
[8:48:19 AM] virginija: žiema lietuvoje bus šaltesnė nei įprastai, čia sakau aš, jūsų ragana
[8:48:39 AM] virginija: o žiema prasideda tik gruodį pas mus, tibete- nežinau
[8:49:33 AM] virginija: tą pavasarį, ateinantį nereikėtų tikėtis kad žemelė išaugins gausų derlių
[8:49:58 AM] virginija: dvejiems metams atidavė šiemet, kas netingi- tas apsirūpins
[8:50:43 AM] virginija: kaip niekada gausu įvairių rūšių gėrybių ir nėra tokios rūšies šiemet, kuri būtų nedavusi derliaus didelio
[8:51:23 AM] virginija: todėl jau dabar manykite, kad jūsų įsigytos modifikuotos sėklos tiesiog nedygs kitą pavasarį
[8:51:30 AM] virginija: :P
[8:51:36 AM] virginija: labas linute
išvadas darykite patys

 
xMxData: Pirmadienis, 08.10.2012, 16:03 | Pranešimas # 762
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,
tu nori mūsų nuomonės apie tai? smile
 
DoremiData: Pirmadienis, 08.10.2012, 16:08 | Pranešimas # 763
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
taip, žinoma, nors pati savo ką tik parašiau,
dar eik skaityti asmeninę žinutę su receptu ir dar neik ten į tą "palatą"aiškinti savo tiesų
kiekvienas teverda savo sultyse, nesi atsakingas už jų gyvenimus ir poelgius
braškei tas pats mano patarimas, pardon, nes neprašėte tongue
 
BraskeData: Pirmadienis, 08.10.2012, 16:12 | Pranešimas # 764
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
neisiu Doremi, viskas neisiu. nes labai bloga nuo to.

sita straipsni buvau skaiciusi, manau, jog tai alegorija. na, ne viskas tiesiogiai gali but priimta. tarkim saule neuzges manau. bet ka ta simbolika nori pasakyt, galima pamastyt.


į dangų su čebatais
 
DoremiData: Pirmadienis, 08.10.2012, 16:19 | Pranešimas # 765
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aš manau kad vyks toki dalykai, kokių mes ir nesapnavome, todėl tikėtina ir tamsa, o elektra tai faktas- neegzistuosNKmu3
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: