Antradienis, 23.04.2024, 18:54
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
BarnisData: Šeštadienis, 04.08.2012, 17:05 | Pranešimas # 91
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ramunas,
visu pirma mano sesuo ir jos vyras visus 9 menesius rinko informacija, vazinejo pas pribuvejas, ejo i kursus , vazinejo po gimdymo namus. Gimdymo namuose ten antisanitarines patalpos. Ten baisu, o gimdant yra du hormonai, pirma kuris skatina gimdyma, o kitas yra adrenalimas. Jeigu moteris issigasta arba bijo jai sustoja gimdymas, o ka tada daro saunieji gydytojai, jie drasko, stumia vaika ir t.t. Kai nera streso vaikas pats graziai gimsta. Prasidejos vidiniui kraujavimui gydytojai mazai ka begali padaryti. Patikek mes buvom pasiruose visom situacijos. Jiem tai nebuvo ekspermentas, vaiko jie norejo jau seniai ir ruosesi jam. Taigi jaucia ir matosi vaiko padetis, kaip jis iseis, ar iseis. visada salia buvo galimybe lekti i ligonine. Tad Ramunai pries rasant kandzius komentarus pasidomek apie tai, kaip vyksta gimdymas ligoninese, ten konvejeris ir kaip gali kas nors gero buti konvejeryje? Tai nebuvo mados uzgaida...

Antibijotikai naikina ir gerasias lasteles todel jie nera gerai. Kaip zinia 90+% ligu kyla del streso, baimes ir t.t. viskas buna del musu mastymo. buna 10% nelaimes, uzkretimai. Bet jeigu mastymas eina sviesos linkme tai ir imunine sistema bus stipri. vaistai gali nuslopinti liga kuriam tai laikui, bet vaistai niekada neisgydis ligos.
 
BraskeData: Šeštadienis, 04.08.2012, 17:10 | Pranešimas # 92
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Quote (Ramunas)
Kitokios iseities, kaip tam padaryti gala tik viska sunaikinti ir sukurti naujai


va va. daugiau tokiu nhusvitusiu tai ir zeme susprogdins
vardan sviesos ir meilias


į dangų su čebatais
 
monntosData: Sekmadienis, 05.08.2012, 01:11 | Pranešimas # 93
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ramunas,tau turbut vitaminu truksta biggrin
 
HOLLYData: Pirmadienis, 06.08.2012, 01:09 | Pranešimas # 94
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 20
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Ramunas)
Jei mazai skiri vaikui demesio,nes buni "labai uzsiiemusi", nes pastoviai kiurksi internete (hipoteze)


Visų pirma, labas ir ačiū ,kad nepatingėjai, ir pažėrei nemažai čia savo minčių smile Kas liečia dėl dėmesio, tai visą save aš atiduodu vaikams (nelabai įsivaizduoju dirbančią ir auginančią tris vaikus mamą, kiurksančią internete biggrin ).Nors galbūt aš irgi norėčiau kaip Barnis važiuot prie jūros pamedituoti, ar kaip Doremi atsipalaidavus rinkt žoleles laukuose... smile O gal kaip Mildutė, sėdėti ant lieptelio , įmerkus kojas į vandenį, stebėti gamtą, susilieti su ja wink Na, bet neprarandu vilties, viskas savo laiku smile
Dabar apie tą mano vaiką.Aš mąstau, o gal jis būdamas 4 metų, kai taip šnekėjo, jau tada matė viso to mūsų "gyvenimo" beprasmybę??Aš manyčiau,kad jo siela "spardosi"kaip begali, nes nepritampa prie šio pasaulio.Jam dabar 13, bet jis yra kitoks nei visi,draugų praktškai neturi,neina į vakarėlius, diskotekas ir pan.Yra gabus, protingas, pagal pažangumą pirmas mokykloje, bet gyvenimo džiaugsmo jo akyse aš nematau, apatiškas jis man kažkoks sad .Dėl to ir ieškau atsakymų, kaip galėčiau jam padėti..

Добавлено (06.08.2012, 01:09)
---------------------------------------------

Quote (Barnis)
Supras speju tik tie kas turi vaiku


Sveikinu ,Barni, smile bet deja nesuprantu,nors vaikų turiu. Pilnai sutinku su Ramūno nuomone. Dirbu medicinoj ir puikiai suvokiu , kokios gali būti skaudžios viso to pasekmės.Ir tikrai niekada nerizikuočiau nei savo, nei vaiko gyvybe..Čia tas pats, kas vežtis vaiką automobilyje be saugos diržų ir džiaugtis,kad šį sykį pasisekė. wacko
 
spurgelisData: Pirmadienis, 06.08.2012, 13:58 | Pranešimas # 95
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mano mažyčiai pamastymai HOLLY:
Galbūt Jūsų vaikas paprasčiausiai neranda bendraminčių ir tokių pat gabių kaip jis pats. Gal jūs pabandykit jį išmokinti bendrauti su "prastesniais už save", uždegti jį noru bendraut ir pasidalint su kitais savo išmintimi. Pasakykite jam,kad jis gali būti labai didelis pagalbininkas kitiems,nes ne visiems taip sekasi kaip jam,daugeliui labai labai sunku pasiekti tai,kas jam pačiam savaime supramtame. Gal jis toje pagalboje ras gyvenimo prasmę. Jis juk gali išaugti tikrai nuostabus išmintingas lyderis ir vadovas mūsų mažosios kartos.
Aš irgi turiu labai labai gabų sūnų,bet kadangi mano tai vienintelis vaikas kolkas,tai visą dėmesį galiu koncentruot į jį ir man tikrai lengviau su šita užduotimi susidorot. Tad Jums,Holly, galiu palinkėt tik stiprybės smile . ir nebijokite kuo daugiau atvirų pokalbių su vaiku,kad jis neslėptų savy giliai tokių minčių,kuo daugiau jam leisite išsikalbėt,tuo lengviau ir jums bus orientuotis,kaip spręsti iškilusias problemytes. Sėkmės Jums smile


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
HOLLYData: Antradienis, 07.08.2012, 23:46 | Pranešimas # 96
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 20
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ačiū, spurgeli, už patarimus smile
 
BituteData: Trečiadienis, 08.08.2012, 11:22 | Pranešimas # 97
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni,
sveikinu tave ir tavo artimuosius, pritariu ir puikiai suprantu norą gimdyti natūraliai. Pati praradau kūdikį, kurį gimdžiau ligoninėj. Ir nieko labai gero apie viską, kas ten vyko, negaliu pasakyti. Beje, gydytojų išvada dėl mano atvejo - gamtos klaida!!! Neteisiu jų. Neteiskime ir kitaip manančių ir atsakingai besirenkančių kitą kelią. O Ramūno pamąstymai man keisti - šiaip sistema yra blogis, bet gimdymas ligoninėje juk tos pačios sistemos dalis.
 
RamunasData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 21:40 | Pranešimas # 98
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
to HOLLY,

manau, atsakyma i tavo klausima ir susirupinima rasi cia..:

http://vzglyadzagran.ru/news/deti-indigo-samoe-vazhnoe-poslanie-dlya-chelovechestva.html#more-33660

to visiems kitiems apie gimdymo tema. pagalvojau ir nusprendziau,kad neverta apie tai diskutuoti, nes apart kaip butu priespastatomas geris ir blogis, zinios ir eksperimentai, zinojimas ir diletantizmas, kas privestu prie negatyviu pojuciu ir israisku, neduotu nieko. Nesiruosiu pagelbet blogiui. Saugosiu zmogaus gyvybe tiek, kiek matysiu reikia ar galesiu. Tik galiu pasakyt, kad apsaugok, Dieve, nuo tokiu kaipo cia kad yra... Bet tai nera blogai,nes per tokius tik mokinamasi.. Kaip save vadinama motina Terese kazka tokio rase/sake.. Mazdaug,prasiau Dievo isminties, o jis man dave tik sunkumus ir isbandymus.. Prasiau Dievo isgydyti mano serganti vaika, o jis atsake:"siela saugi,o kunas laikinas..".

Antibiotikai gydo virusines infekcines ligas. Internete pilna info, kam idomu,susioras...6 ar 8 kojytes, kristalo formos galva ir t.t. kas is kur istrauke, kad 90% ligu nuo streso-kliedesiai... Teko kalbetis su viena mama, kuri stai, ka papasakojo.. (netycia, nespecialiai, siaip sau.. nebuvo aks veikt, tai uzkalbinau, ar paplepejome, kol vienoj vietoj kazko laukeme... jospasakojimas. Mano dukra sirgo.As pries medicina, gydau tik homeopatiniais ir veziau savo dukra (jai 3 metai) pas masazistus. Visa menesi jai temperatura buvo 38.8, bet vaistu nedaviau, nes jie blogai.. Tyliu,klausaus.. kyla pasibjaurejimas-pasibaisejimas (cia mano savijauta..). o pas gydytojus nubveziau, tolesnis jospasakojimas, - po menesio. Ir,-cia as isiterpiau,- israse ir dave vaistu ir pokeliu dienu ji pasveiko? Taip,- atsakle, vaika mylinti mama. Komentaru cia nereikia., isvadas darykite patys.... J Tokiu laimei,kad Dievas cia pasake "nezudyk".,arba - "mano bus kerstas, as atkersysiu..".. patikekit, ne vienas veido raumenukas nesujudetu...
Blin, visa menesi vaika kankino..... tokia meile prilyginu inkvizicijos veiksmams...

arba,priesingas pavyzdys. Vieni draugai, dirbo uzsienyje ir tyrejo medicinini draugima. Veiskmas vyksta Ukrainoje. Turi vaika, kita prarado- gime mires....., todel saugo gyvybe. Eilinio pasitikrinimo metu, gydytojai sako,kad kazkas negerai (nesakysiu, nes cia privatu).. jie klausia,-kokia iseitis? Atsake- darom priverstini gimdyma ir plaucius uzauginsim inkubatoriuje (vaikas bus inkubatoriuje), bet problemos isvengsime, yra vaistu, tik jie leidziami tiesiai i vaiko kuna-isgydisime. Kol bus motinos kune- negalime.... Jei ne, tada pasiziurekite, kiek dauno snukiais europoje vaiksto gatvese.. norite to? Jums sprest... (tekstas necenzuruotas, nepagrazintas, o kaip pasakojo). Pasirinko gydytoju pirma varianta ir turi nuostabu sveika vaika.... isvadas apie kitoki poziuri darykite patys...

Добавлено (09.08.2012, 21:40)
---------------------------------------------
raskite kantrybes paziuret iki galo.. daug naudingos info.

http://masterkosta.com/load/kontakt/1-1-0-90

 
BarnisData: Penktadienis, 10.08.2012, 16:07 | Pranešimas # 99
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ramunas, kartais padeda vaistai. Beti nevisada. Daugeliu atveju jie pakenkia. Manai vaikas butu gimes su dauno simdromu jeigu motina butu isnesiojusi ji pati? apsurdas. Jeigu tau patinka gerk vaistus kai vos suskausta galva. O as ju atsisakysiu. smile kiekvieno pasirinkimas. Mes cia dalinames info, o nebrukame per prievarta vaistus. Nebent jeigu esi farmacininkas tada suprasiu.
 
BraskeData: Penktadienis, 10.08.2012, 16:38 | Pranešimas # 100
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Barni, zinai, buna atveju kai tarkim prasideda uzdegimas ir reikia antibiotiku, buna prasideda psichoze ir reikia antipsichoziniu, buna reikia israut danties sakni, kad nepuliuotu kraujo uzkrest nebut pavojaus, buna koja nupjaut reikia, kad gyvybe issaugot. tokiais atvejais geriau nelaukt, kol Dievas nusileis asmeniskai is dangaus kad isgydyt (metafora), nes Dievas gali atsiust savo pagalba per kitus zmones, medikus ir net vaistus. tik kad tuos vaistus nunai zmones naudoja ne kaip vaistus, o kaip uzkandzius, beda tame. beje, VIrgis buvo idejes straipsniuka, kur Krajonas lyg pasakojo, kad yra duoti gebejimai gydyti medikams ir kodel gi ju gebejimais nepasinaudot. vaistai nera blogis. juos vartot reik atsakingai ir tik tada kai reikia, nes tai vaistai, ne saldainiai. nu prie dabartinio marketingo tai jau saldainiai. o jei dar nesergi tia prasom vitaminu (kad veliau vaistu prireiktu) smile lygiai tas pats su zolem., neatsakingai vartojant lauk bedos. netgi gydomieji masazai yra ne zaidimas.

į dangų su čebatais
 
AldasData: Penktadienis, 10.08.2012, 17:07 | Pranešimas # 101
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Ramunas)
to visiems kitiems apie gimdymo tema. pagalvojau ir nusprendziau,kad neverta apie tai diskutuoti, nes apart kaip butu priespastatomas geris ir blogis, zinios ir eksperimentai, zinojimas ir diletantizmas, kas privestu prie negatyviu pojuciu ir israisku, neduotu nieko.

Gerbiamasis, tu prisimeni gimima? ne? zinai kodel? ne? nori suzinot? ne? klausimu yra? ne? nori pabendraut sita tema? taip? Prasom, kai prisiminsi gimima tada ir pakalbesim.
 
BarnisData: Penktadienis, 10.08.2012, 17:17 | Pranešimas # 102
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske, sutinku, kad kartais reikia nuskausminamuju ir t.t. kas isvalo zaisdas. Bet paklausk Doremi ar yra tokie vaistai sukurti kuriuos galetu atstoti zoleles? Pagal Ramuna, jeigu vaikas persala sugrusk jam i burna 10 rusu vaistu tegu nesinankina. vietoj maisto tegus vaistus valgo, papildus ir t.t. Nebeleiskim moterim gimdyti, nes gali buti pasekmiu. Auginkim vaikus megintuveliuose, jeigu matysime, kad vaikas negrazus galesim ismesti ir nauja uzauginti.
Viskas yra pamokos. Visi dauno simdromai ir t.t. ir kojos nupjovimai. Kai kurie vaistai palengvina, pvz nuskausminamieji, ar kokie zoleliu antiplai. Bet zmoges galvot ir saugokit savo kuna, kad paskui nereiktu ryti vaistu.
Visos ligos mus moko. jei persalai, reikia silciau renkis. o ka kitiem prisirija vaistu ir viskas px.
susizeidei koja ar ranka: buk atsargesnis. todel dar ir turime nervus visam kune, kad jaustume pasekmes ka darome su kunu. As nesakau visisko ne vaistam, buna atveju, buna. Bet su Ramunu visiskai nesutinku...
 
BraskeData: Penktadienis, 10.08.2012, 17:27 | Pranešimas # 103
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Barni, buvo laikas, kai privalejau gerti vaistus kad issaugoti gyvybe. ir ne siaip paracetamoli, rimtus ir pasekmiu turincius. o betgi taciau buvo neisvengiama. zoleliu tokiu nera. zinoma, to nebut buve, jei buciau gyvenusi savo gyvenima ten kur norejau ji gyvent ir taip, kaip turejau gyvent. betgi gimiau tokioje seimoje, tai mano pamokos. ir budama motina, nors tu ka, negaleciau ramiai ziuret, kaip mano vaikas mokosi pamokas per rizika gyvybei.

į dangų su čebatais
 
AldasData: Penktadienis, 10.08.2012, 17:44 | Pranešimas # 104
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Zmones, kai kalbat apie vaistus tai turekit omeny kad egzistuoja sistetinis ir naturalus vaistas. Sintetiniai yra pardavinejami vaistinese, naturalus "voliojasi" aplink po visa planeta.
Jeigu yra tokiu kurie nori pasakyt kad sistetiniai egzistuoja o naturalus ne tai su tokiais nera apie ka ir kalbet.


Pranešimą pakeitė Aldas - Penktadienis, 10.08.2012, 17:46
 
OzkelaData: Penktadienis, 10.08.2012, 17:45 | Pranešimas # 105
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Cha, aš irgi artimuosius kraupinu,kai negeriu nuo temperatūros vaistų, pats organizmas puikiausiai susitvarko. Neseniai buvo veido trišakio nervo uždegimas-irgi pavyko. Linkusi manyti, kad susirgimai turi dvasines priežastis-kiek seku pagal save-pasitvirtina, bet gal ir sutapimai.
Na, nebent dantį skauda,kad net akyse tamsu-tik tuo atveju tabletėlę.. Bet gerai kalbėti,kai neturiu kasdieninių galvos skausmų, žiūriu,kad vos ne kas antras nuo to kenčia.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: