Penktadienis, 19.04.2024, 14:45
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
DoremiData: Sekmadienis, 04.08.2013, 17:15 | Pranešimas # 1081
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nu va,pagaliau ir laumės tortadienis
sveikinam
 
GeleData: Antradienis, 06.08.2013, 09:50 | Pranešimas # 1082
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 21
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Skaitau šiuo metu knygą savotišką tokią, gal daugiau kam bus įdomu:
http://www.manoknyga.lt/knyga/paukstukas.html#.UgCY4qxHj4Y

Добавлено (06.08.2013, 09:50)
---------------------------------------------
Su Gimtadieniais visus Vasaros vaikus  flower

 
DoremiData: Ketvirtadienis, 15.08.2013, 16:54 | Pranešimas # 1083
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gal almantas jau nebesilanko čionai,bet palieku nuoširdžius sveikinimus jam

Добавлено (15.08.2013, 16:54)
---------------------------------------------
ką???aš čia jum etatinė sveikintoja??
su gimtadieniu,monte angry

 
spurgelisData: Ketvirtadienis, 15.08.2013, 23:47 | Pranešimas # 1084
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Su vyriška branda,MONNTI smile

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
GeleData: Antradienis, 20.08.2013, 11:16 | Pranešimas # 1085
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 21
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
http://www.rebellesociety.com/2013/08/13/the-worlds-oldest-yoga-teacher-turns-95-today/

Добавлено (20.08.2013, 11:16)
---------------------------------------------
Horoskopas kitaip:
http://www.alfa.lt/astromanija/straipsnis/10924/Hebraju-horoskopas

 
spurgelisData: Antradienis, 20.08.2013, 21:20 | Pranešimas # 1086
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Visiems linkėjimai nuo Daivutės iš Alytaus,tie,kas ją pažįsta ir kas ją palaikė išgyvenant ir tebeeinant jai sunkiu gyvenimo laikotarpiu. Turiu prašymą nuo jos perduoti visiems Jums padėką už moralinį palaikymą,tiems kas jos nepamiršo,rūpinosi ir mintimis buvo su ja. smile

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
GeleData: Ketvirtadienis, 22.08.2013, 18:20 | Pranešimas # 1087
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 21
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jausmų higiena (žinoma, bet vis tiek):   http://pilietis.delfi.lt/naujienos/psichologe-noredami-tapti-laimingesniais-turime-priziureti-savo-mintis-vieninteli-musu-valdoma-dalyka.d?id=62129291
 
laumeData: Pirmadienis, 26.08.2013, 13:03 | Pranešimas # 1088
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mokykites pasiimti truputėlį laiko- net akimirką sode, galerijoje, kavinėje.
Tegu paukščiai, varlės, paveikslai, muzika, knygos ir nereiklūs draugai atgaivins Jus.
 Žmonėms reikia peno.           
                                                   PEM BRAU

 Su gimimo dienomis GIMTADIENINKAI
 
MildaData: Pirmadienis, 26.08.2013, 13:54 | Pranešimas # 1089
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveikinu VIRGI, ALGI , EUGENIJA ,HOLLY ir save su gimtadieniu  smile

http://www.youtube.com/watch?v=u5WiqJFq2-o


Pranešimą pakeitė Milda - Pirmadienis, 26.08.2013, 13:56
 
spurgelisData: Pirmadienis, 26.08.2013, 19:54 | Pranešimas # 1090
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Virgi,jums sveikatos, kantrybės su mumis ir dvasinės stiprybės savyje-su Gimimo diena.
Mildutei ir visiems kitiems bučkis ta proga :*


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
GeleData: Antradienis, 24.09.2013, 13:27 | Pranešimas # 1091
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 21
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Citata iš dabar skaitomos knygos "Panelės Smilos sniego jausmas":...Yra vienas būdas suprasti kitą tautą-gyventi joje. Atvykti, paprašyti, kad laikytų tave svečiu, išmokti kalbą. O tada anksčiau ar vėliau galbūt ateis supratimas. Visada bežodis. Tą pat akimirką, kai suvoki svetima, dingsta noras tai paaiškinti. Aiškindamas reiškinį tolti nuo jo. Eskmai žino, jog būtis turi prasmę. Nes jie gyvena,nepuldami į neviltį, neieškodami supraprastinto sprendimo, suvokdami įtampą tarp nesuvienijamų priešybių. Nes jiems toks trumpas kelias į ekstazę. Ir tai, kad sutikę kitą žmogų,jį priima tokį, koks yra, neteisdami ir nesvyruodami dėl išankstinių nusistatymų     ...g

Добавлено (24.09.2013, 13:27)
---------------------------------------------
"Paimk šią dieną, gelstančią kaip obuolį, tegul ji visą rudenį kvepės" 
J.Mačiukevičius

 
spurgelisData: Pirmadienis, 14.10.2013, 19:27 | Pranešimas # 1092
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Bebriuk,su Gimtadieniu u u u :)))

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
naraijanaData: Penktadienis, 20.12.2013, 01:54 | Pranešimas # 1093
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki visi, sveikas Virku.
   Kaip as pasveikau nuo kankinancios alergijos.Smulkiau apie alergijas:ju buna visokiu rusiu;pavasariniu, maisto netoleravimo,kvapu, chemijos ir t.t. As alergiska chromui, tai toks elementas (jo yra pusej zemes rutulio), dazytoje odoje, kailiuose, kojinese, visur kur yra cheminiai dazai, tam tarpe ir odiniai baldai. Nelinksma? Taip.Medicina negalejo padet pasveikti, bet padejo surasti alergena, kuris mane ilgai skriaude. Taigi, medicina reikalinga mums, bet kokiu atveju.Mokslas  irode, kad tikejimas(vidinis, aukstesne jega ir pan.) yra itin galingas ginklas.Medicina tai atmete ir net supeike, vadindama 'Placebo metodu". O as zinau kitaip, kad ir placebo veikia teigiamai, ziurint kuo ji " pakrausi".
    Sakoma, kai mokinys pasiruoses, mokytojas visada atsiranda . Pakeliavusi po ivairius dvasinius labirintus supratau, kad reikia paciai imtis gydymo. O kodel gi ne?Suradau atsakymus ivairiuose dvasiniuose saltiniuose. Pries gera desimtmeti N.G. WOLMER ismoke samoningai kvepuoti, naudojant postulatus:giliai ikvepiant tarti mintyse" SVENTAS SVENTAS " - iskvepiant - " YRA MANO VANDUO" toliau kvepuoti tariant
(mano ir tavo vanduo, musu vanduo). Palengva pradejau dirbti su vandeniu. Rasau palengva, nes cia negalima gobsauti, kad neisgasdintum organizmo, jam nepakenktum. Kadangi vanduo yra gyvas ir priima informacija, o lasteles turi atminti, galima viska taip suderinti, kad tai imtu veikti. Taip galima dirbti kasdien, kur beeitum, as ryte ir vakare einu su suniu pasizmonet po kiemus biggrin , tai turiu daug laiko , ir galiu tai daryti, kiek man to reikia. dar kreipiuosi taip: SVENTA SVENTA YRA MANO ZEME, MANO IR TAVO , MUSU...' labai svarbi dekojimo programa, uz viska padekoti (ikvepiant)  Dekoju", -  (iskvepiant) - ZEMEI, (dekoju sviesai, dienai, nakciai, gelei, medziams ,orui ir t.t.) Dekoti kvepuojant,  kam tik norisi. Sekantis zingsnis butu ateidimo programa:atleisti viskam, ir visiems.Pvz.: Desines rankos nykstys remiasi i kaklo duobute, o kiti delno pirstai remiasi isskesti!!! i sirdies plota ir kelis kart tart "MYLIU ATLEIDZIU IR PALEIDZIU", arba, AS TAVE  MYLIU,ATSIPRASAU, ATLEISK MAN , ACIU TAU. Tai nuostabu, veikia viska. Atleisti visada yra sunkiausia, bet to reikia musu paciu pasveikimui.
    As dekoju uz viska; uz praejusius metus,menesius, savaites,irgi remdamasi N.G.WOLER, DEKOJU SAUSIUI ,VASARIUI, KOVUI ir t.t.., uz patirtas pamokas ir dziaudsmingas minutes.
    Toliau darbas su vandeniu tesiasi , vonioje, prausdamasi sakau: SV. SV.SV. YRA MANO VANDUO, AS IR TU , MES ESAME VIENA, cia jau eina tik tekstas , be kvepavimo, paprasciau,  sakau tiek, kiek man to noris, kiek buna malonu.vanduo bega per mano rankas, kurias skauda, ir koja, virsutine pedos dali, i tas vietas sutelkiu demesi, labai gerai skamba ir rusiskai" kuda voda, tuda bieda", kodel rusiskai? ritmas ir garsas suderinti, o tai taip pat veikia. po to pasakau savo megiama maldele, nesvarbu kokia, galima paciam susikurti, padekoju, Niekad nesakau AMEN, o sakau "Tebunie taip"!
 

                "

Добавлено (19.12.2013, 02:09)
---------------------------------------------
Galiausiai prisipilu i kelis butelius (litrinius) vandens, juos ikraunu, taip sakant perzegnoju, pasventinu zodziais, padekoju motulei
zemei uz si gyvybes eleksyra, gyvybes saltini, atsiprasau jo uz
uzterstuma( ne be zmogaus "pagalbos"), pasakau savo megiama
mantra;VISKAS YRA IR BUS GERAI" arba "OM MANI PADME HUM", paprasau kad
vanduo padetu mano lastelems tapti naujomis, vel perzegnoju, ir
tariu,"TEBUNIE TAIP", vanduo keliauja i kamera, po viena buteli
issitraukiu, jis atsyla ir po truputi gurksoju ta gyvybes eleksyra,
toliau procesas aiskus, keiciu butelius. Ir viskas.
     Jau daugiau kaip penkeri metai, nezinau ,ka reiskia alergija, bet procesa, tesiu
toliau. Dabar ijungiu ir taska Ba, per ji sruvancia energija, i
kankorezine liauka, sirdies cakra , nuleidziu per rankas i motules zemes
sirdi, po to per rankas i vandeni. Visada stabteliu prie kankorezines
liaukos, pamatau ja svaria, visa kristaline, stabteliu ties sirdies
cakra, ja taip pat pamatau, visa tviskancia, ir graziai tyvuliuojanti
vandeni..., vanduo tampa SVIESOS VAISTAIS,labai paprasau to... padekoju.
      Sito straipsnio (apie SVIESOS VAISTUS), nuoroda Virgis idejo i ta
vieta, kur Virku manes prase aprasyti mano metoda, (perdavimas per TOMA
K. ir amenti saliu atverima, kazkas skamba taip)
     Babar sekmingai vaziuoju i Birstono mineralinio vandes baseina, perteikiu baseinui ir
visam vandeniui teze, kad ten yra mano Sviesos Vaistai,  ir ramiai sau
megaujuosi. O ten pilna ir cloro ir  chromo.Bet mano Sviesos Vaistai
stipresni, uz chlorkalkes smile ...
      Alergija atsinesiau jau gimdama, zinau tai. Tereikejo tik terpes jai
pasireiksti. Ir ji atsirado. Kadangi  is muzikos vadovo algeles islaikyt
seima vienai buvo nelengva, emiausi papildomo darbo paiesku: baigiau
modeliavima su kailiniiais dirbiniais,galvos apdangalai, ir visa kita,
kailiai dazyti, o juos reikia drekinti, chemija sekmingai susigere i
mano rankas... ir daugiau nei 17 m kankinausi , iki laiko, kol suradau
buda,kaip padeti sau.
     Taigi remdamasi ziniomis ,kurias gavau is ivairiu saltiniu, susidariau metodika pati, ir  - rezultatas puikus.
Gyvenimo kokybe pagerejo.
      Manau, kad isigydyti galima daug ka, juk esame gyduoliai, visi, tik primirse ... Virggiaus straipsnis
REMEMBER 3 tai puikiai patvirtina.
       Jei kas neaisku, ar gal neaiskiai paaiskinau, visadaglima man parasyti, as paslapciu siuo
klausimu neteriu. Bukite visi sveiki!!!
 su meile, ikil

'

Добавлено (20.12.2013, 01:54)
---------------------------------------------
Virku, tau rasau zinute  todel , kad manau: nieko itikineti nereikia. tiesiog, arba zmogus priima tas tiesas, arba ne. Kiekvienam savas laikas. daugelis zmoniu dar gyvena Laiko pasaulyje, o itikinejimas - tai tik bereikalingas zingsnis i niekur. Zmogus tik turi isgirsti vienokias ar kitokias tiesas. Jeigu jos bus jam priimtinos , jis tiesiog tai pajus.Yra daug knygu, kuriu zmones nepriima , sakydami ," as jos tiesiog negaliu skaityti , tai ne man" . Ir gerai. Reiskia tas momentas, kuris  neatsibudes, dar neatejo. Ir tai yra gerai . Nesujaukime savo artimuju ir draugu tekejimo sroves pabudimo link,  savo noru juos primygtinai itikinedami. To tikrai nereikia daryti. Tiesiog, pasiulyti zinias , ar variantus, paklausti, kaip zmogus i tai reaguoja, ar pritaria , ar ne? Jei pritaria, galima dometis toliau, jei ne - vadinasi dar ne laikas. Visiems kada nors ateina laikas, kai kakla uzpaudzia "likimo kilpa". tik tuomet zmogus atsisuka i savo galimybes..., Bet nebutinai, kartais atsimerkiama ir spontaniskai.Cia kaip kam duota.
       Taigi, nebandyk itikineti savo zmonos, tiesiog pasiulyk jai varianta..., o ten - kaip bus -  taip turi buti.
    Jei variantas tiks -  dar galesiu patart kokiu laiku tai geriausia pradet daryti. Nors menulis vadinamas musu Zemes palydovu, bet tai toli grazu yra ne taip. Tik siuo metu  jis yra "musu palydovas" be abejo, darantis itaka  Motulei Zemei, bet is tikruju..., daug yra nezinomuju, ir zinomuju ... kad tas kazkas veikia mus - aisku. todel ir bandome isisprausti i tas nezinomas erdves, ir kazka prajausti... Kai kam tai sekasi gana puikiai. Neturiu saves omenyje. As dar pati daug ko mokausi ir mokysiuos iki pabaigos, man visada to negana...

         Su meile, ikiukas

 
virkuData: Penktadienis, 20.12.2013, 12:58 | Pranešimas # 1094
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 1
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ačiū Naraijana už patarimus smile
Geros dienos
 
DoremiData: Sekmadienis, 22.12.2013, 18:10 | Pranešimas # 1095
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
šaunuolė,įtikinai mantrų veilsmingumu,teks  imtis
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: