Pirmadienis, 25.09.2023, 17:43
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

Pagrindinis » 2011 » Balandis » 1 » Astralinės kelionės
13:00
Astralinės kelionės

Energijos perdavimas tarp asmenų yra dažna sąvoka tiek Rytų, tiek Vakarų gydymo menuose. Dabar tai dažnai vadinama Energetine medicina. Tyrimai parodė, kad "hilerių" "Prisilietimų terapija" padeda gydyti žaizdas, sumažinti skausmą, reguliuoti hemoglobiną, pagerinti psichologinę savijautą. Net Z.Froidas pasiūlė ("Rūpesčių neurozės") energijos pasikeitimą su pacientu veikiant jo psichinę, emocinę ir fizinę būseną.

Daugelis "hilerių" pažymi "praktiko" dėmesio (ketinimų) svarbą. Asmens vidinė emocinė būsena veikia širdies elektromagnetinį lauką, kuris yra stipriausias EM laukas žmogaus kūne.

Neigiant energijos perdavimą buvo sakoma, kad signalai yra per silpni, kad turėtų poveikį biologinei sistemai. Tačiau dabartiniai tyrimai parodė, kad biologinių sistemų triukšmas gali atpažinti silpnus periodinius signalus per stochastinio rezonanso principą. Silpnas signalas sustiprinamas kelis kartus ir gali sukelti ženklius efektus. Ir stochastinio rezonanso reiškinys yra labiau paplitę, nei galima buvo tikėtis.

Spėjama, kad silpnus EM signalus biologinė sistema priima ląstelių ar dar žemesniuose lygiuose. Pvz., neterminiai ypatingai silpni EM signalai gali paveikti tarpląstelinę kalcio sąveiką. ECG (širdies EM laukas arba elektrokadiograma) galima išmatuoti bet kurioje kūno paviršiaus vietoje ir net kelių pėdų atstumu nuo jo. Tyrimai parodė, kad prisilietimu vieno asmens ECG gali būti užregistruojama kito žmogaus EEG (elektroencefalogramoje) bei kito asmens kūno paviršiuje [Russek, Schartz].

Gatvės lempos netikėtai užgęsta pro jas praeinant. Jums esant šalia elektroniniai laikrodžiai ir kredito kortelės neveikia. Tada jūs slaideris!

Reiškinys, susijęs su gatvės lempomis, yra vadinamas SLI (angl., street lamp interference) ir, tikėtina, jis susijęs su žmogaus psichika. Jis tik dabar pradedamas tirti. Kiekvienam gali nutikti, kad gatvės lempa šalia jo užgęsta, - bet jei tai pasikartoja gana dažnai (kelis kartus per savaitę), pradedi spėti, kad vyksta kažkas nekasdieniška. Neretai slaideriai paveikia ir kitus elektrinius įtaisus - elektros lemtutės ar TV įsijungia ar išsijungia nieko nedarant, keičiasi garso stiprumas (radijo, TV, magnetofono ir pan.), neveikia elektroniniai laikrodžiai, įsijungia elektriniai vaikų žaisliukai, "išprotėja" kompiuteris... Kredito ir panašios kortelės išsimagnetina...

Slaideriai dažnai jautrūs elektronamgnetiniams laukams - jie "pajunta" žaibus, TV spinduliavimą ir net kitų žmonių energetinius laukus. Pavyzdžiui, skersai kelio einančius aukštos įtampos elektros pajuntu už kelių šimtų metrų ir visad jaučiu stresą po jais važiuodamas.

SLI, kaip ir kiti panašūs reiškiniai, sunkiai tiriami, nes retai pakartojami laboratorijos sąlygomis. Atrodo, kad tai įvyksta be jokių specialių slaiderio pastangų. Kaip taisyklė, slaideris nesugeba pakartoti tokio reiškinio "pagal užsakymą".

Spėjama, kad tas reiškinys gali būti kažkaip susijęs su elektros impulsais smegenyse. Visos mūsų mintys ir visa smegenų veikla yra smegenų elektros impulsų pasekmė. Jų stiprumas išmatuotinas žmogaus viduje. Bet gal jie įtakoja ir išorę - kaip koks distancinio valdymo pultas?

SLI nagrinėjanti PEAR laboratorija spėja, kad procesai pasąmonėje gali veikti elektroninius įtaisus. Ir nors SLI nėra sukeliami sąmoningai, dažnai pranešama apie jų padažnėjimą esant didesnėms emocijoms - dažnai kaip "priežastis" pranešimuose nurodomas pyktis ar stresas. Arba labai įtemptai apie kažką mąstant.

SLI tiria ir Richard Wiseman iš Anglijos Berkfordshire universiteto. Jis tikrina ESP su kioskus primenančia sistema vadinamą "Minčių mašina" rinkdamas duomenis įvairiose Anglijos vietovėse.

Reiškinį taip pat aiškinasi Hillary Evans iš ASSAP, kuri sako, kad "tie žmonės yra ganėtinai sveiki ir visai normalūs, - tik turi kažkokią savybę, ... kaip kokią dovaną. Gal tai dovana, kurios jie bevelytų neturėti."

O gal tai tik kai kurių žmonių sugebėjimas įžvelgti dėsningumus "atsitiktinio triukšmo" sraute?

Išėjimas iš kūno - esu šalia savęs. Koks ryšis tarp sapnų ir "Išėjimo”?

Mūsų sąmonė dienos metu turi užraktą, kuris neleidžia prasiveržti "patirtims". Užmigus, dalis eterinio "Aš" gali atsiskirti nuo kūno. Galbūt, kasnakt aplankote tūkstančius kitų vietų, bet smegenys kasryt vėl jus sugrąžina į realybę. Savo įgytą paturtį "už" - tiesiog pamirštate. Tačiau dvasia (astralas) yra save išreiškianti esybė. Ir sapnai yra tų pasivaikščiojimų išraiška.

Išeidami pro "duris" ar "tunelį" (artimose mirčiai patirtyse), galite sutikti kitas žmogiškosios išvaizdos esybes - kitokia išraiška (nematyta šviesa ar spalva). Kartais jos neturi kūno, tik veidą, sudarytą iš Šviesos. Toje būsenoje mums pasiekiami akašų įrašai - praeities ir ateities įvykiai. Tik toji patirtis sunkiai besutelpa atgal į mūsų suvaržytą ribotą kūną

Arčiausiai fizinės tikrovės yra psichika (baimes, skausmai, pyktis ir liūdesys). Ją - daugau ar prasčiau - bando tirti psichologija. Ir tame lygyje nesame vieniši ir sutinkame kitas esybes (jas galima suvokti išlavėjusia "trečiąja akimi"). Jos trokšta mūsų kūno - bet tada bendras skausmas dar labiau padidėja.

Aukščiausiame lygyje sutinkami aštarai, baltoji erdvės brolija, plejadiečiai, zeta, archangelai ir Pakylėtieji mokytojai. Jie suvokiami kaip besikeičiančių spalvų energijos rutuliai. Ten yra milžiniškų tunelių ir šviesos spindulių, Tai toji sunkiai paaiškinama realybė, kuri pas mus vadinama Kristaus ar Krišna sąmonė.

Taisyklės:
1. Atsipalaidavus mąstyti ("atjungti" smegenis).
2. Užsiprogramuoti aukštesniųjų jutimų suvokimui.
3. Pasirinkti, kam skiriate "pasimatymą".

Medituokite...

”Išėjimas” iš savo kūno yra tarsi sąmoningo ir fizinio pradų atsiskyrimas. Jis skiriasi nuo priešmirtinės patirties - vien jau tuo, kad priešmirtinės patirties metu kūnas trumpą laiko tarpą buvo miręs. ”Išėjimo”  metu nėra patiriama tokia "trauma".

Gali būti, kad išėjimą patiria ir maži vaikai, kurie dar nesuvokia to reiškinio esmės. Tai gali būti prielaida "lietaus (ar prieblandų) žmogaus" sąvokos atsiradimui. Galbūt vaikai todėl skundžiasi, kad nenori miegoti savo lovytėse ir būti šalia mamos ar tėčio, nes bijo tų "judėjimų" ar vidinių energijos pokyčių.

Gali būti, kad (bent dalis) NSO "pagrobtųjų" teturėjo "išėjimo” faktą. Tiesiog jie niekaip kitaip negalėjo paaiškinti to reiškinio. Juk NSO jau yra mūsų kultūros grupinės sąmonės dalis.

"Išėjimo” patyrimai įrodo, kad mes esame daugiau, nei fizinės būtybės. Ir dar vienas nuostabus reiškinys: "Išėjimo” metu galima keliauti laike! Ištirti praeitį, o gal ir "užmesti akį" į ateitį. Tai parodo, kad ir laikas tėra iliuzija. Tai paaiškina ir pranašų vizijas.

"Išėjimas” yra susijęs ir su RV (matymu per atstumą). Tačiau RV nesukelia tiesioginio dalyvavimo pojūčio - tai tarsi vaizdo stebėjimas per juodai-baltą TV.

Galbūt labiau išsivysčiusioms civilizacijoms nėra būtinybės kurti fizinius kosminius laivus. Astralinė būtis leidžia vienu metu būti keliuose matavimuose (ir savo valia). Tikėtina, kad daugiau kontaktų su nežemiečiais įvyksta būtent astraliniame lygmenyje. Juk "pagrobtieji" pasakoja apie "ryškias būtybes", energijas ir t.t. Kartais tos būtybės neturi ryškios formos (ir kuri gali kisti). Su juo bendraujama tarsi su energijos gniužulu. Tačiau juntamas jo protas. Simptomai:  patirti purtymą ar stumtelėjimą; girdimi garsai - zyzimas, krebždėjimas ir t.t. juntama vibracija ar aukštesnės energijos; patiriamas supimas, pasukimas ir kiti judesiai;patiriamas "paralyžius"; sapne skraidoma; tave liečia ar pakelia į orą; tave kažkas puola ir paniška baimė; girdimi balsai ir žingsniai;regima per užmerktas akis;matomos ar juntamos neatpažįstamos nefizinės būtybės; "ryškūs sapnai";

Astralinė kelionė
(praktiniai patarimai pradedantiesiems)  

Reikalavimai ir rekomendacijos astralinei kelionei.

Šventoje indų knygoje Rigvedoje, parašytoje prieš 4000 metų, pasakyta, kad žmogus panašus į vežiką. Vežimas yra jo fizinis kūnas, o vežikas - jo tikrasis "aš", dvasia, siela arba visatos gyvybės jėga. Norint atlikti astralines keliones, pirmiausia reikia išsiaiškinti skirtumą tarp žmogaus sielos ir fizinio kūno.

Astralinės teorijos projekcija pagrįsta teiginiu, kad žmogus turi du kūnus: fizinį, kuris auga, sensta bei miršta ir jo antrininką - astralinį kūną. Būtent astralinis kūnas gali visiškai sąmoningai palikti fizinį pavidalą ir stebėti jį iš šalies. Nesąmoningai mes paliekame savo fizinį kūną sapne, kai visiškai atsipalaiduojame, nekontroliuojame savęs ir miegame. Sugebėjimas keliauti astrale suteiks jums daug privalumų. Pirmiausia, jūs galėsite pažvelgti į pasaulį kitomis akimis: prieš jus atsivers nauji pasaulio kūrimo horizontai. Suvokę, kad protas gali egzistuoti ne kūne, jus suprasite, kad dvasia yra nemirtinga ir nereikia rūpintis, kas bus su jos pavidalu.

Savo nemirtingumo suvokimas yra tik pirmas žingsnis nepaprastos kelionės link. Pirmos kelionės metu naujokas gali susidurti su įvairiomis kliūtimis, taip pat išsigąsti. Dažniausiai naujokai bijo, kad jiems nepavyks grįžti į savo kūną. Ši baimė nepagrįsta. Kai jūs einate miegoti, jus nebijote, nes žinote, kad prabusite. Tas pat vyksta ir astralinės kelionės metu. Dažnai jūsų astralinė kelionė nutrūksta prieš jūsų norą ir jus priverstinai grąžinami į fizinį kūną. Palyginkite, kai jus ryte prabundate patys ir kai jus pažadina žadintuvas. Kai kurie naujokai bijo, kad gali mirti astralinės kelionės metu. Tai mirties baimė. Tačiau nereikia pamiršti, kad astralinės kelionės metu eterinis antrininkas (kaip ir sapne) palaiko tiesioginį ryšį su fiziniu kūnu energetiškai elastiniu ir begaliniai ilgu "siūlu". Nereikia bijoti, kad šis "jungiantis siūlas" bus fiziškai pažeistas, nes jo substancija skiriasi nuo tvirto fizinio kūno struktūros. Kai kas galvoja, kad astralinės kelionės metu gali sustoti širdis ar kvėpavimas. Taip niekuomet neatsitiks, nors priimta galvoti, kad išėjus astraliniam kūnui temperatūra truputį pakyla (tas pat vyksta ir gilaus miego metu), visi pagrindiniai gyvybiniai organai toliau dirba normaliu ritmu.

Tai, kad galite patekti į keblią padėtį, jūsų neturėtų bauginti. Bet kuriuo momentu jūs galite grįžti į savo kūną per kelias sekundes. Prisiminkite: vos pajutęs pavojų, astralinis antrininkas tuoj pat grįžta į fizinį kūną. Ir vis dėlto, jeigu jus įkyriai persekioja neramios mintys (baimė ar pan.), pirmiausia pamėginkite nuo jų išsivaduoti ir tik po to pradėkite studijuoti astralinės kelionės techniką.

Egzistuoja ir kitos priežastys, trukdančios astraliniam išėjimui. Viena jų - per sotus pietūs. Tomis dienomis, kai vyksta astralinės kelionės, reikėtų apriboti savo racioną, nes maisto virškinimas sunaudoja daug energijos. Pilnu skrandžiu žmogus greičiau užmigs, nei pradės astralinę kelionę. Vykstant į astralinę kelionę, nereikia valgyti mėsos, geriau vengti riebaus maisto. Galima valgyti žuvį. Reikia atsisakyti alkoholio, narkotikų, cigarečių, nes šie svaigalai trukdo išeiti astraliniam kūnui. Tiems, kurie pripratę prie cigarečių ar kavos, reikia šito atsisakyti nors tris valandas iki seanso. Astralinė kelionė netinka širdininkams ir kitiems sunkiems ligoniams. Teigiama, kad sergantys mirtina liga žmonės, palyginus su sveikais, turi padidintą sugebėjimą psichometrijai, mūsų atveju - astralinei kelionei.

Prieš astralinės kelionės seansą galima eiti pasivaikščioti ir pasistengti susikaupti. Pirma būtina sąlyga astralinei kelionei - stiprus noras, įsitikinimas, kad tai galima padaryti. Prieš seansą reikia vengti bet kokio susierzinimo. Geriau tuo užsiimti naktį, kai visi miega, išjungti telefoną. Bet koks pašalinis poveikis gali jums sutrukdyti. Kambaryje turėtų būti ne mažesnė nei +20°C temperatūra. Drabužiai turi būti laisvi ir patogūs. Laikinai pamirškite visas problemas ir rūpesčius. Jeigu nepavyksta pamiršti, tai jų sprendimą reikia atidėti po seanso. Po to reikia nusiteikti pozityviai. Reikia atsipalaiduoti, pamiršti baimes ir laukti seanso pradžios. Atsipalaiduoti galima klausantis muzikos. Atsisėskite patogiai, užmerkite akis ir klausykitės muzikos.

Prieš kelionę reikia žinoti, kur jūs norite nukeliauti. Kadangi jūsų nevaržo fizinio kūno apribojimai, galima paprasčiausiai nuspręsti ir per kelias sekundes atsidurti ten, kur jūs norite. Kaip matote, viskas labai paprasta. Daugelis žmonių, kurie reguliariai atlieka astralines keliones, laikosi sveiko gyvenimo būdo ir astraliniai skrydžiai praturtina jų gyvenimą.

Astralinės kelionės praktikoje yra keli momentai, į kuriuos reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį. Niekuomet nemėginkite keliauti astralu blogu oru: kai pučia stiprus vėjas, lyja lietus, girdėti griaustinis, smarkiai sninga, t. y. kai būna padidėjusi drėgmė. Geriau palaukti gero oro, ir jūsų astralinės kelionės sėkmė garantuota. Daugelis žmonių galvoja, kad pradėti kelionę geriausia gulint lovoje. Tai logiška, nes visos spontaniškos kelionės vyksta miego metu. Tačiau geriausia pirmąją kelionę atlikti sėdint patogiame krėsle. Taip reikėtų padaryti todėl, kad lova asocijuojasi su miegu ir būtų nedovanotina užmigti, kai atsipalaidavę ruošiatės kelionei. Iš atliktų bandymų tapo aišku, kad sėdint išeiti į astralą yra žymiai geriau ir greičiau. Šalia krėslo padėkite bloknotą ir pieštuką, kad grįžę iš kelionės iš karto užrašytumėte savo įspūdžius. Kartais astralinė patirtis būna tokia įspūdinga ir turtinga, kad prisiminimai lieka ilgam. Tačiau kartais prisiminimai gali išsisklaidyti kaip ir sapnas.

Prieš vykstant į kelionę reikia atlikti kūno apsaugos ritualą. Kaip mes jau minėjome, daugeliu atveju tai daryti visiškai nėra jokios būtinybės. Tačiau norėdami visiškai užtikrinti kūno saugumą, atlikite vieną iš žemiau išvardintų apeigų. Visi ritualai turi vieną tikslą, todėl ir pavadinimas vienas: "Psichinė apsauga". Čia jau naudojami baltosios magijos elementai. Daugeliu atvejų naudojama vanduo ir druska. Druskos kristalai atitinka žemės elementus, jie gerai sugeria neigiamą energiją ir informaciją, o vanduo atitinka paralelinį "psichinį" pasaulį ir gerai nuplauna visą neigiamą "purvą". Taigi, prieš kelionę būtų gerai išsimaudyti sūriame vandenyje. Maudantis reikia galvoti apie apsaugą, kurią atlieka sūrus vanduo. Išsimaudę ištrinkite kūną šiukrčiu rankšluosčiu ir vykite į astralą apsirengę laisvais drabužiais.

Vandenį ir druską galima naudoti ir kitu būdu. Kartais druska dedama keturiose vietose, kurios simbolizuoja keturias pasaulio puses. Galima druska išbarstyti įsivaizduojamą apsaugos ratą. Indelį su vandeniu pastatykite už rato. Galima ir atvirkščiai, pašlakstyti vandenį Įsivaizduojamame rate, o lėkštutę su druska padėkite už rato. Būtų gerai, kad už rato ribų degtų pašventinta žvakė. Galima uždegti keturias žvakes keturiose pasaulio pusėse ir ištarti trumpą maldą ar mantrą "AUM" ar "OM". Kuriant įsivaizduojamą apsaugą galima pasinaudoti balta šviesa. Galima įsivaizduoti, kaip šviesa jus apgaubia, o po to prasiskverbia į kiekvieną kūno ląstelę. Tuo metu, kai šviesos apsauga pasilieka su fiziniu kūnu, jūs pasiimsite jos dalelę į astralinę kelionę.

Perskaitę ankstesnes rekomendacijas sėkmingam astraliniam skrydžiui, toliau pereisime prie praktinės dalies.

Laikydamiesi visų saugumo priemonių, patogiai įsitaisykite krėsle. Stenkitės nesukryžiuoti kojų bei rankų. Šią sąlygą būtinai įsidėmėkite, nes sukryžiuotos galūnės trukdo astraliniam išėjimui. Nurodykite sau, kad tuoj pat po to, kai atsipalaiduosite, jus paliksite fizinį kūną ir leisitės į kelionę. Susikoncentruokite į tai ir kartokite sau kaip mantrą dvi minutes. Dabar suformuluokite tikslą. Pirmam kartui nekelkite sau sudėtingo uždavinio, užteks šiek tiek paskraidyti po kambarį. Prisiminkite, kad pirmojo išėjimo metu nerekomenduojama palikti kambario. Visiškai atsipalaidavę susikoncentruokite į kvėpavimą. Kvėpavimas turi būti gilus, lengvas ir ritmingas. Įsisąmoninkite fizinį kūną, supančią aplinką ir pašalinius garsus. Sukoncentruokite dėmesį į vidinį "aš", kuris turi būti ramus, bet susikaupęs. Neįsitempkite, pasistenkite palikti savo fizinį kūną. Šiuo momentu protas turi būti atsipalaidavęs ir tuo pačiu nusiteikęs palikti fizinį kūną.

Nukreipkite dėmesį į kaktos sritį, tai yra vieta, kur vyksta išėjimas. Kai jūs tai pasieksite, jūs galite pajusti skrydį ir keistas vibracijas. Veido odoje galite pajusti kutenimą kaip nuo garų. Kada vienas iš šių požymių taps ryškus, atsiduokite kylančiam srautui ir pakilkite virš fizinio kūno.

Gali būti, kad net pirmas astralinis bandymas vyks lengvai ir natūraliai. Iš kitos pusės, neverta nusiminti, jeigu reikės atlikti dar kelis bandymus. Pagrindinė kliūtis pradedantiesiems - kylantis vidinis išgąstis, kuris pajuntamas atsiradus panirimo ar skrydžio pojūčiui. Tuo momentu pasąmonė paklūsta baimės jausmui prieš nežinomybę ir sugrįžta atgal į fizinį kūną. Kritimo jausmas – geras ženklas, daugelis žmonių tai patyrė prieš užmigdami. Nesibaiminkite, o mėgaukitės šiuo jausmu. Bet koks vidinis pasipriešinimas ar įtampa tuoj pat sugrąžins jus atgal.

Pirmas bandymas visuomet susijęs su tam tikrais sunkumais. Geriausias patarimas: sukoncentruokite dėmesį į kvėpavimą ir paprasčiausiai norėkite palikti kūną. Vieniems tai pavyksta per kelias sekundes, kitiems prireikia keleto minučių. Nenusiminkite jei nepasiseks. Kartais gali prireikti pusės metų.

Pirmą kartą atsisėdus už automobilio vairo atrodo - jį bus sunku vairuoti. Tačiau mokydamiesi įgauname reikalingus įgūdžius ir automobilį valdome automatiškai. Išėjimas iš astralo - tai procesas, kuris taip pat reikalauja tam tikro meistriškumo, ir mokymosi laikas priklauso nuo kiekvieno žmogaus savybių.

Jei nepasiseks, pamėginkite kitą dieną pakartoti bandymą. Jei jums pasisekė ir jūs sklandote virš fizinio kūno, atkreipkite į jį dėmesį, kaip jis ramiai atrodo. Mintimis įsakykite skraidyti kambaryje: iš pradžių iš vieno kampo į kitą, vėliau palieskite sienas, daiktus. Astralas paklus jūsų norui. Sienos ar daiktai gali pasirodyti kieti ar minkšti, priklausomai nuo to, kokio tvirtumo yra jūsų astralinis antrininkas. Viena ranka pamėginkite save paliesti. Astralinėje būsenoje jūsų kūnas gali pasirodyti minkštas arba kietas. Paeiliui ištirkite visus savo kambario kampus ir įsitikinsite, kad galite keliauti erdvėje. Baigdami skrydį įsivaizduokite, kad sugrįžtate į fizinį kūną. Sugrįžimas gali būti lengvas ir ramus, tačiau kartais jis įvyksta staigiai ir netikėtai, panašiai kaip leidžiantis parašiutu. Tačiau po trumpo skrydžio kambaryje taip neatsitinka. Stenkitės išvengti nemalonių jausmų grįždami. Svarbiausia - neskubėkite. Kartais grįžimas įvyksta nevalingai. Sugrįžę vieną ar dvi minutes nejudėkite. Ši sąlyga būtina, ypač kai sugrįžimas įvyksta spontaniškai. Prisiminkite, ką matėte astralinėje būsenoje ir pradėkite grįžti į save skaičiuodami nuo vieno iki penkių. Atmerkite akis ir išsitieskite. Atsikėlę užrašykite savo įspūdžius. Tai padės kitai kelionei.

Patyrus astralinę kelionę, ją vėl norisi pakartoti. Neskubėkite. Vėl galite keliauti ne anksčiau nei po paros, nes išėjimo metu sunaudojama daug energijos, ir reikia laiko atstatyti dvasines ir fizines jėgas. Kai išėjimas taps jums įprastas, galite tai daryti kasdien. Pirmaisiais bandymais stenkitės neapsunkinti savo psichikos. Pertrauka tarp skrydžių reikalinga ir tam, kad apmąstytumėte tai, kas įvyko. Stenkitės nepasakoti kiekvienam savo įspūdžių, nes vieni džiaugsis, kiti žiūrės skeptiškai, treti nesupras. Puiku, jei savo astralines keliones galite aptarti su vienminčiais.

Išnagrinėję savo pirmąją astralinę kelionę, kitą dieną galite drąsiai atlikti antrą bandymą. Antras bandymas gali baigtis nesėkmingai, jeigu neskirsite daug dėmesio atsipalaidavimui. Paprastai antras bandymas būna lengvesnis nei pilnas. Išnyks nesąmoninga baimė dėl nežinomybės, ir lauksite naujų įspūdžių.

Kai atsipalaiduosite, įsivaizduokite, kad nugrimzdote į visišką tuštumą. Jūs iš karto paliksite kūną ir sklandysite metro aukštyje virš jo. Apsidairę galite palikti savo kambarį. Išeiti iš patalpos galima įprastu būdu - per duris ar langą. Žinoma, galima pereiti kiaurai sieną, tai priklauso nuo jūsų astralinio kūno sudėties. Pamėginkite tris persikėlimo būdus. Pirmas būdas vyksta greičiu, kuris tolygus ėjimui pėsčiomis. Antras būdas vadinamas "tarpiniu greičiu", kuris atitinka mašinos ar traukinio greitį. Keliaujant tokiu būdu galima pastebėti gamtovaizdį. Trečiasis "kosminis" greitis akimirksniu perkelia dideliu atstumu.

Pabandykite pavaikščioti aplink savo namą. Paskui galite užsukti į svečius pas draugus. Neturi reikšmės, kur jie gyvena - kaimyniniame name ar kitoje pasaulio pusėje. Tiesiog įsivaizduokite save tame kambaryje ir akimirksniu ten atsidursite. Apsidairykite aplinkui ir patikrinkite, ką veikia draugas. Paskraidykite po kambarį ir tyrinėkite aplinką. Pabuvę svečiuose, įsivaizduokite save kambaryje, kur yra jūsų fizinis kūnas ir mintimis grįžkite. Suskaičiavę nuo vieno iki penkių atmerkite akis ir pasitempkite. Užrašykite tai, ką patyrėte. Paskambinkite draugui ir palyginkite savo astralinius įspūdžius su tikrove. Gali atsitikti taip, kad jus pastebėjo kaip šviesos blykstelėjimus ar tiesiog pajuto šalia. Užrašykite jo įspūdžius.

Iš pradžių aplankykite kuo daugiau vietų. Prisiminkite, jog jus galite atsidurti reikiamoje vietoje tuoj pat, vos apie tai pagalvosite. Naujokams lengviau mintimis sukurti žinomų vietų vaizdus. Tad jeigu norite keliauti į nežinomą vietą, pasistenkite iš anksto kuo daugiau apie tai sužinoti iš knygų ar fotografijų. Tai palengvins jūsų kelionę.

Pabaigiant norisi tikėti, kad jus gavote pakankamai daug informacijos apie astralinę kelionę. Išėjimo iš fizinio kūno būdų yra labai daug. Pavyzdžiui, meditacija; siūbavimo metodas; prancūziškas metodas; viesulo; valios, savitaigos, hipnozės, sapnų ir kt. metodai. Išmokę keliauti astrale jus suprasite, kad tai padeda tobulinti žmogaus ekstrasensines savybes. Gali sustiprėti jūsų intuicija ir kitos vidinės savybės. Jūs pamiršite, kas yra stresas ir galėsite valdyti bet kokią situaciją savo gyvenime. Tai prailgins jūsų gyvenimą. Jūs pamiršite, kas yra mirties baimė, nes mirtis - tai ne kas kita, kaip paskutinė astralinė kelionė į kitus pasaulius. Labai sustiprės Jūsų asmeninės savybės: dvasingumas, intelektas, psichinis jautrumas. Jūsų santykiai su aplinkiniu pasauliu taps harmoningesni, o gyvenimas turtingesnis. Visa tai neįvyks iš karto. Reikia ištvermės ir laiko. Neįsitempkite ir leiskite, kad tai įvyktų. Vadovaudamiesi šiuo principu jūs tobulėsite, įgysite patirties.

Sergejus Azanovas, parapsichologas 

Pilnas vadovas į astralinę projekciją

Pagrindinė kliūtis trukdanti žmonėms mokytis projekcijos yra baimė. Daugelis bijo, kad mirs ar padarys sau žalą. Tai neteisinga. Ir jei ryžotės, pristatome Monroe pasiūlytą techniką.

Pirmas žingsnis. Atpalaiduokite kūną – tai pirmučiausia prielaida OBE (išėjimui iš kūno). Tai apima fizinę ir psichinę ramybę. Žinoma, kad tai pasiekti padeda progresyvuojantis raumenų atpalaidavimas derinamas su gilaus kvėpavimo pratimais (įkvėpti-iškvėpti – iki 50 ar 100 kartų).

Antras žingsnis. Pasiekite ribinę miegui būseną. Ji vadinama hipnotine būsena. Vienas būdų – laikyti pakeltas rankas alkūnėmis atsirėmus į lovą (grindis, žemę). Užmingant, rankos nukrenta pažadindamos. Su laiku išmokstama valdyti hipnotinę būseną be rankų. Kitas būdas – sutelkti mintis vienam daiktui. Kai į mintis pradeda plaukti kiti daiktai, pasiekėte hipnotinę būseną. Pasyviai stebėkite tuos vaizdus. Tai irgi padeda išlaikyti artimą miegui būklę (Būsena A).

Trečias žingsnis. Pagilinkite tą būseną. Pradėkite minčių valymu. Užmerktomis akimis apžvelkite vizijos lauką Nieko daugiau nedarykite. Tik užmerktomis akimis žvelkite į tamsą prieš save. Po kiek laiko pastebėsite šviesos darinius. Tai tik nervų "iškrovos". Nekreipkite į juos dėmesio. Kai jos liausis, būsite Būsenoje B. Iš čia galima pakliūti į gilesnę Būseną C, kurioje nejausite kūno budrumo ir neturėsite jutimų. Esate beveik tuštumoje, kurioje tėra jūsų mintys. Geriausia būsena palikti kūną yra Būsena D. Tai Būsena C sąmoningai sukelta iš poilsio ir atsigavimo būklės ir nėra natūralaus nuovargio pasekmė. Patariama pratintis ją pasiekti ryte arba po trumpo numigimo.

Ketvirtas žingsnis. Pasiekite vibracijos būseną. Tai svarbiausia ir mažiausiai apibrėžta dalis. Ji gali būti juntama kaip lengvas dilgčiojimas ar silpna elektros srovė perbėganti kūnu. Jos priežastis yra neaiški. Galbūt, tai astralinis kūnas bando atsiplėšti nuo fizinio. Norint pasiekti vibracijos būseną siūloma:
1) nusiimti brangakmenius ir kitus daiktus, galinčius liesti odą.
2) Užtamsinkite kambarį, kad pro akių vokus nesimatytų šviesos, bet neišjunkite visų šviesos šaltinių.
3) Atsigulkite šiaurės-pietų kryptimi, galva į šiaurės magnetinį polių.
4) Nusirenkite visus drabužius, bet būkite užsidengę, kad jaustumėtės kiek šilčiau nei kad jaučiantis patogiai.
5) Turite būti tokioje vietoje ir metu, kad būtumėte tikri, kad nesutrukdys joks garsas.
6) Pasiekite visiško atsipalaidavimo būseną.
7) Įtikinkite mintimis save, kad prisiminsite viską, kas nutiks. Tai pakartokite bent 5 kartus.
8) Kvėpuokite pusiau pravira burna.
9) Kvėpavimo metu sutelkite dėmesį į tuštumą prieš save.
10) Pasirinkite tašką per pėdą nuo kaktos, o tada mintimis perkelkite dėmesio tašką šešių pėdų atstumu.
11) Perkelkite tašką 90 laipsnių kampu nubrėždami įsivaizduojamą liniją lygiagrečią savo kūno ašiai virš savo galvos. Sutelkite joje dėmesį ir tame taške pasiekite vibracijos būseną ir ją perkelkite į kūną. Net nežinodami, kas per dalykas yra ta vibracija, neabejotinai ją pajusite, kai ji palies kūną.

Penktas žingsnis. Išmokite valdyt vibracijos būseną. Pradėkime mintimis stumdami ją į galvą, žemyn link pirštų, per visą kūną ir sukeldami vibracijos bangas nuo galvos iki pėdų. Tam sutelkite dėmesį į vibraciją ir mintimis stumkite ą nuo galvos per kūną. Kartokite tol, kol pajėgsite sukelti tas bangas vien komandos pagalba. Tik tai pasiekę, būsite pasiruošę palikti kūną.

Šeštas žingsnis. Pradėkite nuo dalinio atsiskyrimo. Pagrindinė priemonė – mintis apie kūno palikimą. Neleiskite jai nutrūkti. Pradėkite nuo "antrojo kūno" kojos ar rankos atsiskyrimo.

Bandykite "ištempti" galūnę iki žinomo objekto, pvz., sienos. Tada perbraukite per tą objektą ir vėl grąžinkite į fizinę vietą. Sumažinkite vibracijos lygį ir užbaikite bandymą. Ramiai pagulėkite, kol visiškai sugrįšite į normalų būvį. Tai jus paruoš visiškam atsiskyrimui.

Septintas žingsnis. Save atskirkite nuo kūno. Monroe siūlo du būdus. Vienas – pakilti iš kūno. Pasiekę vibruojančiąją būseną, įsivaizduokite, kad darotės vis lengvesnis ir lengvesnis. Galvokite, kaip malonu būtų nuplaukti aukštyn. Iš visų jėgų apie tai mąstykite ir neleiskite kitoms mintims įsiterpti. OBE įvyks savaime.

Antrasis yra "sukimosi metodas". Pasiekę vibruojančiąją būseną, bandykite suktis ratu (tarsi vartotės lovoje). Nedarykite tai fiziškai. Pabandykite atskirti iš viršaus savo kūną ir virtualiai jį ridenti aplink fizinį. Dabar pagalvokite apie kilimą aukštyn ir pasijusite sklendžią virš kūno.

Jei vis dar nepasieksite projekcijos, išbandykite kitas technikas. Ne visa tinka visiems.

Peržiūrų: 5205 | Pridėjo: virgis | Reitingas: 4.0/4
Viso komentarų: 131 2 »
0  
1 mecislovas v   (01.04.2011 13:53) [medžiaga]
esu patyręs astralinę kelionę meditacijoje.
Meditavome į garsą OM. vienu metu dingo muzika,mokytojos balsas ir prieš save pamačiau lyg tai upelį ir per jį tiltą-perėjau ir už tilto lyg tai kelias į kalvą.Vos pradėjus kilti keliu į kalvą pastebėjau kad aš ne einu,o plaukiu virš žemės ir aš pats ne žmogus o jūros arkliukas. Staiga pastebėjau kad kalva gaubiama sferos,o pro ją kyšo vamzdžiai-staiga pro vieną iš jų mane lyg tai skersvėju patraukė ir atsidūriau šiltoje rausvoje erdvėje-apėmė jausmas lyg tai namuose atsidūriau..O meditacijos užduotis buvo ta,kad reikėjo išeitį į kosmosą,jame susirasti žemės planetą ir pasiklausyti jos dainos...yra tokia legenda,kad tas ,kas išgirs žemės balsą-dainą,kuri dainuojama amžinos kelionės kosmosu metu,tas žmogus įgauna ryšį su žeme (?) ir gal būt net kokius tai talentus...
Reikėjo vykdyti savo užduotį ir aš ieškojau žemės-planetos,
Staiga pastebėjau plaukiant pro šalį seno žilo žmogaus profilį...Man iš krūtinės nejučia išsiveržė šauksmas-kreipinys,,o,nepalik manęs,nepalik,,,"-jis atsigręžė į mane,nusišypsojo ir man taip gera ir ramu pasidarė,tokie šilti jausmai užvaldė...
tolumoje pamačiau rudą žemės rutulį ir norėjau jau priglausti ausį kad pasiklausyti,tik pajutau kažką šaukiant,išgirdau savo vardą-tai šaukė ir vardu kvietė grįžti mokytoja-vadovė.... buvo praėjusi beveik valanda ,visi jau senai vaikščiojo aplink,tik aš buvau ,,miręs"... nuo to laiko praėjo beveik 20 m ,o aš vis jaučiu ryšį su tuo žilabarzdžiu iš tenais... niekas nežino kas tai,bet mane traukia,man norisi grįžti ir pasilikti ...
sekančią dieną atsidarė širdies čiakra-iš jos sklido žalia briliantinė šviesa,mokytoja sakė kad jei būčiau mokėjęs,galėjau tuo spinduliu net stiklą fiziškai piaustyti... O krūtinėje virė meilė,viskam,besąlygiška,po savaitės spindulys silpo ,silpo ir galiausiai širdyje atsirado skausmas.Taip su širdies skausmu pravaikščiojau 5 m ,gydytojai diagnostavo krūtinės anginą,o man atrodė kad dar truputis ir infarktas atsitiks...

0  
2 dajana   (03.04.2011 18:08) [medžiaga]
idomiai cia su tuo Meciaslovu atsitike buvo...turbut skraide skaraide dausose,savo zemiska meile uzmirses,o kai susigraibe.....ner meiles...ai ai,ir sirdele susopo:)

0  
3 dajana   (03.04.2011 18:14) [medžiaga]
ir as prisiminiau,....straipsnio pradzioje parasyta" gatves lempos uzgesta pro jas praeinant,tada jus slaideris",o va,kai as praeinu:),tai atvirksciai-uzsidega jos,nu bozhe bozhe,tai as kas tada!!!!:D

0  
4 SDF   (03.04.2011 22:19) [medžiaga]
dajana, tu esi dura nedakepta. Lindek savo urve ir ziurek visokius teleserijalus, tam tu ir gimei

0  
5 dajana   (04.04.2011 08:19) [medžiaga]
o tu SDF??? MANAISI LABAI PROTINGAS ESAS? JEI TAIP,TAI ARGUMENTUOK.......NEIZEIDINEJES CIA ZMONIU...

0  
6 dajana   (04.04.2011 08:28) [medžiaga]
ir dar-SDF,sprendziant is tavo riboto mastymo,truputi kitaip manantys zmones ir turintys biski kitokia nuomone nei tu,jau yra durni?/?fu fu fu,koks gi tu;D.......nei juoku nesupranti.....

0  
7 kriptonas   (06.04.2011 10:50) [medžiaga]
Dajana, reikia atleisti tokiems... Nes tik silpni zmones izeidineja kitus ar kelia pries juos ranka. Realiai, tokie zmones kazkada nuo kazko yra nusvyle ir bando save pakelti i virsu. Matyt progresijos stulpeli kelia ne toje puseje...
SDF visi mes cia priplauke. smile Bet geroje puseje. Mums tai patinka,mus tai veza.... smile Jei tu nesugebi pajusti to kaifo,nereikia zmoniems pavydeti... smile Tu kitoje vietoje gerai priciuozes... smile Sekmes ciuozinejant... smile

0  
8 RmXas   (07.04.2011 17:45) [medžiaga]
neverta aptarinet SDF pamane kad issidirbineja tj ir supyko ir tiek smile ir dajana koke tu cia nuomone issakei ? paskaiciau tik juokavimai

0  
9 dajana   (07.04.2011 21:21) [medžiaga]
pajuokavimas irgi nuomone:)na juoko forma papasakojau,bet siaip taip is tikruju vyko-galvokit,ka norit:)

0  
10 RmXas   (16.04.2011 17:53) [medžiaga]
Zmones juokauja sakydami netiesa o tu juokauji sakydama tiesa biggrin

1-10 11-12
Имя *:
Email *:
Код *:
Tinklapio meniu
Įėjimo forma
Paieška
Kalendorius
«  Balandis 2011  »
PRANTTRKETPENKTŠEŠTSEKM
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Užrašų arhyvas
Statistika

Tinkle viso: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0