Ketvirtadienis, 21.09.2023, 12:16
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

Pagrindinis » 2011 » Kovas » 10 » Džono Rappoporto interviu su buvusiu vakcinų kūrėju 19.01.2006
21:13
Džono Rappoporto interviu su buvusiu vakcinų kūrėju 19.01.2006
Klausimas (K): Kažkada jūs buvote įsitikinęs, kad skiepai – progresyvios medicinos simbolis.
Atsakymas (A): Taip. Aš dalyvavau keleto vakcinų kūrime. Kokių nesakysiu.
(K): Kodėl?
(A): Noriu likti inkognito.
(K): Tai jūs manote, kad galite turėti nemalonumų, jeigu išsiduosite?
(A): Manau, kad neteksiu savo pensijos.

(K):Kokiu pagrindu?
(A):Nesvarbu kokiu. Tie žmonės, kurių klubo nariu kažkada buvote, turi galimybių pridaryti jums nemalonumų. Aš žinau keletą tokių, kuriuos sekė ir trikdė.
(K):Kas tai darė?
(A):FTB.
(K):Iš tikro?
(A):Nėra abejonių. FTB paprasčiausiai surado kitų priežasčių. Galima veikti juk ir per Mokesčių tarnybą.

(K):Ar ne per daug už paprastą žodžio laisvę?
(A):Aš buvau dalimi „vidinio rato". Jeigu aš dabar pradėsiu vardinti pavardes ir kaltinsiu atskirus tyrėjus, turėsiu daug problemų.
(K):Kas stovi už šių bandymų suteikti nemalonumus?
(A):Skiepai – paskutinė šiuolaikinės medicinos gynybos linija. Skiepai – aukščiausia šiuolaikinės medicinos „gerovės" išraiškos forma.

(K):Jūs manote, kad žmonėms turi būti suteikta teisė rinktis, skiepytis ar ne?
(A):Politiniame lygyje – taip. Moksliniame – žmonėms turi būti suteikta informacija, kad jie galėtų teisingai rinktis. Lengva pasakyti: „Pasirinkimas – tai gerai". Bet jei viskas persunkta melu, kaip jūs galite rinktis?Jei FDA valdžioje būtų padorūs žmonės, skiepai nebūtų leidžiami. Jie būtų tiriami detaliau.

(K):Yra medicinos istorikų, kurie teigia, kad sergamumo sumažėjimas ne skiepų nuopelnas.
(A): Žinau…Ilgą laiką aš nekreipiau dėmesio į šiuos tyrinėjimus…
(K):Kodėl?
(A):Aš bijojau to,ką galėjau rasti juose. Aš užsiiminėjau įprastu bizniu. Mano pragyvenimo lygis priklausė nuo mano darbo tęstinumo.
(K):O po to?Džono Rappoporto interviu su buvusiu vakcinų kūrėju 19.01.2006
(A):Aš pats ištyriau šią temą.
(K):Ir kokias iš to padarėte išvadas?
(A):Susirgimų lygio sumažėjimas surištas su gyvenimo sąlygų pagerėjimu.

(K):Kokių?
(A):Švaresniu vandeniu, pagerėjusia kanalizacine sistema. Maistu…Šviežia žemės ūkio produkcija. Skurdo sumažėjimu. Mikrobai gali būti visur, bet jei jūs sveikas, jūs taip lengvai neužsikrėsite.
(K):Ką pajutote, kai baigėte šiuos tyrinėjimus?
(A):Aš supratau, kad dirbau koncentruoto melo srityje.

(K):Ar yra skiepų daug pavojingesnių už likusius?
(A): Taip. DPT, pavyzdžiui. MMR(kombinuota vakcina prieš kiaulytę, raudonukę ir tymus). Be to, kai kurios tos pačios vakcinos serijos gali būti viena už kitą pavojingesnės. Mane labiau jaudina tai, kad pavojingos visos vakcinos.
(K):Kodėl?
(A):Yra keletas priežasčių. Jos įtraukia žmogaus organizmą į procesą, kurio tikslas yra imuninės sistemos sugriovimas. Jos, tikrumoje, gali sukelti tą pačią ligą, nuo kurios ir turėtų saugoti. Gali sukelti ir kitas ligas, kurios nesusiję su skiepais.

(K):Kodėl tada mums rodoma statistika, kad skiepai buvo labai sėkminga priemonė likviduojant ligas?
(A):Kodėl? Tam, kad sudaryti iliuziją, jog skiepai yra naudingi. Jei skiepai užmaskuoja matomus simptomus tokių ligų, kaip tymai, kiekvienas gali pagalvoti,jog tai sėkmė. Bet šia „sėkme" prisidengęs skiepas gali pažeisti imuninę sistemą. Arba jei skiepas sukelia kitą ligą – meningitą, pavyzdžiui,- šis faktas nepastebimas, nes niekas netiki, jog tai galėjo padaryti skiepas. Ryšys paprasčiausiai ignoruojamas.

(K):Pranešama, kad skiepai likvidavo natūralius raupus Anglijoje.
(A):Taip. Bet, kai jūs išstudijuojate jums prieinamą statistiką, prieš jus visai kitoks vaizdas.
(K):Koks?
(A): Anglijoje buvo miestai, kuriuose nepasiskiepiję nesusirgo raupais. Buvo miestai, kuriuose paskiepyti gyventojai pergyveno raupų epidemijas. O susirgimai raupais ėmė mažėti jau iki skiepijimosi nuo raupų pradžios.
(K):Tai jūs tvirtinate, kad mums melavo?
(A): Būtent tai aš jums ir tvirtinu. Istoriją pakoregavo taip, kad įtikintų žmones, jog skiepai efektingi ir saugūs.

(K):Jūs dirbote laboratorijose. Ką galėtumėte pasakyti apie švarą jose?
(A):Žmonės galvoja, kad tos gamybinės laboratorijos švariausia vieta pasaulyje. Tai netiesa. Užsikrėtimai įvyksta nuolat. „Statybinės šiukšlės" pastoviai pakliūna į vakcinas.
(K):Pavyzdžiui, beždžionių virusas SV-40, pakliuvęs į poliovakciną.
(A):Taip, tai nutiko. Bet aš ne tai turėjau omenyje. Šis virusas pakliuvo į vakciną, nes buvo naudojami beždžionės inkstai. Aš kalbu apie kitką. Apie tikrąsias sąlygas laboratorijose. Klaidas. Neatsakingumą. Virusas SV-40, kuris vėliau buvo rastas vėžiniuose augliuose – tai ,ką aš pavadinčiau struktūrine problema. Tai buvo gamybinio proceso dalis. Jei jūs naudojate beždžionės inkstus, jūs atveriate kelią jums nežinomiems sukėlėjams, esantiems tuose inkstuose.

(K):Kokias medžiagas jūs aptikdavote per tuos darbo laboratorijose metus?
(A):Duosiu pavyzdžius ką aptikdavau aš ir ką aptikdavo mano kolegos. Bet tai tik dalis. Vakcinoje prieš tymus „Rimaveks" mes radome įvairių viščiukų virusų. Poliovakcinoje mes radome akantamebą, kuri vadinama „ameba, ryjančia smegenis". Beždžionių citomegalovirusą toje pačioje poliovakcinoje. Putotą beždžionių virusą rotovirusinėje vakcinoje. Paukščių vėžio virusą vakcinoje MMR. Įvairių mikroorganizmų sibirinės opos vakcinoje. Aš aptikau potencialiai pavojingus fermentų inhibitorius keletoje vakcinų. Ančių, šunų, triušių virusus vakcinose prieš raudonukę. Pestivirusą vakcinoje MMR.
(K):Noriu suprasti. Visos šitos užteršiančios medžiagos neturi jokio ryšio su pačiomis vakcinomis ?
(A): Teisingai. Ir neįmanoma nustyti kokią žalą jos gali padaryti, pakliuvę į žmogaus organizmą, nes jokie tyrimai ta linkme nebuvo atlikti arba beveik nebuvo atlikti. Tai ruletė. Rizikuojate jūs. Daugeliui žmonių nežinoma, kad kai kurios poliovakcinos, adenovirusų vakcinos, raudonukės vakcina ir vakcina prieš hepatitą A gaunami iš žmogaus vaisiaus, kuris buvo išimtas aborto metu. Aš supratau: tai, ką aš laikas nuo laiko aptikdavau ir laikiau bakterijų fragmentais, tikrumoje galėjo būti embriono audinių dalimis. Kai jūs ieškote teršalų vakcinoje, tai aptinkamame turinyje pasiklystate. Jūs žinote tik tai, kad to vakcinose neturėtų būti, bet kas tai yra – neturite supratimo. Aš aptikdavau tai, ką aš laikiau mažyčiais žmogaus plauko ar gleivių fragmentais. Aš aptikdavau tai, ką galima būtų apibūdinti tik kaip „svetimą baltymą", o iš tikro tai gali būti kas tik norite.
Ir kaip jūs manote, kaip aš jaučiausi? Neužmirškime, kad visa ši medžiaga patenka tiesiai į kraują, aplenkiant visus įprastinius imuninius barjerus.

(K):Kaip buvo įvertinti jūsų atradimai?
(A): Kaip taisyklę aš girdėjau: „Nesijaudink, su tuo nieko nepadarysi"
Kurdami vakcinas, mes naudojame įvairius gyvūnų audinius, ir jie yra tų teršalų šaltiniai. Aš neminiu čia tokių standartinių chemikalų kaip gyvsidabris, formaldehidas ir aliuminis, kurie tikslingai naudojami vakcinose.
(K):Tai sukrečia.
(A): Taip. O juk paminėjau tik dalį biologinių teršalų. Kas žino kiek jų dar yra? Mes nežinome apie juos, nes jų neieškome. Jeigu paukščio audiniai, pavyzdžiui, naudojami vakcinos gamyboje, kiek galimų sukėlėjų gali patekti į vakciną? Mes nežinome, kas gali būti ir kaip gali paveikti žmones.

(K): O apart švaros?
(A): Egzistuoja klaidinga nuomonė apie skiepus. Kad jie sudėtingais keliais stimuliuoja imuninę sistemą imuniteto sąlygų prieš ligą sudarymui. Tai klaidinga. Veikimas ne toks. Skiepas skirtas antikūno apsaugai prieš ligą „gamybai". Tačiau imuninė sistema daug sudėtingesnė ir klaidesnė, negu tik antikūnai ir „ląstelės žudikės".
(K):Tai yra imuninė sistema …
(A):Tikrumoje – visas organizmas. Ir sąmonė. Visa tai jūs galite vadinti imunine sistema. Ir tik todėl epidemijos metu randate žmones, kurie nesuserga.
(K):Svarbus sveikatos lygis.
(A): Gyvybiškai svarbus.

(K):Kaip iškreipiama statistika?
(A): Tam yra daug kelių. Pavyzdžiui, 25 žmonės, paskiepyti nuo hepatito B, susirgo šia liga. Hepatitas B – kepenų liga. Bet priežasčių, sukeliančių kepenų ligas yra daugiau. Jūs galite pakeisti diagnozę, tuo užmaskuodami ligos šaknis.
(K):Ir taip daro?
(A): Visą laiką. Tai turi būti daroma, jei gydytojai automatiškai mano, kad pasiskiepinę negali susirgti ta liga, nuo kurios skiepijosi. Taip būtent mąsto gydytojai. Tai uždaras ratas. Jis neįsileidžia klaidos. Galimos klaidos. Jeigu žmogus, pasiskiepijęs nuo hepatito, juo suserga, automatiškai manoma, kad jo liga neturi nieko bendro su hepatitu.
(K):Per jūsų darbo metus kiek pasitaikė gydytojų, manančių, kad skiepai yra problema?
(A):Nė vieno. Keletas žmonių privačiai klausė manęs apie tai, bet jie niekada savo abejonėmis nesidalino su publika, tame tarpe ir savo kompanijose.

(K):Kas buvo jūsų posūkio tašku?
(A):Turėjau draugą, kurio vaikas numirė po DPT skiepų.
(K):Jūs ištyrėte šį atvejį?
(A):Taip, neformaliai. Aš aptikau, kad iki skiepo vaikas buvo visiškai sveikas. Jokios kitos priežasties, apart skiepų, nebuvo. Taip prasidėjo mano abejonės.
Žinoma, man norėjosi tikėti, kad vaikas paprasčiausiai buvo paskiepytas skiepu iš nepavykusios serijos, bet kai aš pratęsiau šio įvykio tyrimą, supratau, kad nieko panašaus šiame atvejyje nebuvo. Aš buvau įtrauktas į abejonių sūkurį, kurių su laiku vis daugėjo. Mano tyrimai tesėsi. Priešingai nei anksčiau maniau, aš aptikau, kad skiepai moksliškai netiriami.

(K):Ką turite omenyje?
(A):Pavyzdžiui, nedaromi ilgalaikiai skiepų tyrinėjimai. Nuodugniai netiriamos skiepų pasekmės. Kodėl? Todėl, kad, kaip minėjau, manoma, jog skiepai negali būti žalingi. O jei taip, tai kam dar tikrinti? Be to dar yra reakcijos po skiepo nustatymas, taip, kad visi galimi nemalonumai turi praeiti greitu laiku po skiepijimo. Bet tai beprasmybė.
(K):Kodėl beprasmybė?
(A):Todėl, kad skiepas, be jokių abejonių, veikia organizme ilgą laiką po to, kai buvo atliktas. Reakcija gali būti laipsniška. Pablogėjimas gali būti laipsniškas. Su laiku gali išsivystyti neurologinės problemos. Tai vyksta skirtingai, skirtingose sąlygose, netgi dabartinėje nustatytoje analizėje. Bet kodėl šito negali būti atvejyje su skiepais? Jeigu cheminis apsinuodijimas gali būti laipsniškas, kodėl to negali būti su vakcinomis, sudėtyje turinčiomis gyvsidabrį?

(K):Ir tai yra tai, ką jūs aptikote?
(A):Taip. Didesnę laiko dalį jūs užsiimate koreliacijomis. Tai ne pats geriausias sprendimas. Bet jei jums žinomi 500 tėvų, kurių vaikų nervų sistemoms buvo padaryta žala, to turėtų užtekti, kad inicijuoti nuodugnų klausimo tyrimą.
(K):Ir to kada nors pakako?
(A): Ne. Niekada. Ir tai jums iš kart kai ką pasako.
(K):Ką būtent?
(A):Žmonės, užsiimantys tyrinėjimais, iš tikro nesuinteresuoti faktų studijavimu. Jie tvirtina, kad skiepai saugūs. Tokiu būdu, kai jie tiria šią temą, jie nekintamai galutiniame rezultate prieina prie visiškos skiepų reabilitacijos. Jie sako: „Skiepai saugūs". Bet kuo grįstas šis teiginys? Pagrindimais ir idėjomis, kurios automatiškai atmeta bet kokią abejonę skiepais.

(K):Yra nemažai skiepų kampanijų žlugimo pavyzdžių, kai žmonės susirgdavo ligomis, nuo kurių jie skiepijosi.
(A):Taip, tokių pavyzdžių daug. Šie liudijimai paprasčiausiai ignoruojami. Į juos nekreipiama dėmesio. Ekspertai jei ir kalba, tai sako, kad tai buvo atskiri atvejai ir visumoje skiepai įrodė savo saugumą. Bet jei jūs išanalizuojate visas tokias kampanijas su ligomis ir padaryta žala, tai aptinkate, kad tai nėra pavieniai atvejai.
(K):Ar kada nors aptarinėjote tai, apie ką mes čia kalbame, su darbo kolegomis?
(A):Taip.
(K):Ir kas?
(A):Keletą kartų man patarė laikyti liežuvį už dantų. Man priminė, jog grįžčiau prie darbo ir pamirščiau savo abejones. Kelis kartus išsakiau savo negeras nuojautas apie skiepus ir kolegos ėmė vengti manęs, kad neapkaltintų jų kaip bendrininkų. Galų gale ėmiau elgtis „gerai" ir įsitikinau, kad daugiau nesukeliu pats sau problemų.

(K):Jei skiepai tikrai žaloja, kodėl juos naudoja?
(A):Pirmiausia, tai nėra čia jokio "jei". Jie žaloja. Sunkiau būtų atsakyti kodėl jie žaloja ten, kur ,atrodo, žalos neturėtų daryti. Turėtų būti atitinkamas atliktas tyrimas, bet jo nieks neatliks. Tyrėjai turėtų sudaryti tam tikrą žemėlapį,schemą, tiksliai parodančią ką veikia vakcinos nuo to momento, kai pakliūna į organizmą. Tokio tyrimo iki šiol nėra atlikta. Kodėl visgi vakcinas naudoja? Tai čia mes galime prasėdėti dvi paras diskutuodami šia tema. Kaip jau ne kartą minėjote, skirtingi žmonės, skirtinguose sistemos lygiuose turi savo motyvus. pinigai, baimė netekti darbo, prestižas, apdovanojimai, karjeros laiptai, klaidingas idealizmas, įprotis ir t.t. Bet pačiame aukščiausiame šio medicinos kartelio susitarime skiepai vertinami labiausiai dėl to, kad jie silpnina imuninę sistemą. Aš suprantu, kad sunku tuo patikėti, bet tai tiesa. Aukščiausiame medicinos kartelio lygyje nesistengia žmonėms padėti, bet stengiasi žmonėms pakenkti, juos susilpninti. Nužudyti juos. Kadaise turėjau galimybę ilgai kalbėtis su vienos Afrikos šalies aukštu pareigūnu. Jis pasakė man, kad žino apie tai. Jis pasakė, kad žydų kontroliuojamos Pasaulinės Sveikatos Organizacijos PSO pirmosios gretos – už depopuliaciją. Egzistuoja, pavadinkim tai Afrikos pogrindžiu, kuriame valstybiniai tarnautojai sąžiningai bando pakeisti skurdžių likimą. Šių žmonių tinklas žino kas vyksta. Jie žino, kad skiepai naudojami dabar ir anksčiau jų šalių griovimui, taip paruošiant jas globalistų užkariavimui. Aš turėjau galimybę bendrauti su žmonėmis iš to tinklo.

(K):Tao Mbeki, PAR prezidentas, žino apie tai?
(A):Aš pasakyčiau taip: dalinai. Gal jis ne iki galo įsitikinęs, bet jis pakeliui į tai. Jis jau žino, kad ŽIV – išmislas. Kad priemonės prieš AIDS – nuodai, griaunantys imuninę sistemą. Jis žino ir tai, kad jeigu jis viena ar kita forma pasisakys prieš skiepus, jį pažymės bepročio ženklu. Jis turi ir taip daug problemų su AIDS ir savo pozicija šiuo klausimu.
(K):O tas tinklas, apie kurį kalbate?
(A):Susikaupė milžiniškas kiekis informacijos apie skiepus. Klausimas tik kokia strategija bus efektyvesnė. Tai didelė problema tiems žmonėms.

(K):O išsivysčiusiose šalyse?
(A):Medicinos kartelis laikosi tvirtai įsikibęs, bet jis silpsta. Labiausiai dėl to, kad žmonės turi galimybę rinktis vaistus. Tačiau, jeigu pasirinkimo laisvės klausimas bus išimtas iš dienotvarkės ( naudoti ar nenaudoti vaistus), tai ruošiamos priemonės dėl privalomų skiepų nuo sukėlėjų, naudojamų biologiniuose ginkluose, bus priimtos. Dabar labai svarbus laikas.
(K):Triukšmas dėl skiepų prieš hepatitą B gali čia gerai pasitarnauti.
(A):Taip, aš irgi taip manau. Pareikšti, kad kūdikius reikia skiepyti, ir čia pat pareikšti, kad hepatitu B užsikrečiama lytiniu keliu ar naudojantis bendrais švirkštais – absurdo viršūnė. Medicinos valdžia bando teisintis tuo, kad kasmet 2000 vaikų JAV užsikrečia hepatitu B dėl „neaiškių priežasčių", ir todėl visus vaikus reikia skiepyti. Aš abejoju tuo skaičiumi ir jį grindžiančiais tyrimais.

(K):Edriu Veikfildas, anglų gydytojas, aptikęs ryšį tarp MMR skiepų ir autizmo, buvo neseniai atleistas iš Londono ligoninės, kurioje dirbo.
(A):Taip. Veikfildas padarė didžiulę paslaugą. Jo duomenys tiesiog pritrenkiantys. Jūs turbūt žinote, kad Tonio Bleiro žmona domisi netradicine medicina. Turbūt tai ir bus ta priežastis, dėl kurios jų vaikas nebuvo skiepijamas vakcina MMR. Bleiras apėjo šį klausimą interviu spaudoje, pasakęs, kad tai yra „kišimasis į jo ir šeimos asmeninius reikalus". Vienaip ar kitaip, bet aš manau, kad jo žmoną privertė tylėti. Manau, kad jei dabar jai būtų suteikta galimybė, ji palaikytų tuos, kurie pasisakė, kad jų vaikams buvo padaryta žala, skiepijant MMR vakcina.

(K):Britų reporteriai turėtų susisiekti su ja.
(A): Jie bando tai padaryti. Bet aš manau, kad ji susitarė su vyru, jog ji tylės. Ji padarytų gerą darbą, jei pažeistų šį susitarimą. Man sakoma, kad ji yra spaudžiama, ir ne tik vyro. Jos lygyje į reikalą kišasi MI-6 ir britų nacionalinės sveikatos apsaugos tarnybos. Tai tampa nacionalinio saugumo klausimu.
(K):Taip, tai nacionalinis saugumas, kai tik supratote medicinos kartelio esmę.
(A):Tai globalus saugumas. Kartelis veikia kiekvienoje šalyje. Jis pavydžiai saugo skiepų šventumą. Abejoti skiepais – tai tas pats kaip suabejoti vyskupo iš Vatikano priklausymu katalikų bažnyčiai.

(K):Aš žinau, kad vienas Holivudo aktorius pareiškė, kad jei jis nesiduos skiepijamas, tai bus jo karjeros galas.
(A):Holivudas tampriai susijęs su medicinos karteliu. Yra daug priežasčių, bet pagrindinė ta, kad aktorius pritraukia didelio publikos skaičiaus dėmesį. 1992 metais aš buvau demonstracijoje prieš maisto ir vaistų kontrolės Valdybą Los- Anželo centre. Vienas ar du aktoriai pasisakė prieš Valdybą. Nuo to laiko jums rekės daug pastangų, kad rasti aktorių, kuris išstotų prieš medicinos kartelį.
(K):Kokios nuotaikos Nacionaliniame sveikatos institute (NIH)?
(A):Konkurencija dėl tyrinėjimų. Paskutinėje vietoje apie ką jie galvoja, tai padėties pakeitimas. Jie panirę vidinėje kovoje dėl pinigų. Jiems nereikia kitų problemų. Tai labai izoliuota sistema. Ji remiasi idėja, kad visumoje šiuolaikinė medicina sėkminga visose srityse. Pripažinti sistemines problemas bet kurioje jos srityje reiškia suabejoti visa įmone. Todėl jūs suprantate, kad Nacionalinis sveikatos institutas – paskutinis, kuris galvoja apie demonstracijas. Teisingiau priešingai. Jeigu penki tūkstančiai žmonių pareikalaus paskaičiuoti tikrąjį skiepų efektyvumą, pareikalaus ką realybėje gauna publika už milijardus dolerių išlekiančių per šios organizacijos kaminą, gal kas ir pradės keistis. Jeigu bus demonstracijos – gal kas nors ir prasidės. Tyrinėtojai – nors keli – ims studijuoti informaciją.

(K):Gera idėja.
(A):Žmonės turi stovėti taip arti pastatų, kiek leidžia policija, žmonės su darbo rūbais, motinos su vaikais, turtingi žmonės, neturtingi. Visi gyventojų sluoksniai.
(K):Ką galite pasakyti apie kombinuotą griaunančią jėgą, kai skiepijami šiandien vaikai kombinuotomis vakcinomis?
(A):Tai karikatūra ir nusikaltimas vienu metu. Nebuvo ir nėra jokių tikrų gilių tyrimų. Aš pakartosiu: tvirtinama, kad skiepai nepavojingi ir todėl, kiek jų kartu neatlikinėk, jie vis taip pat nepavojingi. Bet tiesa tame, kad skiepai nėra nepavojingi. Iš to seka, kad potenciali žala auga, kai jūs skiepijate daug kartų per trumpą laikotarpį.
(K):Tada pats gripo epidemijos rudens sezonas.
(A):Taip. Lyg tik rudenį pas mus persikrausto mikrobai iš Azijos. Bet publika tai lengvai praryja. Jei reikalas balandžio mėnesį – tai peršalimas, jei spalyje – tai gripas.

(K):Jūs gailitės, kad tiek metų pradirbote skiepų srityje?
(A):Taip, bet po šio interviu šiek tiek mažiau. Be to aš veikiu dar ir kitais keliais. Aš suteikiu informaciją žmonėms, kurie manau mokės su ja tinkamai pasielgt.
(K):Ką publika turi suprasti?
(A):Kad įrodinėti skiepų efektyvumą ir saugumą patikėta tiems patiems žmonėms, kurie ją gamina ir parduoda. Patikėta ne jums, ne man. O įrodymams reikalingi gerai organizuoti tyrimai. Papildomi duomenys. Jums reikia pakalbėti su motinomis ir atkreipti dėmesį į tai, ką jos kalba apie savo mažylius ir apie tai, kas su jais atsitiko po skiepų. Jums tai reikalinga. Bet to nedaroma.
(K): Bet to nedaroma.
(A): Taip.

(K):Kad pašalinti painiavą, pakartokite, prašau, dar kartą, kokias problemas galima turėti skiepijantis.
(A):Mes kalbame apie dviejų rūšių skiepų pasekmes. Vienu atveju, paskiepytasis suserga ta liga, prieš kurią ir buvo skiepytas, nes vakcinoje yra pačios ligos faktorius. Kitu atveju, paskiepytajam neišsivysto liga prieš kurią buvo skiepyta, bet, praėjus kuriam tai laikui ar iš karto, išsivysto kitas susirgimas, iššauktas skiepų. tai gali būti autizmas ar kita liga, pavyzdžiui meningitas. Jis gali tapti protiškai atsilikusiu.
(K):Ar yra galimybė palyginti dažnumą tokių pasekmių.
(A):Ne. Todėl, kad yra mažai papildomų duomenų. Mes galime tik spėti. Jeigu jūs paklausite kiek iš tūkstančio paskiepytųjų prieš tymus susirgo tymais ar kita liga, atsakymo nėra. Štai ką aš sakau. Skiepai yra mitas. Jus maitina istorijomis, skirtomis įtvirtinti šį mitą. Bet, remiantis daugelio skiepijimo kampanijų patirtimi, mes matome istorijas, sudarančias labai pavojingą vaizdą. Žmonėms yra daroma žala. Ji juntama, ji gali didėti, ji gali atvesti į mirtį. Ši žala neapsiriboja keletu atvejų, kaip mus bando įtikinti. JAV yra grupės moterų, pareiškusių apie autizmą ir jo ryšį su vaikų skiepais. Jos pasisako susirinkimuose. Esmėje, jos bando užpildyti tą vakuumą, kuris buvo sukurtas tyrėjų ir gydytojų, atsisukusių nugara į problemą.
(K):Aš noriu jūsų štai ko paklausti. Imkime, tarkim, sveiką vaiką iš Bostono, gerai besimaitinantį, sportuojantį kiekvieną dieną, mylimą tėvų, kuris nebuvo paskiepytas nuo tymų. Kokia bus jo sveikata lyginant su vaiku iš to paties Bostono, bet kuris blogai maitinasi ir kasdien penkias valandas praleidžia prie TV ekrano, bet buvo paskiepytas prieš tymus?
(A):Žinoma, įvertinti reikia daug faktorių, bet aš statyčiau už pirmojo berniuko sveikatą. Jeigu jis susirgs tymais 9-rių metų amžiaus, šansų, kad liga praeis lengviau, yra daugiau pirmajam berniukui. Aš statyčiau tik už pirmojo.

(K):Kaip ilgai veikia vakcinos?
(A):Labai ilgai. Daugiau kaip dešimt metų.
(K):Žvelgiant atgal – ar galite pasakyti nors vieną skiepų pliusą?
(A):Ne, negaliu. Jei turėčiau dabar vaiką, aš neleisčiau jo skiepyti. Jei reiktų, aš pakeisčiau pavardę, pervažiuočiau į kitą valstiją. Dingčiau su visa šeima. Yra kelių kaip apeiti sistemą, tik reikia juos žinoti. Jūs galite remtis savo religiniais įsitikinimais ir tokiu pagrindu būti atleisti nuo skiepijimosi. Tai galima visose valstijose.

(K):Tuo tarpu, vaikai skiepijami ir lyg tai visai sveiki.
(A):Labai svarbus žodis „lyg tai" . O kaip tie vaikai, kurie nesugeba sukoncentruoti dėmesio mokyklose? O kaip tie vaikai, kuriems kyla pykčio pliūpsniai? O kaip tie vaikai, kurie negali panaudoti visų savo proto gebėjimų? Aš žinau daug priežasčių tam, bet skiepai – pagrindinė. Aš nerizikuočiau. Aš nematau priežasčių rizikuoti. Jei sąžiningai, tai aš nematau ir priežasčių leisti vyriausybei spręsti už mus. Žodžių derinys „valstybinė medicina", iš mano patirties, dažnai prieštarauja pats sau. Arba viena, arba kita, bet ne kartu.

(K): Tegul sprendžia kiekvienas už save pats.
(A):Taip. Leiskite tiems, kurie nori skiepytis, tai daryti. Leiskite tiems, kurie to nenori, atsisakyti. Bet, kaip jau anksčiau sakiau, nėra galimybės rinktis ten, kur nėra nieko, išskyrus melą. Ir kadangi tai liečia vaikus, sprendimus priima tėvai. Tiems tėvams ir reikalinga ši dozė tiesos. Ką galima pasakyti berniuko, mirusio nuo skiepo DPT, tema? Kokią informaciją gavo jo tėvai? Ji buvo gerai išfiltruota. Tai nebuvo tikra informacija.

(K): Medicinos rato atstovai unisonu kartu su spauda gąsdina tėvus siaubais, kurie įvyks tuo atveju, jei vaikai nebus paskiepyti.
(A):Jie bando pristatyti atsisakymą skiepytis kaip nusikaltimą. Jie prilygina jį blogam tėvų pareigų vykdymui. Priešpastatyti tam galima tik informaciją. Kovoti su valdžia visada yra nesaugu. Ir tik jūs galite nuspręsti skiepytis ar ne. Kiekvieno žmogaus atsakomybė turėti savo nuomonę.

Džono Rappoporto žodis po:
Daktaras Markas Rendolas – vakcinų tyrėjo pseudonimas, ilgus metus dirbusio stambių farmacinių kompanijų ir Nacionalinio Sveikatos Instituto laboratorijose. Markas išėjo iš ten šį paskutinį dešimtmetį. Pagal jo žodžius, jis pajuto pasišlykštėjimą skiepais. Kaip žinote, nuo mano „Ne melagingoms naujienoms" išėjimo pradžios, aš kovoju prieš nemoksliškus ir pavojingus tvirtinimus, kad skiepai yra saugūs ir efektyvūs. Markas yra vienas iš mano informacijos šaltinių. Jis ne didelis mėgėjas kalbėti, bet paskutinių mėginimų padaryti skiepus privalomais šviesoje, jis nusprendė pažeisti tylėjimą. Jis gyvena komfortabiliai pensijoje, bet, kaip ir daugelis mano informacijos šaltinių, jis ėmė atsakingai žiūrėti į tai, ką veikė anksčiau. Markas puikiai informuotas apie medicinos kartelio veiklos mąstą ir jo depopuliacijos planus, protų kontrolę ir bendrai gyventojų sveikatos susilpninimą.

Šaltinis: http://www.homosanitus.lt/

. Deividas Aikas (David Icke) apie kiaulių gripo vakciną.

Tai labai svarbu, aš tikiuosi kad žmonės pamatys tai per internetą. Aš stebiu tai jau seniai. Jeigu jus norite padaryti vieną dalyką, per sekančius kelis mėnesius, tam kad apsaugotumėt savo šeimą, tai padarykite štai ką – nesiskiepykit! NESISKIEPYKIT!   Įspėkit kuo daugiau žmonių – NEsiskiepykit. Pasinaudokite internetu, užeikite į mano internetinę svetainę, jus galėsite rasti ten kaltinimus, pateiktus prieš FBI ir kitas organizacijas. Jie nori smarkiai sumažinti žmonių skaičių visame pasaulyje. Jie nori valdyti žmones, destabilizuoti juos mintyse, emocijose ir fiziškai. Tai viena iš priežasčių, paaiškinanti skiepų skaičiaus padidėjimą vaikams. Dabar jiems daroma 25 (dvidešimt penkias) ar daugiau skiepų iki 2 metų amžiuje – taip, Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse. Ir taip jie įšvirkšta į vystančio kūdikio imuninę sistemą tikrų tikriausią šūdą! Kai kūdikio imuninę sistema dar tik pradeda formuotis, jie stengiasi sunaikinti ją pirmuose jo gyvenimo metuose.

Žmogus turi neįtikėtiną apsaugą – tai mūsų imuninė sistema. Kada ji stipri – mes sveiki. Ji saugo mus nuo visokių biologinių puolimų mūsų organizme. Jeigu ją susilpninti, ar sutrukdyti jai vystytis  vaikystėje, žmonės sirgs ir galės numirti nuo natūralių biologinių puolimų. Vyksta bandymas sunaikinti žmonių imuninę sistema. Jei jos nėra mes žūstame. Nes mes negalime ilgai gyventi be jos. Štai kodėl jie skiepija vaikus labai ankstyvo amžiaus. Sekančiame etape vyksta žmonių skaičiaus sumažėjimas. Suprantama, absoliuti dauguma žmonių nenumirs iškarto. Tačiau jiems pasenus atsiras visokiausi negalavimai ir ligos. Tikėtina, kad simptomai bus labai įvairūs. Žmogaus kūnas – tai sudėtingas elektrocheminis organizmas, kuris turi optimalų elektrocheminį balansą – mes vadiname tai sveikata. Kai elektrocheminis organizmas sužalotas cheminėmis ir elektromagnetinėmis medžiagomis, jis nebedirba taip kaip priklauso, t.y. dirba emocionaliai, mentaliai ir fiziškai neteisingai.

Taip pat dabar vyksta cheminiai žmogaus organizmo puolimai per maistą. Gėrimai, mobilieji telefonai, kita elektronika. Šiandien yra bombarduojami mūsų vaikų intelektas, imuninė sistema, emocionalus balansas. Visa tai randama maisto produktuose, gėrimuose, skiepuose, vaistuose...

Viskas apgalvota taip, kad butu „problema", reakcija ir sprendimas.

-          Apie kiaulių gripą Amerikoje 1976, buvo daugybė gąsdinančios televizijos reklamos;

-          O taip;

-          Aš mačiau daug miglotos propagandos...

-          Taip, jie nori pakeisti mūsų suvokimą. Mūsų suvokimas lemia mūsų elgseną, tuo tarpu mūsų elgseną lemia mūsų veiksnius. Jie nori, kad žmonės jaustų grėsmę, grėsmę, grėsmę. O kada žmonės bijo, jie ieško kažko, kas galėtų juos apsaugoti.  Tai ir matome, žmonės bijo kiaulių gripo ir prašo apsaugoti juos. Jiems ir atsako: gerai, duokite savo ranką.

-          Nesupranta ką daro...

-         Aišku, jiems kalama  -... jus turite apsisaugoti, turite pasiskiepyti!... panika!

Užeikite į  YouTube, ir įveskite į paieškos langą: Swine Flu 1976. Pažiūrėkite reklamą kurią jie sukūrė 1976-ais, tam kad gąsdinti žmones   epidemijai, kurios neegzistavo...

Skiepijimo pasekmės – dalis mirė, dalis neteko proto.  Dabar jie nori pravesti globalinę vakcinaciją.  Jie pratestavo skiepus 1976-ais, pažiūrėjo kaip reaguos visuomenė... ir suprato kad žmonės padarys tai. Kad jie norės skiepytis. Kad žmonės darys tai, ką mums reikia.

Filmukas lietuviškai http://video.yandex.ru/users/sar-matas/view/1
http://video.mail.ru/mail/an.cherkas/893/894.html

PRIEVARTA skiepijami žmonės, tai tautos depopuliacija
Amerikos Masačiurseto valstija išleido įstatymą, kad žmonės atsisakę skiepytis bus sodinami į kalėjimą, ir už kiekvieną nepasiskiepijimo dieną mokės 1000$ baudos.
Štai taip yra vadinama idiotų laisvė. Kol žmonės turės turto ir norės būti sveiki, jie mokės baudas, o kai baigsis pinigai jie bus sodinami kalėjiman, gi JAV politinių kalinių negali būti...
Su alkoholizmu ir narkomanija... tai taip sunku valdžiai susitvarkyti.... o va su sveikuoliais ir laisvės propaguotojais viskas labai paprasta.... paskiepijai ir žmogus jau niekada nebus sveikas.
Daktaras Raselas Bleikokas: skiepai daug pavojingesni nei pats gripas
http://socioecohistory.wordpress.com/2009/07/15/dr-russell-blaylock-%20v...

Ispaniško gripo epidemija tai skiepijimo rezultatas
http://www.holistic-helper.com/articles/articlevaccinecaused1918flu.htm

Epidemijų inžinerija. Epidemijų sukūrimų istorija , vakcinomis
http://dprogram.net/2009/08/24/the-engineering-of-pandemics-vaccine-indu...

Gripo virusas yra dirbtinas
http://dprogram.net/2009/08/27/startling-new-evidence-that-the-swine-flu...

Dabar yra skleidžiami gandai apie mirtiną gripo virusą. Dirbama uoliai, net nediagnozuojant, nes pagal klinikinius vaizdelius negalima nustatyti diagnozės, tai reikia daryti tepinėlį, sodinti, laukti savaites, ir neaišku ar bus sėkmė... po ko reiks identifikuoti kolonijas molekulinės genetikos metodais su neaiškiu rezultatu įdėtu tose pačiose metodikose.
Daug laiko reikia vien tik tyrimams! Ar jie juos daro? Deja, truputį sunegalavai – gripas ir tai pagrindas skiepytis.
Gripas tai politinė depopuliacijos diagnozė
„Mes turime daug kalbėti apie lytinį gyvenimą, kontracepciją, apie abortus, apie gimstamumo kontrolę, apie ekologinę krizę, na trumpiau apie populiacijos krizę. Va sumažinsime gyventojų skaičių 90% ir bus žmonių per mažai, kad jie sukurtų ekologinę krizę. M. Gorbačiovas"
Žak Iv Kusto http://en.wikipedia.org/wiki/Jacques_Cousteau
Sako: „Tad išgelbėti šią planetą reikia kiekvieną dieną užmušti 350 000 žmonių."
Net Hitleris tokio nesumąstė...
Karlas Teichribas http://www.send2press.com/newswire
JAV Džordžijos granitinės http://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones plokštės su priesakais: Išlaikykite žemės žmonių skaičių su gamtos balansu ne daugiau 500 milijonų žmonių...
Tedas Terneris http://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Turner „ 250- 300 milijonų Žemės gyventojų tai 95% mažiau esamo skaičiaus būtų idealu. "
Margaret Zanger http://en.wikipedia.org/wiki/Planned_Parenthood, planuotos tėvystės direktorius: „Pačias humaniškiausias veiksmas, kurį tėvai gali atlikti dėl savo naujagimio tai užmušti jį." "The most merciful thing that a family does to one of its infant members is to kill it.”
Pusė Anglijos gydytojų patys nesiskiepija tačiau savo klientus būtinai skiepys http://www.dailymail.co.uk/news/article-1208716/Half-GPs-refuse-swine-fl...
Pusė HonKongo gydytojų atsisako skiepytis http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/08/25/AR200908...
Mokslininkai net nesiruošia skiepytis http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=7047
Apklausos rodo, kad žmonės žino, jog vakcina pavojingesnė už patį gripą http://www.prisonplanet.com/fox-news-poll-majority-think-swine-flu-vacci...
Draudimo kompanijos atsisako dangstyti gydytojus, darančius vakcinaciją http://www.smh.com.au/national/swine-flu-vaccine-plan-in-disarray-200908...
„Organizuojant mirties konvejerį: turi būti išsaugotas visiškas tylėjimas apie natūralias priemones prieš gripą" (Česnaką, svogūną ir t.t.t) http://www.examiner.com/x-6012-State-of-the-World-Examiner~y2009m8d26-Ho...
Svarbus vieno aspiranto priminimas: „Aš valgau česnaką ir svogūną jau 10 metų nematuodamas jų kiekio. Tačiau paskutiniai gydytojų – kenkėjų tyrimai sako, kad atsieit šios daržovės kenkia sveikatai... Matomai česnakas ir svogūnas neleidžia platinti visuomenėje virusų.
Sekantis antigydytojų žingsnis bus draudimas valgyti natūralų česnaką ar svogūną, o gal net visą natūralų maistą. Visiems rekomenduoju kaupti česnako ir svogūno sėklas, nes jūs nežinote kada šis natūralus vaistas ir maistas bus uždraustas.
Prievartinis skiepijimas nuo gripo 1976 metais keistai sutampa su Aids sindromo – dirbtino imunodeficito išsivystymu JAV
Kaip ir ispaniškas gripas atsirado JAV kareivinių kazarmose, o ne Ispanijoje.
1980 tokia pat istorija įvyko Afrikoje.
http://rutube.ru/tracks/1545734.html?v=401b396095daac80c062ea77a96e2dfd

„Išsilavinimas turi būti nukreiptas valios sulaužymui, kad po išleistuvių vakaro mokiniai būtų neįgalūs žengti nė vieno žingsnio savarankiškai, be mokytojo. Specialus maistas, vaistai ir skiepai, viskas kartu nuo pat vaikystės keis charakterį ir įsitikinimus pagal valdžios naudą"
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Bertrand_Russell_1950.jpg

STRAIPSNIS APIE SKIEPUS IŠ VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO SVETAINĖS

Faktai apie JTO (Jungtinių Tautų Organizacijos) bei išsivysčiusių valstybių vedamą agresyvią žmonijos prieauglio kontrolės programą paskatino jus supažindinti su kai kurių šalių liūdna patirtimi, susijusia su skiepijimo akcija.

PSO (Pasaulio Sveikatos Organizacija) 1972 m. pradėjo specialią programą ir iki 1993 m. jai išleido 356 mlj. dolerių. Ši ,,programa" buvo pradininkė, pradėjusi kurti nevaisingumą sukeliančius skiepus. Šiai programai 90 mlj. USD skyrė Švedija, 52 mlj. - D.Britanija, Norvegija, Danija ir Vokietija atitinkamai 41, 27 ir 12 mlj. Pasaulio Bankas 15,5 mlj. ir t.t. Nevaisingumo skatinimą dar remia Populiacijos Taryba, Rokfelerio fondas, Visos Indijos Medicinos Mokslų Institutas, grupė universitetų, kaip Upsalos, Helsinkio, Ohajo./1/ Kaip per skiepus naikinti vaisingumą, tiria šios organizacijos, vadovaujamos PSO: Nacionalinis Imunologijos Institutas Niudelyje ir Populiacijos Taryba Niujorke./2/

PSO pradėjo masinius skiepijimus keliose šalyse. Tarp jų Nikaragvoje, Meksikoje ir Filipinuose. Pastarojoje šalyje per 2 metus buvo masiškai nuo stabligės paskiepyta daugiau, nei 3,5 mlj. moterų. Moterys pradėjo sirgti. Pvz. Penkių vaikų mama keturias savaites kovojo su mirtimi po skiepijimo./3/ Kai labai pagausėjo pas paskiepytas moteris persileidimai, kraujavimai ir kiti pašaliniai efektai, ir paaiškėjus, kad dažniausiai skiepijamos tik fertilinio amžiaus moterys, Filipinuose kilo karšti disputai apie nevaisingumą skatinančių medžiagų panaudojimą kartu su stabligės skiepais. Nepriklausomose laboratorijuose ištyrus skiepų pavyzdžius buvo patvirtinti tokie spėjimai /4/, nors diskusijų pradžioje PSO ir Filipinų Sveikatos Departamentas tik šaipėsi. Stabligės skiepuose buvo rasta žmogaus Chorioninio Gonadotropino (ChG). Tai lytines liaukas veikiantis hormonas, atsirandantis nėšumo metu. Šis ChG hormonas įspėja moters organizmą, kad ji nėščia ir neutralizuoja kitus hormonus tam, kad paruoštų gimdos gleivinę priimti apvaisintą kiaušinėlį. Greitas ChG hormono padidėjimas organizme yra pirmasis nėštumo ženklas, kuriuo ir remiasi nėštumo testai, t.y. nustatomas ne nėštumas, bet hormono, rodančio nėštumą, buvimas. Tačiau, kai šie hormonai į moters organizmą patenka kartu su stabligės ar kitos ligos anatoksinais, atsiranda antikūnai ne tik prieš ligą, bet ir prieš ChG, nes organizmas šiuo kartu (dirbtinėmis aplinkybėmis) nepripažysta ChG ,,draugystės" ir pradeda gaminti antikūnus. Šie antikūnai puls ChG, kai jis natūraliai atsiras moteriai pastojus. Moteris liks nevaisinga, nes negalės išlikti nėščia. Buvo gauta faktų, kad tai buvo daroma daugiau nei 60 pasaulio šalių.

PSO vedant tokią antihumanišką politiką, galima buvo laukti ir daugiau akcesų. O jų, pasirodo, ir buvo. JAV ir Anglijoje buvo pradėti skiepyti vaikai nuo raudonukės. Katalikai atsisakė šios programos, nes skiepai buvo pagaminti iš abortuotų vaisių. /5/. JAV jau 20-30 metų pagaminti skiepus nuo vėjaraupių, hepatito-A ir raudonukės naudojo preparatus, pagamintus iš nužudytų negimusių vaikelių. Prieš tokį barbarizmą aktyviai pasisako organizacija ,,Dievo vaikai už gyvybę": www.cogforlife.org. /6/.

Mes gyvename laisvoje demokratinėje visuomenėje ir kiekvienas turi teisę pasirinkti skiepytis ar ne. Beje, kaip ir teisę žinoti tiesą.

/1/ HLI Reports vol.13, No 6 1995 "Baby-killing vaccine: is it being stealth tested?"

/2/Priešfertilinių skiepų tyrimų eiga vyko etapais. Pirmiausia reikėjo įveikti moters imunologinę toleranciją ChG. Niudelio Imunologijos Institutas vartojo įvaires formules, paremtas pilnu B sąstatu (B-ChG) hormone, pagamintu tame pačiame institute. Skirtingo charakterio molekulių skaičiaus panaudojimas instituto formulėse savo sudėtyje turi stabligės, difterijos anatoksinų ir choleros grandį B. Populiacijos Taryba Niujorke pagamino ChG skiepus, besiremiančiu pilnu B sąstatu (B-subunit) B-ChG hormone, sujungtame tik su stabligės anatoksinu.

Visi šie skiepai yra labai imunogeniški, bet jų kliuvinys tas, kad jų reakcijos kertasi su žmogaus liuteinizuojančiu hormonu (LH). (Nuo LH folikulas plyšta ir kiaušinėlis iš kiaušidės patenka į kiaušintakį - įvyksta ovuliacija) PSO Ženevoje pagamino ChG vakciną, kuri vartoja sintetinį peptidą (B-ChG-CTP), besiremiantį neabejotinai hormoninės specifikos B-ChG karboksyterminalu, sujungtu su difterijos anatoksinu. Nors PSO vakcina yra mažiau imunogeniška už kitas formuliacijas, antikūniai tai išgauna nesikirsdami su LH.

Population Research institute. review. vol.5, No 2, 1995 "Anti - fertility drug experiments?" by the Simbahayan Commission, Philippines.

/3/ "Woman who got vaccine fataly ill", weekend edition, ISYV, 30 June -2 July 1995

/4/ "Vaccine key 3809 Tetanic Toxoid, injectable suspension, lot TT160-12, containing Chorionic Gonadtrophin Beta HCG II,I mUI/ml; Anatoxal Vaccine TE Berna, tetanic vaccine in adsorption, lot No 124740101, containing Chorionic Gonatrophin Beta 2,1 mUI.ml. " Raporto aprašymas tęsiamas: "Tetanic toxoid vaccine is found in the presence of immunoglobulins of type IGM, as wellas, a light concentration of sexual steroids".

/5/ HLI reports, vol.13, No5, "Aborted fetal cell use in rubella vaccines: a medical and ethical conflict" by Laurence F. Roberge, M.S.

/6/ HLI reports, vol.19, No1, ,,Vaccines made from aborted babies" by Debi Vinnedge.

The National Institutes of Health (NIH) (JAV) finansuoja antinėštuminės vakcinos kūrimą, kuri bus naudojama Kinijoje. Moters imuninė sistema sunaikins spermatozoidus, patekusius į kiaušintakius. RICHMOND, Mar 14, 2001 (LSN.ca)

Sensacingi ir netgi šokiruojantys JAV sveikatos apsaugos ir produktų eksperto Leonardo Gorovico (Leonard Horowitz) teiginiai netruko paplisti po internetą, tiesa, išvengiant pagrindinių naujienų portalų.
Kiek šiuose žodžiuose tiesos, kiek eilinės sąmokslo teorijos, nesiimame spręsti, tiesiog toliau pateiksime internetu prieinamą informaciją apie mokslininko Leonardo Gorovico po priesaikos pasakytą kalbą FTB juristams.

Reikia pažymėti, jog pati mintis, kad kiaulių gripo virusas H1N1 buvo sukurtas laboratorijoje, nėra nei nauja, nei labai stebinanti – apie tai jau užsiminė skirtingų pasaulio šalių mokslininkai. Mes jau rašėme apie daugiau nei 40 metų virusus tyrinėjančio australų mokslininko Adrianas Gibbsas panašias mintis bei vėliau išėjusią mokslininkų studiją, kurioje neatmetama galimybė, jog viruso šaltiniu tapo kur nors Azijoje ar Sovietų Sąjungoje esančios biotechnologijų laboratorijos nuotykis.

Vis dėl to žymaus Amerikos sveikatos apsaugos produktų eksperto daktaro Leonardo Gorovico nelegalios farmacijos industrijos veiklos tyrimas, atliekamas kartu su žurnalistė Šeri Kein, žengė dar toliau – paskelbti rezultatai ne tik bando pagrįsti laboratorinę viruso versija, bet tai dar įvardija kaip piktybinį aktą bei paviešina visą globalinio sąmokslo dalyvių sąrašą. Kuris tikrai pakankamai įspūdingas ir vertas daugelio sąmokslo teorijų.

Tyrimo rezultatai buvo paskelbti FTB būstinėje vykusiame susitikime su teisininkais. Norėdamas, jog ši žinia pasklistų po visą pasaulį, Leonardo Gorovicas paviešino savo kalbą bei oficialius dokumentus, kurie liudija apie tai, kad privataus globaliojo biotechnologijų „tresto" savininkai stovi už visko, ką jūs bet kada girdėjote apie pandeminį gripo virusą, įskaitant ir jo kilmę, ir taip vadinamą profilaktinę vakcinaciją.

Šie dokumentai, perduoti FTB juristams, yra kaltinantis liudijimas valdžią turintiems pramonininkams, kurie veikė „Niujorko Partnerystės" rėmuose ir stovi už pandemijos sukūrimo, panikos kėlimo ir dezinformacijos per žiniasklaidą platinimo, pasiruošimą ir oficialią vakcinacijos reklaminę kampaniją, kuri dabar vykdoma praktiškai visur, pradedant prekybos centrais ir baigiant poliklinikomis.

Kas gi galėjo sukurti tokio lygio pasaulinį sąmokslą? Leonardo Gorovicas pagrindiniu idėjos autoriumi ir įgyvendintoju įvardija Deividą Rokfelerį, kurio pavardė ir taip jau figūruoja daugumoje pasaulinio lygio sąmokslų.

„Deivido Rokfelerio trestas, kuriame dalyvauja ir eilė galingiausių Volstryto partnerių, įskaitant tokius, kaip media-magnatą Rupertą Merdoką, Mortoną Cukermaną, Tomą Glouserį, o taip pat buvusį Niujorko Federalinio Rezervų Banko direktorių tarybos pirmininką Džerį Sprejerį, kaltinami ruošę ir suplanavę globalųjį genocidą", - FTB būstinėje kalbėjo Leonardo Gorovicas.

„Šis trestas kontroliuoja globalius biotechnologinius tyrimus ir technologijas". Tyrėjų nuomone, komercinę sveikatos apsaugą irgi praktiškai valdo jis, įskaitant ir beveik visišką žiniasklaidos pavaldumą, kuri naudojama šio nusikalstamo kartelio produkcijos ir paslaugų propagandai ir reklamavimui. „Šis trestas taip pat daro įtaką gamtinių ir farmakologinių preparatų rinkos reguliavimui, pagrinde naudodamas media-koncernų jėgas formuojant visuomenės nuomonę ir rinkodarą". – sako daktaras Gorovicas.

Tarp sensacingiausių Gorovico ir Kein tyrimo atradimų – pateikti dokumentai, neva įrodantys Silverstein Properties Inc. vadovo Larri Silversteino ryšį su rugsėjo 11 d. teroristinės atakos organizavimu ir farmacijos kartelio geopolitine ir ekonomine veikla, kurios tikslas – mažinti gyventojų skaičių. Pranešime tvirtinama, jog Larris Silversteinas, buvęs Pasaulinio Prekybos Centro Niujorke nuomotojas, davęs sutikimą dviejų jo pastatų detonacijai, yra pagrindinis bylos „9-11 Truth" įtariamasis. Šiuo metu Silversteinas yra biotechnologiniam trestui, kurį įkūrė Deividas Rokfeleris, skirtų patalpų bendrasavininkis ir nuomotojas.

„Jeigu šitie žmonės išsisuko nuo atsakomybės po daugiau negu trijų tūkstančių žmonių per 8 sekundes sunaikinimo 2001 metų rugsėjo 9 dieną, tai jie pilnai gali mėginti sunaikinti milijonus ar netgi milijardus žmonių visame pasaulyje, paskleisdami kompleksinę kiaulių gripo pandemiją,"- komentuoja savo liudijimą daktaras Gorovicas. „Aš meldžiuosi, kad mano atskleisti faktai padėtų išgelbėti milijonus gyvybių ir aktyvistams padėtų prisibelsti prie Barako Obamos, reikalaujant šių nusikaltimų prieš žmoniją teisinio tyrimo".

„Kada aš paskutinį kartą buvau susisiekęs su FTB, tai perspėjau apie artėjantį Sibiro opos protrūkį dar prieš savaitę iki to laiko, kai apie pirmuosius atvejus paskelbė spauda",- sako daktaras Gorovicas. „Tačiau jie sureagavo tik po 6 mėnesių. Šį kartą aš perspėju Teisėsaugą prieš mėnesį iki prasidedant pačiam baisiausiam genocidui per visą istoriją. Aš meldžiuosi, kad jie imtų nagrinėti mano pateiktus faktus ir pradėtų nuoseklų tyrimą ir gautų teismo nutartį apie masinės vakcinacijos prieš kiaulių gripą nutraukimą".

Tikėdamas beprecedentine šių duomenų kilme ir svarba, daktaras Gorovicas davė oficialius raštiškus parodymus oficialiai prisiekdamas, tam, kad kiti aktyvistai išplatintų šią informaciją ir perspėtų viso pasaulio valstybių vyriausybes, kad būtų sustabdyta masinė vakcinacija ir kiti netaptų nusikaltimo prieš žmoniją bendrininkais.

Peržiūrų: 4972 | Pridėjo: virgis | Reitingas: 5.0/3
Viso komentarų: 2
0  
1 kriptonas   (22.03.2011 23:07) [medžiaga]
Seip del vakcinu sutinku.... Pats vaikysteje esu nusimuilines nuo kazkokios vakcinos. Ir nieko,gyvenu. Va del gripo. Nebesergu juo 15 metu. Ne tame,kad neuzsikrieciu.As netgi priesingai,bunu su tais zmonesmis,kurie ja serga ir geriu arbata is ju puoduko. Aisku mano patys geriausi vaistai nuo jo yra cesnakas ir svogunas. Nebutu gyvenimo,jei ju nebutu.... Va nuo erkinio ensefalito,gal cia laime....,kamet pasigaudavau po 4-5 erkes i metus. Kartais vos ne plaukai pasisiausia,kad galiu pasigauti kokia liga... Bet jau 23 metai sveikas. Kartais akivaizdu,kad vos ne uz piniga mes parduodam savo dusele.... Nuo vaikystes vaiku pirma ismokom,kad piniga uzsidirbti turim... O dabar perkam Monopolio zaidima. smile Tendencijos islieka.....

0  
2 LYNXX   (05.05.2011 11:43) [medžiaga]
rusų mokslininkai padarė išvadas kad jei žmogus yra linkęs sirgti ta liga nuo kurios skiepijasi tai jis visvien ja gali susirgt-ar skiepysis ar ne, priešingai pasiskiepijus kaip tik didėja tikimybė susirgti.
Pati ne sykį stebėjau kaip po erkės įkandimo lieka "raudoni blynai" ir nieko, kam po kelių dienų kam po savaičių praeina. jei imunitetas normalus, organizmas viską pats sutvarko. manau daugelis medikų, nepraradusių sveiko proto patvirtintų tai iš savo patirties. o iš vaikų ką daro kraupu-tik gimusius užbado privalomom vakcinom nuo 5-6 ligų. atsisakysi-lauk problemų.šitaip ir mus pašventino. po to dukra nieko valgyt negalėjo, motinos pienui ir tam alergija buvo. ar tai normalu?? o kur dar vakcinos gripo, erkių, vėjaraupių, kainuojančios net ir virš šimto litų,kurias medikai labai maloniai pasiūlo, primena kad jos labai geros, naujoviškos, išvalytos..norisi keiktis ir tik spėk tarp visko laviruot..amžinoj budėjimo būsenoj..

Имя *:
Email *:
Код *:
Tinklapio meniu
Įėjimo forma
Paieška
Kalendorius
«  Kovas 2011  »
PRANTTRKETPENKTŠEŠTSEKM
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Užrašų arhyvas
Statistika

Tinkle viso: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0