Pirmadienis, 25.09.2023, 18:31
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

Pagrindinis » 2011 » Lapkritis » 24 » Gyvybės vėjas
15:09
Gyvybės vėjas

Gyvybės vėjas

 Li Kerolo knygoje "Partnerystė su Dievu” kalbama apie tai, kad mūsų DNR įdiegta programa savęs atjauninimo, savęs išgydymo ir netgi organų ar kūno dalių regeneracijos. Taigi mes ne kiek ne prastesni už driežus, kurie tuo naudojasi pastoviai. Ir dar daugiau, į mus įdiegta programa su 920 metų gyvenimo trukme, ant tiek paskaičiuotas fizinis kūnas.

Bet visos šios programos buvo užblokuotos, kadangi mūsų tikslas buvo nusileisti į kuo žemesnius tankius ir ten gauti patirtį, Čia dar galima pridėti ir mėsos valgymą, alkoholį ir t.t. Todėl kuo greičiau mes mirdavome ir vėl iš naujo gimdavome, tuo ta patirtis greičiau didėjo.

Tačiau dabar mes grįžtame atgal į aukštas vibracijas ir mums jau nebereikia blokuojančių programų, mėsos ir kitų dalykų. O kad ten galėtume egzistuoti reikia pakelti vibracijų dažnį, sumažinti fizinio kūno tankį. Ar tai įmanoma?

Pasirodo galima, bet tam reiks gana daug energijos. O svarbiausia turi būtų ypatinga aukštų dažnių energija. Tai, kad tokia energija ateina ir mus jau pasiekė, galima pastebėti iš Žemės planetos pagrindinio rezonansinio dažnio,dar vadinamo Šumano rezonansu, pastovaus didėjimo.

Šumano rezonansas – kvazi stovinčios (kvazi - beveik) elektromagnetinės bangos, egzistuojančios erdvėje tarp žemės paviršiaus ir žemutinių jonosferos sluoksnių 55 km. aukštyje. Tos bangos sudaro harmonikų rinkinį  nuo 6 – 50 Hz ribose.


Panagrinėkim matavimų duomenis atliktus skirtingais metais, tai yra 2007 ir 2010.


Atkreipkite dėmesį kad vidutinis dažnis pirmos (pagrindinės) 2007 metais buvo kiek mažiau 7,8 Hz, o 2010 jau daugiau 8 Hz. Antroji harmonika išaugo dar daugiau (13,9 iki 14,2 Hz) Tai ne tiek mažai, kaip atrodo, tuo labiau kad augimas vyksta su pagreitėjimu. 2012 metais pirmos pagrindinės dažnis gali išaugti iki 10Hz pagal vienus šaltinius ir iki 13 pagal kitus.

Pagal Gregg Braden (http://www.greggbraden.com/)

Šumano dažniui pasiekus 13Hz įvyks mūsų planetos perėjimas į naują vibracijų lygį.

Ar veikia tai žmogų? Žinoma, dar kaip veikia. Nes žmogaus smegenų biosrovės sąveikauja su pagrindiniu Žemės vibraciniu dažniu (kuris kažkada buvo 7,8 Hz), esančia tarp Žemės paviršiaus ir žemutinių jonosferos sluoksnių. Normaliose fizinėse sąlygose žmogaus smegenų bio potencialų dažniai yra Šumano rezonanso ribose, todėl sistema „žmogus-supanti aplinka"  yra pusiausvyroje.


Dabar įsivaizduokite, kad sistemos dalis (supanti aplinka), perėjo į padidintą vibracijų dažnį. Kas tada lieka daryti žmogui? Kad vėl įeiti į pusiausvyra su supančia aplinka, jam reikia pakelti savo fizinio kūno žemų vibracijų dažnį.

O kas bus pakėlus vibracijas? Krajonas sako: „Vibracijų pokytis veda prie atstumo tarp atomo dalelių pasikeitimo. Galima gauti tokį vibracijų dažnio dydį, kuris bus gana aukštas, atstumai tarp atomo dalelių bus atitinkamai reikiamu būdu sureguliuoti, bet fizinio objekto išoriniai matmenys išliks tokie patys. Galima pakankamai plačiai varijuoti atstumais tarp atomo dalelių, kol pasieksime išorinės formos matmenų pokytį."

J.I. Rerich (http://www.icr.su/rus/family/hir/) rašė apie žmogiškų kūnų tankio sumažinimą, kaip savaime suprantamą būtinumą, kuris vyks pereinant į šeštą rasę. „Artėjant prie šeštos rasės, audiniai retės savo tankiu ir artės prie subtilaus astralo."

Šiuolaikinis kiniečių filosofas Li Chongži savo knygoje apie rytų  senovės filosofiją rašė apie žmogaus kūno tankio sumažinimą. „Jei žmogaus organizmo ląstelės turės žymiai aukštesnį energijos lygį, tokiu būdu persitvarkęs žmogaus kūnas galės egzistuoti kituose išmatavimuose."

Krajonas sako, kad aukštų dažnių energijos, kurios pradėjo ateiti XX amžiaus pabaigoje, nuėmė blokuotes nuo mūsų DNR esančių universalių programų ir davė leidimą mūsų ląstelėms keistis. Ir kad mums reikia sugebėti aktyvuoti tas programas, ne tik išgijimui ir atjaunėjimui, bet ir kūno tankio sumažinimui.

Ypatingai aukšto dažnio bangos. Jų vibracijų dažnis didžiulis, nuo 30 milijardų iki 300 milijardų per sekundę (30-300 GHz), o bangos ilgis nuo 10 iki vieno milimetro. Jas ir vadina ypatingai aukšto dažnio milimetrinėmis bangomis.

Kaip nustatė mokslas, tokių bangų šaltinis Žemėje yra tik gyvi organizmai ir kai kurie kristalai. Į jas žiūrima kaip į saulės ir žvaigždžių spektro dalį – reliktinį spinduliavimą, kurio poveikyje atsirado pirmi gyvi organizmai. Tokį spinduliavimą galima pavadinti gyvybės bangomis, Visatos bioritmu. Ateityje, vystantis organizmams, atsirado būtinumas apginti juos nuo kitos, saulės energijos spektro, dalies – radioaktyvių, ultravioletinių ir kitų spinduliavimų. Žemė pradėjo saugotis nuo jų atmosferos sluoksniu, ko pasekoje buvo priversta atsitverti ir nuo reliktinių bangų. Kosminės kilmės milimetrinės bangos, praktiškai sugeriamos atmosferos ir Žemėje yra labai silpnas, „nulinis" pagal intensyvumą, tų bangų natūralus fonas. Tai buvo iki tol, kol praeito šimtmečio pabaigoje į planetą pradėjo eiti aukšto dažnio energetiniai srautai.

Elektromagnetinės bangos ypač aukšto dažnio diapazone (30-300 GHr), kuriuos skleidžia gyva ląstelė organizme, vaidina informacinį-valdantį vaidmenį, aktyvuojant ir palaikant atstatomuosius procesus.

Mokslininkai mano, kad bioritmai savo vystymosi procese, sukūrė nuosavus informacinius kanalus, gyvybinių procesų valdymui būtent tokiame diapazone, kuris neužkemšamas išorinėmis bangomis. Tai yra ląstelių spinduliavimas milimetrinėmis bangomis ne atsitiktinis.

Šių milimetrinių bangų ypatumą sudaro tai, kad jos veikia organizmą ne energija, o informatyviai. Milimetriniame diapazone kvanto energija labai maža, todėl ji nedaro įtakos netgi pačiam silpniausiam cheminiam ryšiui. Milimetrinės bangos sugeba įtakoti tik molekulių sukimosi laisvės laipsnį.  Toks poveikis yra informacinis ir pasireiškia jis torsiniais laukais.

Mūsų organizmą galima palyginti su orkestru, kur kiekvienas instrumentas turi atlikti savo partija, bet būti harmonijoje su kitais instrumentais. Taip ir visos mūsų organizmo sistemos, ląstelės sveikoje būsenoje yra harmonijoje (rezonanse) vienas su kitu. Kaip tai suprasti?

Bet kuri gyva ląstelė turi nuosavą  elektromagnetinį lauką ir generuoja bangą su atitinkamu (baziniu) dažniu. Kada laukų dažniai sutampa, ląstelės įeina į rezonansą, keičiasi informacija, energija, medžiagomis, pripranta viena prie kitos ir supranta viena kitą.

Jei koks nors organas savo darbe nukrypsta nuo normos, tai yra skleidžia falšą, tada ir atsiranda liga.

Reikėtu pabrėžti svarbų vandens vaidmenį organizme (vanduo organizme struktūriškas), kuris vandenilio ryšių pagalba, vykdo informacijos apsikeitimo procesą tarp ląstelių,  atitinkamu greičiu. 

Mokslininkai pastebėjo ląstelių, aukšto dažnio spinduliavimo generavimo, savybę. Kol organizmas randasi normalioje būsenoje, toks spinduliavimas negeneruojamas.

Bet, kai tik organizme atsiranda kokia nors patologija, kuri surišta su ląstelės membranos vibracijos dažnių trukdžiais, ląstelė pradeda generuoti, skirtingas nuo bazinio dažnio, patologines vibracijas. Suyra rezonansas.

Bandydama atsispirti  nuo jai svetimo pažeminto dažnio lauko, ląstelė duoda nelaimės signalą, pavyzdžiui „rėkia", „Duokit Natrio", be to „rėkia" savame, baziniame diapazone. Ir jei kitos ląstelės ją išgirdo, jos tuoj pat ateis į pagalbą. Tai yra, esant patologijai įvyksta ląstelių savi organizacija, jos draugiškai pradeda daryti aukšto dažnio virpesius. Serganti ląstelė tame diapazone gauna pagalba iš kitų ląstelių ir dėka rezonanso, susidoroja su negalia. Taip pavyzdžiui užgyja sumušti kelėnai, įpjovos ant rankų ir panašiai.

Kyla klausymas, kodėl  iš vis atsiranda vieni ar kiti patologiniai pokyčiai organizme, jei ląstelės momentaliai gali organizuoti „gelbėjimo tarnybą"? Kurgi tada būna ta „greitoji pagalba?".

Ir štai čia, mes galime dėkoti sau, taip sakant. Nenoras skaitytis su Kūrinijos Harmonijos Dėsniu, technogeninis poveikis planetai, atvedė prie atmosferos elektros laidumo pokyčių, spinduliavimo didėjimo, pripildė pasaulį elektromagnetiniu „smogu" ir į milimetrinį diapazoną, kuriame bendravo tik ląstelės, pradėjo veržtis trukdžiai.

Būtinas gyvybei, aukštų dažnių milimetrinis signalas pradėjo būti slopinamas technogeninio triukšmo. Todėl reguliavimosi procesai ir sutrinka, nustoja generuoti aukšto dažnio virpesius ir nesiima „skubių gelbėjimo priemonių". Ląstelės negirdi „rėkimo" iš savo kolegų  dėl pagalbos.

Ar nėra kokios nors galimybės sustiprinti signalą?

Pasirodo yra. Dar praeitame šimtmetyje akademikas N.D. Deviatkovas(http://www.cplire.ru/koi/Devyatkov/index.html)  tuo domėjosi. Po pusės amžiaus jis sugebėjo teoriškai ir bandymais įrodyti dėkingą tų bangų poveikį žmogaus organizmui.

Tyrinėjimai įrodė, kad pridedant išorinį elektromagnetinį spinduliavimą milimetriniame diapazone, sugebama sustiprinti nuosavą sergančios ląstelės virpesį ir tai jei leidžia garsiai „surėkti" . Ląstelės išgirs signalą ir draugiškai puls  padėti. Liko tik sukurti prietaisą, kuris atliks garsiakalbio vaidmenį ir galėtu susiderinti su tuo signalu, kurį siunčia serganti ląstelė. Bet ląstelės skirtingos ir ligos skirtingos, todėl aišku signalai bus skirtingi, o prietaisui reikia tiksliai "papulti” į ląstelės spinduliuojamą dažnį.

Į prietaiso kūrimą įsitraukė vis daugiau organizacijų. Rusijos specialistų grupei "СЕМMЕД” (fizikai, matematikai, programišiai, biologai, medikai) (http://cemmed.ru/), pavyko sukurti, adaptuoti ir įdiegti į medicinos praktiką, iš principo naują, ypatingai aukštų dažnių aparatą, kuriame gydomuoju veikiančiu faktoriumi buvo pasirinktas, ypatingai aukšto dažnio žemo intensyvumo elektromagnetinis spinduliavimas. 

Specialistams pavyko sukurti nuostabų ypatingai aukštų dažnių generatoriaus elementą, puslaidininkį, kuris sudarytas iš Silicio (SI) ir Germanio junginio. Jis ir atlieka virpesių sužadintojo funkciją tame generatoriuje. Jo ypatumą sudaro individualus susiderinimas su skleidžiamais dažniais. Aparatas turi gana platų paleidimų dažnių diapazoną ir pasileidžia būtent tame dažnyje, kurį sugauna.

Todėl, jam nesvarbu kuri ląstelė serga ir kokį signalą ji skleidžia. Generatorius nusistato į bet kurį signalą, ateinantį iš sergančios ląstelės ir sustiprina tą dažnį. Pavyzdžiui vėl sakysim "Duokit Natrio”. Kitos ląstelės išgirsta ir pagalba suteikiama.

Bet gavusi pagalba, serganti ląstelė keičia savo signalą, jei jau nebereikia "natrio”, o reikia jau kažko kito, pavyzdžiui deguonies. Tuo atveju ypatingai aukštų dažnių generatorius susiderina su nauju signalo dažniu ir vėl jį sustiprina. 

Šių generatorių pagrindu buvo sukurti prietaisai: Triomed (http://triomed.cemmed.info/) ir CGI harmonizatoriai. (http://garmonizator.info/) O tų prietaisų pagrindu, sukurta nauja medicininė technologija BioTrEM  - technologija (biologinė, elektromagnetinio lauko, transmutacija) Transmutacija – tai signalo, informacijos perdavimo būdas.


 BioTrEM  - technologija – medicininė technologija, atkurianti gyvos ląstelės virpesius. Realiame laike "sekami” organizmo pokyčiai, momentaliai keičiami poveikio į organizmą parametrai, dėka pastovaus biologinio atgalinio ryšio, garantuotai realizuojasi biorezonansas. Faktiškai organizmas pats save gydo, reikia tik jį pastūmėti į tai.

Kadangi esant tokiam gydymui nieko pašalinių (net temperatūros, kuri pavojinga esant augliams) nepatenka, šis metodas yra tarsi dovana žmonijai.

Kaip veikia TrioMed. Kompanijos prezidentas pasakoja. Pakanka paleisti generatorių ir organizmas toliau pats susigaudys, kas jam toliau reikia gydyti. Iš tikro daktaras ar net pats ligonis gali suklysti apsirikti. Pavyzdžiui skauda ranką, o dėl to gal kalta širdis. O pats organizmas niekada nesuklys. Jis gydys būtent tai kas reikia.


Kompanijos Prezidentas papasakojo įdomų atliktą eksperimentą su stafilokoku, nuo kurio dažnai kenčia ypač jaunimas, kai veidas pasidengia spuogais. Panaudojus Triomed, liga gan greitai buvo įveikiama. Bet specialistai atliko bandymą. Tam jie patalpino stafilakoko kultūrą į Petri indą ir pradėjo veikti ją tuo pačiu prietaisu, bet jokio efekto nepastebėjo. Tai dar kartą įrodo, kad organizmas pats save gydo.

Prezidentas taip pat buvo užklaustas, ką jis galvoja apie Krajono skelbtą informaciją, programas, esančias mūsų DNR.

Kiek pagalvojęs jis atsakė. Kaip fizikas jis prileidžia tokią galimybę, kad vibracijų pakėlimas gali vesti prie fizinės medžiagos išretėjimo (tankio sumažėjimo). O kas liečia atsijauninimą ir išsigydymą, tai jau tikrai yra kažkas panašaus.

Panašia tematika dirbo ir mokslininkai iš Novosibirsko, ypatingai aukšto dažnio spinduliavimu infroraudoname diapazone poveikį į vandenį, su specialiai sukurtų halografinių technologijų pagalba.

Akademikas Kazancevas rašo: "Šios technologijos panaudojimas leis visoms gyvoms būtybėms žemėje, tame tarpe ir žmogui, tiesiogiai įsisavinti kosminę energiją, paverčiant ją savos gyvybinės veiklos energija.”

МНИИКА mokslininkai (http://www.isrica.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=10) nustatė eksperimento būdu, kad protonas turi giminingą DNR konfigūraciją. Protonas – tai vandelio atomas, kuris sudaro Mendelejevo cheminės lentelės pagrindą,  pasirodo ir biologinės gyvybės pagrindą taip pat.

Mokslininkų nuomone, biologinių sistemų imlumas, saulės protonams, elektronams ir neutronams, apsprendžia senėjimo procesų greitį ir gyvenimo trukmę. Viena iš pagrindinių senėjimo priežasčių – vandenilio protonų nepakankamumas. Tai veda prie vandenilinių ryšių DNR molekulėje pokyčių ir baltymų sintezės sulėtėjimo. Su metais stiprėja neorganinių protonų deficitas ir organizmas pereina prie organinių protonų naudojimo. Deficito kompensacijai pradedami naudoti baltymų, amino rūgščių, pigmentų protonai. O tai reiškia organizmo degradacijos (senėjimo) fazės pradžią, jautrumo sumažėjimą saulės ir kosminiams energijos srautams. Organizmas praranda galimybę pasipildyti papildomai.

Ar yra išeitis? Žinoma. Pasirodo jau yra sukurtas ir išbandytas  prietaisas  "ТРОДР-1", (http://www.isrica.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=7)skirtas vandens apdirbimui, užtikrinančio organizmo prieigą prie saulės protonų srauto. Vanduo apdirbamas spinduliuojant jį ypatingai aukštu dažniu infroraudoname diapazone. Tyrimų rezultatai davė teigiamus rezultatus, visų organų senėjimo procesai žymiai sulėtėja, o kas svarbiausia, tai leidžia efektyviai išnaudoti kosminį spinduliavimą ląstelių maitinimui.(http://www.isrica.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=6) ИХРАН -(individualus, hrono-rezonansinis analoginis nešėjas) tai naujas bio informacinis produktas, leidžiantis sulėtinti senėjimo procesus.

Šio komplekso veikimo esmę sudaro informacinio hrono rezonanso principas, leidžiantis aktyvizuoti, psichofiziologinius, intelektualius ir kūrybinius organizmo rezervus.

Klasikinis žmogaus foto portretas, atliktas pačiame jo jėgų žydėjime, turi savyje subtilę hrono rezonansinę struktūrą. Ta struktūra gali būti „sujungta su dabartim" , sustiprinta ir įnešta į halografinį nešėje.

ИХРАН komplekso halogramos įrašo procedūra sudaro informacijos pernešimas iš foto portreto į bio informacinę sritį, esančią ypatingoje hrono informacinėje erdvėje – Kozirevo erdvėje.(http://www.univer.omsk.su/omsk/Sci/Kozyrev/vsp0.win.htm) Tos erdvės savybės ir naujų technologijų galimybės leidžia sujungti viename taške „praeitį, dabartį ir ateitį" garantuojant žmogaus sveikatos grįžimą.

Filmukas apie bandymus su Kozyriavo veidrodžiais


Žmogaus galimybė pereiti nuo organinio maitinimosi prie autotrofinio, kitaip sakant, maitintis kosmine energija, tampa reali. O toks maitinimasis mus taip aktualus pereinant į aukštesnius tankius, aukštesnę evoliucijos spiralės viją.


Taigi, ypatingai aukšto vibracijos dažnio bangos,yra būtent tos bangos, kurios aktyvuoja mūsų DNR esančias išgijimo, atjaunėjimo, išretėjimo ir perėjimo į kosminį maitinimąsi programas.     

Būdai pilnai išgyti, nenaudoti mums peršamos chemijos, kuri daugiau atneša žalos nei naudos, yra atrasti. Telieka jais naudotis ir įvykdyti sielų lygyje duotus pažadus. Keista, kaip dar juos nespėjo uždrausti oficialioji medicina. Juk tuo atveju nebereiks tiek gydytojų ir farmacininkų...

Su pagarba ir meile

 

Peržiūrų: 6769 | Pridėjo: virgis | Reitingas: 5.0/3
Viso komentarų: 11
0  
1 valdismartin   (24.11.2011 21:07) [medžiaga]
kaip juos isigyti? smile

0  
2 xMx   (24.11.2011 21:14) [medžiaga]
Manau iš Rusijos parsisiūst, ir tai už gan nemažą sumelę:(manau gali būt ~400-1000lt jei ne daugiau). Rusai te gerai pelnos šitais daikčiukais. Pats esu pirkęs kaiką panašaus. Bet efektyvumas tikrai ne toks, kaip jie reklamuoja. Bet apie šiuos prietaisus nieko negaliu pasakyt( galbūt jie veiksmingi)

0  
3 valdismartin   (25.11.2011 07:42) [medžiaga]
reik vistiek isbandyti smile bet nerandu kur galima perziureti kaina ir t.t. kas zino? gal kas bande?

0  
4 geras   (25.11.2011 08:16) [medžiaga]
jeigu dar esate kazkuo nepatenkinti is savo gyvenimo siulyciau nueiti prie veidrodzio, ten paziureje pamatysite geriausia "irengini" pasiekti laimei ir harmonijai ;)

0  
5 virgis   (25.11.2011 08:33) [medžiaga]
Pirkimui
http://energysea.ru/index.p....lang=en
Kaip matot kainos kandžiojasi, bet galima pirkti pavyzdžiui kolektyviai, grupėmis

0  
6 Stepas   (25.11.2011 19:22) [medžiaga]
SEM technika realiai pirma syki isvydau pas naturopata Malovicko.Tuo metu sio aparaciuko kaina buvo apie 20.000 rubliu-1800Lt.Bet kazkodel susilaikiau nuo jo pirkimo.Gano kristalas nuskaito informacija nuo kuno tam tikros vietos-sakykim rieso,palaikant 7nias minutes,per tiek laiko kraujas padaro pilna "rata"kunu ir atjungus dedamas ant problemines vietos.Rezonatoriai yra keliu rusiu,bet galima isigyti ir plataus diapazono... http://www.semtech-m.ru/ ,http://www.cem-vcem.ru/.Sitame rasite daug idomios pacio profesoriaus Gorodiskyj informacijos http://cem-tech.info/ ir kaip uzsisakyti.

0  
7 Igo   (25.11.2011 19:41) [medžiaga]
Visa tai yra ramentai,kaip ir tabletes ar maisto papildai,reikalingi tam tikru momentu,kad zmogus siek tiek pasveikes galetu ijungti savo GALIAS,nes prie visko yra priprantama-duoki fermentu is isores-ir kasa nustos dirbti-iseis atostogu...)))Vienas is pavyzdziu,savo vidiniu galiu realizavimo yra kad ir Chose Silva metodas,naudojant vizualizacija(tuo paciu uzsakant TEN,o veliau ,gaunant CIA).Tai vis minties darbas su subtilia materija...

0  
8 valdismartin   (28.11.2011 06:48) [medžiaga]
tai primaterelizuok naujus dantis, issaugs nauji, nuostabu. Arba kitam zmogui primaterilizuosi, kad ataugtu apipjaustytas organas, vietoj skyles.
Greiciau pasensi, nei ta padarysi.

0  
9 sofija   (28.11.2011 17:54) [medžiaga]
Tai eilinis reklaminis rolikas. Dar viena panacėja nuo visų ligų. Kažkodėl visai nekelia pasitikėjimo

0  
10 Almiasas   (02.12.2011 13:29) [medžiaga]
Kaip tik vakar peržiūrėjau filmuką apie bandymus su Kozyrevo veidrodžiais, ypač patiko pradžia, kur įkišus lapelį su užrašu į veidrodinę cilindro formos talpą sakoma, kad vyko tiesiog neįtikėtini reiškiniai.
Tai aš pagalvojau:

1. Skardinės talpos iš aliuminio ir plieno masiškai naudojamos fasuojant konservus, alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus, kremą ir kitus produktus. Ypač daug tokių talpų sukraunama prekybos centruose. Tai kodėl virš kokių Maksimų nenutinka nieko panašaus ? O gal vis dėlto nutinka... smile

2. Kam reikalingas labai brangus Kozyrevo veidrodis, jeigu galima kur kas pigiau pasigaminti Almiaso veidrodį :). O padarykime taip: Nueikime, jei turime galimybę į prekybos sistemą PROMO Cash and Carry (buvusi SANITEX Cash and Carry). Ten nusipirkime gana nemažą ruloną aliuminio folijos (tokią naudoja kebebų kepėjai savo produkcijai įvynioti). Taip pat raskime klijų, kurie gerai liptų prie aliuminio folijos (gal kžkas iš mastikos KN-3 ar Moment tiktų, čia reiktų jau bandyti). Dar paimkime didelių kartono lapų. Iš kartono lapų pagaminkime reikiamą konstrukciją, ją apklijuokime aliuminio folija - ir turėsime Almiaso veidrodį už ~200 Lt kainą. Sėkmės.

3. Virtuvės plautuvės neretai būna nerūdijančio pleno cilindro formos, virtuvės puodai irgi pas dažną nerūdijančio plieno, cilindro formos. Tai labai paprasta tenai įkišti galvą smile

Sėkmės eksperimentuose :). Nor kažin ar kas nors mane jau beperskaitys... sad

0  
11 GREATGUMBALA   (18.10.2012 22:47) [medžiaga]
jei jums reikia gauti turtingas, taip pat gauti jūsų vyras ar moteris susisiekti su manimi dėl greatgumbala@gmail.com

Имя *:
Email *:
Код *:
Tinklapio meniu
Įėjimo forma
Paieška
Kalendorius
«  Lapkritis 2011  »
PRANTTRKETPENKTŠEŠTSEKM
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Užrašų arhyvas
Statistika

Tinkle viso: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0