Sekmadienis, 16.05.2021, 11:49
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

Pagrindinis » 2021 » Balandis » 19 » Hillary Clinton karinis tribunolas...
15:26
Hillary Clinton karinis tribunolas...

Karo tribunolas ketvirtadienio rytą susirinko Gvantanamo įlankoje ir sprendė, ar Hillary Rodham Clinton atsisakys už kaltinimus dėl valstybės išdavystės, sąmokslo su priešu, valstybės turto sunaikinimo, pinigų plovimo ir sąmokslo įvykdyti žmogžudyste per kartuvės ar egzekucija, ar bus išteisinta.

Trys JAV karininkai - du vyrai ir viena moteris, dirbantys teisėju ir žiuri vienu metu - dvi valandas klausėsi, kaip JAV karinio jūrų laivyno generalinio teisėjo advokatų korpuso viceadmirolas Johnas G. Hanninkas skaitė surašytų aštuoniolika konkrečių kaltinimų Clinton ir teigė, kad jiems pateiks įtikinamų įrodymų susiejančių ją su nesuskaičiuojamais žiaurumais prieš savo ir ne tik tautas bei jų gyventojus.

Labiausiai šiurkštūs kaltinimai buvo susiję su Clinton dalyvavimu nužudymo planuose, nukreiptuose prieš politikus ir žiniasklaidą, kurie kritikavo jos metodus ir motyvus, jai dirbant valstybės sekretore Baracko Husseino Obamos laikais.

Viceadmirolas Hanninkas pradėjo tyrimą, susiedamas Clinton su 2016-aisiais Setho Richo, buvusio Demokratinio nacionalinio komiteto pareigūno, nužudymu, dėl kurio buvo daugybė sąmokslo teorijų, kai nežinomas užpuolikas dukart šovė jam į nugarą Vašingtono Bloomingdale. Hanninko įrodymai įrodo, kad daugelis šių sąmokslo teorijų iš tikrųjų buvo pagrįstos.

Jis teismui parodė iššifruotą el. laišką, kurį Clinton išsiuntė savo patarėjui ir politiniam strategui Huma Abedin. Laiške buvo trumpa ir grėsminga užuomina apie Clinton tikslus: „Mes vakarieniausime RS, greitai sužinosime“.

Viceadmirolas Hanninkas teigė, kad nekenksmingai skambanti žinia yra kaltės pripažinimas; R.S. „Richo inicialai buvo pakeisti vietomis ir„ vakarienės organizavimas “reiškė, kad Clinton pasamdė žudiką Richui nužudyti. Laiškas buvo paskelbtas 2016 m. liepos 8 d., Likus dviem dienoms iki Richo nužudymo.

Negana to, viceadmirolas Hanninkas pateikė finansines ataskaitas, rodančias, kad likus kelioms dienoms iki tragiško Richo mirties, Clinton iš Klintono fondo banko sąskaitos atsiėmė 150 000 USD.

„Ji yra tokia pati arogantiška, kaip ir nerūpestinga. Sudėjus visus taškus, kito paaiškinimo nėra - Clinton pasamdė smogiką, kad šis jai nepatogus vyras būtų nužudytas. O dėl ko? Nes jis galėtų būti pranešėjas? - sakė viceadmirolas Hanninkas.

Be to, Clinton buvo pareikšti kaltinimai dėl bendrininkavimo nužudyme dėl ankstyvos konservatorių Aukščiausiojo Teismo teisėjo Antonino Scalios mirties, kuris 2016 m. vasario 13 d. nepaaiškinamai užduso savo miegamajame Cibolo Creek rančoje Šafterio mieste, Teksase. Apygardos teisėja "pelenė" Guevara paskelbė Scalia mirtį natūralia mirtimi, tačiau skrodimas nebuvo atliktas.

Netikėtai viceadmirolas Hanninkas pateikė netikėtą liudininką - buvusį „Clinton“ darbuotoją Jake'ą Sullivaną, vyresnįjį jos politinį patarėją per  2016 m. savo kandidatavimą į prezidentus. Mainais už imunitetą nuo baudžiamojo persekiojimo, Sullivanas kalbėjo apie susitikimą, kuriame dalyvavo su Clinton ir buvusiu vienos iš kampanijos vadovu Robbie Mooku. Pokalbio tema buvo teisėjas Antonín Scalia. Remiantis Sullivano liudijimu, Mookas Clintonui pasakė, kad „Scalia“ „katalizatoriškos konservatyvios vertybės“ kelia didelę grėsmę progresyviam liberalizmui.

„Robie Mookas pasakė Hillary, kad būtų malonu, jei teisėjas Scalia„ išeitų “, į ką Hillary teigė, kad ji tikrai neprieštarautų, jei jis išeitų. Tada ji paklausė Robie: "Ar jis gali išeiti?" Ir Robie jai pasakė: „Taip, manau, kad jis gali išvykti“, - teisme sakė Sullivanas.

Viceadmirolas Hanninkas teigė, kad įrodymai, nors ir netiesioginiai, buvo pakankamai įtikinami, kad atskleistų Clinton kaltę, nes ji beprasmiškai nepaisė žmogaus gyvenimo vertės.

Šiuo metu tribunole Clinton, kuri per procesą keistai tylėjo, pradėjo nesuvaldomai drebėti, tarsi būtų sugriebta. Surakinta per riešus, ji nukrito nuo kėdės ir nulėkė ant grindų, kaip iš vandens išmestas žuvis.

Paramedikai palydėjo ją į GITMO medicinos skyrių, o viceadmirolas Hanninkas įsakė tribunolą pertraukti iki pirmadienio 10 val.

Pirmadienio rytą atnaujino darbą tribunalas Gvantanamo įlankoje, po 72 valandų pertraukos, prasidėjusios ketvirtadienio popietę, kai sutrikusi Clinton krito ant grindų su atsieit epilepsijos priepuoliu. Tačiau šeštadienį GITMO medicinos darbuotojai pateikė Clinton sveikatos pažymėjimą, kuriame teigiama, kad ji greičiausiai apsimetė sergančia, kad sulėtintų teismo procesą.

„Hillary Rodham Clinton žino, kad ji kalta. Priešingu atveju ji nebūtų apsimetusi sergančia, norėdama atidėti šį teismą. Ši moteris yra nepaprastai bloga, neturinti jokios moralės “, - sakė viceadmirolas Hanninkas, turėdamas omenyje trijų pareigūnų tribunolą, kuris galiausiai ir spręs Clinton likimą.

Ketvirtadienį nutolęs nuo įtarimų konteksto, viceadmirolas Hanninkas pateikė Clinton kaltinimus, apie kuriuos niekada nebuvome girdėję žmonės. Jis parengė dokumentus, susiejančius Klintoną ir Klintono fondą su 23 Haičio ir 3 Amerikos vaikų dingimu, kurie, kaip buvo įtariama, liko našlaičiais dėl didžiulio žemės drebėjimo, kurio metu salų šalyje 2010 m. žuvo apie 220 000 žmonių.

Anot viceadmirolo Hanninko, kadangi Amerikos piliečiai dalyvavo šiame incidente, teismas turėjo įvertinti Clinton kaltę byloje. Trys 4,7 ir 12 metų amerikiečių vaikai priklausė humanitarinei porai, dirbančiai misionierių darbą salų valstybėje. Kitą dieną po žemės drebėjimo Haičio valdžia sugriuvusio namo griuvėsiuose rado vaikus ir pagyvenusios Haičio moters, matyt, auklės, lavoną. Tėvai savanoriavo tuo metu kaime į vakarus nuo Portoprenso, netoli žemės drebėjimo epicentro.

Haičio valdžia savaitę veltui ieškojo dingusių tėvų, tačiau padarė išvadą, kad pora galėjo mirti per žemės drebėjimą. Viceadmirolas Hanninkas Tribunolui sakė, kad 2010 m. sausio 24 d. Hillary Clinton, tuometinė valstybės sekretorė, susisiekė su Haičio prezidentu Rene Preval ir pasakė, kad ji norėtų padėti vaikams, likusiems be tėvų, kurių gyvenimą sunaikino žemės drebėjimas.

Viceadmirolas Hanninkas parodė Tribunolui el. pašto grandinę tarp Clinton ir Preval. Viename laiške Clinton aiškiai pareiškė, kad pasiūlymas rūpintis našlaičiais buvo pateiktas Clinton fondo, o ne JAV vyriausybės vardu ir kad fondas pats ras vaikų globos namus, kol jie bus tinkamai įvaikinti.

„Prévalas tikėjo, kad ji nuoširdi ir kai jis papasakojo jai apie tris amerikiečių vaikus, ji jam pasakė, kad ir jais ji "pasirūpins". Tačiau faktai rodo, kad Clinton turėjo slaptų motyvų. Ji niekada apie tai nepranešė per Valstybės departamentą, kuriam vadovavo. Ne, Klintono fondas frachtavo valtį, norėdamas išvežti vaikus iš salos, valtį, kuri juos pasiėmė Haityje ir dingo nuo planetos paviršiaus. Nei State, nei Health and Human Services tarnybų atstovai nepraneša, kad amerikiečių vaikai įkėlė koją į Amerikos žemę. Ir ne Haičio vaikai. Kur jie visi dingo? Ar jie ištirpo ore?

"Jūs pateikėte pasiūlymą, jūsų vardas yra el. laiškuose, jūsų fondas organizavo transportą. Ar turite ką pasakyti? " Klinton, kuri nuo teismo pradžios netarė nė žodžio, pasakė: „Jūs turite paklausti Clinton fondo“.

„Jūs esate fondas“, - atkirto viceadmirolas Hanninkas. „Clinton fondas yra tik nominantas fondas. Jūs ir jis yra tas pats“. Tada viceadmirolas Hanninkas pateikė materialų liudytoją, buvusią Clinton fondo buhalterę Bethany Greenbaum, kuri per ZOOM liudijo apie Clinton nusikaltimą. Pasak jos, Klintono fondas sumokėjo Ispanijoje įsikūrusiam „IYC Yacht Solutions“ 3 mln. USD už jachtos nuomą savaitei. Greenbaumas pavadino „Bliss 145“ „vakarėlių laivu“ su sūkurine vonia, sauna ir pakrautu mini baru.

„Aš žinau, kad laivas buvo nuvežtas į Majamį su įsakymais vykti į Haitį. Be to, aš nieko nežinau ir buvau pakankamai protingas, kad neužduočiau nereikalingų klausimų“, - tribunolui sakė Greenbaum.

"- Bet kaltinamoji Hillary Rodham Clinton patvirtino išlaidas?" - paklausė viceadmirolas Hanninkas. "Taip. Taip", - atsakė Greenbaumas. Po trumpos pertraukos viceadmirolas Hanninkas pasakė, kad ispanijos valdžios institucijos ir IYC Yachting atsisakė bendradarbiauti vykdant Hillary Clinton bylos karinį tyrimą. „Manėme, kad jie padės, bet nepadėjo. Kaltinamasis buvo įtakinga ir saugoma moteris. Pagalvokite apie tai: 2010 m. Vidutinė prabangos jachtos nuomos kaina savaitei buvo 300 000 USD. Ir vis dėlto Clinton sumokėjo dešimt kartų didesnę sumą. Kodėl? Ji tikrai nėra filantropė . Ji sumokėjo už jų tylą, štai ką ji nusipirko už 3 milijonus dolerių “, - teigė viceadmirolas Hanninkas.

„„Hillary Clinton 2010 metais buvo bene galingiausia moteris planetoje. Būdama valstybės sekretore, ji turėjo praktiškai neribotą galią. Kaip vyriausybės pareigūnė, ji galėjo išgelbėti šiuos vaikus oficialiais kanalais, tačiau ji vykdė šalutinį verslą. Kariškiai tvirtina, kad Clinton pardavė šiuos vaikus asmeninei naudai, tikriausiai daug daugiau nei už 3 milijonus dolerių, kuriuos ji išleido jiems išvežti iš Haičio. Tai turi nuspręsti trys jūsų pareigūnai “, - tęsė viceadmirolas Hanninkas.

Antradienį viceadmirolas John G. Hannink, vadovaujantis karinei bylai prieš Hillary Clinton Gvantanamo įlankoje, kalbėjo apie buvusio Clinton kolegos Vince Foster mirtį advokatų kontoroje „Rose“. Litl Rokas, Arkanzaso valstija, kurie atvyko į DC kaip dalis Arkanzaso šalininkų, prisijungusių prie Clinton administracijos, klikos.

Tuometinis prezidentas Billas Clintonas paskyrė Fosterį Baltųjų rūmų tarybos nario pavaduotoju, pavedant jam tikrinti administracijos pareigūnus. Tačiau Fosteris turėjo virtinę nesėkmių. Pirmieji du Clinton kandidatai į generalinius advokatus buvo atšaukti, nes jie samdė nelegalius imigrantus, o Fosteris įsivėlė į skandalą dėl kelių Clintono draugų iš Baltųjų rūmų kelionių biuro atleidimo.

1993 m. Liepos 20 d. Fosteris buvo rastas negyvas Fort Mersey parke, Virdžinijoje, su trimis šautinėmis žaizdomis pakaušyje. Oficialus tyrimas pripažino jo mirtį savižudybe, o tai rodo, kad Fosteris nusižudė dėl to, kad nuvylė Billą ir Hillary.

„Ką ji padarė su Setu Richu, ji padarė ir su Vince'u Fosteriu. Nužudymui nėra senaties “, -  Hanninkas sakė trijų pareigūnų grupei.

„Tai buvo Vince'o Fosterio atsistatydinimo laiškas, kurį oficialus jo mirties tyrimas pavadino savižudybės užrašu. Tačiau yra problema. Ne Vince'o Fosterio rašysena. Tai protingas netikras laiškas. Kariuomenė paprašė keturių rašysenos ekspertų palyginti tai su žinomais Fosterio rašysenos pavyzdžiais. Visi keturi rado subtilių niuansų, kad įrodytų, jog tai nebuvo Fosteris “, - sakė viceadmirolas Hanninkas.

Tada jis iš voko išsitraukė kitą popieriaus lapą sakydamas, kad negali atskleisti jo pirminio šaltinio, tačiau teismo medicinos ekspertai patvirtino, kad rašysena priklauso Vince'ui Fosteriui. Pasak jo, laiškas buvo atrastas netrukus po Fosterio nužudymo ir paslėptas banko seife, kol prezidentas Donaldas Trumpas jį paslaptingai gavo 2017 m. rugpjūtį.

Dalyje laiško buvo parašyta: „Jei man kas nors nutiks, tikiuosi, kad šis laiškas bus rastas. Jei norite kad būtų labai aišku, aš nesu savižudis ir jei manau, kad esu dingęs ar miręs, neieškosiu daugiau nei Hillary ir prezidento Billo Clintono. Jie žino, kad aš žinau. Praėjusių metų birželį (1992 m.) Hillary, kuri iš tikrųjų yra atsakinga, pasisavino 23 milijonus dolerių iš Veteranų reikalų departamento ir pervedė juos į daugybę neatskleidžiamų banko sąskaitų, kurių daugelis buvo užsienyje. Padariau klaidą paprašęs „draugų“ bent plono gabalėlio iš šio gardaus pyrago. Aš turėjau žinoti juos geriau. Jie yra tokie pat godūs, kaip ir pikti. Nesu tikras, ar mano pažadas tylėti bus pakankamai geras. Tikiuosi, kad klystu.“

Donaldas J. Trumpas, tribunolui sakė viceadmirolas Hanninkas, nepranešė kas laiške, nes norėjo garantuoti kariniam tyrimui laiką "geležinei" Clintono bylai, nors D.Trumpas užsiminė apie Fosterio nužudymą prezidentavimo metu.

Iš tikrųjų D.Trumpas išreiškė savo nuomonę. 2017 m. D.Trumpas pareiškė, kad Fosteris galėjo būti nužudytas, nes jis „gerai žinojo, kas vyksta“ ir kad Hillary Clinton galėjo vaidinti savo vaidmenį Fosterio mirtyje. D.Trumpas taip pat pažymėjo, kad Vince'as „žinojo viską, kas vyksta, ir staiga nusižudė“. Fosterio mirties aplinkybės, pažymėjo D.Trumpas, buvo „labai įtartinos“, o blogo žaidimo teorijos „labai tikėtinos“.

„Prezidentas Trumpas norėjo iš karto patraukti Clintoną, tačiau jis turėjo išminties palaukti, kol baigsime tyrimą. Spėkit? Gavome tų metų Veteranų reikalų departamento įrašus ir atidžiai juos patikrinę, radome 23 milijonų dolerių neatitikimą, kaip tvirtino Fosteris. Mes negalime įrodyti, kur dingo šie pinigai. OMB įrašai sako, kad jie buvo konvertuota į „kitas pirkimo išlaidas“. Kad ir ką tas gaudymas reikštų “, - sakė viceadmirolas Hanninkas.

Jis paklausė Clinton, ar ji turi ką pasakyti, tačiau, kaip ji darė viso tribunolo metu, ji išsišiepė ir atsisakė kalbėti. "Na, kažkas dar turi ką pasakyti", - sakė viceadmirolas Hanninkas, grėsmingai žvilgtelėjęs Clintono link.

Amerikos advokatas Bernardas Williamas Nussbaumas, geriausiai žinomas dėl Baltųjų rūmų patarėjo pareigų vadovaujant prezidentui Billui Clintonui, prisijungė prie posėdžio vaizdo konferencijos būdu.

„Pone Nussbaumai, ar pasakysite tribunolui tiksliai tai, ką man pasakėte, kai buvote nuverstas“, - sakė viceadmirolas Hanninkas.

„Aš esu senas žmogus, senas žmogus, turintis per daug paslapčių ir per daug nuoskaudų. 1993 m. Birželio 14 d. Girdėjau, kaip Hillary Clinton tuo metu sakė Baltųjų rūmų sekretoriui Johnui Podestai, kad reikia ką nors daryti su Vince'u Fosteriu, nes jis tapo rimta grėsme tiek jai, tiek Billui. Praėjus kiek daugiau nei mėnesiui, žinoma, jie rado jį negyvą “, - pasakojo Nussbaumas.

- O ar jūsų atmintis apie tai aiški? - paklausė viceadmirolas Hanninkas. "Deja, taip. Tai visam laikui išliko mano atmintyje, nes girdėjau", - atsakė Nussbaumas.

Viceadmirolas Hanninkas pateikė savo argumentą tribunolui - Clinton įsakė nužudyti Fosterį, nes jis ją arba šantažavo, arba buvo tiesiog neatsargus, ką reikėjo ištaisyti. Jis teigė, kad Clinton tikriausiai buvo atsakinga už šimtus ar net tūkstančius mirčių.

„Bet ne tavo darbas kaltinti ją dėl visų tų, kuriems prireiks viso gyvenimo, kad juos ištirtų. Turite nustatyti kaltę po vieną, tik vieną iš šių kaltinimų, kad garantuotumėte šios kalinės gyvybę arba tai, kas liko iš jos kalėjime ar mirties bausme. Bet koks sąmokslas nužudyti ar valstybės išdavystė bus tinkamas “, - sakė viceadmirolas Hanninkas. Jis pridūrė, kad kiti ateis ir sustabdys tribunolo darbą iki trečiadienio vidurdienio.

Klausymai Gvantanamo įlankoje prasidėjo trečiadienį, kai viceadmirolas John G. Hannink 2016 m. rugsėjo 28 d. ir 2016 m. spalio 10 d. Trijų pareigūnų grupei parodė Hillary Clinton ir jos kampanijos vadovo Johno Podestos el. laiškų seriją. tarp pirmos ir antrosios kandidatų į prezidentus diskusijos. Jis pažymėjo, kad el. laiškai nebuvo siunčiami ir negaunami iš liūdnai pagarsėjusio Clinton privataus pašto serverio, kuris jau seniai buvo išardytas, veikiau per viešai prieinamą nemokamą pašto paslaugą „Yandex“, alternatyvą „Gmail“. Laiško, kurį atidarė viceadmirolas Hanninkas, turinys parodys, kaip Clinton su arogancija, kurią sustiprino jos draugai, įskiepijo jai klaidingą nepažeidžiamumo jausmą.

„Tai, kaip kariškiai gavo šiuos el. laiškus, yra mažiau svarbu nei čia esantis turinys. Svarbiausia, kad skaitmeninė kriminalistika galutinai įrodė, kad šie nešifruoti pranešimai atsirado iš sulaikytosios nešiojamojo kompiuterio su interneto protokolo adresu, susietu su jos namais Čappaquoje, Niujorke “, - sakė viceadmirolas Hanninkas.

Pirmasis Clinton Podesté atsiųstas el. laiškas buvo paskelbtas 2016 m. rugsėjo 28 d. 18:45. Joje Clinton išreiškė pyktį dėl daugybės žmonių, dalyvavusių diskusijose, kurie, atrodo, pirmenybę teikė D.Trumpo Amerikos vizijai, o ne jai.

Viceadmirolas Hanninkas perskaitė trumpą pranešimą tribunolui. „Jis [D.Trumpas] yra pompastiškas kvailys, bet jo žinia pavojingai rezonuoja su jo sušikti minia piktadarių. Idiotas kalba ir jie klausosi. Aš nesijaudinu, bet turime būti atsargūs. Dabar turime atidžiau pažvelgti. Nutinka kartais avarijų “.

„Po trisdešimties minučių Podesta atsakė Clinton“, - sakė viceadmirolas Hanninkas, skaitydamas atspausdintą Podesta atsakymo kopiją. „Jos įvyko anksčiau ir gali pasikartoti. Štai kodėl žmonės turi būti atsargūs, kad išvengtų nelaimingų atsitikimų “.

Viceadmirolas Hanninkas pripažino, kad žinia be tolesnio konteksto buvo ne kas kita, kaip dviprasmiškumas, kurį galima interpretuoti taip pat miglotai kaip kasdienį horoskopą. Tačiau pasikeitus el. paštu 2016 m. spalio 10 d. Užslėpti Clinton ir Podesta užuominos staiga virto atvirais grasinimais kandidatui į prezidentus.

Parašytas Clinton, šis laiškas buvo išsiųstas„ Podesta “vakare po antrųjų prezidento diskusijų. Ir skaitysiu: vis dar negaliu patikėti, kad niekšas pasakė, kad būsiu kalėjime, kai jis taps prezidentu. Tarsi jis galėtų mane pasiųsti į kalėjimą ar tapti prezidentu. Ir šie idiotai jam ploja. Jo pinigai nepadaro jo nenugalimu. Aš rimtai galvoju apie rūgšties plovimą - man patinka, kai jis naudoja frazes, kurių nesupranta - jo nėra. Jis niekada neturėjo galimybės manęs liesti. Mes galime tai padaryti. Mintys? "

Viceadmirolas Hanninkas pažvelgė į Clinton su antrankiais, klausdamas, ar ji nenorėtų kalbėti apie savo elgesį. Ji pažvelgė į jį tamsiai rūkstančiomis akimis, tačiau nieko nesakė, palaikydama tą patį santūrumą, kurį turėjo nuo pat tribunolo pradžios.

„Jūsų tyla byloja, sulaikytoji Clinton pasako apie daug ką, ir jūs negąsdinate šios komisijos“, - sakė viceadmirolas Hanninkas. „Podesta per valandą jai atsiuntė atsakymą: aš nežinau, ar tu geri šį vakarą. Atsargiai su žodžiais. Jis nėra niekas, ir norint jį pašalinti iš scenos reikės varginančių atsargumo priemonių. Gal reikia santechniko."

"Aš tvirtinu, kad jie slapta sumanė nužudyti Donaldą Trumpą", - tęsė viceadmirolas Hanninkas. „Tačiau sveiko proto pareigūnai, kaip jūs, tikriausiai pripažins, kad žodiniai ir rašytiniai grasinimai yra įprasti šiuolaikinėje visuomenėje, ypač socialiniuose tinkluose. Slaptoji tarnyba per ketverius metus ištyrė daugiau nei 132 000 grasinimų Donaldui Trumpui. Šių žmonių čia nėra prieš teismą. Clinton, kuri tuo metu buvo D.Trumpo varžovė, turėtų būti laikomasi aukštesnių standartų nei vidutinis nepatenkintas D.Trumpo neapykanta. Be to, ji kivirčijasi su Podesta, ir tai tolygu sąmokslui. Tačiau yra ir daugiau.

Jis paklausė kameras saugojusių karo policijos pareigūnų, ar  liudytojas pasirengęs duoti parodymus. Pareigūnai akimirkai išėjo iš kambario ir grįžo su  Johnu Podesta, su antrankiais  per riešus, vilkėdams baltą kalėjimo kombinezoną. Kaip jau buvo pranešta anksčiau, D.Trumpo vadovaujamos JAV specialiosios pajėgos Velykų sekmadienį areštavo Podestą ir jo žmoną Mariją.

Parleigūnai sėdėjo su Podesta priešais Clinton. Clinton atmerkė akis ir pro siaurus plyšius, kurie atrodė kaip peilio pjūviai, spoksojo į savo buvusį draugą ir kampanijos vadovą.

Viceadmirolas Hanninkas tęsė: „Sulaikytoji Clinton, šis vyras netrukus bus pristatytas į jo paties teismą, tačiau, skirtingai nei jūs, jis yra pasirengęs kalbėti. Noriu gauti „taip“ arba „ne“ atsakymus, sulaikytas Podesta, todėl prašau neskelbkite atsakymų, kol nepasakysiu. Ar Hillary Clinton, be el. laiškų, tiesiogiai jums, asmeniškai  pasakė, kad ketina nužudyti Donaldą Trumpą? "

Taip, - drebėdamas tarė Podesta.

„Prašau pranešti šiam tribunolui ir dabar galite patikslinti savo atsakymą, ką tiksliai pasakė Clinton“, - tarė viceadmirolas.

„Hillary ir aš susitikome Chappaqua, praėjus trims dienoms po kandidatų diskusijos Nr. 2, ji paprašė mane pasamdyti žmogų, kuris nužudytų Trumpą. Galų gale mes to niekada nedarėme, per daug rizikinga, tačiau kelias dienas ji nuolat murmėjo, kad aš tuo pasirūpinčiau. Ji buvo pasirengusi sumokėti 5 000 000 USD “, - sakė Podesta.

Viceadmirolas. Hanninkas paklausė Podestos, ką jis ketino samdyti

„Ji turi daug buvusių CŽV draugų. Aš turėjau sąrašą iš keturių, ar penkių “, - pasakojo Podesta. „Aš sumokėjau 2,5 miln. USD, pervedžiau jį į ofšorinę sąskaitą, o likusią dalį turėjau sumokėti pasibaigus sutarčiai“.

"Pagal Hillary nurodymą" - paklausė viceadmirolas.

"Taip" - podesta.

Hanninkas paklausė tariamo žudiko vardo, o Podesta atsakė, kad jam pažadėta neatskleisti smogikų, su kuriais jis ir Clinton buvo susiję, vardų.

"- Ar Hillary Clinton mintis buvo tai atšaukti?"  - paklausė Hanninkas.

"- Ne, tai buvo mano. Tiesą sakant, maniau, kad taip rizikinga, nuėjau už jos nugaros, kad tai sutrukdyčiau. Vaikinas laikėsi tų 2,5 kaip buvo sutarta “, - atsakė Podesta.

"- Ir jūs nefabrikuojate parodymų, nes mainais už bendradarbiavimą jums buvo garantuota mažesnė bausmė nei mirties bausmė?"  - paklausė Hanninkas.

„Tai, ką šiandien pasakiau, yra visiška tiesa. Hillary Clinton yra kraujo ištroškusi, narcisistinė, piktybiška moteris,"- sakė Podesta ir toliau buvo išlydėtas iš teismo salės. 
Apibendrinant viceadmirolas A. Hanninkas tribunolui nurodė, kad ketvirtadienio popietę jis pateiks savo galutinius įrodymus, ir pakvietė pareigūnus svarstyti karinė byla prieš Clinton., atidžiai ir kruopščiai pasverti kiekvieną įrodymą.

Pasak RRN šaltinių, „Podesta“ teismas turėtų prasidėti gegužės 4 d., antradienį.

Karo tribunolas ketvirtadienį nuteisė buvusią valstybės sekretorę Hillary Clinton dėl kaltinimų nužudymu, sąmokslu nužudyti, bendrininkavimu nužudymu, prekyba vaikais, grasinimais nepilnamečiui, išdavyste ir kurstymu sukčiauti.

Pareigūnų grupė, du vyrai ir viena moteris, vienbalsiai paskelbė nuosprendį netrukus po to, kai viceadmirolas Johnas G. Hanninkas, vadovavęs karinei bylai prieš Clinton, pristatė Hum Abedin savo naujausią kaltinimo liudininką, buvusį „Clinton“ strategą ir meilužę.

Mainais už atlaidumą ir susitarimą dėl ieškinio Abedin tikino, kad ji su Clinton „suskaldė“ nepilnamečius vaikus nuo buvusio vyro Anthony Weinerio. Siekdama patikslinti „suskaldymo“ apibrėžimą, Abedin patobulino savo atsakymą teigdama, kad jie „praktikavo“ nedorą ir geidulingą elgesį su disfunkciniais nepilnamečiais, kuriuos Clinton įvežė į JAV.

- Amerikos vaikai? paklausė:Viceadmirolas Hanninkas 

„Taip, bet ne pirmiausia. Jų atsekimas yra per lengvas. Dažniausiai iš neturtingų šalių “, - atsakė Abedin.

- Ar galėtumėte pasakyti šiam teismui, kaip pasisavinote šiuos vaikus? - paklausė viceadmirolas Hanninkas.

„Hillary pasinaudojo savo valdžios galiomis. Ji turėjo carte-blanche kaip valstybės sekretorė, buvusi valstybės sekretorė ir buvusi pirmoji ponia. Jai buvo lengva atvežti našlaičius iš, pavyzdžiui, Sirijos, Afganistano ar Irako. Klausimų niekas neuždavė. Nėra kam jų ieškoti “, - grubiai atsakė Abedin.

Paprašyta suskaičiuoti jų išnaudojimo aukas, Abedin sakė negalinti suskaičiuoti nepilnamečių berniukų ir mergaičių, kuriuos Clinton atvežė į Jungtines Valstijas, darydama prielaidą suteikti jiems laimingą gyvenimą, tačiau teismui ji teigė, kad jų yra „daug“, vėliau dauguma jų buvo „parduoti ar paaukoti“ įtakingiems Klintono klikos nariams.

"Kas yra šitie žmonės?" - paklausė viceadmirolas Hanninkas.

„Mes niekada tiksliai nežinojome. Na todėl, kad Hillary pati juos nepardavė. Ji turėjo ką nors, kas tai padarė ir aš nežinau šio asmens vardo “, - atsakė Abedin. 

"Ir vis dėlto ji vis dar atsisako kalbėti", - sakė viceadmirolas Hanninkas

Jis paklausė tribunolo, ar jie pakankamai girdėjo; kad kariuomenė pateikė nepaneigiamų įrodymų apie Clinton žiaurumus prieš JAV ir žmoniją. Jis priminė komisijai, kad, priešingai nei įprastose baudžiamosiose bylose, nereikia vieningo nuosprendžio nuteisti Clinton dėl kurio nors iš kaltinimų. Jis teigė, kad ir balsų dauguma patenkins teisingumą

Po penkių minučių svarstymo Tribunolas paskelbė nuosprendį. Jie pripažino Clinton kalta dėl visų karinių kaltinimų - Setho Richo, Vince'o Fosterio ir Aukščiausiojo Teismo teisėjo Antonino Scalia nužudymo; prekyba nepilnamečiais iš Haiti ir kitų trečiojo pasaulio šalių ir jų išnaudojimas; sąmoksle nužudyti kandidatą į prezidentus.

Kaip ir per visą tribunolą, paskelbus nuosprendį Clinton klaikiai tylėjo, todėl pareigūnai rekomendavo ją nuteisti už nusikaltimus. Viceadmirolas Hanninkas paklausė Clinton, ar ji pageidauja pasakyti, kaip kariškiai galėtų vykdyti bausmę, tačiau ji vis tiek atsisakė kalbėti.

„Atsisakėte advokato. Atsisakėte gintis. Todėl šis tribunolas nusprendžia, kad Hillary Rodham Clinton sulaikyta kaltinamoji bus pakarta už kaklo iki mirties “, - kategoriškai sakė viceadmirolas Hanninkas. 

Hillary Clinton buvo pakarta 2021 m. balandžio 26 d. GITMO. Kiaušinienė su jalapenomis ir braškių pieno kokteiliu. Paskutinis nuteistojo valgis: Hillary Rodham Clinton pirmadienio vakarą buvo pakarta Gvantanamo įlankoje, jos mirtimi baigėsi operacija, prasidėjusia kovo 2 d., Kai Donaldo Trumpo pavaldūs JAV karinio jūrų laivyno SEAL areštavo politiką jos dvare Chappaqua, Niujorke. Po penkių dienų tribunolo garsiausiame pasaulio sulaikymo centre trijų pareigūnų kolegija pripažino Clintoną kalta dėl nužudymo, bendrininkavimo nužudyme, išdavystėje, prekybos vaikais ir kitais sunkiais nusikaltimais. Advokato atsisakius Clinton viso teismo proceso metu nepratarė nė žodžio ir nepajudinamu žvilgsniu priėmė viceadmirolo Johno G. Hanninko mirties nuosprendį. Pakarimas įvyko 21.05 val., Iškart po „Taps“, žymėdamas pradžios procesą ramią valandą karinėse bazėse. JAV visame pasaulyje.

"Šį vakarą pasaulis miegos ramiau", - sakė viceadmirolas Johnas G. Hanninkas nedideliame susirinkime, kuriame dalyvavo 3 jungtiniai štabo viršininkai ir ypač Donaldas J. Trumpas, kuris buvo apsirengęs tipišku tamsiu kostiumu ir tamsiai raudonos spalvos kaklaraiščiu. , atvyko į GITMO tą pačią dieną anksčiau. Šalia Michaelo Pompeo ir buvusio Niujorko mero Rudy Giuliani, abu buvo svarbūs renkant įrodymus prieš Clinton.
Kariuomenės sargybos surakinta Hillary Clinton iš Deltos lagerio kalėjimo bloko buvo palydėta iki plieninių grotelių  su stumdomomis durimis po kojomis, kurias Armijos inžinierių korpusas sukonstravo plynėje netoli Windward Point švyturio, į pietus nuo GITMO.

Prie plieninės sijos buvo pritvirtinta stačiakampė dėžutė su penkiais apvaliais raudonais mygtukais, išsikišusiais iš korpuso. Prieš kiekvieną mygtuką stovėjo uniformuotas karys. Ant platformos kitas kareivis apjuosė pintą kilpą ant Clinton kaklo.
Viceadmirolas Hanninkas išaiškino egzekucijos detales: „Kai pasakysiu„ padaryta “, o ne akimirka anksčiau, kairįjį smilių padėsite priešais mygtuką. Laikysite jį ten, kol pasakysiu, kad įvykdysite, o tada jūs penki vienu metu turite paspausti mygtuką. Tik vienas iš penkių mygtukų suveiks duris ir niekas iš jūsų niekada nesužinos, kuris mygtukas tai buvo. Ar suprantate šias instrukcijas? "
- Taip sere, - tarstelėjo visi penki.
Kapelionas ir gydytojas užlipo per 13 laiptelių, vedančių į platformos viršų, ir atsistojo šalia kareivio, kuris tikrino, ar kilpa aplink Clinton kaklą yra saugi. Po jais viceadmirolas Hanninkas paklausė, ar Clinton nori paskutinio ritualo, ar turi paskutinių žodžių.
Clinton nutraukė tylą. - Aš Hillary Clinton, tu negali man to padaryti, - tarė ji raganos balsu.
„Tai jau padaryta“, - šuktelėjo  jai Donaldas Trumpas
- Paruošta. Viceadmirolas Hanninkas linktelėjo į egzekucijos detales.
Po akimirkos pauzės jis įsakė „įvykdyti“, kareiviai paspaudė mygtukus, o grotos po Clinton kojomis atsivėrė. Jos kojos ir pėdos, vis dar surakintos prie kulkšnių, akimirką ar dvi trūkčiojo ir tada sustojo.
Virvė buvo perpjauta, o negyvas Clinton kūnas išsiskleidė per drėgną žolės lopinėlį. Gydantis gydytojas patikrino jos gyvybiškai svarbius organus ir paskelbė ją mirusia.
Konfidencialus  šaltinis teigė, kad bendra nuotaika buvo niūri ir melancholiška; nebuvo šventės, jokio džiaugsmo, tik pasitenkinimo atmosfera, pripažinimas, kad tai, ką reikia padaryti, buvo padaryta. Jos nusikaltimų pobūdis nustelbė šventiškas mintis . Tačiau teroro viešpatavimas, kuris tęsėsi keturis dešimtmečius, baigėsi.
„Kiek Trumpas jos nekentė, tai buvo grynai darbas. Jam rūpi, kad vaikai, įskaudinti jos ranka, labiau nei tai, ką ji padarė su juo. Taip, jos mirtis siunčia signalą Giliai valstybei. Bet D.Trumpas žino, kad dar daug ką reikia padaryti, ir jis nešvęs, kol darbas nebus baigtas “, - sakė mūsų šaltinis.

 

Tiesa yra ant paviršiaus. Laikui bėgant, žmonės sužinos vis daugiau tiesos apie mūsų pasaulį. Tačiau daugeliui žmonių tiesa bus tokia šokiruojanti, kad jie negalės jos priimti net tada, kai prieš save turės visus faktus. Jums nereikia pykti ant šių žmonių ar jiems nieko įrodinėti. Jei pasibelsite į uždaras duris, pralaimėsite. Jei nešiesi meilę ir šviesą, negali žlugti. Niekada to nepamirškite, nes jūsų ego sistema statys spąstus, nukreipiančius jus nuo šviesos į opozicijos bei vidinių konfliktų džiungles.

Taigi gerbiamieji, "ledai pajudėjo" ir tai tik vienas, dalinai paviešintas, tribunolas iš daugelio, kurie jau vyksta ir toliau vyks. Laisvės ledolaužio jau niekam nesustabdyti , kaip ir šviesos, kuri nušvies visus juodžiausius kampelius ir šešėlinė vyriausybė paprasčiausiai ištirps šviesos ir tiesos spinduliuose...

Taikos ir ramybės

Peržiūrų: 2322 | Pridėjo: virgis | Reitingas: 3.6/7
Viso komentarų: 7
0  
1 Verta susimastyti   (20.04.2021 13:40) [medžiaga]
Yra priklausomybės nuo lošimų ,svaigalų ,seksualinio pobūdžio ir yra ganėtinai destruktyvaus masto - konspirologinės kilmės ,sąmokslo teorijos. Jeigu pirmos griauna asmenine erdve ,žmogus infekuotas konspirologinėm teorijom sėja savo ligos protrūki į erdves ,taip išsiūbuodamas "paranojinę" banga kitoms anti-sąmoningoms personoms.
Kitą vertus šis tinklalapis geras to pavyzdys analizei ir stebėjimui ant kiek toli galima įklimpti sėjamo briedo liūne ir kokios perspektyvos - galimybės ištrukti iš tokios šizoterinės priklausomybės.
( Kas įdomiausia tokio pobūdžio postai ,net nesiremia jokiais įrodymais. Tiesiog vienam "Įtakingam - infekuotam asmeniui" prapostinus ,išnešiotojai "skruzdės" pradubliuoja ir pateikia tai už tiesa.
Bet vėlgi moksliniu pagrindu labai įdomu stebėti visą tai.

0  
2 virgis   (20.04.2021 18:46) [medžiaga]
",sąmokslo teorijos" - terminas, o tiksliau specialioji FTB programa, sukurta dar tolimais 1963 po Kenedžio nužudymo, kad pašiepti tuos tiesos ieškotojus, kurie bandė dasikasti iki priežasčių. Vėliau ši programa bei terminas sėkmingai prigijo visiems dar mąstantiems ir ieškantiems tiesos, kaip pašaipos terminas. Na čia dar galima pridėti tokias programas kaip MK - ultra, Mocingbird, Monarch ir kitas, paprastų žmonių smegenų plovimui, bei žombinimui. Gaila, bet daugelis taip ir neišsikapanoja iš šių melo bei manipuliacijos tinklo, toliau gina savo grandines ir bando jas pateisinti, ieškant "įrodymų" masinės medijos asmenyje, kuri iki kaukų gilumos priklausoma, parduota ir perparduota mėšlo krūva, drabstantį purvais kiekvieną, kas išdrįsta pažvelgti už uždangos. Kaip ten bebūtų, tamsa bus apšviesta ir to niekas sustabdyti negali...
Taikos ir ramybės

0  
4 PlejadieteLina   (20.04.2021 19:23) [medžiaga]
BRANGUS bendrakeleivi VIRGI, palikime tokiu zmoniu mesla ir smarve - srebtis jiems patiems. Tai yra ju reikalas, o ne musu! Nusikratykime, ju tamsias dulkes metamas ant musu - ir keliaukime toliau! Kas kiauliu, ta ir atiduokime kiaulems!

0  
3 PlejadieteLina   (20.04.2021 19:16) [medžiaga]
MEILE, SVIESA IR TIESA N U G A L E S !!! Tad, I PERGALE, Brangieji!

Svarbiausia yra nieko nebijoti! Ramiai ir taikiai, be piktumo blogiukams, be blogu emociju ir minciu - iskentekime viska, kas cia blogo vyksta ar dar vyks! I PERGALE, Brangieji!

Su Meile - apkabinu.

0  
5 Sarmatas   (24.04.2021 21:17) [medžiaga]
duok dieve, kad tai būtųųųų tiesa

-1  
6 EV   (25.04.2021 11:13) [medžiaga]
kas yra q ir ką reikia žinoti apie šią „proTrump“ sąmokslo teoriją

QAnon“ yra internetinė sąmokslo teorija, teigianti, kad D.Trumpas veda slaptą karą prieš gilią demokratų elito valstybę Hillary Clinton, D.Trumpo demokratinė Baltųjų rūmų varžovė ir Holivudo žvaigždes, kurios yra pedofilai ir šėtono garbintojai. Kanibalizmas taip pat yra kažkur. Tikrai, tuo jie tiki.

https://www.hebergementwebs.com/kult%C5%ABra/qanon-faq-who-is-q-and-what-you-know-know-about-this-protrump-conspiracy-theory

0  
7 Sarmatas   (26.04.2021 23:34) [medžiaga]
yra q ir yra anon. bet tikrai nera qanon

Имя *:
Email *:
Код *:
Tinklapio meniu
Įėjimo forma
Paieška
Kalendorius
«  Balandis 2021  »
PRANTTRKETPENKTŠEŠTSEKM
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Statistika

Tinkle viso: 3
Svečių: 3
Vartotojų: 0