Ketvirtadienis, 21.09.2023, 09:54
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

Pagrindinis » 2011 » Kovas » 7 » Kodėl su papildais gaunami mineralai atsiduria ant kraujagyslių sienelių?
12:27
Kodėl su papildais gaunami mineralai atsiduria ant kraujagyslių sienelių?

Mineralų mažėja
Deja dėl intensyvios žemdirbystės dirvos vis labiau stokoja daugelio mineralų ( ypač magnio), o žemdirbiai šiandieną žemę trešia tik trimis mineralais: azotu, fosforu ir kaliu. Šių trijų mineralų pakanka greitai užauginti augalus ir gauti gerą derlių, bet mitybinė maisto vertė dėl  kitų mineralų stokos labai suprastėja ir todėl šiandiena reikia suvalgyti keletą kelis vaisius ir daržoves, kad gautume tą patį mineralų kiekį, kaip prieš 40-50 metų iš vienos. Kaip tiegia USDA ( Amerikos vyriausybinė organizacija), kaip per paskutinius 40 metų kai  kurių mineralų  sumažėjo net 81%.

Žmonės stokoja mineralų

Kaip rodo tyrimai daugelis žmonių stokoja mineralų (99% amerikiečių stokoja mineralų). Dviejų Nobelio prizų laimėtojas Linus Pauling teigia, kad kiekvieną liga susijusi su mineralų trūkumu. Dr. Maynard Murray, knygos Sea Energy Agriculture autorius, teigia, kad jei organizme yra pakankamai mineralų jis yra atsparesnis ligoms ir sulėtina senėjimo procesus.

Papildai ne išeitis?

Sveikata besirūpinantys žmonės bando mineralus trūkumą kompensuoti vartodami papildus, deja daugelis papilduose esančių mineralų yra blogų formų (susmulkintos kriauklės, ar net akmenys) ir tokių mineralų organizmas negali tinkamai panaudoti.

Mineralų molekulės dydis

Kad mineralai būtų pasisavinami ląsteliniame lygyje jų molekulė turim būti labai maža ( Angstremo dydžio) ir turi būti vandenyje tirpstantys. Angstremas (Angstrom) - nesisteminis ilgio vienetas ; naudojamas atomo, jono, molekulės matmenims žymėti. Angstremas yra 1/ tūkstantoji mikrono(1/1000) ir 10(pakelta -10) metro (1/10000000000) . Tik jonizuotos (ionized) mineralų formos yra angstremo dydžio ir įsisavinamos ląsteliniame lygyje( galim patekti į ląsteles ir jų branduolį). Tik angstremo didžio mineralų molekulės gali patekti į ląsteles ir aktyvuoti DNR struktūras nuo kurių priklauso dauguma organizmo procesu ir žinoma gera sveikata.

Makrono dydžio mineralai gali sukelti sveikatos problemas

Dauguma papilduose esančių mineralų molekulės yra makrono dydžio ( tūkstantį kartų didesnės nei jonizuotos). Nors Makrono dydžio mineralai iš dalies pasisavinami žarnyne ir patenka į kraujotaką, bet tokios didelės mineralų molekulės negali patekti į ląsteles. Kadangi kraujotakoje mineralų koncentracija yra gana griežtai reguliuojama tai tokie netinkami mineralai yra atidedami ant kraujagyslių sienelių. Prasti mineralai gali duoti laikina pagerėjimą jei mineralų trūkumas yra labai didelis tačiau tik laikiną ir per ilgesnį laiką sukels dar didesnes problemas.

Todėl prasti mineralų papildai yra toksiški ir net pavojingi sveikatai. Vartodami pigius papildus kaip kalcio karbonatas (dauguma pigių kalcio papildų) žmonės gauna ne stiprius kaulus bet užkalkėjusias ir susiaurėjusias kraujagyslių sieneles. Net jei kai kurios mikrono dydžio mineralų molekulės ir patenka į ląstelės vidų, jos negali pasiekti ląstelės branduolio kur yra DNR.
Jonizuoti ir koloidiniai
ne tas pats
Jonizuoti mineralai yra ne tas pats kas koloidiniai. Koloidiniai arba dar kitaip vadinami metalinių formų mineralai taip pat yra per dideli. Koloidinėse mineralų molekulėse mineralų atomai yra suspausti į dideles molekules ir dėl to nepasisavinami ląsteliniame lygyje.

Iš kur gauti angstremo dydžio jonizuotų mineralų?
Geriausia mineralus gauti su maistų, bet kaip jau buvo minėta straipsnio pradžioje, maisto produktai stokoja mineralų. Nevalyta druska, kurioje yra virš 90 skirtingų mineralų, yra labai geras mineralų šaltinis. IR beje, jūros vanduo ir druska, mineralų sudėtimi yra labai panašūs į kraują. Parduotuvėse parduodama druska yra rafinuota , išvalyta ir joje likęs tik natris ir chloras ir dar pridedama prastos kokybės jodo. Tokia druska yra pavojinga sveikatai ir toksiška, todėl jos vartoti nereikia. Geros druskos yra kaip Celtic Sea salt, Himalaju druska, Sun dried Sea salt. Tačiau reikia prisiminti, kad daugelyje tokių druskų dominuoja natris, todėl šias druskas reikia vartoti saikingai ypač jei jums padidėjęs kraujo spaudimas yra edema (skysčių susilaikymas organizme). Taip pat kartais dėl apdorojimo procesų net ir tokios druskos mineralai yra netinkamai, Dr. Gabriel Cousen teigia, kad jei druska išdžiovina burną tai reiškia joje esantys mineralai yra blogos formos.

Kiti mineralų šaltiniai

Geresnis variantas yra jūros daržovės, kuriuose yra daug mineralų. Bet reikia žiūrėti jų sudėti, nes mineralų kiekis skiriasi priklausomai nuo rūšies.. Reiktu pirkti tokias jūros daržoves kur daugiau magnio, kaip Wakame (undaria pinnatifda). Jūros daržoves, gali turėti sunkiųjų metalų yra ypač arseno ir tačiau arsenas jūros daržovėse yra ne organinės formos ir teigiama, kad jis nėra toks toksiškas kaip organinė jo forma. Nepaistant to labai daug jūros daržovių nereikėtų, ne daugiau nei 60g per savaitę.Dar galima vartoti jonizuotus jūros mineralus kaip Ionic Trace Mineral ar geros kokybės molį, pvz pyro clay.
Mineralų taip pat turi bičių žiedadulkės bei duonelė, bei kai kurios vaistažolės, kaip dilgėlės ir kt.

Kviečių ir miežių želmenų bei kitų Žalumų milteliai taip pat turi mineralų. Todėl galima vartoti. Daug mineralų ir vitaminų turi Chlorala ir Spirulina tik reikia kad jos būtų iš patikimo šaltinio.
Kaip išvalyti blogus mineralus iš organizmo?

Kaip bebūtų keista jonizuoti angstremo dydžio mineralai išvalo blogų mineralų nuosėdas iš organizmo. Tokių mineralų nuosėdos sukelia aterosklerozę( užkalkėjusios ir sustandėjusios kraujagyslės) ir tai dažnai sukelia padidėjusį kraujo spaudimą. Angstremo dydžio mineralai reikalingi daugiau nei šešiems tūkstančiams skirtingų organizmo procesų. Jei organizmas stokoja mineralų tai enzimų veiklą tampa prislopinta. Reikia prisiminti kad enzimai remontuoja pažeistas ląsteles, padeda pašalinti mirusias ląsteles bei atlieka daug kitų funkcijų.

Jonizuoti mineralai palaiko gyvybę

Faktiškai jonizuoti angstremo dydžio mineralai palaiko gyvybę žemėje. Šie mineralai  susijungę su vandens molekulėm patenka į ląstelės vidų bei aktyvuoja DNR.
Jonizuoti mineralai taip pat reikalingi mitochondrijoms( randamos ląstelės viduje), kurios yra kaip energijos fabrikai ir juose vyksta  energijos reakcijos. Toms reakcijos reikalingi mineralai bei vitaminai.

Kodėl stokojama mineralų?

Dauguma žmonių stokoja mineralų todėl , kad pagrinde valgo rafinuotą maistą be jokių mineralų. Dar blogiau valgo daug gyvulinių produktų, kurie labai rūgština organizmą ( žemina ph). Norėdamas neutralizuoti ph organizmas ima mineralus iš kaulų. Saldumynų valgymas taip pat sekina mineralus nes jų apdorojimui reikalingi mineralai, kaip vanadis, chromas, magnis, cinkas. Ir šių mineralų trūksta daugumai diabetikų.
Mineralų gali trūkti ir dėl blogo jų pasisavinimo, ir tai yra dėl užsiteršusio žarnyno ir prastos floros, taip pat dėl užsikimšusių kepenų latakų ir nepakankamos tulžies gamybos. Sprendimas būtų išsivalyti žarnyną išsiplauti kepenis ir tulžies pūslę.

Straipsnis parengtas pagal Dr.Gabriel Cousen knygą "There is a cure for diabetes’. Dr. G.Cousen yra išgydęs labai daug diabetikų ( pirmo ir antro tipo) naudodamas žalio maisto dietą). Panašiai apie mineralų pasisavinimą teigia Andres MOritz ir Dr. David Jubb.


Peržiūrų: 5460 | Pridėjo: virgis | Reitingas: 4.7/3
Viso komentarų: 4
0  
1 pv.   (29.03.2011 09:35) [medžiaga]
neduoda imest bishki kitokio straipsnio ...
gaila

0  
2 Rolandas   (03.05.2011 20:00) [medžiaga]
Zalias maistas jėga! Galiu paliūdyti- aš žaliavalgis jau 2 m. 10 mėn.. Neberukau, nebegeriu, ir netraukia. Gaila kad kitiems tai sunkiai "prieinamas" dalykas. Atsikratykite marškos užtraukusios jūsu samonę ir tikraji AŠ, pažvelkite i pasaulį LAISVU žvilgsniu, abejingais neliksite.

0  
3 LYNXX   (07.05.2011 22:21) [medžiaga]
gerai būtų kad visai valgyt nereiktų-augalai irgi gyvi-ir jų gaila.

0  
4 arturas   (27.05.2011 23:55) [medžiaga]
As irgi tik uz zalia maista,atsisakaiu mesos dar tik pradzia,bet jos isvis nesinori,viski kuo daugiau giliniesi i sveika gyvenimo buda,tai vis labiau i tai isitrauki ir tai darosi gyvenimo budu.....negeriu irgi 1,5 metu.....zodziu viskas susije,kai pradedi suprasti esme,atsisakai be vargo visu dalyku kurie trukdo sveikai gyventi ir dvasiskai tobulet....

Имя *:
Email *:
Код *:
Tinklapio meniu
Įėjimo forma
Paieška
Kalendorius
«  Kovas 2011  »
PRANTTRKETPENKTŠEŠTSEKM
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Užrašų arhyvas
Statistika

Tinkle viso: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0