Sekmadienis, 26.05.2024, 17:28
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

Pagrindinis » 2020 » Birželis » 9 » Mes patys lemiame ir kuriame savo gyvenimą tuo, kas esame viduje
16:31
Mes patys lemiame ir kuriame savo gyvenimą tuo, kas esame viduje

Karas tarp Šviesos ir Tamsos jėgų darosi vis intensyvesnis, tačiau rezultatai jau ryškėja Šviesos naudai. Ir tai darosi akivaizdu kas diena stebint tai kas vyksta. Ir vienas iš tokių pavyzdžių Jėzuitų ordino generolo, arba dar vadinamo "Juodojo popiežiaus" mirtis.Svarbu suprasti, kad Vatikanui vadovauja ne "baltasis popiežius", jis yra tik statytinis, o viskam vadovauja Jėzuitai, todėl popiežius turi mažai galios. Yra labai svarbu, kad būtų pažaboti tie, kurie iš tikrųjų viskam vadovauja ir buvo prisidėjęs prie daugelio negatyvių įvykių pasaulyje. Tai ir nutiko.

http://www.jezuitai.lt/jezaus-draugijos-generolui-t-adolfo-nicolas-sj?fbclid=IwAR0SnMHZYDMC66Ox

7QRt5DIcckVxkEiWDZbm8jdMr0pEDr2b5ZT1AFaK5a8

Toks viešas pareiškimas apie šio asmens mirtį yra labai svarbus, nes kitu atveju ištikus netikėtai mirčiai toks asmuo tiesiog tyliai yra pakeičiamas savo antrininko ar klono. Viešumoje apie tai niekam nesužinant. Bet tai yra sudėtingas ir labai brangus procesas, bei vidinės politikos atstovai ir artimieji tai greitai pastebi, todėl taip yra elgiamasi tik ekstremaliais atvejais, kaip galimai įvyko su Š. Korėjos lyderiu.

PSO (pasaulinė sveikatos organizacija) paskelbė, kad be simptominiai coro viruso nešiotojai nėra viruso platintojais. O tai reiškia, kad visa šita organizuota "plan-demija" buvo visiškai beprasmė, sunaikinusi smulkų verslą ir milijonus darbo vietų...

Nepasisekus globalistų-satanistų planui "Covid-19" buvo paleistas naujas planas pavadinimu "rasinė neapykanta ir smurtas". Tai galima pavadinti paskutinės tamsos jėgų konvulsijos prieš pasitraukiant iš šios realybės, bandant nusitempti su savimi kuo daugiau sielų. Kad visa tai iš anksto surežisuotas scenarijus galima atsekti iš masinės medijos informacijos, kurioje visada globalistai skelbia savo būsimus planus įvairiais kodai ir užslėptais įspėjimais ir kurių beveik niekas nepastebi. Tačiau jie yra. Taip jie nusiima karmos dėsnio veikimą sau, teigiant kad mes patys su tuo sutinkame tylėdami, kai būsimi įvykiai buvo pateikti. Kitaip sakant, nepastebėjimas ar nemokėjimas pastebėti neatleidžia nuo atsakomybės...

Taigi, vienas iš tokių "nepastebimų" ženklų buvo Obamos Tviteryje paskelbta informacija ir pateiktas Dž. Floido plakatas gegužės 17 dieną, tai yra, dar prieš 5 dienas iki to juodaodžio tipo "uždusinimą", policininkui spaudžiant keliu ir dėl ko kilo neramumai bei smurtas daugelyje šalių. Nors iš tikro, kaip skelbia tai tyrę sliperiai, D. Floidas liko gyvas ir tai tebuvo pasirašytas kontraktas.

Taip pat dar viena informacija apie tai buvo paskelbta multiplikaciniame filme "Simpsonai" Tarp kitko kuriame galima pastebėti ir daugelį kitų dalykų vykstančių dabar, pvz. Corono virusą ir tt.

Tai kas tas Floidas buvo ir kodėl jis, kas finansuoja "Antifa" galvažudžius, kiti masonų paliekami ženklai, be kurių jie negali apsieiti.

Organizuojant dabar vykstančias riaušes yra įrodymų, kad dalis policijos pareigūnų, kurie turėtų jas malšinti neretu atveju yra prie tų, kurie jas tik kursto, pavyzdžiui, tiekdami plytas riaušininkams, kad šie tuomet galėtų daužyti parduotuvių vitrinas.

Kaip matome dar yra daug darbo, todėl noriu visus pakviesti Pasaulio išlaisvinimo meditacijai.

2020 06 30, 08:48 ryte Lietuvos laiku.Data ir laikas yra parenkamas pagal astrologinį planetų išsidėstymą, kai iš Galaktikos Centrinės Saulės ateina energijos impulsas ir tuo metu energijos yra stipriausios.Ar galima masinę meditacija organizuoti kitu laiku?
Galima ir yra labai rekomenduojama, tačiau šių meditacijų efektyvumas bus silpnesnis, nes nebus tinkamo stiprumo energijos impulso iš Galaktinės Centrinės Saulės, dėl netinkamo planetų astrologinio išsidėstymo. Tačiau, reikia pabrėžti, kad kiekviena grupinė meditacija, organizuojama bet kuriuo laiku padeda, todėl visi yra skatinami imtis iniciatyvos.Norint sukelti, kuo stipresnį kolektyvinį poveikį yra rekomenduojama laikytis tų pačių instrukcijų, nes žmonių savarankiškos interpretacijos išbalansuoja energijas, tačiau tam tikras efektyvumas išlieka, kol žmogus turi tą pačią intenciją: užpildyti planetą Šviesa, panaikinti Tamsą ir išlaisvinti žmoniją.
 Meditacijos instrukcijos

1. Naudok savo techniką, kad pasiektum atsipalaidavusią sąmonės būseną.
2. Sukurk intenciją, kad ši meditacija yra kaip įrankis, iššaukti Vandenio Amžių.
3. Iš Pirminio Šaltinio pakviesk violetinę liepsną, kad meditacijos metu ir po meditacijos aplink tave sudarytų apsauginį ratą. Paprašyk, kad ji pakeistų viską, kas nepasitarnauja Šviesai.
4. Įsivaizduok spindintį baltos šviesos stulpą, sklindantį iš Kosmoso Centrinės Saulės, tuomet ši šviesa pasiskirsto po visas Galaktikų Centrines Saules šioje Visatoje. Tuomet įsivaizduok, kaip ši Šviesa per Galaktikos Centrinę Saulę patenka į mūsų Galaktiką (Paukščių Tako), tuomet patenka į mūsų Saulės Sistemą ir keliauja pro visas Šviesos Būtybes esančias mūsų Saulės Sistemoje, tuomet keliauja pro visas būtybes Žemės planetoje ir taip pat pro tavo kūną į Žemės Centrą.
5. Įsivaizduok, kad ši Šviesa pakeičia visą likusią tamsą Žemės planetoje, išgydo visas nelygybes, pašalina visą skurdą ir atneša gausą visai žmonijai. Įsivaizduok švelnią rausvą Deivės Šviesą, kuri apima visas būtybes esančias Žemės planetoje ir išgydo jų emocinius kūnus. Įsivaizduokite, kad prasideda naujas Vandenio Amžiaus milžiniškas kosminis ciklas, kuris atneša tyrą Šviesą, meilę ir džiaugsmą visoms būtybėms Žemėje.
Siūlomas meditacijos laikas yra 20 minučių.

Ar žmogus nemaitina „agregoro“ tamsos jėgų dalyvaudamas masinėje meditacijoje?
Ne, nes tam, kad atiduoti energiją tau reikia prieš kažką jaustis nusižeminusiam, silpnam ir bejėgiui, galvojant, kad jei tu šlovinsi ar melsis tam asmeniui ar tam „objektui“ – jis tave apsaugos, padarys tave stipresniu, vertingesniu ir t.t. Pavyzdžiui melsdamasis bažnyčioje, ar kokiai šventojo skulptūrai, ar šventojo nuotraukai, ar netgi šlovindamas kino/muzikos žvaigždę. Bet jei tu medituoji ir koncentruojiesi į Vienį, tuomet energiją gauni iš kosmoso per savo sielą, ir tampi stiprus bei savarankiškas, ir tokiu būdu gydai planetą ir save.

 

Taigi norint išspręsti problemą ar įgyvendinti užsibrėžtą tikslą reikia vidumi atsidurti tokioje būsenoje, kurią jaustum jei problemos nebebūtų, o noras jau būtų realybė. Nori susirasti mylimą žmogų? Pats tapk tokiu žmogumi, kuris myli ir yra mylimas, skleisk meilės energiją 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaite ir ji realizuosis meilės kupinu gyvenimu.

Tai tikriausiai ir yra sunkiausia manifestacijos proceso dalis, kadangi tomis energijomis, kurias skleidžiame, savo realybę mes kuriame kiekvieną akimirką. Pakartosiu darsyk, nes tai itin svarbu – savo realybę mes kuriame kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką.

Nepakaks 15 minučių per dieną pasvajoti apie geresnį gyvenimą, pamedituoti meilės ar gerovės būseną, o visą likusį laiką toliau jausti stresą, įtampą, baimę, stygių, mąstyti apie tai, ko neturime ir kas mums nepatinka. Juk jei į vieną svarstyklių lėkštutę įdėsime per tas 15 minučių sukurtą pozityvią energiją, o į kitą visą negatyvią energiją, nusvers pastaroji ir rezultate turėsime tik dar daugiau to, kas mums visai nepatinka.

Traukos dėsnis veikia visą laiką ir grąžina mums materialia išraiška tas energijas, kurias skleidžiame kiekvieną akimirką. Mūsų užduotis yra pakeisti savo skleidžiamos energijos kokybę į aukštesnę, maksimaliai priartėti prie vienybės ir harmonijos būsenos ir nukreipti į savo tikslo realizaciją kuo didesnį energijos kiekį. Tokioje būsenoje mūsų galimybės kurti realybę yra beveik neribotos.

Taikos ir ramybės

Peržiūrų: 1177 | Pridėjo: virgis | Reitingas: 3.7/3
Viso komentarų: 2
0  
1 PlejadieteLina   (12.06.2020 22:05) [medžiaga]
ACIU VIRGI, butinai prisidesiu prie Pasaulio islaisvinimo meditacijos.

Sviesos ir Tamsos jegu kova... KIEKVIENA AKIMIRKA - BUKIME RAMYBEJE IR MEILEJE, ir tada tapsime visokeriopai Laimingi! As naudoju SUNGITO AKMENI ir nesioju sio akmens apyranke. Darbui naudoju CINTAMANI - SAFFORDITE AKMENI.

SU DAUG MEILES,

0  
2 Laume   (19.06.2020 14:35) [medžiaga]
Linutei-- kadangi skelbi esanti Aštaro komandos narė- tad noriu paskelbti jo kitus vardus :AlANISO, AXELl,A-LADIM,AlAN, AdIEl,AZOES, AZEN,A-VIATO,,ALIESTRO------ tad tik nusikaltėliai keičia savo vardus,,, tai jis kas?
[INFORMACIJA iš facebook EL Maestro Alaniso...]
O gal tas Aštaras - tik sugalvotas veikėjas????

Имя *:
Email *:
Код *:
Tinklapio meniu
Įėjimo forma
Paieška
Kalendorius
«  Birželis 2020  »
PRANTTRKETPENKTŠEŠTSEKM
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Užrašų arhyvas
Statistika

Tinkle viso: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0