Pirmadienis, 25.09.2023, 18:35
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

Pagrindinis » 2011 » Gegužis » 16 » Nauja era ar nauja pasaulio tvarka (Trečiasis pasaulinis karas)
13:37
Nauja era ar nauja pasaulio tvarka (Trečiasis pasaulinis karas)
Karas vyksta prieš kiekvieną iš mūsų, nes sistemai žmogus nereikalingas. Matricainei-agregorinei socialinės kontrolės sistemai reikalingi ne žmonės, o energijos šaltiniai, emocijų nevaldančios baterijos, kurias galima nuolat melžti, gąsdinant nebūtais priešais, baime neišgyventi ir panašiomis nenuspėjamomis grėsmėmis. Todėl daroma viskas, kad žmogus netaptų žmogumi, nepraregėtų ir negalėtų pamatyti tiesos, kad jis neprisimintų savo tikrosios prigimties ir paskirties.

Nereikia pamiršti, jog elito „galinguosius” valdo išlikimo instinktas. Jie bijo mūsų, todėl pasaulio kontrolės praradimas jiems reiškia asmeninę tragediją. Jie dėl naujojo Babilono (arba Naujosios Jeruzalės, Siono) taip ilgai dirbo - daug tūkstančių metų ir štai viskas gali nueiti veltui. Nauja pasaulio tvarka, 2012 metai, Blue Beam, New Agwe, iliuminatų sąmokslas ir panašūs projektai - baimės prarasti kontrolę pagimdyta paranoja. Tai ne kas kita, o siekis įspausti į kampą dar nespėjusią pabusti žmoniją naujų, transformuojančių energijų akivaizdoje. Jie žinojo, kad ateis tokie laikai ir šitam darbui ilgai ruošėsi. Jie mąsto taip: jei žmogus miega, tai tegul miega "oficialioje realybėje”, o jeigu prabunda - pasiūloma išeitis - agregorinis satanizmas. Svarbu, kad žmogaus dvasinis pasaulis būtų nuspėjamas, kontroliuojamas ir koreguojamas.

Tačiau vargu, ar globalizacinis scenarijos ”Novus Ordo Secolorum” pavyks. Tam, kad visi šie tamsūs scenarijai neįvyktų, turime pasipriešinti. Vienintelis įmanomas efektyvus pasipriešinimo būdas trečiajame pasauliniame kare yra ne tik darbas su savimi, iš esmės keičiant tikrovės identifikavimo ir suvokimo paradigmas, bet ir principinė pozicija globalizacijos ir dvasinės evoliucijos atžvilgiu. Kitaip tariant, būtina suvokti, jog tik asmeninis kontaktas su Dievu, atmetant bet kokias tarpinių agregorų paslaugas, gali išgelbėti nuo eilinių liuciferiškų spąstų bei identifikuoti klastą, kurios įprastoje būsenoje esanti sąmonė negali suvokti.

Nereikia atsikalbinėti sau ir kitiems, neva jie yra galingesni ir vis viena tai paradys, nes raštuose išpranašauta. Jeigu mes mintimis to neleisime - jų pastangos bus bergždžios. Pranašystes rašo žmonės priimdami chanelingus iš pakankamai žemo laipsnio dvasinių būtybių, kurie mums, žmonėms, sukurtiems pagal Dievo paveikslą, nėra jokie autoritetai. Gal būt tos būtybės ir nori padėti žmonijai, o gal būt ir ne. Mes jų tikrųjų motyvų nežinom, todėl pasitikėti chanelingais negalim. Gali būti taip, kad tie ”kanalai” jaučia kažkokią karminę skolą dėl to, jog kažkada atmetė Dievą ir pasirinko reptiloidą Liuciferį. Todėl jų paslaugų reikia kuo skubiau atsisakyti ir išmesti iš galvos visokias "harmonines konvergencijas”, eilinius "partalų” ar "vartų” atidarymus iki 2012 metų ir t.t.  Kelias į pragarą visuomet grindžiamas gerai ketinimais. Išsigelbėjimas permainų laikotarpiu yra tolygus visiškai pilnam ir aiškiam kiekvieno suvokimui, jog tarp manęs ir Dievo nieko daugiau nėra. Jokių hierarchijų. Jokių laiptelių, jokių pakopų. Jokių pakylėtųjų valdovų. Visą tą dvasinę "jėgų” hierarchiją sugalvojo reptiloidai, kurie, patikėkit manim, puikiai moka įsprausti žmogaus sąmonę į eilinę matricinę sistemą, sekti pasakas ir saldžiai meluoti. O maža to - ir meistriškai apsimetinėti tuo, kuo tikite. Jei abejojat, ar mano žodžiai, vertinant New Age agregorus yra teisingi, paskaitykit 10 Dievo įsakymų 1 punktą.

Kodėl aš vis dar rašau tokiomis temomis, nors viskas ir taip aišku? Viena iš priežasčių - jog bazinę informaciją žinoti ir skelbti reikia. Net ir 100 kartų iš eilės, kol protas prie to pripranta ir nebeatmeta kaip nesąmonės. Nors gal būt tai ir nemalonu, nepanašu į tikrovę, bet, deja, iš tikrųjų visa tai pasaulyje vyksta realiame laike. Reikia pažinti simbolius, kuriais jie susišneka ir kuriais ženklina savo antižmogiškus projektus vien tam, kad galvoje turėti filtrą, kuris padeda atsekti tikrą gėrį nuo tikro blogio. Pirmiausia nuo to blogio, kuris ateina pas mus ėriuko kailyje ir siūlo išsigelbėjimą per tarpines agregorines struktūras, tokias kaip dogmatiškos bažnyčios, ortodoksinės filosofinės mokyklos ar New Age pakylėtieji valdovai. Per daug metų išsiugžiau imunitetą agregorams. Ir nesvarbu, kokie jie bebūtų geri ar blogi, mano protas juos automatiškai atmeta. Nesakau, kad jie manęs neveikia. Jie veikia, tačiau laiku identifikavus ant kokios dvasinės adatos užsėdai, bet kokie agregorai automatiškai atpuola.

Kokiais būdais planuojama įvesti naują pasaulio tvarką, rašė daug žmonių - Jordan Maxwell, David Icke, Johan Coleman bei daugelis kitų. Vienas iš žymesnių konspirologijos specialių Fritzas Springmeieris (Fritz Springmeier) savo knygoje „13 satanistinių iliuminatų dinastijų” („The 13 Satanic Bloodlines of the Illuminati” http://classic-web.archive.org/web/20030901062957/

http:/webpages.shepherd.edu/EEHRHA01/13Bloodlines.htm) teigia, kad valdančiojo elito dalis, kurie paprastai vengia viešumos, nuo seno naudoja dar Egipto ir Babilono laikais naudotus žmogaus sąmonės pavergimo ir kontrolės metodus. Tie metodai remiasi juodąja magija. Anksčiau kontrolė būdavo įgyvendinama per okultinius simbolius ir viešąją architektūtą, o dabar ir per chemiją, elektromagnetinę sriubą, genetiškai modifikuotą maistą, vakcinas bei masinės informacijos kanalus, kurie, kaip taisyklė ir priklauso tam pačiam okupaciniam elitui.

Pasak Fritz’o Springmeier’io, daugumos žmonių sąmonėje instaliuotas savotiškas saugiklis, kuris atjungia žmogaus sugebėjimus kritiškai mąstyti tam tikros informacijos atžvilgiu. Tas saugiklis per daug metų sukurtas dresūros būdu. Žmogaus sąmonėje įvyksta „trumpas jungimas” ir žmogus nebegali tęsti diskusijos ir mąstyti tam tikromis temomis, pavyzdžiui, apie naują pasaulio tvarką. Tarkim, žodis „konspiracija” arba „sąmokslo teorija” iš karto visuomenėje iššaukia neigiamą reakciją. Ir šita reakcija yra išmokta, ji nėra natūrali.

Šis mokslininkas yra parašęs ne vieną knygą apie apie trauminius smegenų programavimo metodus. Knygose jis kalba apie tai, kaip slaptos elito organizacijos jau kelis šimtus metų naudoja gerai atidirbtas socialinės dresūros, sąmonės valdymo programas. Ir toks programavimas, anot autoriaus, prasideda dar motinos įsčiose.

Kitas šios srities žinovas Ronas Pattonas (Ron Patton), aprašęs literatūroje tokius slaptus JAV eksperimentus, kaip MK -ULTRA, Monarch, Montouk it kt., įsitikinęs, kad mąstymas modifikuotas daugiau kaip 10 milijonų žmonių vien tik JAV. Visame pasaulyje įvairiais būdais „modifikuotų” žmonių skaičius gali siekti kelis milijardus. Modifikuoti žmogų (paversti zombiu) šiandien galima įvairiai: per masinės hipnozės seansus, elektromagnetinėmis bangomis, chemiškai, per įvairias idėjas ir doktrinas. O dažniausiai iš šių prieskonių išverdama kaloringa sriuba, kuri vadinama šiuolaikiniu gyvenimo būdų ir neišvengiamu realiu gyvenimu.

  MK-ULTRA

Projektas buvo pradėtas 1953 metais. Šio pavadinimo pirmos dvi raides kildinamos iš žodžių junginio "Mind Kontrolle”. Projekto ištakos - nacių koncentracijos stovyklose vykdyti eksperimentai. Kaip ir Antrojo pasaulinio karo metu, taip ir eksperimento MK-ULTRA metu buvo siekiama sukurti universalų karį, kuris nejaučia skausmo, baimės ir aklai vykdo operatorių nurodymus. Naudotos tos pačios trauminės poveikio poveikio priemonės: radiacija, elektrošokas, psichologinis ir psichiatrinis poveikis, sociologija, antropologija, grafologija, erzinančios medžiagos ir para-kariniai prietaisai. LSD ir narkotikai buvo vienos populiaresnių. 1940-ųjų pabaigoje CŽV padaliniui, užsiimančiam cheminiais ir bakteriologiniais sąmonės poveikio metodais vadovavo Sidnis Gottliebas (Sidney Gottlieb). Jis padarė daug atradimų kaip cheminės ir elektromagnetinės priemonės veikia žmogaus sąmonę. Būtent jo vadovaujamose sukarintose mokslinėse bazėse dirbo po Antrojo pasaulinio karo išlikę nenubausti nacių koncentracijos stovyklų „specialistai”. Jis visą savo gyvenimą atidavė centrinei žvalgybos valdybai (CŽV). Būtent Sidney Gottlieb’o jo eksperimentai 1953 metais jo buvo pavadinti MK-ULTRA.

Su šio „mokslininko” pavarde siejamos beveik visos CŽV vykdytos slaptos operacijos Lotynų Amerikoje, Azijoje, Afrikoje. Eksperimentų taikiniais tapdavo ištisos tautos ir valstybės. Žinoma, visa tai kažkada buvo naudojama kovai prieš komunizmą. Dabar, kai komunizmo neliko, technologijos vis viena liko ir toliau buvo tobulinamos. Tobulinamos todėl, kad pradėtas trečiasis pasaulinis karas - demonams parsidavusio elito karas prieš paprastą žmogų.

Septintojo dešimtmečio pradžioje pradėtas dar vienas projektas - MONARCH, kuris iki šiol yra įslaptintas. Jis kildinamas iš kitų slaptų projektų, tokių, kaip MK-Search, SpellBinder. Tokių projektų tikslas buvo - sukurti universalius kovotojus arba bio-robotus žudikus, kitaip vadinamus „Manchurian kandidate”.

Demokratijos sąlygomis universalaus kario programų ir eksperimentų rezultatai neįkainojami ir vykdant taikius projektus, tokius, kaip rinkimai arba besąlyginis paklusnumas priimant vadinamuosius nepopuliarius sprendimus, korporacijoms naudingų vartojimo įpročių skiepijimas ir t.t.. „miegantis balsuotojas” ir ”nesąmoningas pirkėjas”- yra pats geriausias šių ir kitų eksperimentų išradimas, nes garantuoja ilgalaikį valdančio elito suformavimą ir išlaikymą bei ekonominės sistemos stabilumą. „Miegantis balsuotojas” lyg pagal komandą pasirenka sociologiniais tyrimais pagrįstą populiariausią sprendimą, tačiau nesuvokia, jog jo pasirinkimu yra manipuliuojama. Pirkėjas taip pat retai kada susimąsto, kad jo pasirinkimu yra manipuliuojama.

  MONARCH - reiškia drugelį. Teigiama, kad žmogus ilgą laiką traumuojamas cheminėmis ir kitokiomis priemonėmis, ima elgtis tarsi vabzdys. Vienais atvejais jis „miega” arba tik atlieka gamtinius poreikius, kaip koks vikšras, o atėjus reikiamam momentui ir jis ima veikti. MONARCH projektas vadinamas marionečių fabriku. Vienas ir tas pat žmogus gali būti suskaidomas į keletą sub-asmenybių, kurios, gavusios signalą, užvaldo kūną. O kai baigiasi „operacija”, jis nieko neprisimena. Kritiniais atvejais žmoguje sužadinama „kita” asmenybė ir ji veikia pagal užprogramuotą algoritmą. „Atsibudęs” žmogus tiesiog nepamena ką prieš tai darė, nes jį jau užvaldo kita sub-asmenybė.

 Panašūs eksperimentai, ypatingai naudojant elektromagnetinę spinduliuotę buvo atliekami abiejose Atlanto pusėse. Prieš 20 metų įvairiose šalyse staiga padaugėjo žmonių, kurie įtarė, jog juos „švytina” spinduliais. Ir šita „paranojos forma” buvo tokia užkrečiama, kad ja vienu metu „sirgo” labai daug žmonių abiejose Atlanto pusėse. Bet iš tikrųjų tai nebuvo natūrali paranoja, tiesiog jautresnės psichikos žmonės kažką jautė negero. Nepriklausomi tyrėjai linkę manyti, kad prieš žmones plačiu mastu buvo vykdomi psichotroniniai eksperimentai. Tik vieni žmonės to nejausdavo, o kiti - jausdavo labai aštriai.

Humaniški būdai ir Naujos eros ginklas - HAARP

 

HAARP, High Frequency Active Auroral Research Program - tai JAV mokslinių tyrimų objektas. Formaliai tai JAV mokslinių tyrimo stotis, antenų miškas, kurio tikslas, kaip yra skelbiama, viešai - tirti Šiaurės pašvaistę. Tačiau iš tikrųjų šis objektas priklauso JAV karinėms oro pajėgoms ir buvo sukurtas neva tam, kad užtikrinti radijo ryšį su povandeniniais laivais ir lėktuvais. Objektas pradėjo veikti nuo 1997 metų Gakono vietovėje, Aliaskos valstijoje. Būtent su jo atsiradimu siejama padažnėjusių klimatinių anomalijų virtinė bei naujos kartos sąmonės kontrolės projektai.

Šio prietaiso galimybės yra iš tiesų labai unikalios. HAARP pagalba galima trikdyti oro ir jūrų navigaciją, blokuoti radijo ryšį, sugadinti kosminių laivų, palydovų, orlaivių ir laivų borto įrangą. Šis projektas riebiu brūkšniu nubraukė seną supratimą, kaip gali būti vykdomas karas. Prietaisas gali sukelti gamtos ir klimato kataklizmus, katastrofas bet kurioje pasaulio vietoje. Jis veikia ganėtinai paprastai: žemo dažinio elektromagnetinis spindulys paleidžiamas į jonosferą, nuo jos atsispindi ir grįžta į žemę. Spindulį galima sufokusuoti bet kokiu kampu. Ir, priklausomai nuo užduoties, gali būti pasirenkamas ir spinduliuotės stiprumas. Atskirais atvejais jis gali paveikti žmogaus protą taip, kad galima būtų slopinti jo psichinius sugebėjimus. Taip pat šiuo prietaisu į žmogaus smegenis galima įvesti tam tikrus skaitmeniniame formate įrašytus žodžius ar garsus, o juos žmonės identifikuos, kaip savo pačių mintis.

Propaganda ir PR

Kita, labiau humaniška poveikio žmogaus protui priemonė yra televizorius. Ir ne tik todėl, kad skaitmeninis signalas geriau veikia pasąmonę negu analoginis, bet todėl, jog propaganda visada yra daug veiksmingiau už bet kokia chemiją ar narkotikus.

 Būdamas 33 laipsnio masonu ir įkvėptas masių valdymo idėjomis Edward Luis Bernays 1928 metais parašė knygą „Propaganda”. Iš pradžių tai buvo elitui skirtas smegenų plovimo vadovėlis. Būtent tai davė startą vadinamajam viešųjų ryšių (Public Relation) verslui. Tarp įvairių metodikų, kaip valdyti mases E.L.Bernais nurodo, jog žmogus turi būti nuolat dresiruojamas beprasmiais ritualais, nurodymai ar įstatymas tol, kol nustoja kritiškai mąstyti. Jie tiesiog kažką atlieka, nes taip reikia, nematydami išeities ir nesuprasdamas esmės. O nedaryti negali, nes gresia sankcijos. Tuomet jis tampa abejingas ir paklusnus, o sąmonė atvira programavimui.

 Norint sukurti „pavyzdinę” visuomenę, būtina sukuriti, kad žmogaus protas būtų nuolat užimtas kokiomis nors problemomis, o jei jų nėra - antraeiliais blizgučiais, TV šou, serialais, sporto aistromis. Idealioje visuomenėje pagal iliuminatus, žmogus neturi turėti laisvo laiko savišvietai ar atsakymų paieškai. Jo protas nuolat turi būti užsiėmęs: darbe - darbu, namie - buitimi, o laisvalaikiu - pramogomis. Neleisti žmogui savarankiškai mąstyti 24 val. per parą - yra pati geriausia kontrolės forma.

Tai, ką dauguma žmonių abiejose Atlanto pusėse vadina "viešąja nuomone”, iš tikrųjų yra kruopščiai suredaguota propaganda. Žmonės rodomas atredaguotas filmas, o patys piliečiai pratinami vienodai, prognozuojamai reaguoti į vienus ar kitus gyvenimo įvykius, taip, kaip nurodo įvairių sričių žinovai-ekspertai per TV dėžes. Vadinamosios viešosios nuomonės apklausos iš tikrųjų rengiamos tam, kad įsitikinti, kaip publika pasiruošusi priimti vieną ar kitą pasaulio nusikaltėlių klano siūlomą permainą. Įvairios socialinės inžinerijos ir socialinės dresūros technologijos jau pusę amžiaus yra kuriamos Tavistoko moksliniame centre Anglijoje, o taip pat šimtuose panašių įstaigų JAV, Rusijoje bei Kinijoje.

Vienos iš tokių ryškesnių kompanijų yra Rand Corporation ir Brookings Institutas. O svarbiausias iš jų - Stanford Research Institute, SRI. Būtent šiame vykdomi milžiniškų mastelių ir biudžetų sąmonės kontrolės projektai, kuriuos finansuoja ne tik federalinė Vyriausybė, bet didžia dalimi privatūs Rocefelerių ir Rodchildų finansiniai karteliai.

Kankorėžinė liauka ir fluoras

Fluoras dantų pastoje ir geriamajame vandenyje atsirado ne šiaip sau. Ar neatrodo keista, kad kažkokie, neaiškios reputacijos dėdės ima ir už mus nusprendžia, kad būtina geriamą vandenį skiesti fluoru tam, kad apsaugotų pasaulio bendruomenės narių dantis nuo ėduonies. Kokie jie rūpestingi? Jeigu apsilankytume parduotuvėse, tikriausiai nerastumėte nei vienos dantų pastos be fluoro.

 Toks rūpestis mūsų dantimis tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nekaltas. Iš tikrųjų fluoras mūsų organizmui reikalingas tam kad slopintų kankorėžinės liaukos veiklą. Kadangi žmogaus sąmonę dabar kaip niekad bombarduoja naujos energijos, radikaliai keičiausi ir aplinkos vibracinis fonas, vadinasi, visa tai veikia ir žmogų. Tos naujos energijos nėra šiaip sau dvasininkų ar konspirologų sugalvotas dalykas. Jas fiksuoja valstybinės laboratorijos. O vyriausybėms dirbantys mokslininkai mano, jog šios energijos gali keisti žmogaus sąmonę visiškai neprognozuojama linkme. Žmoniją tokių energijų akivaizdoje bus sunkiau valdyti, nes niekas kolektyvinėmis matricos programomis nebetikės. Jos „išsimagnetins”, nebeveiks. Taigi, sprendžiant tokį iššūkį, fluoras yra viena iš išeičių. Fluoro junginiai slopina kankorėžinę liauką, kuri, vaizdžiai kalbant, atsakinga už tai, jog uždanga tarp mūsų ir anapusinio pasaulio išliktų stangri. Kankorežinė liauka aktyvuojasi tamsiu paros metu ir atsako už sąmonės išėjimą į sapnų pasaulį. Šumerų lentelėse yra pavaizduoti dievai anunakiai, kurie rankose laiko kankorėžį. Tai simbolis, reiškiantis sąmonės kontrolę.

Cheminis pėdsakas

Jie barsto ant mūsų chemikalus jau daugiau kaip 20 metų. Jei giedrą dieną danguje pastebėsite baltas juostas, kurias paprastai palieka reaktyviniai lėktuvai, tai didesnė tikimybė, jog tai yra „cheminis pėdsakas” (chemtrails). Paprasto, keleivinio lėktuvo pėdsakas labai greitai išnyksta, tačiau tuo atveju, jei yra barstomi chemikalai, pėdsakas laikosi labai ilgai. Kartais labai sunku atskirti cheminį pėdsaką nuo paprasto. Dažnai žmonės cheminį pėdsaką priskiria paprastam, o neretai jis būna visiškai nepastebėtas.

Esminis būdas, kaip juos atskirti, tai stebėti lėktuvų srautą. Per cheminio pėdsako operacijas, lėktuvai po vieną neskraido. Gali būti taip, jog visą dieną danguje nepamatysite nei vieno lėktuvo, tačiau staiga danguje jų atsiranda labai daug ir jie skraido skirtingomis kryptimis, sudarydami iš pėdsakų tinklelį. Dažniausiai purškiami aliuminio ir bario junginiai. Žmogui jie sukelia silpnumo, apatijos jausmą, o neretai ir sunkias ligas.

Oficialus tokio chemikalų barstymo tikslas - paveikti orus, kovoti su klimato atšilimu, paveikti atmosferos reiškinius. Tačiau svarbiausias tikslas - veikti žmogaus sveikatą ir savijautą. Po cheminių pėdsakų operacijų žmonės prastai jaučiasi pavargę, nusilpę. Vakaruose, kaip ir Lietuvoje šiuo metu skelbiamas alschaimerio ligos protrūkis kaip tik ir siejamas su chemikalų barstymu iš lėktuvų.

PRS metodas

Didžioji dalis sąmonės kontrolės projektų vykdomi per manipuliacijas jausmais, ypatingai baime. Per kelis šimtmečius jie sistemingai tobulino savo veiklos metodus, o vienas pagrindinių metodų - problema-reakcija-sprendimas (Problem - Reaction - Solution PRS). Apie tai plačiai rašo Deividas Aikas (David Icke) knygoje The Biggest Secret.

 Metodas Problem - Reaction - Solution, kaip galima nuspėti, susideda iš trijų dalių. Norėdami įgyvendinti nepopuliarų projektą, pavyzdžiui, įvesti papildomus mokesčius arba pensijų reformą, reformatoriai visuomet susiduria su žmonių pasipriešinimu. Tai natūrali žmonių reakciją į neteisybę. Tuomet projektas suskaldomas į daug mažų epizodų ir vykdomas palaipsniui. Kartais net nepastebint, o katrais - dideliais šuoliais priimami sprendimai kurie užmaskuojami pozityvia ir nekalta retorika. Tačiau, kai reikia didesnio žingsnio, pavyzdžiui, nuversti kokį nors diktatorių, tuomet imamos finansuoti abi pusės: ir diktatorius, ir opozicija.

Tokiu būdu provokuojamas konfliktas, kuris yra valdomas per kokią nors masonų ložę, kurios nariai yra ir diktatoriaus, ir revoliucionierių atstovai. Įtampa kaitinama tol, kol neįvyksta kokios nors ginkluotas konfliktas. Tuo pat metu pasaulio žiniasklaida demonizuoja vieną iš konflikto pusių. Prisiminkime Huseino, Miloševičiaus, Kadafio ir kitas panašias istorijas. Kovotojai už laisvę neretai parenkami kriminalinę praeitį turinčių struktūrų. Pavyzdžiui šiuo metu vakarai remia kovotojus prieš Kadafio režimą, kurie susiję su islamo radikalais ir teroristinėmis organizacijomis. Tačiau prieš kelis metus jie rėmė Kadafį, kuris, kaip paaiškėjo, taip pat yra masonas.

Tokius konfliktus, kaip taisyklė, plačiai nušviečia kontroliuojama žiniasklaida. Pasaulio visuomenė tampa sukrėsta ir ima šaukti: „padarykite tam galą”. Tokia visuomenės reakcija yra tiksliai apskaičiuojama. Jei nebūtų 9/11, nebūtų ir žiaurių metodų, ribojančių JAV piliečių laisves, nebūtų buvę ir Irako, Afganistano karo, būtų išsaugotos šimtų tūkstančių žmonių gyvybės.

Naujos pasaulio tvarkos marionetininkai inicijuoja, kad į neramumų krečiamą šalį būtų įvestos Jungtinių Tautų pajėgos arba NATO koalicinės pajėgos. Juk taip buvo Irake, Afganistane, buvusioje Jugoslavijoje, Centrinėje Afrikoje, Pietų Timore ir t.t. Jie remiasi mistine struktūra, kuri vadinama civilizuota pasaulio bendruomenę. Tai toks abra-kadabra, kuris iš esmės nieko nereiškia. Bet kažkodėl NATO ir JTO ją gina. Ta civilizuota pasaulio bendruomenė yra ne kas kita, o naujos pasaulio tvarkos visuomenė.

Iliuminatų kariuomenė nori būti visuose strategiškai svarbiuose planetos kampeliuose. Visados tokių kriminalinių karų priešistorė dangstoma įvairiais humaniškais ir moraliniais faktoriais. Tačiau kareiviai ir civiliai žmonės žūsta ne tik kriminaliniuose karuose, bet ir nuo dirbtinai sukurtų vakcinų ir virusų, kurie, kaip taisyklė tampa pretekstu farmacijos koncernams pabranginti vaistų kainas ir įsibrauti dar giliau į kiekvieno žmogaus asmeninį gyvenimą.

Kad būtų galima lengviau suvokti šitą mechanizmą, įsivaizduokime avis, o ganyklos perimetre - stulpus su tvora. Avis žino, kad už tvoros eiti negalima, nes gali gauti elektros iškrovą. Tačiau atėjo metas, kai pradėjo siausti vėtros, kurios išvarto stulpus. Taigi, piemenims iškyla nauja užduotis - rasti būdus, kaip išlaikyti avis ganykloje, kad jos neišeitų už perimetro ribos. Ir visos tos techninės bei cheminės priemonės skirtos šiam uždaviniui spręsti. Ganyklų riboženkliai, lemiantys visuomenės stabilumą, sustatyti žmonių galvose ir jie dabar kaip niekad nepastovūs. O ateis laikas, kai juos išlaikyti bus ypatingai sunku. Tam, kad išlaikytų esamą status-q, reptiloidai darys viską, naudos visą savo instrumentų arsenalą nuo mikrochipų iki naujų New Age religijų.

Peržiūrų: 7248 | Pridėjo: virgis | Reitingas: 4.0/10
Viso komentarų: 161 2 »
0  
1 qaz   (16.05.2011 19:47) [medžiaga]
jo jo nu ir kam sitas straipsnis, seni bajeriai, nu aisku dauk senu bajeriu o vdruk kas papuls :) jo siauce vetros o kiek zinau ir lietuviai turi patarlia lenk medy kol jaunas jo ? ir kam tie iskrype medziai reikalingi :) nu jo ta iskrypeliska jega nesunku pajus kiekviena diena, bet kaikada ji buna tokia buka nu taip bukai ir grubiai tiesiog kaip akli hirurgai bandytu su buku kirviu operout ar nepastebit:) tai nemanau kad, tai ateiviu kokiu darbas, jeim reiktia gi proto atskrist su laivais ir taip toliau lyk, nu as beveik sokia :) o siaip liuks srtaipsnis

0  
2 vva   (17.05.2011 04:05) [medžiaga]
"Taip pat šiuo prietaisu į žmogaus smegenis galima įvesti tam tikrus skaitmeniniame formate įrašytus žodžius ar garsus, o juos žmonės identifikuos, kaip savo pačių mintis"

idomu ar mokslininkam pavyktu tai atlikt su elektromagnetinem bangom laboratijos salygomis, ka bekalbet tokiais atstumais..


0  
3 vva   (17.05.2011 04:06) [medžiaga]
laboratorijos*

0  
4 virgis   (17.05.2011 07:20) [medžiaga]
Niekada tau niekas nepasakys ką jie sugeba padaryti slaptose laboratorijose, o tai ką žinai yra tik ta info kurią jie nusprendė paviešinti nes nėra reikšminga. shades shades

0  
5 qaz   (17.05.2011 08:43) [medžiaga]
kai jie dyrba labaratorijose turi tada turet kaskokius motyvus dar ir kiek suprantu tai baime paciu ir prievarta, su tokiais motyvais toli nenuais aisku situ motyvu ustenka niokot aplinkuj, bet gi kas tada belieka kitiem nu manau kantrybe.... :)

0  
6 senis   (17.05.2011 13:28) [medžiaga]
Jau dabar oficialiai pristatyti kompai valdomi mintimis ir pritaikyti neįgaliesiems. Galima tik įsivaizduoti kokios technologijos yra užslaptintos. GPS prieš 20 metų taip pat buvo paslaptis ir naudojama tik karuose. Gal kas žino kaip pašalinti fluorą iš vandentiekio vandens? Su dantų pasta paprasta, perki ekologišką be fluoro ir viskas.

0  
7 virgis   (17.05.2011 14:22) [medžiaga]
Gerti šaltinio ar šulinio vandenį.... yes

0  
8 vva   (17.05.2011 15:29) [medžiaga]
Na taip, nežinom ką mokslininkai prikūrė, tačiau iš piršto laužti ir teigti apie tokias ginklo galimybes atrodo šiek tiek juokinga:) Nesuprantu kodėl nepaminėjot jog HAARP bangom galima užauginti smegenyse mikroogranizmus kurie panaudodami žmogaus kūną kaip anteną susisieks su duomenų bazėmis ir teiks informaciją apie žmogaus veiksmus, bei mąstyseną, kas vėliau bus panaudota dar totalesnei žmogaus kontolei.

0  
10 qaz   (18.05.2011 09:29) [medžiaga]
ydomus filmukas tik nezinau ar dziaugtis ar verkt, bet vizdelto kaskas vaidina labai protyngus jie gi skraido, virs gamtos, pasikelia ir taip toliau nu ydomu, ydomu :) nu reiskias ir kris neuzilgo

1-10 11-16
Имя *:
Email *:
Код *:
Tinklapio meniu
Įėjimo forma
Paieška
Kalendorius
«  Gegužis 2011  »
PRANTTRKETPENKTŠEŠTSEKM
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Užrašų arhyvas
Statistika

Tinkle viso: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0