Pirmadienis, 30.01.2023, 22:23
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

Pagrindinis » 2011 » Vasaris » 4 » Reptilija Manyje... Aryana Havah 2 dalis
21:48
Reptilija Manyje... Aryana Havah 2 dalis
Ne – čia aš vienas. Iš sėkmingai įsikūnijusių, tris Amerikoje, vienas-Prancūzijoje, vienas-Kinijoje, du-Vokietijoje. Ir dar vienas. Bet Agchtonas negali kol kas atskleisti jo buvimo vietos.
Kodėl buvo parinktos būtent tos šalys ?
Taip buvo nuspręsta ryšium su įvykių, kurie nusimato, svarba.
Galėčiau spėti, kad mes, Kinija ir Prancūzija neįprastuose įvykiuose nedalyvausim.
Priešingai. Tik čia nebus tiek daug darbo. Viskas praeis ramiai.
Kodėl ?
Mes turime privalumų. Mūsų protėvių kolektyvinė sąmonė mums labai daug padės.
Ką tuo nori pasakyti ?
Čia, šioje žemėje gyveno labai išsivysčiusios būtybės, kurios paliko ateities kartoms kažką panašaus į energetinį rutulį, kuriame saugoma labai svarbi informacija. Ją atras nustatytu laiku. Kai tik mes ją rasim, gausim atsakymus į visus mums rūpimus klausimus, kurie iškilo evoliucijos raidos metu. Į klausimus, atsakymai į kuriuos, buvo visada slepiami ir maskuojami.
Gal galėtum pateikti pavyzdžių ?
Ne, nes tai nėra mano tikslas.
Ar daug laiko praeis kol mes atrasim šį lobį ?
Ne, kai kas jį jau rado ir dalinasi gauta informacija.
O kodėl mes nežinom ?
Mes girdim, bet mums neįdomu. Dauguma galvoja, kad tai pasakos.
Ar visa Rumunija buvo apgyvendinta tų būtybių ?
Labiausiai šalies centras. Ten kalnuose paslėptas lobis, ypatingai vertinga informacija.
Kodėl jos niekas dar nerado ?
Agchtonas sako, kad apie ją žino pakankamai daug žmonių, tik jie nenori apie tai pasakoti. Daug kas ten jau pabuvojo.
Tai tipiška rumunams. Jei tu išgirsti kažką, ko tau girdėti nereikėtu, tau iš karto sakoma, kad tave apgavo, kad tu ne taip supratai. Mums tiesiog neleidžiama žinoti.
Kai ateis tam laikas, visi apie tai sužinos.
Ką galėtum papasakoti apie mūsų šalį ?
Tai vienintelė šalis turinti aktyvias septynias čakras.
O kitos to neturi ?
Ne, Žemė, savo ruožtu, turi septynis energetinius centrus išmėtytus po visą jos paviršių, ir nei viena kita šalis neturi visų septynių. Būtent todėl Rumuniją užvaldė ir pavergė tam tikros blogio organizacijos.
Galėtum pasakyti kur randasi Žemės čakros ?
Kalifornijoje, Pietų Amerikoje, Australijoje, Anglijoje, Egipte, Irane ir Tibete.
O Rumunijos čakros ?
Viena - Symbate De Suss-Recha, antra - Raryu kalnuose, trečia - greta Shimleulom Sylvanas, ketvirta – Kapidave, penkta – Sermisegetuze, šešta – Parynge, septinta – kalnų Karpat Dzhetichi rajone. Tik žinoma ne tą seka, kurią aš tau jas išvardinau. Jų tikrosios paskirties kol kas negalima atskleisti ir jos dar nėra pilnai aktyvuotos.
Kalnai Bucegi, ar galėtum ką nors pasakyti apie juos ?
Ten, kaip ir Chahleu, randasi tas informacinis lobis apie kurį tau pasakojau. Jei žmonės įdėmiai pažiūrėtu tai tikrai jį pastebėtu. Tose vietose randasi energetinės formos – piramidės, kvadratiniu pagrindu. Šiuo metu jos atrodo kaip hologramos. Bet artėjant tam tikriems įvykiams jos vis labiau ir labiau išryškės.
Kokia tų piramidžių paskirtis ?
Jos saugo šalį nuo tam tikrų energetinių atakų ir skleidžia minties energiją kurią siekiama apsaugoti ir paskatinti dvasiniam tobulėjimui. Galima sakyti, kad jų paskirtis pakelti visos šalies vibracijų lygį. Kaip vietovės, taip ir žmonių.
Tie energetiniai centrai panašūs į žmogaus ?
Taip, jie identiški. Jų tokios pačios spalvos ir funkcijos.
O kam jie reikalingi ?
Jie valdo, gerina ir prižiūri Žemės egzistavimą. Taip kaip ir žmogaus energetiniai centrai reguliuoja viso organizmo veiklą. Žmonės turi lygiai tokį patį kiekį energetinių centrų, kadangi gyvendami čia jie turi atitikti planetą vibracijų lygmenyje.
O Rumunijos čakros ?
Jos pradėtos aktyvuoti jau nuo 1986 metų ir pradės funkcionuoti pilnu režimu 2011 metais.
Ir vis tik, kokia jų paskirtis ?
Galiu pasakyti tik tiek, kad Rumunijos žemės egzistuoja nuo pat Žemės egzistavimo pradžios. Čia buvo sukurtos pirmosios gyvos būtybės, kurios, vėliau pasklido po visą planetą. Ši šalis atliks svarbų vaidmenį ateityje. Kolektyvinė sąmonė palikta mūsų protėvių sprogs, įsiliedama į širdis tų, kuriems pavyks išgyventi.
Išgyventi ?
Taip, kadangi tuo laikotarpiu mūsų nesaugos. Ir tai labai gerai. Nevisi žmonės pasirengę pereiti į kitą egzistavimo plotmę, bet apie tai aš negaliu diskutuoti.
Gali pasakyti, ar bus kas nors negero pasauliniu lygiu, ateinančiais metais ?
Taip, bus problemų.
Kokių problemų ?
Susijusių su vandeniu. Bet daugiau man neleidžiama žinoti.
Ar Rumunija taip pat nukentės nuo vandens ?
Ne, čia problemos bus pagrinde ekonominės. Tiksliau bus arba ekonominės arba žemės drebėjimai.
Smulkiau negalėtum papasakoti ?
Ne, aš jau norėčiau šiandien baigti.

Prieš išeinant, paprašiau Deivido pakviesti į kabinetą savo mamą. Ji papasakojo, kad po gimimo jos sūnus buvo labai silpnas ir pirmuosius šešis mėnesius pastoviai sirgdavo. Kažkur tokiame amžiuje jis buvo ant mirties slenksčio, dėl sunkaus plaučių uždegimo – mirtino, kadangi vaikas netoleravo antibiotikų. Ji pasakė, kad gydytojai porą minučių bandė grąžinti jį į gyvenimą o jo pasveikimas buvo labiau panašus į stebuklą. Be to vėliau Deividas visiškai pasveiko ir daugiau niekada nesirgo.

Aš su ja atsisveikinau ir palydėjau iki durų. Prieš peržengdama slenkstį, ji pasisuko į manę ir dvejodama pasakė: žinote...tai toks keistas jausmas... nenoriu, kad jūs pagalvotumėt, kad išprotėjau...bet tada... kai jį grąžino į gyvenimą, ir jis atmerkė akis... man pasirodė, kad tai daugiau ne jis! Kalbėjau apie tai su kunigu... užsakinėjau valančias mišias... egzocizmą. Kaip jūs manote, ar gali būti, kad jis apsėstas ?
Jau norėjau atsakyti, bet ji mane aplenkė, skubiai tardama: Prašau jūsų, nieko nesakykite. Aš nepasiruošusi tai sužinoti. Aš nenoriu turėti namuose pabaisos!
Dar ilgai mąsčiau po jų išėjimo. Galvojau, ar vertėtu duoti jo motinai paklausyti mūsų pokalbio įrašų. Ir vis tik aš nusprendžiau to nedaryti, nepaklausus išankstinio leidimo.

Gal norėtum pasakyti ką nors ypatingo ?

Ne, gali uždavinėti klausimus. Tik Agchtonas tau liepė perduoti, kad man atliko net septynis velnio išvarymo ritualus, skirtingose vietose. Jis galvojo perduoti per manę dar kai ką.... ypač atsižvelgiant į tai, kad kai kurie iš kunigų nebuvo tais kuo bandė pasirodyti... bet susilaikė, kadangi tai privestu prie stipraus mano santykiu su tėvais pablogėjimo.
Ką reiškia, nebuvo tais, kuo bandė pasirodyti ? Nebuvo šventikais ?
Šventikais jie buvo, tik nesilaikė savo įsitikinimų.
Kaip sako – daryk kaip kunigas sako, bet patys to nedaro ?
Ne, tiesiog reikia kalbėti ir daryti tai kas atrodo teisinga ir gera. Mes privalome rodyti pavyzdį savo vibracijomis ir gyvenimu. Kam reikia versti kitus daryti tai, kuo pats netiki ?
Todėl, kad pas mus egzistuoja tam tikros elgesio normos, moralės principai.
Teisingai. Tiktai juos platinti turi tie, kurie jais seka ir tiki.
Gal dar grįžkime prie čakrų. Norėjau tavęs paklausti, Inuakai taip pat turi septynias čakras ?
Ne, pas juos jų dešimt. Septynios kaip pas žmones ir dar tris kaip paraleliniai diskai, išdėstyti virš pakaušio.
Tai, kaip suprantu energetiniame lygmenyje mes panašūs ?
Visai ne.
O koks tarp mūsų skirtumas ?
Esantys čia, žemėje, turi septynias čakras, o aplink mus yra skirtingų spalvų septyni energetiniai laukai. Tų laukų spalvos atitinką čakrų spalvas ir atrodo lyg spalvoti balionai patalpinti vienas į kitą.
Tai vadinam biolaukais.
Gerai, tie biolaukai, būdingi tik žmonėms. Pas Inuakus jų daugiau nėra. Anksčiau jie buvo, bet kai planetoje įvyko pakilimas, jie persimainė į tobulą aukso spalvos energetinę sferą.
Ir kokia jos paskirtis ?
Ji nustato ir palaiko organizmo pusiausvyrą. Su jos pagalba galima bendrauti. Jeigu nori su kuo nors pasikalbėti, ji prasiplečia tiek, kad pasiekia tą kitą žmogų, kuriam tu nori kažką pasakyti. Su jos pagalba aktyvuojama Merkaba. Ir aplamai beveik viskas daroma su šitos sferos pagalba.
Ar ir mums bus taip pat po pakilimo ?
Taip, tik čia, šiuo metu vykdomas neįprastas eksperimentas. Bandoma įvykdyti kvantinį šuolį išsaugant mūsų dabartinius fizinius kūnus. (ketvirta dimensija paskutinė kurioje mums reikalingas fizinis kūnas. Vert. Past.)
O Inuaki neišsaugojo kūnų ?
Buvo išsaugota tiktai forma o kūnas tapo energija. Taip pat pasikeitė planetos energetika ir struktūra. Dabar bandoma išsaugoti struktūrą keičiant energiją. Žmonės turi šansą išsaugoti kūną tokį, koks jis yra dabar. T.y. išsaugoti molekulinę struktūrą. Pasikeis tiktai DNR kodas. Šiuo metu tik viena ketvirtoji žmogaus DNR kodų aktyvuota.
Ką reiškia jų aktyvavimas ?
Aktyvavus visą DNR, žmogus galės išlaikyti kūno šviesą, vibracijas, garsą ir Matricos informaciją. Tai reiškia, kad jis bus pastoviai susijungęs su visos visatos pulsu ir kvėpavimu. Veiks harmonijoje su ją. Į DNR turėtume žvelgti kaip į šviesos, garso ir vibracijų siųstuvą.
Ką reiškia "Visatos pulsas" ?
Visata turi savo pulsą – tam tikrą vibraciją. Visata perduoda šią vibraciją galaktikai, vėliau ją perima Žemė ir toliau žmogaus smegenys perduodamos į širdį, o širdis paskleidžia po visą kūną.
Tai vyksta ir dabar, bet dėl iš dalies blokuojamo DNR kodo žmogus priima tik ketvirtadalį to kas siunčiama.
Pas tave taip pat aktyvuota tik ketvirtadalis ?
Ne, pas mane aktyvuota apie 70%. Bet aš ne vienas – tokių labai daug.
Kodėl jie neaktyvuojami visiems ?
Todėl, kad ne visi pereis kvantinį šuolį. Nėra tikslo aktyvuoti DNR tiems, kurie neis su mumis.
Jeigu jie išeitu į Matricą su aktyvuotais kodais, tai sukurtu milžinišką pažeidimą tiek Matricos segmente, kuriam jie priklauso, tiek juose pačiuose. Jiems tektų pasilikti Matricoje tiek laiko, kol
kokią nors planeta pergyventu jiems palankius pasikeitimus. Aktyvacija jiems tiktai pakenktu todėl, kad jiems per vieną gyvenimą tektų atidirbti visą negatyvią energiją, kurią jie yra pasiuntę į savo Matricos segmentą.
O tiems, kurie pasiliks, kada bus pilnai aktyvuotas DNR ?
Tik po pakilimo.
Kodėl ?
Todėl, kad po vibracijų šuolio žemėje vėl bus viskas gerai. Šiuo metu Žemė kenčia. Ji prisipildžiusi priešingų energijų.
Tai reiškia ?
Žinai, neapykanta ir meilė yra vieninteliai jausmai kurie turi reikšmę, visą kitą kyla iš jų.
Bet juk žmogus gyvendamas praeina visus aspektus.
Taip, bet dabar tas metas kai reikia nuspręsti, kurioje pusėje mes norime būti. Dabar mes pergyvename tai, ką išspinduliuojame, kadangi Žemė pasiekė tą būseną kai daugiau nepriima iš mūsų nieko, grąžindama mums tai ką mes sukūrėme per savo gyvenimus. Tas pats vyksta ir su Matrica. Vyksta kažkas panašaus į generalinę tvarką.
Gal tai susiję su milžinišku kiekiu sergančių žmonių ?
Taip, teisingas pastebėjimas.
O kaip atsiriboti nuo negatyvių emocijų ?
Kad išsilaisvinti nuo negatyvumo, reikia jį sąmoningai suprasti, susidurti su juo akis į akį, priversti paklusti ir pakeisti į meilę.
O ką daryti, jeigu kažkas, sakykim bijo šunų ?
Reikia juos mylėti. Reikia kiekvieną vakarą mintimis pasikalbėti su jų sfera – koordinatorium ir pasiųsti į Matricą mintis apie meilę, atleidimą ir paprašyti pagalbos tos gyvūnų rūšies atžvilgiu.
Taip galima susitvarkyti su visomis baimėmis, su visa neapykanta. Visą tai reikia surasti, įsisąmoninti ir perkeisti į meilę ir šviesą. Tai reikia padaryti tam, kad pasaulis galėtu prisipildyti naujos energijos.
Ar tai kokia nors ypatinga energija ?
Tai moteriška energija.
Bet ji juk jau egzistuoja!
Taip, tik ji nebuvo dominuojanti. Labai ilga laiką žemei vadovavo vyriška energija. Dabar tai jau keičiasi. Įsigalėjus naujoms vibracijos, moteriška energija bus lygi vyriškai.
Manau tai bus tik į naudą. Puikiai matome ką padarė vyriškoji energija. Visai teisingai, tai išeis tik į naudą. Tos dvi energijos subalansuos Žemę energetiškai ir vibracijomis, bus tam tikra jėgų pusiausvyra.
Žinoma, kad kai jėgos lygios, jos viena kitą panaikina.
Ir tai gerai, nes tai neša pusiausvyrą ir tobulumą.
Bet juk kažkada ir moterys valdė.
O paskui atėjo vyrai, ir vėl valdė moterys, paskui vėl vyrai. Viso buvo keturi panašūs ciklai ir dabar mes pereiname į penktą. Tiesą sakant jie atitinka tam tikrus elementus.
Kokius elementus ?
Pradžioje buvo ugnies ciklas, vėliau – žemės, po jų sekė oro ir vandens.
O kas liko ?
Liko eteris. Dabar mes į tą ciklą ir einame. Aš kalbu apie eterį, kaip apie pačios Matricos būseną, o Matricoje yra absoliuti pusiausvyra ir viskas joje turi būti lygu.
Tie ciklai buvo nustatyti iš anksto ?
Viskas yra apibrėžta. Visatoje viskas veikia pagal tam tikrus logikos principus ir paklusta griežtai nustatytiems įstatymams. Nieko nėra palikta savieigai.
Kas tai per įstatymai ?
Tai universalūs įstatymai. Visa Visata jais vadovaujasi ir visi jie yra iš meilės.
Ar meilė reiškia žemišką meilę taip kaip mes ją suprantame ?
Meilė, kurią mes čia galime patirti yra tik maža dalis meilės minties energijos, egzistuojančios Matricoje. Čia jos pilnai suprasti neįmanoma.
Ar galėtum pateikti pavyzdį ?
Visatos meilė, tai harmonijos, pusiausvyros, pasitenkinimo, pagarbos, taikos su savimi, supratimo, dvasios ramybės būsenos apjungtos į vieną.
Toli mums dar iki to!
Ne, atvirkščiai, visai netoli.
Nori pasakyti, kad žmonės taip greitai atsisakys senų įpročių ?
Taip, nes tiems kurie liks bus prieinamos naujo žinios, jie kitaip į viską žiūrės. Jie automatiškai bus sujungti su nauja informacija ir energijomis. Ir kiekvienas žmogus pradės keistis, persitvarkyti. Tai tiesiog eis iš kiekvieno žmogaus vidaus.
Kaip tai atrodys energetiškai ?
Atidarant čakras, kurios dirbs pilnu pajėgumu. Kai aukščiausias energetinis centras pilnai atsivers pradės aktyvuotis ir likę tris, Bet jie aktyvuosis ne iš karto. Kai pirmasis diskas pasieks puse savo maksimalios galios pradės aktyvuotis antras. Kai pirmas atsidaro iki maksimumo o antras iki pusės, tada pradeda atsidarinėti trečias ir tik antram atsidarius pilnai, trečias atsidarys iki pusės.
O kada trečias atsidarys pilnai ?
Čia jau priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai. Tam nėra taisyklių. Kai kam jie atsidarys greičiau, kitiems lėčiau. Paskui aktyvuosis auksinė sfera kaip pas Inuakus.
O nebus tarp žmonių atsiskyrimų ?
Ne, sferos aktyvacija visiems praeis vienu metu. Bet kokiu atveju tai priklauso dar ir nuo Žemės vibracijų lygio aktyvavimo. Signalas aktyvuoti sferą, iš Matricos bus duotas tik tada kai ir žmonės ir Žemė pilnai susilygins vibracijų lygmenyje.
O jei bus žmonių kuriems pilnai aktyvuotis nepavyks ?
Tai neįmanoma, turi suprasti, kad viskas yra energijos. Skiriasi tik žmonių sugebėjimas jas priimti.
Bet juk tai gali trukti šimtus metų.
Ne, tikrai ne.
O kaip manai, kiek tai truks ?
Apie tris metus, jei mes kalbame apie laiką egzistuojantį dabar.
Tu vis kalbi apie laiką egzistuojantį dabar. O koks bus laikas tada ?
Jo paprasčiausiai nebus.
Tai pas mus daugiau niekas neskaičiuos laiko valandomis, minutėmis ?
Ne, nes laikas daugiau neegzistuos.
Gerai, tai jeigu daugiau nebus metų, kaip mes sužinosime savo amžių ?
Amžiaus nebus. Suprask, laikas būdingas tik mąstymui kuris egzistuoja dabar. Visatoje nėra laiko, ji tiesiog egzistuoja. Laikas kaip linija. Išeini iš vieno taško ir ateini į kitą. Visatoje viskas paprasta – tu randiesi visur. Nereikia išeiti, kad ateiti.
O dėl ko mes tada egzistuosim ?
Mes egzistuosim pagal Visatos pulsą.
Sakei, kad Inua planetoje skaičiuojate laiką planetos apsisukimais, tai reiškia, kad vis tik laikas egzistuoja ?
Apsisukimai remiasi Visatos pulsu. Inua, lyg būtu Matricos širdis. Kaip plaka širdis, taip ir planeta sukasi visiškoje harmonijoje su Visatos pulsu.
Inua, Matricos širdis ?
Tik retoriškai. Ji viena iš daugelio širdžių. Kaip čia tau paaiškinus.... visos planetos, kurios pereina pakilimą tampa lyg širdimis susijungdamos su Visatos pulsu ir egzistuoja su ja visiškoje harmonijoje.
Sakei, kad mus bandoma pakylėti išsaugant mūsų fizinius kūnus. Kodėl ?
Todėl, kad tai dar niekada nebuvo daroma, o kadangi visatoje pastoviai eksperimentuojama, atėjo laikas išbandyti ir tai
Ir mes tiesiog bandomieji triušiai.
Panašu į tai.
O visos kitos planetos perėjusios kvantinį šuolį darė viską vienodai ? Visos ?
Ne, kiekvienai buvo duota kažkas naujo.
Ir tu atėjai čia, kad išbandyti naują būdą ?
Ne, aš buvau atsiųstas, kaip ir kiti Inuakai, kad paaiškinčiau jums kai kuriuos dalykus, kad dauguma žmonių galėtu sėkmingai pakilti. Mes stengiamės pažadinti žmonių sąmonę masiniu būdu, o tai galima padaryti tik per perdavimus.
Kalbant apie tai, kas bus ateityje ?
Ne, perduodant tai, ką žmonės jau dabar privalo žinoti. Žinoti kas jie, iš kur atėjo, kokia jų paskirtis, kas juos veda ir kokia jų vieta visatoje.
Kas mes ?
Balsas staiga pasikeitė.
Aš – Agchtonas. Aš atėjau pasakyti jums, kad jūs – šviesa. Jūs – Matricos vaikai, tikriausiai vieni iš labiausiai pažangių jos kūrinių. Jumyse egzistuoja visi Matricos elementai, kaip vibracijų taip ir energetiniame lygmenyje. Jūs – aukščiausi, tobuliausi, jūs – absoliutas ir todėl turite pradėti elgtis kaip tokie. Jūs buvote sukurti iš planetos pulso, Kūrėjo kvėpavimo ir Dievo noro. Jūs – jo vaikai ir turite tokius pat sugebėjimus, savybes ir jėgą. Atėjo laikas jums tapti aktyviais ir sąmoningai dalyvauti bendroje kūryboje. Tapkite Bendrakūrėjais. Prabuskit!
Pasakęs šiuos žodžius, Deividas susmuko ant sofos. Aš pabandžiau jį sugriebti, bet nespėjau. Atmerkęs akis jis tarė:
Atleisk, pajutau lyg galinga srovė būtu perėjus mano kūną ir man pasidarė silpna.
Aš padaviau jam stiklinę vandens, nutylėdama, kad paskutinę frazę jis ištarė kitu balsu. Pažiūrėjau į jo mėlynas akis, akis septynmečio vaiko ir pagalvojau, kiek dar Visatos paslapčių už jų slepiasi.
Siūlyčiau šiandien baigti, pasakiau aš užbaigdama pokalbį.

Praeitą kartą mes baigėme ties tą vieta, kur tu sakei, kad atėjai į Žemę su misija kažką perduoti. Mes galėtume pasikalbėti apie tai ?

Taip, bet prieš tai aš norėčiau tau papasakoti Inua planetos istoriją.
Gerai.
Labai senais laikais, maždaug prieš aštuonis šimtus tūkstančių metų, pagal žemiškąjį laiko skaičiavimą, Inua buvo panaši į Žemę. Ji buvo apgyvendinta primityviais sutvėrimais, tik iš tolo primenančiais dabartinius Inuakus. Jie nebuvo mąstantys ir neturėjo jokių sugebėjimų, kuriuos Inuakai turi dabar. Jų turtas buvo tiktai švarus vanduo, žemė, mineralai ir kristalai. Deja, šių išteklių dėka, jie tapo kosminių užkariautojų taikinių. Kartą į planetą atskrido kosminis laivas. Jis buvo nedidelis, bet labai panašus į tuos, kuriais naudojamasi planetoje šiuo metu. Pilotais buvo du keisti padarai, labai išsivystę, bet agresyvūs. Jie ištyrinėjo dirvą, paėmė mėginius ir išskrido pasiėmę du čiabuvių-Inuakų vaikus. Ta dalis planetos gyventojų, kuri kontaktavo su jais, patikėjo, kad tai buvo antgamtinės būtybės. To priežastis buvo tiek jų skraidantis aparatas tiek ir keistas įrenginys, kurį jie sumontavo ir paliko. Jeigu mes pažvelgtume į jį dabar, tai suprastume, kad tai buvo paprasčiausia parabolinė antena, bet turint omeny tuometinių gyventojų išsivystymo lygį, nebuvo nieko keisto tame, kad jie pradėjo tą daiktą garbinti.
Praėjo gana nemažai laiko, po to kai jie išskrido. Panašiai apie dvi kartas, tau kažkas neaišku ?
Taip, o tada Inuakai gyveno taip pat ilgai ?
Ne, seniausiom būtybėm buvo 40-50 žemiškų metų.
Inua buvo tokia pati kaip dabar, reljefas, klimatas ?
Tuo metu Inua valdė gamtos kaprizai. Lietūs buvo neįprastai stiprūs, bet trumpi. Kaip aš suprantu, egzistavo žiemos ir labai atšiaurios. Buvo kalnai ir lygumos, bet ne ten kur jos yra dabar.
O buvo pavojingų gyvūnų, augalų ?
Pats didžiausias pavojus slypėjo vandenyje. Ten gyveno milžiniški padarai panašūs į krokodilus. Kartais jie išeidavo į sausumą ir naikindavo žmones. Todėl žmonės priprato gyventi uolose arba medžiuose. Jie statydavo namelius iš lianų ir ten miegodavo.
Ar todėl jų gyvenimo trukmė buvo tokia trumpa ?
Taip, nes juos nužudydavo arba jie žūdavo patys per neatsargumą. Be to jie kariavo.
Kaip jau sakiau, praėjo beveik du amžiai po ateivių vizito.
Aš turiu dar vieną klausimą. O kaip ateiviai atrodė ?
Jie buvo panašūs į dabartinius Inuakus tik jų oda buvo tamsiai pilka ir pilkos akys. Jie buvo taip pat sudėti, tik per visą jų stuburą ėjo eilė didelių, storų, rudai-žalių spyglių. Oda jų buvo grubi ir nemalonaus kvapo.
Koks kvapas ?
Tiesiog keistas ir nemalonus.
Ar jie buvo geri ?
Iš pradžių visi pamanė, kad jie labai geri. Jie įgijo žmonių pasitikėjimą, kadangi atskrido su dviem padarais, labai panašiais į vietinius gyventojus. Inuakai nesuprato, kad tai buvo palikuonys tų dviejų, kuriuos ateiviai pasiėmė pirmą kartą. Dėka jų, sąveika tarp dviejų rūšių prasidėjo labai lengvai. Jie pagreitino planetos ir gyventojų vystymąsi, išmokė juos naudotis kaip paprastais ginklais, taip ir sudėtingomis mašinomis. Išmokė kaip naudoti ugnį. Jie atrinko keletą asmenų, paskyrė juos vadovauti ir išmokė kaip valdyti ir kontroliuoti kitus. Jie išnaikino vandens pabaisas, kad būtu galima dirbti pakrantėje ir vandenyje. Vieną dieną jie pagamino apvalius metalinius žiedus ir išdalino juos visiems gyventojams sakydami, kad tai apsaugo nuo visokio blogio. Inuakai net nepastebėjo, kad naujos kartos gimstančios kolonizacijos metu pradėjo skirtis nuo savo tėvų. Išoriškai buvo labai panašūs, bet gabesni, judresni ir pajėgesni.
Kodėl ?
Todėl, kad jie vykdė eksperimentus sujungdami savo DNR kodą su Inuakų kodu o vėliau implantuodavo gyventojams tai ką išgaudavo, tokiu būdu sukurdami naują kartą.
Ir kam jiems to reikėjo ?
Jiems buvo reikalingi protingi darbininkai, sugebantys protingai mąstyti ir dirbti su instrumentais kuriuos jie atsivežė.
O ko jie ieškojo ?
Aukso, silicio, kristalų ir kito tipo rūdos.
Kam jie tai naudojo ?
Didesnę dalį išsiųsdavo į savo gimtąją planetą. Ten juos naudodavo kosminių laivų statybai, bet daugiausiai užtikrinti savo rūšies išlikimui.
O kas jie tokie ?
Jie vadina save Annunaki, ir yra kilę iš Drakono žvaigždyno.
Ar tas kryžminimas buvo sėkmingas ?
Iš vienos pusės taip, kadangi Inuakai stipriai pasistūmėjo evoliucijos keliu. Jie pradėjo mąstyti, suvokti, skverbtis į esmę ir evoliucionuoti. Jie pasistatė sau namus ir sukūrė kažką panašaus į miestus.
Ar visi buvo pakeisti ?
Egzistavo dar keli atsiskyrę klanai, bet Annunakai juos sunaikino.
Po genetinės modifikacijos jų gyvenimo trukmė pailgėjo ?
Inuakai pradėjo gyventi ilgiau pagrinde dėl to, kad daugiau neliko pavojų. Nebuvo karų, smurtinės mirties, maistas tapo įvairesnis dėka to kad jie buvo išmokyti apdirbti žemę. Problema buvo tiktai ta, kad laikas nuo laiko dingdavo kai kurie asmenys. Bet Annunakai sakydavo, kad jie persikelia į kitą, aukštesnį lygį, kadangi buvo ypatingi. Annunakai pateikdavo save kaip aukščiausias dievybes.
Tai panašu į religiją.
Taip, tiktai melagingą.
Kiek laiko tesėsi kolonizacija ?
Apie trisdešimt tūkstančių metų. Visą tą laiką jie ramiai gyveno planetoje.
Kas buvo vėliau ?
Kartą, vienas iš Inuakų nusiėmė metalinį žiedą, kurį visi gaudavo iškart po gimimo. Pradžioje nusiimdavo tik kai jo niekas nematydavo, bet pabandęs kelis kartus jis pradėjo suprasti tikrąją dievybių prigimtį. Jis pradėjo jausti jų blogą kvapą ir žemas vibracijas. O dar vėliau jis pamatė kaip jie valgo Inuakus.
Ką reiškia "valgo" ?
Paprasčiausiai. Tik tai, buvo dar ir tam tikras ritualas.
Koks ritualas ?
Jie pakabindavo žmogų žemyn galva ir perpjaudavo gerklę. Nuleistą kraują surinkdavo į specialų indą iš kurio jį gerdavo perduodami ratu visiems dalyvaujantiems. Paskui nuo aukos nulupdavo odą ir pasidalindavo mėsą o likučius išmesdavo į jūrą.
Tai reiškia jie iš tikrųjų buvo blogi ?
Jie buvo labai blogi. Dabar apie juos jau žinoma gerokai daugiau. Jie – neigiamos būtybės.
Gali palyginti juos su skėriais, kurie atėję kolonizuoja, žudo, vagia resursus, užteršia planetą o paskui meta ir eina ieškoti kitos.
Kodėl jie tai daro ?
Todėl, kad jų planeta neturtinga išteklių ir šiuo metu netinkama gyvenimui. Jie egzistuoja kaip rūšis, bet tam jiems reikalingi kristalai. Jų kosminiai laivai pagaminti iš aukso ir silicio junginių.
Jie nežudo vieni kitų, todėl jiems tenka maisto ieškotis kitur.
Jie maitinasi tik mėsa ?
Iš maisto jie ėda tik mėsą, bet dar jie maitinasi... gyvybe.
Ką reiškia "gyvybe" ?
Milžiniškam kristale, kurį jie naudoja savo ritualų ir žudymų metu, jie laiko...mirties momento jausmą... ir kartas nuo karto prie jo liečiasi, kad pasikrauti tų vibracijų.
Kas yra "mirties momento jausmas" ?
Energija išsiskirianti mirties metu labai galinga. Tokia pat galinga kaip ir pradėjimo metu. Būtent ją jie talpina į kristalą ir reikalui esant naudoja.
Gerai, o ką ta energija daro ?
Jos pagalba jie gyvena. Turi suprasti – pas juos neegzistuoja net mažiausi teigiami pergyvenimai. Jie nežino kas yra meilė, nemoka jos išreikšti ir visapusiškai jos vengia. Jie pačios negatyviausios būtybės visatoje. Jie neturi nei sąžinės nei gailesčio, nei užuojautos. Vienintelis jų tikslas – rūšies išlikimas.
Ar jie vis dar gyvena Inua planetoje ?
Ne, jie seniai ją paliko. Bet jie valdė ją daugiau nei du šimtus tūkstančių metų.
Man rodos tu sakei trisdešimt.
Trisdešimt tūkstančių metų jie laikė Inuakus vergijoje, jeigu galima taip pavadinti. Paskui Inuakai sukilo, prasidėjo rimta konfrontacija, per kurią buvo prarasta daug gyvybių iš abiejų pusių. Ir atrodo viskas buvo išspręsta nes Annunakai nusprendė išskristi. Bet tai buvo apgavystė, jie tik apsimetė. Su jiems atsidavusių Inuakų pagalba, jie prisistatė požeminių bazių, kur ir slėpėsi beveik du šimtus tūkstančių metų. Iš ten jie valdė planetą, užsiimdami tuo pačių kuo ir anksčiau.
Ir Inuakai nieko nepastebėjo ?
Ne, juo labiau, kad jie skirdavo į aukščiausių šalies vadovų postus jiems atsidavusius Inuakus, kurie jiems padėdavo žaisdami dvigubą žaidimą, tarnaudami iš tikrųjų Annunakams.
Bet jie juk mirdavo.
Mirdavo, palikdami įpėdinius apmokytus tarnauti būtent tam tikslui.
O kaip jūs iš jų išsivadavot ?
Po daugelio metų, Inua planetoje įvyko kvantinis šuolis. Naujas energetinis lygis daugiau neleido Annunakams gyventi toje žemėje. Viskas paprasta – jie daugiau negalėjo pasilikti ir patys išėjo.
Kur jie išėjo ?
Išskrido į kitus dangaus kūnus. Jie vis ieško planetų atitinkančių jiems būdingas gyvenimo sąlygas ir turtingų resursais.
Bet juk pas Inuakus nuo jų liko kažkas genetiniame lygmenyje.
Taip, dar ir šiuo metu galima rasti jų pėdsakus DNR kode. Po pakilimo prireikė dar apie tūkstančio metų, kad būtu pašalintas neigiamas poveikis. Pilnai.
Kaip supratau dabar jau ilgą laiką Inuakai gyvena išreikšdami save tik teigiamai.
Taip, tą aš ir noriu pasakyti, kad viską galima pakeisti. Reikalingas tiktai noras.
O Inuakai iki šuolio suprato kas jie iš tikrųjų ?
Tik kai kurie. Tiesą sakant viskas buvo vykdoma tiesiog tobulai. Dėka daugybės jiems atsidavusių Inuakų, viskas planetoje vyko taip, kad niekas nieko nesuprastu. Tie, kurie kalbėdavo daugiau nei reikia, būdavo sunaikinami arba jiems atlikdavo tam tikras procedūras, sunaikindami jų valią ir galimybę priešintis. Visuomenės struktūra buvo sumanyta taip, kad visi būtu bejėgiai, niekas negalėtu priešintis.
Tai reiškia, kad Annunakai buvo aukštesnė, labiau pažengusi rasė.
Jie buvo labiau pažengę už Inuakus pagal daugelį parametrų. Labiausiai tame, ką mes vadiname intelektu. Be to jie buvo telepatai. Jie sugebėdavo bendrauti per atstumą, paveikti mąstymą ir galu gale turėjo pažangiausias technologijas.
O jie neperdavė dalies savo sugebėjimų genetiškai sukryžminti su Inuakais ?
Žinoma perdavė, nors ir stengėsi to nedaryti. Būtent dėl tos priežasties daugelį tūkstančių metų Inuakus nuodijo, pridėdami įvairiausių chemikalų į jų maistą, vandenį ir žemę.
Kas tai buvo per medžiagos ?
Medžiagos, kurios blokuodavo priėjimą prie to informacijos geno. Tos savybės atsirado tik po pakilimo.
Bet, vis gi, kaip aš supratau, Inuakai pasiekė tokį išsivystymo lygį tik dėka Annunakų.
Taip.
Tai reiškia, kad be jų pagalbos Inua šiuo metu nebūtu galėjusi būti tokia kokia yra dabar.
Visai teisingai.
Tai reiškia, kad planeta buvo pasmerkta šitai kolonizacijai, kad galėtu vystytis ?
Taip. Tai reikėjo kažkaip išnaudoti. Niekas Visatoje nevyksta šiaip sau.
Ar tie Annunakai sena rasė ?
Jie atsirado Visatoje vieni iš pirmųjų.
Jie taip pat atsirado iš Matricos ?
Viskas atsiranda iš Matricos ir viskas ten grįžta.
Bet juk jie turi savo vietą, savo segmentą Matricoje. Jei jie genetiškai pakeitė Inua gyventojus, reiškia ir jie perėjo į jų segmentą.
Ne, jie liko Inua segmente. Planetos ir jų gyventojai išlaiko savo priklausomybę.
O tie Inuakai, kurie mirė iki genetinių pakeitimų ?
Jie taip pat liko Inua segmente o naujai reinkarnavesi jau gavo Annunakų DNR kodą.
Tai reiškia, kad iš savo segmento išeiti neįmanoma, kiek tu besivystytum ?
Taip. Pereina arba visi iš karto, arba niekas.
O tie mūsų šventieji, kurie, kaip sakoma, išėjo pas Dievą ?
Jie išėjo į Matricos žemės segmentą iš kurio ir inkarnuosis naujiems gyvenimams jeigu tai bus būtina, arba liks ten kaip vadovai. Tai atsitinka su tais, kurie išmoksta visas pamokas ir jas pritaiko gyvenime.
Tai kaip suprantu, kiek mes netobulėtume, į kitą segmentą mes pereisime tik visi kartu.
Taip – mes visi esame – viena. Mes ir mūsų planeta. Mes galime evoliucionuoti tik kartu.
O jei dauguma evoliucionuoja o kažkas ne, kas atsitinka su jais ?
Jei mes kalbame būtent apie Žemę, kurį ruošiasi didžiulėms permainoms, tada situacija gali pasirodyti šiek tiek kitokia. Astralinis kūnas ne taip dažnai gauna galimybę pakilti – tam reikia šimtų tūkstančių metų pasiruošimo. Tuo metu žmonės ateina į Žemę inkarnuodamiesi, įsisąmonindami įvairias vibracijas, studijuodami planetą ir jos emocijas visais aspektais. Šiuo metu, nuspręsta, kad Matricos lygyje mes pasiruošę. Tie, kas neatitinką reikalavimų bus sugrąžinti į Matricą dar iki to momento kol pakilimas nebus pilnai baigtas. Ir tik po to bus sprendžiama kuris iš jų turės šansą dar kartą sugrįžti į Žemę. Likusieji bus išstumti iš to segmento ir pereis į kitą, specialiai tam sukurtą. Ten atsidurs sielos iš įvairių segmentų atitinkančios viena kitą pagal vibracijų lygį. Jos susijungs sukurdamos naują Matricos segmentą.
Tai reiškia, jos pradės viską iš naujo ?
Taip.
Ir jiems vėl reikės inkarnuotis ?
Taip, kitose planetose. Naujose.
Taip pat kaip čia ? Pamiršus, kad kažkada gyveno ?
Taip, tai Matricos įstatymas.
Ir Inuakai taip pat pamiršdavo ?
Žinoma, kaip aš jau sakiau. Tai įstatymas.
Reiškia tie, kurie nepaklus daugumai, mus paliks ?
Taip, tik ne daugumai, tiksliau – mažumai...
Kaip tai ?
Planeta įvykdys šuolį, žmonėms taip pat reikės pakilti. Tai yra tai kas įvyks. Ir tai bus be jokių nukrypimų. O tie kas nepasiruošę bus automatiškai pašalinti iš segmento.
Bet juk tu sakei, kad viskas priklauso nuo daugumos!
Tai, bet dabar ypatingas atvejis – tokie dalykai vyksta ypatingai retai. Todėl visas dėmesys dabar sutelktas į Žemę. Ypatingai todėl, kad fizinio kūno išsaugojimas, vyksta pirmą kartą per visą Visatos gyvavimą.
O Inuakai neišsaugojo fizinio kūno ?
Išsaugojo tik kaip formą, bet dabar jie turi kitą struktūrą, tankį, smegenų struktūra buvo pakeista taip pat nervų sistema. Dabar jie kitokie, lyginant su tuo kokie buvo. Bet išorinė išvaizda išsaugota.
O mes liksime visai tokie pat ?
Taip, toks yra noras.
O jeigu nepavyks ?
To niekas nežino išskyrus Dievą. Jeigu nepavyks, reiškia taip turėjo būti.
O kas atsitiks su Žeme jeigu nepavyks ?
Ji nustos egzistavusi. Taip pat ir saulės sistema. Bet aš nemanau, kad tai galėtu atsitikti. Mūsų saulės sistemos planetos pradėjo keistis. Ir jos ir Saulė ruošiasi. Tai būtu bereikalingas energijos švaistymas jei Matrica leistu atsitikti kažkam panašaus. Pagalvok, juk planetai prireikė milijonų metų, kad tai pasiekti. Kam dėti tiek pastangų, kad paskui viską sunaikinti ? Visatoje viskas turi prasmę, niekas nenutinka tiesiog šiaip sau.
Bet juk egzistuoja bent maža tikimybė, kad mes patirsim nesėkmę.
Visada egzistuoja dvi galimybės, bet aš manau, kad viskas bus gerai.
Tikėkimės.
Šiandien aš jau norėčiau baigti, o kitą kartą dar pakalbėti apie Žemę.

Sakei, kad šiandien norėtum pakalbėti apie Žemę.

Taip, aš norėjau tau papasakoti, kad tai kas atsitiko Inua planetoje, vyksta ir Žemėje. Aš kalbu apie kolonizaciją.
Kas mus kolonizavo ?
Tie patys Annunakai. Tai įvyko maždaug prieš penkis šimtus tūkstančių metų. Į Žemę atskrido kosminis laivas ir paėmęs dirvos ir vandens mėginius jis išskrido tam, kad vėliau grįžtu kartu su kitais, kurie čia įsikūrė.
Tikslas buvo toks pats – išnaudoti gamtinius išteklius. Grįžę jie dar atsivežė Inuakų iš Inua.
Išmokyti vietinius gyventojus dirbti su jų sudėtingą technika buvo per daug sunku, todėl jie ir atsivežė darbui Inuakų. Jie pradėjo dirbti, bet buvo aiškiai matyti, kad tik tos jėgos nepakanka. Vėliau Inuakai sukilo. Dėl to Annunakam teko pritraukti į darbus ir žmones. Paaiškėjo, kad jie negali net lygintis su Inuakų sugebėjimais. Jie tik viską maišė ir gadino. Tokiu būdu žemės gyventojai buvo genetiškai pakeisti, tik kodas paimtas ne iš Annunakų, bet Inuakų.
Nori pasakyti, kad mes broliai ?
Taip.
Mes tikrai turime jūsų DNR ?
Taip, jūsų rūšis egzistuoja dėka mūsų. Ant tuo metu egzistavusio žemėje DNR kodo buvo uždėtas mūsų genetinis kodas. Taip atsirado šiuolaikinė žmonių rasė.
O kodėl mes į jūs nepanašūs ?
Annunakai visada išlaikydavo išorinę išvaizdą atitinkančią tą planetą.
Mokslininkų tarpe egzistuoja hipotezė pagal kurią, tam tikru evoliucijos metu, žmonių DNR patyrė pakeitimus ir, kad planetos mastu mes turime bendrą moterišką ląstelę, kurį egzistavo Afrikoje prieš 180-300 tūkstančių metų.
Taip. Tai tiesa. Tada įvyko pirmasis genetinis pakeitimas.
Pirmasis ?
Taip, kadangi maždaug prieš keturiasdešimt tūkstančių metų, Annunakai mums uždėjo dar ir savo genetinį kodą. Nes tada žmonės buvo pradėję suprasti kas jie. Todėl Annunakai pagalvojo, kad jeigu genetiškai mes busime jiems artimesni, mes juos priimsime.
Tai mūsų kodas sudarytas iš Inuakų, Annunakų ir primityvaus žmogaus ?
Taip.
Bet tada pagal logiką gautųsi, kad mes labiausiai Annunakai.
Ne, kadangi naujo genetinio pakeitimo nepavyko atlikti visiems. Įvyko susimaišymas ir kai kas gavo daugiau DNR iš Inuakų o kai kas daugiau iš Annunakų. Tuo pačiu metu žemėje gyvena ir grynakraujai Annunakų palikuonys.
Bet dabar mes daugiau ar mažiau vienodi ?
Ne, viskas vyksta pagal tas pačias taisykles. Ir toliau vyksta genetiniai eksperimentai ir kryžminimai. Taip pat egzistuoja ir grynakraujės šeimos.
Nori pasakyti, kad egzistuoja šeimos, kurios gerbia savo kilmę ir nedaleidžia kraujomaišos ?
Taip.
O kas atsitiko su Annunakais kai jie išskrido ?
Jie neišskrido, jie čia, tarpe mūsų, tik kaip ir Inua planetoje, jie pasislėpė.
Aš jau girdėjau tą teoriją, tik negaliu patikėti.
Aš nieko nenoriu įtikinėti, tik noriu pasakyti, kad jie valdo pasaulį, žinoma iš pogrindžio ir jie yra šio pasaulio tikrieji valdovai.
Sakyk, o tie Annunakai panašūs į reptilijas, tik dvikojai ?
Taip.
Aš girdėjau, kad yra žmonių kurie juos vadina reptilijų rase.
Vadink juos kaip nori. Bet jie – tikrieji Annunakų palikuonis.
Aš žinau šią teoriją, bet ją sunku patikėti. Niekas jų nematė ir tiksliai nežino.
Žino. Juos visi žino. Valstybių vadovai, jų patarnautojai. Mes tik mažuma.
Kaip suprantu, mes iš jų gavę tik mažą dalį DNR kodo.
Netik tai. Dar ir dalį smegenų, kuri atsakinga už agresiją ir negatyvius jausmus.
O kaip tu matai, kad jie mus valdo ?
Maždaug prieš 6500 metų Annunakai nusprendė atsitraukti dėl masiškų sukilimų. Tik ne tikrąją prasme. Jie nusprendė dirbti iš pogrindžio. Todėl jie organizavo kelias slaptas organizacijas ir apibendrino kelis mūsų pagrindinių religijų nuostatus, apmokė šventikus ir išsiuntė juos į pasaulį pamokslauti. Įvedė dogmas ir iškreiptus tikėjimus. Tai puikiai save pateisino, kadangi žmonės pradėjo juos garbinti ir jų klausyti.
Išeitu, kad visi tikėjo tam tikra doktrina.
Jie tiesiog išrinko kelis žmones iš giminės, kuri buvo arčiausiai pagal kraujo ryšius, tik jie žinojo teisybę. Tie asmenys, per gerai atidirbtus ritualus, vykdė žmonių aukojimus. Kraują ir organus jie atiduodavo savo Viešpačiams.
Senais laikais tikrai buvo vykdomi aukojimai, tik juos aukodavo dievų garbei.
Jie ir buvo tie dievai. O tie ritualiniai aukojimai vykdomi ir dabar. Suprask, jie nuo to priklausomi – tai jų maistas. Be to vienas iš slaptų organizacijų tikslų yra žinių perdavimas. Šiuo metu tos okultinės bendruomenės egzistuoja visame pasaulyje ir visose socialinėse sferose.
Kaip jiems tai pavyksta ?
Per valstybės pareigūnus, kai kurias organizacijas ir firmas, per bankų sistemą, kariuomenę, policiją, įstatymus, švietimo įstaigas ir žiniasklaidą. Jie – visur, dėka tų, kurie jiems tarnauja. Jie juos apmokė ir tie žmonės savo ruožtu apmoko kitus ir taip toliau. Jie – tie, kurie šiuo momentu valdo mus ir visą pasaulį.
Ir vis tik, kaip jiems tai pavyksta ?
Jie labai sena rasė. Jų žinios begalinės ir labai gerai suderintos. Jie valdo materiją, žino visus Visatos aspektus ir puikiai nusimano astrologijoje. Jie gali valdyti žmogaus protą, orus, energijas, sielos būsenas, žodžiu gali padaryti viską ką nori, kaip nori ir kiek nori ir taip dažnai kaip jiems to reikės.
Jie panaudojo religiją įvesdami iškreiptus melagingus tikėjimus, reikalingus jiems. Jie privertė žmones patikėti, kad astrologija ir aukščiausios žinios yra sugalvotos velnio. Jie paskleidė mintį, kad sapnai ir vizijos nuo velnio, nors velnias, taip kaip mes jį matom ir įsivaizduojam, visai neegzistuoja o sapnai ir vizijos ateina iš Visatos, Matricos. Visose Žemės vietose, kur egzistuoja teigiamos energijos ar galimybė jas perduoti, jie pristatė namų ir pastatų siekdami tai sunaikinti. Jie negali leisti, kad pasikeistu situacija per kurią jie mus įvedė į visiško bukumo būsena.
Jie mus valdo per religiją, kurią naudoja kaip labai efektyvią priemonę išplauti smegenims ir sunaikinti intuicijai. Taip pat per politiką ir svarbiausia per finansinę sistemą. Tiesą sakant – jie mūsų pinigai. Jie suteikia mums maistą, šilumą, pastogę, mokyklas, atostogas, sveikatą, visiškai viską. Valdančios ir karališkosios šeimos – jų tiesioginiai palikuonys. Mūsų prezidentų venomis teka jų kraujas. Viskas vienaip ar kitaip susiję su tomis okultinėmis organizacijomis.
O valdančios šeimos ir prezidentai tai suvokia ?
Taip, jie žino apie savo kilmę, gerbia ją ir pilnai paklusta organizatorių valiai. Jie – tie, kurie manipuliuoja mumis ir valdo mūsų gyvenimus. Mes gimstam, gyvenam, dirbam ir mirštam dėl jų.
Bet juk turėtu egzistuoti kokios dvasinės struktūros, kurios apie tai kalba ?
Taip ir yra. Tik kai kurios iš jų finansuojamos iš tų pačių šaltinių, specialiai tam, kad turėti priėjimą prie informacijos ir ją iškreipti.
Reiškia, kad mes randamės uždarame rate. Ką mes bedarytume, vistiek liekame vergais.
Mes turime klausytis savo sielos. Tai svarbiausia. Niekas negali būti aukštesnis pagal sukūrimą. Mes visi lygūs. Būtent todėl niekas neturi teisės nurodinėti mums ką galvoti ir į ką tikėti.
Ir vis tik mokslas yra naudingas, dėka jo mes ištobulėjom, sugebėjom suprasti įvairius dalykus.
Mokslas pilnai priklauso jiems. Jis užėmė religijos vietą. Šiuolaikinis mokslas neturi nieko bendro su Matricos Tiesa.
Šitas mokslas buvo sukurtas, išrastas būtent tam, kad suklaidinti, kad priversti mus patikėti tuo kas jokiu būdu nesiriša su realybe. Tam tikru žmogaus evoliucijos etapo metu kilo abejonių dėl religinių doktrinų teisingumo. Tada Annunakams teko rasti kitą būdą, kad galėtu toliau dominuoti, kvailinti ir versti tikėti į tai, ką reikėjo, kad būtu tikima. Taip atsirado mokslas.
O ko jie bijo ?
Jie bijo, kad žmonės prabus ir suvoks, kad jie gyvena nepriklausomai nuo kūno ir yra dalis visuotinės sąmonės, kad jie laisvi ir neapriboti taip pat kaip ir pati kūrinija.
Nu ir kas, kad jie suvoks. Kas atsitiks ? Nieko.
Žmonės įveiks juos ir išvarys. O problema tame, kad jie neturi kur eiti. Jų planeta sunaikinta o priėjimas prie kitų dangaus kūnų užblokuotas. Jie pasiekė tašką, kuriame Matrica pakeis juos kaip rūšį, pirmiausiai privesdama juos prie išnykimo ribos o paskui transformuos. Jie to nenori. Jiems baisu.
Ir man vis tiek neaišku, kaip jie gali daryti viską ką nori. Kaip jų niekas ne demaskuoja ?
Kas juos gali demaskuoti, kai jie viską valdo.
Visiems, kurie bando ką nors pasakyti, tuoj pat pritvirtinamos etiketės "šarlatanai", "bepročiai" arba tiesiog "blogiečiai". Mūsų vadovai sukūrė tiesiog puikią programą valdyti sąmonę ir jausmus. Mums aiškina, ką galvoti, į ką tikėti, kaip reaguoti, ką valgyti, ką gerti, ko klausyti. Viskas suplanuota, apskaičiuota ir vykdoma be priekaištų. Niekas neprasprūdo pro jų dėmesį. Tik pagalvok, jei koks mokslininkas padarys atradimą, kuris jiems netinka, tuoj atsiras šimtas mokslininkų jam prieštaraujančiu. Bet jeigu JIE sugalvos paleisti į rinką išradimą, tuoj atsiras šimtai mokslininkų, kurie juos palaikys. Iš tiesu egzistuoja žmonės, kurių neapkvailino, kurie tiki gėriu ir tai parodo, bet jie atstumiami, iš jų juokiamasi, klijuoja etiketes, šalina per nelaimingus atsitikimus, netikėtas mirtis arba "savižudybes". Viskas apskaičiuota iki smulkmenų, viskas stebima.
Gerai, bet jeigu dauguma žmonių galvotu kitaip. Jie negalėtu nieko padaryti. Negali gi jie išžudyti visų. Manau ir šitoje sistemoje egzistuoja žmonių, kurie žino tiesą ir norėtu ją pasidalinti.
Tie, kurie žino teisybę ir norėtu ją papasakoti kitiems – pašalinami. O kas dėl daugumos...dabar su tuo sudėtinga. Mus kontroliuoja ne tik veikdami mūsų smegenis, bet ir chemikalais.
Chemikalais ?
Visos cheminės medžiagos, kurios dedamos į vandenį ir maistą, konservantai, maistiniai papildai, vaistai – sukurti specialiai tam, kad priversti žmogaus smegenis reaguoti tik į tam tikrus dirgiklius, o tiksliau, nereaguoti.
Bet vaistai juk gelbsti gyvybes.
Taip, kai kurie. O kiti buvo sukurti tam, kad atskirti žmogų nuo Pirminio Šaltinio.
Labai sunku tuo patikėti. Ką mes darytume be antibiotikų, skiepų ?
Skiepai – pati didžiausia apgavystė. Jie paveikia imuninę sistemą. Aš labai blogai jaučiaus po paskutinio karto kai mane privertė pasiskiepyti. Aš puikiai mačiau kaip įvesti mikrobai apipuolė mano čakrų sistemą, kad galėtu išsisklaidyti po visą kūną paveikdami limfinę sistemą.
Bet juk vaistai padeda.
Taip. Bet galima ir be jų. Iš tiesu jie padaro daugiau žalos, nei padeda. Liga – tai perspėjimas, kad kažką darome neteisingai. Galbūt, ten kur tu gyveni, vietovė užteršta, gal maistas netinka, galbūt mintys ar jausmai neteisingi. Vietoje to, kad gerti tabletes, reikėtu išanalizuoti visą tai. Tabletės, kaip aš matau, veikia tik pasekmes, bet nepanaikina priežasties. Kai tu išgeri tabletę, ji išsiskaido organizme pavirsdama į energiją. Ta energija būna įvairi priklausomai nuo tabletės sudėties. Kūne ji pradeda reguliuoti sekreciją, ją susilpnindama arba pastiprindama. Tai veda prie pagerėjimo, bet iš esmės tai neteisinga. Organizmas susitvarkytu žymiai geriau jeigu pašalinti ligos priežastį.
Bet juk antibiotikų atradimas buvo labai svarbus.
Taip, bet dabar ir tuo manipuliuojama. Kuo daugiau antibiotikų geri tuo labiau organizmas stengiasi nuo jų apsiginti, net iki tokio lygio, kad iš vis nustoja į juos reaguoti. Mikrobai ir virusai yra mūsų gyvenimo dalis, jie – dalis planetos. Mes gyvename kartu nuo pat pradžios. Mes turime juos priimti ir mūsų kūnas tai žino. Jis žino, kad viskas apskaičiuota.
O Annunakai, kurie, kaip tu sakai mus valdo, kur jie dabar ?
Jie gyvena čia, su mumis. Pasislėpę nuo mūsų dabartinio sugebėjimo matyti ir suvokti. Lyg gyventu kitame išmatavime, bet gyvena jie čia ir dabar. Jie aktyviai dalyvauja mūsų gyvenime tik mes niekaip negalim paveikti jų.
O kur konkrečiai jie randasi ?
Jie turi milžiniškas požemines bazes, panašias į miestus. Ten jie ir gyvena. Bet jų labai daug ir paviršiuje, jie visą laiką tarp mūsų tik mes to nesuprantame.
Tai mes jų nematome ? Jie nematomi ?
Juos galima matyti, tik jie aplink save skleidžia energetinį lauką, kurio dėka gali atrodyti kaip tik panorėję. Todėl mes jų neatpažįstame.
Kaip projektuoja ?
Mintimis.
Ir daugiau nieko nenaudoja ?
Jų protiniai sugebėjimai gerokai lenkia žmogiškuosius. Todėl jiems tai kaip žaidimas. Jie be didesniu pastangų gali priversti jūs matyti bet kokį vaizdą.
Ir taip, tiesiog laisvai, vaikšto tarp mūsų ?
Ne tik vaikšto, vadovauja – gyvena su mumis. Juo gali būti mūsų viršininkas, artimas mums žmogus, draugas...
Tai tavo sutuoktinis gali būti Annunaki ir tu to net nežinosi ?
Tai įmanoma, bet paprastai taip nebūna nes jie nesiporuoja su kita rūšimi.
Net su tais kurie turi jų DNR kodą ?
Tik išskirtiniais atvejais. Kartais jie nusprendžia patobulinti savo rūšį. Tada į tai įtraukiami žmonės, bet tik po labai kruopščios atrankos.
Kuo remiasi atranka ?
Tikrinama genealogija, charakteris, astrologiniai faktoriai ir daug kitų.
Kodėl astrologiniai ?
Tai labai svarbu. Jie žino, kad planetos daro didžiulę įtaką formuojant charakterį. Todėl astrologija – pats seniausias mokslas. Ji vienija visas Visatos žinias.
Nežinojau, kad jinai tokia svarbi.
Nes tau neleidžiama žinoti. Visais laikais sakydavo, kad astrologai-magai, kad jie tarnauja velniui. Šiuo metu, kai žmonės tokiais dalykais daugiau netiki, buvo paskleista nuomonė, kad tai kvailystė ar tiesiog laiko gaišimas.
Kam visa tai ?
Kadangi tai yra būdas susisieti su Visata. Būti harmonijoje su žvaigždėmis, tai reiškia, gyventi harmonijoje su Kūrinija. Mus visus pasąmonės lygmenyje įtakoja Saulė, Mėnulis, planetos. Žemė yra milžiniškas magnetas, kuris sukasi apie savo ašį sukurdamas, savo ruožtu, magnetinį lauką. Tas magnetinis laukas daro labai svarbią įtaką gyvenimui žemėje. Egzistuoja kosminiai ciklai, saulės pulsavimai, elektromagnetinės audros. Žmonės privalo skaitytis su šiais dalykais. Yra palankus laikas sodinimui, derliaus nuėmimui, vaikų pradėjimui: ir priešingai- nepalankus. Viskas turi prasmę, Nieko nebuvo padaryta veltui.
Bet kam jiems tai slėpti, jie juk gautu savo naudą ?
Ne, nes žmonės suprastu gyvenimo prasmę. O gyvendami sąmoningai jie turėtu priėjimą prie neišsenkančių Matricos resursų. Jie galėtu išgydyti save kosminėmis energijomis, užsėtu laukus tinkamu metu, kas duotu gerokai didesnį derlių ir priteklių. Jie daugiau nenaudotu pesticidų nes su kenkėjais galima susidoroti naudojant kitus augalus. Jeigu žmonės atsižvelgtų į žvaigždes, vaikai gimtu kitokie: geresni, gabesni, su kitomis programomis, labiau lygia struktūra.
Kaip kovoti su kenkėjais kitų augalų pagalba ?
Kitų augalų pagalba kenkėjus galima atbaidyti. Juos galima susodinti tarp lysvių su vaisiais ir daržovėmis arba purkšti jų sultimis. Bet geriau būtu sodinti, kad nereiktu žudyti augalų.
Duok kokio augalo pavyzdį.
Serenčius. Apsaugo vaisius, beje ir braškes su avietėm nuo vabzdžių kurie jas ėda. Susodinus krūmelius aplink lysves, tavo derlius – apsaugotas.
Aš tai tikrai žinau ir net sakiau savo močiutei, bet ji iš pradžių manimi nepatikėjo o vėliau paaiškėjo, kad aš buvau teisus. Ji daugiau neturi problemų su braškėmis.
O ką tas augalas daro ? Kaip jis paveikia kenkėjus ?
Jisai skleidžia medžiagą, kuri juos atbaido ir taip pat spinduliuoja tam tikrą energiją, kurį apsaugo augalą sąveikaudamas su kenkėjų biologiniu lauku priversdamas juos atsitraukti. Tiksliau Serenčius tokiu būdu saugo save, bet apsaugoja ir aplink jį esančius augalus.
O tokių augalų daug ?
Iš tiesų visi augalai kam nors skirti. Niekas neegzistuoja veltui. Dauguma augalų žmonės gali gydytis, bet reikėtu atkreipti dėmesį kokiu astralinių laiku juos rinkti ir kas juos renka.
Tai svarbu ?
Taip, nes tam tikru laiku jų gydomosios savybės maksimaliai sustiprėją. Dar svarbiau yra žmogaus, kuris jas renka psichinė būklė – jis pirmas, kas prie augalo prisiliečia todėl gali perimti jo energiją arba ją pakeisti.
Aš nežinojau.
Žmogus, kuris renka augalus, turi būti sveikas, ramus, subalansuotas. Nu, bent jau, turi pasakyti, kad yra sveikas, ramus ir subalansuotas prieš eidamas rinkti vaistažoles. Tai labai svarbu.
Tik, kad to niekas nežino.
Augalai-gyvi sutvėrimai, geri, nuostabūs. Jie čia tam, kad mums tarnautu, padėtu. Deja mes juos žudom išraudami ir išmesdami. Taip pat mes elgiamės su eglutėmis. Jei tik tu galėtum girdėti jų šauksmus, kai jas kerta. Viskas veltui. To niekas negirdi.
Bet tu juk sakei, kad tau patinka Kalėdos.
Taip, labai. Bet kaip patirtis, kaip vibracijos. Man labai pasisekė. Mama nupirko dirbtinę eglutę.
Nesugebėčiau būti namie, kur pastatytas nužudytas medis ir dar tuo džiaugtis. Bet žmonės tai daro. Jie žudo planetą eikvodami jos turtus ir tuo žavisi.
Gal galėtume šiandien baigti.

Po Deivido išėjimo, aš dar ilgai sėdžiu ir bandau įsisąmoninti gautą informaciją. Pamenu, kad kadaise esu skaičiusi knyga "Aukščiausioji Paslaptis" kurią parašė David Ike, apie Šumerų lentelių vertimą. Jos buvo rastos 1850 metais, apie keturis šimtus kilometrų nuo Bagdado, Irake. Lenteles išvertė Zecharia Sitchin, visų gerbiamas mokslininkas, istorikas, rašytojas ir lingvistas. Jis teigė, kad lentelėse yra informacija apie aukštesniąją rasę, kuri vadinasi AN.UNNAK.KI, ir kuri atskrido į Šumerą iš Nibirų planetos. Sitchin teigia, kad šios planetos trajektorija ovalo formos. Ji prasideda tarp Jupiterio ir Marso ir nueina toli už Plutonio. Pilnas jos ciklas tęsiasi 3600 metų. Lentelėse buvo rasta unikali pagal savo tikslumą informacija apie saulės sistemą ir visas planetas, įskaitant jų dydžius ir orbitas.

Sitchinas sako, kad tie Annunaki atvyko į Žemę prieš 450 tūkstančių metų, ieškodami aukso. Jie apsistojo Afrikos kontinente ir pradėjo kasti rūdą. Pradžioje mineralus kasė tik patys Annunakai, bet vėliau jie sukilo ir jų valdantieji nusprendė sukurti hibridinę rasę, kuri sugebėtu dirbti. Jie išbandė įvairius variantus, tačiau galiausiai nusprendė, kad labiausiai tiktu šiuolaikinis žmogus.
Lentelėse aprašoma, kaip Annunakai sukūrė geneologines atšakas, kad galėtu kontroliuoti žmoniją savo naudai. Taip pat, kaip buvo sukurta Monarchija.
Svarbu nepamiršti, kad iš evoliucijos istorijos žinoma, kad prieš 200 tūkstančių metų įvyko rasės patobulėjimas. Netikėtai Homo Erectus pavirto į Homo Sapiens, tam kad vėliau, prieš 35 tūkstančius metų nuo dabar , pasitobulino dar ir tapo Homo Sapiens Sapiens, tai yra šiuolaikiniu žmogumi.
Kas sukėlė šiuos evoliucijos šuolius niekas nežino ir negali paaiškinti. Be to moksliniais tyrimais nustatyta, kad mes visi turime moteriškos lyties protėvį, kuris gyveno Afrikoje maždaug prieš 140-300 tūkstančių metų.

Mes apsistojom ties planetos numarinimu. Ką tuo norėjai pasakyti ?

Įsivaizduok, kad mikrobai ant mūsų kūno pradės siurbti mūsų kraują ir naudoti jį kaip kurą automobiliams. Po truputi, mažom dalelėm išiminės mūsų kaulus ir dėsis juos sau ant kaklo, rankų, kad pasigirti prieš kitus. Arba nupjaus mūsų plaukus ir sudegins juos arba nuneš kam nors dovanu eidami į svečius tik tam, kad vėliau tai būtu išmesta. Panašiai mes elgiamės su Žeme. Mes ją kankinam, varginam, luošinam ir visą tai mokslo, pažangos ir klestėjimo vardan. Tai mes perėmėm iš Annunakų. Viską paversti dykynėmis, išnaudoti visus resursus. Mes tai išmokome geriausiai.
Bet ką mes darytume jei nenaudotume resursų ? Kuo važinėtume, iš kur gautume šilumą, ką valgytume ?
Mes visą tai galime gauti minties jėga, tik panorėję.
Aišku, tiktai to niekas nemokina. Kodėl tai nėra dėstoma mokyklose ?
Todėl, kad mokyklos taip pat kontroliuojamos. Vienas iš pagrindinių okultinių organizacijų tikslų buvo nestabilizuoti švietimo sistemą – tai jiems pavyko tiesiog nepriekaištingai. Visas mokslas remiasi logika ir protu. Informacijos struktūra veikia taip, kad sunaikintu bet kokį intuicijos ir ryšio su Matrica prasiveržimą. Naikindami laisvę išreikšti save, mokytojai ir auklėtojai paverčia vaikus robotais. Tame dalyvauja ir tėvai. Kiek kartų girdėjai suaugusius kalbant: "Reikia mokytis...reikia klausyti mokytojų...jeigu knygoje taip parašyta, vadinasi taip ir yra...ir aš ėjau į mokyklą ir nenumiriau...aš viską pasiekiau mokslo dėka..." Va kuo jūs, suaugę, mus spaudžiate. Kaip manai, kodėl vaikams daugiau neįdomu, kodėl man nuobodu iki koktumo vaikų darželyje ir aš dažniausiai nenoriu ten eiti ? Kodėl aš turėčiau mokytis tai ko nori jie, kad aš mokyčiausi ? Aš juk žinau, kad tai netiesa.
Bet mes juk negalim visi sėdėti namie, taip visi būtu beraščiai!
Nereikia sėdėti namie. Reikia, kad jūs, suaugę, pakeistumėt sistemą. Jūs privalote norėti, kad tai įvyktu ir tada, tai tikrai bus įmanoma.
Bet juk tu negali tvirtinti, kad viskas ką dėsto mokyklose neduoda naudos.
Tai būtu naudinga jeigu dėstoma informacija būtu tikra. O ką dėsto mokyklose ? JŲ tiesą. Ką jūs darote dabar ? Dirbate JIEMS. Ką mes darysime jeigu niekas nepasikeis ? Mes ir toliau jiems dirbsime. Tai uždaras ratas, iš kurio, mes vaikai, negalime išeiti dėka jūsų, nors žinom ir jaučiam, kad tai neteisinga.
Jūs juos priimate, tikite jų paistalais iš tingėjimo, patogumo, nevilties ar paprasčiausiai esate patenkinti savo gyvenimu. Jeigu tu jau viską turi, kam daryti dar kažką ?
Tai nevisai taip. Mes paveldėjom sistemą ir ją tęsiame.
Jūs paveldėjot sistemą, kurį niekada nebuvo adekvati. Ir ją tęsiate. Jūs kalti !
O ką mes galim padaryti ?
Panorėkit permainų. Dalyvaukite jų įgyvendinime. Demaskuokite juos, parodykit visam pasauliui.
Ką ?
Annunakus !
Kaip jeigu mes jų net nematom ?
Panorėkit pamatyti ir pamatysite. Iš tikrųjų egzistuoja žmonės, kurie juos mato kaip ir aš. Jie tarpe mūsų, jie mūsų gyvenimo dalis. Aš per mažas, kad manęs klausytu. O suaugę, kurie juos mato, tyli iš baimės, kad jais nepatikės.
Gerai, o ką daryti ?
Tie kas mato, turi apie tai pasakyti. Parodyti į juos pirštu. Matyti juos – Dievo dovana, ją reikia išnaudoti.
Kodėl kai kurie juos mato o kiti ne ?
Tie kas mato turi išplėstą priėjimą prie Matricos. Tai vyksta suvokiant kūno ryšį su Aukščiausiuoju Aš. Kai informacija laisvai cirkuliuoja tarp šių dviejų struktūrų ir jos tekėjimas sąmoningai suvokiamas, tada pradedama matyti energetiniame lygmenyje, nuo kurio nieko nepaslėpsi.
O tie, kas neturi šito sugebėjimo ?
Pradėkite šį dialogą ir tai bus jums duota, jūs tai suvoksite.
Bet kaip ?
Kaip aš tau ir sakiau, kiekviena mintis, noras, idėja turi savo vibraciją. Kai apie ką nors galvoji, tas impulsas virsta į minties formos energiją, kuri įeina į tam tikrą Matricos segmentą, kuris leis šiam norui išsipildyti. Lyg tu pasodintum sėklą ir lauktum kol ji išaugs, kad surinkti vaisius. Šiuo metu žmogaus sugebėjimas kurti tapo daug galingesnis nei buvo anksčiau.
O konkrečiai, kaip mums pažadinti šį aukščiausiojo matymo sugebėjimą ? Man rodos tu kalbi apie trečią akį.
Galim vadinti tai ir akim, tik ne trečia o pirma, kadangi mums reikia remtis informacija gauta jos pagalba. Tai ką mes matome fiziniu regėjimu-tai tiesos projekcija įgyvendinta ir kontroliuojama jų-Annunakų.
O konkrečiai egzistuoja kokia nors technika, procedūra, reikia atlikti kokius tai veiksmus ?
Pirmiausia turime užmegzti ryšį su savo Aukščiausiuoju Aš.
Ką tu vadini Aukščiausiuoju Aš ?
Tai - Tiesa. Tai tikras, teisingas žinojimas paslėptas giliai mūsų viduje. Tai – tiesioginis priėjimas prie Matricos, kurį turi kiekvienas. Tik jis užblokuotas egzistuojančiais trukdžiais.
Kokiais trukdžiais ?
Annunakai nenori, kad žmogus sužinotu Tiesą. Todėl, be dezinformacijos, jie dar nuodija mus chemikalais kurie skirti tam, kad išlaikytu mus tam tikroje letargijoje. Šios medžiagos slopina kankorėžinės liaukos veiklą. Žmogui liaukos labai svarbios. Pavyzdžiui užkrūčio liauka, jeigu ją sąmoningai aktyvuoti, prailgina gyvenimą. Kiekviena žmogaus liauka kam nors skirta ir visas jas galima sąmoningai valdyti jeigu žmogus gaus informaciją tiesiai iš Matricos o ne žemutinio Žemės lauko.
Kas yra žemutiniame Žemės lauke ?
Dėka dirbtinai sukurtų blokavimų, mes gauname informaciją tik iš ten. Apatiniame Žemės lauke randasi visos žemo dažnio minties formos energijos. Ten Annunakai sudėjo viską, kas susiję su blogiu, baime, pykčiu, panika, mirtimi ir dar daug kitko. Mes tuo maitinamės nes turime priėjimą tik ten.
Bet mes juk turime ir gerų minčių.
Taip, bet jos ateina iš Matricos lauko.
O kur randasi tas žemesnysis laukas ?
Aplink Žemę. Žemė apsupta juo ir visą informacija, kurią mes gauname ateina iš jo. Labai maža dalis informacijos patenka iš Matricos.
O kaip mums gauti priėjimą prie Matricos ?
Užmezgus ryšį tarp proto ir savo Aukščiausiojo Aš.
Kaip ?
Žiūrėk, aš pateiksiu pavyzdį. Kai aš noriu sužinoti atsakymą į kokį nors klausimą, o Agchtonas man nesako, tai aš stovėdamas užmerkiu akis ir galvoju, koncentruojuos į Matricą tam, kad sužinoti Tiesą. Tai darydamas, aš sakau sau, kad jeigu atsakymas "taip", tai mano kūnas pasvirs į priekį, o jeigu "ne" - atgal. Tai taip paprasta.
Ir atsakymas būna teisingas ?
Visada. Pabandyk pati.

Peržiūrų: 3401 | Pridėjo: virgis | Reitingas: 4.4/8
Viso komentarų: 1
0  
1 ingrida   (11.02.2011 16:33) [medžiaga]
LABAI IDOMU...

Имя *:
Email *:
Код *:
Tinklapio meniu
Įėjimo forma
Paieška
Kalendorius
«  Vasaris 2011  »
PRANTTRKETPENKTŠEŠTSEKM
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28
Užrašų arhyvas
Statistika

Tinkle viso: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0