Penktadienis, 23.02.2024, 02:38
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

Pagrindinis » 2011 » Gruodis » 14 » Visi jūs – meistrai, besimokantys įvairiuose lygiuose... Pirma dalis
11:17
Visi jūs – meistrai, besimokantys įvairiuose lygiuose... Pirma dalis

Adama: Mes suprantame, kad tave vargina ilgos kelionės, ir atėjo laikas žengti paskutinius žingsnius baigiamajame tavojo pakilimo etape. Tu jį beveik pasiekei, bet pasilieki trečiajame išmatavime. Tu vis dar laikaisi daugybės trimatės realybės šablonų ir vibracijų, ir iki tol, kol jų visiškai nepaleisi, negalėsi pajudėti toliau pakilimo procese. Jeigu tu pasistengsi padaryti galutinį šuolį savo sąmonėje, apie kurį mes šiandien ruošiamės papasakoti, tu galėsi atsidurti Namie labai greitai, ir daugiau niekada nepatirsi nuovargio, ir neturėsi apribojimų.

Tu daug arčiau pakilimo, negu manai, o paskutiniai žingsniai visada būna patys sunkiausi ir dažnai patys skausmingiausi. Kiekvienas meistras, kada nors pakilęs šiame plane, turėjo praeiti tuos pačius procesus, kaip ir tu. Tai tinka ir visiems tiems, kurie Telose ir penktojo išmatavimo Lemūrijoje.

Tu dirbi viso pasaulio gerovei ir daug keliauji. Tavo kelionių metu žmonės gaus iš tavęs pirmą suvokimą apie naujas energijas. Tu turi apsivalyti prieš keliones; tu turi būti savo Aukščiausiojo Aš lygyje ir niekada neleisti kam nors tave suerzinti, ir, ypatingai, neleisti savajam ego kaip nors reaguoti, nepriklausomai nuo to, ką tu matai, patiri ar kaip kai kurie žmonės su tavimi elgiasi. Niekada daugiau neleisk sau įniršti, įsižeisti arba ką nors smerkti. Tai laiko tave trečiajame išmatavime.  

Dabar tu pasiekei labai aukšto dažnio energiją, kuri persiduoda visiems tiems, kas susitinka su tavimi, ir mes norime, kad tu tą žinotum. Ši energija dirbs kartu su tavimi ir tavo labui. Kuo daugiau laiko būsi šioje energijoje, tuo ilgiau pasiliksi savose aukštose vibracijose, savo dieviškume; tuo didesnį palaikymą surasi. Jeigu tu pažeminsi vibracijas iki lygio, kuris neatitinka šiai energijai, tu pajusi stiprų nuovargį.

Todėl atėjo laikas imtis sąmoningų pastangų tam, kad pasiliktum šiose vibracijose kiekvieną dieną, valandą, ištisą parą. Didžioji dalis to, ką aš kalbu, tinka ir visiems skaitytojams; tai tinka ir tau, ir jiems. Nors kiekvienam bus savi ypatumai, bet visuma išliks panaši.

Energija, apie kurią mes pasakojame, daugeliu atžvilgiu yra ta energiją, kurią jūs vadinate Motinos Marijos. Mes prašome kasdien kviesti ją į savo lauką, prašyti jos energiją pasilikti kartu per visą dieną ir tave apgaubti. Tu gali tą padaryti?

Aurelija: Taip.

Adama: Bus periodai, kai tavyje atsiras energijos, kurias reikės paleisti. Jos turės skausmo, ligos ar liūdesio vibracijas dėl to, kas vyksta aplinkui ir planetoje. Kai tik tą pajusi, nukreipk jas Marijai. Ji jas išvalys. Toks jos noras jums padėti. Tu gali tą padaryti?

Aurelija: Taip.

Adama: Mes prašome tavęs taip elgtis todėl, kad kelionių metu ateis daug energijos. Jos bus daug daugiau, negu praeityje, bet tu susitvarkysi. Tu tą atliksi aukštesniame lygyje, negu praeityje. Tu jau pasiruošusi eiti į šį lygį, bet tam tu pati turi išlaikyti pusiausvyrą. Labai svarbu, kad tuomet suvoktum savo energiją, jos įvaldymo laipsnį ir tai, kas vyksta.

Galima greitai surasti balansą atpažįstant tą, ką gali padaryti pati, ir tą, kas turi būti nukreipta Marijai. Kai tik pajusi, kad tavoji energija ėmė svyruoti, iš karto priimk sprendimą, nes tu suprasi, kada gali pati nedelsiant pakelti savo vibracijas, kada perkelti energijas. Tai bus nauja ir įdomi patirtis.

Šešios kelionių savaitės suteiks tau daug patirties, susijusios su tavo pačios energijų ir nuovargio, trukdančio tavo misijos atlikimui, priežasčių studijavimu. Bet tu turi tuo pasitikėti; tu turi suprasti, kad tikrai sugebi tą matyti. Mokykis valdyti savo energijas ir atpažinti svetimų energijų, kurios sekina tave, buvimą. Dabar tu, pagaliau, mokaisi kitaip dirbti su savo vibracijomis, taip, kaip ir daugelis tų, su kuriais tu kontaktuosi. Tai suprantama?

Aurelija: Taip, aš pasistengsiu.

Adama: Ir taip pat atmink: bus situacijos, kai tu pajusi, kad tuo momentu negali su jomis susitvarkyti – jos turi būti perkeliamos aukštosioms sferoms. Niekada nesistenk spręsti jų viena; tavo dvasios vedliai yra šalia tam, kad palaikytų tave. Tokiais atvejais nesvyruodama išmintingai naudokis jų pagalba. Kai pajusi palaikančių energijų atėjimą, ir suprasi, kad tavo pačios energijos plečiasi, sek paskui jas. Kai pajusi, kad kokios nors nekontroliuojamos energijos ar situacijos tavęs nepalaiko, žinok, kad tu negalėsi susitvarkyti su jomis viena, ir nukreipk jas mums.

Aurelija: Aš kruopščiai palanavau kelionę; taip detaliai, kaip tik įmanoma mano išmatavime, bet vis tiek žinau, kad gali būti ne taip, kaip planuota.

Adama: Mes galėtume tau pasakyti, kad kelionės detalės visumoje atitiks tavo planui, bet iš tiesų jos nėra tikroji kelionė. Tikroji kelionė – visa tai, kas atsivers prieš tave; tai, ko tu dar nežinai. Mes patariame tau būti tam atvirai. Tavo energijos turi būti atviros tiems, kas su tavimi kontaktuos – taip, kaip buvo ir anksčiau. Kontaktai, kurie vyksta giliau sąmonės lygio, labai dažnai pasirodo esantys patys svarbiausi tau. Ir kai kurie iš jų tapo ilgalaikiais. Tai teisinga ir būsimos kelionės atžvilgiu. Bet taip pat suprask, kad tu – naujų energijų atstovė, ir kuo giliau tu jas įvaldai, tuo geriau gali pasidalinti jomis su kitais.

Aurelija: Tu manai, kad aš pasiruošusi?

Adama: Mes žinome, kad tu pasiruošusi. Mūsų pasakojimas skirtas tam, kad ir tu tą sužinotum. Pasitikėk savimi. Kiekvieną kartą, kai tau atrodys, kad esi nepasiruošusi, perkelk tą mums.

Tikėjimas – štai kas palaikys tave naujoje energijoje. Kiekvieną kartą, kai turi reikalą su energijomis, kurios tavęs neatitinka arba sukelia diskomfortą, perkelk jas mums. Atėjo laikas suprasti, kad yra labai didelis skirtumas tarp energijų, einančių iš širdies ir atitinkančių jos vibracijas, ir neadekvačių reakcijų ir vertinimų, priklausančių protui, kuris gali tave suklaidinti. Kuo giliau tu sugebėsi suvokti, kad neturi nieko bendro su jomis, ir kad jas reikia nukreipti Dievui, tuo ilgiau tu galėsi pasilikti tavo ieškomose vibracijose, kurios tave palaiko. Šį kartą tu gali atlikti penktojo išmatavimo kelionę, jeigu toks bus tavo pasirinkimas. Bet tik tu pati turi atsiverti tokiai galimybei ir prisiimti atsakomybę už pasirinkimą, tuo pat metu išlaikydama pusiausvyros būseną. Atėjo laikas visiems jums pilnai tą suprasti ir sužinoti viską, kas būtina susibalansavimui su naujomis energijomis, ateinančiomis į planetą.

Aurelija: Ar aš turiu daugiau laiko praleisti vienatvėje?

Adama: Laikas, praleistas vienatvėje, visada vertingas. Mes tikimės, kad savo trečiosios kelionės eigoje tu suprasi, kad negali atiduoti savęs visos, kaip tu dažnai darei praeityje. Tau iš tiesų reikia pasilikti daugiau laiko sau, tame tarpe ir savo vidinės baterijos perkrovimui. Surask vietą, kur galėtum pabūti vienatvėje, be palydovų. Pasirink laiką ir pavaikščiok gatvėmis viena tam, kad pabūtum tarp žmonių. Eik pasivaikščioti viena kas kartą, kai tai reikalinga. Tai suteiks tau dvi galimybes. Pirma, tai galimybę susivokti savose energijose – tai ypatingai svarbu. Antra, galimybę pasidalinti savo energijomis su tais, kurie nebuvo tavo seminaruose. Atėjo laikas išeiti į pasaulį.

Aurelija: Tai man svarbu. Aš visada vengiau pasivaikščiojimų, ypač dideliuose miestuose ir vietose, kur daug žmonių.

Adama: Jie puikūs. Be to, pasivaikščiojimų metu tu surasi tą energiją, kurios tau trūko. Energijos trūkumo, kurį tu jauti, priežastis didele dalimi slypi tame, kad tu daugiau nebeesi energijoje, kuri tave palaiko. Atėjo laikas eiti ir gauti tą energiją, kuri tave palaikys. Atiduok Dievui bet kokią situaciją, kuri tau kelia rūpestį, verčia jaudintis, arba sukelia skausmą. Aš kreipiuosi ne tik į Aureliją, bet ir į tuos, kas skaito. Dabar ji yra jūsų atstovė. Visi jūs turite problemų ir klausimų, daugiau ar mažiau panašių į jos problemas ir klausimus.

Aurelija: Aš kai ko nesupratau: aš daugiau nebeesu energijoje, kuri mane palaiko?

Adama: Taip ir yra.

Aurelija: Aš šito nesuprantu.

Adama: Tu jau persikėlei į energiją su aukštesnėmis vibracijomis, bent jau didžioji tavo dalis, ir visgi, pasiliko dalis, kuri jaučia poreikį būti palaikoma senų energijų. Tai nereiškia, kad tu turi palikti Šastos kalną arba darbą, kurį atlieki. Tu gali daryti visa tai penktame išmatavime, pasilikdama savąjame trečiame. Tokiu būdu, vienas paskui kitą, iš širdies į širdį, jūs visi kartu sukursite apie save penktojo išmatavimo realybę, ir visam laikui transformuosite trečiąjį išmatavimą. Taip jūs sukursite rojų Žemės paviršiuje, kaip mes sukūrėme Telose. Senosios energijos daugiau jūsų nebepalaikys.

Aurelija: Ką aš turiu pakeisti?

Adama: Pakeisti vertinimo, smerkimo energiją, lūkesčių energiją, kaltės ir gėdos energiją. Visos šios energijos yra žemesnių vibracijų – tai buvimo trečiajame išmatavime dalis, o šito jūs daugiau nebenorite. Kiekvieną kartą, kai tu pajusi, kad jos kyla tavyje, prisimink: jos neturi realaus pagrindo, o teisingų ar neteisingų vertinimų nebūna. Niekas nesakė, kad penktajame išmatavime reikia išsakyti savo vertinimus.  Dabar tu pati gali atskirti, kai tavo energetiniame lauke, prote, mintyse, širdyje atsiranda vertinimai, ir tada paleisti, perkelti juos.

Bet tai nereiškia, kad tu turi galvoti: aš kažką neteisingai darau – juk tai jau bus vertinimas. Tu tiesiog atpažink skirtumus vibracijose. Mokykis pajusti tai, kas skiria trimatę vibraciją nuo penkiamatės.

Aurelija: Kodėl aš jaučiu nuovargį?

Adama: Todėl, kad vertini šį išmatavimą. Visada, kai jauti nuovargį, prisimink, kad užimi vertinančią poziciją trečiajame išmatavime ir gali pakeisti bei transformuoti tokią energiją. Tai – namų darbas, kurį reikia atlikti visiems, kad pereitumėte į penktojo išmatavimo dažnius. Jums reikia paleisti visa tai, kas priklauso trečiojo išmatavimo paradigmai, ir išmokti naujo gyvenimo būdo. Žingsnis iš trečiojo išmatavimo į penktąjį daugumai iš jūsų yra didžiulis. Imkite keisti savo sąmonę kasdien, ir, galų gale, pasieksite penktojo išmatavimo lygį. Jūs tiesiog turite norėti savo sąmonėje žengti žingsnį į nežinomybę.

Aurelija: Keletą dienų aš jaučiausi visiškai laiminga ir stengiausi nieko nevertinti. Todėl aš neturėčiau būti pavargusi.

Adama: Mes vertiname tavo pastangas, brangioji, bet tikrieji pasikeitimai subtilesni, negu tu manai. Taip, daugeliu atveju laimė priklauso nuo tavo vertinimų. Kai kažkas suteikia tau laimės ir viską, ko tau norisi, tu darai išvadą: tai buvo gera diena. Jeigu tu nepatenkinta susiklosčiusiomis aplinkybėmis, tu vertini tą dieną kaip blogą. Bet iš tiesų, tavo energija gali būti aukštesnių vibracijų tiesiog dabar, jeigu panorėsi. Bet tam tu turi paleisti visas mintis, žodžius, poelgius, veiksmus ir norus, kurie laiko tave šiame išmatavime, iš kurio esi pasiruošusi išeiti. Mes turime dabar omenyje ne fizinius tavo patirties aspektus, o emocijas ir mintis, laikančius tave pažemintose vibracijose.

Aurelija: Mano vibracijos ir energijos žemėja ne dėl materialaus poveikio?

Adama: Taip, kaip taisyklė. Tai susiję su tuo, kur būtent koncentruoji savo energiją. Jeigu tu ją koncentruoji į kieno nors ar pačios savęs vertinimą, tavo vibracijos krinta. Jeigu tu koncentruoji ją į laukimą kažko konkretaus, tavo energija krinta. Kai tu galvoji apie kažką, vertindama kaip sunkų darbą arba kovą, tavo energija mažėja. Suvok: kiekvienu momentu tu kažką kuri. Su kiekviena mintimi arba emocija tu kuri arba pozityvą, arba negatyvą. Visa tai veikia tavo išorinį gyvenimą ir kliudo tavo perėjimui į penktąjį išmatavimą.

Aurelija: Aš turiu nustoti galvoti arba jausti?

Adama: Tai būtų gerai. Iš tiesų, tai būtų labai gerai tau. Tu eikvoji labai daug mentalinės energijos, apgalvodama tai, kas turi būti; ką tau reikia padaryti; kaip tu turi daryti visa tai, ką, tavo manymu, tu turi daryti, ir t.t. Tavo protas nuolatos užimtas daugybe klausimų, bandydamas sukurti tavo gyvenimą tam tikru būdu. O mes sakome tau, kad nėra nieko tokio, kas turi įvykti, ir nėra nieko tokio, ką tu turi daryti. Tai iliuzija!

Aurelija: Tu sakai, kad nėra nieko tokio, ką aš turiu daryti! Išeitų, kad aš neprivalau pabaigti šios knygos, neprivalau tęsti kelionės, neprivalau uždirbti pragyvenimui, apmokėti sąskaitas arba atsakyti į laiškus, kurie susiję su mano misija ir t.t.

Adama: Tai yra tas, ką tu pati pasirinkai. Pradėk žiūrėti į visus savo „sąrašus to, ką reikia padaryti" – o jų tu turi daug – kaip į tą, ką tu pasirenki daryti, o ne kaip į tą, ką tu turi daryti. Iš tiesų, penkto išmatavimo vibracijose nėra nieko tokio, ką mes turime arba esame priversti daryti. Tai visada mūsų pasirinkimas. Iki to laiko, kol šis skirtumas netaps tau akivaizdžiu, tu pasiliksi trečiojo išmatavimo vibracijose. Tokia tavo kelionė, Aurelija: suprasti „šią tiesą" savo viduje ir visiškai ją pergyventi.

Aurelija: Na, mūsų nuo vaikystės niekas nemokė galvoti panašiai. Nedaug kas taip galvoja.

Adama: Mes žinome. Būtent todėl mes duodame tau šią naują informaciją, o tu, savo ruožtu, pasidalinsi su kitais. Jūs visi esate vienoje trečiojo išmatavimo valtyje; labai mažai dėmesio skiriama tam, kas yra svarbiausia visiems jums, pereinant į penktojo išmatavimo sąmonę. Tu ir visi norintys pereiti į šviesos pasaulį keletą sekančių metų eisite į naują gyvenimą, vilksitės naujas sukneles ir ausitės naujas kurpaites. Jeigu toks bus jūsų pasirinkimas, ši nauja kelionė ims pasireikšti nuostabiais būdais. Prisirišimas prie praeities ir dabarties įvykių sulaiko jus trečiajame išmatavime. Atėjo laikas visiškai atsiverti visoms galimybėms, susijusioms su naujais matymo, suvokimo, veikimo ir egzistavimo būdais. Būkite pasiruošę ir norėkite gyventi dabartiniame momente, neturėdami lūkesčių, ir atverkite save visai tai magijai, didybei, lengvumui ir grožiui, laukiančių tų, kurie pereis į penktojo išmatavimo gyvenimo būdą. Turėkite norą pergyventi nuostabius stebuklus ir pasikeitimus, kurie atsiras prieš jus. Suvokite protu ir širdimi tą faktą, kad jie neįmanomi iki tol, kol jūs laikote save tame, ką vadinate trimačiu gyvenimu. Penktasis išmatavimas – tai vibracija, naujas gyvenimo būdas, palyginus su tuo, ką jūs priversti daryti išgyvenimui čia.

Tokios tikrosios rekomendacijos perėjimui į penktąjį išmatavimą.

Aurelija: Viskas, ką tu dabar man sakai, ir didelė dalis to, kas anksčiau parašyta šioje knygoje, yra visiškai paprasta. Netgi Sananda sako man, kaip visa tai paprasta. Ir vis tik, mes negalime pagauti esmės. Tai pernelyg paprasta.

Adama: Tai yra taip todėl, kad protas viską daro sudėtingu. Mes ne kartą sakėme, kad tikras dvasingumas labai paprastas. Visa informacija apie tai gali tilpti nedideliame buklete. Ji tokia paprasta, kad dauguma iš jūsų nenori atkreipti į ją dėmesio. Nubundantieji visada ieško papildomos informacijos, paskutinių naujienų iš šviesos pasaulių, kitokių perdavimų, technikų, aktyvacijų ir t.t. Mes matome, kad nemažai procentų žmonių informaciją priima per protą ir neįsisavina didžiosios jos dalies.

Jūs perskaitote vieną kartą, galbūt du, ir pereinate prie sekančios knygos, sekančio perdavimo ir užmirštate didžiąją dalį perskaityto arba išgirsto iš karto po to, kai surandate kokį nors kitą tekstą ar seminarą. Iš tiesų jūs integruojate tik dalį visos tos dvasinės informacijos, kurią studijuojate. Jeigu jūs įdėtumėte pastangų, įsisavintumėte žymiai daugiau ir viską įgyvendintumėte, tai dauguma iš jūsų jau dabar pasiektų pakylėtojo statusą. Mes sakome jums, kad būtent protas, o ne širdis, verčia jus taip elgtis. Daugelis patenkina protą, padarydami nuostolį širdžiai.  

Širdis jau visa tai žino, ir, žinoma, žino jūsų trumpiausią kelią, kur jūs norite pakliūti ir įgyti dvasinę laisvę pakilimo būdu. Širdis žino patį paprasčiausią kelią, o protas bando priversti jus patikėti, kad šis kelias – labai sunkus ir sudėtingas. Kai mes duodame jums paprastas rekomendacijas perėjimui į penkto išmatavimo dažnius, daugelis net nenori jų skaityti; tai jums nuobodu. Jūs sakote: na gerai, Adama, mes jau tą girdėjome anksčiau. Taip ir yra, jūs ne kartą tą girdėjote, ir jūsų nedomina tokia paprasta informacija. Jūs vis dar laikotės čia skausme ir kovoje, išmatavime, kurio daugiau nebelaikote savu.

Aurelija: Vadinasi, mes turime išjungti protą?

Adama: Proto negalima išjungti. Žmonija turi protą, ir jis egzistuoja su tam tikram tikslu. Fizinis kūnas taip pat turi savo protą; jis – dalis jūsų visumos. Jūs žinote, kad jūsų ieškomos vibracijos ateina per širdį, bet mes negalime to padaryti už jus. Mes negalime duoti jums žingsnių sąrašo perėjimui į šias vibracijas. Jūs turite įsileisti jas, ir įsileisti jas vėl ir vėl, be jokių apribojimų, draudimų ar vertinimų, kad jos turi atsirasti kažkokiu apibrėžtu būdu. Jūs – labai stiprūs kūrėjai, ir jeigu jūs turite kokių nors konkrečių lūkesčių, tai niekas negali įvykti. Mokykitės leisti vidiniam Dievui, savo Dieviškajai Esybei, vadovauti jūsų kelionei ir parodyti jums kelią namo, žingsnis po žingsnio. Jūs visi tapote specialistais daryti klaidas ir komplikuoti savo gyvenimą skausmingais būdais. Jūs laikote šalia savęs struktūrą to, kaip viskas turi būti, ir niekas negali per ją prasiveržti. Tame yra didelė jūsų jėga, bet ji nepadeda jums už trečiojo išmatavimo sąmonės ribų.

Aurelija: Bet mus taip mokė kurti. Apibrėžti tą, ką mes norime sukurti, išsakyti ketinimą apie tai, kaip turi būti, ir susikoncentruoti į tai. Mus išmokė tokios alchemijos.

Adama: Bet yra skirtumas tarp to, kai tu sprendi, kas tau reikalinga, atrandi savo tikrus troškimus, ir to, kai tu sukuri ištisą sąrašą, kaip tai turi realizuotis tavo gyvenime. Šiuo momentu praktiškai jūs visi nemokate atskirti vieno nuo kito. Jūs labai ilgai buvote apribojimų paradigmoje, todėl šiuo momentu jums sunku nuo jos atsiplėšti. Dabar mes paprašysime jūsų atlikti vieną paprastą pratimą ir jį įsisavinti. Atmeskite visus lūkesčius, kaip viskas turi būti ir ką jūs turite turėti; tiesiog atmeskite visa tai, ir su džiaugsmu bei dėkingumu imkite gyventi dabartiniame momente! Plačiai atsiverkite savo širdies troškimams, bet nekurkite lūkesčių, kaip jie bus įgyvendinti. Tiesiog leiskite tam būti ir būkite atviri siurprizams.

Aurelija: Atmesti visus lūkesčius! Mus mokė turėti lūkesčių. Laukti stebuklų, laukti to ar kito ir t.t.

Adama: Dabar mes jums sakome: atmeskite visus lūkesčius. Sekantis žingsnis – atmesti visas nuomones ir vertinimus. Štai du labai dideli žingsniai tau ir visiems jums. Jūsų protas pernelyg ilgai buvo sukoncentruotas į šiuos du dalykus. Jie buvo jūsų, sakykim taip, šiaudeliu šiame įsikūnijime. Jūs rikiavote nuomones apie nuomones apie nuomones. Aš pasielgsiu taip, jeigu bus taip. Ir vėl, visa tai susiję ne su tuo ar kitu, o su pasirinkimu, kurį darote laisvai, pagal troškimą, einantį iš širdies centro. Tai susiję su džiaugsmo būsena kasdieninio gyvenimo tarnystėje, ne todėl, kad jums pasakė, jog jums tai būtina, bet todėl, kad jūs norite tuo užsiimti. Kalbama ne apie tai, kad jūs norite pereiti į penktąjį išmatavimą, tikėdamiesi išsilaisvinti iš kentėjimų ir skausmo. O apie tai, kad norite pereiti į penktojo išmatavimo vibracijas todėl, jog tai yra tas, kuo jūs esate, tai – jūsų tiesa ir jūsų sekantis žingsnis.   

Žinokite, kad penktajame išmatavime jums teks susidurti su naujais iššūkiais. Pagal tai, kiek išsivalęs jūsų kūnas ir vibracijos, jūs pereinate į naują lygį. Daugelis iš jūsų dar nesuvokia, kad pakilimas nesibaigia penktajame išmatavime. Tai tik nuostabios ir begalinės kelionės pradžia. Žinokite, jog nuo šio momento jūs kilsite nuo vieno lygio į kitą. Tai tęsis amžinai. Kelionė niekada nesibaigia. Tokia jūsų esmė ir jūsų teisė.

Jums reikia panorėti pabaigti kovoti, nieko iš to nesitikint. Tiesiog turėkite troškimą pabaigti kovas ir leiskite visiems kitiems dalykams atsiverti prieš jus, neturint nuomonės apie tai, kas ir kaip turi įvykti. Tai jūsų jėgoms, jūs tą sugebate. Jūs galite žymiai daugiau, negu manote. Mes nieko negalime dėl jūsų padaryti iki tol, kol jūs patys nepradedate keistis.

Aurelija: Tu griauni visus mano planus. Tai, ką aš dabar rašau, visiškai neatitinka mano planų dėl trečiosios knygos. Kai aš susiruošiau parašyti knygą apie mokymus iš penktojo išmatavimo, pas mane buvo surinkta pakankamai informacijos, perduotos pakylėtųjų meistrų per pastaruosius 40 metų. Kai kas iš to daugumai žmonių nežinoma. Aš sugalvojau įdomią komponuotę šiai didžiajai knygai, bet iki neseniai darbas beveik nepajudėjo iš vietos. Aš nejutau jūsų energijų buvimo pradėti priimti iš jūsų trūkstamą informaciją ir pripildyti knygą jūsų išmintimi.

Adama: Tu nustebinta?

Aurelija: Aš nesupratau, kodėl taip įvyko.

Adama: Žinok, kad jei energija neturi reikiamos vibracijos, mes, kaip taisyklė, nesiūlome savo pagalbos. Aš džiaugiuosi, kad tu tą pastebėjai ir netęsei darbo, nes knyga būtų parašyta ne tose vibracijose. Informacija, kurią tu norėjai pranešti knygoje, teisinga ir buvo perduota daugelio praeities pakylėtųjų meistrų. Ir nors ji skelbia tiesą apie penktąjį išmatavimą, ji nėra išsami. Turima tavo informacija buvo duota trečiojo išmatavimo požiūriui praeityje, kad padėtų šviesos darbuotojams priartėti prie aukščiausios sąmonės suvokimo.

Ten kai ko trūksta, ir dabar mes duosime papildomą informaciją. Paprastos tiesos, mūsų aprašomos šioje knygoje, neša penktojo išmatavimo dažnius. Anksčiau jų nebuvo galima duoti tokiu paprastu pavidalu, nes žmonija nebuvo tam pasiruošusi. Žmogaus protas tada ir iki šio laiko ieško labai sudėtingų dvasinių kelių, ir tiesiog nekreipia dėmesio į tuos, kurie yra labai paprasti. Tam, kad tu galėtum rašyti apie penktąjį išmatavimą naujoje energijoje, tu turėjai pakelti savo vibracijas iki jo lygio, arba nors jam artimo. Todėl anksčiau šalia tavęs nebuvo mūsų energijų. Šio proceso negalima ignoruoti.    

Pradžioje jūs turėjote gauti informaciją proto lygyje tam, kad dalis jos įeitų į širdį. Ji buvo duota senose vibracijose ir puikiai susitvarkė su savo užduotimi. Ji padėjo žmonijai išvystyti sąmonę iki dabartinio lygio. Bet dabar jūs esate naujose vibracijose, ir senos informacijos jau nepakanka dabartiniam jūsų pakilimui. Dabar svarbiausias vaidmuo priklauso širdžiai, nes, kaip buvo pasakyta anksčiau, būtent ji pakyla pirmiausia, o jau po to – visa kita.

Informacija, kurią tu taip brangini, brangioji, puikiai suvaidino savo vaidmenį ir atvedė jus į dabartinį lygį. Be jos jūs nepasiektumėte to, ką dabar turite. Bet dabar jūs jaučiate, kad stovite vietoje, ir todėl prašote parodyti kelią. Jūs sakote mums, jog nežinote, kaip judėti toliau, tiesa?

Žinok, kad naujos informacijos apie penktą išmatavimą parašymui tu pati turėjai pakelti savo vibracijas, kitaip tau būtų mažai prasmės rašyti apie tai, ko tu dar neįsisavinai ar nesupratai. Mes sveikiname tave su pasistūmėjimu į priekį. Mes žinome, kad tai buvo nelengva. Dabar, pasiekusi tokį suvokimą, tu gali išsilaisvinti iš tamsos širdyje. Tu beveik pasiruošusi pakilti.

Adama: Dabar su tavimi nori pakalbėti Anamaras. <...>

Anamaras: Visa tavo per 40 metų išstudijuota informacija apie aukščiausią sąmonę, visas žinių bagažas ir visos praktikos lėtai, bet užtikrintai atvedė tave ten, kur tu esi dabar – vaizdžiai tariant, prie penktojo išmatavimo durų. Ir dabar tu jauti, kad stovi vietoje ir nežinai, kaip nueiti likusį kelią. Tiesiog dar tau nepavyko „tuo tapti". Pastebėk, kad mes nesakome „tą padaryti", todėl kad tai – egzistavimo būdas. Aš sakau tau: „tapk tuo" visiškai, tapk Meile, kuria tu esi, ir visiškai įeik į naujas vibracijas, paleidusi visa sena. Per praėjusius metus tu tiek visko išmokai, ieškodama stebuklingo raktelio, aplankei šitiek seminarų ir užsiėmimų, atlikai šitiek meditacijų ir aktyvacijų, ir vis tiktai nepasiekei savo tikslo, ar ne taip?

Aurelija: Taip.

Anamaras: Dabar aš sakau tau: pareik Namo, brangioji. Tiesiog pasakyk su didžiuliu noru: „Mano tikslai, susiję su pakilimu, nebuvo pasiekti pastangų, kurias aš dėjau per savo gyvenimą, pagalba; todėl aš daugiau nebenoriu naudoti šių būdų. Aš atsiveriu visiškai naujiems būdams, kuriuos jūs man pateiksite". Viskas, ką išmokai praeityje, padėjo pasiekti tą lygį, kuriame dabar esi. Bet visa tai buvo trečiojo išmatavimo vibracijose. Visos ankstesnės žinios nebus tau naudingos naujose vibracijose ir penktojo išmatavimo dažniuose. Tai kam gi tau toliau laikytis tų būdų, kurie tau neveiksmingi?

Aurelija: Nes aš nežinau kitų būdų, kurie, tavo žodžiais tariant, yra efektyvesni. Niekas niekada nepasakojo detaliai apie tuos dalykus, kurių dabar mokote. Aš dariau tą, ko mane mokė.

Anamaras: Dabar mes duodame jums kitus metodus. Tu beveik pasiekei tikslą. Truputį pakeitusi sąmonę ir požiūrį, tu gali per palyginus trumpą laiko tarpą nueiti šį kelią. Aš prašau pamilti save tiek, kad įveiktum likusį kelią. <...>

Aurelija: Gerai, aš klausau.

Anamaras: Mes pasiūlėme atiduoti visa tai, kas nepadeda tavo valymuisi ir nepalaiko tavęs penktame išmatavime. Ir, žinai tu tą ar ne, tu jauti tą skirtumą. Tu širdimi jauti skirtumą, bet pati turi padaryti pasirinkimą, mes negalime už tave padaryti. 

Aurelija: Tu turi omenyje atiduoti tą Dievui arba Marijai? Žinai, dalis manęs nenori perkelti to Dievui, nes aš laikau tai šiukšlėmis, mano sukauptomis per eonus metų. Aš nenoriu perduoti Dievui savo šiukšlių.

Anamaras: Dievas žino esmę to, ką tu vadini „savo šiukšlėmis", ir taip pat žino apie tai, kad tavo širdis nori išsilaisvinti iš trečiojo išmatavimo sunkumo. Dievas noriai priima šią energiją ir sako: „Jeigu tu perduosi Mums visą tą energiją, kurią tu sulaikai prie savęs, mes ją transformuosime ir nukreipsime ją kitų palaiminimui. Ji ne tik nuims nuo tavęs apribojimus, bet ir, transformavusis, nueis ten, kur jos labiausiai reikia". Kiekvieną kartą, kai tu kažką atiduodi, tu atlieki didelį darbą ne tik sau, bet ir visiems mums. Kai tu išsilaisvini iš tos energijos, paprašyk, kad gautum iš jos išmintį, ir tu gali tapti laisva. 

Aurelija: Tai pakankamai paprasta. Aš maniau, kad Dievui galima atiduoti tik ką nors gero.

Anamaras: Ne, ir ne tau dabar tą spręsti, nes čia jau susiduri su savo lūkesčiais ir vertinimais. Bet dabartiniu momentu tu nesi geriausia teisėja to, kas yra gerai, o kas – ne. Mes prašome tave tiesiog pradėti dirbti vibracijų lygyje. Mes norime, kad tu pradėtum atpažinti ir atskirti savyje tuos momentus, kai tu pusiausvyroje ir esi tame išmatavime, kuris tavęs neriboja; ir atiduotum visa kita. Atėjo laikas nustatyti skirtumą tarp tavo tikrosios esmės ir iliuzijos.  Tai turi būti atpažinimas širdyje, o ne per mūsų kreipimasi į tavo protą: „Kai tu darai taip, tu esi savo tikroje būsenoje, o kai darai kitaip, tu joje nesi. Ir jeigu tu elgiesi taip, tu esi trečiame išmatavime, o jeigu elgiesi kitaip, tu pereini į penktojo išmatavimo vibracijas". Tai tavo meistriškumo kursas, brangioji, tavo pamokos atskirti ir naujai atrasti pačią save. Iki to laiko, kol tu nesugebėsi viso to daryti pati, tu nesugebėsi pasilikti vibracijoje, kuri palaikys tave penktojo išmatavimo dažniuose.

Galbūt, tau teks pasiimti švytuoklę ir pasitikrinti tada, kai tu abejoji. Arba tau būtina atrasti savo specialų metodą, kuris leis tau gauti aiškų patvirtinimą. Tau spręsti, kaip pasielgti šiuo klausimu. Kiekvieną kartą tu žiūrėsi ir klausi: „Čia dabar yra trečias ar penktas išmatavimas? Jeigu trečias, tai aš nukreipsiu tą Dievui ir paprašysiu atverti man išmintį, kurią aš turiu gauti iš to". Ir leisk Dieviškajai energijai išvalyti tavo vibracijas. Tavo užduotis yra įvykdyti tai su pasitikėjimu ir meile dėl savo išgydymo, ir stebėti rezultatus, neturint jokių lūkesčių ir nekantrumo. Jei tai bus, tai tu galėsi užbaigti savo bandymus pramušti kakta vieną ir tą pačią sieną. Tu pasielgsi taip, kaip mes patariame?

Aurelija: Taip, aš būtinai tą pabandysiu. <...>

Skaitykite tęsinį...

Peržiūrų: 2198 | Pridėjo: virgis | Reitingas: 5.0/4
Viso komentarų: 1
0  
1 Nijole   (04.03.2012 04:35) [medžiaga]
Aciu visiems suteikusiems sia vertinga informacija, manau,kad labai daug zmonems pades tai, pazvelgti i savo vidu ir aplinka.Tiesiog nenusakomai turtinga informacija,tik labai gaila ,kad dar labai mazai zmoniu turi tam laiko pasidometi.

Sirdingai Dekoju, ir sekmes Jums

Имя *:
Email *:
Код *:
Tinklapio meniu
Įėjimo forma
Paieška
Kalendorius
«  Gruodis 2011  »
PRANTTRKETPENKTŠEŠTSEKM
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Užrašų arhyvas
Statistika

Tinkle viso: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0