Sekmadienis, 26.05.2024, 17:59
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

Fotoalbumai

Pagrindinis » Fotoalbumas » Mano foto » Česukų piramidė
Peržiūrų: 6280 | Išmatavimai: 1600x1200px/266.5Kb
Data: 30.06.2010 | Pridėjo: virgis
Nuotraukos peržiūra realiu režimu
Reitingas: 4.8/6


Viso komentarų: 601 2 3 4 5 6 »
0  
60 Pauliukas   (11.03.2021 19:54) [medžiaga]
Visa piramidės erdvės aplinka paruošta , kad dvasios galėtų maitintis atvykusiųjų energijomis. Jos tupi piramidėje, akmenyse.Povylas pats aprašo savo LITERATŪRA -MERKINĖS PIRAMIDĖ.

0  
59 Pauliukas   (11.03.2021 19:51) [medžiaga]
Merkinės piramidės erdvės įkūrėjas P.Žėkas užrašo, ką diktuoja jo dievukas Balsas. Pradžioje diktavo ir vadovavo žodžiu, kaip pastatyti su juo bendravimui strypinę piramidę. Vėliau, kaip viską paįvairinti žmonių priviliojimui į ten. Balso mokinys (sūnus) sukonspektavo, ką diktavo titanų sukurtas dvasiukas. Tuos konspektus įkėlė į savo svetainę pavadinimu: Literatūra – Merkinės piramidė. Dvasinė informacija – „Nuodėmės ir dorybės” (2011 m.) .
Akivaizdu, kad Balsas persistengė bandydamas įsprausti žodžius į nuodėmių ar dorybių interpretacijas. Galima buvo viską aprašyti keliais sakiniais vietoj šimtų išvedžiojimų pritaikytų vystyti „piramidiniam verslui“. Kadangi kalbama apie sielas be dvasios, mirusių „neįsikūnijusiųjų dvasių“ bendravimą su gyvais piramidėje, gyvųjų tarpusavyje, paties žmogaus savo sielos su savo kūnu. Viskas remiasi į neva sielos patirties įgyjimą, savęs pažinimą per ezoterines praktikas, meditacines vizualizacijas, maldas kažko prašant. Čia santykis su Dievu tik kaip su kažkokia energija, kurios galima prisipildyti, kaip energinio „kuro“ ateičiai. Iš 120 paminėtų žodinių interpretacijų nėra nei vieno sakinio apie ryšį su Dievu, kaip su asmeniu.
Nekas, oi ne kas vykstantiems ten, jei sielos po smerties pagal Povyliuką nematys Dievo, o tik eis pas dvasią. Laukia piramidėje neįsikūnijusios dvasios, tai jos kimba prie gyvų. NIEKAD NENUEISIME PAS DIEVĄ PO SMERTIES PAGAL POVILO LITERAtūrą.

0  
58 Vyka   (05.03.2021 09:38) [medžiaga]
VARTAI Į PRAGARĄ arba JAUKAS SPĄSTAMS. APTEMUSIO PROTO ERA. Plastmasiniai ,,bambaliai" ,,šventam vandeniui“ iš artezinio šulinio. Metalo konstrukcijos satanistinės priedermės ir masonų ženklų statinys. Jis ganėtinai įspūdingas ir viliojantis. Tai jaukas spąstams. Pakėlus vazos dangtį pasigirsta paslaptingas garsas, tarsi lįstų šėtono dvasia iš pragaro. Vazų viduje įdėti plastmasiniai maišeliai su pritrupintomis ,,plotkėmis". Visur slypi sukonstruoti paslapties šydai: muzika, garsai, satanistiniai ir masonų ženklai. Apart beprasmių kelionių, tuščiai laiko švaistymo vėjais, išlaidų, o pakliuvus į piramidės vidų įtampos, savotiškos baimės ir krintančių materialinių turtų į aukų dėžutę ar vandens ,,bambalio“ išsinešimui, su čia pat vazose pateikiama ,,užkanda‘‘ vadinama ,,stebuklinga‘‘ duona. Dvasinių turtų gauti daugiau nei meldžiantis užsidarius savame kambarėlyje niekam nepavyks. Nebent trumpam, kol ištuštėja kišenė ir toks lengvatikis iškeliauja anapilin.
Tokių ,,šventovių“ dvasine prasme, kaip Česukų piramidė, pilna Lietuva. Juk kvailą net bažnyčioje mulkina ir muša, o velnias užlipa net ant altoriaus. Pasėta blogio sėkla duoda vaisių ir bujoja. Į Merkinės Česukų kaimo vienkiemį plaukia žmonės ne tik iš Lietuvos. Eurai į aukų padėtą dėžutę vos ne savomis kojomis įlenda. Kai kas, tikėdamas stebuklų galia, patiki ,,šventiku‘‘ ir milijoną investuoja“.

0  
57 Povilas   (16.02.2021 20:22) [medžiaga]
„ Tiesos kariai, šaukliai“ Biblijos studijos atstovas Alvydas Vėberis perspėja, įvardija, kas tas Merkinės piramidės, kryžių ir geokupolo su kitais stabais KOMPLEKSAS . Jis parašė knygą „ Aklas aklųjų vadovas“,daug straipsnių apie tai. Keletą ištraukų iš minėtos knygos paskaitykime : „Tūkstančiai Lietuvos žmonių, menininkų, šou biznio atstovų, estrados meistrų vedami į pražūtį, o dvasininkai tyli!
Kristaus mokslas turi rėmus žmogui – atsakomybę. Kūnui neleidžiama daryti ką nori, kur nori ir kaip nori. Todėl daugeliui patogiau eiti plačiu keliu... O kur toks kelias nuveda, galime pasiskaityti Apreiškimo knygoje, 21 ir 22 skyrių, 27 ir 15 eilutėse.
Ekstrasensai ir visi kiti magai gali pašalinti ligos simptomus, bet klausimas, kas jiems padeda? Kadangi jie tarnauja velniui, tad jiems padedančios jėgos yra pragaro piktosios dvasios, tie patys išvaryti iš Dangaus angelai, dabar patapę demonais.
Savo galių jie neprarado ir naudoja jas tarnaudami šėtonui ir jo tarnams šioje žemėje, – visokio plauko magams, būrėjoms, ekstrasensams, ar Merkinės piramidės šeimyninės rangos sukčiams.
O juk mes kalbame apie tai, kas yra brangiausio šioje visatoje – žmogaus sielą!!! „Didelė kaina už sielos išpirkimą – tiek niekada neturėsi…“ (Psalmių 49, 8).
Todėl nebūdami Dievo vaikais, ekstrasensai niekada nekviečia žmonių atgailauti, o svarbiausia – priimti Jėzų Kristų į savo širdį kaip Asmeninį Gelbėtoją, kuris vienintelis turi galią išgelbėti sielą!
Turiu žodį ir Merkinės merui – jei miesto valdžia nesustabdys šios veiklos, gausus bus psichikos ligonių derlius Lietuvoje, o farmacijos verslo rykliams iš kur pasipelnyti…
Na, o jei ši sukčių ir velnio tarnų veikla toleruojama dėl miestelio šlovės, lai žino, kad Merkinės „piramidė“ – ne Cheopso, tad ir „šlovė“ kitokia. Liūdnos mišios laukia daugelio…
O netikrus stebuklus piramidėje režisuoja šio pasaulio dievaitis, šėtonas ir jo tarnai demonai, bei apakinti arba klastingi žmonės: „Jų atveju šito amžiaus dievas (šėtonas) apakino netikinčiųjų protus, kad nematytų Kristaus garbės Evangelijos spindėjimo…“ (2 Korintiečiams 4, 3).
Horoskopų skaitymas ir tikėjimas jais, būrimas iš kortų, kavos tirščių ar užkalbėjimas nuo ligų – simpatija, yra burtininkavimas, – baltoji magija. O baltoji magija, tai pabalinta juodoji. Juodas grabas, perdažytas baltai. Ir visa ši veikla vadinama paprastai – okultizmas! Tai nėra liaudies medicina. Tai nėra biblinės gydymo priemonės! Tai nėra nepavojinga ir nereikšminga! Tai – nuodėmė ir pasišlykštėjimas Dievui!

0  
56 Alvydas   (02.02.2021 12:18) [medžiaga]
Pasirodo forma strypų piramide velniams?
Ar esi turėjęs stabmeldiškų daiktų, traukiančių šėtoną? (pvz., velnio, svetimų dievų figūrėlės, Buda, skarabėjus – reinkarnacijos simbolis Egipte, šėtono simbolis – Belzebubas („musių valdovas“), Ozyris, indų dievybių figūrėlės, afrikietiškos kaukės (susijusios su kulto apeigomis), maginių savybių turintys daiktai, piramidės, Horo piramidė, mandalos, spiritistų duoti daiktai, jing jang, anch (ankh; Nilo raktas) ženklai, pranašo akis, OM ženklas, Horo akis, kiti įtartini ženklai, dažnai esantys ant suvenyrų arba bižuterijos iš egzotiškų kraštų, Tolimųjų Rytų, Afrikos, indiški smilkalai (skirti konkrečioms dievybėms), kiti smilkalai, lempelės ir kulto reikmenys, visi daiktai, įskaitant ir drabužius, iš indiškų parduotuvių, kimono, kiniškos vėduoklės (pagal Feng Šui, turinčios nukreipti energijos nutekėjimą) ir kiniški porceliano dirbiniai (dažnai papuošti kiniškais maldų tekstais), kamasutra, energetiniai plakatai (pvz., su lotoso žiedais), akmenys ir kristalai, kuriems priskiriamos kokios nors energetinės arba maginės savybės, Ki-Gongo (Qi-Gong) rutuliai, Feng šui priklausantys kabančių varpelių arba vamzdelių vėrinys, vadinamas „sapnų sekliu“, Tibeto varpeliai, DNS spiralė, zodiako ženklai, kinų horoskopo ženklai, žaislai, primenantys velnią, baidykles arba slibinus, drabužiai, marškiniai, etiketės su satanistiniais ženklais (velnio atvaizdu)).

0  
55 Goja   (23.12.2020 21:40) [medžiaga]
MERKINĖS PIRAMIDĖS ATSIRADIMO ISTORIJA I Labai dažnai Balsai pasigirsta vaikystėje. Be jokių pastangų ir norų, tiesiog berniukas ar mergaitė ima tuos balsus girdėti ir su jais kalbasi. Septynerių metų Povilas išgirdo Balsą Merkinės bažnyčioje, kuris vaikui prisistatė ANGELU Sargu. Balsas pirmąsyk jį užkalbino tiesiog iš oro. Davė vaikui pojūtį, kad jis išrinktasis, ypatingas, nes būtent jį pasirinko. Mama iš karto suprato teisingai, kad tai lyg bausmė, o ne kokia Dievo dovana. „Angelas“ visais būdais atmetinėjo mamos Onos įtarimus, kad jos sūnus kažką nežemiško girdi. Nelabasis kėlė tą vaiką į padanges ir miglotai užsiminė apie jo laukiančią ypatingą misiją. Povilas su mama Ona, ypač nesusigaudantys dvasiniuose dalykuose, ištyžo nuo malonumo , manantys, kad iš tiesų bendrauja su Dievo tarpininku angelu. Kitądien po perkūnijos ir žaibo trenksmų, blyksnių - Žėkai pradėjo galvoti, kad tai jau ir yra misijos pradžia. Balsai tuo pasinaudoję , kad Povilas beveik kasdieną ieškojo progos juos išgirsti - pradėjo su juo bendrauti. Vakarais vaikas pasakodavo mamai, ką naujo sužinojo ir patyrė. Ir taip penkis metus Povilo mama užuot meldžiusi Dievo pagalbos sūnui, prašinėjo Povilo, kad šis klausinėtų „angelo“ visokių žemiškų niekniekių. Tariamas angelas anksčiau vizitavęs kaip malonė, dabar lankosi kasdien, ir atsiliepia pašauktas, užkalbintas. Povilui sako esąs angelu, Dievo siųstuoju, tiesiog antgamtiniu bičiuliu. Kad nesukeltų įtarimų, pačiu dievu prisistato rečiau. Povilas su mama Ona lankė bioenergetikų paskaitas Alytuje , skaitė ezoterines knygas, su bičiuliais domėjosi Ošo meditacijomis, Satje Sai Babą ir kitus okultistus magus laikė šventaisiais. Antras kelias sulaukus pilnametystės(aštoniuolikos) irgi siejamas su intesyvesnio kontakto paieškomis. Balsas ėmė siųsti vizijas apie savo aplinką. Prisistatančios dievu ar angelais dvasios, turinčios savitai viliojančių bruožų, vėl ėmė kviestis bendravimui. Povilas, be dievų ir angelų, įgyjo daugiau pažįstamų ir bičiulių žmonių, kurie su juo kontaktuoja iki šiol. Iš tikrųjų, Balsai pervedė savo žmogų Povilą ir jo bičiulius į atitinkamą kompaniją, ir jau perleido jų globai. Pasiūlyta užduotis padaryti statinį iš trijų metalinių strypų. Strypai reikalingi, kaip antenos kontakto užmezgimui su tomis balsų būtybėmis. Pasiūlė tada, kai įsitikino visiškai aklu ŽĖKŲ atsidavimu jiems ir tuo, kad pavyksta sugundyti per puikybę. Balsas iš šalies jam pasakojo paslaptis, kurių jau – tiesą sakant – nebėra kaip patikrinti, išskyrus Povilo pranašautą 2012 metų pasaulio pabaigą . Angelas balsas pasisiūlė Povilui, kaip išrinktajam, pačiam tapti Mokytoju, o mokinių žadėjo parūpinti, jei jis pastarojo klausysiąs visą gyvenimą. Povilas būdamas paklusnus balsams , pasitelkdamas draugus pastatė tuos tris metalinius strypus(antenas), kuriuos sujungė bendra viršūne. Visa tai balso nurodymu pavadino PIRAMIDE. . Vis dėlto reikėjo panaudoti Dievo Šventosios Dvasios apsaugą jau pirmojo kontakto metu. Vaikui tai turėjo paaiškinti mama Ona . Privalėjo šauktis Marijos ir visų šventųjų pagalbos. Niekuomet neišsižadėti savo krikšto Bažnyčios, joje teikiamų šventų sakramentų, ypač krikšto, kuris yra, kaip apsauga nuo tų NELABŲJŲ DVASIŲ. Galbūt eiti pas psichiatrą. Kontaktuotojas suprato, kad tai tolygu ilgam užrakinimui ir nesiryžo konsultuotis. Praktiškai išsikapstymo nėra, jei neatmetama Piktojo intervencija , nesugrįžtama pas V.J.Kristų. Ne kiekvienas dvasininkas gali pagelbėti. Bažnyčios kunigas dažniausiai įtars turįs reikalą su psichiniu ligoniu ir gali nesileisti į kalbas. Tik profesionalus egzorcistas, kuris vienintelis iš karto gaudosi situacijoje, gali išgelbėti bent nuo dalies apsėdusių dvasių. Piktojo balsai sieloje žiaurūs ir baisūs. Joks kontaktuotojas ir jo bičiūliai be pasekmių neišsikapsto. Viskas vyksta panašiai, kaip tam verslinkui apie kurį Povilas pasakoja tinklalaidėje apie angelus. Pakol nesimeldė žmogelis, viskas buvo idealu, klestėjo verslas, netgi priešus nugalėdavo. Kai tas verslininkas pradėjo krikščionišku keliu eiti, verslas griūvo, nesisekė . Nelabieji tamsos angelai pradėjo putotis, visaip trugdyti eiti TIESOS IR MEILĖS DIEVUI IR ŽMONĖMS KELIU. Panašiai buvo, kai statė kupolą Žėkai su bičiuliais . Nugalėjo visus priešus, nes NELABIEJI BALSAI BUVO SU JAIS IR LIKO IKI ŠIOLEI.

0  
54 virga   (07.12.2020 11:48) [medžiaga]
LIKS BEDVASIAIS.APGAULĖ SU ANTIKRISTINIAIS KRYŽIAIS.

Čiasukuose objektas vadinamas Merkinės piramide yra titanams satanams. Povilas pasakoja tai joutūbėje biblistui A.Vėberiui. Vadinasi: Merkinės „poviliukas“. Viskas, KAS TEN BE SAIKO PRIKRAUTA, PRISODINTA YRA TAM, KAD NUKREIPTI DĖMESĮ . Aplink stabai, antikristiniai kryžiai, akmenys titanams prisišvartuoti prie griešnų bedvasių. Pakrikštytuosius visų konfesijų dvasininkai perspėja nevykti ,susilaikyti nuo ten rekomenduojamų satanistinių ritualų titanams .Kristus čia nefiguruoja, nes dievai yra titanai. Šventi Kristaus sakramentai atimami ten vykstant.PRARANDAMA DVASIA TIKRAI.Klauskyt zekų apie tai,kodėl visi lieka, kaip gyvuliai tik su siela pagal jo knygą.

0  
53 mir   (05.06.2015 08:45) [medžiaga]
Dvasios aidų, 2011 05 29 20:57 Evaldas “Aš tai manau, jog pagoniškų kryžių apskritai nėra. Tokio daikto nėra. ” Sveiki, skirtumai! Iki Kristaus visi kryžiai buvo pagoniški. Priešais Merkinės piramidės gaubtą , kieme stovi trys mediniai kryžiai su pagoniškais motyvais. Ant jų kiekvieno atskirai pritvirtinta širdis, akis, paukštis. Jie pavadinti Švč. Trejybės kryžiais. Neva ” nukryžiuota” Dievo Švenčiausioji Trejybė: Jėzus Kristus, Dievas Tėvas ir Dievas Šventoji Dvasia.Tikrumoje buvo nukryžiuotas tik Dievo Sūnus Jėzus Kristus. Jo mirties kryžius vaizduojamas su mūkele ar visai be nieko taisyklingomis kryžmėmis. Prikalimas prie kryžiaus širdies, akies, paukščio yra satanizmo išraiška. Vadinasi, kad Česukų teritorijoje stovi ne Kristaus( pagoniški) kryžiai su satanizmo apraiškom juose. Pažinimo kelyje Jurgis B rašo: “Svais, VAIKELI, ant kryžiaus buvo nukryžiuotas tik vienintelis Dievo Sūnus Jėzus Kristus, nes Jis vienintelis turėjo fizinį kūną. Kryžius, tai mirties ženklas. Kristus mirė, tai reali istorija, todėl Jo kryžių krikščionys garbina. Per tą kryžių mes garbiname patį Viešpatį Jėzų Kristų. Turbut dar prisimeni mano pirmtako Jurgio žodžius: ” Garbinu ir šlovinu, Tave Jėzau Kristau, kad šventuoju kryžiumi atpirkai pasaulį”. Ant to kryžiaus gali būti vaizduojama : Kristaus atvaizdas, visai nieko, nes Viešpats Jėzus Kristus prisikėlė. ALELIUJA! Merkinės piramidės kryžiuje , kuris neva vaizduoja Dievo Sūnų, kažkodėl pritvirtinta ŠIRDIS. Kodėl? Širdis paprastai tapatinama su SIELA.Tai reikštų, kad Kristaus Siela ar Jo net Širdis dabar yra iš naujo nukryžiuoti. Apie Dievo Tėvo ir Šventosios Dvasios nukryžiavimą, tai negali būti net jokios kalbos. Visa Dievo Švenčiausioji Trejybė nukryžiuota negali būti. Juk jie niekada nemirė. Širdies, paukščio, akies prikalimas ant pagoniškų kryžių kvepia SATANIZMU. Pažinimo kelyje apie tai Saliamonas rašo: “Man atrodo su tais kryžiais yra taip: Povilas užsakė tris “belenkokius” medinius kryžius, o koks nors tų kryžių drožėjas pridrožė tai, kas jam šovė į galvą. Gal vienodų daryti nenorėjo tai ilgai nemąstęs “nukryžiavo” visą Trejybę. Kadangi anas labai giliai į simbolių prasmes nesigilino, o Povilas nebūdams kataliku – tuo labiau, tai ir gavosi toks lepsusas. Nenorėčiau tikėti, kad čia tame yra kažkokia konspiracija, tiesiog žioplokas žingsnis. Dauguma skulptorių yra pusiau pagonys, todėl kai jie ima interpretuoti kažką, tai rezultatai daug ką šokiruoja.”


Valdas

"DABAR VISIŠKAI AIŠKU, KAD TAI MEILĖ TAM GARSIAJAM TITANUI ČESUKUOSE" ir "O kodėl pragaro negal būti paminklas ta česukų piramidė?" Merkinės piramidės karkasas po stikliniu gaubtu su trim pagoniškai satanistiniais mediniais kryžiais - gali būti paminklas LIETUVOS PRAGARUI. PAGAL KNYGĄ " AKLAS AKLŲJŲ VADOVAS" ČESUKŲ PIRAMIDĖ YRA PAMINKLAS PRAGARUI, JOS DIEVUI TITANUI! Ji turi auklėjamąjį pobūdį netgi tikintiems, kad galėtų rinktis: Kristus arba Titanas! Apie Kristų skaitykite EVANGELIJOJE, o apie Titaną: Didžiųjų permainų metas: 2013-2015 Dvasinė informacija - 2011 (2) papildyta 2011-05-05 Dvasinė informacija - 2011 (1) Povilo Žėko raštai google. Rinkitės. Okey!

Alina

Labai graži Merkinės bažnyčia.Prašau joje melstis, kad nebūtų klaidinami žmonės Česukų piramidės karkase po stikliniu gaubtu devo tėvo povilo vadinamoje bažnyčioje.Čia išjuokiami sakramentai, kuriuos paliko Kristus.Česukų piramidės skaitiniuose raš Povilas:"Dievo Tėvo bažnyčios lankytojai turės būti aprūpinti aukščiausiuoju sakramentu – paplotėliais, pabuvojusiais pačiame kupolo bei piramidės centre. Tai Žodžio duona, nes į ją yra įskiepytas paties Tėvo Žodis. Vartodamas šį sakramentą žmogus sustiprins savąją sielą, o sielai padedant bus išsaugota ir kūno gyvybė bei sveikata."Manau, kad tokio sakramento Dievas nekūrė. Visi tikintieji Dievo Tėvo dvasioje yra veikiami Šventąja Dvasia, kuri , deja, Česukuose nukryžiuota, nors niekada taip nebuvo.Dievas Tėvas čia taip pat nukryžiuotas. Taip pat to nebuvo.Krikščionims nepatartina atlikti piramidės karkase ritualus.Nebent iš tolo paveizėti, kaip atrodo bažnyčia, kuri pastatyta pačiam nelabajam.

0  
52 Marija   (03.05.2015 10:54) [medžiaga]
TAS POVILAS

AR JIS NESERGA?

Povilas Čėkas "Man buvo leista žinoti, kad egzistuoja ne viena visata. Dievas Tėvas yra visatų sistemos kūrėjas bei valdovas. Tačiau viskas tuo tikrai nesibaigia. Dievas Tėvas turi savo kūrėjus, o šie savo ir t.t. Kita vertus, mums aktualus tik ryšys su mūsų Kūrėju. Jo gimdytojai, kurie simboliškai vadinami titanais, mums yra absoliuti paslaptis. Apie titanus suž inojau dėl to, kad domėjausi paties mūsų Dievo Tėvo prigimtimi. Titanai sukūrė būsimąjį visatų sistemos kūrėją – mūsų visų Dievą Tėvą – ir suteikė jam laisvės kūrybai. " Gilė Niekada neturėjau noro nei apsilankyti, nei domėtis povilo piramide. Bet atsitiktinai paskaičiau jo motinos rašinėlį pavadintą knyga. Parašyta motiniškai šiltai, romantiškai. Tada pasidomėjau pačiu povilo mokymu. Nei cituosiu nei aiškinsiu, bet man aišku: tai puolusių angelų tarnas, medžiojantis mažatikius, kenčiančius, kad per apsilankymą piramidėje ir šiokius tokius trumpalaikius poveikius pririštų žmonių sielas prie puolusių angelų ir amžiams pražudytų jų sielas - paaukotų nelabiesiems. Jei pastebėjote povilas vengia žodžio Dievas jis sako"mano dvasinis šaltinis", dar gražiau jis drįsta teigti , kad Dievo pradai yra du gėris ir blogis!!!!!!!Išvada - povilas, naivuoliu apsimetęs piktųjų dvasių tarnas. Saugokitės ir kitus saugokie.

Piramidvelniui
merkinės .Ar esi turėjęs stabmeldiškų daiktų, traukiančių šėtoną? (pvz., velnio, svetimų dievų figūrėlės, Buda, skarabėjus – reinkarnacijos simbolis Egipte, šėtono simbolis – Belzebubas („musių valdovas“), Ozyris, indų dievybių figūrėlės, afrikietiškos kaukės (susijusios su kulto apeigomis), maginių savybių turintys daiktai, piramidės, Horo piramidė, mandalos, spiritistų duoti daiktai, jing jang, anch (ankh; Nilo raktas) ženklai, pranašo akis, OM ženklas, Horo akis, kiti įtartini ženklai, dažnai esantys ant suvenyrų arba bižuterijos iš egzotiškų kraštų, Tolimųjų Rytų, Afrikos, indiški smilkalai (skirti konkrečioms dievybėms), kiti smilkalai, lempelės ir kulto reikmenys, visi daiktai, įskaitant ir drabužius, iš indiškų parduotuvių, kimono, kiniškos vėduoklės (pagal Feng Šui, turinčios nukreipti energijos nutekėjimą) ir kiniški porceliano dirbiniai (dažnai papuošti kiniškais maldų tekstais), kamasutra, energetiniai plakatai (pvz., su lotoso žiedais), akmenys ir kristalai, kuriems priskiriamos kokios nors energetinės arba maginės savybės, Ki-Gongo (Qi-Gong) rutuliai, Feng šui priklausantys kabančių varpelių arba vamzdelių vėrinys, vadinamas „sapnų sekliu“, Tibeto varpeliai, DNS spiralė, zodiako ženklai, kinų horoskopo ženklai, žaislai, primenantys velnią, baidykles arba slibinus, drabužiai, marškiniai, etiketės su satanistiniais ženklais (velnio atvaizdu)).

0  
51 virgis   (07.07.2014 13:08) [medžiaga]
cry fool

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60
Имя *:
Email *:
Код *:
Tinklapio meniu
Įėjimo forma
Skyrių kategorijos
Paieška
Statistika

Tinkle viso: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0