Penktadienis, 19.04.2024, 05:29
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 1 из 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 12
  • 13
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D
valdismartinData: Trečiadienis, 01.08.2012, 13:42 | Pranešimas # 1
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Stengiuos pasidalinti meilia ir ziniom kaip jaustis nuostabiai ir vibruoti aukstai smile tiems kurie renkasi kelia i siesa smile
kaip apskritai bendrauti su matrica, kaip susidraugauti su laime, sekme, harmonija smile
butu miela, kad sioj temoj butu kuo maziau neigiamo, o atvirksciau atejes cia zmogus jaustusi nuostabiai, nes to neigiamo jau tiek aplinkui.
norisi kad klaustumet kas domina, ka norit suzinot? tema apie meilia sviesa, klausimai butu miela kad butu siek tiek susije su sviesa ir meilia.
jei kyla noras kritikuoti, pilt neigiama, irodinet savo tiesa, tam puiki vieta yra facebook smile
butu miela, kad sitas forumas butu jusu sviesos ir meiles kampelis, kur jus pasikraunate ziniu, meiles, isminties ir dar kai ko daugiau smile
stengsiuos daugiau kalbeti apie praktiskesnius dalykus pradzioje, veliau zinios intensyves smile
mes jau siandien galime gyventi kaip 5d bet jie to nenori, nes jiems tai nenaudinga smile

Добавлено (01.08.2012, 13:42)
---------------------------------------------
turiu savo tema smile jeee... smile kaip dziugu smile

 
MildaData: Trečiadienis, 01.08.2012, 14:15 | Pranešimas # 2
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdismartin,sveikinu su nauja tema smile

Man iskilo toks klausimas,
Jei nuo 7 D zmones nebetures materialaus kuno,
Pagal ka atpazinsim vieni kitus ?
Ar pagal kiekvieno zmogaus individualu dvasines savasties svytejima?
Ar pagal kazka kita?

Prasyciau Tavo nuomones... smile
 
redalertData: Trečiadienis, 01.08.2012, 14:43 | Pranešimas # 3
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin O man idomu kaip kelti savo vibracijas ,noriu suzinoti visus budus angel music prof help
 
spurgelisData: Trečiadienis, 01.08.2012, 16:26 | Pranešimas # 4
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
yra vienintelis esminis vibracijų kėlimo būdas-visus darbus,reikalus atlikti su meile,pasimėgavimu ir atsidavimu sau. Kilsi kaip ant mielių biggrin biggrin biggrin

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
valdismartinData: Trečiadienis, 01.08.2012, 16:36 | Pranešimas # 5
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
samones nesejas yra zmogus jis turi kuna, tie kurie neturi yra eteriniai arba egzizstuoja energijos pavidalu, sviesa energija smile ten viskas kitaip, jie jaucia tarkim 1000kart labiau nei mes, bendrauja telepatiskai smile
nuo 5d neturi kuno, nes eteriniai smile
na ir tiesiog jaucia, kad kazkas salia, ten nera neigiamo, nera baimes smile kiekviena butybe sutinkama su mielia smile
red alert pirma ka zmogus turi padaryti, tai negert alkoholio, ir neziureti ziniu, bei nesusitikineti su neigiamais zmonems, dometis ir plesti savo samone, negalvoti apie atsargu kaupimo, atsisakyti materijos, minciu apie neigima nebuvimas, negalvoti apie kakza materealaus smile
neigiamos mintys sunkios, materealios taip pat traukia prie zemes kaip gravitacija smile va meilia ir kazkas dvasisko tai tas ko tau reikia smile
mokytis kontroliuoti mintys, bei ziureti vaizdelius youtube kurie programuoja samone, pasamone teigiamom mintim smile

Добавлено (01.08.2012, 16:36)
---------------------------------------------
spurgelis yra teisi, ne tiek svarbu ka darai, kiek svarbu kad tai yra su meilia daroma smile
dovanoji meilia, jauties nuostabiai, kiti salia taves jauciasi nuostabiai, gauni nuostabias dovanas uz tai, ir kuo daugiau meiles isdovanoji per diena tuo daugiau tau grista ryte smile vel gi ryte jautiesi nuostabiai, vel dovanoji meilia smile taip aplink tave pradeda suktis nuostabus dalykai, nuostabios situacijos, nuostabus zmones smile
rodysi meilia matricai, matrica prades myleti tave smile
atsisakyti agresijos i zmogu, planeta, laika, nes ka dovanoji tu ta ir gauni atgal smile


Pranešimą pakeitė valdismartin - Trečiadienis, 01.08.2012, 16:36
 
MildaData: Trečiadienis, 01.08.2012, 16:59 | Pranešimas # 6
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Dabar del vibraciju klausimas.
Jei vibruoji auksciau uz salia esancius artimus zmones,
Wolmer sake ,kad namuose prasideda nesutarimai,
Nes jie paprasciausiai nebespeja pasivyti.
Butent pas mane tas ir vyksta dabar.Reikia pristabdyt tempa.
Tempo stabdyt nesinori,nes zinau jei sustosiu - ne jie kils,o mane temps zemyn.
 
redalertData: Trečiadienis, 01.08.2012, 17:34 | Pranešimas # 7
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
wink Kur rasti tokia vieta kur nereiketu sisitikti su neigemais zmonemis . Mano beveik visi draugai elgesi neigemai biggrin Kai esu sujeis tarsi jauciasi kaip ju kalbos tampo mano stygas ..Juk argi galiu atsiriboti nuo ju..? kai juos pazystu nuo vaikystes ..? Del zalingu yprociu tai viskas ok ...Atsargu nekaupiu bet galvoju uzdirbti pinigu ..ech...O kaip del afirmaciju,meditacijos ir mantros kartojimo...Sie dalykai mane privercia jaustis pakiletai.?

Aciu spurgeli.


Pranešimą pakeitė redalert - Trečiadienis, 01.08.2012, 17:51
 
spurgelisData: Trečiadienis, 01.08.2012, 18:32 | Pranešimas # 8
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
na,mano požiūris šiek tiek prieštaraujantis Valdismartin'ui. Pirmiausia,kad pakelti savo vibracijas,niekas neprivalo plėšytis per save,kaip pvz-negerti alkoholio,nežiūrėti žinių,nekaupti atsargų irtt. Atsiprašau už tiesmukiškumą,bet čia visiškas briedas:
1-žmogus nieko neprivalo daryti taip,kaip jam užkrovė nusistovėję ir atgyvenę šablonai
2-jis tik pats gali žinoti,ko jam reikia,kas jam tinka. O kad sužinot,reikia klausytis savo širdies.
3-tas vibracijų kėlimas čia jums ne kokios lenktynės. negi jūs manot,kad perskaitysite kažkokią tai instrukciją,atliksite ten surašytus veiksmus ir valio-jūs jau 5D. Čia ne šio periodo tik aktualus klausimas,tokį savęs tobulinimo klausimą žmonija užduodavo nuo pat pradžių sau. Tas vibracijų kėlimas yra elementarus ėjimas evoliucijos keliu,tik savo tempu. Per greit ar per lėtai jums nesigaus. Tempas yra kiekvieno individualus. Ir nepergyvenkite,ateisite į 4D,vėliau į 5D,vėliau į6D ir tt bet kokiu atveju. Tiesiog neskubėkite,nes pražioplinsit kažkokią jums asmeniškai skirtą pamoką ir teks grįžti atgal. Tad mėgaukitės tiesiog tuo savęs tobulinimo procesu kiekviename žingsnelyje,darykite tai su meile sau-ty-vardan savo paties šviesaus kelio namo. Visi kiti niuansai gausis savaime.
4-nesutinku,kad reikia atsisakyti materializmo. Nes tai tai pat yra dieviškumo išraiška šiame lygmeny. Jei jau esame materialiame pasaulyje,tai tiesiog negalime imti ir atskirti daly savęs. Pats dievas mums sukūrė materialias priemones,kad galėtume jomis naudotis tame kely.Kai jau išeisime,KAI IŠEISIME į aukštesnius lygius,tai savaime mums to materializmo nebereikės. bet iki to dar ilgas kelias. Ar atsisakyti alkoholio ar kitų priklausomybių-pats žmogus turi pajausti,ko jam reikia,ir kada ko jam jau nebereikia( čia apie žalingus įpročius).
Redalert-nemanau,kad reikia specialiai ieškoti vietos,kur nėra neigiamų žmonių. Paprasčiausiai nerasi. Nes pas visus yra ir teigiamo ir neigiamo,tik skirtingu santykiu. O čia jau kiekvieno reikalas,kaip jis su tuo tvarkosi savo viduje. Visi mes einam su savo individualiomis priemonėmis per gyvenimą. Taip,kad jeigu tu jį vertinsi kaip neigiamą,jis tau ir bus neigiamas,nes tu apie jį mąstai pagal savo vidinius šablonus. Tad tiesiog atsiribok nuo vertinimų,smerkimų tokioje kompanijoje ir nebejausi diskomforto. Labai paprastas būdas,kurį aš pradėjus naudoti bendravime,pradėjau jaustis super komfortiškai,tad pasidalinsiu: kai susitinki su tau atrodančiu neigiamu žmogumi,arba šeip pokalbio metu su pašnekovu iškyla konfliktinė situacija,aš pabandau į tą žmogų pažiūrėti kaip į Kristų gyvenantį jo širdyje.Vat tokį savo sąmonėj padarai "klikt" tuo metu. Patikėkit,suveiks. Situacija automatiškai pasidarys kupina meilės energijos. ir ne dėl to,kad tas žmogus staiga "pasikeitė",o dėl to,kad jūs patys pakeitėte požiūrį į tą žmogų per akimirką. Aš šį būda naudodavau pastoviai,kai kažkas panašaus iškyldavo,kai atsidurdavau kompanijoj "ne mano lygio" sakykim. Bet kuo toliau,tuo rečiau prireikia įjunginėt tą"klikt",nes sąmonė jau beveik persiformavusi taip veikti pastoviai.
na tokie mano pamąstymai. Nebruku,kaip fakto,nes tai tik mano tiesa. Gal kas iš jūsų ras ką sau priimtino ir pasinaudos savo šviesos kely.
su meile-spurgelis

Добавлено (01.08.2012, 18:24)
---------------------------------------------
Dar prirašysiu savo nuomonę MILDUTĖS KOMENTARUI.
Dėl tų vibracijų skirtumo namuose. Nesvarbu,kas ką sakė,jei esi tolerantiškas kitam žmogui ir nebruki per prievartą savo "pasiekto gėrio" tai tų nesutarimų ir nebus. Kiekvienam savo,jau daug kartų visur apie tai diskutuojam. Jūsų vietoje,Milda,palikčiau savo šeimos nariams kiekvienam rinktis,kaip savy tobulėt. Kai jiems ateis laikas,jie patys pradės savimi rūpintis. Priemones ir situacijas taip pat prisišauks patys. O Jūs savęs ir neturite stabdyti,eikite savo tempu į priekį ir tiek ir nesitemkite paskui save nieko. Už ausų neužtysite, už kitus maisto nesukramtysite,nes atimsite jiems patiems pajausti maisto skonį. Tad neatimkite iš kito galimybės pačiam atrasti save. Ir nepergyvenkit,jūsų niekas kitas į savo dugną nenutems,nes jis yra kito,į jį įsmukti galite tik savo noru. PVZ iš gyvenimo-dažnai žmonės sako: va tas alkoholikas ir aną nusitempė kartu su savimi į alkoholizmo dugną. Juk tai yra absurdas. Niekas į burną nepylė juk per prievartą. Pats norėjo,pats ir gėrė.
smile

Добавлено (01.08.2012, 18:32)
---------------------------------------------
Redalert-dėl mantrų kartojimo,meditacijų. Taip,aišku natūralu,kad jautiesi pakylėtai,bet jei tik tokiais momentais,tada tai laikina. Tai turėtų būti tik kaip papildantį priemonė tavo pastoviame siekime tobulėti. Kai tikrai išmoksi visus darbus,visus savo veiksmus atlikti su meile,kai net mąstysi tik su meile,kai pats sau išmoksi tikrai atsiduoti,tada natūraliai pasieksi pastovią palaimos būseną. Faktas-anksčiau ar vėliau mums visiems be išimčių tai pavyks,kam jau rytoj,kam po eonų metų, tas visai nesvarbu. VISI MES GRĮŠIM NAMO, kiekvienas su savo individualiu patirties bagažu ir tuo kelionė mūsų nesibaigs...


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
redalertData: Trečiadienis, 01.08.2012, 18:33 | Pranešimas # 9
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aciu dar karta spurgeliui. Mano gyvenimas pasidare kur kas idomesnis kai pradejau jieskoti tiesos biggrin
 
valdismartinData: Trečiadienis, 01.08.2012, 19:28 | Pranešimas # 10
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
spurgeli dabar apie tavo brieda.
1. zmogus ne tik kad nejaucia savo sirdies, bet net nezino kam ji skirta.
2. bambalis alaus it tv cia jo kasdienybe
3. vibracijas pekelt yra budas ir technika, bei jas palaikyti aukstame lygije, viskas ateis savaime ir bla bla per DNR chemija, tv, nepriteklius, tau neleis nieko jausti tik neigiama, ir mesos besaikis valgymas su visais e raidem uzglusina bet kokius ten pasikeitimus, kaip tu gali kilti aukstyn kai pastoviai sau kenki.
4. apie materija nori pasakyti kad dievas sukure auksa, kad mes cia visi gerai viens kita pasiskerstume 2000m?
cia tokia patirti tau dievas dovanojo? ar cia kiti pasistenge?
pavalgai ania mcdonalde, alucia ikabini, nu va ir jau kyla vibracijos savaime biggrin mesos pakapoji vakare ir eini prie lango dievo ieskoti biggrin
man svarbiausia yra pamokyti kaip tobulai galima jaustis, arba galima laukti tokio svaiminio pagerejimo biggrin neatsibodo dar laukti tobulos savijautos? biggrin

Добавлено (01.08.2012, 19:28)
---------------------------------------------
zymiai paprasciau man yra pasakyti, kaip ai nu jus visi atsirasit 5d smile
o padet realiai jaustis jau sian, ryt geriau visai kas kita smile
jei zmogus neturi bet vieno mylimo zmogaus oposite sex padeti praktiskai neimanoma, reik pirma susirasti zmogui, kuriam padovanosit visa save, visa savo meilia, ir zinias, bei mot ar vyr energija

 
redalertData: Trečiadienis, 01.08.2012, 20:07 | Pranešimas # 11
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin gal gali papasakoti apie save ..? ka veiki gyvenime ir kaip cia gavosi kad senden atejei iki cia ..? Zinoma jei to nori biggrin
 
spurgelisData: Trečiadienis, 01.08.2012, 20:31 | Pranešimas # 12
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ponaiti,Valdismartin,o kur aš rašiau tokį briedą,kad gerai alkoholis,mėsa,mackdonald,Tv nesąmonės brukamos ir tt? biggrin biggrin biggrin
Aš tik sakau (ne konstatuoju kaip fakto), kad kiekvienas savo laiku pats pajaus,kas jam tinkama,o kas ne. Kad kimšimas visokių "E" ir kito siūlomo mėšlo yra kenkimas sau ,tai tas ir taip aišku,bet tai turi kiekvienam "dašusti" pačiam. kaip ir sakiau,aš savo tiesų nebruku per prievartą ir kito į šviesą neištemsiu už ausų. nes mano vadinama šviesa kitam gali būti tamsuma visiška. kas man yra gerai,kitam tai gali būt kenksminga. Ir nesakau,kad reikia sėdėt ir laukt,kol savaime ateisi Į 5D. Pastangų reikia įdėti ir dar kokių,ojojoj. Svarbiausi viską daryti savo tempu,kad nepražioplintum nieko,daryti su meile ir atsidavimu. Aš pati būtent taip stengiuosi elgis kasdienybėje,bet esu toks pat žmogus kaip ir visi,klystu,paslystu ir iš to mokinuosi. smile

Добавлено (01.08.2012, 20:24)
---------------------------------------------
aš tik dalinuosi su visais savo patirtimis ir požiūriu į viską,kuris pas mane nuo pat gimimo jau yra kitoks. Aišku,tą pastebėjau daug vėliau. tad visą gyvenimą einu po truputėli,žingsnelis po žingsnelio savo individualiu keliu. tai nereiškia,kad aš nematau tos didžiosios masės kemšančios hotdogus su alum prie TV,bet aš tiesiog neturiu vidinės teisės kištis į jų pasirinkimą. Aš gyvenu kitaip,nes nuo pat gimimo žinojau ko man reikia ir ko čia atėjau. kaip aš galiu kitą smerk ir vertinti už tai,kad jis nežino ką daro? smile

Добавлено (01.08.2012, 20:31)
---------------------------------------------
Aš tik stengiuosi gyventi dorai, kitiems nekenkt,nekenkti sau ir savo kasdieniu pavyzdžiu tiesiog tokį būdą gyvendama rodau,kad galima savo pastangomis gyventi kitaip. O jau jų reikalas,kuo vadovausis. Mano tikslas-savo kasdienių darbų pavyzdžiu,savo bendravimu ir kitokiomis priemonėmis-paprastomis žmogiškomis UŽDEGTI KITŲ ŠIRDYSE NORĄ KEISTIS PATIEMS,siekti savų individualių "aukštumų". smile


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
valdismartinData: Trečiadienis, 01.08.2012, 20:35 | Pranešimas # 13
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kai pradejau savo kelione i sviesa, man tas 5d atrode kazkas nerealaus smile
kam kas patinka, kazkam kristalai, kitam meditacija smile man patinka zmogiskieji santykiai as i juos orientuotas labiausiai.
kai priarteji prie to 5d, pradedi jaustis kad cia tau ne vieta sita planeta, ir norisi kazkur geriau smile
zmones labai jau skaudus ir negatyvus, bet kada isduos, parduos, pasinaudos ir .t.t
na bet tokia patirtis, kaip jausti meilia neigiamoj aplinkoj, bet to neigiamo labai daug smile
gyvenime nieko nelaukiu, niekur neskubu, tik noriu is cia dingti smile


Pranešimą pakeitė valdismartin - Trečiadienis, 01.08.2012, 20:37
 
virgisData: Trečiadienis, 01.08.2012, 20:44 | Pranešimas # 14
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Spurgeli, puikiai išreiškei visą esmę. Matau tavo Vaivorykštinis gali būti ramus, jam negresia tai, kas daugumai nutiko
Quote (Milda)
Jei nuo 7 D zmones nebeturės materialaus kuno, Pagal ka atpazinsim vieni kitus ?

Pagal vibracijas, kiekviena siela turi jas individualias ir nepakartojamas, kaip asmens kodus, niekada nerasi vienodų, kaip ir fiziniame pasaulyje, nieko nėra absoliučiai vienodo. Pagal vibracijas atskirsi momentaliai,kas yra kas
 
valdismartinData: Trečiadienis, 01.08.2012, 20:49 | Pranešimas # 15
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
noriu kad visi viska zinotu, kad issklaidytu iliuzijas smile bet ta dualybe taip uzburia zmones, tai kad cia praktiskai gaunasi kova su seseliais:) visiem visko gaila, ne tai kad materealaus, bet ir pasakyti kazka grazaus, pagirti, ivertinti tegimai, cia per sunku jiems smile va pavydeti, atimti, pykti cia jiems gerai gaunasi smile

Добавлено (01.08.2012, 20:49)
---------------------------------------------
mane domina spec gebejimai, bet nepazistu dar nei vieno kuris realiai moketu kazka stebuklingo ar panasiai smile ieskau idomiu zmoniu, is kuriu galeciau pasimokyti smile

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
  • Страница 1 из 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 12
  • 13
  • »
Поиск: