Penktadienis, 19.04.2024, 03:27
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D
BraskeData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 20:10 | Pranešimas # 31
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Valdi, bet kaip isgyvenusi juodu dienu ir net juodu metu, galiu atsakingai pareiksti, kad sukaupus atsargu ramiau ant sirdies ir galima daugiau laiko skirt galvojimui apie kitus dalykus, rimtai zinok smile kodel taip nuvertinti materija? mes joje gyvenam ir bukim dekingi Dievui uz tai smile

į dangų su čebatais
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 21:40 | Pranešimas # 32
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
braske mano visas gyvenimas galima sakyti juodas, viskas buvo sunku be galo smile
uzdirbti pinigu sunku, se krize dar ant galvos smile susirasti mylima zmogu sunku smile negatyvus zmones, kuriems butina tave pazeminti ar isnaudoti smile ziuri i tave kaip i source energy, ir butina isiurbti visa geri is taves, jei to nesugeba padaryti tada pila juoda ant taves, kiek tig gali ir zinoma visko pavydi smile
dievas nesukure materijos, metter sukure Tiamat su SET o vadovavo lilith siam paradui. anunakai patobulino mus.
o liuciferis del smagumo, pasistenge paversti sita pasauli i didele skerdykla.
tada azazel pridare cia daug reikalu, samael ir toliau uz valdzia ir pinigus mainais i neigiama padalino visiems sita pasauli.
popiezius realigijos, didziules korpooracijos toliau vadovauja.
na o tikrieji dievai tiesiog stebi ir tiek, buvo pora isikisimu kad planetos nesusprogdintu, ir tik tiek nes cia laisva valia tokiems kaip liuciferis ir jo tranams, gali dayti ka nori iskyrus negalima susprogdint planetos.
kodel man nepatinka materija, todel kad ji uzburia zmogu, apakina, nepalieka terpes sielai ir dvasiai tobuleti.
visa diena tik vargai, susimokek uz ta susimoke uz ta smile
prikure zaislu, kurio zmogus geistu bet kokia kaina ir galetu zudyti vien kad patenkintu poreiki i daikta smile


Pranešimą pakeitė valdismartin - Ketvirtadienis, 02.08.2012, 21:43
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 21:45 | Pranešimas # 33
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Valdi huh
nera viskas taip baisu, tikrai kiss
bet butina yra ismokti atsipalaiduoti. butent tada palengveja.
zinau apie ka kalbi.


į dangų su čebatais
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 21:58 | Pranešimas # 34
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vakarais meldziasi dievui, kad atsiustu i pinigu. o ryte kovoja del ju, nesvarbu kitas, svarbu tik jis. uzmus, primus atims.
dievas nezino kas yra pinigai, ne jis juos sukure. bet zmones meldziasi jam kad vel va atsiustu jiems pinigu, arba meldzia daigto smile zema, bet ka padarysi smile
kuris vakare pagalvoja apie siela ir dvasia 1proc zmonijos? o ka kiti vel pinigai ir poreikis rebieti smile
ka jie perka toj maximoj, ten vien nuodai organimui, per tv nuodai psichikai, facebook nuodai santykiams smile
viskas cia sukurta pries zmogu, 100proc vergija ir isnaudojimas smile
nzn ko as cia atejau, turbut kaltas mano budas irodyti tai kas neirodoma smile
paradyti dievams, kad as galiu padaryti tai kas sunkiausia, buti ta kempine kuri sugeria neigiama o iskiria teigima. kolkas dar nezinau kas gali buti sunkiau, dovanoji meilia ir zinias bei savo vyriska energija mainai i neigima.
stai kas sunku, stai kas dieviska smile
su kiekviena diena darausi atsparesnis tam neigiamui.
ir laukiu dienos kai sugrisiu namo, su igyvendinta misija, kad padariau pilnai tai del ko cia atejau:)
ir zinoma dovanos kurios manes laukia:) uz tai kad buvo neapsakomai sunku, bus neapsakomai lengva smile

Добавлено (02.08.2012, 21:58)
---------------------------------------------
as geriausiai jauciuosi kai dovanoju meile ir zinias, kol kas nezinau kas dar geriau galetu buti smile
pinigus leisti irgi miela, nes suteikia trumpalaiki dziaugsma smile
prisipirkti braskiu pavysdziui biggrin

 
BraskeData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 22:07 | Pranešimas # 35
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
kol gyvenam cia, nederetu to niekinti. pasaulio aplink save. kad negaut atgal to paties.
pinigai yra tam tikros energijos forma. jie ateina tada, kai vyksta mainai. tu kazka padarai, gauni atlygi. tereik surasti tai, ka geriausiai moki/gali daryti. o kad tai atrasti, reik nusiramint ir susitaikyt su pasauliu ir savim.
o paskui galesi nesukt galvos del pinigu, itesiog dirbsi savo darba ir galvot galesi apie meile smile laisviau taip.
as sia problema sprendziu tokia linkme.


į dangų su čebatais
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 22:23 | Pranešimas # 36
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pinigai jau patys is saves neigiama energija smile karalienes selenos sukurti, azez_el prakeikti, kai tik buvo sukurti smile
veliau graikijoj pasirode pinigai tam, kad graikija sukauptu daugiau jegos, resursu karui pries sparta smile
veliau atsirado mokesciai, taip pat karams remti smile
veliau socialine apsauga vokietijoj taip pat papildomi pinigai karui remti smile
pinigai tai niegiama energija nuo pat sukurimo, iki dabar kai zmogus galvoja apie pinigus jis galvoja apie neigiama smile
kam jiems 10namu, nors vistiek nelaimingi? kai kurie supranta kad pinigai neatnesa laimes, kaip miela smile
nes jie ir negali atnesti laimes, juk jie neigiama, pinigai niekada neatnes to norimo jausmo kaip meile, ir jausmo lyg ant sparnu smile
o tas nuolatinis kaupimas atsargu, ikisa zmogu i kazkoki limited world, ir zinoma juodos dienos laukimo smile
nebus tas zmogus laisvas ir laimingas niekada, nes visoumet kamuos nepakankamumo jausmas smile
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 22:27 | Pranešimas # 37
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nu nezinau. jei turiu atsargu, as rami ir juodos dienos nebijau. ir priesingai.
jei manai, kad pinigai savaime yra blogis, o tu blogio vengi, smerki tuos, kurie to blogio (pinigu) turi, tai kaip manai, ar gali ju pas tave ateiti pakankamai? o jei turetum pakankamai, dirbdamas darba, kuri nori dirbti? tada irgi blogis? nejausti nuolaitnio nepritekliaus, kaip manai, blogai ar gerai butu?


į dangų su čebatais
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 22:36 | Pranešimas # 38
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kai as dirbu jauciuosi vergu, ir kai isitrauki i ta pinigu zaidima, jauti kad pinigu niekad nebus per daug, nes poreikiai dideja, EGO puciasi smile
tarkim zmogus pagaliau uzsidirba ir perka nama smile oho va cia tai svajones issipildymas smile EGO patenkintas smile
nusiperka nama, po kokiu 3men jis vel nelaimingas nes namas reikalauja daug prieziuros.
tada jis vel nelaimingas ir kad vel aptenkinti EGO jam reik jau 3namu, kad EGO jaustusi taip pat puikia kaip pries perkant antra nama smile
tada jau reik 7namu, 15 namu, viesbuciu, vilos ir t.t.
puikus pavyzdziai zvaigzdes, kazkaip nematau as ju akyse laimes ir meiles smile
EGO puciasi ir kuo didesnis EGO tuo daugiau jam reik energijos kad ji palaikyti tokio busenoj, kad jis butu patenkintas smile
kai zmogus atsisako apskritai poreikio i materiaja, jis staiga pasijaucia laisvas, ir labai laimingas smile
kodel taip yra braske? smile
todel kad materija tave spaudzia, turi masina turi reikalu, turi buta turi reikalu, turi nama tai cia is vis smile
tevai mano turi dideli grazu nama, tai kiek jam reik prieziuros, sodas, darzas, nu jau neeeee...... smile
kaip namo vergas smile o as turiu buta, tai as to buto aptarnaujantis personalas smile
nu zodziu smile

Добавлено (02.08.2012, 22:36)
---------------------------------------------
braske man patinka dovanoti meilia ir zinias, rodyti sirdi smile bet sitoje planetoje nera terpes tam egzistuoti, arba tai yra nesuprantama smile man nera cia vietos, supranti? smile as noriu kitur, i kita palneta smile o jus bukit cia man tai gi negaila smile

 
BraskeData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 22:40 | Pranešimas # 39
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
as irgi jauciuosi vergu jei turiu eiti i darba. todel i darba neinu. bet tai yra sutrikimas, to neturi buti. sprendimas tik vienas - atrasti SAVO darba. tia, ka nori ir gali daryti. tai nesusije su darbu nuo 8 iki 17 ar panasiai. tiesiog rasti savo sriti.
o sodas ir darzas nera vergija, tai isizeminimas, savo rysio su zeme atstatymas. savo namus tureti irgi yra puiku.

Добавлено (02.08.2012, 22:40)
---------------------------------------------
Quote (valdismartin)
braske man patinka dovanoti meilia ir zinias, rodyti sirdi smile bet sitoje planetoje nera terpes tam egzistuoti, arba tai yra nesuprantama smile man nera cia vietos, supranti? smile as noriu kitur, i kita palneta smile o jus bukit cia man tai gi negaila smile


nu vat uztat as tave ir suprantu. nes lygiai taip jauciausi 31 metus ir tik metai, kaip pradejau taikytis su pasauliu. bet verta zinok. patikek, verta smile

tiesa, dovanoti meile galima per pagalba kitiems. as turiu tokiu uzsiemimu, man netgi uz tai siek tiek sumoka smile paieskok ir tu.


į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Ketvirtadienis, 02.08.2012, 22:42
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 22:43 | Pranešimas # 40
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vyrai nesulaukia 50m, atiduodami visa save vardan pinigu smile cia normalu? smile
isnaudoja visa savo potenciala per 30m, vardan pinigu, ir mirsta smile
cia visu masonu ir iliuminatu svajone, issiurbti visa energija is zmogaus ir ji uzkasti smile
kad kuo greiciau atiduotu save, itraukia i kokia iliuzija, namas, masina, seima, saves nemyli o myli darba, zmonos nemyli o myli cabalo vezima, cia tai turi buti? mmm... braske? smile

Добавлено (02.08.2012, 22:42)
---------------------------------------------
tau 32m?

Добавлено (02.08.2012, 22:43)
---------------------------------------------
su pasauliu susitaikyti yra viena, o su kenkejais susitaikyti yra visai kas kita, ant taves purskia kiekviena diena nuodus, geri ir valgai nuodus ir tau tai patinka? biggrin pramogauji ir vargo nematai? biggrin

 
BraskeData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 22:53 | Pranešimas # 41
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
taip, man 32.
nebutina gyventi nupiesto stereotipu gyvenimo. daugybe zmoniu gyvena kitaip. daugybe. apsidairyk. isvaziuok i kaima pasivaiksciok paziurek. kai ijungsi tv, isijunk kelioniu kanalair paziurek ramiai, atsipalaidaves. pavaiksciok po ivairius tinklapius tam paciam internete. iseik pasivaikscioti ten, kur dar nebuvai, stebek zmones. kuri laika netgi ziuredavau i langus - ka zmones veikia. realybe spalvinga, pasaulis didelis ir jame yra visko. o savo vieta jame irgi galima surasti, bet tokiems kaip mes tenka paieskot, kai kiteim uztenka tinkamoj seimoj gimti smile

o kas yra pramogos, Valdi? as nezinau smile jei tai smagus laiko leidimas, tai pramogauju, jei nesipriesinu pasauliui - nes tada jauciuosi gerai, nebesu atstumta ir pati neatstumiu, supranti? tai yra meiles busena. pats matai, kad as ir pykstu, ir nervinuosi, ir isiveliu i gincus, ir kitus smerkiu, bet ne visada. tai yra mano nukrypimas nuo normmos - ramybes meiles busenos.
o kam kita teisti ir smerkti, kad jis ne taip gyvena ar ne taip pasake?
matei siandien komentaruose uzsiutau, nes Valdas pasake ne taip, kaip as noreciau. cia buvo nukrypimas. apsimesti negalejau geresne, bet tame strigti irgi neverta, nu supranti?

straipsniuka toki skaicaiu. ten apie sveikata, bet is esmes viskam tinka, paziurek, gal rasi ka naudingo sau

http://www.unimed.lt/straipsniai/salyga-be-kurios-neveikia-jokia-metodika/

Добавлено (02.08.2012, 22:53)
---------------------------------------------
supranti, visiskai nesvarbu kaip kiti zmones supranta pasauli ir kaip jie gyvena bei ka vertina. tai neliecia taves nei manes. mum labai svarbu susiziuret kaip mes gyvenam ir ka vertinam. musu paciu santykis su pasauliu svarbus - tiek mano, tiek tavo, nes matau, kad galvoj yra labai daug panasiu dalykeliu.


į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Ketvirtadienis, 02.08.2012, 22:50
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 22:57 | Pranešimas # 42
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
man 29m bet as bendra kalbu su tais kam virs 50m smile stebejau ir stebiu zmones jau ilgai ir tikrai nematau nieko kuom galeciau pasidziaugti smile kalbant apie kaima man ten ziauresni zmones pavydas jau taip isikerojes i ju sirdis smile
atrodo jau is vis mociute ten gal 60-70m vistiek pavydas smile
pasisneketi apie tai kas bendra galiu tik cia smile

Добавлено (02.08.2012, 22:57)
---------------------------------------------
as nesmerkiu, as uzjauciu, neigiamo praktiskai nejauciu, nes nu kam sau kenkti smile kaip gali smerkti jei tiesiog zmogus nesupranta, samone neisnesa, kaip suni musa kuris kazka netaip padare, ziauru smile

 
BraskeData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:06 | Pranešimas # 43
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
buvau pas Doremi kaime vakar. mano pasirinkimas ka matyti - ar jos gyvybinga gyvenima, ar besikeikiancius paauglius stoteleje. maciau ir viena, ir kita, uzkabino ta dalis, i kuria sutelkiau demesi. todel paaugliai nesuerzino. jei buciau pasirinkusi kitaip - jie mane butu uzkabine ir but buvus bjauri diena. renkiesi i ka koncentruotis. yra pijokai prie parduotuves - jie arba tau dvokia ir tave uzkabineja, arba isilieja i bendra tobula pasaulio vaizda - to didelio spalvingo pasaulio, kur pijokai tau praeinant meta tikrai juokinga replika ir juokiesi dar pusvalandi. pabandyk paeksperimentuot su savo poziuriu i zmones ir reiskinius. letus blogas ar geras man pasakyk, a? lygiai taip ir su visu kitu. palengveja gyvenimas. gyveni tada, o ne tempi laika kalejime.

Добавлено (02.08.2012, 23:04)
---------------------------------------------

Quote (valdismartin)
as nesmerkiu, as uzjauciu, neigiamo praktiskai nejauciu, nes nu kam sau kenkti smile kaip gali smerkti jei tiesiog zmogus nesupranta, samone neisnesa, kaip suni musa kuris kazka netaip padare, ziauru smile


smerki, nes manai, kad jie elgiasi blogai, ne taip, kaip tu manai esant teisinga. o jie savo tiesos negali tureti? jie ne tokie kaip tu? mes tokie patys visi . pagalvok prie progos apie tai is visu pusiu. kiss

Добавлено (02.08.2012, 23:06)
---------------------------------------------
kuri laika neziurek i ziaurius dalykus, nebegalvok apie juos. prasvieses.
as tau siulau tik tai, kas mano patikrinta smile tokios pacios nelaimeles smile
nes matai as gyvybinga labai, man butina issikapstyt is bet kur smile


į dangų su čebatais
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:11 | Pranešimas # 44
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jie gali daryti ka nori, cia ju patirtis, atskelti ryte ir eiti ieskoti vynelio ir smirdeti visa diena smile kodel turiu smerkti smile jei ju tiesa vyno bonkeje, ir drasa vyriskumas bonkeje cia ju valia, man gi negaila smile
apskritai jie del to nekalti, jie tobuli bet dualybe juos tokius padare smile

Добавлено (02.08.2012, 23:11)
---------------------------------------------
braske as nesijauciu prastai, jauciuosi tobulai smile
kalbant apie lietu, jis gerai, bet jis apipurkstas chemtralu ir tai nuodai visai gamtai smile tai cia kaip ar gerai ar ne? smile
na taip gal gerai, uznuodytas maistas taip pat patirtis, o patirtis nera nei gera nei bloga, tiesiog patirtis smile

 
BraskeData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:13 | Pranešimas # 45
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
bet tu apie juos negraziai kalbi., noretum kad apie tavo pasirinkima kaip gyventi kas nors kalbetu taip?
jie turi sirdi, jausmus, viska, ka as ir tu. lygiai ta pati.
cia labai labai ne meile zinok. sitas momentas.

Добавлено (02.08.2012, 23:13)
---------------------------------------------

Quote (valdismartin)
jauciuosi tobulai


zmogus, kuris jauciasi tobulai, nemato sitiek blogio aplink save, cia desnis, Valdi

einu as Valdi vaikui naktipieciu gamint smile

o tau aciu uz pokalbi smile


į dangų su čebatais
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Поиск: