Ketvirtadienis, 28.03.2024, 18:55
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D
laumeData: Pirmadienis, 08.10.2012, 20:09 | Pranešimas # 151
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kodėl atmintinai? Turiu keletą aforizmų žodynų.Savo laiku man darbuotojai padovanojo.
Dėl partnerystės su Lina- esu nieko prieš.
O su sekta-tai blogiau, nieko nežinau ir negaliu tau padėt [ juokas]

O jeigu visiškai rimtai,-aš ,kaip ir tu, turiu vidinius informacijos šaltinius.
 
monntosData: Antradienis, 09.10.2012, 19:14 | Pranešimas # 152
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ir ka tau vidinei sako apie zmoniu atsibudima?
 
laumeData: Antradienis, 09.10.2012, 19:59 | Pranešimas # 153
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Manau, kad jau girdėjai, kad Nobelio premija skirta dviems kvantinės fizikos mokslo atstovams ,
pagaliau mokslo bendruomenė tarė savo tvirtą žodį.
Atsibudimas gali vykti per žinias ir mokslą, bet tempai tikrai bus greitesni nei mes įvaldėm internetą ar mobilųjį
ryšį.Tai vyks geometrinės progresijos būdu.Dešimt metų laukt tikrai nereikės,
O mes, vyresni, savo akimis matėm kaip vakarykščiai ateistai tapo uolūs katalikai.Tad šiandieniniai skeptikai - bus ir vėl kolektyvinės sąmonės formavimo lyderiai.
NATŪRALU,kaip ir yra įprasta , svarų žodį tars ir slaptosios tarnybos,kurios nesnaudžia ir dabar,

 
monntosData: Penktadienis, 12.10.2012, 18:03 | Pranešimas # 154
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na kiek uztruks tiek biggrin maciau,jauciau,ateiti visai kita atmosfera visai kita poziuri,ramybe.Tik aisku buna viskas kinta ir kaip ten bus neaisku o as ir nelabai daug gilinuos.Nes man patinka pasidziaugt dabar ir tuo ka turiu.Nebuna iskart visko zinot biggrin
 
PlejadieteLinaData: Antradienis, 16.10.2012, 20:32 | Pranešimas # 155
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Gera, gera buna Sirdyje, kai apsilankau siame psl. O kas liecia negatyviaja energija, tai prie manes ji nelimpa, as nebijau jos!

ACIU TAU VALDISMARTIN, ACIU TAU LAUME, - JUS NUOSTABUS! Jumyse daug daug Sviesos, as tai Sirdimi jauciu! ACIU, kad ESATE. Tyra, Tyra MEILE, as Judu apkabinu.

MONNTOS,

Rasai, - jog as esu pasimetus - , nu cia tai jau naujiena! As nezinojau to! Prasau, paaiskink man, - kodel manai, kad as pasimetus?-

As Tau MONNTOS, - totali nesamone - ??? ??? Kazkada, Antarktidoje, as atidaviau Tau dalele saves (DNR), bet dabar gailiuosi ... Ne, neskaudu man, bet... jei dar kazkiek mus gerbi, - eik i kita psl. (VALDISMARTIN sios temos pirmoje zinuteje raso, kad tie, kurie seja negatyva, yra Faceoobok).

BRASKE,

Norejau Tave paklausti: kas cia apsimetineja? Mes??? Nu jau cia idomu! .......

O meluoja kas, BRASKE??? Cia irgi mus (mane, LAUME ir VALDISMARTIN) turi minty??? As ZODZIU NETURIU !

BRASKE, - kodel teisi LAUME ir VALDISMARTIN? Ir kas Tau dave sia teise? Pasakyk man, gerai?

Na ir jau idomiausia buvo, rasai, - kad kai pasikalbi su LAUME, tai paskiau vemi! - Na as Tau galiu pasakyti KODEL? Tamsa BIJO Sviesos! Kai zmogus, kuris yra Tamsa, - gauna (ar bent pazvelgia, susiliecia) Sviesos, - NEISKENCIA, turi nusisukti ir nueiti, kitaip reaguos organizmas ir prasides blogi dalykai. Ar supratai? Klausk, kas neaisku!

XMX,

Rasai, - jog nereikia kreipti daug demesio i cenelingus - , na mano zinios ne is cenelingu, o is savo Auksciausiojo As. Ir Plejedieciu.

Su Beribe Meile Sirdyje - apkabinu Jus visus.
 
BraskeData: Antradienis, 16.10.2012, 21:05 | Pranešimas # 156
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
cia LInute biski nusikalbejai biggrin uztat del metodininku sektos mudvi sutariam cool

Добавлено (16.10.2012, 21:05)
---------------------------------------------
be to Laume aiskiai susieme ir vat siryt nesupykino manes biggrin


į dangų su čebatais
 
Ponas_BebrasData: Antradienis, 16.10.2012, 21:55 | Pranešimas # 157
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (PlejadieteLina)
Kazkada, Antarktidoje, as atidaviau Tau dalele saves (DNR), bet dabar gailiuos


Tobulas beribės meilės, atjautos ir gailestingumo pavyzdys...
 
BraskeData: Antradienis, 16.10.2012, 22:18 | Pranešimas # 158
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
o pries Valdismartin tai nieko neturiu, man kaip tik labai idomu kaip jam su mergom sekasi cool jis man toks atrodo globos ir rupescio norintis, mano motiniski instinktai suveikia su juo klabant biggrin o kad biskely meluoja, tai visi vaikai taip daro, kas cia tokio biggrin taip kad nesupraskit klaidingai manes tongue

į dangų su čebatais
 
xMxData: Antradienis, 16.10.2012, 22:30 | Pranešimas # 159
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote
Kazkada, Antarktidoje, as atidaviau Tau dalele saves (DNR)
Kas per...? confused
 
monntosData: Antradienis, 16.10.2012, 22:31 | Pranešimas # 160
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Plejedutelina-Gerai patiliu as del savo nuomones.Bet tada gali man ats?
As neatsimenu jokiu antarktidu,gavimo dnr ,taves ar praeitu givenimu.Savo esamu ar buvusiu misiju ar dar ko.Na gal siek tiek.
Bet jei jau mes kaip ir susieja,dar net ir taip artimai,viena gija.Tai kodel as nejauciu tiek tikros meiles is taves,kiek tu sakaisi?
Net smalsu pasidare ,kodel as tada uzsipuolu tave,jei tu su manim pasidalinai ziniom?
Ir kam tu dalinaisi su manim savo dnr,koks tikslas buvo su manim dalintis?
Net labai smalsu tada butu zinot,kas as toks per vienas buvau ar esu,bet i sita turbut atsakimo nesitiket.
Ir ar man tada antiek viskas pofik ,kad as nieko neprisimenu?
Dekui uz ats.
 
BraskeData: Antradienis, 16.10.2012, 22:33 | Pranešimas # 161
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Quote (xMx)
Kas per...? confused


tarpgalaktinis seksas cool


į dangų su čebatais
 
xMxData: Antradienis, 16.10.2012, 22:35 | Pranešimas # 162
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aaaa matkaip wink Paliubomu girts monntos buvai.
 
BraskeData: Antradienis, 16.10.2012, 22:36 | Pranešimas # 163
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
tai va, vyrai. praeina keli tukstantmeciai, o jie - nieko neprisimenu, nieko nedaraiu, ka cia nori, koks nestumas... biggrin

į dangų su čebatais
 
monntosData: Antradienis, 16.10.2012, 22:43 | Pranešimas # 164
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx-va tau taip ir norejau parasyt,kad nezinau,nepamenu gal girtas buvau biggrin wacko
 
BraskeData: Antradienis, 16.10.2012, 23:00 | Pranešimas # 165
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
tai dabar yra aiskiau negu aisku, kodel Linute Taves nemegsta, monntuk biggrin cia jau bet kuri moteris taip elgtusi biggrin karma skias biggrin priezastis pasekme biggrin kaip daba ispirksi nuodemyte? tongue

į dangų su čebatais
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Поиск: