Penktadienis, 29.03.2024, 01:52
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D
MildaData: Trečiadienis, 03.10.2012, 17:21 | Pranešimas # 121
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdismartin,sveikas sugryzes smile pasiilgom smile
 
valdismartinData: Trečiadienis, 03.10.2012, 19:24 | Pranešimas # 122
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
labai dekoju for spurgelis smile tai labai faina nes tai nebuvo nei kritika nei pamokslas, tiesiog taip nuosirdziai pasakytos mintis smile aciu tau, ir vertinu tai labai smile THANK YOU MY LOWE FOR SENSITIVITI smile AND UNDERSTANDING OF MY THOTHS smile
Nesu tobulas tik tiek galiu pasakyti, meile tobula o as tik cia taip del patirties biggrin
 
HOLLYData: Ketvirtadienis, 04.10.2012, 00:07 | Pranešimas # 123
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 20
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin , tu esi stiprus ,išgyvensi wink gyvenime sukrėtimai tam ir duodami, kad mūsų dvasia stiprėtų..Priimk tai su meilia smile
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 04.10.2012, 17:19 | Pranešimas # 124
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda taves tai labiausiai pasiilgau smile Holly sukretimai kiek galima kratyti, geriau jau viskas pradetu keistis, bet nieks nesikeicia noriu stebuklingu galiu, noriu dingt is sitos planetos smile kuo greiciau smile atskristu kas nors pasiimtu mane smile buciau toks happy smile
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 04.10.2012, 20:56 | Pranešimas # 125
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Valdi, viskas gerai bus, anksciau ar veliau smile

į dangų su čebatais
 
xMxData: Ketvirtadienis, 04.10.2012, 21:45 | Pranešimas # 126
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nori galių nieko nedarydamas smile
Jei taip tau jų reikia tai reiktų dirbt ta linkme, o ne laukt, kol kas kažkas duos smile
Ir kode čia tiek daug žmonių iš žemės nori dinkt? biggrin
 
MildaData: Penktadienis, 05.10.2012, 08:15 | Pranešimas # 127
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nu kodel xMx,nedarom? Darom...dirbam... smile

Valdismartin,
Sukretimu perdaug...
Jei tai meile,tai tam,kad ismokt mylet ne viena zmogu,o visus...
Tik kazin kodel, tai zinant,nebuna nei kiek nuo to lengviau...

Jauciu manes joks kosminis laivas,nei kosminiai ateiviai i laiva nepriims biggrin
Ai,man ir Zemej gerai.
Liksiu cia ir kursiu darbais zodziais ir mintimis roju...
Na,pirmiausia gal savy reiktu ta susikurt...
Turbut smile
 
PlejadieteLinaData: Penktadienis, 05.10.2012, 22:31 | Pranešimas # 128
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
VALDISMARTIN,

kur buvai dinges? As seniai pasigedau Taves!... ACIU, kad grizai, ACIU, kad ESI. As jau seniai pajutau TAVAJA SVIESA. Ir nekreip demesio i tuos, kurie apie Tave yra blogai rase. Tai tik Ju nuomone!

Esi labai Sviesus Zmogus. Esi Sviesos Darbuotojas. Tu nori iseiti is sios Planetos, - visi Sviesos Darbuotojai tai jaucia, nes si Planeta Jiems yra svetima. Nori galiu? Jas gausi!, bet ...SU LAIKU.

Mylejai. VALDIS MARTIN, Tu Mylejai Ja - Dieviskaja Meile. Gal net nezinai to, KAD TAI YRA LABAI LABAI GERAI. Tau tas sugris su kaupu!!!

Sakai, - jog dabar Mylesi ne viena, - tai irgi yra LABAI GERAI, nes Meile, nesvarbu kokia ji butu: fizine ar dvasine, visviena tai veda i Kureja, nes Kurejas YRA MEILE, o Meile yra AUKSCIAUSIASIS DESNIS. Kuo daugiau zmogus Gyvenime Myli, tuo arciau Jis prieina prie Kurejo!

Placiau apie Meile as parasysiu komentaruose, nes ten daugiau kas skaito.

VALDISMARTIN, Sviesos Keliu jau taip toli nukeliavai. Sveikinu Tave. Juk dar toks jaunas esi!..

Visa savo Sirdimi, kurioje jauciu Tau silta, silta Meile, - as apkabinu Tave.
 
xMxData: Šeštadienis, 06.10.2012, 17:39 | Pranešimas # 129
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ai Lina kiek galima... Aš visai nenoriu pyktis, bet kiek tu gali rašyt tą pati per tą patį. Be to patikėk iš tavo žinučių jaučias, kada yra nuoširdumas, o kada ne. wink Priimk mano žinutę ne, kaip puolimą(ar dar, ką nors) į tave, o kaip mano pastebėjima smile
 
OzkelaData: Šeštadienis, 06.10.2012, 20:43 | Pranešimas # 130
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Aš ir pradžioj pykstu,kai atima neplanuotai žaisliuką, bet po to dėkoju smile Jei žaisliukas brangus, taip nori pritarėjų,kad jis ir tikras, o kitaip pasisakę tampa vos ne mirtinais priešais. Dar yra kitokių žaislų,tiesiog pati nežinau,ar jais noriu žaisti, tada kalbinu,prašau,kad pasakytų,pastebėtų kiti,kas jau juos turėjo smile Alegorijom pradėjau varyti, bet supras,kas tai praėjo smile
 
monntosData: Šeštadienis, 06.10.2012, 21:21 | Pranešimas # 131
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
linute brangute laimes kupina saulute biggrin Gal pro skilute jau sviesa laukan iseina? Paaiskink man tamsiam zmogeliukui.Kaip gali but,kad buvai pries palaida gyvenima o dabar saunu sakai (daryk ) mylek visas ir jomis naudokis :D:D:D Reik gal ir man pagalvot apie sviesos darbotojo darba,meile ,daug moteru kuriom reikes ispudrint galvas.Turesiu teise dalint i gera ar bloga,niekinti zmones kurie yra tamsuoliai biggrin
 
valdismartinData: Sekmadienis, 07.10.2012, 16:24 | Pranešimas # 132
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aciu labai plejediete lina uz siltus zodzius ir meilia is kart taip silta ir gera pasidare smile nors kazkam negaila meiles smile sending so much loweee... for you sunhine smile kur buvau dinges nzn kazkaip nebeturejau cia ka veikti sitam puslapi smile dovanoti meilia tiems kuriems jos nereik atrodo kvaila smile pvz plejediete susilde o moontos turi pasaldyti is kart nu kad nebutu per daug gerai smile kai kurie negali gyventi bet to neigiama, jau tai giliai sirdi apraizgojas tas negatyvas ir ne tik sirdi ir smegenys sad gaila sad
kai kurie vis dar nesupranta kad kuo daugiau meiles isskiri tau daugiau jos gauni ir tuo nuostabiau jautiesi smile
kad butu galimybe nors trumpam suteikti ta jausma kaip nuostabiai jautiesi kai dalini meilia i kaire ir i desine, nes negaila. zinai kad ryte bus atlyginta su kaupu smile
kritika, savo tiesos irodinejimas, bereikalinga diskusija apie nieka tai yra tikrai nemeile smile
o kazkoks bevertis tusciazodziavimas smile
moontos tau taip sunku kazka grazaus parasyti? kas man tie tamsuoliai ju pilna visur
kai islaveje sirdis ji labai greit jaucia kur neigiama, o kai vibruoji labai aukstai jauti kaip tas neigimas kenkia
man atrodo kad sis puslapis daugiausia turi meiles per visus kitus kartus sudejus smile
kam reikia negatyvinti? show some lowee for everybody smile
dar kar ta aciu plejedietei linai, silta sirdi aciu smile lowe you smile kai prisiruosiu parasysiu ka nors grazaus smile
 
BraskeData: Sekmadienis, 07.10.2012, 18:31 | Pranešimas # 133
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
bet Valdi, Monntuka visi myli ir nepalieka biggrin gal jis maziau meilios isskiria su kitom isskyrom, bet gal kokybe kita?

ziek, o tu kai kabini panelyte, tai jai sakai, kad tavo vibracijos labai aukstos?


į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Sekmadienis, 07.10.2012, 18:32
 
monntosData: Sekmadienis, 07.10.2012, 19:56 | Pranešimas # 134
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdi-nezinau del tu vibraciju negativiu pas mane,bet kad daug zmoniu yra man pasake,kad mane myli,net ir vyru.Tikiuos tai buvo tik ta draugiska tira meile biggrin
Tu daznai uzsitrauki negativa,sakai taves nesupranta ir panasiai.
Tai pagalvokim,jei tu gauni tai ka siunti,tai iskur gauni grazos ta negativa ir as tik bandau nuleist jus ant zemes,kad nepakilt per aukstai,nes matau kad dar tam tikrai nelaikas.Ypac plejedutei kuri pasimetus,tai uzsipuola ka tai jau padlaidziauja.
As jus myliu biggrin
 
valdismartinData: Pirmadienis, 08.10.2012, 04:57 | Pranešimas # 135
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nu neateinu ir nesakau zinai brangioji as cia is 5d pasaulio smile is star system sirius smile buves atlantas ar kad vibruoju per aukstai smile nors reiketu pabandyti biggrin per didelis ziniu paketas ir meiles gali kaip tik atstumti ar neigiamai ja nuteikti smile dovanoju meile ir zinias smile jauciu ka jinai jaucia tuo metu, sypsosi, gerai padarai kad dar labiau sipsotusi biggrin
buvusiai per 10men net nesugebejau duoti tiek kiek mes zinom, jai pvz sitas puslapis ziauriai nepatiko, kad ir kiek aiskintum nedaeina vistiek, buvo liepus man ne nesilankyti cia biggrin
man labiau patiinka moteris jos labiau jaucia o vyras masto, logiska nelogiska, protinga neprotinga smile
moteris nori meiles ir jinai jaucia, ne tiek svarbu ka jai pasakysi, o kaip pasakysi smile
kabinti man tas zodis nelabai patinka. the best way to atract women is not to atract smile
gal nereikia is kart jos kabinti, gal geriau uzkalbinti smile nu ir jei koketai ten labai neigiama, ar any priesiskai nusiteikusi nu tam max 2min ten su sneki, nes vistiek nebutu apie ka su tokia bendrauti smile
o jei normali, grazi ir dar graziai sneka, tada dovanoji meiles energija, nes moterims tas yra geidziamiausia smile
bet is kuno lygmens pradziai neiseini, kalba kuno lygmeni smile galima paklausti kodel vyrai mano kad jie geresni uz moteris? man tai neatrodo taip. paskui galima paklausti ar tiki karma, gal zino kas yra chakros smile nu ir t.t ziuri iki kike jinai zino.
sakau svarbiau kaip pasakysi o ne ka smile galima pasibandyti pvz sakai ar zinai kad zmogus yra pats tobuliausias ir graziausias dievo kurinys sukurtas meilei? As istudijavau gal per 60 ateiviu rusiu bet zmogus vistiek pats graziausias smile plejediciai labai grazus, siriijieciai kazkodel be plauku nors ir grazus, arcturieciai jau tikrai skiriasi labai nu ir t.t.

Добавлено (08.10.2012, 04:51)
---------------------------------------------
moontos as tai cia neateinu gaudyti negatyvo yra doremi su barniu as susikuriaua astkirsa tema kad cia nebutu neigiamo yra tema apie viska ir yra tema tiesa>meiles>sviesa apsispresk ko tau reikia ir pasirink.
to neigiamo tiek daug aplink lauke, bukumas, gobsumas, nieksiskumas, melas>baime>tamsa.
norisi kad sioij temoj butu kuo daugiau meiles, ziniu, sviesos. nes tai vertinga, tai nauda.

Добавлено (08.10.2012, 04:57)
---------------------------------------------
zinoma yra zmoniu kurie negali be neigiamo. ju dalis reptilijos dnr to reikalauja.
buvo atveju kai prie neigiamo zmogaus prieini bendrauji, dovanoji meilia o jis pradeda ziaubcioti ir springti nuo tos meiles, pagalvoji va cia tai reptilija. smile o reptilija negali pakesti meiles, ja tai zudo biggrin


Pranešimą pakeitė valdismartin - Pirmadienis, 08.10.2012, 04:58
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Поиск: