Ketvirtadienis, 25.04.2024, 12:49
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D
valdismartinData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:16 | Pranešimas # 46
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kai susitinku su zmonem per diena 95proc jie kalbes apie neigiama o teigiama bus 5proc smile tureciau smerkti juos, nee... jau pripratau, ir jau nebeveikia taip manes smile
zinoma jei vibruoji labai aukstai, uzkeli vibracijas labai aukstai ties 5d riba, tada biski kitaip, pradedi jausti kaip neigiamas tau kenkia, tiesiog zudo. kaip ir sakiau kol kas 5d cia nera terpes egzistuoti, todel vistiek pazemini vibracijas, kad galetum cia gyventi smile
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:17 | Pranešimas # 47
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
kai vibruoji labai aukstai, nera tiek neigiamo

kol vibruoji zemai, tol neigiamo aplink tave daug

tik tiek

buckis smile


į dangų su čebatais
 
monntosData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:20 | Pranešimas # 48
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdi,man ir atrodo,kad dauguma zmoniu smerki biggrin beja su kuo tu bendrauji,kad tokai maza pasaulezara pas tave? Vien blogis aplinkui wacko
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:34 | Pranešimas # 49
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nu tai jei jie smirda tai ka as turiu sakyti kad jie kvepia? biggrin
mane kritikuoja kiekviena diena ir visi praktiskai aplinkui smile kodel man sita galimybe nesuteikiama? pakritikuot? smile
visiems yra butina mane pakritikuoti, pamokyti, arba uzlibdyti savo tiesa amn galvos smile
jie viska gali daryti o as nieko smile
kaip pvz tu reaguotum jei as tau pasakyciau, kad va pas tave sedi velnias, ir tau reikia issivalyti ??? biggrin
dar cia ne tokiu susilaukiu biggrin
kad vibruoti aukstai ar dar auksciau man apskritai cia reiketu nesilankyti sitame forume smile tada tureciau gyventi vienuolyne, arba visa diena buti miske, gamtoj, buti prie elementu: zeme, vanduo, ugnis, oras, ir kalbeti su dvasiom, savo dvasia, savo auksciausiejais smile
kodel negaliu tureti savo desniu, savo realybes, savo vertinimo schemos? smile
kuo auksciau vibruoji tuo labiau visi tave nori nuleisti ant zemes, gal cia ir ne desnis, bet taip jau yra smile
mano dievas yra meilia, zinios, uzuojauta ir atleidimas smile
bet kodel turiu buti tobulas, kai aplink viskas netobula smile

Добавлено (02.08.2012, 23:32)
---------------------------------------------
galim pakalbeti ir apie geri, tu pradejai ginti pinigus ir materija su bomzais biggrin
as apie juos nepradejau kalbeti, cia tu man kisi kaimus su bomzais biggrin

Добавлено (02.08.2012, 23:34)
---------------------------------------------
galim pavyzdziui pakalbeti apie tiesa? braske kas yra tiesa? smile

 
monntosData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:52 | Pranešimas # 50
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jei pasakytum,kad pas mane velnes,tai as tave pataisiciau.As pats velnias biggrin Juk nejauti nuo manes nieko tik salti biggrin
As galvoju kitaip nei tu.Suprantu tave.Na ne 100% nes man jei atvirai ir nelabai rupi.Galiu tau nebent pasakyt o tu jei noro pagalvot.Ka tu galvoji,Tas tave ir supa.
Gal stiprei neizeisiu,nebruku tau savo nomuones biggrin tik dalinuos. Ko is zmogaus tikies ta is jo ir gauni. biggrin

Добавлено (02.08.2012, 23:45)
---------------------------------------------
Bomzas-ar juos reiktu smerk? Alhogolis,kuris griauna kuna ir pscihika zmogaus.Ar bent vienas is ju mane kad tokiais bus ,na nelabai.Ispradziu tai duoda pasitikejima ir atema visa kuri turejei.Neber prasvaisciu atisigaut,nes nebera del ko stenktis.Nepilnavertiskumas.

Добавлено (02.08.2012, 23:52)
---------------------------------------------
Pinigai kaip universalus mainu matas atsirado siekiant supaprastinti prekyba.
O taliau jau zmones viska galvojo,kaip juos kaupt.Pinigai korupcija biggrin Ar pagal jus zmones bukapropciai ir neiko negali patis sugalvot.Mokslininkai ir turbut tik nezemiskos butybes biggrin Atsimenu visiskai vaikas budamas jau prigalvodavau budu,kaip ju gaut ivairiais budais biggrin

 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:55 | Pranešimas # 51
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as sukurtas tobulai bet nesu tobulas smile saltis nera blogai, ypac vasara smile tema sukurta visiems pasisakyti kas nori, ir nera kazkokiu cia apribojimu, as turiu savo kelrode zvaigzde tai tiesa meilia ir sviesa. ir laikausi jos, gal kartais nukrypstu nuo kurso, bet tik trumpam smile

Добавлено (02.08.2012, 23:55)
---------------------------------------------
is pradziu prekyba, o dabar total control smile eini dirbt kad isgyventum smile pasirinkimas arba vergas arba mirsti badu? ar yra kitas budas, paciam auginti maista, be nuodu ir t.t.

 
monntosData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:55 | Pranešimas # 52
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mano nomuone zmones isvis taip viska ispucia ir jiems nesvarbu i kuria pusia.reiktu labiau atsipalaiduot,per daug itampos prisidaro.
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:57 | Pranešimas # 53
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
oi apie ta tobuluma ir netobuluama

einu as tau atnesiu man skirta posta, ten po ilgu labai diskusiju ir visokiu minciu filosofiju aplink galva apsiraiciusiu atejo zmogus ir pasake man taip, kad iskart visa puzzle susideliojo

einu surasiu smile

va imk perskaityk, gal ir tau tiks smile

"Ir žinot, kas yra smagiausia žmogaus gyvenime? O gi tai, kad bet kuriuo momentu, bet kuriame gyvenimo etape, žmogus yra tobulas. Tobulybė reiškiasi visur ir visame kame ir ko jau ko, bet krimstis, kad esi netobula, tikrai nėra reikalo. Nes tai neteisybė.
Paprastai mes tobulumą įžvelgiame tame, kas mums yra gražu. O jei procesas ar daiktas negražus? Ar tai negali būti tobula? Visi pastebi, kaip gražiai žaliuoja vešlus miškas- tobulas vaizdas. Bet ar visi atkreips dėmesį į tobulai besisukantį viesulą, kuris rauna tuos medžius?
Jeigu jūs sėdit namie ir bumbat ant savęs dėl visos eilės priežasčių, tai duotu momentu, esamomis sąlygomis darote tai pačiu geriausiu būdu, koks tik yra įmanomas ir niekas už jus to tobuliau nepadarytų.
Jei bus noro, keisit savo elgesį, bet ir vėl gi, tai padarysit pačiu geriausiu duotomis sąlygomis būdu - būdu, kokiu negali padaryti niekas kitas pasaulyje, nes esate paprasčiausiai nepakartojama.
O viskas, kas nepakartojama, yra tobula. Nes nepakartojama"


į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Penktadienis, 03.08.2012, 00:00
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:59 | Pranešimas # 54
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
visas sitas pasaulis taip pakoreguotas, kad visa laika butum neigiamoj aplinkoj, nes jiems reik neigiamos energijos savo egzistencijai palaikyti, tu esi kaip energijos saltinis smile nieko nesmerkiu, ir nepykstu, nes tada isskyriu neigiama energija, kuria maitinasi reptilijos, o va meiles jie negali pernesti smile
 
monntosData: Ketvirtadienis, 02.08.2012, 23:59 | Pranešimas # 55
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Visa gamta sukurta,kad islieka stipriausi.Tai beabejo kol zmogus neigaus tokio supratimo,kad reikia rupintis visais.Tai nemanau,kad kas ir pasikeis.
Bet kitas dalikas,kas tau neleidzia ju pasidaryt tiek,kiek uztektu patenkint savo visiem poreikem.? Ar tu manai,kad tau yra draudimas ant to.Ar kad turesi apsoliuciai vergaut sistemai.
Manai negalima ju uzsidirbt ir dvasiskai tobulet ir jaust pilnavertiskai laisvaim,
 
valdismartinData: Penktadienis, 03.08.2012, 00:02 | Pranešimas # 56
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
esu pastebejes jei ateini prie negatyvaus zmogaus, na tarkim kuris neigiamai nusiteikias pries tave, dovanoji jam besalygine meilia, jis pradeda ziaubcioti smile negali pakest meiles smile
 
BraskeData: Penktadienis, 03.08.2012, 00:03 | Pranešimas # 57
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
tai Valdi, o galetum su besalygine meile nueit dabar ir atsiprasyt DOremi uz tai, ka jai pasakei anadien? nu zinai kapie ka as smile

paziurek ta posta auksciau apie tobuluma. spec tau atkasiau is savo archyvu smile


į dangų su čebatais
 
valdismartinData: Penktadienis, 03.08.2012, 00:04 | Pranešimas # 58
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
zinai is kur gaut pinigu tiek kad ju uztektu bent metams? smile

Добавлено (03.08.2012, 00:04)
---------------------------------------------
arba gal zinai ka tokio uzjauciancio pasakyti banko snoras indelininkams? biggrin

 
monntosData: Penktadienis, 03.08.2012, 00:09 | Pranešimas # 59
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai gal prieini su didele sypsena prie zmogaus,tai jis gali ir uzpult nesuprates biggrin Lietuvoj zmonem gyvent sunku uztat jie ir pikti wacko Kaip zmogui badas,tai su meile nepasimaitins.Siuo metu as turbut nelabai kreipciau demesi,Bet kol gyvenau Lt,cia jau pries daug metu.Tai atejus kokiam zmogeliukui isisiepusiam,tai truktelciau ,nes galvociau,kad nesveikas biggrin
 
valdismartinData: Penktadienis, 03.08.2012, 00:09 | Pranešimas # 60
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kodel turiu jos atsiprasyti? jinai pastoviai stumia ant manes smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Поиск: