Ketvirtadienis, 25.04.2024, 21:30
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D
MildaData: Penktadienis, 03.08.2012, 21:00 | Pranešimas # 91
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (redalert)
is kur pas tave ateina tas jausmas kai lyg atidarai skrinia o ten atsakymas

Redalert, cia Braskes klausei ,bet galiu ir as parasyt biggrin
Kad ta skrynia atidaryti, man uztruko laaabai ilgai...
Man tiesiog susivede i viska knygu skaitymas tiek ,kad i jas ziuret dabar negaliu biggrin bet nauda didele+
Siokios tokios meditacijos,apmastymai ir dar kaikas is Ramuno -tai yra didzioji dalis bent jau man:
Quote (Ramunas)
stebejimo kertinis akmuo, nes tebint mokinamasi,

IR
Quote (Ramunas)
Ismokes pamatyti ir isgirsti, ismokes isgirsti -sugebesi ismokti suprasti, o ismokes suprasti - pateisinsi ar pamokinsi, patarsi, arba stosi salia ir eisi kartu...koks tas kelias ar atstumas bebutu...

Vadovaukis tuo ir neprapulsi - auksines tiesos,super smile


Pranešimą pakeitė Milda - Penktadienis, 03.08.2012, 21:02
 
redalertData: Šeštadienis, 04.08.2012, 10:59 | Pranešimas # 92
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai vadinasi as apie tai kalbejau tikriausiai biggrin Zinote visa tame yra labai gerai bet visdelto norisi esmes biggrin Mes kalbam kaip atrodo namas,storos sienos o reiskia tvirtas ,erdvus .. biggrin O kur tie zingsniai kurie nuvede iki to namo pastatymo ..Argi mes kalbam ne apie tai kaip nuejom kelia o ne apie tai kaip eiti .Man tas atsispindi forumo postuose biggrin Kokia nauda tureti knyga bet nemoketi jos skaityti ,o taip as turiu knyga tai perskaitik pirma jos puslapi .? Aisku kaip diena kad as per daug uzsinorejau biggrin
 
BraskeData: Šeštadienis, 04.08.2012, 11:16 | Pranešimas # 93
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
kitas zmogus tau nepasakys ka tiksliai turi daryti, kad prakalbintum save pati biggrin
as kai rasau, tai labai siaurinu minti, rasau tik tuos zodzius, kurie man atrodo, jog esme atspindi. Ramunas parase tiksliai aiskiai, Milda irgi smile apie ta pati ir kiekvienas vis trumpiau, o tu nepagauni.
reiskia, tau kitaip yra.
ne klausimus uzduok, bet pabandyk pasakyt pats, kaip tu manai, koks atsakymas i tavo klausima?


į dangų su čebatais
 
redalertData: Šeštadienis, 04.08.2012, 12:09 | Pranešimas # 94
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mano atsakymai ateina kitu keliu biggrin Mano nuomuone neteisinga yra issakyti savo nuomuone kol to nieks nepaklausia ..Tai tarsi prizas stovintis ant scenos kuri gali pasiimti bet kas bet tas prizas yra skirtas konkreciam zmogui tai gi bus neteisinga nueiti ir pasiimti vien del to kad tu to nori wink Nezinau kuri is neigemu savybiu cia pasireiskia ..O kitas dalykas ,tobuleju ne tik gaudamas atsakyma bet tobuleju zinodamas kaip paklausti ..As puikiai kalbu lietuviskai bet nezinodamas kitos kalbos kaip as nuvazeves i kita sali paklausiu kelio .As sutinku su Ramunu bet tai nera paskutine teisingiausia nuomuone .Mano manimu tiesa beiskeicianti todel ir as turiu buti toks ,juk akivaizdu nuo pirmuju gyvenimo akimirku kad tiesa kaip kalnu vanduo besileidziantis vingiuotom upes vagom ...Dabar uzsimerkit ir griskit atgal ir paziurek i ta tiesa kuri jums buvo tiesa ir i tiesa kuri atejo iki jusu senden ..Atsiprasau jei rasau kurijozais
 
BraskeData: Šeštadienis, 04.08.2012, 12:21 | Pranešimas # 95
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nustok atsiprasineti uz tai, ka pasakai ir ko paklausi biggrin :D biggrin
savo nuomone ir savo mintis pasakyti yra teisinga, nesvarbu klausia taves kas ar ne, sutinka su tavim, ar ne, is kur istraukei kad tai negerai? atsipalaiduok biggrin turi tiek pat teisiu kiek ir kiti - i gyvenima, i klausimus, atsakymus, nuomone ir viska viska smile


į dangų su čebatais
 
redalertData: Šeštadienis, 04.08.2012, 14:28 | Pranešimas # 96
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin biggrin biggrin Parasiau atsiprasau tiems kas nesupras mano minciu ...Manau nereikia issakyti savo minciu jei jos tik primeta dar daugiau malku ir i taip jau liepsnojencia ugni bet koks veiksmas turi atoveiksmi , nera pasekmes be priezasties juk puikiai sita suvokiat ...Taip as turiu teises ir visa kita kas pasiekiama mano suvokimui bet kam elgtis abejingai ir nenuosirdziai vien delto kad patenkinti savo geisma tiesai ...Tai kaip sodinti medzius dykumoja kur jie niekada neprigis ir neprinokins vaisiu ..Dykuma tai neigema energija o tas medis tai tavo tiesa ....Kam pulti i lokio ola ir meginti ji istraukti i sviesa biggrin kai jis puikiai ta zino ..Argi jums nesijaucia kai susiduret su neigemu kad tai ka turi jis tuo pat metu pradeda dalintis su tavimi ,nesvarbu kur tu busi ,forume ar kalbesi gatveja ..Todel kai as susiduriu su neigemu as nepuolu i tiesos pajieska o randu tai kas tiktu abiems .Kaip sakoma laime yra buti sekmingu ..
 
BraskeData: Šeštadienis, 04.08.2012, 14:40 | Pranešimas # 97
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nu tai blem redalert, jei atsiprasineciau visu, kas manes nesupranta, tam, kad ugnies neduokdie nepakurstyt, tai tureciau anuliuotis is gyvenimo suvis biggrin
jei pradesi bijot pajudet, pakalbet ir kvepuot, nu tai kas per gyvenimas tada biggrin pasekmiu jokiu nesukelsi tik tada, jei neegztistuosi

nu jopapa ka su mumis padaro sistema smile


į dangų su čebatais
 
redalertData: Šeštadienis, 04.08.2012, 15:01 | Pranešimas # 98
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin biggrin biggrin Zinai jei as pasakyciau kad mane supratai blogai ar kas nors nuo to pasikeistu ..? Yra dar vienas atsakymas daugiau diskutuoti neverta sia tema biggrin ..nes galbut mes lipam abu i dangoraizio virsune bet kiekvienas turim po savo dangoraizi biggrin Aciu uz demesi
 
valdismartinData: Penktadienis, 28.09.2012, 19:42 | Pranešimas # 99
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
So much lowe my frieds if you still going in the way of true and lowe. Lowe you so much smile nieks nesikeicia smile kaip miela:)
ka jus galvodami kad liejat pikti arba bukus sveikinimus kylat i ten kums reikia smile kaip bukos skruzdelaites smile netikiu arba bijau ar nzn smile HAARP kiekviena diena virs jusu galvu o jus net nepastebit, kaip ir visa vasara haimtrail virs lietuvos sad
paskaicius jusu tema apie viska nu tai asaroja akys kad cia susirinke patys tie isrinkciausieji. kaip nuobodu and no lowe ofcourse smile jus suprantat kad pasamone renkasi kur jus toliau keliausit???
 
monntosData: Penktadienis, 28.09.2012, 21:12 | Pranešimas # 100
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mum pabarabanu,kad purske,nuodija maista ,vandeni,mintis biggrin O jei tau ne,tai daryk kanors.Nes vien matyti nepakanka biggrin Tu dar bukesnis uz tas skruzdeles.Zemes kirminas biggrin Blogesnis,nes dauguma nemato,tai nieko ir nedaro o tu matai zinai ir supranti.Dar blogesnis biggrin
 
spurgelisData: Penktadienis, 28.09.2012, 21:57 | Pranešimas # 101
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ale,rimtai,ko tu čia toks piktc, Valdismartinėli??? Ir ko jau tau taip ašaroja tos akys? Ar tik ne dėl pačio reakcijos į tai ką perskaitei? O tada prie ko čia tie "išrinktieji"????? Kas čia juos išrinko??? Kiek pamenu,nelabai kas čia tokiais patys apsiskelbė. Kaip ir lygūs čia visi,tik vieni bendrauja,kiti ne. Tai kuris tau čia variantas kliuvo? Bendraujantys??? Tai gal vietoj kritikos apie pvz:bukus sveikinimus įdėk pats kokių "širdingų" savo minčių........

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
redalertData: Šeštadienis, 29.09.2012, 12:24 | Pranešimas # 102
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tikras linksmumas biggrin
 
valdismartinData: Sekmadienis, 30.09.2012, 10:01 | Pranešimas # 103
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
surprised
 
BraskeData: Sekmadienis, 30.09.2012, 11:41 | Pranešimas # 104
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
o, Valdi, simtas metu! jak zycie, jak zdrovie? biggrin

į dangų su čebatais
 
valdismartinData: Antradienis, 02.10.2012, 17:46 | Pranešimas # 105
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vsitko dobze, jak ti? biggrin

Добавлено (02.10.2012, 15:39)
---------------------------------------------
sending so much lowe for sunshine smile

Добавлено (02.10.2012, 15:55)
---------------------------------------------
teko kuriam laikui pazeminti vibracijas, nes jau buvo taip kad nebuvo man vietos sitoj zemei smile
paskui baigesi mano pats didziausias isbandymas sitoj zemei uztruko 10men lygiai. smile
kuom sunkus isbandymas unconditional lowe for one human being oposite sex.
myleti visu kunu, visa siela, visa dvasia, neisduoti jokiu butu net mintimis. smile 6men viskas tobulai buvo tada santykai buvo ant pacios virsunes, po 6men krenta zemyn ir ant 10men jie baigesi. smile nes tave parduoda arba isduoda smile
parduoda ir isduoda pastoviai, siunti teigiama energija, meile ir zinias o gauni neigiama dazniausiai smile
zodziu as cia sau isbandyma susigalvojau toki, nes uz tai nieko sunkiau buti negali.
nu ir jis baigesi, kadangi jis baiges galiu ir cia pradet rasyt, nes turi dovanoti meilia kazkam nes kitaip negali jaustis tobulai smile
susirasiu dabar 10 draugiu smile ir kiekvienai dovanosiu tai ko labaiusiai troksta smile lowe smile po 1val i savaite, kad nepriartetu per arti smile su viena buti yra ziauriai nuobodu, o negauni is vienos gauni is kitos smile
su vienu kalbejau sako turiu gal kokia 16 draugiu, nes su viena sako ta ne nee neidomu smile
zodziu gal ir neidomu, tiesiog norejau pasisakyti smile

Добавлено (02.10.2012, 17:46)
---------------------------------------------
ir dar sako visi vyrai kiaules, o moteris sukos, tai as laimejau didziuli kozeri vyru naudai biggrin

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Поиск: