Penktadienis, 19.04.2024, 10:05
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 1 из 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
Antros pusės paieškos
SaturnusData: Sekmadienis, 19.08.2012, 19:26 | Pranešimas # 1
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki, forumo dalyviai hands
Aš čia naujas, nors šį saitą jau skaitau senai: tiek straipsnius, tiek komentarus, tiek forumą. Bet užėjo noras ir man parašyt, nes tas aktyvus dalyvavimas diskusijose, manau, geriau, negu pasyvus skaitymas, ką rašo kiti.
Taigi, šitoj temoj norėčiau iškelt klausimą, kaip ieškoti antros pusės, ar išvis ieškoti, ar tam turi įtakos astrologija, išskaičiavimai, ar reiktų remtis vien tik jausmais?
Plius, kiek pastebėjau, dažnai būna taip, kad ta meilė prisijaukinama kito žmogaus. Pavyzdys: aš padariau kažkam kažką gero, tas kitas žmogus man jaučia dėkingumą, prisirišimą, ir tokiais "triukais" tie artimi santykiai statomi. O vėliau jie nutrūksta, ir visiem būna skaudu. O jeigu rodai dėmesį ir jausmus nepaisydamas nieko, labai dažnai lieki tos "vienpusės meilės" vietoj. Ir vėl nieko nesigauna.
Tai klausimas būtų, kaip atpažinti kito žmogaus jausmus, jei tai aplamai įmanoma? Nes dabar visi atrodo nuoširdūs ir geri, kol negauna tos naudos, kurios visada slapta siekė, o tada eina griūtis. O atrodo pasitikėjai žmogui, netgi atrodė, kad ir širdis jautė, jog tie santykiai natūraliai šilti ir tikri, bet vistik pasirodo jog ne.
Tai čia ne mano asmeninė patirtis, kalbu daugiau bendrai, apimti kiek įmanoma daugiau atvejų.
Na, kartais yra sakoma, jog viskam savas laikas, tačiau kita vertus, Dievas juk dirba per mūsų rankas. Sėdint savaime nieks nepasidarys, kaip rodo patirtis biggrin
Tai va, čia aš neprašau pagalbos ar patarimų kažkokių tik sau, nors žinoma tos išminties taip pat pasisemsiu smile Daugiau būtų įdomu Jūsų asmeninė patirtis, žinios, gal kokią literatūrą parekomenduotumėt? Berods "Laumė" kažkur komentaruose minėjo knygą "astrologija sielai", gal yra dar kokios literatūros? Tik dar pasikartosiu: ar verta naudotis ta literatūra ir išskaičiavimais, ar tai nėra gerai ir reik vadovautis jausmais?
Na, pradžiai galbūt užteks teksto diskusijos užvedimui blahblah
Ačiū, sėkmės visiem!
 
OzkelaData: Sekmadienis, 19.08.2012, 20:20 | Pranešimas # 2
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Labas, Saturnai, žiūriu nauja tema smile

Apie tai daug rašo Erich Fromm. Kažkur turiu ir elektroninę knygą,tad jei įdomu-paieškosiu ir išsiųsiu.
Deja,tema aktuali smile Kiek galiu pasakyti,kad vien baimė pasirinkti netinkamą variantą,jau nėra gerai. Klausytis savo širdies ir nebijoti suklysti smile Tik ji viena pasakys,ar Tavo žmogus,ar ne. o visos išorinės priemonės gali pasėti abejones.

O dėl suderinamumo- gyvenu su nederančiu ženklu,aišku būna ,,dūmų",tik kas žino,kaip būtų,jei su derančiu gyvenčiau wink Manau,tai natūralu. Man svarbiausia,kad mūsų vertybės sutampa ir tiek. Ir kai jis pasirodė gyvenime, iškart žinojau,kad tai Jis,jokių abejonių nekilo, net draugėms laiškus surašiau,kad už jo ištekėsiu, nors nei kalbos apie tai buvo,nei ką. plius niekada nesvajojau tekėti,senmerge ruošiausi būti biggrin
Tiek žinių.
linkiu sėkmės hello
 
BraskeData: Sekmadienis, 19.08.2012, 20:45 | Pranešimas # 3
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
o, matai kaip prasisukai, man irgi ta knyga atsiusk, jei galesi, Ozkyte smile ir praktiniu patarimu kokiu smile

į dangų su čebatais
 
OzkelaData: Sekmadienis, 19.08.2012, 21:11 | Pranešimas # 4
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Braške, gerai, tik pirma paieškosiu,ar neištryniau.

Pranešimą pakeitė Ozkela - Sekmadienis, 19.08.2012, 21:16
 
SaturnusData: Sekmadienis, 19.08.2012, 23:24 | Pranešimas # 5
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas Ožkele ir Braške flower
Gal ta knyga vadinasi "menas mylėti"? Jei šita, tai ji tikrai yra internete nuskanuota, reik paieškot per google. Nepamenu ar skaičiau ją, ar tik mačiau kad yra tokia. Greičiausiai kad tik mačiau smile Bandysiu perskaityt jei rasiu, ačiū už pasidalinimą informacija smile Kartais pamatai kokią knygą, bet praeini pro šalį, nes tuo metu pasirodo kad neverta dėmesio, o vėliau pradedi jau ieškot biggrin
O toje knygoje parašyta kaip tik reikia mylėti, ar ir kaip surasti? happy Nes manau didžiausia problema yra pats suradimas tos tinkamos antros pusės, nes poto jei abu jaučia viens kitam gilius jausmus, tai sugebės mylėt viens kitą ir be jokių knygų ir patarimų. Internete nieko nesurandu, o gyvai bijau pašnekint biggrin Na ir plius ne daug kur lankausi smile Ar čia reik kardinaliai keist gyvenimo stilių, ar pasiduot Dieviškumo vedimui ir tikėtis stebuklo biggrin Nes jei pradėsiu keistis kardinaliai, tai aš nebebūsiu aš. Manau tas susvetimėjimas pačio su savim irgi nieko gero neduos, nes vieną kart išlys vistiek tikrasis aš ir tada antra pusė norės skirtis biggrin Nu čia šiaip samprotauju, gal kas iš praktikos gali paneigt ar patvirtint tokią mintį? smile
Labos nakties visiems bye


Pranešimą pakeitė Saturnus - Sekmadienis, 19.08.2012, 23:26
 
xMxData: Sekmadienis, 19.08.2012, 23:44 | Pranešimas # 6
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiks,
manau reiktu keistis, nes su savo baimem taip ir nieko nepasieksi. keistis gali ne ta prasme apie kuria galvoji, o keist savo mastyma. t.y. atsikratinet baimiu, kompleksu, steriotipu, tai tau but savimi tikrai nepadeda. Neprivalai tapt tokiu kaip kiti, bet pastoviai vis bijot kazka daryt tai yra blogai. Jeigu nieko nekeisi taip ir liks.
 
BraskeData: Pirmadienis, 20.08.2012, 09:07 | Pranešimas # 7
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nu bet as tai suprantu, ka ans omeny turi. tarkim imu ir apsimetu kokia egzaltuota butybe... arba i kita puse - pradedu makaluotis po klubus vakarelius ir primetu karjeriste aktyviste. tai atsiranda zmogus, kuris greitu laiku nusivils, nes tas poza buvo. jau tokiu tai neverta daryt, paskui negerai gaunasi labai.

į dangų su čebatais
 
OzkelaData: Pirmadienis, 20.08.2012, 09:28 | Pranešimas # 8
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Saturnus, turbūt ta pati knyga, nerašo pavadinimo. Aha,supratau dabar,kad Tau visai ko kitko reikia smile
 
SaturnusData: Pirmadienis, 20.08.2012, 13:51 | Pranešimas # 9
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na va, Braškė persiuntė tą knygą, reiks perskaityt kurį vakarą smile Ačiū abiem jum biggrin
Dėl tos vaidybos, ar gyvenimo būdo keitimo, tai nevisada galima siet su baime ar nepilnavertiškumu. Čia va gaunasi, kad vieni žmonės yra įdomus savo vidumi, o kiti savo išore. Ir jie viens kito nesupranta smile Sakykim taip: aš kiaurą dieną dirbu, o vakare grįžęs namo į kompą sulindęs būnu biggrin Ir va toks gyvenimas visas biggrin Na tai jis atrodo visiškai pilkas, neįdomus, nuobodus ir pan., bet tas įdomumas pasireiškia viduje, bendravime, mintyse, domėjimusi. Visada randi su kuo pašnekėt įdomiai, pasidalint įspūdžiais, ir netgi daugiau jautiesi nuveikęs, negu būtum fiziškai kur nors su draugais išėjęs ir pabuvęs. Va, o tokiem uždariem žmonės neįdomus atrodo tie, kur visur lankosi, keliauja, daro, veikia ir t.t., nes jiem norisi pabendraut su kažkuo, pasisemt žinių, patirties, o ne kiauras dienas bastytis kažkur. Ir kai taip žiūri, tai ir vieni teisūs ir kiti. Pagal psichologiją, tai teigiama, kad žmonės geriausiai sutaria kai būna skirtingi - vienas aktyvus, o kitas pasyvus. Tuomet aktyvus padrasina pasyvų, o pasyvus truputį prilaiko aktyvų, ir taip vienas kitą papildo. Bet kiek mano (ir kitų žmonių kuriuos pažįstu) praktika rodo, kad tik du tokie patys žmogeliai sugeba gerai jaustis viens šalia kito, o ne skirtingi smile Bėda kad aktyvus aktyvų visada suranda, o du pasyvūs žmogeliai taip ir bijo viens kitą pašnekint. Va ir turim tada tokią situaciją. Tik va jei sėdžiu namie, tai nei manęs kas ras, nei pašnekins gatvėj, nei aš biggrin Tai lyg savotiškai reiktų išeit į žmones šiek tiek, bet kai išeini, vistiek nieko nematai aplinkui, ką galėtum pakalbint biggrin Jau būna žiūrėk pamatai ką nors, pvz. sėdi ant suoliuko viena mergaitė. Nu galvoji gal reik pašnekint biggrin Tai kol susikaupi, tai žiūrėk jau jos draugas ateina ir nueina jie kartu biggrin Tada lyg ir džiaugiesi kad nespėjai pašnekint, bet kita vertus tai lyg ir vėl papuoli į tokią nežinią, ir kitą kartą bijai dar labiau, nes pasirodys ir vėl kad užimta biggrin O paskui tai kažkaip sarmata ir nesmagu būna, kai pasako kad turiu draugą ir nelysk biggrin Hmm.. Nu ir prirašiau wacko
 
BraskeData: Pirmadienis, 20.08.2012, 14:32 | Pranešimas # 10
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
tai gali pasitreniruot ant manes, pakviesk pasivaiksciot ar pan, as pasilauzysiu, treniruokis biggrin as tokia pati namiseda mastytoja esu, bet jau uzkalbint kita tai ner man problemu, galiu bet ka biggrin cia nesusije su intraversiskumu, ta baime uzkalbint kita. kompleksiukas, kuri galima isnaikint smile

į dangų su čebatais
 
SaturnusData: Pirmadienis, 20.08.2012, 15:56 | Pranešimas # 11
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Hmm.. Nu gerai, Braške hands Imsiu ir pakviesiu biggrin
O baimė pašnekint kitą, tai gal tuomet tikrai yra kažkoks kompleksiukas. Tai va bandyt reik naikint jį, kad ir kaip baisu bebūtų fear
Ale tai va galvoju, kaip čia su Jumis įdomu ir kaip gerai kad nutariau parašyt biggrin
Ožkelė teorinę dalį davė, o Braškė siūlosi praktiką pravest laugh


Pranešimą pakeitė Saturnus - Pirmadienis, 20.08.2012, 15:57
 
BraskeData: Pirmadienis, 20.08.2012, 17:40 | Pranešimas # 12
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
bijai manes, a? devil

į dangų su čebatais
 
SaturnusData: Pirmadienis, 20.08.2012, 19:18 | Pranešimas # 13
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Hmm.. Tikrai įdomi knyga. Kolkas perskaičiau tik 6 psl. iš 83, nes reikėjo laukt ir neturėjau ką veikt tuo metu.

Citata:
<...>panika dėl visiškos vienatvės gali būti įveikta tik visiškai atsitraukus nuo išorinio pasaulio, kai atskirtumo jausmas išnyksta todėl, kad dingsta išorinis pasaulis, nuo kurio esi atskirtas. <...>

Va šitą tai ir asmeniškai esu patyręs, tikra tiesa smile Buvo toks vienatvės periodas, kada užsidarymas ir askezė padėjo įveikt kažkokį liūdesį, nerimą ir pan. Ir čia dabar radau atsakymą kodėl biggrin Tik va tas užsidarymas tuom gerai, kad tuo metu gali ramiai mąstyti, kadangi nekankina joks nerimas ar baimė. Bet galų gale vistiek prieini tašką, kuriame vėl reikia pradėti imtis iniciatyvos ir veiklos savo gyvenimo statymui ir ėjimui tolyn. Panašu, kad tokią ribą ir priėjau smile
Nekantrauju toliau perskaityt viską, labai užkabino beskaitant biggrin ..bet šiandien kažin ar pavyks sad Dar reik visokių darbelių nuveikt wacko

Taip, Braške, kolkas bijau tavęs biggrin Nors čia aplamai tai būtų galima susiet tą baimę su naujovių baime biggrin Ramiausia kai niekas nesikeičia ir nereik nieko daryt biggrin Bet taip labai nuobodu ir aplamai galų gale išvargina ir nieko nesinori smile
Gal kai perskaitysiu knygą tai jau nebebijosiu tavęs biggrin
 
OzkelaData: Pirmadienis, 20.08.2012, 19:28 | Pranešimas # 14
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Saturnus,kaip smagu,kai kažkas kažkam tinka smile
 
monntosData: Pirmadienis, 20.08.2012, 20:56 | Pranešimas # 15
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Saturnus/tai juk gali susipazinet per interneta ir poto kviest i pasimatyma.Pabendrauji,randi bendra kalba ir kavytes ar po miesta pasivaiksiot ir t,t biggrin
Pats asmeniskai,net neprisimenu kiek kartu buvau pasimatimuose su panom is interneto.Net ir i kita sali skridau ir autobusais trankiaus ten kur net nevieno zodzio nesuprantu ka zmones sneka biggrin
Vina patarima duosiu.jei ieskosi pazinciu per interneta.Nepradek zinutes,Ka veiki ar kaip sekas biggrin Nes jau jos buna gavusios tiek tokiu paciu zinuciu,kad sitos priskiriamos prie neidomiu biggrin Turi sugalvot,kaska,kas sudomintu. smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
  • Страница 1 из 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Поиск: