Ketvirtadienis, 28.03.2024, 22:44
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
Antros pusės paieškos
PlejadieteLinaData: Sekmadienis, 26.08.2012, 00:08 | Pranešimas # 31
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nu neblogai Jus cia duodat!.. Ir kaip Jums cia sekas?

Antros puses paieskos. Nu netaip jau lengva tos savo antros puses ieskoti! Ka galiu as pasakyti?

Na yra kelios Meiles rusys, tai: Karmine meile, ir Tikroji, tai yra Tobula Meile.

Karmine meile... Ji tik skausma suteikia.

Tikroji - Tobula Meile egzistuoja tik savo Giminingai Sielai ir Liepsnai Dvynei.

TAD TEBUNA JUMS - KARMINE MEILE TARSI TRAMPLINAS, SKRENDANT I TIKRAJA MEILE, - MEILE SAVO GIMININGAI SIELAI IR LIEPSNAI DVYNEI ! SEKMES.
 
BraskeData: Sekmadienis, 26.08.2012, 17:06 | Pranešimas # 32
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
tiagi giminingu sielu daug yra, o liepsna dvyne mano supratimu tai antra mano pac ios dalis, kuri zemej nevaiksto tuo pat metu kaip as. o myleti negimininga siela kazin ar imanoma (na, neturiu omeny tos besalygiskos meiles, kuria cia siuntinejam vieni kitiem karts nuo karto)

į dangų su čebatais
 
PlejadieteLinaData: Šeštadienis, 01.09.2012, 23:01 | Pranešimas # 33
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
BRASKE, o kaip Tu galvoji, kas yra ta (ar tos) Gimininga Siela?

Gal manai, kad Giminingos Sielos - tai Tavo vyras, vaikai ar gimines?

Savo Giminingas Sielas ir Liepsna Dvyne Tu sutiksi TIK TADA, kai jau busi iki nulio subalansavus savaja karma.

Karmine meile - TAI MEDAUS LAIZYMAS PER STIKLA.
 
BraskeData: Sekmadienis, 02.09.2012, 21:16 | Pranešimas # 34
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nu as isivaizduoju, kad giminingas sielas pajunti. ir kartu su jomis atejai cia savo tikslu vykdyt, nu kad ir karma balansuoti.
liepsna dvyne yra mano pacios kitas aspektas, trukstamas iki tobulumo ir pilnatves. bet to nebuna cia.


į dangų su čebatais
 
monntosData: Sekmadienis, 02.09.2012, 23:00 | Pranešimas # 35
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Gerai,kad dar ne ko kito laizymas per stikla tongue Pradedu galvot,kad tokie kabutiese pakyleti jauciasi nepilnavertiski cia ir dabar esamajam laike.Ir jiesko visokiu niuansu per amziu amzius taip nieko ir nesurasdami isskirus pacio savo na gal dar pasekeju bendra iliuzija.Kad nesuprastumet klaidingai.Taip nemanau apie visus.Labiausia minti turiu ateive sita plejade.Tokia auksta butybe kuriuose zinutese dabar iziuriu panieka i zmones.Paprasciauisas variantas pscihologines traumos.Pagalvojus ar toki zmogu butu galima smerkt.Istikro ne ir nieko nereiktu sakyt,bet kaip bando pakeist zmonem mintis apie visokias nebutas nesamones ir manau negerai.
Plejede,ka dabar isivaizduoji skaitydama,kad as sedziu prie pc zalias driezo snukiu is filmo apie anuakus biggrin ir bebrotiskai pykstu,nes tu nesi sviesa i giedra rytoju,kur blogiui ner vietos biggrin Noretus pamatyt tave givai ir paklausit kaip bendrauji su zmonem.
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 08:05 | Pranešimas # 36
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gal nenorėk biggrin
 
Ponas_BebrasData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 13:30 | Pranešimas # 37
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Hmm.. PlejadieteLina, bet Jūs irgi turite šeimą juk? Tai taip išeina, kad toks šviesus žmogus o vistiek į karmos pinkles papuolėt biggrin Ar čia kažkaip kitaip yra? happy
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 13:53 | Pranešimas # 38
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin pone bebre, kai komentuodavai po straipsniais aš visad maniau, kad esi mažiausiai pusės šimto metų pagal minties brandumą, šiandien pasižvalgiau po tamstos langelį- likau nustebinta tongue
smagiai apsirikau
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 13:58 | Pranešimas # 39
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
as irgi nustebau biggrin

į dangų su čebatais
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 14:12 | Pranešimas # 40
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kaip tu laikaisi? smile
 
Ponas_BebrasData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 15:22 | Pranešimas # 41
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jūs čia rimtai? biggrin Aš kai pažiūriu į savo komentarus, tai kitą kartą atrodo kad ten 13-os metų vaiko rašyta buvo biggrin :D Plius kažkur komentaruose prieš šimtą metų kažkas klausė kiek man metų ir aš ten buvau atsakęs biggrin Nu bet nesvarbu čia tongue
O jei dabar grįžtant prie užvestos temos, tai aš siūlyčiau neieškot antros pusės taip desperatiškai biggrin Galų gale, esu vistiek tos nuomonės, kad visata visur ir visada padeda smile Tai jei neturi antros pusės, tai gal tik į gerą čia smile Niekad negali žinot smile Pasikliauju šitoj vietoj likimu ir tiek biggrin

Nu dar tokią pasaką kažkur skaičiau, tai parašysiu, čia +/- į temą prie to kas pasakyta:

Gyveno kartą senelis, turėjo arklį ir dirbdavo per dienas laukuose su juo. Tada vieną dieną tas arklys pabėgo, ir kaimynai sakė "kokia nelaimė", o senelis sakė "niekas nežino kaip čia yra dar". Ir po savaitės sugrįžo tas arklys ir tas atsivedė daug kumelių paskui save biggrin Tada kaimynai sakė "kokia laimė". Anas vėl atsakė "niekas nežino kaip čia yra dar". Tada to senelio sūnus norėjo prajodint vieną kumelę, ir susilaužė koją. Vėl kaimynai sakė "kokia nelaimė", o senelis vėl tą patį "niekas nežino kaip čia yra dar". Kitą dieną atėjo į kaimą kariuomenė ir surinko visus vyrus, apart senelio sūnaus, nes anas gulėjo su sulaužyta koja ir buvo niekam netinkamas tuo metu biggrin Nu va, tokia pasaka biggrin :D Tai taip ir gyvenime manau yra smile
 
HOLLYData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 15:42 | Pranešimas # 42
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 20
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Išmintingas senelis buvo biggrin
 
MildaData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 15:48 | Pranešimas # 43
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ponas Bebras,o as nenustebau ,nes esi tikrai rases kiek tau metu,pamenu biggrin
Nustebino tik labai DIDELES bebro akys biggrin
Quote (Ponas_Bebras)
Aš kai pažiūriu į savo komentarus, tai kitą kartą atrodo kad ten 13-os metų vaiko rašyta buvo

Tikrai taip neatrodo,idomiai rasai smile


Pranešimą pakeitė Milda - Ketvirtadienis, 06.09.2012, 15:50
 
Ponas_BebrasData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 16:04 | Pranešimas # 44
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ieškojau per google visokių paveikslėlių su bebrais, šitas toks juokingiausias pasirodė biggrin O šitas slapyvardis tai čia spontaniškai kilo, kai parašiau pirmąjį komentarą prie kažkurio straipsnio biggrin Niekur daugiau nesivadinu taip biggrin Reikėjo ten įvest vardą, tai tuo metu į galvą atėjo prieš keliolika metų rodyta reklama, kur bebras reklamavo dantų pastą biggrin Tai taip ir gimė šitas nick'as biggrin
Hmm.. Nusidaviau į lankas visiškai, nei tema apie tai, nei nė neklausė nieks, o ėmiau ir papasakojau slapyvardžio istoriją biggrin Kaip Doremi kažkada sakė, čia man irgi tiktų tas posakis "sudie razumėli" fool biggrin
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 16:11 | Pranešimas # 45
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
o turėtų būti dideli dannnnnntys biggrin
nu jo, tenka praeiti tam skirtą kelio atkarpą, kad būtum vertas sutikti tikrąją savo pusę, kad turėtum tiek išminties kurti šeimą, gimdyti ir saugoti visa tai
daug tenka išmokti iki susitinkant, o svarbiausia- mylėti kitą žmogų
tuo pačiu ,gyventi dėl kito, dirbti dėl kito, kurti dėl kito
žinoma, natūraliai taip išeina, kad ne vien dėl to vienintelio gyiveni, tada jau moki gyventi dėl KITŲ,
tame ir yra prasmė gyvenimo, kai jautiesi labai reikalingu vaikams, kaimynams, draugams, pažįstamiems ir forumui"šviesos keliu"
esu kalta dar neparašiusi jums rugsėjo žolių rinkimo
parašysiu
smagiausia ,kad tai jau nelabai žolės, tai uogos, vaisiai, šaknys, sėklos, visa tai džiovinama jau šilumoje arba iš šviežios žaliavos gaminamos tinktūros smile
tai tokia prasmė mano gyvenimo
beje, nepaminėjau kaip esu reikalinga gyvuliukams ir augalams, sušaltų žiemą nabagai, jei nepasirūpinčiau uždangstyti laiku
tai dabar bebreli pagalvok, kiek esi reikalingas tu ir kaip labai reikalingas
tai liečia ir braškę
mąstykit....
jei jau sykį esate
išnykti, mirti yra lengviausias kelias, kovoti su sunkumais- yra tikras gyvenimas,
aukščiausios formos egoizmas yra -suteikti kitiems dvasinį skausmą, dvasinę kančią(jei kam ateina mintis imti ir padėti sau numirti)
šito dievas jums nedovanos
tas pats kas pabėgti iš valstybinio egzamino, neturi balų- neturi diplomo, kadaruosi įstriges tarpe pasaulių tuščioje ervėje, nei pas gyvuosius grįžt, nei dvasios priima
užteks biggrin

Добавлено (06.09.2012, 16:11)
---------------------------------------------
wacko surprised aik tu surprised aš tep nesakiau surprised

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
Поиск: