Ketvirtadienis, 18.04.2024, 23:28
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
Antros pusės paieškos
Ponas_BebrasData: Penktadienis, 07.09.2012, 19:35 | Pranešimas # 61
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braške, o gal gali tiksliau ką nors pasakyt, kas konkrečiai praranda vertę? Plius kodėl reikia kažką daryt, juk būni savimi visą laiką ir tiek. Nemanau, kad įsimylėjimas kažkuom skiriasi nuo kitų patyrimų gyvenime. Kad ir pvz. į naują darbą ateini, tai irgi pradžioj nežinomybė, nepasitikėjimas šioks toks savim ir kitais ir pan., bet viskas natūraliai laikui einant atsistato į savo vietas. Ar aš čia kažkaip ne taip supratau tave ir tavo problemą? biggrin
 
BraskeData: Penktadienis, 07.09.2012, 20:29 | Pranešimas # 62
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
ne problema cia.

visi dvasiski postringavimai apie meile nieko verti tiesiog. nebetinka tai, taip daryt nebegalima. jokiu besalygisku meiliu, nes moment uzmusi santykius. ir visa kita taip pat. ka dvasingo panaudosi - atsisuks pries tave tuoj pat.

nors gal del to tie pakile nevertina tokios meiles. jos tokios negali but, jei pakiles esi. tiesiog priesinga pakilimui ir nusvitimui. kazkas isvirkscio.

bet naturalaus.

pakilimai nenaturalu, tai isprovokuota ir ispirievartauta savo paties esme, meile - naturali, ji savaime ateina kaip duotybe jau. nereik nulauzt kompo savykje kad ja patirt.

nu si ta supratau rasydama.

jo, uztat ir niekina anieji tokius jausmus. per stikla ir pan. nes patys negali to tureti.


į dangų su čebatais
 
Ponas_BebrasData: Penktadienis, 07.09.2012, 21:14 | Pranešimas # 63
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aaa.. Nu dabar jau supratau ką turi omeny kažkiek.. happy Jo, vat aš berašydamas irgi kartais ką nors suprantu, nes kažkaip kai rašai, tai susikoncentruoji į tai, galvoji, ir žiūrėk sugalvoji ką nors ir pats sau dar biggrin Ir kitiem smagu paskaityt, ir pačiam naudinga smile
O kaip gali besąlygiška meilė užmušti santykius, ar kokie kiti dalykai gali atsisukti prieš tave? Gal kokį pavyzdį galėtum pateikt gyvenimišką, nebūtinai savo, bet aplamai, kad ir kokią išgalvotą istoriją, kuri iliustruotų tavo mintį? smile Šiaip tai įdomiai čia susakei, tai man labai smalsu jei galėtum biški detalizuot viską, nes aš tai nelabai tose meilėse suprantu ką nors smile Daug painiavos ten.. Suprantu tik kas yra laisvos valios principas, ir meilės supratimas mano irgi tokiu būdu pereina per tą laisvos valios principo prizmę. Kitaip tariant, suprantu meilę tai kaip nekenkimą kitam, o ne kaip lindimą į užpakalį kitam, visų norų pildymą, visų padarytų škadų besąlyginį atleidimą ir pan. biggrin
 
BraskeData: Penktadienis, 07.09.2012, 21:20 | Pranešimas # 64
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
jei tau tarkim mergina pasakytu arba akivaizdziai parodytu, jog ji myli tave besalygiskai, tu su ja nebebendrautum rimtai. maximum kol gausi sekso ir jis nusibos. nes viskas besalygiskai duodama tongue cia primityvus, bet tikslus pavyzdys smile

į dangų su čebatais
 
Ponas_BebrasData: Penktadienis, 07.09.2012, 21:52 | Pranešimas # 65
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Hmm.. Nu gal.. Nors kitą vertus, ko esi vertas, tą ir gauni. Jeigu besąlygiškai myli, o tave paliko ir įskaudino, tai dar klausimas ar tas besąlygiškumas tikrai toks, ir ar nėra kitų problemų, dėl ko ta padėtis tokia atsitiko.
O dabar dėl to "nusibodo".. Nu man kažkaip atrodo, kad čia tai yra neišvengiama, bet kokiu atveju biggrin Nematau prasmės tuose visuose santykiuose, nes tai kažkaip atrodo laikina labai, o ir atima daug energijos ir pan. Na, ką tai duoda? Kad gali apsikabint kažką, kad gali malonumų patirt laikinų, kad turi pasikalbėt su kuom nors.. Bet kita vertus tai apsikabint ir katiną gali, malonumą gali patirt ledus valgydamas, o pasišnekėt vėl su tuo pačiu katinu ar savim gali (tikrai veiksminga biggrin ) Na, gal čia kad aš dar jaunas, tai netraukia tie dalykai dar, bet antra vertus, nematau bėdos ir gyvenimui tik dėl savęs, apie tai rašiau kažkur anksčiau. Juk kai atsirada artimas žmogus, vėl rūpesčiai visokie, kompromisai, įsipareigojimai, kai atsiranda vaikai, tai šitie dalykai dar dešimteriopai pasidaugina. O kad aš vengiu atsakomybės ir įsipareigojimų, tai neskaitau kaip nuodėme kažkokia smile Atsakomybę aš pilną jaučiu už save ir už savo veiksmus, žodžius, mintis ir pan., bet kodėl turiu prisiimti dar visą tai iš kito smile Na, taip, čia labai EGOistiškai skamba, bet aš juk niekam nekenkiu smile
Tai čia iš to noriu tavęs, Braške, paklaust, kaip tu supranti tą žmonišką meilę ir jos prasmę? Na, gali ir kiti, kas skaito, pasidalint smile Na, čia tikrai įdomu būtų susipažint su visokiom nuomonėm ir patyrimais, kadangi mano kolkas patyrimas tai toks, kurį aprašiau viršuj smile O akiračio praplėtimas visada į naudą smile
 
xMxData: Penktadienis, 07.09.2012, 22:13 | Pranešimas # 66
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kaip dabar matau - nepatyręs, nesužinosi. Pamegink bent jau įsijaust į tas būsenas, gal ateis supratimas šioks toks, nes tu pagrinde remiesi kažkokiom paviršutiniškom žiniom - kitų mintim, patirtim, teiginiais, kuriuos priimi, kaip tiesą, pats pilnai nesuvokdamas.
 
monntosData: Penktadienis, 07.09.2012, 23:00 | Pranešimas # 67
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi-kodel geriau nenoret? biggrin as smalsus zmogus is prigimties,man daug kas idomu biggrin

Добавлено (07.09.2012, 22:20)
---------------------------------------------
Braske -kurie cia tie pakile,taip sneka apie meile biggrin Nes vel nesiristu,nes jei viskas kaip ir viena o zmogiska meile atmeta,tai atmeta dalele saves biggrin O gal net ir daugiau visa seima artimus,vaikus.As nevisada suprantu,nes daug kas buna priestarauja viens kitam wacko

Добавлено (07.09.2012, 23:00)
---------------------------------------------
Ponas bebras-kaip ir xmx sako,nepatires nesuzinosi,ir labai abejoju,kad galetum net ir isijaust cool
Pvz as pats esu isimylejas kaskada labai stipriai,visas pasaulis pradejo rodytis kitom spalvom,kitoks mastymas begale jausmu is blogo berniuko tapau geru biggrin Seni draugai yra mate video su ja manim kitais zmonem.Sako nesamone cia ne tu ,kas ten toks tu cia apsimetinej biggrin As kaskada gyvenau gyvenima sia diena,kad jau rytojaus nesulauksiu ir realiai didelis procentas buvo man nesutik kitos dienos nors galima sakyt,nekart ir numiriau,bet likau gyvas.Nekart galvojau ,pipt o kodel as vel gyvas ir gyvenu toliau,net laukdavau mirties ir pritraugdavau tokias situacijas ir vel iseinu is namu ar dar is kurnors apsidairau ir galvoju gera diena mirti ir toliau i zigius biggrin Neturejau jokiu planu,bet ech meile mane nugalejo biggrin Viskas grazu ir faina,bet jau kitaip noras gyvent planai i rytojo ir net metus i prieki ir dar taliau nors aisku dar senasis kovojo uz laisve biggrin bet po biski viskas keitesi,jauciau ja visu savo kunu protu gal net dar daugiau,atrode,kad krauju tekedavo jos daleles kartu su manosiom,bet atejo laikas isiskirimui,turbut daugiau del to,kad manasis as buvo dar per daug savanaudiskas ir priesinos pries meile o jau kaip galutinai viskas baiges pajutau pilna malonuma tos visos jos daleles kurios jauciau savija ,,kaip pvz nusidegini ranka.man jos visos pradejo dekti krauju atrode tekejo daug mazu deganciu zariju ir realiai jutau visa skausma,,Nezinau ar taip buna viseim,bet pats jutau,kaip dege,tikrai buvo nekas.Keista buvo jaust toki skausma,net neisivaizdavau,kad nuo jausmu gali jaust toki realu skausma fiziskai.Buvau gaves smugi kuris numuse mane ant zemes.Na tada aisku po biski ant koju,bet jau labiau isiutes ir pyktas dar blogesnis .Su kiek poto buvau moteru,tikrai tiksliai nepasakiciau,bet budavau su joms saltas,tik kad daug prisnekedavau,kad jos budavo su manim aisku tai budavo ne ilgam.Pasidalinau vienu savo gyvenimo tarpsniu apie meile,bet kiekvienas ja gali suprast kitaip.Dabar galvoju mastau kitaip nei tada smile
O kitiem gali but meile,tai kad kaskas jam turi atsiduot daryt viska del jo ar jos but vos ne vergu.KItam tai seimos su kurimas,dalinamasi viskuo ka turi.Kitiem paprastas partneris gyvenimo palidovas,kitam tik uzgaida ar net pajuokuos objektas,ir t,t biggrin Tu ja isivaizduoji,kaip tavo laisves suvarzymas ir turejimas irzlios bobos salia,kurios uzgaidas reikes pildyt biggrin Beja esu mates ir tokiu zmoniu,kad taip snekejo ir kad niekad nedarys ko ji nori,bet ech ta meile ir vel nugaeljo ir zmogus pasikeite ir tikslas jo tik uzgaidu pildymas biggrin

 
MildaData: Šeštadienis, 08.09.2012, 08:09 | Pranešimas # 68
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (monntos)
,kaip pvz nusidegini ranka.man jos visos pradejo dekti krauju atrode tekejo daug mazu deganciu zariju ir realiai jutau visa skausma,,Nezinau ar taip buna viseim,bet pats jutau,kaip dege,tikrai buvo nekas.Keista buvo jaust toki skausma,net neisivaizdavau,kad nuo jausmu gali jaust toki realu skausma fiziskai

Laabai seniai buvau beprotiskai isimylejus.Taip kaip tau nebuvo,bet patyriau labai keista jausma,kai netycia susilietus
rankoms,atrode kad ja nudegintu.Nors istikruju tai taip nebuvo smile
Net ir nezinau ar dvasingumas ir meile, vienas kitam trukdo.
Kai isimyli isauga sparnai,norisi skristi,tada jau ir visa pasauli myleti lengva ir paprasta.Nereikia jokiu besalygisku meiliu,tiesiog myli viska ir tiek...
As taip galvoju ,o gal ir jauciu smile
 
monntosData: Šeštadienis, 08.09.2012, 09:23 | Pranešimas # 69
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nezinau del dvasingumo ir meiles,nes tuo kartu,tai pas mane dvasingumo tikrai jokio nebuvo biggrin Kiek dabar jo turiu ir nezinau,per daug to nesureiksminu.Suprantama tema,gylesni jausmai,pastebejimas to,ko dauguma nepastebi. bet ateis kada visiem laikas biggrin Na bet as toks va toks,sedintis isisiepes ir miegaujantis visuomenes sukurta sistema,iliuzija biggrin
 
Ponas_BebrasData: Šeštadienis, 08.09.2012, 09:43 | Pranešimas # 70
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na, kitų mintys ir patyrimai man šiaip įdomūs, bet tatai dar nereiškia kad aklai viską priimu kaip už gryną tiesą ir tuo gyvenu. Žinoma, susipažinęs su kitokia patirtimi, bandau ją suprast ir pan., nes na pažinimas vyksta juk ne tik viską asmeniškai bandant ant savo kailio.
Merginų esu turėjęs anksčiau, bet ten būdavo tokie laikini pažaidimai, du-tris kart susitinki, ir tada atrodo kad čia nieko iš to nebus, metu viską, nes toks viduj jausmas, kad čia aklagatvis kažkokis su tais santykiais biggrin O eit į tuos susitikimus, ieškot merginos tai vis skatindavo na, instinktai tikriausiai. Bet kai susitinku, pradžia ta tokia jaudinanti atrodo, o tada galvoji, nejau dabar visą gyvenimą taip reiks biggrin Ir galų gale vistiek laimi ta mintis, kad ai, gal geriau nereikia biggrin

Quote (monntos)
Tu ja isivaizduoji,kaip tavo laisves suvarzymas ir turejimas irzlios bobos salia,kurios uzgaidas reikes pildyt

Panašiai. Nebūtinai irzlios, bet iš principo juk yra panašiai. Jei netenkinsi jos norų, tai bus traktuotina kaip dėmesio nerodymas ir iš to moment seks išsiskyrimas. Juk va ir pats rašei, koks "malonus" tai išsiskyrimo jausmas smile Tai kam dar veltis į tai? smile Ypač čia, žemėje, kur dauguma yra veidmainiavimo meistrai, niekad negali žinot ką iš tikro kitas jaučia ar galvoja smile

Quote (Milda)
Kai isimyli isauga sparnai,norisi skristi,tada jau ir visa pasauli myleti lengva ir paprasta.Nereikia jokiu besalygisku meiliu,tiesiog myli viska ir tiek...

Na, tokios nuotaikos kyla ir tada, kai atrandi save kažkokioj veikloj, kai užsiimi kūryba, savirealizacija smile

Aplamai tai neneigiu aš tos meilės nei nieko, tiesiog kolkas man dar tam neatėjo laikas, mano manymu biggrin O daryt per jėgą, tai kaip visada rezultato nebus iš to smile
 
monntosData: Šeštadienis, 08.09.2012, 10:54 | Pranešimas # 71
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nemanau,kad galima daug ka patart, wacko Tai panasiai,kaip spiris i tarpkoji vyrui.Neapibudinsi tai tikrais jausmais kitam kas to nepatires biggrin Nepatires to ir nesupras biggrin
Jei tau moteris rupes,tu jei ir rodisi demesi ir tai nebus kaskokia prievuole.Aisku beda tame,kad vyrui demesio rodymas atrodo skirtingai nei moterim biggrin wacko
Malonus isikirimo jausmas,bet per tai as perejau,gavau pamoku ismokau kaska naujo,labiau vertint.Dabar turiu seima ir tuo esu labai patenkintas.Nors ir buna pasipykstam,nors ir esam skirtingi kaip diena ir naktys.Musu pomegiai skirtingi vsisikai,bet va esam kartu biggrin O tu nebijok rizikuot,nebijok tu jausmu,pasimegauk jeis,bet aisku nemokejimas priveda prie skaudziu pasekmiu,taip kad ziurek biggrin
 
BraskeData: Šeštadienis, 08.09.2012, 11:21 | Pranešimas # 72
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
gal jis bijo, nes seimos modelis toks... stereotipinis

siaip niekada nesuvokiau kodel vyrai eina instinktu vedami ten, kur kalbama apie meile. jie naudojasi tuo ir paskui mauna salin, tas man keista. va, Bebras, dvasingas zmogus, o sitaip daro. nu ir kertasi paskui dvasingumas su norm meile. negali but kartu. kaip manai, Bebras, nebuvo mergaites, kuri paskui kentejo? ar Tau giliai det ant jos kentejimu ir nenori net zinot? dvasingumas kur cia dalyvauja ir kaip? smile

Добавлено (08.09.2012, 11:21)
---------------------------------------------
nors gal mane veikia programa, kad vyrai gime kankinti moteris, nebent panaudoji visas psichologines zinias ir technikas, visa savo esybes jega, kad ta suvaldyt smile


į dangų su čebatais
 
monntosData: Šeštadienis, 08.09.2012, 11:29 | Pranešimas # 73
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Galiu izduot paslapti biggrin kodel tokie vyrai,Didziausia dalis ju tokia del to,kad buna jau patis iskaudinti mergaites.Tai lik uzburtas ratas,pagauna isika tave poto suki ji galbut susivoki ir islipi is jo,bet jau itraukes kitus ir ratas sukas toliau.Taip,kad neaisku kas kalti biggrin Gal tai tik nemokejimas gyventi ir suprast.
 
BraskeData: Šeštadienis, 08.09.2012, 11:34 | Pranešimas # 74
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nu va va, su tokiu ir turiu reikalu. nesiskundzia, bet zinau faktus. jooo, dvasingumas nepagelbes, tik psichologines manipuliacijos biggrin cia savisaugos sumetimais.

į dangų su čebatais
 
monntosData: Šeštadienis, 08.09.2012, 11:43 | Pranešimas # 75
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na neaisku kas kam gimes is tikro biggrin Pagal gamta,patinai gyme apvaisint patale.Vore sueda poto savo vyruka.Trano gyvenimo tikslas apvaisint motinele po to jei jam pasiseka jis atiduoda galus.Kokie karai viko del moteru kiek zmoniu mire del to,kad kaskas nepasidalino moterim.Brolis broli nuzudo is meiles vienai moteriai ir sakai kad vyrai gyme kankint biggrin
Jeigu moteris suradus vyra neturi supratimo,kad ten ir zmogus ir turi savo norus,ji iskart pradeda ji keist ir nurodinet,kaip yra geriau.Tai ka as zinau biggrin Tarp dvieju zmoniu santikiu turi but supratimas viens kito o ne tai,kad va manes nesupranta o as taip stengiuos.

Добавлено (08.09.2012, 11:43)
---------------------------------------------
jei zmogus atsibunda nuo manipuliaciju,tai poto buna labai labai blogai.O kas labu idomiausia man ,kad tas kitas kuris taip elgesi negerai ir manipuliavo poto nesupranta uz ka ji taip sakant nuskriaude biggrin
Jei kisies i kito zmogaus kiema imi is jo ar naudojies juo.Visada buk pasiruoses ir garbingai priimt to zmogaus ir nemalone biggrin

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
Поиск: