Penktadienis, 29.03.2024, 15:30
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
Antros pusės paieškos
BraskeData: Šeštadienis, 08.09.2012, 11:45 | Pranešimas # 76
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
o ka keicia? girdejau, kad keicia, idomu ka ;D kam tada issirenka toki, kur keist reik biggrin

jo, bet pasakyk man,m besalygiskai myleti ar gerai tokiu atveju. juk sumindzois


į dangų su čebatais
 
MildaData: Šeštadienis, 08.09.2012, 11:48 | Pranešimas # 77
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai taip ,monntos,kai rasiau apie meile,kai viskas ivyko ,dvasingumo jokio ir pas mane nebuvo wacko
Bet tavo siaip labai idomi patirtis,nieko panasaus negirdejau ,apie jausma kaip zarijas.Ir priminei mano pacios situacija.
Turbut tokios situacijos ir ateina tam kad kazka suprastume smile

Braske,kentejimas irgi patirtis.Kazin ar tie vyrai jau viska daro tycia kad merginos kentetu.Buna ir atvirksciai smile

Quote (Ponas_Bebras)
Na, tokios nuotaikos kyla ir tada, kai atrandi save kažkokioj veikloj, kai užsiimi kūryba, savirealizacija

Tas ir idomiausia ,kad buna ir taip .Ne tik buna bet ir yra smile
 
Ponas_BebrasData: Šeštadienis, 08.09.2012, 11:49 | Pranešimas # 78
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
A nežinau kodėl čia taip, gal ir baimės kažkokios ar instinktai smile Na ir nemanau, kad pasinaudojau aš tom mergaitėm, o po numečiau.. Gi nieko nebuvo, apart kad gyvai buvom susitikę po porą kartų, pašnekėjom ir tiek, ir tuom baigėsi viskas biggrin Čia gi eilinis toks atvejis, susitinka porą kart ir jei kažko labai nejaučia vienas kitam, natūraliai nutrūksta, ir niekas čia nesijaučia dėl to kaltas smile O būna, va mergaitės forumuose visokiuose guodžiasi, kad va atėmė jom nekaltybę, o poto paliko, tai jaučiasi tarytum išniekintos smile Na, tai taip nedarau aš wacko Plius visai nenoriu, kad kažkas kentėtų dėl mano, sakykim, nemokėjimo bendraut ar reikšt jausmus, tai kolkas dėl to stengiuos ir nesivelt į tai smile
Quote (Braske)
vyrai gime kankinti moteris

Na, galima tą patį ir apie moteris pasakyt biggrin Juk va, jei gyvena vyras su žmoga, ir miršta žmona, ne už ilgo ir vyras miršta. O jei miršta vyras, tai žmona toliau dar gyvena. O kodėl taip yra? Todėl, kad moterys daugiau bendrauja, daugiau pasakoja savo jausmus, turi daug draugių ir šiaip jom nesunku bendraut su kitais žmonėms, kas liečia jausmus. O vyrai tokiom temom nekalba, viską laiko savyje, vienintelis žmogus, su kuriuo dar gali apie tai pakalbėt, yra žmona, todėl tai tampa labai nepakeliama, kai ji miršta, ar dar blogiau, tiesiog palieka. Tarytum visas gyvenimas sugriuva. Čia šitas ne mano sugalvota, kažkur skaičiau apie tai, buvo toks tyrimas padarytas šituo klausimu psichologinis smile Aišku, priimt visko už tiesą irgi nereikia, būna visaip ir visko, bet pati idėja yra daug maž teisinga, tiesiog taip surėdyta gamtoj smile
Tai poto taip ir gaunasi toks nesusišnekėjimas tarpusavyje, kad vieni ant kitų mano, kad jie tik kankinimui skirti biggrin
 
BraskeData: Šeštadienis, 08.09.2012, 11:53 | Pranešimas # 79
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
klaba vyrai apie jausmus smile yra tokiu, kur jais vadovaujasi, tikrai smile

dabar jau rasai kaip labai jaunas zmogus smile


į dangų su čebatais
 
DoremiData: Šeštadienis, 08.09.2012, 18:20 | Pranešimas # 80
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
montos
geriau nepažink, nes nusivilsi
kol nematai realiai, tol gali piešti visokį paveikslą, realybė dažnai neatitinka lūkesčių
pvz, aš sena ragana tongue
 
monntosData: Šeštadienis, 08.09.2012, 19:21 | Pranešimas # 81
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske-siaip nelabai pamenu,kad buciau sutikes tokia pora,kur moteris butu viskuom patenkinta biggrin Daleiskim grubei tariant,nusispjaus ir jau probelma ,ka darai negalima to biggrin Besaligiskai mylet reikia ta,ka matai ziurint i veidrodi :D:D:D:D
Greiciausia jo sumindzios jausmus.Na gal yra iseitis tokia,kad pradet galvot su galva ir priverst ta zmogu isimylet irgi.Na bet tu jau pns buvai parasius biggrin

Добавлено (08.09.2012, 19:12)
---------------------------------------------
Milda-buvo patirtis,daug idomesne,bet as jau cia su smulkmenoj nerasiau biggrin

Добавлено (08.09.2012, 19:21)
---------------------------------------------
Doremi-lukesciu??????? :D:D:D na is jos tikrai nelaukiu jokiu lukesciu biggrin man tik smalsu butu paziet is sono biggrin
Raganos,kaip nori gali but labai grazios ir patrauklios biggrin Man smalsu ar istikro ragnos burtu visokiu moka ar tai tikra.Bndraudavau seniau su viena tokia,tai pripasakodavo nerealiu istoriju apie uzkalbejimus ir pns.Kaip pvz viena istorija,kad vienam daug kalbaciam vyrukui uzciaupe burna ir tas nebegalejo daugiau nieko pasakyt biggrin

 
MildaData: Šeštadienis, 08.09.2012, 19:29 | Pranešimas # 82
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Monntos,be taves forumas butu tikrai liudnas biggrin
 
monntosData: Šeštadienis, 08.09.2012, 19:59 | Pranešimas # 83
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske-sakai vyrai kalba apie jausmus.Kokie tie pokalbiai,O ziek gera noriu jos,ir t,t biggrin Cia ir jausmas ,noras biggrin Na gejai nekadejei,gal daugiau apie juos sneka ar prigeres vyrukas.Nes kitu atveju daugiausia snekama tik dalina tiesa.Vistiek tiek kiek moterys neisileja.Cia jau retas atvejis.
Galbut todel,kad jei turi drauga ir tau sunku,tau uztenka kad pabutu siaip ir net nebutina sneket ta tema kad suprast viens kita ir palaikyt.

Добавлено (08.09.2012, 19:59)
---------------------------------------------
Milda-malonu jei kam galiu pakelt nuotaika biggrin Sakiau,jei isies,kaip busiu senukas nukvakes ir iseisiu paskutinta kelione,kad grabe guleciau su supsena veide biggrin

 
BraskeData: Šeštadienis, 08.09.2012, 20:25 | Pranešimas # 84
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
kad gera ir noriu jos tai kalba vyrai autoservise ir statybose biggrin as matai su intelektualais menininkais tokiu reikalu turiu biggrin o ten tai jau liejasi iracionalumas laisvai biggrin
taip, jokio dvasingumo ir tik manipuliacijos. kitaip nieko nebus, t.y. bus skaudziai.
o kad su manim nuolat apie jausmus vyras sneketu tai as nezinau ar tureciau ka pasakyt. apie jausmus isvis ka cia kalbet., nu kaip apie seksa, ka ten pakalbesi, veiksmo rteik imtis (tuoj plejadziu rustybe uzsitrauksiu)
va.

Добавлено (08.09.2012, 20:25)
---------------------------------------------
moontos, o ar tikrai veikia kaip sako, jei atsitrauki biski, tipo "nera manes, as uzsiemusi baisiai kitais reikalais ir apie tave negalvoju"? biggrin teoriskai vyrui medziotojui turi sukilt azartas, vat noriu paklaust ar tikrai biggrin


į dangų su čebatais
 
monntosData: Šeštadienis, 08.09.2012, 21:21 | Pranešimas # 85
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Meninkai tai ir yra kaip gejei :DJausmingi apsimeteliai is tetro biggrin Man bendraujant su tokiais,daznai uzbega mintis,gal truktelt jam,kad atsigautu ir gristu i realybe biggrin Jo gal per greit parasiau,neperejas per savo prisiminimus biggrin Dar viena prisiminiau,kaip snekejo,jausmingai.Kas skiresi nuo traktoristu ar ukininku biggrin
Turiu toki draugeli medziotoja.Jo nerealiai jam sukila ezartas iki tol kol negauna to ko nori,ka jis isdarineja :Dkol ji vadinkim isikalineja ,tipo nepasiekema ir ale jis neidomus, bet kas poto vsio.Padare ir paliko,neber aistros.
Tai va veikia,bet ar pasiteisina,tai negaliu pasakyt.Nes cia manau 50-50 biggrin gal virukui poto nieko ir nebereikes tik vienos.
Man asmeniskai neveikdavo,nes kaip matydavau,kad samoningai bando zaisti su manim as ir zaisdavau.Taip kad nezinau ka tau patart,nes kiekvienas zmogus skirtingas.Nebent pagalvot ar tikrai tau to reikia biggrin Na bet pamegint gali:)
 
BraskeData: Šeštadienis, 08.09.2012, 22:51 | Pranešimas # 86
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
http://www.youtube.com/watch?v=A9kdvkiImvk&feature=related

Добавлено (08.09.2012, 22:51)
---------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=0Jfgf-IWulI


į dangų su čebatais
 
DoremiData: Sekmadienis, 09.09.2012, 21:06 | Pranešimas # 87
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
montos, yra paprasta tiesa, negalima riboti kito žmogaus valios, jei ragana taip elgiasi- ji prisiima sau ir pasaekmes
yra žodinė magija, yra juodoji magija, yra žolių magija, yra baltoji magija, minties magija,
taigi, visko yra ir negali žmogus parašyti visko viešai, nes kvailio rankose ir mažas degtukas sukelia gaisrą
kad nesikišti į kito žmogaus laisvus pasirinkimus, moterims negrąžinu ir pabėgusių vyrų biggrin
 
BraskeData: Pirmadienis, 10.09.2012, 18:39 | Pranešimas # 88
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
...

nera man nuotaikos


į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Trečiadienis, 12.09.2012, 08:55
 
RmXasData: Sekmadienis, 14.10.2012, 22:01 | Pranešimas # 89
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
KAIP SEKASI MEILES IESKOTOJAI smile

Netikra gimimo data
 
DoremiData: Pirmadienis, 15.10.2012, 11:50 | Pranešimas # 90
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin o, rimxas atsirado biggrin
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
Поиск: