Ketvirtadienis, 25.04.2024, 16:59
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI (kaip pasigaminti vaistus iš turimų vaistažolių)
LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI
BaltaAustejaData: Trečiadienis, 09.01.2013, 16:14 | Pranešimas # 61
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 17
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, koks žolynas padėtų nuo pykinimo besilaukiančiai? Ir iš vis, kokių žolių arbatų tokioj būsenoj nepatartumėt gerti?
 
DoremiData: Trečiadienis, 09.01.2013, 18:32 | Pranešimas # 62
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vau surprised kiba čia tu? surprised
yra daug žolynų, kurie kenks nėštumui wacko pykinimas -natūralus procesas, gal prieš keliantis rytais suvalgyk dar lovoje nesaldų sausainį wacko
jei kiltų kitų problemų- rašyk, bet turėsiu žiūrėti į užrašus
iš atminties galiu pasakyti, kad reikėtų gerti arbatėles iš džiovintų uogų, vaisių,
neturi?atsiūsiu
jeigu kaupsis skysčiai- padės petražolės arbata, tik nesiimk saviveiklos, parašyk geriau man, paštas emailas neveikia, nulauštas, ten nerašykite niekas
skype geriau, jei labai reikia
 
BaltaAustejaData: Penktadienis, 11.01.2013, 10:01 | Pranešimas # 63
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 17
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nu taip... cool biggrin
Turiu džiovintų bruknių, aronijų. Dar obuolių džiovintų. Kažkodėl natūraliai jaučiu, kad nebenoriu jokių vaistažolių gerti. Gal tik kol pykina. Dar gerai "eina" uogienių arbatos biggrin .
Ačiū, jei ką rašysiu wink

O iš viso... kaži kaip su žoliavimu? Ar tinkama žoliauti tokioj padėty? (kalbu ne apie fizines galimybes) Aš čia apie pavasarį-vasarą jau galvoju.
 
DoremiData: Penktadienis, 11.01.2013, 15:03 | Pranešimas # 64
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
žoliauk sau ir vaikui, gydymu neužsiimk, žoles rink tik tas kokių kūdikiui reikės, ramunėlės, liepukai, kmynai ir panašūs, aštrių žolių venk

Добавлено (11.01.2013, 15:03)
---------------------------------------------
ee, per skubėjimą nebaigiau,
spurgas vis klausia ko čia tąsausi internete, tai vat, ir sakau
-klausimai -atsakymai man rūpi, tiek forume, tiek skype,
šitą, tu ir pati gal žinai, šiuo metu tavo energetinė apsauga yra labai silpna, niu atviras biolaukas, todėl prisisergėk visų senųjų prisakymų, kur nežiūrėti, ko nedaryti ir t.t., be to klausykis savo organizmo, tau norėsis to, ko reikia, kad ir konjako užsimanysi- nu ir išgerk, nesvarbu,
ką daqr čia norėjau? wacko dėl žolių pasakiau,
tiesa, čiobreliai- jie jau prie aštrių, bet reikalingi bus, niu žiūrėk, intuityviai rink, dažnai nežinom kam reikės, bet renkant žoles tiesiog surenkam ir tų, kurių neimdavom, o žiemą, tik bac-ir jau reikia kažkam, tai dažnas atvejis,
būna ta informacija įrašyta kažkur ten, kur atsiduri rinkdamas žoles, aplamai, jei tik domiesi ir nori- tai rink, ir padėk žmonėms, pats gamybos procesas -tai tokia erdvė, kur retam galima patekti,
mūsų tv žvaigždės-žolininkės ar kaip ten jas vadinti, niekada net nesapnavo apie tokią vietą ir būseną biggrin
pabandyk, tik tokiam stovy gan atsargiai, nesusidurk su aštriaisiais augalais smile bus faina
balandy pabaigoj galėsi skinti jaunus beržo lapukus, lazdyno lapukus, pumpurų nerink, kas kitas kovą tegu surinks
tai tiiek

 
BaltaAustejaData: Penktadienis, 11.01.2013, 15:34 | Pranešimas # 65
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 17
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ačiū dar kartelį, Doremi.
Taip ir darysiu. Kažkodėl iškilo klausimas ar galėsiu užsiimti taip mėgstamu užsiėmimu.
Vasarą buna, kol vyras su vaikais po piliakalnį kokį pavaikšto, aš aplink po pievas pasileidžiu biggrin . Kadangi kitiems nerenku, tik savo šeimynai ir artimiesiems, tai galvoju, gal nebus blogai, jei parinksiu ir šiemet. Juk su meile ir rūpesčiu tą darau biggrin .
 
NIBIRUData: Penktadienis, 01.02.2013, 22:10 | Pranešimas # 66
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 9
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sveiki, Doremi, noriu paklausti ,ar dar turit  tos ugniazoles, kurios kazkas nepasieme?Kiek tai kainuotu ir kaip galeciau pasimt? o gal galima uzsisakyti jei nebeliko?
 
DoremiData: Penktadienis, 01.02.2013, 22:41 | Pranešimas # 67
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
turiu, turiu
daug turiu
du kartus dariau
o kaina
mano reikalas duoti prašančiam
imančio reikalas atsilyginti jeigu gali
gyvenu toli nuo taves
lazdijai
galiu siūsti paštu perpylusi į plastikinius butelius
naudojimą tur būt žinai jei prašai, ir žinai nuo ko naudosi
ožkytė neėmė, jai praajo noras, o aš dar padariau kitus tris litrus, tai dabar keliems žmonėms turiu biggrin
 
OzkelaData: Penktadienis, 01.02.2013, 23:13 | Pranešimas # 68
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Patikslinu-ožkai noras nepraėjo, tik ji rinkosi kiek švelnesnes priemones smile
 
DoremiData: Šeštadienis, 02.02.2013, 21:14 | Pranešimas # 69
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pritariu, ugniažolė tinka daugeliui žmonių, bet yra išimčių jos netoleruojančių
 
NIBIRUData: Šeštadienis, 02.02.2013, 21:19 | Pranešimas # 70
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 9
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sveiki, Doremi,nuo ko tai zinau , bet kaip gerti ,tai noreciau pasitikslinti ,nes geriau Karaliunaites po puse stiklines pries nakti .Gal jus rekomenduotumete  kitaip gerti.Butu labai gerai tie trys litrai ,o jei patiks tai ir kitus litrus pasiimsiu biggrin .Gyvenu Panevezyje, tai atvaziuoti tikrai toloka.Jei siusit pastu,ar cia man rasyti adresa? Ir dar, tada prasau parasyti savo banko saskaita, kur galeciau persiusti pinigelius. smile
 
DoremiData: Penktadienis, 08.02.2013, 20:49 | Pranešimas # 71
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jei tau tinka tai išsiūsiu, o adresą rašyk į skype, , juk esi pas big bro, man atrodo, jie turi mano skaipę

Добавлено (04.02.2013, 13:46)
---------------------------------------------
rytoj, nibiru, einu siuntinėti vaistų siuntinius, būtų gerai kad dar šiandien parašytum adresą, jei vis dar tau reikia, sakau, gal gavai kur arčiau wacko

Добавлено (08.02.2013, 20:49)
---------------------------------------------
KAIP GYDYTIS ŠIO SEZONO GRIPO VIRUSĄ

kadangi savo raganišku kailiuku šiandien pajutau virusiuką, pasidalinsiu su jumis, kaip gydytis, kad išliktum darbingas, neskaudančia galva, nemaudžiančiais raumenimis
visų pirma, kad kiti šeimos nariai išliktų sveiki, tuo labiau, šiandieną atvykusi mokinė raganysčių pamokoms, užsižibinau žvakelę tokiam indelyje, kur kaitina viršuje papiltą himalajų druskytę gabaliukais ir užpyliau kėnių eterinio aliejaus, šitą stebuklą man spurgas kažkur sužvejojo, pasikabines ant kabliuko kažkiek litų wacko
taigi, kėniai kvepia, o aš trinu du dantukus česnako mažytėje grūstuvėlėje, prisimindama marčią, nes tai jos pirktas man dovanų, 
sutryniau į košiuką, ir pridėjau šviežio naminio sviesuko visą šaukštelį,  tada dar pagrūdau ir išsitepiau sinusų vietas, tada kojų padus tirštai ir apsimoviau tikros vilnos kojines, dar snapuko viduje patepiau sausa soda, nes per valandą čiaudėjau gal du šimtus kartų, ištisas nenutrūkstantis nosies orgazmas vedė iš kantrybės
paskui paprašiau vyro, kad ištrintų pečius ir krūtinę samsto mišinio tinktūra(didžiųjų miestų vaistinėse yra, šimtas litų pakelis)
taigi, paskui išsiviriau liepų su imbieru, tuomet prisipyliau šaukštą penkių devynerių(sudėtį žiūrėkite šiame skyriuje iš keturiasdešimt penkių žolyčių)tada murktelėjau tą tinktūrą ir karštą arbatą
snapas varvėjo panašiai kaip sugedes čiaupas, bet galvos neskaudėjo, temperatūra pradėjo kilti, 
po dviejų valandų pakartojau tinktūrą ir arbatą
apie antrą valandą jau ir valgyt užsimaniau
temperatūros nebuvo
po dviejų valandų ir vėl
o dabar jau pakartojau sinusų procedūrą ir snapuko, arbata plius tinktūra
vakare apie dešimtą padarysim visą rytinę procedūrą ir miegoti

 
spurgelisData: Penktadienis, 08.02.2013, 21:10 | Pranešimas # 72
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Svarbu leist organizmui išsivalyt. o tokios procedūros pati geriausia pagalba organizmui. tai yra ne užmigdomi virusai ir bacilos kūne,o skatinamas visas organizmas per imliuosius taškus pažadinti visą armiją stotis ant kojų ir tinkamai kovot už sveikatą. Valgyti iš savo patirties nepatarčiau,nebent lengvo sultinuko,nes tokiu metu nereik kvaršinti skrandžio su prievarta dirbti ir dalį armijos pajėgų skirti maisto virškinimui. Svarbiausia daug skysčių ir kuo mažiau fizinės veiklos. smile Valgyti pradėt po trijų dienų ir po truputi tik link stipresnio,stambesnės konsistencijos. Pradėt nuo tirštimo,kad kuo mažiau būt ką virškint ir visas maisto gėris eitų kuo greičiau į kraują. tai tokie mano pastebėjimai ir patarimai. Priedas prie Do. tongue

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Šeštadienis, 09.02.2013, 20:38 | Pranešimas # 73
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
šiandie prie viso to pridėjau vieną tabletę patacetamolio, nes būtina buvo , reikėjo bendrauti
 
spurgelisData: Šeštadienis, 09.02.2013, 22:06 | Pranešimas # 74
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ir taip prailginot sveikimo laikotarpį...

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Sekmadienis, 10.02.2013, 13:02 | Pranešimas # 75
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
visai ne, šiandien gerai jaučiuosi kol kas, bet gersiu vėl tinktūras, beje, mano jautrus skrandis, todėl negaliu daug tinktūrų, tam ir pasitarnavo viena tabl\etė
svarbiausia žinoti, kas tuo metu reikalinga tavo fiziniam kūnui
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI (kaip pasigaminti vaistus iš turimų vaistažolių)
Поиск: