Penktadienis, 26.04.2024, 09:56
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI (kaip pasigaminti vaistus iš turimų vaistažolių)
LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI
DoremiData: Trečiadienis, 27.03.2013, 20:41 | Pranešimas # 106
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
oi, atsiprašau, apie sinusitą
patikimiausias vaistas tai tepalas iš sviesto ir česnako nakčiai, bet tu nenori, tuomet siūlau susirasti vaistinėje airijoje gali būti žolelių mišinys pavadinimu marijos trebel, jis kainuoja aštuoniolika eurų, 
dabar lenkai stvėrė gaminti padielką tokią ir ji per pusę pigesnė-neapsigauk, tą mišinį užpilti pusantro litro grūdų degtinės, po poros savaičių įtrinti kaktą ir nosies-skruostikaulių sritį
 
AivanhovaData: Ketvirtadienis, 28.03.2013, 10:32 | Pranešimas # 107
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 4
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jo as ir taip trindavausi pasidariusi sviesto ir cesnako tepaliuka..
O jei herpesas ant lupos iskiltu , tai neblogai padeda sviesto, cesnako ir sodos tepaliukas, aisku, reik kad cesnako gabaliukai ant odos "neitu", tik cesnako sultys svieste smile
esant sinusitui, labai neblogai pasigarinti pipirmeciu prisimetus i vandenis ir isgerti pipirmeciu arbatos..
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 28.03.2013, 21:47 | Pranešimas # 108
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Doremi, o ką manot, kaip tos garšvos sąnariams? Man reikia prasklaidyti  ant piršto sąnariuko sankaupą.Laukiu,kol jos išlįs,rašo,kad tinka iki žydėjimo. Galvoju,gal pridžiovint metams tų vištakojų, gal šaldyti ir t.t., įdomu,kiek efektyvu, Jūs kažkaip daugiau tą arkliarūgštę minėjot kaip stipresnę priemonę?
 
DoremiData: Penktadienis, 29.03.2013, 08:46 | Pranešimas # 109
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
arkliarūgštė tai būtų tinktūta, gerti, kuri padėtų nenusėsti išskiriamiems inkstų šlapimo kristalams į sąnarius, 
prie to kadugių uogų aliejaus pridėsiu kadugio šaknies tiktūros, ji bus geriama po šaukštą, turėtų kiek tirpinti nusėdusias druskas, bet gali su lauro lapų arbata valytis tris savaites vakarais, visai nesunku, išvirti laurų arbatą ir išgerti
 
spurgelisData: Penktadienis, 29.03.2013, 13:02 | Pranešimas # 110
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ožkela, nežinau bent aš nė vieno stebuklingo gėralo,kuris ištirpintų tokią sankaupą ant sąnario,kaip pas tave. nebent gertum 10 metų. Bet kartu bandyti su kitais dalykais tai būtinai reikia,jei jau taip atsitiko,reiškia yra polinkis tokiems kauptis. Dar įdomu ar tau savaime atsirado,ar po traumos? Nes visai kitokia prigimtis. Siūlyčiau priedo viso to,ką gersi daryti lyginantį masažą-su plačiu sidabriniu žiedu tiesiog stumdyk pirmyn atgal per tą sąnarį. Sėdi prie teliko pvz ar ką veiki kur rankos nereikalingos ir stumdai. Žmonės taip išsukiotas visas rankas išsigydo. Gal reikės ir metų,bet tas procesas nevargina ir gali išvengt pvz: operacijos. smile

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
OzkelaData: Penktadienis, 29.03.2013, 14:47 | Pranešimas # 111
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Spurgeli, Pati nežinau, nuo ko ta sankaupa atsirado, nekreipiau dėmesio, bet žiūriu jau padvigubėjo per metus, tai reikia imtis priemonių. Stumdau aš ją dažnai, bet panašu,kad nepatinka, kelia greta minkšto audinio uždegimą. 

Doremi, gersiu viską iš eilės
 
AldasData: Penktadienis, 29.03.2013, 15:15 | Pranešimas # 112
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na del sinusito esu girdejes kad galima is cesnaka garint, sako padeda. Milda pasiule druskos tirpalo "pauostyt" tai trauxiu takeli , manau tikrai geriau uz kokaina nors ir neteko niekad bandyt smile

Doremi: dekui uz informacija, gal butu galima tikra pavadinima nes niekaip nerandu. Cia zinai katalikiska salis, mariju pilna ant kiekvieno kampo. O cesnako neminejau nes esu girdejes apie ji su sviestu tai moraliskai ruosiuos kada isbandyt. O seip bendrai kas liecia sanariu , pvz kas padeda kremzlem ? girdejau kad gerai vysniu bet ju daug nesuvalgysi, dantys istirps smile

Aivanhova: Viska gali platint jeigu nebandai pasisavint kaip savo nuosavybes ir neprasai jokio atpildo uz tai. Visa informacija sitoj visatoj yra nemokama ir ji skirta visiems del to drasiai gali pasidalint. Kas nores tas atsirinks. Legali sistema to neleidzia bet legali sistema yra iliuzija, jie tik adminstruoja vardus. Jeigu kada nors turesi problemu del dalinimosi tai visados gali prasyt pagalbos, tikrai padesiu svarbu niekur nedek jokiu parasu smile Paziurek i pasa ar id ar banko koretele, visur bus VARDAS PAVARDE , tai yra capitis deminutio maxima ka reiskia vergas arba karo belaisvis.

Ozkela: "Doremi, gersiu viską iš eilės" va cia tai optimizmas smile reikia man eit pasneket su mentais del kanapiu auginimo, noriu pats pabandyt kanapiu sultis bet va niekaip neprisiruosiu ir siaip internete dvejopa informacija, vieni sako kad super padeda vos ne nuo visko kiti sako kad nieko nera geriau. Kols pats nepabusi banduomoju triusiu nesuprasi kaip is tikro yra. Sunku rast patikimos info :/ Kas nors turi patirties su kanapem apart rukymo ir kanapiu pieno? Nesu rukes kanapiu ir kazkaip nesinori bet va valgyt kapi darzove noreciau tikrai pabandyt.
 
DoremiData: Penktadienis, 29.03.2013, 15:40 | Pranešimas # 113
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
niu, pavadinimas yra marijos trebel žolelės
o negaliu garantuoti kad pagysi
su česnakiniu sviestu tai tikrai pagytum
šiuo metu xmx kankinasi ir pas mergas negali nueiti, nes taip labai trenkia česnakais visas kad laukia kada ta ilga savaitė pasibaigs, toks jam terminas gydymosi, 
vakar skundėsi kaip visas sau smirda, na nenuostabu, nes patalynė persiima tuo kvapu nuo veido, tuo labiau kojų padukai ištepti, nors ir su kojine
o ką kanapės?
draudžia auginti, tai ir vaistų nėra
aguonas vistiek sau pasiauginu, tik,žinoma mažai, penkių metrų vagytę leidžiama, bet kūčiai pakanka
o kokia liga kremzlėms?
pagal diagnozę galiu rekomenduoti žolyną ir kaip jį pasiruošti, aš paieškosiu kokios nuorodos tų marijos žolelių ir tuoj tau pateiksiu internetinę versiją

Добавлено (29.03.2013, 15:34)
---------------------------------------------
Aldai, štai
http://alveolt.wordpress.com/schweden-bitter/

Добавлено (29.03.2013, 15:40)
---------------------------------------------
dar turiu pasakyti, kad iš to puslapio neužsisakinėtum, geriau žiūrėk vaistinėse,kur pardavinėjami žolių mišiniai, 
čia iš karto matau, šlėktų biznis, jie padielką pardavinėja, 
dar geriau gali parsisiūsti iš austrijos, ten patikima ir akcijų nebūna biggrin
lietuvoje yra didžiųjų miestų vaistinėse, neapsigaukite, tikrų žolelių kaina šimtas litų

 
AldasData: Penktadienis, 29.03.2013, 16:12 | Pranešimas # 114
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Didelis aciu, radau ekstrakta pagaminta vokietijoj, matau visi teigiami zmoniu aciliepimai amazone tai uzsisakysiu parduotuvej toki pat. O del kanapiu auginimo nebijau valdzios, bijau nakrotiku prekeiviu nes su tais zmogiskai nepakalbesi. Reikalai pasikeis kai viena diena didzioji dalis zmoniu paims ir pasisodins kanapiu antraip prekeiviai laikysis savo aukso gyslos. Sako jungtinej karalystej gali uzdirbt 3tukstancius svaru per savaite nepersistengdamas augindamas kanapes. Pamenu kai buvau dar vaikas boceliai augino, tai mociutei labai patiko spirgine, pats as net nepamenu ar kada esu tai valges. Man tada labiau patiko saldainiai ir ledai smile
Vat mane dar domintu del sanariu kremzliu kas nors nes nuo vaikystes buvau labai mitrus tai manau esu bendrai pazeides sanarius nes gamtoj asfaltu ir betonu nera, kritimas ant zemes tokiu dideliu pasekmiu tikrai neturi. Mociute zinau del sanariu naudoja kaulazole isoriskai, dar girdejau imbieras visai nieko, bent jau matau kad i sanariu vaistus imbiero tikrai deda. Kiek teko skaityt kad po jezaus amziaus sanariu kremzles nebeatsistato naturaliai, sustoja regeneracija. ne?
 
monntosData: Penktadienis, 29.03.2013, 16:14 | Pranešimas # 115
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Prekiaujama kanape ir Lt.Bet ji aisku skiresi nuo rukomosios.Nes ten yra daug maziau narkotiniu medziagu,Uztat leidzia.Pilnas internetas ,proteinu,aliejiku is kanapiu.Nelabai suprantu kodel draudzia  lietuviska kanape,nes jos vistiek apsvaigimui nepanaudosi.
 
DoremiData: Penktadienis, 29.03.2013, 20:38 | Pranešimas # 116
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kanapių nusiperku sėklyčių, trintomis silkę barstau, mum skanu
taip, dėl menisko kremzlės supratau
ką gi, kaulažolė gerai pagaminta atstato kremzlę
gamyba
kasame šaknis vėlai rudenį, kada spalio pabaigoje, arba anksti pavasarį išeinant pašalui, kadangi lapų nėra, tenka kasti tik žinomoj augimvietėj
šaknis plaunam ir smulkinam, tarka stambia, kur burokėlius tarkuojame
tada pilną indą pridedame tos gličios masės ir užpilam skiestu iki penkiasdešimt laipsnių spiritu, po mėnesio galima naudoti
galima skysčiu įtrinti, galima nakčiai ant lino drobelės užtepti masės ir apvynioti sąnarį
kol yra šviečios šaknys-labai gerai bent savaitę šviežia tarke apdėti sąnarį, paskui prieš žydėjimą panašų poveikį turi ir lapai sugrūsti
tai būtų kremzlės atstatymui, 
po menisko operacijos vyrui gydžiau komplikacijas kaulažolės mase, reben mišinio kompresais, žele su mentolu ir musmirės įtrynimais
pilnai atsistatė sąnarys tik po metų, nes pradžioje koja tino iki septynių centimetrų, gavosi audinių uždegimas, sąnaryje rinkosi  skysčiai
vaistą gaminti kaip ir visus tepalus bei tinktūras ketvirtą jaunaties parą
gydykis

Добавлено (29.03.2013, 20:38)
---------------------------------------------
aldai, čia kas?
tu telepatiją įvaldes taip pat?
trečią kartą šiandien ateinu, prisipažinsiu, galvodama kad aldas paliko man klausimą, na ir randu aldą prisijungusį
beje, vakar per pietus taip pat biggrin
dabar klausimo nėra dar, bet bus, nes matau tave

 
AldasData: Šeštadienis, 30.03.2013, 03:30 | Pranešimas # 117
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Cia ne kiek telepatija kiek stipri intensija sakyciau . Toks jau esu kaip kirminas, norisi ishsiaiskint kai ko nors nezinau. Tai klausimas: kodel butent ketvirta jaunaties para? ar cia kazkokia sena tradicija ar ismintis? nes kad menulis turi poveiki ta puikiai matau darze, uztenka paziuret i augalus kaip is karto aisku kad ivyko menulio ciklas. Jeigu jau ketvirta diena turi didele reiksme tai uz viso to vistiek slypi saule? cia gal kokia energijos dozavimo naturali technika turinti specifini poveiki?
Del kaulazoles receptu tai aciu, uzsirasysiu ir pasitalpinsiu kur nors. Turim mes pora saknu, auginam bet siaip pagalvojus kaulazole stebuklingas augalas, pats geriausias kompostas, tureciau nuosava sklypa tai vietoj pievos bandyciau kaulazoles augint. O siaip is praktines puses sakykim zmogui beveik 90 metu ir kremzliu jau praktiskai nebera, ar yra kokiu sansu ataugint ar jau viskas saukstai po pietu? Cia mano mociute kankinas, nepasirase sanario operacijai tai vargsta nors as jos filosofija tikrai palaikau. Siaip ji tokia idomi, pasiruosus 200 metu gyvent idomiausia kad samone labai svari tai jei ne kunas manau iki 200 isgyventu laisvai. Nes jeigu yra kokiu vilciu as tikrai nupirkciau tepaliuka nes zinau kad ji tikrai tepsis, ji tokia megeja eksperimentuot.
Beje , aplaksciau parduotuves tai marija trebel airijoj uzdrausta, neisduoda licenzijos. Tai pardavejos sake kad buvo paklausus produktas tai visos pasnabzdom man sake kad valdziai kvankuku bet va niekas nenori to garsiai pasakyt. Suxiu galva kaip visgi susiveikt.
 
DoremiData: Šeštadienis, 30.03.2013, 10:34 | Pranešimas # 118
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
močiutei kremzles ataugins tik stebuklingos jos pačios organizmo jėgos, kaulažolė tik padės tai daryti, jeigu ji tokia unikali senutė,tai įmanomas ir stebuklas
skausmui malšinti musmirės tinktūra įtrynimams, galima raganos kiaušinių extraktas, jis regeneruos audinius aplinkinius, štai nuoroda susipažinti su raganų kiaušiniais
http://grib-veselka.at.ua/
šis gydomasis daiktas padeda man atrodyti stebuklingai raganai ir tai ne vienintelis biggrin
iš tiesų, gaila, kad taip užmarštin nukeliavo daug gydymo būdų ir tik dėl to, kad žolininkai, norėdami išlaikyti pragyvenimo šaltinį-slėpė receptus, vaistų sudėtį, gamybos procesą
jaunaties ketvirtoji diena yra jaunojo mėnulio savaitės vidurys, jaunas, naujas mėnulis įgauvo jau jėgą, pagreitį ir galią, todėl astrologų pavadinta diena yra gyvybės medžio diena, ketvirtoji mėnulio para, 
skysti vaistai, trinti vaistai, tepalai, sultys augalų ir kitokia gamyba šią mėnulio parą įgauna tą vadinamą stebuklinę galią, reikia jos šventai laikytis sąžiningai, prie ugnies energijos atlikti žolininko darbą, mintys, širdis tą parą turi būti visai švari nuo materijos dalykų, 
kol jaunas žmogus esi, tai sunku išsisukti iš vaikų auginimo, rūpinimosi darbais, namais rato, bet brandoje, kai vaikai išauginti, kai šeima mano pripratinta prie to švento dienos darbo, jie sudaro man sąlygas tą parą gyventi vien žolynų, gyvūnų pasaulyje, visus ingredientus surūpina, sutvarko, darbus fizinius atlieka, man tereikia tik gaminti iš susirinktos žaliavos vaistus
dar keistas dalykas toks, kai sodinu daržus, auginu gyvulius, jau tada galiu numatyti vienokį ar kitokį pelną, ateisiantį rudenį, o rinkdama vaistinę žaliavą, gamindama vaistus, niekada nepatyriau tokios minties, nors bet kurią kitą dieną žinau, kad beveik visi žmonės kaip galėdami atsidėkos už tą vaistą
todėl ,manau ta savybė taip pat būtina, net nesavybė, o apsauga teikiama , 
vot, išdaviau paslaptis, bet jūs tik gydykitės ir būkit sveiki
 
OzkelaData: Šeštadienis, 30.03.2013, 22:18 | Pranešimas # 119
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Цитата (Doremi, o tai jūs man galėsit paruošt tos tinktūros ir aliejaus? Kol kas tai ugniažolių raugą geriu, dar laurais užsiimsiu, bet neatmetu ir psichologinės sąnaro blokavimosi priežasties,tai suma sumarum gal kas gausis... smile )
Цитата (Doremi)
arkliarūgštė tai būtų tinktūta, gerti, kuri padėtų nenusėsti išskiriamiems inkstų šlapimo kristalams į sąnarius,  prie to kadugių uogų aliejaus pridėsiu kadugio šaknies tiktūros, ji bus geriama po šaukštą, turėtų kiek tirpinti nusėdusias druskas, bet gali su lauro lapų arbata valytis tris savaites vakarais, visai nesunku, išvirti laurų arbatą ir gerti


Pranešimą pakeitė Ozkela - Šeštadienis, 30.03.2013, 22:19
 
DoremiData: Sekmadienis, 31.03.2013, 17:19 | Pranešimas # 120
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vaistus jau paruošiau, ryt važiuos ir įdėsiu, arkliarūkštės neturiu, todėl bus kadugio šaknis, minėtą arkliarūgštę galėsiu tik pavasarį

Добавлено (31.03.2013, 17:19)
---------------------------------------------
uot, ožkele, 
paruošta kaulažolės tepaliukas nakčiai ant drobės skudurėlio apvynioti sąnarį
kadugio uogos aliejus per dieną įtrinti pora kartų, 
kadugio šaknies tinktūra vakare po šaukštą desertinį su asiūklio arbata, 
dilgėlių da reik arbatos, bet pardon, baigiau jau, o jos dar po sniegu
neapskaičiavau šiemet, kovo pabaigoj jau džiūsta naujas dilgiš\ų derlius, o šiemet tfu
ūkauja miške pelėdos
nes ant nosies jau kalėdos
jeigu gera tu buvai
gausi dovanų tikrai
su šv.velykom

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI (kaip pasigaminti vaistus iš turimų vaistažolių)
Поиск: