Ketvirtadienis, 18.04.2024, 02:32
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 1 из 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kaip kovojate su liudesiu? (Apie liudesio apraiskas)
Kaip kovojate su liudesiu?
MerkurijusData: Antradienis, 28.02.2012, 22:16 | Pranešimas # 1
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 12
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki,

Kartais mane, o paskutiniuoju metu beveik visada, kamuoja kosmiskai didelis liudesys, net kyla suicidines mintys. Kaip Jus kovojate su liudesiu? Dvasines praktikos nelabai bepadeda, artejimas prie Dievo, meditaciju metu igytas rysys lyg ir apsaugo ta momenta, bet atsigrezus i gyvenima ir pamacius realybe, vel uzgriuva noras susinaikinti. Nebeislaikau tos energetikos ir jausenos, igytos per praktikas ir maldas. Dustu nuo siandienos, nebeturiu ateities ir noris tik verkti, niekam nebelieka motyvacijos, zodziu, depresija. Ka Jus tuo metu metu darote, kai kamuoja TOOOOOOOKS liudesys? Ar is vis esate tai patyre? Pakalbekime apie tai, pasidalinkite savo izvalgom, patarimais ir isgyvenimais.

P.S.
Mano klaviatura sukvailejo, todel atsiprasau uz svepla kalba.
 
DoremiData: Antradienis, 28.02.2012, 22:39 | Pranešimas # 2
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aš nesu kažkokia nušvitusioji, aš tik kaimietė, žolininkė, žemės žmogus ir patarsiu tau kaip žemės gyventojui
depresiją, mano mielas, gydo tik darba, darbas, darbas, darbas....................ir taip iki begalybės,
gydo fizinis darbas, žemės darbas
kai tu suteiki sėkleleti sąlygas gyventi, augti, vesti vaisius- išgyja visos depresijos
bet iki to dar reikia sunkiai padirbėti ruošiant dirvą
toliau iš liaudies medicinos
aišku, geriausia vakarais gerti jonažolių arbatą, bet galima ir kitą receptuką
beržų lapų arbatėlė su šaukšteliu eleuterokoko extrakto, ir žalioji arbata
vakarais šaukštas bičių duonelės ir šiltos su medum kmynų arbatos
sėkmės
 
OrmedijaData: Antradienis, 28.02.2012, 23:04 | Pranešimas # 3
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Merkurijau, pradejau skaityt tavo laiska ir prisiminiau viena trumpa video, jei galima pateiksiu cia : https://www.youtube.com/watch?v=KHfMqjiBjRs&feature=player_embedded
Doremi, taip, darbas gerai...bet mano galva, darbas tik laikinai atitolina problemos sprendima. Juk problemos niekur nedings, o viskas bus tarytum uzdelsto veikimo bomba...
O problemos sprendziamos per suvokimus. Pirma, reik atkapstyti priezasti, isigilinti i tokios busenos priezastis (ne i pasekmes - liudesys, depresija, nebuvimas nuotaikos, tikslo nematymas ir tt).
O depresisijos bangele, gilus liudesys, nusivylimas viskuo ir visais man visai ne svetimas, neseniai pati tai praejau ir bandau is to isbristi galutinai. O ar tu NORI isbristi? smile Ir kovot cia pries nieka nereik...reik tiesiog suvokt...o jei paciam neiseina - visada yra zmones, norintys/galintys padeti, tereik ranka istiesti...
 
AirijanData: Trečiadienis, 29.02.2012, 00:16 | Pranešimas # 4
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Fizinis aktyvumas, tinkamas maitinimas ar papildai/vitaminai, nes sveikame kune sveika siela. Sportas būtinas wink arba kai man nebudavo nuotaikos ar kažkoks susierzinimas labai padeda išplauti gerai grindis ir vonioje išsimurkdyti, tada viską nuo savęs ir aplink savęs išplaunu. Taip pat, užbaigti visas problemas bei nepadarytus darbus ir pan.
 
RmXasData: Trečiadienis, 29.02.2012, 23:10 | Pranešimas # 5
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Pastebejau kad man patinka buti tamsoje , atitrukti nuo visko , bet jei ir tai nepadeda , geriauses vaistas miegas arba muzika ...

Netikra gimimo data

Pranešimą pakeitė RmXas - Trečiadienis, 29.02.2012, 23:46
 
Justinas^_^Data: Ketvirtadienis, 01.03.2012, 21:26 | Pranešimas # 6
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 5
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
panasei ir as jauciuos ,gal net prasciau nes prisideda kasdienine monotonija, tai yra sedejimas namuose prie pc,retai kada iseinu kur ,gyvenu mazam miestely kuriame teisiog nera zmoniu su kuriais noreciau bendrauti,beto dar valios stoka beribe tinginyste ,nezinojimas kuriuo keliu eiti ,sakudi realybe kuria neperseniausiai atradau ,visa tai kankina mane ir beveik nematau prasmes gyvent toliau nebent tai kai kad kaskiap tikiu jog viskas prades keistis i gera, po 2012 ,ir pats pasikeiciau i gera bet tas pasikeitimas ir blogo atnese kaip suvokimo kokiame baisiame laike ir planetoje as dabar gyvenu ,nenorejimas paklusti sistemai tik dar labiau viska apsunkina... ir po viso to vistiek stengiuosi mastyti pozityviai vengti blogu energiju emociju kuriu nestinga mano gyvenime,stengtis labiau suprast save ir pasauli,patart galeciau susirast koki uzsiemima,muzika,sportas yra gerai ,stengtis bendraut su panaseis i tave ir tavo supratimo lygio zmonemis daugiau nezinau ka pridurt nes paciam reikia daug ko ismokt ir suprast... sekmes surast vis daugiau prasmes gyventi toliau smile

Pranešimą pakeitė Justinas^_^ - Ketvirtadienis, 01.03.2012, 21:28
 
DoremiData: Penktadienis, 02.03.2012, 15:07 | Pranešimas # 7
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
VIRGI, sukurk bendrą skype žmonėms, matau, nemaža dalis norėtų kalbėti čia ir dabar,
tai padėtų liūdesio, depresijos kamuojamiems žmonėms
adresą atsiūsi kiekvienam atskirai, viešai nereikėtų rašyti, maža kas užeina į forumąeu1Gh
 
PlejadieteLinaData: Šeštadienis, 03.03.2012, 00:16 | Pranešimas # 8
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
MERKURIJAU,

Taip, as tai patyriau. Kai pries 25 metus zuvo mano vyras. As verkiau, liudejau, buvo noras nusizudyti, nes savo ateities as jau neturejau. Kaip as tai istveriau? Pirmiausia viska apmasciau. Apmascius, VISKA PRIEMIAU TAIP, KAIP YRA. Apmascius dar giliau, suvokiau, kad tai JUK LAILINA, KAD TAI JUK PRAEIS !!! Ir gyvenau toliau. Veliau, supratau dar aiskiau: mes nepajegus pakeisti LEMTIES, REIKIA PRIIMTI TAIP, KAIP YRA ! Neliudeti reikia, tiesiog gyventi. Na o kai perskaiciau Sergejaus Lazarevo ''Karmos diagnostika'' - tada jau daug daug supratau. Ypac daug vertingos info yra paskutiniose keturiose dalyse. (''Karmos diagnostika'' yra 12 daliu) Ismokau negeras energijas paleisti, PERKEISTI, tariant: DIEVE, DEL BERIBES MEILES TAU, TAU AS PAAUKOJU SIAS SAVO BLOGAS EMOCIJAS, MINTIS, ZODZIUS, ar panasiai. Tai tiek, ka as galiu patarti.

PER AMZIU AMZIUS LINKIU JUMS VISIEMS GYVENTI LAIMEJE !!!
 
MerkurijusData: Pirmadienis, 05.03.2012, 17:33 | Pranešimas # 9
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 12
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Teko ir man skaityti nemažai dalių "Karmos diagnostikos", padėdavo. Šiais metais perskaičiau jau paskutiniąją dalį. Bet kur dingsta suvokimo galimybės, kai jos lyg ir ilgai padėdavo, o dabar po savaitės ar kitos jau dingsta, nebėra potencijos jas užtvirtinti gyvenime ir jomis vadovautis.

O ir Justiną suprantu, nes pats esu kilęs iš kaimo ir visada būdavau vienas. Sostinėje yra kur kas daugiau galimybių, tačiau irgi viskas priklauso nuo vidinių motyvacijų, pastangų...

Kaip kartais sakau: "Visko tuščias pasaulis". Kažkaip budistiškai net kvepia...
 
monntosData: Antradienis, 06.03.2012, 21:03 | Pranešimas # 10
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Manau esi atsiskirelis.Tau reikai draugu ir ne tik rysio su dievu,bet ir rysio su zmonem,bendravimo.Reikia drauges ar zmoniu sukuriais galetum pabendraut,pasijaust kad kaskam reikalingas ir baiksis tavo depresijos.Aisku 100% negarantuotas,nes gal ir rimciau pas tave viskas,bet dristu tuo abejoti.Cia tik mano nomuone ir niekam jos nepriskiriu.Pirma reik surast rysi tarp zmoniu antra atrast rysi su gamta ir tada ieskot rysio su dievu.(Rysis su dievu visada ir taip yra)Reik sudaryt visuma,nes esi visumos dalele o visuma tavo dalele.
 
PlejadieteLinaData: Ketvirtadienis, 08.03.2012, 01:51 | Pranešimas # 11
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
MERKURIJAU,

- Kur dingsta suvokimo galimybes? - Matyt Tau dar ne laikas tai suprasti. Is savo praktikos zinau, kad tai, ka perskaitau, ne visada suprantu. Suprantu tada, kai tam ateina laikas. Tada prisimenu, vat tada ar tada, as tai jau esu skaiciusi.
Tikrasis Gyvenimo turinys - tai Meile ir Vienybe su Dievu! Likima negalima keikti, Ji priimti ir suprasti reikia, kad bet kuri situacija YRA NUKREIPTA I MEILE, t. y. Dievo link. Jausk kiekviena minute Meile Dievui, ir viskas bus gerai.

SU MEILE IR GERIAUSIAIS LINKEJIMAIS.
 
ViliariData: Ketvirtadienis, 08.03.2012, 09:55 | Pranešimas # 12
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (PlejadieteLina)
tai Meile ir Vienybe su Dievu! Likima negalima keikti, Ji priimti ir suprasti reikia, kad bet kuri situacija YRA NUKREIPTA I MEILE


Pritariu visa širdimi. Kiekviena situacija mums duota augimui. Ir tik mūsų valioje ar mes jas panaudojame teigiamai, su meile ar priimame kaip bausmę ar kančią.
 
monntosData: Ketvirtadienis, 08.03.2012, 22:41 | Pranešimas # 13
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jus man panasus i sektantus nejauciancius kojom zemes.
 
OrmedijaData: Ketvirtadienis, 08.03.2012, 23:56 | Pranešimas # 14
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 6
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
monntos - aciu uz gera juoko doze biggrin o kodel taip manai? kodel toki ispudi susidarei?
 
monntosData: Penktadienis, 09.03.2012, 01:07 | Pranešimas # 15
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nes temos autoriui siuloma su vaskiniais sparnais skristi i saule.Manau zinoma kas nutiko ikarui.Esme tame,kad kaikurie forumieciai jau pakile per aukstai ir pasijaucia mokyojais iki kuriu jiems dar toli.Pvz mokytojas,nekenciantis visuomenes,kaltindamas kitus ir laukiantis kol atsidarys LODARIAUS karalystes vartai,kad kuo greiciau nieko nereiktu daryt ir palikt visus niekam tikusius zemes kirminus.Cia galima ir daugiau prirasyt nes cia zmones skraido nesuvogdami tikroves.Gal geriau pavadinkim skrenda nuo tikroves.Atviriausias is sito forumo zmogus,tai doremi,yra turbut ir kitu,bet neskaiciau as ju visu minciu,taip,kad atsiprasau,jei ko nepaminejau.Kritikiuot nenoriu,nes kiekvienas gali suprast pasauli savaip.Bet jei sneki tuo kuo tiki ir buna islenda zodziai priestaraujantis tai tiesai.As dristu tuo zmogum suabejot.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kaip kovojate su liudesiu? (Apie liudesio apraiskas)
  • Страница 1 из 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Поиск: