Ketvirtadienis, 25.04.2024, 02:31
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 3 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 9
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kaip kovojate su liudesiu? (Apie liudesio apraiskas)
Kaip kovojate su liudesiu?
DoremiData: Ketvirtadienis, 26.07.2012, 08:55 | Pranešimas # 31
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nusssss, nepatikėsit, bet atsakysiu
kuom susirgai- tuom ir gydykis
taip sena, taip banalu, bet iš tiesų
paaiškinsiu
sužeistai sielai reikia kitos, stiprios, sklidinos meilės sielos, kuri apgaubtų, apsaugotų tarsu kokonu,
kaip tai atrodo kasdienybėje?
visai paprastai
mylintis žmogus labiau už gyvenimą, kasdien veiksmais ir žodžiais pildantis jūsų išvargintą sielą meile
galite ginčytis ir neigti, tačiau vistiek tai tiesa, tik tą tiesą reikia perleisti per save, kad suprastum jog tai vienintelė tiesa
tokia kankynė- tai jau sado- mazo,
ką gali duoti aplinkai kankinys?
tik savą patirtį, kančią
o žinome teiginį, ką duosi- tą gausi
prašau jus, imkite savo gyvenimo vadžias ir važiuokite patys, neleiskite kad jus vėtytų, mėtytų
jums neprivalu draugauti su tais ką primetė gyvenimas(pvz, kurso draugai, kaimynai), jums neprivalu gyventi su nemylimu(pvz, iš nevilties ar keršto sukūrus šeimą), jums neprivalu giminiuotis su gyvenimo primestais giminėmis,
rinkitės tai kas jūsų širdžiai tinka ir gera, taip jūs kilsite
šitam sisteminiam pasauly sudėtinga pajausti laimę, ramybę, palaimą, bet jeigu darysite tai, patys vadovausite savo gyvenimui- tapsite laimingesniais, tuo pačiu ir aplinkai suteisite džiaugsmo
tfu surprised tai bent pamokslą pavariau tongue
 
MildaData: Ketvirtadienis, 26.07.2012, 09:10 | Pranešimas # 32
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Geras tvo pamokslas smile
Pradejau galvoti ta linkme, va kaip tik nakti biggrin
Gasdina vienas dalykas, kad keisis gyvenimas kardinaliai,
Ir is pagrindu.
Ko gero cia ir butu iseitis,
Ir turbut cia tik laiko klausimas.
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 26.07.2012, 09:19 | Pranešimas # 33
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kai teisingai pasirenki savajį kelią, tai kaip bebūtų keista, aplinkybės sukrenta taip, tarsi stengtūsi tau padėti pereiti tą sudėtingą keitimo laiką, tarsi padėtų adaptuotis naujame gyvenime
stebėk viską aplinkui
 
redalertData: Ketvirtadienis, 26.07.2012, 10:03 | Pranešimas # 34
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda aciu ..Senden ryte turejau darbo susavimi,pradejau stebeti save ,gryzau i ta jausma kai man liudna ir ilgiuosi ir tiesiog laukiau.Tada man atejo mintis ko as as is tikruju noriu ir ko as bijau ..Suvokdamas kad pasaulis su begalia galimybiu as supratau kad as ryboju save del tos merginos vis grizdamas i praeiti .Pradejau galvoti jog kiekviena gyvenimo situacija turi du sprendimus arba geraji arba blogaji...Taigi situacija darosi aiskesne as dabar esu pasirinkes blogaji varijenta...nes sunkumas ,skausmas ir kiti jausmai ar emocijos ateinancios pas mane neatspindi meiles jausmo..Tai ka as supratau ,mane nustebino..Tada kazkaip nuo to atitrukau ir pagalvojau kad yra zmoniu kurie mirsta su sia problema .Jog problemos sprendimas tai ne tai kas tau atnesa dar daugiau sielvarto ,sprendimas tai kas tave islaisvina nuo to ..Taigi tokie mano sio ryto pamastymai buvo ..

Добавлено (26.07.2012, 10:03)
---------------------------------------------
Zinoma sutinku su Doremi nuomuone.aciu.O tas pamokslas visai saunus....Tiesa ir meile jau yra tik klausimas kada as prisijungsiu prie jos biggrin Vidinis konfliktas reikalauja daugiausiai pastangu kai susiduri visa jega .Kartais tas liudesis ateina kaip juros banga bet kartais pasireiskia kaip visas cunamis biggrin taip beziurint i save jieskau saltinio kas tai sukelia nes juk niekas nevyksta be priezasties siam pasaulyja ...

 
DoremiData: Ketvirtadienis, 26.07.2012, 10:21 | Pranešimas # 35
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
stiprybės jums abiems linkiu
ne iš oro jums kalbu, tai karti mano pačios patirtis.......kada buvau jauna ir leidau save nešti gyvenimui likimo vingiais, pasitikdama viską, ir gera ir bloga, darydama klaidingus sprendimus ir vėl juos taisydama, atsisakydavau visko, kas privedė prie tos situacijos ir vėl pradėdavau viską iš pradžių........ir užteko man valios, tvirtumo, pasitikėjimo jėgomis, nes šventai tikėjau gėriu ir dievu, tikėjau tuo, kad pati privalau viską padaryti dėl saves, nes gyvenimui dzin kaip aš jaučiuosi, taigi stvėriau už ragų ltą gyvenimą ir pasukau kita kryptimi
ir aplinkybės klojosi man po kojų, suteikdamos vis didesnius šansus, kuriais aš sėkmingai naudojausi
būkit laimingi, mildute ir redalet
tokia mano išpažintis
su šiuo komentaru jūs dar giliau pažinote raganą ir tikiu, kad kada nors čionai neatsiras toks žmogus, kuris prisipažinimus panaudos patyčioms ar piktai informacijai, kaip jau esu kai kuriuos supažindinusi su tokiu reiškiniu
ir vistiek.......mano didžioji laimė- pagalba žmogui pasveikti
nors iš tiesų burbėjau neseniai, kad nebesusitvarkau su antplūdžiu, tačiau vakar diena ir užvakar diena buvo ramios, todėl šiandien aš vėl ,kaip nebūtų keista, esu euforijoj tongue ot čiudnas daiktas wacko nes turėjau žmogų, kuriam, esu tikra, padės mano įduoti vaistai
jie, jie, jie wink varom čia ką prie žemelės padirbti, tai geras įsižeminimas smile
 
redalertData: Ketvirtadienis, 26.07.2012, 11:18 | Pranešimas # 36
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Juk stiprus tas kuris sako tik tiesa ir pripazysta klydes..as visada uz tuos kurie turi jegos pasakyti o ne prisitaikiti.tas kas meta akmeni i mano darza yra persilpnas ji ismesti todel man reikia, padeti jam biggrin
 
MildaData: Ketvirtadienis, 26.07.2012, 11:45 | Pranešimas # 37
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ach, ir ismintingas gi tu Redalert...
As tik dabar pradedu susiproteti, kur buvau iklimpusi...

Bet is to, kas yra ivyke, yra vienas geras dalykas -
Ir nera to blogo kas neiseitu i gera,
Per ta begalini sirdies skausma, pradejau ieskoti dvasiniu dalyku.
Turbut taip jau yra,kad viskas turi savo priezastis.
 
AldasData: Šeštadienis, 28.07.2012, 04:15 | Pranešimas # 38
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kaip kovojate su liudesiu?
Pats klausimas suformuluotas taip lyg liudesys yra priesas. Ar kada susimastet kodel vis norima su kazkuom kovot? Cia kad butu kas veikt? Galbut uztenka ieskot priesu sitoj realybej? Liudesys tai yra kazkas naturalaus kas beje pasireiskia ne tik pas zmones, bet ir pas gyvunus bei augalus. As labiau buciau nustebes jeigu kazkuris is zmoniu neturetu liudesio. Taigi daug kas priklauso nuo pacio poziurio, netgi skausmas yra ne priesas o paprasciausias mesendzeris prasantis atkreipt demesi , o ka zmones daro? "Uzmusineja" skausma viskuom kuom tik imanoma. Aisku kai poto susikaupia geras aruodas buna "linksma" ir tik todel kad taip ir neismokstam tinkamai pasirupint fiziniu kunu todel renkames lengveusia sprendima: isorine pagalba ale antras Jezaus atejimas ir visi bus "stebuklingai" isgydyti bei "isgelbeti" arba skandintis alkoholy , ir isvis ne kas naudojant sintetinius narkotikus.
Kaip jau minejau liudesys yra kazkas zmogisko, tai fizine netektis (mirtis arba ishsiskyrimas), tai cia naturalus liudesys. Iliuzinis liudesys yra primestas is isores kai yra nepateisinamos kazkieno viltys (brainwash, external projection), taipogi gali but susietas su ivairiom dramom. Abiem atvejais vyksta "prisirisimas" prie liudesio ir tik pats zmogus gali ir turi jegu "atsikabint". Kada ir kaip cia jau kiekvieno asmeninis reikalas. Vienas is budu but pasiruosusiam ryztis pokyciam ir kaip jau kazkas buvo minejes ir pats galiu drasiai teigt sitoj realybej nesvarbu kokia situacija bebutu - visados yra mazeusiai 2 pasirinkimai, ir nesvarbu kuri bepasirinktu - visi yra "geri".
Jeigu kazka domina praktinis patarimas: Pradet sakyt tiesa, nes taip prades "kilt" vidinis vibracinis lygis ir naturaliai aplink pradesit matyt mela ir apgavystes bei nuostabu visatos grozi. Kadangi sita realybe yra vibracija ir viskas turi seka tai gali uztrukt tam tikra laiko tarpa. Bet cia jau teks prie sito priprast nes kaikurie nori visko iskart cia ir dabar. Deja smile
 
MildaData: Šeštadienis, 28.07.2012, 10:57 | Pranešimas # 39
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aciu, Aldai.
Tai as dabar jau suprantu,kad reikia kelti vibracini lygi.
Bet tuo momentu kai vyko ta situacija,as dar nezinojau ka isvis tas zodis reiskia.
Todel taip ir gavosi, kad viskas issitese i begale laiko, ir tapo butent susitapatinimas su tuo liudesiu.
Suprantu, kad nerealu yra tiketis ir laukti pakylejimo,tikintis kad visos problemos dings akimirksniu.
Gal pakylejimas ir ivyks tiems zmonems ,kuriu vibracijos atitiks to laikmecio vibracijas.
Ir vietoj to kad ,kad spelioti kas cia gruody bus,gal vertetu patiems padirbeti su savim,
Kelti vibracijas,ir dvasiskai eiti ta linkme ?
Butu idomi jusu nuomone smile
 
AldasData: Šeštadienis, 28.07.2012, 12:09 | Pranešimas # 40
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
I sveikata smile
Butu malonu jeigu kreptumeis 'tu', nes esu paprastas zmogus, toks kaip ir tu - lygus su visais. kadangi visados kreipiuos i samone nera aplink "mane" nei ausktesniu nei zemesniu, o kunai nepaisant amziaus procentaliai panasiai tures ta pati kieki elementu: deguonies, anglies , vandenilio, azoto ir t.t. sudaryti is tu paciu atomu kaip ir visa visata.
Kaip suprantu 'pakylejimas' tai angliskai 'ascension'? Jeigu taip tai apie tai as isgirdau is George Kavassilas ir pats tikrai buvau susigundes situom bet jau preitais metais man pradejo kilt labai daug klaustuku. Viena ka as tikrai galiu pasakyt tai tas vadinamasis 'ascension' vyksta visados tik asmeniniam lygy todel datos yra visiskai bereiksmes. Jeigu paanalizuotumet truputi praeity tai pastebtumet kad taip vadinamos dvasines revoliucijos vyko kiekviena desimtmety, ypac nuo taip vadinamo hipiu judejimo. Esu jau minejas - bukit labai actsargus (bijot nera pagrindo) su taip vadinamu dvasiniu judejimu, duodama labai daug info bet mazai isminties ir zmones "paskesta" informacijos sraute. Turiu nuojauta kad cia yra kazkieno "kontroliuojama", nes tam kad zmones islaikyt kaip resursu saltini duodama neva dvasine laisve nors is tikruju zmones yra nukreipiami i norima vieta kur jau buna paruosti "dvasiniai" lyderiai kurie jums papasakos kas ir kaip turi but ir ta zmoniu mase vel buna valdoma per ta viena individa ale taip vadinama lyderi. Beabejo taip yra ir todel kad vidiniam lygy zmogus yra tokie patys del to ivyksta "trauka" angliskai vadinama 'resonating' (toks toki surado)
Tikras vidinis lyderis yra komanda sirdies ir proto , kombinacija atsakomybes, pagarbos, nuosidrumo ir t.t Mums plaunamos smegenys jog protas yra "bloga" jog cia kaltas mind based ego ir pns, i tai galiu atsakyt : Bull Shit. Taigi "mano" akim ziurint pakylejimas yra kai protas ir sirdis "dirba" ishvien, synchroniskai. Jeigu kas paklaustu kaip tai pasireiskia praktiskai - tai atsaklyciau (Edit: uzmirsau iterpt - vidine ramybe) kad pamatai aplink nuostabu grozi, ypac zmones nepaprastai grazus. Nesutikau dar ne vieno negrazaus zmogaus, vistiek pamatysi vidini grozi ziuredamas i akis - The true core (pure) essence.
Viskas kas vyksta "isorej" yra tik distrakcija. Beveik visas dvasinis tobulejimas yra paremtas individu interpretacijom, tai ka jie mate (iliuzijas) ar patyre.
Teko paciam daug ka patirt bet neinant i detales, 2005 man buvo tikrai sunkus periodas ir nezinau kaip gavos bet parasiau laiska Angelinai Zalatorienei i ka ji man atrase : "Ten, kur tikras TIKEJIMAS - ten absoliutus zinojimas.
O koks zinojimas yra pats stipriausias?
O toks, kada zmogus tiki ir pasitiki zmogaus milziniskomis galimybemnis."


Pranešimą pakeitė Aldas - Šeštadienis, 28.07.2012, 12:14
 
MildaData: Šeštadienis, 28.07.2012, 18:03 | Pranešimas # 41
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aciu, Aldai, kad atsakei smile
Quote (Aldas)
vadinamasis 'ascension' vyksta visados tik asmeniniam lygy todel datos yra visiskai bereiksmes.

Butent as taip ir galvoju, kad tai priklauso nuo pacio zmogaus dvasinio lygmens.
Quote (Aldas)
duodama labai daug info bet mazai isminties ir zmones "paskesta" informacijos sraute

Taip ,informacijos daug ir jau yra problema ja teisingai atsirinkti.


Quote (Aldas)
O koks zinojimas yra pats stipriausias?
O toks, kada zmogus tiki ir pasitiki zmogaus milziniskomis galimybemnis."

Kokios tos zmogaus galimybes ?
Ar tai liecia zmogaus dvasini lygmeni, samone ,pasamone -ar ja imanoma paciam zmogui valdyti?
Ar tai yra dar kazkas kita?
Pakomentuokit, man idomu smile
 
AldasData: Šeštadienis, 28.07.2012, 19:28 | Pranešimas # 42
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Milda)
Butent as taip ir galvoju, kad tai priklauso nuo pacio zmogaus dvasinio lygmens.

Nebutinai, visi mes esam daugmaz vienodam "lygy" vienintelis skirtumas tik patirtis ir taip vadinamasis "bagazas". Jeigu tu nuvaziuosi i Druskininkus pagulet purvo voniose negi islipusi sakysi kad esi purvas? Psichinis, emocinis, energtinis "bazagas" ir yra tas purvas. Bet fizini purva nuplaut lengva , uztenka nueit i dusa. Visa kita purva nuplaut sunku. Esu vyras ir galiu tik speliot bet manau kad daugelis moteru jauciasi "purvinos" kai turi santykius su "nekokiais" vyrais, ir gali stovet duse kad ir menesi, nenusiplausi. Lygiai tas pats su programavimu (smegenu plovimu). Taip vadinamas dvasinis judejimas ir yra didziaja dalim smegenu plovimas.
Galiu tik patart eit "savo" keliu, neziurint koks jis duobetas ar akmenuotas bebutu. Gyvenime bus momentas kai pazvelgus atgal i situacija kuri kazkada praeity atrode beviltiska bus sutikta labai ramiai ir su sypsena. Tai atsitinka tada kai ismokstama vertint tai ka turi ir priimi save toki koks esi. Kaip enigmos dainoj : "That's the return to yourself. The return to innocence " The True Self.
Del galimybiu tai cia buvo AZ citata, reiketu jos klaust. Is savo puses galiu tik pasakyt, nezinau ka kiekvienas zmogus isgyvena ir kaip jaucias bet tikrai zinau kad pereit taip vadinama "pragara" yra imanoma. Zeuriai sunku bet imanoma. Padeda taip vadinamasis "pasidavimas", kai nelieko nei isdudumo, nei prisirisimo, nei kitu primestu "nesamoniu". Kaikurie klaidingai supranta "pasidavima" kaip praleimejima (dazniausiu atveju vedanti i savizudybe). Simboliskai ziurint tai tikrai panasu i personalijos mirti nes jauties lyg butum "atgimes" is "naujo". Man atrodo kad tai ir yra tas vadinamasis Antrasis Prisikelimas kuris paprasceusiai buvo privatizuotas sventiku luomo.
Nesu religingas bet Naujas Testamentas turi tikrai idomiu dalyku , vienas is ju: "Klausk - ir tau bus atsakyta, belsk - ir bus atidaryta". Nuo saves pridurciau: Paprasyk pagalbos (nebutinai isorines) - ir tau bus padeta.
 
redalertData: Šeštadienis, 28.07.2012, 22:23 | Pranešimas # 43
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tas vidinis augimas idomus dalykas tai kuo as tikiu biggrin . Taigi Aldai kaip manai koki pirma zingsi turetu padaryti zmogus kad suprastu jog jis ir jo vidus turi progresuoti ..? Juk puikiai zinom kad butum svarus ir gaivus turi teketi kaip tas vanduo . Bet idomumas tame kad jei zmogus neina tiesos keliu jis tarsi butybe be akiu ,ausu arba sakykim be pojuciu tiesai..Arba kompiuteris be ijungimo mygtuko wink ir kas privercia ta mygtuka atsirasti?..I si pasauli patenkam be etikeciu nes jei jos butu iskart matytume o taip sis prareges biggrin Berasant sitai mane uzpludo mintis apie sviesa kurios man sako jog kad pasuktum sviesiu keliu tu prisilieti arba buni palytetas sviesos kad suzinotum ko tu nori ir kaip zadi atlygti visus darbus su optimizmu ar pesimizmu..Gal tai atsakymas..?
 
AldasData: Šeštadienis, 28.07.2012, 23:50 | Pranešimas # 44
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nezinau kas yra vidinis augimas. Kadangi prisimenu kudikyste galiu pasakyt kad samone yra tokia pati kaip ir dabar nors fiziniui kunui 35 metai. Vienintelis skirtumas yra fizines realybes supratimas. Bunant kudikiu visas "pasaulis" tai buvo kazkokia tai patalpa (kambarys), siltas vejelis (sklindantis pro atvira balkona), garsas (skalbimo masinos), bei vaiksciojanti mama bet nusakyt jausma zodziais deja negaliu Be abejo kaip kudikis tuomet nezinojau nei kas ta skalbimo masina, nei kas ta mama, tik po tam tikro laiko tarpo galejau suvest visa tai i kalbine israiska. Mama kaip zmogus irgi nebuvo identifikuojama kazkaip, vienintelis dalykas buvo vidinis zinojimas ir pasitikejimas, ji neturejo nei vardo nei statuso. Taigi ar "uzaugau"? Kunas - taip, samone - kazi. "Vidinis augimas" labiau asocijuojasi su "vidiniu apsivalymu" , atsikratymu tuom kas ne "tavo". Vieni tai vadina gryzimu i nekaltybe. Visa tai tik skirtingi terminai bet esmes nekeicia.
Tiesa zinom kiekvienas is musu, norim to ar nenorim. Vieni tiesos vengia nes galvoja kad "nepakels" bet akistata su "tiesa" kad ir kokia ji bebute deja neisvengiama, del to zmones verciau kuria iliuzija kurioj stengiasi isbut kiek galima ilgiau kas siaip neturi kaip ir logikos. Utopija - bandyt ishvengt to kas neisvengiama. Tiesa yra vibracija (pirmine) , melas tai yra ta pati vibracija tik "pakoreguota". Posakis "Daznai kartojamas melas tampa tiesa" yra melas, vibracijos atkartojimas pacios vibracijos nekeicia. Jeigu as dabar rasau mela tai jis visados "per amzius" bus melas nes laikas kaip toksai vibraciniam lygmeny neegzistuoja. Daugelis is musu zinom kada sakom mela, tai vadina samoningu melu. Pasamoningas melas buna primestas is isores (smegenu plovimas). Toks zmogus replikuoja pasamoninga mela ir kai reikia agresyviai gina, lyg kovotu uz "savo" gyvybe. Teisus zmogus visados bus ramybes busenoj nes jam nera ko slept. jeigu norima tai pavadint tiesos keliu, prasom. Galima pavadint ir vidines ramybes keliu. Velgi terminai kiti - esme ta pati.
Kas liecia mygtuko tai pats gereusias "mygtukas" yra klausinejimas. Klausimus uzdavinet su pagarba ir "pasirengimu" priimt atsakyma. Priklausomai nuo klausimo ir jo sudetingumo atsakymo gali tekt luktelt, nes jis vidos bus salia, dazneusiai pries pat akis tik dar nebusi pasiruoses jo suprast. "Gereusias" budas uzdavinet klausimus tiksliai ir preciziskai stengiantis kad nebutu intreprataciju. Pats sudetingiausias momemtas ne "rast" atsakyma - o suformuluot tikslu ir konkretu klausima.
Del sviesos trumpai galiu pasakyt , grubiai yra dvi sviesos rusys ; organine ir sintetine.
Su tikru atsakymu "ateina" tikras zinojimas.
"Always tell the truth. That way, you don't have to remember what you said." MARK TWAIN

Добавлено (28.07.2012, 23:50)
---------------------------------------------
on the second thought: panasu kad zmones vidiniu augimu vadina samones pletimasi. Nezinau kaip kitiems - bet pavadint to samones ar vidiniu augimu negaliu. Cia kaip kas nori interpretuot. jeigu samone gali "augt" vadinas ji turi kazkur "plestis", o kas tada uz samones ribu? kita samone? jeigu taip tai kur tada plestis? taip kad vidinis ar samones "augimas" man skamba keistai. Nenoriu sakyt kad taip negali but.

 
MildaData: Sekmadienis, 29.07.2012, 07:43 | Pranešimas # 45
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas :)) cia as i ankstesni man ,Aldo komentara, parasysiu smile
Na taip...Is savo ieskojimu patirties galiu pasakyti,kad taip ir yra:
Kas nori - tas iesko, kas iesko, tas randa.
Visi atsakymai slypi mumyse paciuose.
Ir dedant pastangas visa tai galima pasiekti.
Aisku, tam reikia laiko ir niekas greitai ir nieko nedarant neateina.
Svarbu tik nepasimesti.
Ir su laiku pradedi patirti, kas tai yra ramybe...
Kas tai yra ,pasaulio, kaip tobulo priemimas, buvimas jame ir su juo...
Kas tai yra sviesa...
Kas tai yra meile, kuri neturi nei zodziu,nei vardo...- tobula busena ir patirtis...

Turbut is to isplaukia zmogaus galimybes,kurios yra be pabaigos,
Nes ieskojimui ir ejimui i prieki,nera galo...
Drysciau teigti, kad virs samones yra pasamone,
Na, o ten istisi beribiai dvasiniai pasauliai...
Bent as taip suprantu ir jauciu,neprimetu niekam savo nuomones,
Nes atrodo taip tik man, ir galiu klysti smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kaip kovojate su liudesiu? (Apie liudesio apraiskas)
  • Страница 3 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 9
  • »
Поиск: