Antradienis, 23.04.2024, 17:07
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
xMxData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 21:47 | Pranešimas # 436
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Pone Bebre, biggrin
O tu patenkintas savo gyvenimu, patenkintas kaip gyveni, kaip gyvenimas klostos, nenori nieko keist? - Aš čia tik taip užklausiau smile
 
Ponas_BebrasData: Penktadienis, 07.09.2012, 10:10 | Pranešimas # 437
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx -> hmm.. Na, tas gyvenimas yra neblogas, bet keistis vistiek reikia, nes ta kaita jau taip gamtoj yra numatyta biggrin Viskas keičiasi, nori nenori biggrin Tik skirtumas ar nori keist ardamas, lipdamas visiem per galvas ir pan., ar atsiduot daugiau savaiminiam vedimui iš vidaus, ar Visatos, kuomet įvairios situacijos pačios paskatina kažką daryt. Kolkas einu pastaruoju keliu, kuris dabar mane atvedė prie tokios savotiškos apatijos viskam, nenoro, tuštumo. Nors kai kurie sako, kad ir pvz. Aldas komentaruose, kad čia tai yra gerai, kad čia pasiekimas ir pan. Na, nežinau dar kaip čia yra, bet grįžti atgal irgi kažkaip nesinori, nes savotiškai man patinka šioji būsena, nes kai nesinori nieko, tai jaučiasi tokia laisvė savotiška, automatiškai atkrenta daug dalykų, dėl kurių anksčiau būdavo pergyvenama (sakykim toks grubus pavyzdys "klasiokas turi geresnį telefoną, todėl jis šūstresnis už mane", arba "mano mašina sena, tai jokia mergina į ją nenorės sėst" ir pan.). Tik man vistik dar labai keista, šita visa apatija, nes ji staiga prasidėjo, ir kardinaliai skiriasi nuo ankstesnio mano gyvenimo, kuris buvo iki pernai rudenio. O tada staiga per kelias dienas apėmė apatija viskam ir dabar yra kaip yra biggrin Tai natūraliai ieškau kas atsitiko, ką daryt, kuo užsiimt, nes viskas tas dingo biggrin Turiu vistiek nuojautą, kad po naujų metų jau pasikeis mano būsena, nepaisant ar įvyks kokie nors įvykiai ar ne, nes jau ir dabar daug ramiau jaučiuosi, negu prieš, sakykim, kelis mėnesius. Plius negaliu sakyt, kad čia jau yra baigtinė būsena, kad čia kažkoks pasiekimas ar pan. Nežinau ar čia gerai ar negerai, bet jei taip yra, tai tebūnie, juolab nelabai ką ir pakeist galiu, juk kiek bandžiau, nieko vistiek nesigauna. O vistiek va stengiuosi aprašyt viską, kadangi yra kitų žmonių su panašiais jausmais, galbūt jiems paskaičius ramiau bus, ar kažką net ras ir pritaikys sau.
Nu va, nežinau ar atsakiau į tavo klausimą biggrin Bet natūraliai kažkaip kai pradedi rašyt tai nusivažiuoji kur nors vis unsure


Pranešimą pakeitė Ponas_Bebras - Penktadienis, 07.09.2012, 10:14
 
MildaData: Penktadienis, 07.09.2012, 10:26 | Pranešimas # 438
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nemanyciau kad tai apatija smile Tai laisve .Laisve nepriklausyti nuo kazko smile
As taip jauciuosi,bet jauciuos labai gerai,tikrai neapatiskai ,ir nesuku del to galvos smile
 
Ponas_BebrasData: Penktadienis, 07.09.2012, 11:30 | Pranešimas # 439
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nu va, trokšti žmogus laisvės, o kai ją gauni, nebežinai ką daryt su ja icecream
 
DoremiData: Penktadienis, 07.09.2012, 12:11 | Pranešimas # 440
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
virgi, virgi, straipsnio naujo pasiilgau,
ruduo, renkamas derlius, valom grūdus nuo pelų, sveiką derlių nuo sugedusio
virgi, noriu straipsnio, gero straipsnio, kuris nušviestų pasiruošimą metų pabaigai, nesvarbu kokia ji bus, svarbu, kad atlėgtų įtampa, laukimas, ateirų ramus užtikrintumas
 
Ponas_BebrasData: Penktadienis, 07.09.2012, 15:41 | Pranešimas # 441
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, kad atlėgtų įtampa, reikia gert arbatėles visokias raminančias biggrin Na, dar tinka ir kokį katiną pagavus paniurkyt ar paglostyt biggrin
 
DoremiData: Penktadienis, 07.09.2012, 15:47 | Pranešimas # 442
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
beveik žolininkas būsi biggrin
 
OzkelaData: Šeštadienis, 08.09.2012, 22:32 | Pranešimas # 443
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
P. Bebrai,jaučiu,kad yra ką pasakyti visgi mūsų vadinamos beprasmybės klausimu :)Galvojau ir prigalvojau,kad visgi yra problema tame, kad nepagalvojome,kuo užpildysime tą tuščią vietą,kuri liko paleidus tas ,,vertybes" kaip ir lyginimąsi su kitais, kažko siekimą vardan kažko, bet ne savęs ir tas varikliukas kažkaip buvo, o dabar nėra, kas veža. Ta tuščia vieta ir yra laikas suvokti savus norus, o ne kurie primesti. Aišku, atrodo per ilgai,ar dar kitaip. Pargrąžinus laiką supratau,kad daug veikiau, ir tai kas miela man,dažniausiai užsidariusi:) pasidalinsiu,kam įdomu, asmeniškai smile
 
xMxData: Sekmadienis, 09.09.2012, 01:06 | Pranešimas # 444
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Geras suvokimas smile
 
ViliariData: Antradienis, 11.09.2012, 16:00 | Pranešimas # 445
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki visi,

senokai čia nebuvau. Matau kad intensyviai bendraujate, antrų puselių ieškote.

Quote (Doremi)
http://www.tavosiela.lt , šis tavo nurodytas tinklalapis su jo vadovais turi labai blogų atsiliepimų apie sugadintą žmonių psichinę sveikatą, tie žmonės manipuliatoriai, smegenų plovėjai, tuo pačiu ir materialaus turto išplovėjai iš eilinių žmonių, būk atsargus


Doremi,

kadangi minimas forumas yra mano (tiksliau, visų, kurie ten padeda vienas kitam, mes su draugu jį tik sukūrėm), būtų įdomu konkrečiai sužinoti kam asmeniškai sugadinau psichinę sveikatą, kaip manipuliavau ir išploviau turtą. Aš rimtai, nuoširdžiai noriu sužinoti.


Pranešimą pakeitė Viliari - Antradienis, 11.09.2012, 20:51
 
DoremiData: Trečiadienis, 12.09.2012, 09:36 | Pranešimas # 446
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
o, labas, dūmų be laužo nebūna smile jei jau yra tokie pareiškimai, tai kažkas tai pasakė,
šiuo atveju, jokiu būdu nepasakysiu iš ko tai išgirdau
vilari, pakaks to, kad žinai- sklando tokios kalbos
kiek jos teisingos- reikia savu kailiu tikrinti, bet nesinori rizikuoti
jei tik panorės, kalbėtojas pats tAI jums pasakys
žinoma, man būtų tik geriau, jei pasakytų, kitaip tu gali manyti kad aš visa tai tik sugalvojau
nesiplėsiu rašydama, ką esu išgirdusi, nes būtų jau apkalbos, o anas mano komentaras- tik persergėjimas jaunam žmogui, kad yra tokie atgarsiai
dirbkite taip, kad nebūtų apmaudžių klaidų, nebūtų nusivylusių žmonių, kurie tai ir pasako
sėkmės, vilari
o aš maniau kad tu rimtai nori išmokti žolininkystės wacko todėl ir rašiau savo temą wacko
p.s.
vilari, a6 esu tas zmogus, kuris nebijo pasakyti ,
 
ViliariData: Trečiadienis, 12.09.2012, 11:01 | Pranešimas # 447
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,

ačiū už atsakymą. Būtų tikrai naudinga pakalbėti su tuo žmogumi, nes kol kas nelabai suvokiu kaip galima pakenkti žmogaus psichikai wink Kol kas pamenu tik vieną merginą, iš visų su kuriais teko bendrauti, kuri griežtai pasakė, kad niekas jai neįrodys, kad dėl savo problemų ji pati kalta. Nes tai ką aš kalbu žmonėms - tai prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, nes tik mes esame atsakingi už savo nesėkmes ir sėkmes. Ne Dievas, ne kaimynas, ne vyras, ne tėvai, vaikai ir t.t. Vat todėl ir pasidarė įdomu, o kaip čia galėjom pakenkti psichikai? Aš niekada nepadedu žmonėms, kuriems nereikia pagalbos. Niekada nesisiūlau, nes turiu ir taip ką veikti smile O kad suvokti savo atsakomybę yra sunku, tikrai žinau, nes pati su savimi dirbu lygiai taip pat. Ir tikrai būna sunku priimti save realią, o ne tokią, kokią įsivaizdavau. Pvz. tik dabar pagaliau suvokiau, kad manyje nėra pagarbos ir supratimo vyrų atžvilgiu, kad aš giliai širdyje jų nevertinu ir t.t. Va taip mes dirbam. Ir bendraudama su žmogumi visada sakau, kad tikrintų savo širdimi, ar jam tinka toks būdas dvasiškai augti. Nes nėra vieno kelio, vienos religijos, vieno būdo. Mūsų - 7 mlrd. ir visi esame unikalūs. Todėl ir nebeduodamas mums vienas mesijas, vienas guru ar lyderis ir vienas būdas tapti dvasiškai sąmoningais. Dabar kiekvienas atsako už save, už savo asmenybę, savo vidinę šviesą.

O žolininkystė mane tikrai žavi. Bet laiko kol kas tokiems pomėgiams sunkiai randu sad Vat, kol kas pasisodinau čiobrelį, mėtą ir citrinpipirę. Taip ji berods vadinasi smile Ir dar žiemai pasidžiovinau ežiuolę ir raudonėlį. Geriu dabar tokias arbatas smile ir tai kad sukūrei tokią temą yra puiku, nes daugumai tokios žinios aktualios ir reikalingos. Nes vis daugėja žmonių, kurie prisimena pagaliau Motulę Gamtą ir grįžta prie natūralių dalykų.
 
BraskeData: Trečiadienis, 12.09.2012, 11:05 | Pranešimas # 448
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
kuiciates po negatyva, kituose ji iziurit...

į dangų su čebatais
 
ViliariData: Trečiadienis, 12.09.2012, 11:23 | Pranešimas # 449
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske,

pirmiausia mes jį įžiūrime savyje smile Ir kaip jau sakiau, niekam per prievartą nieko nesiūlom. Jei žmogus nori susitvarkyti, tada jis ir prašo pagalbos. Ir manau pati suvoki, pozityvo tvarkyti nereikia smile Jei namuose betvarkė, kaip tu norėtum juos sutvarkyti? Galima uždengti kilimu, pridengti dar kažkuo kažkaip ir galvoti - štai, kaip gražu. O galima tiesiog paimti šluotą, skudurą ir normaliai susitvarkyti ir po to tik palaikyti tvarką. Bet tai KIEKVIENO ASMENIŠKAS pasirinkimas. Niekas neturi teisės nuspręsti už žmogų, kaip jis nori gyventi ir kaip tvarkytis.

Šiaip, toks pavyzdys. Kaip manai, ar galiu aš nuoširdžiai pamilti vyrą, jei manyje gyvena nepagarba jiems, jei aš juos net nesąmoningai žeminu? Manau vyras šalia manęs tą jaus, o aš tikrai nesugebėsiu mylėti nuoširdžiai ir giliai. Tokių savybių nepavyks "pridengti". Todėl pirmiausia ir bandau suvokti, kodėl taip darau, kodėl manyje yra tokios savybės, išsivalyti nuo jų pilnai, o tada jau galima ir meilei vietos rasti. O tas kuris nenori kuistis savo negatyve, to ir nedaro. Ir neieško kaip tai daryti smile
 
DoremiData: Trečiadienis, 12.09.2012, 11:27 | Pranešimas # 450
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
iš tiesų, vilari, kiekvieno kelias į dievą, į šviesą yra savitas, nepakartojamas, kad suprasti daugybę dvasinių dalykų, reikalinga tam ir subresti, ir norėti,
ir žmogus tikrai yra atsakingas už viską kas vyksta jo gyvenime, tik jis vienas yra galintis keisti, tvarkyti dėlioti,
savo komentaru pašviesinai savo sukurto puslapio esmę,
daugeliui tur būt jis labai reikalingas, kiti žygiuojame kitomis kryptimis, bet visi keliai veda į romą
kaip galėjai pakenkti psichikai aš nežinau
prie savo žolinių gėrybių jei pasisektų surinkti tau šį mėnesį šermukšnių, erškėtrožių, spanguolių, šaltalankių, nakvišos sėklų, bruknių- būtum visai puikiai apsirūpinusi vitaminų papildais, plius pienių šaknys, kaulažolės šaknys sąnariams, baltašaknė- skausmams, oi dar yra rinkimo
bet ir aš gera gegutė, vis negaliu niekaip parašyti kas renkama rugsėjį, tuoj pasistengsiu
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: