Penktadienis, 26.04.2024, 10:48
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
monntosData: Sekmadienis, 22.07.2012, 22:42 | Pranešimas # 841
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na nezinau kaip tuose subtiliuose ligiuose bendraujama biggrin Cia kaskas jau asmeniska ar kaip? biggrin
 
BraskeData: Sekmadienis, 22.07.2012, 22:46 | Pranešimas # 842
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
subtiliuose paprastai bendraujama, ner atstumu, zodziai nesipainioja, ner kliuciu - kaip mirtis ar atstumas =- tas neegzistuoja ten. jei ner rysio subtiliuose, tai cia fiziniam plane tikrai nebus smile

į dangų su čebatais
 
spurgelisData: Sekmadienis, 29.07.2012, 00:02 | Pranešimas # 843
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nu va,ir aš susigundžiau prisijungt prie forumo. Gal todėl,kad turiu,kuo pasidalint-pvz: Redalert'ui turiu atsakymą apie hipnotinę būseną. Su ja pradėjau žaist jau vaikystėj,na kai man buvo kokis 10 metų daugmaž. Kodėl žaist,o todėl kad buvau vaikas ir mėgau šeip save nagrinėt ir atradinėt visokias įdomybes savyje. Pastebėjau,kad tokioje būsenoje galiu sąmoningai pradėti kurti sapną,o jau kai jame atsirandu,tai suvokiu,kad esu sapne. vėliau pastebėjau,kad kai tik sapne tai atsimenu,pasirodo galiu jame daryti ką tik užsimaniusi,nes tai mano sapnas ir aš jį pati kuriu. Susimąsčiau kodą,kurio pagalba galiu iškart pabusti,jei sapnas man nepatinka,ir vėl toj būsenoje užsiprogramuot daugmaž tokį,kokio noriu. Supratau,kad sapnai labai susiję su tavo asmenine realybę,ir net ją galima koreguoti per sapnus. Arba jei nerandu išeities realybėje,ar negaunu kokio tai atsakymo pvz iš kito žmogaus,tai aš atrandu ir gaunu sapne. Netgi žaisdavau tokį bajerį-užduodu sapne žmogui klausimą,o kitą dieną realybėje gaunu iškart iš jo atsakymą. Vienas berniukas(kurį buvau įsimylėjus) netgi man papriekaištavo-baik landiot ir stebėt mane pro langą naktimis :))) Tai tiesa,nes iš smalsumo sapnuose aš skrisdavau į ketvirtą daugiabučio aukštą pašniukštinėt,ką jis veikia. kelis kartus buvo beveik mane nučiupęs,bet aš spėdavau paskrist po balkonu už vijoklio. Dabar užsiimu jau rimtesnėm savo gyvenimo problemom ir situacijom spręsti. beje,sapnuose užsiimu ir levitacija,esu išvysčiusi įvairiausias technikas,bet turiu pora pačių mėgiamiausių,jomis ir naudojuosi,kai nėra galimybių šeip vaikščioti ar nėra laiko. Hipnotinėje būsenoje yra programuojami sapnai. Tik suvokite,kad jūs juos valdote,nes tai jūsų asmeninė realybė ir jums pavyks. Žiauriai smagu. Ir naudinga smile

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
monntosData: Sekmadienis, 29.07.2012, 00:40 | Pranešimas # 844
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As ir taip noriu,keliaut budamas namie biggrin tik,kad per daug tinginis uzsimt tokiais dalikais smile arba permazai tikejimo,kad ant to uzsikabint biggrin
 
redalertData: Pirmadienis, 30.07.2012, 22:09 | Pranešimas # 845
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Spurgeli mane labai sudomino tavo patirtis su hipnotine busena ..Turiu tau klausimu biggrin Man truputi neaisku ,sorry ..Kiek as zinau tai kai esi hipnotiniai busenoj esi samoningas bet kunas miega ir tokiame buvyja gali sau iteigti per pasamone norima dalyka pvz esi labai stipri ...po sio teiginio pajunti kai kuna ar siela uzplusta kazkoks jausmas kuris privercia tave jaustis stipriai ... Aisku iteigti galima bele ka O tavo patirtis man labiau primena astralines keliones nes pasakoji kaip tu skrendi ir bendrauji su kitais .Kai esu sapne ir suprantu kad sapnuoju pasigaunu suni ir nusviedziu ji labai toli biggrin Nes mano sapnuose nuo vaikystes dominuoja gyvunai kurie nori mane pagauti ir padaryti ka nors blogo biggrin Ir dar pastatai as visa laika kazka statau ir pastoviai po pastatus isejimo jieskau biggrin biggrin biggrin bet cia neesme ...Esme tavo patirtis kuri man idomi ..Minejei kad taves vos nepastebejo berniukas kuri mylejei ir nuo jo pasislepiai nuskrisdama ar jis irgi astralinis keliautojas..? Nes kaip kitaip jis galetu tave pastebeti .?..kai keliaudavai pas berniuka ar jausdavai kokius nors kuno virpesius ar einancia elektra kunu pries pradedant kelione .? Cia ne kritika cia tik klausimai biggrin
 
spurgelisData: Pirmadienis, 30.07.2012, 23:06 | Pranešimas # 846
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Redalert smile Aš ir nepriimu tavo komentarų kaip kritikos smile Tas berniukas nėra astralinis keliautojas. Kaip jis sakė,jis kelis kartus matė mane už savo lango. ir kai jį užknisau,tada jis man ir papriekaištavo. Aš kai sapnuose skrisdavau pas jį,tai aš ir matydavau,ką jis realiai tuo metu veikia savo namuose. Pirmą kart gal jis pagalvojo,kad aš pasivaidenau už lango,juk nelogiška,kad stovėčiau kažkur ore ketvirtam daugiabučio ore. Tai po pirmo tokio pasivaidenimo,nes buvau neatsargi pakankamai,jis jau pamatęs,eidavo patikrinti,ar tai tiesa. Taip kad nežinau,kaip ten ištikro viskas vadinas,astralinės kelionės ar dar kažkas,faktas,kad jis buvo realybėj,o aš tuo metu savo sapne.
O šeip toj būsenoj kūnas dar ne visai miega,ta būsena šeip trunka gal sekundę,bet kai praktikuoji,gali ją ištemt iki tiek kiek tau reikia. O šeip pačiam sapne,reikia tik išlaikyt tą sąmoningą būseną,kūnas aišku,kad ilsisi,ir tada jau gali viską daryt. kai suvoki,kad tavo sapno veiksmų pasėkmes gauni realybėje,tada ir supranti,kad taip gali viską ir pakeist,išspręst,nes vien tik fizinės galimybės sapne yra beribės. reikia tik daug daug su savimi dirbti,ir tą patį mes galėsime realiai,nebereikės ta būsena naudotis tik sapne,galėsime pritaikyti tai ir savo realiam lygmenį,nes jis savaime bus aukštesnis,jei to siekiame. O tai,ką tu ten statai,ar ieškai išėjimų,tai yra tau konkrečiai skirti simboliai,situacijos perkeltinėm prasmėm ir jos tau asmeniškai turi labai didelę reikšmę,kurią tik tu pats gali išsiaiškinti. Klausyk savęs,klausyk. Sek save sapnuose,daryk sau patikrinimus visokius ir žiūrėk,kokį atgarsį gausi realybėje. Pamatysi,kaip viskas tampriai susiję,kad tai ta pati gyvenimo seka. Praktikuok,daug praktikuok. Nežinau,čia daug košės prirašiau,gal atsirinksi kažkaip. jei dar ką nori paklaust,drąsiai rėžk,pasidalinsiu smile


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
valdismartinData: Antradienis, 31.07.2012, 12:59 | Pranešimas # 847
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
spurgeli, man reikalingi pinigai geriems darbams. smile kaip sapnai man galetu pasitarnauti? smile vaikstai sapne, ieskai pinigu, o paskui ateini ir pasiemi ? smile
dar domina mane labai endless bag of gold smile
daznai sapnuodavau kad ikisu ranka i kisene pasakau kiek pinigu reik tiek ir atsiranda smile
need your help, please smile
 
DoremiData: Antradienis, 31.07.2012, 13:03 | Pranešimas # 848
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
alio, valdi, pakylėtieji pinigais nesirūpina, imkis darbo ir turėsi tiek kiek užsidirbsi wink
 
valdismartinData: Antradienis, 31.07.2012, 13:07 | Pranešimas # 849
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ne taves klausiau sena tarka, zoles skyrius kitur aciu biggrin

Добавлено (31.07.2012, 13:07)
---------------------------------------------
dar alio smile agirdi valkata biggrin

Добавлено (31.07.2012, 13:07)
---------------------------------------------
nedalink man darbu ir neaiskink man vepla biggrin

 
DoremiData: Antradienis, 31.07.2012, 13:16 | Pranešimas # 850
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
patylėk, kvaily, gal sumesim tau labdarą tongue
 
valdismartinData: Antradienis, 31.07.2012, 13:21 | Pranešimas # 851
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kodel tu man visada nurodineji ka daryt??? biggrin
eik grusk agurkus biggrin
tu pati esi labdara, nudeveta kazkokia fuuu.. biggrin
 
redalertData: Antradienis, 31.07.2012, 13:31 | Pranešimas # 852
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin nusiteikes anegdotams biggrin
 
valdismartinData: Antradienis, 31.07.2012, 13:40 | Pranešimas # 853
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ta pati darau ka ir jie nes atsibodo jau biggrin

Pranešimą pakeitė valdismartin - Antradienis, 31.07.2012, 13:40
 
redalertData: Antradienis, 31.07.2012, 13:48 | Pranešimas # 854
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Bet kazkam reikia rodyti pavyzdi biggrin Bandoj turetu buti vedlys kad avis neisilakstitu biggrin
 
BraskeData: Antradienis, 31.07.2012, 13:59 | Pranešimas # 855
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Valdi, ar yra kokiu problemu? na ta prasme gal neturi valgyt ar kazkas tokio? cia as nesisaipau, rimtai klausiu. nes zinau, kad taip buna. gal is tiesu tau reik pagalbos siuo momentu?

į dangų su čebatais
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: