Penktadienis, 26.04.2024, 22:40
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
xMxData: Sekmadienis, 12.08.2012, 00:15 | Pranešimas # 946
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ten tiesiog peizejau nesamones biggrin
 
monntosData: Sekmadienis, 12.08.2012, 00:28 | Pranešimas # 947
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pigiu narkotiku maziau vartok,nereiks peized biggrin bet kaskiek pataikei,cia buna kartoja zmones alah agbar biggrin
 
BraskeData: Sekmadienis, 12.08.2012, 01:04 | Pranešimas # 948
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Quote (monntos)
pigiu narkotiku maziau vartok,nereiks peized


ale kad tik neisaisketu prubudimo metodai biggrin (nu tema vadinasi prabudimas musu) biggrin


į dangų su čebatais
 
xMxData: Sekmadienis, 12.08.2012, 02:32 | Pranešimas # 949
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
o brac, ir kaip cia man butent tas alachas sove galvon biggrin Bet seip visai negalvodamas rasiau biggrin O ka ten pas tave alach'iniai paplite? biggrin
 
DoremiData: Sekmadienis, 12.08.2012, 20:37 | Pranešimas # 950
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx, šiandien kažką tokio veikiau nekasdieniško, svarbaus, atlikime testuką,
pabandyk įžvelgti kur ėjau, ką veikiau, tik sau, dėl įdomumo, galim rašytis privačiai, kad nebijotum suklysti
be to, pirmas vaizdinys ar girdinys yra tiesa, jei pradėsi ieškoti logiškų išeičiųž tuoj pat suklysi smile darom?
sakyk, kur tūsėsi ragana ir kokį velnią dirbinėjo? wink
 
BraskeData: Sekmadienis, 12.08.2012, 20:44 | Pranešimas # 951
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
joa, xMx, pasipraktikuok, galesi paskui bizniuka daryt jei pritruksi litu biggrin pvz paziurek kodel mane pykina beveik visada, kas do bjaurastis, ar prie manes kas pasijunges? smile

į dangų su čebatais
 
DoremiData: Sekmadienis, 12.08.2012, 20:47 | Pranešimas # 952
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai kad tu man nesakei jog pykina tave wacko
aš tai virgio straipsnio vis da laukiu wacko
 
BraskeData: Sekmadienis, 12.08.2012, 20:56 | Pranešimas # 953
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nesakiau, nes man atrodo, kad as ta rekauju visam pasauliui ir visiem nusibodo jau sad man geda jau ta sakyt sad pykina rimtai. ne skrandi pykina, bet kazkaip kitaip ziaukt viaukt

į dangų su čebatais
 
xMxData: Pirmadienis, 13.08.2012, 00:32 | Pranešimas # 954
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske,
Man atrodo, kad ten tave nelab kas puola. Toks jausmas, kad neigiamu ebergiju prisirinkai arba pati prisidirbai biggrin Nepriimk kai gryna tiesa. biggrin Pats turiu keleta sveikatos problemu kuriu priezasciu as pats nezinau.

Doremi,
Kazkaip visai nebuvo noro ten ziuret. Kazka
maciau kad isejus is namu trumpas veiksmas vyko lauke o po to kitoje patalpoje... Bet zinok as ne profas cia, nenoriu detaliai pasakot smile Taip as nemegstu klyst smile Seip gal ir gerai butu tai vystyt, tik yra toks niuansas - galiu per sirdi ziuret/jaust/girdet, o galiu ir per treciaja aki, kazkaip yra skirtumas... Reiks bandyt praktikuotis, nes pastaruoju metu kazkaip sustiprejo visa tai.
 
BraskeData: Pirmadienis, 13.08.2012, 00:38 | Pranešimas # 955
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nu aciu tau smile

maziau gincytis atejus i interneta reik biggrin


į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Pirmadienis, 13.08.2012, 00:39
 
xMxData: Pirmadienis, 13.08.2012, 00:53 | Pranešimas # 956
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
1 is priezasciu biggrin O tu verciau klausus panegink pati pajaust per sirdi, kodel tau yra kazkas negerai. Gal net ir pati sugebesi pamatyt, nes as pagrinde per sirdi ir jauciu, matau, o sirdi turi juk visi biggrin
 
monntosData: Pirmadienis, 13.08.2012, 01:37 | Pranešimas # 957
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
paplite ir gan nemazai ju pazystu.Suliginus krikscionybe ir musulmonus,tai pas juos tikresnis tykejimas.Pas mus cia eina aukstin iki popiedziaus.Ten nera tokiu.Aisku visokiu niuansu yra,bet lik paprasciau viskas pas juos.Negerai kas,nuzude biggrin ilga manau tema butu,jei pradedume ligint taisykles.
 
DoremiData: Pirmadienis, 13.08.2012, 08:25 | Pranešimas # 958
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
taip xmx, aš tau siūlau praktikuotis, kad lauke- tai tikrai, tačiau laukas laukui nelygus, galiu pasakyti suflerį- vieną darbą dariau atsakingai ir pirmą kartą energetiniame lygmenyje ir specialioje vietoje, jei pamatytum tą specifinę išskirtinę vietą- būtų šaunu,
dirbam?
davaj
norėčiau kad taptum aiškiaregiu profesionalu
 
BraskeData: Pirmadienis, 13.08.2012, 10:15 | Pranešimas # 959
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
xMx, nigaliuuuu wacko man tuo pat isijungia saves gailejimasis ir purkstavimas ant pasaulio tipo "ko is manes norit, atstokit" ir dar parkes, kad pasirodo vistiek as gailiuosi saves, o ir to negalima, nieko negalima, nu zodziu wacko reik man profesionalios pagalbos sitoj vietoj wacko

į dangų su čebatais
 
xMxData: Pirmadienis, 13.08.2012, 12:10 | Pranešimas # 960
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ko tu negali? Kas per gailejimasis ? Del ko saves gailies? smile Kam tau to reikia? Niekas prie taves nelenda biggrin Spjauk tu i visa sita reikala, visas sitas iliuzijas smile Issilaisvink nuo visu situ nesamoniu biggrin
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: